Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Telemarketing professionals, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Telemarketing professionals

Atsiliepimai apie Telemarketing professionals, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Telemarketing professionals, UAB

Dirbau šioje įmonėje virš metų ir niekada nesiskundžiau (kaip dauguma iš rašančių komentarus). Jeigu jau einu dirbti ir užsidirbti turiu suprasti, kad viskas priklauso tik nuo manęs, t.y nuo mano požiūrio, įžvalgų ir sugebėjimo "parduoti mintį". Atlyginimą gavau visada laiku su mano uždirbtais bonusais, manau gauti 400 - 500 eurų už 5 dienas per savaitę, tikrai dideli pinigai. Tik supraskit vieną, kad ne visi gimėme būti pardavėjais ir ne visi sugebame įveikti prieštaravimus, bet jeigu tu esi ambicingas ir reiklus žmogus, tai tavo vieta būtent ČIA.
Sveiki, tikrai imonamoa ir galima uzdirbti sioje imonėje, jei dirbama, neužsidirba tik tie, kuriems šis darbas neskirtas, nelinksta širdis kitaip sakant. Pati įmonės struktūra tikrai gera, vadovai tikrai linkę padėti ir visada žiūri, kad tau būtų gerai, laiku mokamas atlyginimas ir bonusai. Eikit ir užsidirbkit :) socialinės garantijos, lankstus grafikas ir galimybė uzdiribti, ko ir reikia žmogui :)
Dirbu šioje įmonėje jau daugiau nei metai, ir tikrai drasiai galiu pasakyti, užsidirbti tikrai galima, reikia tik dirbti, o ne ateiti pasipasakoti įspūdžius kolegėms. Patirties pardavimuose prieš tai neturėjau, bet minimumą kiek pamenu gavau tik pirmą mėnesį, paskui visą laiką gaunu bonusus, kurie siekė iki 300e, tai reiškia plius minus dar tiek pat kiek yra mūsų Lietuvoj minimumas. Manau viskas prikauso nuo žmogaus požiūrio į darbą. Kolektyvas jaunas, draugiškas, moteriškas, bet intrigų tikrai nepastebėjau:)
Draugaujame su šia įmone ir naudojome skambučių centro paslaugas klientų kvietimui ir informacijos siuntimui klientams apie mūsų organizuojamą renginį įmonių vadovams.
Didelis AČIŪ merginoms, dirbusioms prie šio nedidelio, tačiau mums svarbaus projekto. TM Professsionals komandos indėlis buvo labai svarus.
Džiaugiuosi turėdama galimybę dirbti su profesionalais. TM Professionals tikrai pateisina savo vardą.
Seniau dirbau šioje įmonėje, teko išeiti su ašarom akyse dėl sveikatos problemų, bet dabar vėl grįžau ir labai tuo džiaugiuosi.
Jeigu tavo tikslas ateiti į darbą ir nieko neveikiant gauti minimumą, tai ši vieta tikrai ne tau.
Bet jei tau minimumo neužtenka, puiki vieta užsidirbti.
Drąsiai galima suderinti su paskaitomis, kas manau labai aktualu studentams.
Kiek jau dirbu nė karto nesu gavusi tik minimumo, visa laiką gaunu bonusus, kas tikrai yra puiku, nes minimumas nėra mano tikslas.
Darbo sąlygos puikios, kolektyvas nuostabus, jeigu iškyla kažkokių neaiškumų, visada gali bet ko paklausti, ir bus maloniai atsakyta.
Į darbą einu kaip į šventę :)

Jeigu mėgsti kalbėti - šis darbas kaip tik tau
Dirbu sitoje imoneje jau metus laiko. Alga gaunu laiku, bonusus taipat. Taip dirbti reikia uz dyka pinigu nemoka. Kolektyvas jaunas ir draugiskas. Vadovai visada padeda ir tikrai motyvuoja darbui. O normalu, kad imone investuodama i jus laika, zinias, nuolatinius mokymus ikainuoja mokymus. Cia visur taip yra kur geresnes pareigos.tai jai ateini dirbt problemu nera ir moket nereikia, o jai ateini tik praleist laika darbe tai ir gauni kaip uz praleista laika. Ir nera ko cia pilt pamazgas jai tingit dirbt.
nu nzn skaitau ir juokas ima, alga mokama laiku ir galima papildomai uzsidyrbti. del isleidimu jeigu svarbu isleidzia visada tik pasirasai kad 2 val nebusi tai 2 val atidyrbsi, viskas isaiskinta buna pries idarbinima ka isipareigoji ta ir padaryt turi
o kaip vadovai?Sukalbami?Ar imanoma uzsidirbti?
Darbdaviai - kaip visur, kuo daugiau padaryk ir bus gerai, daug kontrolės, vadoų, nelabai aišku kas kam vadovauja.
Darbo sunkumas priklauso nuo projekto.
Manau, tai nei pats sunkiausias darbas, bet kam nepatinka - vargas.
ar verta eiti i sia imone, kokie darbuotoju atsiliepimai?

CEEFFO consulting
Verslo konsultantai

Adresas: H. Manto g. 84-231, LT-92294 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
Viskas kuo mes tikime ir ką siūlome klientui yra praktikoje ištestuoti verslo ir finansų sprendimai, kurie ženkliai pagerina įmonės veiklos rezultatus. Mes keičiame veiklos rezultatą, įnešdami aiškumą, sukurdami paprastą, tačiau kontroliuojamą sistemą savininkui, kuri paprasta, susisteminta ir yra pati esmė versle...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; kita veikla; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Acg Nystrom
Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
Milviteka
Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: grūdininkystė; kita veikla; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio paslaugos; žemės ūkio technika; židiniai, krosnys.
Grūdų perdirbimo ir sandėliavimo įrenginiai, jų atsarginės dalys. Trąšų transportavimo, fasavimo įranga - gamyba, prekyba, konsultavimas, montavimas. Konsultuoja, gamina, montuoja, remontuoja, parduoda grūdų perdirbimo įrangą, grūdų valymo ir transportavimo įrenginius, jų mazgus. Gamina įrengimus ir gaminius iš...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
Vilniaus meras dėl Lukiškių aikštės kreipėsi į aukščiausius šalies vadovus
Vilniaus meras dėl Lukiškių aikštės kreipėsi į aukščiausius šalies vadovus 12-13 16:37
Vaidai dėl Lukiškių aikštės tęsiasi. Į juos įsitraukė ir Vilniaus meras Remigijus Šimašius, raštu kreipęsis į aukščiausius šalies vadovus. Jis sunerimęs dėl Seime kelią besiskinančios iniciatyvos...
Dujas autocisternomis į Estiją gabenasi "Eesti Gaas"
Dujas autocisternomis į Estiją gabenasi "Eesti Gaas" 12-13 16:15
Estijos energetikos bendrovė "Eesti Gaas" ir AB "Klaipėdos nafta" (KN) pasirašė Klaipėdos SkGD paskirstymo stoties pajėgumų rezervavimo sutartį, o šios savaitės pradžioje buvo pripildyta pirmoji...

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

AT&T 38,10 +3,25%
Goldman Sachs 257,68 +3,02%