Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB TECHasas Trade

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "TECHasas Trade"

Atsiliepimai apie UAB "TECHasas Trade"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "TECHasas Trade"

Pirkau planšetę Anykščiuose, žinoma prašiau, kad pardavėjas pakonsultuotu, parsinešęs namo pamačiau, kad ji yra kitokių parametrų nei, kad nupasakojo pardavėjas, neatitiko ramai. Dvigubai lėtesnė nei, kad ieškojau. Norėjau grąžinti ir pasirodo pats kaltas nes pasitikėjau pardaveju ir pirkimo metu neapziurejau dėžutės kurioje nurodyti parametrai neatitiko su pardavėjo pasakojimu. Aišku pinigų negrąžino, dar rėžė į akis ko tikėjausi už tokią kainą (150€).
Laba diena noretumem suzinot šendien pirkome dulkiu siurbli arnika bora parsivezus ir issiaiskinus kad jis tik surenka dulkes šiuksles i rezurvara bet neplauna ar butu galima pasikeist i plaunama kita siurbli
Pirkau parduotuvėi Joniškyje ausines, sakė labai geros ausinės, nusipirkau už 30 eur, turėjau šias ausines puse paros jos tai nebeveikdavo ar dar kažkokios ausinės sakė yra rūsų gamybos, ant pakuotės parašyta kad pagaminta Kinijoje, parašiau ausinių modulį į paieškas, ir radau tokias pat ausines bet už 17 eur, ausines gražinau, bet pardavėjes draskė akis ir neigė, nors buvo 1 metų garantija, atidavė pinigus per didžiausius atsikalbinėjimus, nerekomenduoju kažko pirkti iš šios parduotuvės.
agne 2019-04-29 13:46:07
pirkome vaikiska plansete Sponge smart2. Dukryte suskalde ekrana, nuvezeme kad pakeistu ekrana, zinom kad tai negarantinis gedimas, sutikome uz tai sumoketi. Sake uztruks apie 1men. Taciau siai dienai plansetes laukiame 4menesiai! kiekviena karta kai paskambinu i ta parduotuve paklausti, kada gi bus sutaisyta plansete, man buvo atsakoma ivariai, tai dar laukia dalies, tai neatsako pardavejui tas zmogus kuris taiso, tai jis atostogauja tai kazkokia priezastis. jau nebezinau kur kreiptis. Ar jums normalu laukti daikto 4men?
Gerbiama Agne, kai Jūs atnešet planšeta, Jūs perspejo kad gali užtrūkti ilgai, tačiau ne nuo musu priklauso, nes mes šitu planšetu negaminom patys, užtat išsiunčiam remontuoti į autorizuota serviso centra. Kai paaiškejo, kad detales gavimas užtrunka, mes pasiūlem Jums atsiimti planšeta atgal ir ateiti kai bus detale. Jūs atsisaket paimti planšeta, pageidavot kad liktu pas mus. Kai paaiškejo kad ekrano gavimas į servisa dar užtrunka į nežinoma laikotarpi, mes vel pasiūlem Jums atsiimti planšeta ir laukti skambučio, kol ateis detale kad galetumem išsiusti remontui. Jūs atsisaket paimti atgal. Detaliu gavimas ne priklauso nuo parduotuvės, nebent tuo atvėju kai parduotuve užsako gamyba patys, užtat šio atveju mes buvom priklausomi nuo serviso. Jeigu čia butu garantins atvėjis, tada jau senai planšeta butu pakeistas į nauja. Atsiprašom už nepatogūmus, bet deja ne viskas priklauso nuo parduotuvės. Suremontuota planšeta šia savaite galesit atsiimti ten kūr pageidavot atsiimti.
Tikiousi nesusipratimai ne paveiks Jūsu pasirinkimui, kai noresit pirkti kažka iš buitinės technikos. O kad neliktu nesusipratimu, mes Jūms padarysim nuolaida į bet kokia preke, kai noresit kažka pirkti.

Geros dienos
Ačiu
Pirkome 2018-09-10 šaldytuvą Heider, sakė Vokiečių gamybos (neaišku aplamai kokios firmos ir kur jis gamintas), informavo, kad Vokietijoje, bet pasitikslinus, neradome tokios firmos. Tačiau dar ne apie tai, šaldytuvas pradėjo šaldyti kaip šaldiklis, užšąla visi produktai kaip šaldiklyje, suregulioti neįmanoma. Kreipėmės į UAB „Baltic Continent“ servisą dėl šio gedimo, tai iki šiol negalime naudotis šaldytuvu, nes tik šiandien per dideles pastangas sužinojome, kad yra elektronikos gedimas (meistras buvo atvykęs 2018-10-03), žadėjo atvežti pagaliau detalę ir ją pakeisti (neaišku ar bus garantija, kad veiks, duok dieve). Nepatariu niekam iš šios firmos TECHASAS pirkti prekes, nerealiai nepatikima firma ir jos pogarantinis aptarnavimo servisas.
Nusipirkau Jusų parduotuvėje indukcine kaitlente, ja ijungus ji iškart buvo neveikianti, nuvežus atgal pardavėjui niekas jos nenori nei pakeist į kokybiška gamini nei gražinti sumokėtu pinigu. Gerb. Dariau Gaudiešiau ar čia toks Jūsų verslo modelis pardavinėti neveikiantį "šlamšta" surinkti pinigus iš žmonių o realiai nei prekių nei paslaugų

Patarimas žmonėms kas nenorite būti apgauti "a******u" pasirinkite kitus buitines technikos pardavėjus.
Tikrai buvo nemandagus pokalbis N. Akmenėje parduotuvėje.
Jola 2018-05-31 01:22:22
Noreciau informacijos...emem skalbykle lizingu, ir 3diena jin uzlinko.Jin veikia, tik iki skalavimo ir grezimo...ir pradeda visos lemputes mirkcioti, ir nebegreze..3kartus valiau jau grindis, nes kitaip neimanoma vandeni isleist.Puse migtuku neveikia...Siaip pradzioj pagalvojau, kad kaip mandra busiu prisispaudus...Taip bandem be skalbiniu ant skalavimo ir, grezimo tik...irgi neveikia...Norejom grazint, kaip brokuota...neprieme.Liepe susiremontuoti...., nesupratau cia kaip suprast?Siaip as nebenoriu tokios brokuotos naujos skalbykles, kuri blogai veikia!Kaip man atgaut savo pinigus?Nes susiremontuot tada as galiu ir sena savo skalbykle!!!Kodel man da tiek laukt, ir gadintis savo nervus?!!!Jei jau nusipirkau nauja, tai noreciau, kad jin man ir veiktu, kaip nauja, o ne prasciau, nei 15metu masina...Tai kokias dabar gamina, kad po poros kartu skalbimo, smegeneles sufiliuoja...Siaip gal galit parekomenduot ka is patvaresniu firmu ka gero, nes blin bijau jau ka ir bepirkt, nes 2kart pirkom ir abu kartus nuvyle kokybe skalbimo...Dar tik 5 diena po pirkimo gal yra kokia tvarka, kad ir pakeitimo, tik i nauja ir veikiancia gerai?

Gal galite parašyti savo kontaktinę informaciją į info@techasas.lt
man vardo nereik-vilkaviskietis
2018-06-24 12:19:18 IP 2i24rag5
User 2018-03-21 19:32:42
Dėja, bet Lietuvoj, pagal garantija ne aptarnauja programine įranga, garantiniam talone žymejasi, kad aptarnaujama tiktai technine dalys, programine įranga ne įtraukiama į garantini aptarnavima. Pats daug kartu buvau susidures.. tai išaiškejo kad ne svarbu kur perkasi, parduotuveje, internete ar dar kur nors, ir net jeigu suinstaliuotas Windows'as gamykliškas, vistiek ne programine įranga ne aptarnaujama..
windowsu perrasinejimas kai bios gedimas ar pagr plokstes yra neadekvatu, tai netgi problemos neissprendzia ir tera tyciojimasis is klientu. apskritai, i techasa vilkaviskyje as nekeliu kojos nieko brangaus pirkt kaip i varle. viska perku internetu is amazon.de siusdamasis tiesiogiai per amazon kaip pardaveja is uk/vokietiejos arba is skytech ir keletos kitu prekybos tinklu/parduotuviu, atsiimineju tik per kurjeri.
man vardo nereik-vilkaviskietis
2018-06-24 12:16:39 IP 2i24rag5
User 2018-03-21 19:32:42
deja, programine iranga iskaiciuojama i techninius gedimus jeigu tai pagr plokstes/vaizdo plosktes ar procesoriaus/atminties disku ir ram (operatyviosios atm) problemos kylancios is bios-pagr plokstes progr irangos posistemes.
Artūras 2018-03-09 08:24:34
Laba diena, prieš puse metų Vilkaviškyje pirkau nešiojamą kompiuterį, jis sugedo. Tai teko susimokėti 15, 50 eu. už diagnostika ir 7, 5 eu. už transporto išlaidas. Po mėnesio vėl sugedo tai konsultantas patarė problemą spręsti savarankiškai t.y. perrašyti Windausus (nes pas juos bus ilgai ir vėl kainuos). Nesuprantu tai garantinis ar kas ?
Vilkaviškio parduotuvėje košmariškas ir nemandagus aptarnavimas. Ieškojome su vyru dulkių siurbliui dulkių surinkimo maišelio. Tai vos nepasiuntė. Išsprogo visą tiradą kokia ji pavargusi, persidirbusi. Daugiau tikrai ten nevažiuosime. Ačiū už sugadintą nuotaiką. Gerų švenčių ir Jums.
Buvo pirkta pelė logitech, grizes ir ispakaves pastebejau, kad dugnas ir peles ir kojeles subraizytos. Nuvaziavau atgal, pareikalavau grazinti pinigus, pardavejes pareiske, kad Lietuvoje negalima elektros irenginiu grazinti. Atspausdino vartotoju teises, o jose parasyta, kad galima prasyti pinigu grazinimo, jei preke nera kokybiska. Akivaizdus klientu mulkinimas.
Su tetciu pirkome televizoriu ir jau kita diena nuejome del grazinimo. Pardaveja pareiskia, kad matet ka perkate. Nezinojome jog su paprasta antena gerai rodo, o per kabeline neimanoma ziureti. Nustatyti neiseina.To pasekoje neleido nei grazinti nei pakeisti. Kosmaras o yra nustatyta, kad per 14 dienu galima.
Sunku pasakyti ar neprofesionalūs pardavėjai ar profesionalus neišmanėliai-s*****i. Mano giminaitė atėjo nusipirkti mobilaus telefono su fotografavimo funkcija, karts nuo karto nori padaryti nuotraukų, šiais laikais gana įprastas reikalas. Tai "pardavėjas" jai įbruko telefoną su 0, 1 Mpx kamera ir 36KB vidinė atmintimi, be galimybės praplėsti. Į telefoną telpa lygiai vienas kadras!!! Suprantu, kad jei neišmanėliai dirba, kenčia pačios įmonės reputacija, bet nuo to ne lengviau...
Pasibaisejau šią firmą. Nusipirkau bluetooth kolonėlė kurį buvo brokuota, grojant muzikai korpuse girdėjosi labai nešvarus garsas. Nunešiau po kelių dienų, kad garantinis sutvarkytu, pralaukiau dvi savaites ir atsiemiau kolonėlė, namo grįžęs, pasijungiau muzika ir defektas nesutvarkytas vistiek taip pat groja. Apžiūrėjus kolonėlė pasimetę kad kolonėlės varžtai sugadinti. Nu negaliu įsivaizduoti kas ten per meistrai. Nu dabar vėl reikės keliauti atgal ir aiškintis.
Pasibaisėjau techasu... nusipirkau pries pora dienu kompiuteri sumokejau tiek, kad galejau 2 pigesnius nusipirkt tik va viena bedele, tikriausiai beziuredamas visus kompiuterius susimaisiau su gb skaiciumi, ir nusipirkau kompiuteri su 128 sdd... Stai cia ur beda siandien nueinu i techasa sakau kad noreciau pasikeisti arba atgauti pinigus, tai direktoriaus nebuvo o darbuotojai nezinodami ka daryto telefonu sujunge su direktoriumi, ir ka jus pasakysite, prekes negrazinsime nes preke nebuvo grazinta ta pacia diena, ir ka tu jam pasakysi... As ir taip bandziau ir taip, nei kaip.. Tai teko snd nesti pas kompiuterista kad pakeistu kietaji diska... Tai vel suplosiu 100 eur. Vietoj to kad tikrai galejo grazinti kompiuteri... Juolab to kad jis buvo be menkiausio ibrezimo ir kt. Taip kad daugiau nebepirksiu ir sios imones niekada, jei praejus 2 dienoms nuo pirkimo negalima susigrazinti pinigu..
Visuomet galvojau, kad si imone viena is patikimiausiu, taciau siandiena teko pakeisti savo nuomone ir issprendus iskylusia problema, ateityje rinksiuos kitas el. ir buitiniu prekiu parduotuves. Mes gal priprate, kad malonus ir mandagus aptarnavimas yra siu laiku neatskyriama prekybos dalis. Deja kartais ambicijos buna didesnes. Nusipirkau televizoriu, parsivezeme ji namo ir kelias dienas ziurejome, taciau vaizdo kokybe nebuvo patenkinama. Vaizdas liejasi ir "plaukia". Uzvaziavome pasikonsultuoti i parduotuve, vadovas patare kokius parametrus pakoreguoti. Pameginome, vaizdas pagerejo, bet tikrai nebuvo geras. Salia pastatytas senasis televizorius rodo gerokai svariau ir graziau. Meginome jungti per usb rodo vis vien neypatingai gerai. Todel pasitare nutareme TV grazinti. Deja. Pasirodo negalima. Net ir jei preke netinka ir nepatinka, bet ja isigijai turi ir naudoti. Kai pardotuveje tv ijunge, mums pasake, kad ju nuomone jis rodo gerai ir jokiu pinigu mums niekas negrazins. Vadinasi, , jei pardavejo nuomone kokybe yra gera, pretenziju tureti negali, o ir daikta turi naudoti toki koks jis yra. O vartotoju atsiliepimai viesoje erdveje sake jiems yra visiskai vienodai ir nieko nereiskia. Norit buti nereiksmingais ir visiskai nesvarbiais rinkites si prekiu pardaveja.
Gerbiamas Rimantai,
2016-11-19 12:00:21 IP 2e7r3v4h
Įmonės vardu atsiprašau Jūsų dėl patirto nemalonumo. Norėtume Jums atlyginti kuo nors geru ! Užėję į parduotuvę - tiesiog paminėkite, kad vadovas nurodė kuo nors geru - papildomomis paslaugomis ar didesne nuolaida - Jums padaryti ką nors gero ir malonaus !
Geriausi linkėjimai !

Darius Gaudiešius
Gerbiamas Bronislavai,
2016-11-19 11:51:14 IP 2e7r3v4h
Prekę Jūs galite grąžinti atgal ! Tik reikėtų, kad ji nebūtų naudota ir subraižyta, ar kitaip sužalota. Geriausia tai padaryti per keletą dienų po pirkimo, kad Jūsų įsigyta prekė Jums tikrai teiktų pasitenkinimą ir malonumą.
Geriausi linkėjimai !

TECHaso direktorius
Siauliu techaso prekiu pristatymas auksciausio lygio, tariesi, kad atveztu puse sesiu vakaro, pralauki iki astuoniu vakaro.Tai kam tada uzsakyti laika ir nervuoti zmones.Siulyciau pakeisti vairuotoja, nes daugiau i techasa apsipirkti nevaziuosim, kitos firmos nors prekes atveza laiku, o cia......durniu laivas su atvezimu
Sveiki, nusipirkus telefoną iš techaso kuris nebetenkina jo nebepriima atgal. Ar įmanoma jį grąžinti ir atgauti pinigus?
Pirmą kartą per visus Jurbarko Techaso gyvavimo metus dirba tikrai profesionalus, mandagus ir paslaugus darbuotojas. Į kiekvieną rūpimą klausimą, visada gausi išsamų atsakymą. Malonu...
pries pora dienu pirkome joniskio techase telefona, , , veike blogai tai nusprende grazinti, , , nustebome, kad neprieme ir negrazino pinigu, , , liepe laukti kol bus nuveztas patikrinti, , ,
Šiandien apsilankiau Techaso Molėtų parduotuvėje.Domėjausi LG televizoriaus pirkimu.Normaliai paaiškino ir, kaina priimtina.Reikės sugrįžti.
Laba diena, prasau paiskinimo ar pasiulimo ka daryti jai, isigyta preke yra pastebeta nekokibiska praejus po 10 dienu laikotarpio ir jusu firma ji nenori kesti ir isisukineja. Aciu uz jusu patarimus.
"Atsiliepimo" adresas - Švedija, miestas Ystad, TELE 2 SWERIGE AB :)))))))))
Nepardavinėjame prekių į Švediją !

Raminkis, piktavali - vėžys sugrauš !
Kupiškio techaso įmonėje, darbo metu yra sėdima prie socialinių tiklų "facebook.com" bei "one.lt", valgoma ir geriama kavutė. Ir koks čia gali būti darbas, kai dirba blondinė, gal ji namie interneto neturi?

Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Cisco 48,50 +3,28%
American Express 124,40 -0,18%