Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB TAXILITA

Atsiliepimai apie UAB TAXILITA

TaksiNet

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie UAB TAXILITA

Noriu labai padėkoti dispečierei, kuri šiandien (apie 14 val.) labai operatyviai rado didelį kiekį mašinų ir mes laikų spėjome pasiekti savo vietą. Dispečierė dar paskambino ir pasitarnavo ar viskas gerai, ar visos mašinos atvažiavo. Daugiau tokių darbuotojų! Ačiū!
19/01/07 Taksinet automobilis VW Sharan KRT971 atvaziaves i Medeinos g. sugalvojo apsisukti ne masinu stovejimo aikstelej, o laiptines aikstelej ir butent ant sodintos pieveles apsodintos tujomis. Nesuprantu tokiu asmenu, kai stengiesi grazinti aplinka, o kazkam tai px.
Paskambinus i despecerine ir pasakius kad vairuotojas turi atvaziuoti pasiaiskinti arba bus skambinama policijai, dispecere sake kad susisieks su vairuotoju. Paskambinus antra karta, jis pasako kad vairuotojas siulo skambinti policijai. Kaimynas sita vairuotojo manevra uzfiksavo vaizdo kamera.
Paprasius direktoriaus tel nr, pasakoma kad tel nr nedalina. Imones pavadinimo nesako. Pasiulo negadinti nervu. Rimti!!!!! Ne kitaip!!!!!
Turiu pasakyti, kad TAKSI Net nepatikima įmonė, nes paskambinus į dispečerinę ir paprašius, kad vairuotojas patrauktų mašiną, nes užstatė įvažiavimą į kiemą ir nei vienai mašinai kieme nepavyksta išvažiuoti, gavau atsakymą, kad jie neturi savo vairuotojų kontaktų. O kas būtų, jeigu automobilyje būtų pamestas turtas - su vairuotoju susisiekti visais atvejais būtų neįmanoma, nes niekas už nieką neatsako
Giedrė Blažytė
2018-07-01 01:40:20 IP 28m830ac
Sveiki. šį vakarą išsikviečiau per Jūsų programėlę taxi (vairavo SEAT ALHAMBRA, Valstybiniai nr. KGT439, tel. nr. +37065864146), tačiau manęs taip ir neaptarnavo. Neva mano draugas buvo per girtas, nors aš esu negerentis žmogus. Mane galėjo parvežti namo, bet to nepaisė ir pravažiavo vos ne per kojas, neva pijokų neveža.. nors pasikartosiu, kad aš negeriu ! ! Niekada aš daugiau iš jūsų neužsisakinėsiu vairuotojų. Aptarnavimas tragiškas.
Taxi vairuotojas užstatęs išvažiavimą iš kiemo neišleidžia, paprašius patraukti automobilį ir išleisti - atsisakė. Paskambinus į dispečerinę, dispečerė teigė nieko negalinti padaryti, nes vairuotojas išsijungė savo vietos nustatymus ir baigė darbą.
Užsisakiau programėle Taxi.net iš vakaro (apie 20 val.) kelionę i Vilniaus Oro uostą 4 val. ryto. Užsakymas buvo patvirtintas SMS žinute, parašyta, kad automobilis atvyks laiku.
4.00 gavau žinutę, kad visi automobiliai užimti ir mano užsakymas anuliuotas.
Geriau venkite šio įmonės, jei nenorite pavėluoti.
Daugiau niekada nesinaudosime šios įmonės paslaugomis ir niekam nepatariame. O to priežastis labai paprasta. Netyčia taksi palikome mobilų telefoną. Dešmties minučių bėgyje susisiekėme su dispečere, kuri buvo labai nemandagi ir reikalavo palikti ją ramybėje ir netrukdyti jai dirbti. Šiaip ne taip išsireikalavome taksisto telefono, bet, deje, jis jo nekėlė. Dar kartą susisiekus su ta pačia dispečere išgirdome, kad tai mūsų problemos ir jos tai nedomina, nes jų įmonė neatsako už paliktus daiktus. Todėl norime pasakyti taksistui, dispečerei ir įmonės savininkui, kad ir mes juos labai mylime linkime, kad kuo daugiau potencialių klientų rinktusi Uber paslaugas :))
Vairuotajas, kuris buvo iskviestas, liepos 4 diena, apie 14val, i Jaksto g ir vaziavo i Didziaja g, buvo neitiketinai grubus ir izedus. Tokio zmogaus negalima prileisti dirbti prie zmoniu. Maza to kad masina (raudona) buvo prasmirdusi cigaretem, tai dar ir vairuotuojas ant moters svaitesi zodziais ir komentarais. Ne vyras, o padugne, geda.
Daugiau niekada nesinaudosiu sios imones paslaugomis vien del dispeceres.Pakelus rageli visuomet atgrasiai bendrauja, su ja kalbant nera jauciama pagarba klijentui.Ne karta yra pakelus balsa arba padeda rageli nespejus man pabaigti sakinio.Su ja kalbat tiesiog nesinori uzsakyneti sios firmos paslaugu.Siandien buvo mano paskutinis kartas kai turejau pokalbi su sia kompanija.Ir visiems sakysiu, jog nesinaudotu ju paslaugomis.
Pats esu taksi vairuotojas, tik kitoj imonej.Noriu pasidalint savo nuomone apie matyta vaizdeli.Vakar t.y kovo 18d. truputi po 8 ryto uzejau i Algautos degaline Vilniuje nusipirkt zetonu plovyklai.Ten mane pasitiko triuksmas, gana jaunas vyriokas laide serijas keiksmazodziu, darbuotojus pakrikstijo debilu ir issigimeliu vardais.Nezinau konflikto esmes, nes pradzios ngirdejau, tik kai gaves savininko telef.pareiske-"As to debilo paklausiu, ar ca jis sugalvojo tokia tvarka", spratau, kad vyriokas rimtai nusiteikes tvarka ivest pagal save.Tik kai darbuotojai rase po langais stovincio TaksiNet automobilio nr. supratau, kad cia tvarkosi taksi vairuotojas.Zinot, dabar daug issilavinusiu ar studentaujanciu zmoniu dirba taksi vairuotojais, kurie siekia atitolti nuo to vadinamo "sovietinio taksisto-muziko" ivaizdzio ir stengiasi ivest grazu bendravima.Deja, bet vis atsiranda saukstas deguto.Todel perduodu pora pastebejimu tam arsiam kolegai, kuris vazineja auto valst.nr T16484.Pirma, tavo kulturingumas tai tavo beda, bet pries varydamas keiksmus ir izeidinedamas zmones viesoj vietoj, pajusk atsakomybe kad esi atvaziaves masina, papuosta TaksiNet reklama ir cia jau geda ne tik tau.Antra, nekiaulink mokantiems normaliai bendraut kolegoms, nes po tokiu vaizdeliu zmones paprastai pasako-Na ka is ju noret, juk taksistai
Atvaziavo po iskvietimo per 3 minutes, kaip ir buvo pazadeta.
Vairuotojas geranoriskai palauke manes dar 5 minutes.
Ratu ne suko ir nuveze trumpu keliu. Kaina buvo mazesne nei per kita imone tuo paciu marsrutu.
Po keliones atejo sms su kainos patvirtinimu.
Aciu!
Labai gera įmonė. Personalas malonus ir paslaugus, vairuotojai - taip pat. Visada automobilis atvažiuoja greitai. Yra galimybė užsakyti automobilį laikui, kas labai aktualu. Nuveža greitai, saugiai ir pigiai.
Man labai patiko šios įmonės nauja mobilioji programėlė taksinet. Labai greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Taip ir toliau !!!
Dažnai tenka važiuoti su šia įmone. Patinka, kad vairuotojai sąžinigi, veža trumpiausiais maršrutais. Yra tikrai malonių vairuotojų. Nesusipratimų nėra buvę.
Nerekomenduoju šių taksi paslaugų. 2015-01-15 (23:38) bandžiau iškviesti taksi, tačiau visų pirma atsiliepusi mergina (jeigu ją taip būtų galima pavadinti) atsiliepusi net nepasisveikino ir pradėjo šaukti klausdama adreso, visų antra net neįvardino automobilio ir paklausus už kiek laiko privažiuos sugebėjo pasakyti už kelių minučių ir numetė ragelį. Perskambinus antrą kartą buvo gautas atsakymas, kad iš viso joks automobilis neprivažiuos. Jokios pagarbos nei kaip žmogui, nei kaip klientui.
Užsiiminėja Rusijos propoganda. Visas personalas fašistiškai prorusiškas. Patariu niekada nesinaudoti šiomis paslaugomis.
Jokios pagarbos klientui nesulauksite. Rekomenduoju nesinaudoti sios imones paslaugomis.
nesantaikos kurstytoju lizdas
Highly not recommended.
Facist groups are supported by their employees.
Geriau nesinaudoti sia imone, nes propoguoja tautine nesantaika. Trumpai tarian kolorado "lizdas".
cia, anot Lietuvos ryto straipsnio, kolorado sudvabaliu irstva; tad manau reikia sitai imonei atimt licenzija, nes fasistais ir ju propoganda smirdi. na o kiekvienas save gerbiantis pilietis turetu nesinaudoti sios imones paslaugomis.
kolorado vabalu imone. Vaziavimas pavojingas sveikatai.

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
eTransport – viena stambiausių sostinės taksi paslaugų bendrovė, kuri plečiasi į visą Lietuvą! Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi turime savo autoservisą. Turėdami puikią komandą, didelį...
Bolt Services LT
BOLT

Adresas: Žalgirio g. 90, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
Bolt - viena didžiausia pavežėjimo ir paspirtukų nuomos platforma Lietuvoje. Bolt - protingiausias būdas judėti mieste. Naudokite Bolt kada tik prireiks, nes tai greita, saugu ir už prieinamą kainą. Keliaukite automobiliu arba Bolt paspirtuku. Parsisiųskite mūsų programėlę iš App Store ar Google Play ir keliaukite:...
Elikai veža
Taksi Kaišiadoryse

Adresas: Pamiškio g. 32, LT-56178 Kaišiadorys.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
Taksi paslaugos Kaišiadoryse! Komfortiški, techniškai tvarkingi ir saugūs automobiliai, paslaugūs vairuotojai bei gera kaina leis Jums mėgautis savo kelione! Vežame visur, kur reikia! TAIP PAT GALIME PASIŪLYTI: Automobilių techninė pagalba kelyje Kaišiadoryse Automobilio tempimas trosu Kaišiadoryse Automobilio...

Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur
Vokietija smulkiesiems skirs 555 mln. Eur 01-27 19:44
Smulkusis verslas yra net stambiausios ekonomikos vienas iš variklių – tai pripažįsta Vokietijos vyriausybė.
"Volkswagen" dalijimosi platforma šiemet pasiūlys 8.400 elektromobilių
"Volkswagen" dalijimosi platforma šiemet pasiūlys 8.400 elektromobilių 01-27 19:18
Koncernas "Volkswagen AG" skelbia apie šiais metais numatomą didelę savo teikiamų automobilių dalijimosi paslaugų platformos "WeShare" plėtrą.
S. Skvernelis: patentų biuras atsisakė registruoti pavadinimą "Tėvynės labui"
S. Skvernelis: patentų biuras atsisakė registruoti pavadinimą "Tėvynės labui" 01-27 19:04
Premjeras Saulius Skvernelis pranešė, kad Valstybinis patentų biuras atmetė jo prašymą registruoti pavadinimą "Tėvynės labui".

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Intel 68,47 +8,13%
American Express 135,11 +2,85%