Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB TAXILITA

Atsiliepimai apie UAB TAXILITA

TaksiNet

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie UAB TAXILITA

2021-06-13 sekmadienį 4 valandą ryto rezervavau laiką 5.10. Nurodžiau kelionės tikslą - Stotis. Gavau SMS pranešimą, jog mano užsakymas priimtas. Netrukus gavau dar vieną SMS, jog papildoma informacija bus pateikta, atvykstant automobiliui. Ramiai laikiau SMS ir atvykstančio automobilio. 5.11 gavau SMS "jūsų užsakymas ATMESTAS, nėra laivų automobilių". Net be žodžių atsiprašome ar apgailestaujame. Tiesiog atmestas. Ar bent suvokiate tokių veiksmų pasekmes? Juk prieš valandą rezervuotas laikas į stotį, kur jau nupirkti bilietai tolimesnei kelionei. Na net minties neturėjau, kad sekmadienio ankstų rytą per daugiau nei valandą laiko neįmanoma suorganizuoti kelionės.
Jelena Dolgopolik
2021-05-08 14:00:29 IP 28mepclv
Vakar naktį važiavome taksi LYY967 iš oro uosto.Kvietėme numeriu 2333333. Už 5 minučių po išlipimo pastebėjau, kad nėra mano telefono. Iškart paskambinom vairuotojui, buvo pasakyta, kad įvykdys užsakymą ir grįš pas mus. Kadangi reikėjo laukti teko užeiti arbatos, nors jau buvo apie pirmą nakties ir aš planavau grįžti namo. Pasirodo manes ieškojo mama ir skambinant taksistas pakėlė ragelį ir pasakė kad viskas gerai, kad aš palikau telefoną ir neužilgo jis mane parveš namo.
Belaukiant gavome žinutę-STANDARTINIS ATLYGIS už radinius 20 EURŲ ir smailas.
Maždaug už pusvalandžio paskambino ir klausia Ar skaitėte žinutę?
Atsakiau tai kaip, jeigu aš nesumokėsiu jūs man negrąžinsite telefono?Taigi aš jūs iškviečiu mane nuvežti namo ir mokėsiu už kelionę! Aš pas jus nevažiuosiu 40 km buvo atsakymas. Telefoną paliksiu rytoj 8 val ofise. (anksčiau to negalima buvo pasakyti?!)
Buvau žiauriai pikta. Paskambinau dispečeriai pasiteirauti, buvo atsakyta kad čia NORMALU! kad aš turiu sumokėti už kelionę, kad man atveža telefoną. (Nors aš specialiai jo vežti neprašiau.Planavau grįžti namo ir sumokėti už kelionę.)Kad aš galėsiu atsiimti ofise nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9 iki 6. Pasakiau, kad vairuotojas pasakė, kad telefonas bus ofise rytoj (šeštadienį) 8 val. Buvo atsakyta, kad kai tik atveš mane informuos, kad duomenis perduos kitai operatorei kuri rytoj dirbs.
Išsikviečiau kitą taksį. Grįžus namo paskambino draugė ir pranešė, kad skambino taksistas ir pasakė, kad telefoną galėsiu atsiimti pirmadienį ofise. Vėliau į mano mamos telefoną (nes ji irgi skambino operatorei) paskambino taksistas ir pasakė, kad nors dabar (jau buvo apie trečią nakties) atveš telefoną už 20 eurų.
Aš išplėšiau ragelį ir kategoriškai atsisakiau.
Jaučiuosi, kaip durnė. Nuo kada pas mus pasidarė NORMALUS toks aptarnavimas?!
Aišku šitos firmos paslaugomis mes daugiau nesinaudosim, nors buvom ištikimais klijentais daug metų.
Nerekomenduoju ir šios įmonės taxi niekad nesinaudosiu. Grubus nemandagus vairuotojai. Isedusi į automobilį grubių tonų man buvo pasakyta ką dedate ant sėdiniu paaiškinau jog maiše maistas. Pasakius adresą išgirdo nedidelį atstumą labai kraipe galva. Neivaziaves į kiemą islaipino šaligatvį. Paklausus kelionės kaina tebuvo 2 eurai sako 10 eurų Nerekomenduoju. Visiškai nemandagus vairuotojai..
Savaitgaliais neįmanoma išsikviesti taxi. Po 24val reikia laukti virš 30min ir daugiau. Kai neturi pasirinkimo nes šios taxi įmonės paslaugomis naudojasi mano darbovietę todėl reikia sėdėt po darbo ir iki 1val ir laukti to taxi, o būna net nesulauki. Seniau būdavo normaliai, bet pastaruoju metu jau rimtai ima pyktis. Patys taxistas sakydavo kad tokių žmonių kur su taloneliais neapsimoka vežti. Bet tai namo parvažiuot reikia
Apgauta klientė
2020-02-28 06:27:08 IP 2e7r416o
Nepasitikėkite, išankstinių užsakymų nevykdo! Vakare užtikrina, kad užsakymas priimtas, mašina bus laiku. Užsakiau is vakaro 4:30, gavau SMS, kad užsakymas priimtas. O 4:30 ryto atsiuntė SMS, kad užsakymas atšauktas! Galėjo bent anksčiau pranešti!
Lojalus klientas
2020-02-06 22:33:43 IP 28mdrucf
Naudojuos pakankamai daznai, Vairuotoju jie turi tikrai visokiu, ir labai tvarkingu ir mandagiu ir nelabai, nu bet kad patys ragina uzsisakyti masina I oro uosta, bet kai skambini uzsisakyt - jie nedirbs ir nebus masinu. Man uzvirino nervus. Siulau skubiai vadovams keist politika.
Noriu labai padėkoti dispečierei, kuri šiandien (apie 14 val.) labai operatyviai rado didelį kiekį mašinų ir mes laikų spėjome pasiekti savo vietą. Dispečierė dar paskambino ir pasitarnavo ar viskas gerai, ar visos mašinos atvažiavo. Daugiau tokių darbuotojų! Ačiū!
19/01/07 Taksinet automobilis VW Sharan KRT971 atvaziaves i Medeinos g. sugalvojo apsisukti ne masinu stovejimo aikstelej, o laiptines aikstelej ir butent ant sodintos pieveles apsodintos tujomis. Nesuprantu tokiu asmenu, kai stengiesi grazinti aplinka, o kazkam tai px.
Paskambinus i despecerine ir pasakius kad vairuotojas turi atvaziuoti pasiaiskinti arba bus skambinama policijai, dispecere sake kad susisieks su vairuotoju. Paskambinus antra karta, jis pasako kad vairuotojas siulo skambinti policijai. Kaimynas sita vairuotojo manevra uzfiksavo vaizdo kamera.
Paprasius direktoriaus tel nr, pasakoma kad tel nr nedalina. Imones pavadinimo nesako. Pasiulo negadinti nervu. Rimti!!!!! Ne kitaip!!!!!
Turiu pasakyti, kad TAKSI Net nepatikima įmonė, nes paskambinus į dispečerinę ir paprašius, kad vairuotojas patrauktų mašiną, nes užstatė įvažiavimą į kiemą ir nei vienai mašinai kieme nepavyksta išvažiuoti, gavau atsakymą, kad jie neturi savo vairuotojų kontaktų. O kas būtų, jeigu automobilyje būtų pamestas turtas - su vairuotoju susisiekti visais atvejais būtų neįmanoma, nes niekas už nieką neatsako
Giedrė Blažytė
2018-07-01 01:40:20 IP 28m830ac
Sveiki. šį vakarą išsikviečiau per Jūsų programėlę taxi (vairavo SEAT ALHAMBRA, Valstybiniai nr. KGT439, tel. nr. +37065864146), tačiau manęs taip ir neaptarnavo. Neva mano draugas buvo per girtas, nors aš esu negerentis žmogus. Mane galėjo parvežti namo, bet to nepaisė ir pravažiavo vos ne per kojas, neva pijokų neveža.. nors pasikartosiu, kad aš negeriu ! ! Niekada aš daugiau iš jūsų neužsisakinėsiu vairuotojų. Aptarnavimas tragiškas.
Taxi vairuotojas užstatęs išvažiavimą iš kiemo neišleidžia, paprašius patraukti automobilį ir išleisti - atsisakė. Paskambinus į dispečerinę, dispečerė teigė nieko negalinti padaryti, nes vairuotojas išsijungė savo vietos nustatymus ir baigė darbą.
Užsisakiau programėle Taxi.net iš vakaro (apie 20 val.) kelionę i Vilniaus Oro uostą 4 val. ryto. Užsakymas buvo patvirtintas SMS žinute, parašyta, kad automobilis atvyks laiku.
4.00 gavau žinutę, kad visi automobiliai užimti ir mano užsakymas anuliuotas.
Geriau venkite šio įmonės, jei nenorite pavėluoti.
Daugiau niekada nesinaudosime šios įmonės paslaugomis ir niekam nepatariame. O to priežastis labai paprasta. Netyčia taksi palikome mobilų telefoną. Dešmties minučių bėgyje susisiekėme su dispečere, kuri buvo labai nemandagi ir reikalavo palikti ją ramybėje ir netrukdyti jai dirbti. Šiaip ne taip išsireikalavome taksisto telefono, bet, deje, jis jo nekėlė. Dar kartą susisiekus su ta pačia dispečere išgirdome, kad tai mūsų problemos ir jos tai nedomina, nes jų įmonė neatsako už paliktus daiktus. Todėl norime pasakyti taksistui, dispečerei ir įmonės savininkui, kad ir mes juos labai mylime linkime, kad kuo daugiau potencialių klientų rinktusi Uber paslaugas :))
Vairuotajas, kuris buvo iskviestas, liepos 4 diena, apie 14val, i Jaksto g ir vaziavo i Didziaja g, buvo neitiketinai grubus ir izedus. Tokio zmogaus negalima prileisti dirbti prie zmoniu. Maza to kad masina (raudona) buvo prasmirdusi cigaretem, tai dar ir vairuotuojas ant moters svaitesi zodziais ir komentarais. Ne vyras, o padugne, geda.
Daugiau niekada nesinaudosiu sios imones paslaugomis vien del dispeceres.Pakelus rageli visuomet atgrasiai bendrauja, su ja kalbant nera jauciama pagarba klijentui.Ne karta yra pakelus balsa arba padeda rageli nespejus man pabaigti sakinio.Su ja kalbat tiesiog nesinori uzsakyneti sios firmos paslaugu.Siandien buvo mano paskutinis kartas kai turejau pokalbi su sia kompanija.Ir visiems sakysiu, jog nesinaudotu ju paslaugomis.
Pats esu taksi vairuotojas, tik kitoj imonej.Noriu pasidalint savo nuomone apie matyta vaizdeli.Vakar t.y kovo 18d. truputi po 8 ryto uzejau i Algautos degaline Vilniuje nusipirkt zetonu plovyklai.Ten mane pasitiko triuksmas, gana jaunas vyriokas laide serijas keiksmazodziu, darbuotojus pakrikstijo debilu ir issigimeliu vardais.Nezinau konflikto esmes, nes pradzios ngirdejau, tik kai gaves savininko telef.pareiske-"As to debilo paklausiu, ar ca jis sugalvojo tokia tvarka", spratau, kad vyriokas rimtai nusiteikes tvarka ivest pagal save.Tik kai darbuotojai rase po langais stovincio TaksiNet automobilio nr. supratau, kad cia tvarkosi taksi vairuotojas.Zinot, dabar daug issilavinusiu ar studentaujanciu zmoniu dirba taksi vairuotojais, kurie siekia atitolti nuo to vadinamo "sovietinio taksisto-muziko" ivaizdzio ir stengiasi ivest grazu bendravima.Deja, bet vis atsiranda saukstas deguto.Todel perduodu pora pastebejimu tam arsiam kolegai, kuris vazineja auto valst.nr T16484.Pirma, tavo kulturingumas tai tavo beda, bet pries varydamas keiksmus ir izeidinedamas zmones viesoj vietoj, pajusk atsakomybe kad esi atvaziaves masina, papuosta TaksiNet reklama ir cia jau geda ne tik tau.Antra, nekiaulink mokantiems normaliai bendraut kolegoms, nes po tokiu vaizdeliu zmones paprastai pasako-Na ka is ju noret, juk taksistai
Atvaziavo po iskvietimo per 3 minutes, kaip ir buvo pazadeta.
Vairuotojas geranoriskai palauke manes dar 5 minutes.
Ratu ne suko ir nuveze trumpu keliu. Kaina buvo mazesne nei per kita imone tuo paciu marsrutu.
Po keliones atejo sms su kainos patvirtinimu.
Aciu!
Labai gera įmonė. Personalas malonus ir paslaugus, vairuotojai - taip pat. Visada automobilis atvažiuoja greitai. Yra galimybė užsakyti automobilį laikui, kas labai aktualu. Nuveža greitai, saugiai ir pigiai.
Man labai patiko šios įmonės nauja mobilioji programėlė taksinet. Labai greitas ir kokybiškas aptarnavimas. Taip ir toliau !!!
Dažnai tenka važiuoti su šia įmone. Patinka, kad vairuotojai sąžinigi, veža trumpiausiais maršrutais. Yra tikrai malonių vairuotojų. Nesusipratimų nėra buvę.
Nerekomenduoju šių taksi paslaugų. 2015-01-15 (23:38) bandžiau iškviesti taksi, tačiau visų pirma atsiliepusi mergina (jeigu ją taip būtų galima pavadinti) atsiliepusi net nepasisveikino ir pradėjo šaukti klausdama adreso, visų antra net neįvardino automobilio ir paklausus už kiek laiko privažiuos sugebėjo pasakyti už kelių minučių ir numetė ragelį. Perskambinus antrą kartą buvo gautas atsakymas, kad iš viso joks automobilis neprivažiuos. Jokios pagarbos nei kaip žmogui, nei kaip klientui.
Užsiiminėja Rusijos propoganda. Visas personalas fašistiškai prorusiškas. Patariu niekada nesinaudoti šiomis paslaugomis.
Jokios pagarbos klientui nesulauksite. Rekomenduoju nesinaudoti sios imones paslaugomis.
nesantaikos kurstytoju lizdas
Highly not recommended.
Facist groups are supported by their employees.
Geriau nesinaudoti sia imone, nes propoguoja tautine nesantaika. Trumpai tarian kolorado "lizdas".
cia, anot Lietuvos ryto straipsnio, kolorado sudvabaliu irstva; tad manau reikia sitai imonei atimt licenzija, nes fasistais ir ju propoganda smirdi. na o kiekvienas save gerbiantis pilietis turetu nesinaudoti sios imones paslaugomis.
kolorado vabalu imone. Vaziavimas pavojingas sveikatai.

Dallis
1424.LT

Adresas: Paribio g. 8, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: taksi paslaugos.
eTransport – viena stambiausių sostinės taksi paslaugų bendrovė, kuri plečiasi į visą Lietuvą! Bendrovėje sukaupta daugiau kaip 50 metų patirtis taksi versle. Joje automobiliai geros būklės, talpūs ir patogūs. Automobilių parkas atnaujinimas kasmet, kadangi turime savo autoservisą. Turėdami puikią komandą, didelį...
Ratuoti
Asistentinis Taxi

Adresas: Girulių g. 20-19, LT-12123 Vilnius.
Veiklos sritys: socialinės paslaugos; taksi paslaugos; transporto paslaugos.
KAS TAI – ASISTENTINIS TAXI? Esame du draugai, sėdintys neįgaliųjų vežimėliuose. Susidurdami kiekvieną dieną su problema lengvai ir komfortiškai keliauti, nusprendėme įkurti „Asistentinis Taxi“ ir padėti kitiems judėjimo negalią turintiems asmenims gyventi orų ir visavertį gyvenimą. Aktyviai gyventi ir komfortiškai...

Karantino varžtai atleidžiami Norvegijoje ir Ispanijoje, italai grąžina kelionių ribojumus 06-18 21:51
Įvertindamos koronaviruso pandemijos situaciją, vienos valstybės skelbia apie karantino atlaisvinimus, o kitos – ribojimus keliaujantiems.
Austrijos užsienio reikalų ministras skelbia apie ES sutartas sankcijas Baltarusijai 06-18 20:44
Europos Sąjungai pavyko susitarti dėl naujų, "tvirtų ir tikslinių" sankcijų Baltarusijai.
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai 06-18 20:28
Reikšmingai pagerėjus epidemiologinei situacijai, dešimt Europos šalių ir trys salos yra išbraukiamos iš paveiktų šalių sąrašo.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Moody's 355,35 +2,44%
Bank of America 39,80 -4,37%