Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Sveika oda, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Sveika oda, UAB

Atsiliepimai apie Sveika oda, UAB

Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Sveika oda, UAB

Kęstutis Motiejūnas
2019-01-16 20:11:04 IP 87.247.82.226
Klinika ,,Sveika oda'' 2019-01-16 19:51:08
Ačiū už atsiliepimą gerb. K. Motiejūnui, tačiau norime informuoti, kad K.Motiejūno paskelbta informacija yra nepakankamai objektyvi.
Ponas K.Motiejūnas kreipėsi į kliniką "Sveika oda" 2018m. birželio mėnesį, kuomet apžiūros metu buvo rastas nedidelis paraudimas ir išsausėjimas šalia vieno piršto nago. Tuo metu jokios paciento taip vadinamos žaizdos, apie kurią jis kalba ir rodo nuotraukoje, nebuvo rasta, ji galėjo atsirasti vėliau. O dėl minėtų simptomų gydymas nebuvo reikalingas, todėl buvo rekomenduotos odos būklę gerinančios priemonės. Informuojame, kad klinikoje "Sveika oda" visiems pacientams rekomenduojame atvykti pakartotinai, jei dėl įvairių priežasčių būklė nepagerėja ar atsiranda nauji pakitimai. Šiuo atveju p. K. Motiejūnas, atsiradus naujiems pakitimams, į kliniką neatvyko, todėl nebuvo galimybės jų įvertinti. Paciento paskelbta nuotrauka rodo, kad yra galimai vėliau susiformavusi miksoidinė cista, kurių ne vieną klinikos pacientams esame nustatę ir gydę. Todėl belieka apgailestauti, kad p. K. Motiejūnas, atsiradus naujiems pakitimams, neatvyko pakartotinai, o jo atsiliepime paskelbta informacija yra klaidinanti ir neatitinkanti tiesos.
Dr. R. Razukevičius
Pripažinti savo klaidas gali tik garbingas žmogus.
Dar kartą GAILA.
Prof. K.Motiejūnas
Klinika ,,Sveika oda''
2019-01-16 19:51:08 IP 88.119.196.194
Kęstutis Motiejūnas 2019-01-14 14:56:15
2018 m. ~ birželio mėnesį kreipiausi į klinikos vadovą gyd. RAIMUNDĄ RAZUKEVIČIŲ dėl ~4 mėn. neužgyjančios piršto žaizdos. Piršto nuotrauka prisegrame faile.

Po ~5 min. apžiūros gyd. R.Razukevičius pasakė, kad jokios bėdos nėra (primenu, kad žaizdą turėjau jau 4 mėn.) ir pasiūlė žaizdą tepti raminančiu kosmetiniu kremu.
Tuo vizitas ir gydimas baigėsi.

Po kelių mėnesių nuėjau pas kitą odos gydytoją. Šis tikslios diagnozės, deja, irgi nenustatė, bet bandė gydyti krioterapijos pagalba. Pagerėjo, bet ne iki galo.

2019 m. sausį apsilankiau pas trečią gydytoją. Šis pagaliau nustatė ligą - Miksoidinė cista, kuri pasireiškia skaidriu mazgeliu, išsidėsčiusiu nugariniame nago paviršiuje, Šios cistos susidaro dėl jungiamojo audinio degeneracijos ir sąnarinio skysčio nutekėjimo. Jeigu cista spaudžia nago augimo zoną, nago plokštelėje atsiranda išilginis, įdubęs ruožas. Mano nagas irgi įdubęs.

Mane stebina gyd. RAIMUNDO RAZUKEVIČIAUS profesinis nesąžiningumas. Nesakau, kad gydytojas turi viską žinoti (aš kaip dėstytojas kartais irgi nesugebu atsakyti iš karto į studento klausimą, tada ieškau pagalbos pas kolegas ar literatūroje), tačiau klaidinti pacientą, nesugebant atpažinti ligą, yra negarbinga.

GAILA.

Kęstutis Motiejūnas, KTU dėstytojas
Dr. R. Razukevičius
Kęstutis Motiejūnas
2019-01-14 14:56:15 IP 158.129.6.71

Tuo vizitas ir gydimas baigėsi.

GAILA.

Kęstutis Motiejūnas, KTU dėstytojas
Suinteresuotas Asmuo
2017-10-18 17:15:46 IP 78.63.203.103
Norint nusipirkti tiesiog lazerio gydymo paslauga, neapseisite be didesniu islaidu - priverstines gydytojo konsultacijos, fotosesijos ir panasiai, nors milijona kartu bandziau paaiskinti registratorei, kad gydytoju esam konsultuoti ir turime visus israsus, tiesiog norime uzsiregistruoti procedurai kurios mums reikia.

Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą
Didėja spaudimas Th. May, atideda "Brexit" balsavimą 05-23 18:35
Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės vyriausybė atidėjo savo planus pateikti balsavimui savo atnaujintą "Brexit" planą birželio pirmą savaitę. Tokį sprendimą vyriausybė priėmė dėl...
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur
"Bitė Lietuvos" pelnas pernai augo trečdaliu iki 40 mln. Eur 05-23 17:45
"Bitė Lietuva" 2018 metais uždirbo 40,072 mln. Eur konsoliduoto grynojo pelno – 34,9% daugiau nei 2017 m. (29,7 mln. Eur).
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai.
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai. 05-23 17:08
Kompensuojamų vaistų priemokos per dvejus metus sumažėjo dvigubai, teigia Sveikatos apsaugos ministerija

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 49,65 +2,16%
Hasbro 99,07 +2,12%