Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Survival, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Survival

Atsiliepimai apie Survival, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Survival, UAB

Užsisakiau pneumatinio šautuvo kulkelių, atlikau mokėjimą bankiniu pavedimu 17d., o 20 dieną paštininkas jau buvo prie durų su užsakymu. Dėkoju.
Man ta krautuvė visą laiką buvo pakeliui į darbą, kai judi viešuoju transportu. Dar nuo tada, kai kitoje Ševčenkos gatvės pusėje būsimoji valstybės vadovė mokytojavo partškolos kursantams, o du automatininkai stovėjo ant laiptų ir budriai saugojo platformininkus. Pirmiausia mane sudomino atsiradęs pavadinimas „Survival“, nes pats buvau tos krypties hobių savamokslis tyrinėtojas. Būtent pas juos pirmiausia atradau nedylančias Fox River kojines ilgų nuotolių bėgimui, juk minantys prakaito kilometrus gerai žino, ką reiškia kiauri užkulniai. Čia ačiū ilgamečiam derbuotojui Algiui, tai jis patarė. Kitąkart rinkausi apsauginius akinius važiavimui dviračiu - kad nerasotų. Pasimaišė šalia Vaidas - sako, pats turiu akinius prieblandai, pakanka ištepti specialiu skysčiu - ir viskas gerai. Ir ką patyriau - ne tik dviračiu važiuojant neerzina mašinų žibintai, bet ir automobilyje! Kai 300 km. be sustojimo tamsiu metu varau į Klaipėdą, tie nebrangūs akiniai man visada ant kaktos. Suprantat, nėra alinančio akinimo, kurį puikiai žino kiekvienas, rudenį atsisėdęs prie vairo. Kalbu tarsi apie smulkmenas, bet iš jų vaizdas visada tikresnis nei apmoketos reklamos. Kažkada „Survival“e teiravausi plastmasinių šovinių nestandartiniam kalibrui - jie, deja, neturėjo, bet susiskambino ir patarė, kur rasti. Esamos prekės ten visada yra aukščiausios kokybės, todėl nepigios, bet kad darbuotojai būtų nors kiek arogantiški - na, baikit išsigalvojimus! Štai vakar domėjausi Steiner žiūronais, ta proga pasikalbėjom ir apie personalui gerai žinomą Bairoito miestą Vokietijoje, binoklių gamybos pasaulines tendencijas… Ir ką - dar nebuvo taip, kad, užsukęs į „Survival“, po to spjaudytumeisi. Juk dažnai pikti atsiliepimai rašomi tada, kai iš čia dirbančių žmonių tikimasi vergiško paklusnumo, pataikavimo. O čia lygiavertės asmenybės! Ir dar - kaip tu, žmogau, paklausi, taip tau ir atsilieps.
Ną ką galiu pasakyt... Šiaip sau ta jūsų parduotuvė. Prekių lyg ir yra, bet... Pirkau peilį, kurio kaina nuo nurodytos internetinėje prekyboje, skyrėsi veik 30 eurų (peilio markė, charakteristikos, plieno rūšis - viskas identiška). Susidarė įspūdis, kad pardavėjas nelabai suprato, ko klausiu. Sako, "pas mane tik tokie peiliai". Tai kam tas interneto puslapis, jeigu jis neveikia? Kodėl jame nurodytos kainos ne tokios, kaip parduotuvėje? Kažkaip, vyrukai, reik pasitempt. Neįkertat į prekybą taip, kaip reik.
Prekiniai ženklai geri, bet aptarnavimas košmaras.
Telefonu niekas neatsiliepia. Internetinė parduotuvė sugedus - neveikia kai kurios nuorodos.
Na nežinau - labai nerimtai atrodo.
Prekes geros bet aptarnavimas kosmariskas. Pardavejo paklaust negali nes toks jausmas, kad sutrukdziau ilsetis. I bet koki klausima siulo rasyti laiska elektroniniu pastu. El pastu uzklausus aisku nulis reakcijos.
Pirkau batus, po pusmečio padas atsiklijavo per pėdos sulenkimus. Nunešiau, PAKEITĖ BE PROBLEMŲ.

AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Aušros medicinos centras
Šeimos medicinos centras

Adresas: P. Lukšio g. 3, LT-49387 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
Aušros medicinos centre dirbantys šeimos gydytojai mielai kviečia apsilankyti. Jei nusprendėte gydytis Aušros medicinos centre - šeimos gydytojų konsultacijos bei tyrimai nemokami. Medicinos centre atliekamos ir grožio procedūros, įvairūs masažai: nugaros masažas viso kūno masažas osteopatinis gydomasis masažas...

"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos
"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos 11-26 21:04
Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė "AirBaltic" 2020 m. gali patirti 250-280 mln. Eur nuostolį ir jai gali tekti vėl prašyti vyriausybės finansinės pagalbos, pranešė aviakompanijos vadovas...
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu 11-26 20:45
Neapolio meras Luigi De Magistris pradėjo oficialią Diego Maradonos vardo suteikimo miesto stadionui procedūrą.
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą 11-26 20:15
Europos Parlamentas (EP) pasmerkė smurtą Baltarusijoje, paskelbė pritariantis naujam sankcijų paketui ir siūlo surengti tarptautinį Aliaksandro Lukašenkos režimo tyrimą.

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%