Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Supermaistas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Supermaistas

Atsiliepimai apie UAB Supermaistas

Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie UAB Supermaistas

Pastovus klientas
2020-01-22 12:11:01 IP 5cai4k4d
Turbūt viena iš geriausių kebabinių apskritai. Valgai kas parašyta, o ne pakaitalus. Jeigu česnakas, vadinasi česnakas, o ne kažkoks marmalas iš parduotuvės. Aptarnavimas greitas, darbuotojai mandagūs ir atsakingi, o maistas visada skanus.
O Agnei ir kitom "super klientėm" prieš rašant neigiamą atsiliepimą rekomenduočiau pasidomėti kas yra maistą išvežiojančios įmonės, nes panašu, jog apie tai neturite jokio supratimo. Jums maistą pristato ne šita įmonė, o IŠ ŠITOS ĮMONĖS.
Po rekonstrukcijos uzsukau i savo megstama Superkebu kebabine laisves pr. 125. Uzsisakiau iprasta "kebaba su cesnakiniu padazu" ir... nemaloni staigmena. Vietoj ankstesniu 3 eur kaina 5.5 eur. Pakele vos ne dvigubai! Naujas kebabas tikrai skanus, bet moketi tiek uz kebaba yra nesaamone. Uz 5.5 eur gali kinieciu restoranelyje ar picerijoj pavalgyti, ir dar alaus isgerti. Ar per gatve pereiti ir Jammi kebaba uz 3 eur pasimti. Tad superkebai - aciu kad ilga laika buvote tikrai superiniai, bet daugiau pas jus nebeisiu.
Turbūt blogiausi falafeliai Vilniuje. Salotos šviežios, bet be skonio, bulvytės šaldytos. Labai prasta vieta.
Nusivyliau ir aš, kai Verkių 50 po rekonstrukcijos atsidarė. Anksčiau važinėdavom ten vien dėl jų bulvyčių su skaniais prieskoniais ir įvairiais padažais. Porcijos didžiulės. Labai laukiau, kol vėl atsidarys. Atsidarė, nuvažiavau bulvyčių. Tik šį kartą porcijos minimalios, kai paklausiau, ar bus barstoma prieskoniais, pasakė, kad ne. Bulvytės sudžiuvusios, ir net be druskos!!! Jelapeno nededa prie jų. Paklausiau, ką turi aštresnio prie bulvyčių, pavarstė beskoniu Čili prieskoniu. Tad valgiau ir spjaudžiausi-nesūdytos aštrios bulvytės. Teko išmest. Su kebabais istorija-prašiau sau jelapeno, tai jo privarė ir į draugės kebabą, ji jo negalėjo valgyt. Aptarnavo jaunas vaikinukas, viską supainiojo ir dar buvo nepatenkintas, kai aš jam apie tai pasakiau. Ir apskritai-viskas pasikeitė, nieko gero naujoje kebabinėje neradau. Tad daugiau ten nebevažiuoju. Manau, dalis buvusių pastovių klientų irgi jau atkrito. O gaila...
Sveiki, šiandien apsilankiau "Gourmet" panoramoje renginyje, maistas atrodė nuostabiai, vyrėjas berniukas pasiulė pasivaišinti patiekalo, pasakius kad mėgstu ašrų mastą, vaikinas prie mano akių ant mini vrapo išdėliojo jelapenus, tuo buvau labai maloniai nustebinta. Reprazentacija buvo labai puiki, todel nusprendžiau tuo pavaišinti savo šeima, bet mane atstumė tas, kad jusu mergaitė, SĖDĖDAMA ant kėdės už prekystalio ji net neatkreipė dėmesio i mane, paskui paklausus kas yra "VK" gavau nepatenkinta žvilgsni ir man atsake kad tai yra "Vilniaus Klasika" Panale bendrauti su manim kaip kliente visiskai nepanoro ir pamačius tai aš nuėjau nusipirkti vakariene sau į kita kavinę.
Nusivyliau jusu kebabu leksteje ! Is 150 gr, buvo kokiu 70 gr. Paskutini karta valgau, nuliudinote patovius klientus.... P.S nekulturingas aptarnaujantis personalas.
Viskaskasgero baigiasi
2018-03-16 19:04:18 IP 28m813p4
Vienintele gera kebabine kur galima normalu kebaba su naturalia sprandine uzsisakyti ir ne gigantiska o vaikiska, jei nenori persivalgyt vakarui.

Siandien uzvarem i isreklamuota wraperia supa kebs ir nusivylem eilini karta kaip ir bet kurioj kitoj kebabinej su permalta sojos mesa ir dar wrapais kurie netinka visiskai kebabui, o padazai as isvis tyliu.
Pasirodo cia ta pati uab supermaistas! :O
Ir ruosiasi pakeisti verkiu 50 is super kebu i wraperia : (
Viskas, tuo ir pasibaigs musu lankymasis kebabinese, nes nebeliks jau naturalios mesos!
Kam jus taip sugadinot viska... Gaila
Jau 2 savaite uzsisakinejant isgirstu zodziu vairuotojo nera. Pries pora savaiciu uzsisakinejau 2 komplektus atveze 1 ir kito puse (Truko bulvyciu). Jei toks ir toliau aptarnavimas bus tai ir klientu nebebus.:)
niekam nepatariu uzsisakyti maisto is cia! laukeme kebabu 2 valandas, o po ju suzinojome, kad i musu rajona jie yra nevezami, taciau internete buvo parasytas sis rajonas. pirmas ir paskutinis kartas, kuomet uzsisakinejau maista cia. jau geriau pirkti is pakeleivinio kiosko
2015 - 11 - 28 apie 23:40 teko lankytis SUPER KEBAI verkių g. 50 ir bandyti užsisakyti du vidutinius kompleksus. Vis tik reziume negavau užsakyto maisto ir buvau pasiųstas labai toli. Žodžiais daugiau nevažiuok čia tikrai gausinama klientūra. Esu šokiruotas tokio aptarnavimo.
Šeštadienio vakaras, sumąstėme užsisakyti valgyti iš "super kebabų", pasibaisėtina. pasiklausus ar galima užsakyti, gaunu tokį atsakymą: Nėra vairuotojo, pasiklaususi, o kada jis bus, gaunu atgal atsakymą: "nežinau, jis dar nedirba", pasiklaususi, O TAI KADA JIS DIRBS : "nežinau, jo nėra ir aš neesu atsakinga už tai. Pasiklaususi, ar tai yra mano reikalas klausinėti kur yra vairuotojas, ji atsako: "nežinau". Tai ne pirmas ir ne antras kartas, kai taip suvelia gerbiamos operatorės, maistas iš tiesų pas JUS labai skanus, bet aptarnavimas yra siaubingas. Jei internete parašyta, kad maistą: išvežiojateV-VI 10:00 - 04:00, tai kodėl niekas nežino kur vairuotojas ir kada jis atsiras? : (
Labai gerai dirba, maistas labai skanus ir 6vie=us 0000000

Labai gerai dirba, niekur skaniau nevalgiau ir aptarnavimas puikus! Šaunuoliai.
tik jau nereikia lia lia LG
2012-09-11 23:07:40 IP 2i581eos
Kokiam dar bendrabutyje? Kazka blogai patikrinai :p
Be to, nemanai, kad atsiliepima rasiau jau po nevykusio pokalbio, vadinasi i Vilniu jau atvykusi turejau buti, nemanai? As manyciau taip... Jei tau patinka ten dirbti kaip kokiai vergei Izaurai tai prasau niekas nedraudziam akivaizdziai neturi ka veikti :D
zmogus "atvyksta (is kitos Lietuvos puses)", o kompiuterio, kuriuo rasytas "atsiliepimas", I.P. registruotas viename is Vilniaus miegamuju mikrorajonu bendrabutyje. Plius diena pries tai zmogus iesko triusuku*, parduodamu Vilniaus mieste, o sekancia jau jam reikia keliauti is kitos Lietuvos puses. Matyt, zmogus megsta keliones...
*"Sandra 2012-08-25 23:30
kaip noriu... bet neturiu kaip i Kauna atvaziuot... Kazkodel Kaune daugiau triusiuku siulo
nei Vilniuje :))"
Pati dirbu sioje, imoneje ir galiu teigti, kad kaip ir visur yra savu pliusu ir savu minusu, taciau nemalonu kai yra tersiamas mano darbovietes vardas, nes tiek su darbuotojais, tiek su pretendentais elgiamasi labai zmoniskai, kuom galima isitikinti jau per pirmas darbo pokalbio minutes.

M.T.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu 02-22 18:33
Kristalina Georgieva, Tarptautinio valiutos fondo (TVF) generalinė direktorė pareiškė tikinti, kad koronaviruso COVID-19 poveikis pasaulio ekonomikai bus palyginti trumpalaikis, o Kinijos...
Aušvico muziejus pareikalavo "Amazon" pašalinti nacių propagandos knygas
Aušvico muziejus pareikalavo "Amazon" pašalinti nacių propagandos knygas 02-22 15:35
Aušvico muziejus penktadienį paragino JAV elektroninės prekybos milžinės "Amazon" savininką milijardierių Jeffą Bezosą pašalinti iš prekybos nacių laikotarpio antisemitines knygas vaikams.

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Microsoft 178,59 -3,16%