Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Supermaistas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Supermaistas

Atsiliepimai apie UAB Supermaistas

Parašyk savo nuomonę apie UAB Supermaistas

Panoramos Wraperia. Pavalgius maistą, paskui visą dieną skaudėjo pilvą. Mėsa atrodė "senokai". Bulvytės ant tiek perdziuvusios ir sausos, kad net padažas nepadėjo. Darbuotojas priėmęs užsakymą atrodė labai pasimetęs. Ko paklausi, ko negausi. Čia buvo tikrai paskutinis kartas valgant pas jus. + Kaina neatitinka visiškai kokybės. Taisykitės Chebryte.
Labai patiko aptarnavimas bei maistas! Rekomenduoju!
Antakalnio wraperijoje dirba labai faini darbuotojai. Labai skanus maistas gautas ir ne šaltas, suvalgėm su malonumu<3
Šiandien 2022-02-15 apie 13:00 atvažiavus į Verkių Wraperia dvi esančios darbuotojos nesugebėjo išlementi laba diena, taip pat priėjus ir paklausus ar tai mano maišelis - atšovė “nematai”? aš atsakiau ne nes nėra vardo. Toliau sekė žodžiai jei nematai vardo reiškiasi ne tavo. 0 kultūros ir tai nepirmas kartais, kaip šioje užkandinėje nėra elementaraus žodžio laba diena, kai tokiose vietose kultūra turi būti pirmoje vietoje.
Sveiki, 2022.01.21 dienos vakare buvo užsakytas wrap’as iš Antakalnio wraperios, suvalgius porą kąsnių, deja, trečiąjį reikėjo išspjauti dėl maiste rasto juodo plauko. Gal metas gaminant maistą rištis plaukus ir dėvėti maistą nuo plaukų apsaugančias kepurėles? :)
Vakar, 2021-09-10 užsisakiau maisto iš antakalnio wraperia. Šiandien, valgant antrą kebabo pusę pamačiau papildomą ingredientą - juodą plauką. Labai nemalonu ir iškyla tik vienas klausimas: Kur higienos laikymasis?
Sveiki, siandien norejome usisakyti maisto is panoramos wraperijos.Atsiliepusi mergina pasake, palaukit nemandagiu tonu laukeme 5minutes poto paskambinome dar.atsiliepus pareiske maisto reik laukti valanda?nesuprantu tik vieno to nebuvo galima pasakyti is karto?ir sutaupyti zmoniu laika?nes tuo metu mes jau vazevome iki panoramos.Ne pirmas kartas cia jau.Darbuotojai nesugeba net pasisveikinti
..labai nemaloniai bendrauja
Šendiena 2021.07.07 apsilangiau wraperia kebs verkiu g 50
Aptarnavimas buvo labai nekoks, merginos dirbanccios ten buvo ižulios, nedevejo veido kaukiu, liepe iseit i lauka uzsakyti, buvo is ju lupu tarpusavi isgirsti cenzuriniai zodziai apie mane ir mano žmona, išreikstas nepasitenkinimas! Siulyciau nesilankyti siuoje istaigoje kol vadovas nesusitvarkys vidiniu problemu (personala)pakeisti.
Maistas buvo atmestinai pagamintas labai nusivyliau..
Korteles tik priema graudu :/
Karts nuo karto uzsakau kebabu is Panoramos wraperijos. Dabar jau tik del to, kad tai arciausiai namu esanti kebabine. Geri ingridientai, puikaus skonio kebabai, bet tik tuo atveju jei imi ne astru.
uzsakant astru kebaba (rembo, pvz.) skonis niekuo nesiskiria nuo "neastraus" iki paskutinio kasnio. jame atsiranda visi chili pipirai ir jelapeno paprikos. Ir tai neisvengiamai paskutiniai kasniai, nes kebabas buna perpjautas i 2 dalis. ir abu galai buna tokie patys. Suprasciau, kad taip netycia gavosi viena kart, bet kai situacija kartojasi 3cia ar 4ta karta, tampa aisku, kad kazkas virtuveje labai nekencia savo klientu.
Tas faktas vercia susimastyti ar neatsiranda kitu, nepageidaujamu ir netiketu 'papildu'...
kaip gali kainuot tas pats kebabas 7 eu kuris jammi kainuoja 3 eu ir is promkes tas s gabalas uzsaldytos neva vistinos ar kas ten promkei to s gabalas kainuoja 11 eu visas antkainis iki 700%
Verkiu g. 50 maistas dvigubai prasčiau paruoštas nei Antakalnyje. Apie aptarnavima gali pasakyti ta pati. Pasidomėkite darbuotojos Sabrinos elgesiu su klientais, labai nemandagi. Antakalnyje visada visi šypsosi ir maloniai aptarnauja (kad ir koks “zavalas” bebutu), turbut todėl ir maistas skanesnis.
Nors verkiu g. geresne lokacija ir eilės mažesnės, bet atsižvelgiant į maisto kokybe ir aptarnavima, tikrai čia nebegrįšiu.
Verkių 50 g. Wraperia kas su Jumis atsitiko????
Kaip iš geriausių kebabų Vilniuje galima kristi taip žemai?
Šiandien dienos kebabas tiesiog tragiškas....Užsakant kebabą tikėjomes, kad pasitaisėte nuo praeitų kartų bet deja.
Nerekomenduojame
Pastovus klientas
2020-01-22 12:11:01 IP 5cai4k4d
Turbūt viena iš geriausių kebabinių apskritai. Valgai kas parašyta, o ne pakaitalus. Jeigu česnakas, vadinasi česnakas, o ne kažkoks marmalas iš parduotuvės. Aptarnavimas greitas, darbuotojai mandagūs ir atsakingi, o maistas visada skanus.
O Agnei ir kitom "super klientėm" prieš rašant neigiamą atsiliepimą rekomenduočiau pasidomėti kas yra maistą išvežiojančios įmonės, nes panašu, jog apie tai neturite jokio supratimo. Jums maistą pristato ne šita įmonė, o IŠ ŠITOS ĮMONĖS.
Po rekonstrukcijos uzsukau i savo megstama Superkebu kebabine laisves pr. 125. Uzsisakiau iprasta "kebaba su cesnakiniu padazu" ir... nemaloni staigmena. Vietoj ankstesniu 3 eur kaina 5.5 eur. Pakele vos ne dvigubai! Naujas kebabas tikrai skanus, bet moketi tiek uz kebaba yra nesaamone. Uz 5.5 eur gali kinieciu restoranelyje ar picerijoj pavalgyti, ir dar alaus isgerti. Ar per gatve pereiti ir Jammi kebaba uz 3 eur pasimti. Tad superkebai - aciu kad ilga laika buvote tikrai superiniai, bet daugiau pas jus nebeisiu.
Turbūt blogiausi falafeliai Vilniuje. Salotos šviežios, bet be skonio, bulvytės šaldytos. Labai prasta vieta.
Nusivyliau ir aš, kai Verkių 50 po rekonstrukcijos atsidarė. Anksčiau važinėdavom ten vien dėl jų bulvyčių su skaniais prieskoniais ir įvairiais padažais. Porcijos didžiulės. Labai laukiau, kol vėl atsidarys. Atsidarė, nuvažiavau bulvyčių. Tik šį kartą porcijos minimalios, kai paklausiau, ar bus barstoma prieskoniais, pasakė, kad ne. Bulvytės sudžiuvusios, ir net be druskos!!! Jelapeno nededa prie jų. Paklausiau, ką turi aštresnio prie bulvyčių, pavarstė beskoniu Čili prieskoniu. Tad valgiau ir spjaudžiausi-nesūdytos aštrios bulvytės. Teko išmest. Su kebabais istorija-prašiau sau jelapeno, tai jo privarė ir į draugės kebabą, ji jo negalėjo valgyt. Aptarnavo jaunas vaikinukas, viską supainiojo ir dar buvo nepatenkintas, kai aš jam apie tai pasakiau. Ir apskritai-viskas pasikeitė, nieko gero naujoje kebabinėje neradau. Tad daugiau ten nebevažiuoju. Manau, dalis buvusių pastovių klientų irgi jau atkrito. O gaila...
Sveiki, šiandien apsilankiau "Gourmet" panoramoje renginyje, maistas atrodė nuostabiai, vyrėjas berniukas pasiulė pasivaišinti patiekalo, pasakius kad mėgstu ašrų mastą, vaikinas prie mano akių ant mini vrapo išdėliojo jelapenus, tuo buvau labai maloniai nustebinta. Reprazentacija buvo labai puiki, todel nusprendžiau tuo pavaišinti savo šeima, bet mane atstumė tas, kad jusu mergaitė, SĖDĖDAMA ant kėdės už prekystalio ji net neatkreipė dėmesio i mane, paskui paklausus kas yra "VK" gavau nepatenkinta žvilgsni ir man atsake kad tai yra "Vilniaus Klasika" Panale bendrauti su manim kaip kliente visiskai nepanoro ir pamačius tai aš nuėjau nusipirkti vakariene sau į kita kavinę.
Nusivyliau jusu kebabu leksteje ! Is 150 gr, buvo kokiu 70 gr. Paskutini karta valgau, nuliudinote patovius klientus.... P.S nekulturingas aptarnaujantis personalas.
Viskaskasgero baigiasi
2018-03-16 19:04:18 IP 28m813p4
Vienintele gera kebabine kur galima normalu kebaba su naturalia sprandine uzsisakyti ir ne gigantiska o vaikiska, jei nenori persivalgyt vakarui.

Siandien uzvarem i isreklamuota wraperia supa kebs ir nusivylem eilini karta kaip ir bet kurioj kitoj kebabinej su permalta sojos mesa ir dar wrapais kurie netinka visiskai kebabui, o padazai as isvis tyliu.
Pasirodo cia ta pati uab supermaistas! :O
Ir ruosiasi pakeisti verkiu 50 is super kebu i wraperia : (
Viskas, tuo ir pasibaigs musu lankymasis kebabinese, nes nebeliks jau naturalios mesos!
Kam jus taip sugadinot viska... Gaila
Jau 2 savaite uzsisakinejant isgirstu zodziu vairuotojo nera. Pries pora savaiciu uzsisakinejau 2 komplektus atveze 1 ir kito puse (Truko bulvyciu). Jei toks ir toliau aptarnavimas bus tai ir klientu nebebus.:)
niekam nepatariu uzsisakyti maisto is cia! laukeme kebabu 2 valandas, o po ju suzinojome, kad i musu rajona jie yra nevezami, taciau internete buvo parasytas sis rajonas. pirmas ir paskutinis kartas, kuomet uzsisakinejau maista cia. jau geriau pirkti is pakeleivinio kiosko
2015 - 11 - 28 apie 23:40 teko lankytis SUPER KEBAI verkių g. 50 ir bandyti užsisakyti du vidutinius kompleksus. Vis tik reziume negavau užsakyto maisto ir buvau pasiųstas labai toli. Žodžiais daugiau nevažiuok čia tikrai gausinama klientūra. Esu šokiruotas tokio aptarnavimo.
Šeštadienio vakaras, sumąstėme užsisakyti valgyti iš "super kebabų", pasibaisėtina. pasiklausus ar galima užsakyti, gaunu tokį atsakymą: Nėra vairuotojo, pasiklaususi, o kada jis bus, gaunu atgal atsakymą: "nežinau, jis dar nedirba", pasiklaususi, O TAI KADA JIS DIRBS : "nežinau, jo nėra ir aš neesu atsakinga už tai. Pasiklaususi, ar tai yra mano reikalas klausinėti kur yra vairuotojas, ji atsako: "nežinau". Tai ne pirmas ir ne antras kartas, kai taip suvelia gerbiamos operatorės, maistas iš tiesų pas JUS labai skanus, bet aptarnavimas yra siaubingas. Jei internete parašyta, kad maistą: išvežiojateV-VI 10:00 - 04:00, tai kodėl niekas nežino kur vairuotojas ir kada jis atsiras? : (
Labai gerai dirba, maistas labai skanus ir 6vie=us 0000000

Labai gerai dirba, niekur skaniau nevalgiau ir aptarnavimas puikus! Šaunuoliai.
tik jau nereikia lia lia LG
2012-09-11 23:07:40 IP 2i581eos
Kokiam dar bendrabutyje? Kazka blogai patikrinai :p
Be to, nemanai, kad atsiliepima rasiau jau po nevykusio pokalbio, vadinasi i Vilniu jau atvykusi turejau buti, nemanai? As manyciau taip... Jei tau patinka ten dirbti kaip kokiai vergei Izaurai tai prasau niekas nedraudziam akivaizdziai neturi ka veikti :D
zmogus "atvyksta (is kitos Lietuvos puses)", o kompiuterio, kuriuo rasytas "atsiliepimas", I.P. registruotas viename is Vilniaus miegamuju mikrorajonu bendrabutyje. Plius diena pries tai zmogus iesko triusuku*, parduodamu Vilniaus mieste, o sekancia jau jam reikia keliauti is kitos Lietuvos puses. Matyt, zmogus megsta keliones...
*"Sandra 2012-08-25 23:30
kaip noriu... bet neturiu kaip i Kauna atvaziuot... Kazkodel Kaune daugiau triusiuku siulo
nei Vilniuje :))"
Pati dirbu sioje, imoneje ir galiu teigti, kad kaip ir visur yra savu pliusu ir savu minusu, taciau nemalonu kai yra tersiamas mano darbovietes vardas, nes tiek su darbuotojais, tiek su pretendentais elgiamasi labai zmoniskai, kuom galima isitikinti jau per pirmas darbo pokalbio minutes.

M.T.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%