Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Stova, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Stova

Atsiliepimai apie Stova, UAB

uniPark

Tavo automobiliui čia patinka!
Parašyk savo nuomonę apie Stova, UAB

Dom 2022-06-20 14:11:15
Padaro slagbaumus, kameras ir juos isjungia nenaudoja. Dar suskirsto į dvi zonas aikštelę su skirtingomis tvarkomis. Žodžiu daro taip kad suklaidintų žmogų ir prirašinėtų daugiau baudų.

dėkojame už pranešimą ir atsiprašome už patirtus nepatogumus. Situacijos sprendimui reikėtų daugiau informacijos, tad prašome Jūsų susisiekti su mumis [email protected]

Visada stengiamės, jog aikštelėse, programėlėje ir kitose platformose teikiama informacija būtų aiškiai suprantama mūsų naudotojams. Jei turite pasiūlymų kaip galime tobulėti - bendraukime!
Apsurdas!!!!! Atsiunte bauda, uzviksuotas ivaziavimas ir isvaziavimas, nurodo keliu valandu stovejima, nors masina tuo metu buvo visai kitame miesto gale. Paskambinus nurodytu numeriu liepia rasyti el.laiska ir aiskintis.Pravaziuojam per sia aikstele po kelis kartus (nera draudziama)Klaipeda PC Vyturys.
Milana 2022-05-19 10:37:24
Unipark Alytuje, kažkokia katastrofa ne sistema, a*******i. Atėjo bauda, kad stovėjau beveik visą dieną prie prekybos centro, ko nebuvo (max 20min buvau), tiesiog buvau atvažiavusi ryte ir antroje dienos pusėje, o mat jų kameros užfiksavo, kad buvau visą dieną. Dabar tenka susirašinėti laiškais, bet kaip į sieną, prašau įrodymo mano automobilį stovint ten tiek valandų, nieko. Baudą apmokėjau, tik, kad išvengti delspinigių. Jeigu per 2d.d. negausiu atsakymo ir pinigų grąžinimo, kreipsiuosi į policiją.
Sveiki, Milana,

atsiprašome už patirtus nepatogumus ir dėkojame už pranešimą. Atsakymą Jums pateiksime šiandien el. paštu.

Jei dar galime kažkaip padėti, bendraukime [email protected] :)
Esu labai nepatenkintas aptarnavimo kokybe. Šiandien Šiauliuose Dvaro g. ryte atvažiavau pas dantų gydytoją, nusipirkau stovėjimą 1 val. pavėlavau 20-25 min, norėjau susimokėti papildomai už prastovėtą laiką, žiūriu ant mašinos raudonas kvitas bauda, bandau paskambinti gaunu atsakymą " reikėjo prasitęsti stovėjimo laiką sms žinute". Kaip tai padaryti sėdint odontologo kėdėje? Gal įmonė prieš patvirtindama baudą galėtų paprašyti įrodymo, kodėl automobilio parkavimo laikas pailgėjo. Galėjau atsiusti dantų gydytojo vizito lapelį, kaip įrodymą, bet operatorei ne tas rūpėjo. Supratau už paprastą žmogiškumą svarbiau pinigai. Linkiu sėkmės renkant pinigus.

Labai nepatenkinti paslauga. Sistema blogai veikia ir svečiui iš užsienio susidarė blogas įspūdis, apie parkavimą Lietuvoje. Jis niekaip negali išvažiuoti iš aikštelės, nes sistema nemoka nuskaityti teisingai švaraus mašinos numerio..
2 dalis :

2022.04.03 apie 12 valandą dienos, atvykęs į Vilniaus tarptautinį oro uostą sutikti artimųjų, nusprendžiau pasinaudoti UAB, , Unipark " parkavimosi aikštelės paslaugomis.
Privažiavęs prie parkavimo aikštelės NR.3 pakeliamo automatinio aikštelės užtvaro mano automobilio numeris buvo nuskenuotas ir aš buvau įleistas į parkavimo aikštelę.
Įvažiuojant į parkavimo aikštelę, prie automatinio aikštelės užtvaro nebuvo jokios informacijos ženklų apie atsiskaitymo sutrikimus, išskyrus, kad tai, , raudona zona " nenurodant nei parkavimo paslaugos kainų, nei informacijos, kokiu būdu galima atsiskaityti.
Keista, bet parkavimosi aikštelės paslaugos gavėjai sužino apie aikštelės paslaugų kainas tik išvykstant.
Sutikęs artimus žmones oro uoste (tame tarpe ir vieną Didžiosios Britanijos pilietę) aš buvau pasiruošęs palikti parkavimosi aikštelę ir nuėjau sumokėti už paslaugas.
Deja niekaip neturėjau galimybės susimokėti už paslaugas, nes mano kortelės neaptarnavo, o grynųjų pinigų atsiskaitymo įrengimas nepriėmė.
Įdomiausia, kad aš buvau ne vienas žmogus, kuriam iškilo problemų atsiskaitant už automobilio stovėjimą aikštelėje.
Buvo paskambinta mokėjimo aikštelės informacijos lentoje nurodytu numeriu, nurodytu, kad tai numeris, kuris reikalui esant suteiks pagalbą.
Man buvo paaiškinta, kad bus informuoti techninis darbuotojas ir mokėjimo įrenginys bus perkrautas.
Net perkrovus įrengimą, man nepavyko įvykdyti mokėjimo paslaugos ir aš su savo automobiliu buvau galimai įkalintas parkavimosi aikštelėje kartu su dviem asmenimis automobilyje ir mažu 5 mėnesių kūdikiu.
Buvo skambinama kelis kartus pagalbos aikštelę aptarnaujančiam operatoriui ir prašoma pagalbos. Deja gavau atsakymą, kad jie nieko negali padaryti.
Juos galimai net nedomino, kad automobilyje mažas kūdikis.
Mes stovėjome galimai įkalinti ne savo noru parkavimosi aikštelėje, žmonės pavargę nuo skrydžio, vaikas verkė, variantų ištrūkti iš nelaisvės neturėjome. Mes stov4jome, o parkavimo laikas ilgėjo, didėjo apmokėjimo suma.
Pasaulis ne be gerų žmonių.
Matydami mūsų vargus, mūsų stovėjimo mokestis, kurį sudarė 9 (devyni) eurai buvo apmokėtas iš jaunos moters sąskaitos, pasinaudojant UNIPARK programėle per elektroninę bankininkystę (aš pinigus jai gražinau).
Moteris specialiai parsisiuntė programėlę į savo telefoną (aptarnavimo paslauga 10 centų : materialinis nuostolis).
O ką daryti žmonėms, kurie savo telefonuose nesinaudoja elektronine bankininkyste ?
Mums pavyko ištrūkti iš neveikiančios parkavimosi paslaugos nelaisvės.

Gerb. UAB Unipark direktoriau Mariau Blagnį.
Prašau įvertinti savo pavaldinių veiksmus ir detaliai paaiškinti visą situaciją dėl galimo 4 (keturių) asmenų (įskaitant vieną Didžiosios Britanijos pilietę) ir mano automobilio dalinio judėjimo laisvės apribojimo aukščiau aprašytoje situacijoje.

Skundas Didžiosios Britanijos ambasadai bus pateiktas atskira forma.

Bus TĘSINYS.
Sekmadienį Vilniuje, tarptautiniame oro uoste teko susipažinti su parkavimo aikštelės NR. 3 paslauga, aptarnavimo kultūra, parkavimosi aikštelės vadybininkų ir vadovybės reakcija į susidariusių situacijų problemų sprendimą ir t.t.
Dabar yra kreiptasi į teisines institucijas įvertinti 2022. 04. 03 konfliktinę situaciją parkavimosi aikštelėje NR.3, Vilniaus oro uoste.
Esu nusivylęs ir pasibaisėjęs aptarnavimo kokybe.
Viešai informuosiu visus apie tolimesnę įvykių seką.
Pilietiškas pilietis
2022-03-13 21:16:49 IP 2ivsja49
Ben again 2022-02-22 15:03:15
Dar vienas (__)__)=====D už tai kad nenuskaitėte sumos programėlėje pagal "mob. operatoriaus" nustatymus ir tik po kelių sav. anstolių raštą su daugiau nei 100proc. delspinigių, be jokių išankstinių įspėjimų. Ko nepadarysi dėl 5eu.
Tam kad gautumėtem pranešimą iš antstolių turi būti teismo sprendimas, matomai perdavė skolų išieškojimų bendrovei, o ši tokius pranešimus ir siuntinėja su pseudo delspinigiais. Patarčiau pasikonsultuoti su teisininkais ar jų veiksmai teisėti.
Vadovaujantis Civiliniu kodeksu - jokie delspinigiai negali būti skaičiuojami, jei dėl jų nebuvo susitarta raštu! Akivaizdu, kad paliekant automobilį jų administruojamose aikštelėse, niekas dėl netesybų nesusitaria :) Nenuleiskite rankų. Sėkmės
Irmantas 2022-02-13 11:38:44
Siandien yra 2022 02 12 gaunu sms kad esu skolingas uab stova nuo 2021 09 01 18, 50 ir jau paduota isieskojimui, niekas net neispejo apie esama skola. Imone teigia kad programele netinkamai atliko funkcija ir as privalejau apmoketi kitais budais.
Sveiki, Irmantai. Dėkojame už grįžtamąjį ryšį. Susisiekite su mumis [email protected], stengsimės problemą išspręsti.
Jūratė 2022-02-07 16:36:53
Apie UAB, , Stova" nuomonė PRASTA!!!! Apmokėjau stovėjimą 12.50, o 12.54 išrašė 15 eurų baudą, kad neapmokėta - dabar skambinėju ir rašau laiškus teisindamasi su nuotraukom... Tačiau paskaičius komentarus - supratau - su kuo susidūriau. Neprofesionalai.... liūdna...
Sveiki, Jūrate. Atsiprašome už patirtus nepatogumus. Matome, jog ši problema buvo išspręsta ir bauda anuliuota. Gražios dienos!
Aleksandr 2022-02-03 12:13:44
UNIPARK!!! ALIO!!! Taip prisidirbot kad negalit per dvi dienas parasyti atsakymo i uzklausa???
Sveiki, Aleksandr,

matome, kad problema jau išspręsta.
Aleksandr 2022-02-02 21:48:03
01.02.2022 mes su zmona gavome pranesima is unipark kad musu automobilis stovejo mokomoje prekybos centro aiksteleje nuo 09.01.2022 17:47 iki 10.01.2022 12:45 ir mes nesumokejome uz stovejima 15 euru (aiksteleje nera slakbaumo ir informacijos zenklu). 09.01.2022 17:45 mes tiesiog pravaziavom aikstele gryztant namo (toks marsrutas pro prekybos centro aikstele mums patogus) ir kameros uzfiksavo kaip ivaziavima i priekybos centra (atsiunte nuotrauka), kita diena 10.01.2022 12:47 zmona pravaziavo ta pati aikstele vaziuojant namo per pietu pertrauka ir kameros uzfiksavo kaip isvaziavima (atsiunte nuotrauka) taciau jokiu itodymu kad masina ten stovejo toki ilga laikotarpi ir nakti neturi. Niekada toj vietoj nebuvome pastate automobilio. Kita diena toki pat ir apie ta pati ispejima gavo mano brolis tik dienos skirtumu. Operatore pasake kad gali buti klaidu ir reikia kreiptis i [email protected] Galutinio sprendimo ir atsakymo laukiame iki siol… Taip iseina kat prekybos centra be slakbaumo ir ispejamuju zenklu negalima net pravaziuot!? Sunku ir liudna tai suvokti…
Sveiki, Aleksandr,

matome, kad problema jau išspręsta.
Aleksandr 2022-02-02 21:48:03
Sveiki, Aleksandr,

labai atsiprašome už patirtus nepatogumus. Jei laišką mums jau atsiuntėte, pasistengsime kuo greičiau atsakyti ir sutvarkyti šią problemą.
Pervedziau ka tik vagims 15 eur, nes israse bauda uz stovejima nepazymetoje gatveje. Atsiprasau, pasleptai pazymetoje gatveje, kuri tarp gyvanamuju namu kiemu ir mokamo parkavimo zenklo reikia labai gerai paieskoti arba kitaip sakant pravaziuoti kiekviena uzkampi. Pridedu foto.
Sveiki, Maksimai,

atsiprašome už patirtus nepatogumus, taip tikrai neturėtų būti. Susisiekite su mumis [email protected], problemą stengsimės išspręsti.
Mano manymu Plėšikų kontora, už stovėjimo viršijimą 3min kaina 4€.. abejoju ar sveiko proto žmonės padarytu tokius įkainius...
Nustebau, ELEKTRĖNUOSE penktadienį ~20:00 mokamas stovėjimas... Žinoma, pats kaltas kad neatkreipiau dėmesio, bet net miestuose po 18:00 būna nemokamas, čia dabar "in the middle of nowhere" tokiu laiku. Vienetukas nuo manęs ir linkėjimai (__)__)=====D
Prašau paaiškinkite kaip nežinomose stovėjimo vietose UAB Stova nustato pažeidimus, perduoda duomenis tretiesiems asmenims, pažeisdami BDA, neinformuodami savininko ir be jo leidimo ar susitarimo išieško neaiškią skolą, vien dėl to kad toks automobilis ir tas asmuo ir parašo sms?
Gal jau laikas kreiptis dėl duomenų apsaugos ir kompanijai teisinius aktus pateikti?
Vartotojas 2021-01-14 16:11:54
Sveiki, kadangi mokam tokius nemažus pinigus už stovėjma, tai butu malonu kad ir parkavimo vietos butu nuvalytos, pilna sniego yra ir net nebandyta valyti Šiauliuose Dvaro gatvėje.Butu malonu kad įmonė atsižvelgtų į komentara ir reaguotų.

apgailestaujame už patirtus nepatogumus. Deja, už tvarką aplink aikšteles yra atsakinga Šiaulių miesto savivaldybė. Apie situaciją jiems pranešėme ir tikimės, kad į Jūsų komentarą būtinai atsižvelgs.
Sestadieni, Kaune prie pilies IKI gavau bauda - 15 EUR, tiesiog puikus veikejai - i*****i UAB STOVA
Labai esate "NEGERI", pavadinčiau kitaip. Pirmiausia jei nėra šlagbaumų, tai turi būti info, kaip elgtis, nueini i parduotuvę, vieną ir kitą per gatvę, bet gi nevaziuosi 300 m. Sugrįšti - bauda 10 Eur, net neįsivaizduoji kodėl?. Bet dabar supratau, pažiūrėjusi įmonės rekvizitus, Atlyginimai gi apie 2600 Eur (vidurkis).
Vienu žodžiu, statykite stendus, kaip elgtis "Jūsų" aikštelėje, todel kad, ne visi žmonės eina prie to Terminalo, ir kam eiti, jei nėra šlagbaumo...
Pritariu visiems atsiliepimams. Vienintelis įmonės tikslas - pasipinigauti. Iš naujai atidarytos aikštelės prie LIDLo pinigai turbūt puikiai byra. Nauja tvarka neaiški. Kol visi supras, kaip yra, įmonės sąskaita gerokai pasipildys.
Beje, labai įdomu, ar tie aparatai yra dezinfekuojami? Juk jais gali naudotis ir sergantys coronovirusu. Tai ar dezinfekuojat? Nemačiau bitučių su dezinfekciniais skysčiais klavišus valančių.
Šios kontoros darbo specifika primena sovietmečio mentus krūmuose. Šiandien, visuotinio karantino metu!!!! atvažiavau pasiimti daiktų, mašiną pastačiau pilname kieme, kad nekliudyčiau kitiems. Užtrukau iki15 min. Grįžus jau radau jų firminį raudoną šikpopierį prie lango. Paskambinus duotu telefonu, situacijos nepavyko išsiaiškinti. Tikiuosi tie 6 eurai sukėlė šiandien tikrą koronovirusinį orgazmą šios kontoros klapčiukams. Gėdinga darbo specifika. Keista, kad savivaldybės leidžia tokiems elgetautojams statyti savo aparatus ir pinigautis. Kiemas, kur šiandien teko būt siaubingos būklės, duobėtas, neprižiūrėtas, bet vat tupi užsislaptinusi vargo bitė ir džiaugiasi tuščiame mieste tikriausiai ant vienintelio mano automobilio savo šikpopierį palikusi. Niekinga.
Laba diena, labai nustebino sitos imones darbo specifika. Atveziau i Vilniaus oro uosta zmogu, masina pastaciau prie atvykimas (padejau nusinesti lagaminus) uztrukau pagal juos 22 min.
Bet atejas neradau pranesimo uz lango ir isvaziavau be problemu is oro uosto. Buciau sumokejas be problemu bet cia manau yra daroma su tikslu pasipelnyti. Sumokesiu as tuos 4 eurus, bet taip nesidaro
Man išrašė baudos kvitą, kai aš atvažiavau apsipirkti į LIDL.Pirmą kartą atvažiavau 11val.Užtrukau 20min.Grįžau namo, pailsėjau atvažiavau antrą kartą 13val.Tai jie mano auto nufotkino ir išrašė baudą lyg aš būčiau stovėjus nuo 11val iki 13val.Gal atsilieps koks atsakingas asmuo.
Taip, problemų dėl šios įmonės iškyla daug ir parkavimo kainos iš lubų pripaišytos- tokių net sostinės centre nėra.
Tačiau esu dėkinga klientų aptarnavimo vadybininkui Pauliui Ramanauskui už supratingumą ir pagalbą aiškinantis situaciją. Išspręsta buvo greitai ir mandagiai.

Rita N.
Jei norite pratęsti savo stovėjimo laiką, tiek kiek norite, nepratęsite, nes aparatas arba atmeta mokėjimą arba vargais negalais pratęsia už vieną monetą ir antros monetos jau neįdėsite, žodžiu vėl teks grįžti, kad pratęsti stovėjimo laiką, o jei gink Dieve pavėluosi pratęsti, tai žandaras tau tą pačią minutę jau lapelį už stiklo užkišęs ir mokėk baudą. Visuomet sąžiningai susimoku, kartais juk tiek ir neišstovi už kiek esi susimokėjęs, bet tik suvėluok, ir tau tos 5 minutės kainuos 6 eurus baudos. Kiaulės.
Imones vadybininkai dirba baisiai. Tu privalai viska, tau neprivalo nieko. Pasikeite stovejimo kaina nuo 35 EUR iki 40 EUR. Niekas nesiteike informuoti is anksto. Suzinojau nauja kaina gavus saskaita. Vadybininke teigia, kad ispejantis laiskas buvo visiems siustas. Paprasiau atsiusti irodyma, kad butent mano pastu buvo siustas tas laiskas. Pazadejo atsiusti, taciau visa diena tyla. Atsakymas vienas, nepatinka galite iseiti. Savo dvi masinas statome ir mokame laiku uz parkinga jau ketvirti metai.
Neturiu net tinkamų viešai apibudinti šios įmonės, o keiksmažodžių nesinori rašyti... Niekada ilgalaikių santykių neturėkite su tokia kompanija! Tai yra siaubas...
Kaip matau, daugumai čia kyla problemos, kad ši kontora ateina su antstoliais išsireikalaut 3 eu. O aš jiem skambinėju ir rašinėju jau antrą savaitę ir bandau atgaut pinigus, kuriuos nuskaičiavo 2 kartus už vieną stovėjimą. Visi konsultantai amžinai užimti, vadybininko nėra, į el. laiškus neatsako. Siųsiu savo istoriją institucijom, jos greičiau išsireikalaus, nei man emeilą atrašys.
Visiška š*******o kontora, linkiu jums kuo greičiau užsilenkt. Geros dienos.
UAB Stova per skolų išieškotojus UAB Sergel atsiuntė pranešimą, kad esu skolingas 3 eurus, o skolos administravimas sudaro 8 eurus. Kreipiausi paaiškinimo į abiejų įmonių konsultantus - mykia ir nieko paaiškinti negali. Kreipiausi raštu - neatsakė. Šiaip jau visada už parkingą susimoku, o dabar nei jokios sąskaitos, nei pranešimo iš karto raštas iš skolų išieškotojų. Sumokėjau abiems, bet įsižeidžiau. Rašyti moku tai dabar rašysiu vartotojų teisių gynėjams, duomenų apsaugos kontroliuotojams. Kažkas juk turi pažaboti savivalę, ne bananų respublikoje gyvenam.. Suteikė paslaugą, išrašė dokumentą - visada susimokėsiu, bet kad šitaip galvojau, kad tik 90 - aisiais būdavo.

Šios įmonės finansininkas kartu su vadovu yra kiaulės čia parašyta labai ir labai švelniai, nes kaip sudaryta čios įmonės tvarka baisu, nesupranta ką daro. Nepapulkite į pagautę. Kas parašyta sutartyje tai gali būti kad ne ta sąskaita į kurią turite mokėti. Jie ją tiesiog pakeičia ir po to perduoda išieškojimo įmonei kaip neapmokėtas sąskaitas. Jei turite „parkingą“ ir kokiame Kauno oro uoste sumokate už stovėjimą sąskaitą užskaito kaip už „parkingą“. Žodžiu apskaitoje visiškas haosas ir iš to nepagarba žmonėms totali. Rašo grasinančius laiškus už neapmokėtas sąskaitas kurios yra apmokėtos ir nepasako už ką esi skolingas, grasina teismais.
Net nežinojau kad gavau bauda, taip pati esu kalta kad apsizioplinau ir nepamačiau kad aikštelė mokama visą parą. Gavau bauda bet jokio lapelio už valytuvo neradau. Gavau laišką iš antstolio kad turiu susimokėti 35 eurus. Ar neįmanoma kažkaip kitaip informuoti žmogaus? Juk lapelį už valytuvo galėjo vėjas nupūsti. Ir dar labai įdomu bauda gavau 01.28 anot antstolių baudą 35 eurų turėjau sumokėti iki 03.05 o laišką kad esu skolinga gavau 03.08. Kažkokia š*******o kontora. O gal jūs padarote foto su baudos lapeliu o paskui jį nuimate. Neblogas biznis.
Dėl Girstučio pritariu. Nukentėjau pats.Niekada nemačiau ir nematau problemos mokėtis už parkingą. Bet to padaryt negaliu kai nematau ženklų, kad tą daryti turėčiau. Ženklai nuo kebabinės sukabinti taip, kad visiškai nepastebimi. Aikštelėje, manau su gilia mintim ženklai sukabinti aukštai, kad niekas nepastebėtų. Apgailėtina aišku, bet lietuviška. Ženklinimo foto padarytos, asmens duomenų naudojimo reikalai ir kelia klausimų. Nieko nebelieka kaip tokio elgesio teisingumą aiškintis per atatinkamas instancijas
Šiandien teko pabuvoti Domino teatre Girstutyje Kaune.. Spektaklis patiko, po sunkios darbo dienos nuteikė nuotaikingai. Ačiū aktoriams.Bet sekantį kartą spektaklį aplankysiu turbūt negreitai, nes mokestį, kuris galėjo būti už sekantį spektaklį, pasisavino UAB, , Stova, ,.Kadangi Girstučio aikštelėje lankausi retai, tikrai nieko nežinojau apie jos apmokestinimą, o kadangi įvažiavau nuo kebabinės pusės, jokių užrašų nepastebėjau.Be to net į galvą nebūtų śovusi tokia mintis, kad nuo 18 val.ši aikštelė yra mokama, kai tuo tarpu miesto centre nuo 18 val. nemokamas parkavimas.Kaip suprantu čia tikros aukso kasyklos, nes pastebėjau raudonus lapelius vos ne ant kiekvienos mašinos.Tai pasirodo mūsų tautiečiai tikri nusikaltėliai, vengia mokėti už paslaugas. O gal kalti paslaugos teikėjai, kurie aiškiai nepateikia užrašų, kuriems turbūt labai gerai, kai į kišenę lengvai byra pinigėliai, nieko neinvestuojant. Gal tada pastatykit šlagbaumą ir bus viskas aišku.Bet ne, tam reikia dar kažkiek investicijų, geriau pasipinigauti iš vargšų tautiečių, kurie retkarčiais leidžia sau ateiti į teatrą iš savo minimalios algelės, o po teatro, būna labai nudžiuginti raudonu lapeliu su 15 eurų mokesčiu.Na, tiesiog aukso kasyklos Uab, , STOVA, , jūs tikri šaunuoliai.Bet juk jeigu padedi teliką prie konteinerio, tai žmogaus, kuris jį pasiima, į teismą niekas neduoda, kad nesusimokėjo, nes kaina parašyta nebuvo. Tad pirmiausia išmokit aiškiai pateikti savo paslaugą, jeigu norit gauti už ją pinigus.Nes mano aplinkoj, apie 10 žmonių pirmą kartą išgirdo apie tokį apmokėjimą Girstučio aikštelėj, nors gyvena visi tam pačiam rajone...Domino teatro aktoriai padėkokit UAB, , STOVA, , jeigu jūsų spektakliuose sumažės žiūrovų...
Pazymekite programeleje kad apmokesite per telefona, taip jie negali bet kada ijungti skaitiklio, o del isjungimo patys turit nepamirsti..
Buna kartais kad nenori issijungti programele nuo parkavimo.. (piktybine programele) bet susitvarkau. Neturetu taip buti, o del mokejimo kortele greiciausiai parsisiunte duodame leidima neisiskaite i salygas. Kitu atveju labai geras istatymas privatumo isejes LT vadovai dar nesupranta kokia bomba ju verslui gali laukti.. Normaliose salyse i si istatyma labai rimtai ziuri VISI
pas juos aikštelėj visiškai išrinko AUDI... už ką jiems mokate?
uni park programėlė seka jūsų telefono buvimo vietą ! Ar tai legalu ??? Nuvažiavus į Kauno oro uostą, tik įvažiavis į aikštelę iškart programėlė savaime įsijungė. Vadinasi jau pažeistas mūsų privatumas nes sekamas asmuo be teismo leidimo. Toliau žinodamas kad būsiu gal 5min ir pamates kad įsijungė parkavimo laikas bandžiau paslaugą išjungti, bet niekaip nesigavo. Gryžau namo į Kauną, programa vis dar buvo įjungta ir tik vėl bandant išjungti išsijungė ir nuskaičiavo 3eurus. Taigi čia apvogimas vidury dienos. Įjungia programėlę kada nori, ir leidžia išjungti kada nori, ir dar prie viso to seka pažeisdama asmens privatumą. Paskambinus i kientu aptarnavimą pasakė tai šį karta taip paliekam o kitą kartą neišjunginėkit mes išjungsim patys. O jei norit pinigų rašykit email. O email jau kelinta diena neatsako. Čia visai gerai buvo. Nelegaliai be tavo sutikimo paima pinigus ir sako šį kartą nieko ! Gal taip ir lobsta Įmonės nuo vieno asmens 3 eurai nuo kito kuris nepasitikrino, dar kiek nors ir milijoninės apyvartos pasidaro. Yra pikta kad aš esu sekamas be mano sutikimo., o gal dar ir kamerą naktį mano miegamajame įsijungia ??
bukite atsargus jei naudojates šios imones parkavimosi programa UNIPARK, pradedi parkuotos grišti - apmoki, isjungi, o jie toliau tau skaičiuoja pinigus ir bele kokius paskui gauni saskaita iš mobiliojo ryšio operatoriaus, jie sako, kad stringa programa ir kartais neišsijungia, bet man tai jau nutinka antra karta iš eiles - manau oficialiai sukciauja puikiai tai žinodami, paskui aiškina, kad rašyk mums pranešima, tada jie rašys mobiliojo ryšio opertaoriui ir panaikinsime - bet šitoje vietoje vel meluoja, manau yra TIKRI OFICIALUS s*****i, tik gal dar niekas nesikreipe i tesimus, bet tikrai tai padarysime, nes iš ne vieno girdejau, kad vyksta apiplesinejimas vidury baltos dienos..
Būtų labai malonu, kad UAB, , Stova" kontrolierius Aidas Povilaitis dirbtų kiek atsakingiau ir kruopščiau, nes dabar nelabai aišku, ar jis apskritai moka naudotis planšete, kuria tikrina nesusimokėjusių už stovėjimą automobilių numerius. Nors automobilį pasistatau šalia savo gyvenamo namo esančioje aikštelėje ir turime gyventojo bilietą, bet jau antrą kartą randu baudos kvitą, todėl kyla klausimas, gal kontrolierius nesusitvarko su savo pareigomis?
Tikrai nepatenkintas. Turejau išskristi. Internetu sumokėjau. Pažiūrėjau kurioje aikštelėje mano vieta. Atvažiuoju 5.30 ryte aikštelė pilna. Parkuotis nėra kur. Pastačiau į brangiausią, negi ieškosi - lėktuvas nelauks. Sumokėjau dar kartą. Gavau elektroninį laišką - kaip patiko mūsų paslaugos - pasakiau ką galvoju - nieko. Paskambinau nurodytu numeriu - pašnekėjau su atsakikliu. OK. Visiška nesamonė. +37065213931 HGR292

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?