Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Stova

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Stova

Atsiliepimai apie UAB "Stova"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Stova"

Beje, labai įdomu, ar tie aparatai yra dezinfekuojami? Juk jais gali naudotis ir sergantys coronovirusu. Tai ar dezinfekuojat? Nemačiau bitučių su dezinfekciniais skysčiais klavišus valančių.
Šios kontoros darbo specifika primena sovietmečio mentus krūmuose. Šiandien, visuotinio karantino metu!!!! atvažiavau pasiimti daiktų, mašiną pastačiau pilname kieme, kad nekliudyčiau kitiems. Užtrukau iki15 min. Grįžus jau radau jų firminį raudoną šikpopierį prie lango. Paskambinus duotu telefonu, situacijos nepavyko išsiaiškinti. Tikiuosi tie 6 eurai sukėlė šiandien tikrą koronovirusinį orgazmą šios kontoros klapčiukams. Gėdinga darbo specifika. Keista, kad savivaldybės leidžia tokiems elgetautojams statyti savo aparatus ir pinigautis. Kiemas, kur šiandien teko būt siaubingos būklės, duobėtas, neprižiūrėtas, bet vat tupi užsislaptinusi vargo bitė ir džiaugiasi tuščiame mieste tikriausiai ant vienintelio mano automobilio savo šikpopierį palikusi. Niekinga.
Laba diena, labai nustebino sitos imones darbo specifika. Atveziau i Vilniaus oro uosta zmogu, masina pastaciau prie atvykimas (padejau nusinesti lagaminus) uztrukau pagal juos 22 min.
Bet atejas neradau pranesimo uz lango ir isvaziavau be problemu is oro uosto. Buciau sumokejas be problemu bet cia manau yra daroma su tikslu pasipelnyti. Sumokesiu as tuos 4 eurus, bet taip nesidaro
Man išrašė baudos kvitą, kai aš atvažiavau apsipirkti į LIDL.Pirmą kartą atvažiavau 11val.Užtrukau 20min.Grįžau namo, pailsėjau atvažiavau antrą kartą 13val.Tai jie mano auto nufotkino ir išrašė baudą lyg aš būčiau stovėjus nuo 11val iki 13val.Gal atsilieps koks atsakingas asmuo.
Taip, problemų dėl šios įmonės iškyla daug ir parkavimo kainos iš lubų pripaišytos- tokių net sostinės centre nėra.
Tačiau esu dėkinga klientų aptarnavimo vadybininkui Pauliui Ramanauskui už supratingumą ir pagalbą aiškinantis situaciją. Išspręsta buvo greitai ir mandagiai.

Rita N.
Jei norite pratęsti savo stovėjimo laiką, tiek kiek norite, nepratęsite, nes aparatas arba atmeta mokėjimą arba vargais negalais pratęsia už vieną monetą ir antros monetos jau neįdėsite, žodžiu vėl teks grįžti, kad pratęsti stovėjimo laiką, o jei gink Dieve pavėluosi pratęsti, tai žandaras tau tą pačią minutę jau lapelį už stiklo užkišęs ir mokėk baudą. Visuomet sąžiningai susimoku, kartais juk tiek ir neišstovi už kiek esi susimokėjęs, bet tik suvėluok, ir tau tos 5 minutės kainuos 6 eurus baudos. Kiaulės.
Imones vadybininkai dirba baisiai. Tu privalai viska, tau neprivalo nieko. Pasikeite stovejimo kaina nuo 35 EUR iki 40 EUR. Niekas nesiteike informuoti is anksto. Suzinojau nauja kaina gavus saskaita. Vadybininke teigia, kad ispejantis laiskas buvo visiems siustas. Paprasiau atsiusti irodyma, kad butent mano pastu buvo siustas tas laiskas. Pazadejo atsiusti, taciau visa diena tyla. Atsakymas vienas, nepatinka galite iseiti. Savo dvi masinas statome ir mokame laiku uz parkinga jau ketvirti metai.
Neturiu net tinkamų viešai apibudinti šios įmonės, o keiksmažodžių nesinori rašyti... Niekada ilgalaikių santykių neturėkite su tokia kompanija! Tai yra siaubas...
Kaip matau, daugumai čia kyla problemos, kad ši kontora ateina su antstoliais išsireikalaut 3 eu. O aš jiem skambinėju ir rašinėju jau antrą savaitę ir bandau atgaut pinigus, kuriuos nuskaičiavo 2 kartus už vieną stovėjimą. Visi konsultantai amžinai užimti, vadybininko nėra, į el. laiškus neatsako. Siųsiu savo istoriją institucijom, jos greičiau išsireikalaus, nei man emeilą atrašys.
Visiška š*******o kontora, linkiu jums kuo greičiau užsilenkt. Geros dienos.
UAB Stova per skolų išieškotojus UAB Sergel atsiuntė pranešimą, kad esu skolingas 3 eurus, o skolos administravimas sudaro 8 eurus. Kreipiausi paaiškinimo į abiejų įmonių konsultantus - mykia ir nieko paaiškinti negali. Kreipiausi raštu - neatsakė. Šiaip jau visada už parkingą susimoku, o dabar nei jokios sąskaitos, nei pranešimo iš karto raštas iš skolų išieškotojų. Sumokėjau abiems, bet įsižeidžiau. Rašyti moku tai dabar rašysiu vartotojų teisių gynėjams, duomenų apsaugos kontroliuotojams. Kažkas juk turi pažaboti savivalę, ne bananų respublikoje gyvenam.. Suteikė paslaugą, išrašė dokumentą - visada susimokėsiu, bet kad šitaip galvojau, kad tik 90 - aisiais būdavo.

Šios įmonės finansininkas kartu su vadovu yra kiaulės čia parašyta labai ir labai švelniai, nes kaip sudaryta čios įmonės tvarka baisu, nesupranta ką daro. Nepapulkite į pagautę. Kas parašyta sutartyje tai gali būti kad ne ta sąskaita į kurią turite mokėti. Jie ją tiesiog pakeičia ir po to perduoda išieškojimo įmonei kaip neapmokėtas sąskaitas. Jei turite „parkingą“ ir kokiame Kauno oro uoste sumokate už stovėjimą sąskaitą užskaito kaip už „parkingą“. Žodžiu apskaitoje visiškas haosas ir iš to nepagarba žmonėms totali. Rašo grasinančius laiškus už neapmokėtas sąskaitas kurios yra apmokėtos ir nepasako už ką esi skolingas, grasina teismais.
Net nežinojau kad gavau bauda, taip pati esu kalta kad apsizioplinau ir nepamačiau kad aikštelė mokama visą parą. Gavau bauda bet jokio lapelio už valytuvo neradau. Gavau laišką iš antstolio kad turiu susimokėti 35 eurus. Ar neįmanoma kažkaip kitaip informuoti žmogaus? Juk lapelį už valytuvo galėjo vėjas nupūsti. Ir dar labai įdomu bauda gavau 01.28 anot antstolių baudą 35 eurų turėjau sumokėti iki 03.05 o laišką kad esu skolinga gavau 03.08. Kažkokia š*******o kontora. O gal jūs padarote foto su baudos lapeliu o paskui jį nuimate. Neblogas biznis.
Dėl Girstučio pritariu. Nukentėjau pats.Niekada nemačiau ir nematau problemos mokėtis už parkingą. Bet to padaryt negaliu kai nematau ženklų, kad tą daryti turėčiau. Ženklai nuo kebabinės sukabinti taip, kad visiškai nepastebimi. Aikštelėje, manau su gilia mintim ženklai sukabinti aukštai, kad niekas nepastebėtų. Apgailėtina aišku, bet lietuviška. Ženklinimo foto padarytos, asmens duomenų naudojimo reikalai ir kelia klausimų. Nieko nebelieka kaip tokio elgesio teisingumą aiškintis per atatinkamas instancijas
Šiandien teko pabuvoti Domino teatre Girstutyje Kaune.. Spektaklis patiko, po sunkios darbo dienos nuteikė nuotaikingai. Ačiū aktoriams.Bet sekantį kartą spektaklį aplankysiu turbūt negreitai, nes mokestį, kuris galėjo būti už sekantį spektaklį, pasisavino UAB, , Stova, ,.Kadangi Girstučio aikštelėje lankausi retai, tikrai nieko nežinojau apie jos apmokestinimą, o kadangi įvažiavau nuo kebabinės pusės, jokių užrašų nepastebėjau.Be to net į galvą nebūtų śovusi tokia mintis, kad nuo 18 val.ši aikštelė yra mokama, kai tuo tarpu miesto centre nuo 18 val. nemokamas parkavimas.Kaip suprantu čia tikros aukso kasyklos, nes pastebėjau raudonus lapelius vos ne ant kiekvienos mašinos.Tai pasirodo mūsų tautiečiai tikri nusikaltėliai, vengia mokėti už paslaugas. O gal kalti paslaugos teikėjai, kurie aiškiai nepateikia užrašų, kuriems turbūt labai gerai, kai į kišenę lengvai byra pinigėliai, nieko neinvestuojant. Gal tada pastatykit šlagbaumą ir bus viskas aišku.Bet ne, tam reikia dar kažkiek investicijų, geriau pasipinigauti iš vargšų tautiečių, kurie retkarčiais leidžia sau ateiti į teatrą iš savo minimalios algelės, o po teatro, būna labai nudžiuginti raudonu lapeliu su 15 eurų mokesčiu.Na, tiesiog aukso kasyklos Uab, , STOVA, , jūs tikri šaunuoliai.Bet juk jeigu padedi teliką prie konteinerio, tai žmogaus, kuris jį pasiima, į teismą niekas neduoda, kad nesusimokėjo, nes kaina parašyta nebuvo. Tad pirmiausia išmokit aiškiai pateikti savo paslaugą, jeigu norit gauti už ją pinigus.Nes mano aplinkoj, apie 10 žmonių pirmą kartą išgirdo apie tokį apmokėjimą Girstučio aikštelėj, nors gyvena visi tam pačiam rajone...Domino teatro aktoriai padėkokit UAB, , STOVA, , jeigu jūsų spektakliuose sumažės žiūrovų...
Pazymekite programeleje kad apmokesite per telefona, taip jie negali bet kada ijungti skaitiklio, o del isjungimo patys turit nepamirsti..
Buna kartais kad nenori issijungti programele nuo parkavimo.. (piktybine programele) bet susitvarkau. Neturetu taip buti, o del mokejimo kortele greiciausiai parsisiunte duodame leidima neisiskaite i salygas. Kitu atveju labai geras istatymas privatumo isejes LT vadovai dar nesupranta kokia bomba ju verslui gali laukti.. Normaliose salyse i si istatyma labai rimtai ziuri VISI
pas juos aikštelėj visiškai išrinko AUDI... už ką jiems mokate?
uni park programėlė seka jūsų telefono buvimo vietą ! Ar tai legalu ??? Nuvažiavus į Kauno oro uostą, tik įvažiavis į aikštelę iškart programėlė savaime įsijungė. Vadinasi jau pažeistas mūsų privatumas nes sekamas asmuo be teismo leidimo. Toliau žinodamas kad būsiu gal 5min ir pamates kad įsijungė parkavimo laikas bandžiau paslaugą išjungti, bet niekaip nesigavo. Gryžau namo į Kauną, programa vis dar buvo įjungta ir tik vėl bandant išjungti išsijungė ir nuskaičiavo 3eurus. Taigi čia apvogimas vidury dienos. Įjungia programėlę kada nori, ir leidžia išjungti kada nori, ir dar prie viso to seka pažeisdama asmens privatumą. Paskambinus i kientu aptarnavimą pasakė tai šį karta taip paliekam o kitą kartą neišjunginėkit mes išjungsim patys. O jei norit pinigų rašykit email. O email jau kelinta diena neatsako. Čia visai gerai buvo. Nelegaliai be tavo sutikimo paima pinigus ir sako šį kartą nieko ! Gal taip ir lobsta Įmonės nuo vieno asmens 3 eurai nuo kito kuris nepasitikrino, dar kiek nors ir milijoninės apyvartos pasidaro. Yra pikta kad aš esu sekamas be mano sutikimo., o gal dar ir kamerą naktį mano miegamajame įsijungia ??
bukite atsargus jei naudojates šios imones parkavimosi programa UNIPARK, pradedi parkuotos grišti - apmoki, isjungi, o jie toliau tau skaičiuoja pinigus ir bele kokius paskui gauni saskaita iš mobiliojo ryšio operatoriaus, jie sako, kad stringa programa ir kartais neišsijungia, bet man tai jau nutinka antra karta iš eiles - manau oficialiai sukciauja puikiai tai žinodami, paskui aiškina, kad rašyk mums pranešima, tada jie rašys mobiliojo ryšio opertaoriui ir panaikinsime - bet šitoje vietoje vel meluoja, manau yra TIKRI OFICIALUS s*****i, tik gal dar niekas nesikreipe i tesimus, bet tikrai tai padarysime, nes iš ne vieno girdejau, kad vyksta apiplesinejimas vidury baltos dienos..
Būtų labai malonu, kad UAB, , Stova" kontrolierius Aidas Povilaitis dirbtų kiek atsakingiau ir kruopščiau, nes dabar nelabai aišku, ar jis apskritai moka naudotis planšete, kuria tikrina nesusimokėjusių už stovėjimą automobilių numerius. Nors automobilį pasistatau šalia savo gyvenamo namo esančioje aikštelėje ir turime gyventojo bilietą, bet jau antrą kartą randu baudos kvitą, todėl kyla klausimas, gal kontrolierius nesusitvarko su savo pareigomis?
Tikrai nepatenkintas. Turejau išskristi. Internetu sumokėjau. Pažiūrėjau kurioje aikštelėje mano vieta. Atvažiuoju 5.30 ryte aikštelė pilna. Parkuotis nėra kur. Pastačiau į brangiausią, negi ieškosi - lėktuvas nelauks. Sumokėjau dar kartą. Gavau elektroninį laišką - kaip patiko mūsų paslaugos - pasakiau ką galvoju - nieko. Paskambinau nurodytu numeriu - pašnekėjau su atsakikliu. OK. Visiška nesamonė. +37065213931 HGR292
Buvau palikes automobili Kauno oro uoste, apmokejau internetu is anksto. Atvykau 2h anksciau, nes sumaisiau isvykimo laika, paskambinus I aikstele ileido nemokamai, grizus po savaites automobili pasiemiau 1h veliau nei buvau sumokejes, isleido taipogi nemokamai. Tik geri atsiliepimai!!!
Išvis labai įdomu, ar skaito kas nors iš vadovų (nenoriu įžeidinėt, bet š*******o kontoros, kurią taip lengvai įsileidžia miestų savivaldybės) čia paliktus "tokius šiltus" atsiliepimus apie savo "puikų ir tokį naudingą" darbą?
Kaip namų kiemai patampa vat tokių "kontorų" pasipinigavimo objektais? Ir kokį atlygį, tikėtinai, gauna miesto valdininkai, leidžiantys šią savivalę?
Pasikartosiu: šlykštu ir žema.
Šiandien teko susidurti su uab"Stova" įžūlumu.
Tikra ta žodžio prasme įžūliai ir pasalūniškai buvo užkištas oranžinis lapelis ir už mano automobilio stiklo. Nebūtų apmaudu, jei tikrai būčiau įžūli pažeidėja, parkuočiau mašiną kur papuola.Visada susimokam už parkavimą,
Šiandien atvažiavus su reikalais palikau mašiną namo kieme, kurį kvite pažymtjo kaip vasario 16g. Įvažiuojant į šį kiemą dešinėje stovi ženklas, beje pasuktas tokiu kampo, kad iškart ir dėmesio neatkreipsi, kuris nurodo, jad tai mokama parkavimo zona. Bėda ta, kad kiemas šakojasi į dešinę, tiesiau ir kairę pusę, todėl pasuktas dešiniau ženklas klaidina vairuotojus. Manau, kad taip padaryta net sąmoningai, kad suklaidinti. Taigi, mašiniuką pasistatėme tarp vasario16g 35 ir Tilžės 144. Ten jokių informacinių ženklų nėra.
beje, prie namo kampo taip pat stovi ženklas "parkavimo zonos pabaiga".Niekur nėra informacijos, kad visas kiemas apmokestintas. Ar negalima buvo ženklo pastatyti tiesiai prie įvažiavimo iš gatvės į kiemą? Tuomet kaip ir viskas aišku. Bet manau, kad viskas taip suorganizuota sąmoningai, siekiant kuo riebiau pasipelnyti iš žioplių, ar suklaidintų žmonių.
paskambinus nurodytu kvite telefonu ir išsakius savo poziciją bei paprašius, kad kvitukus dalinantis darbuotojas atvyktų į šį kiemą ir paaiškintų situaciją, saldus moteriškas balselis pareiškė, kad negali niekuo padėti, kad darbuotojas nevažiuos į vietą, sujungė su vadybininke, kuri mėgino kažką protingai aiškinti, bet galop pasiūlė kreiptis į savivaldybę prie 7 langelio ir net neatsisveikinusi numetė ragelį. (o juk iš manęs išreketuotų pinigų ir jai teks atlyginimo dalis).
Kadangi jaučiausi neteisingai nubausta, nuvykau į savivaldybę. Deja, prie to 7stebuklingo langelio dirbusi darbuotoja visiškai nesigaudė situacijoje.Todėl buvo iškviesta dar viena darbuotoja iš viešosios tvarkos skyriaus, kuri šiek tiek daugiau pasikausčiusi šiais klausimais, nusivedė į kabinetą ir mėgino mums parodyti mokamų zonų planus. Dar pasakė, kad su uabStova savivaldybė nieko bendro neturi. Na išskyrus tai, kad Šiaulių savivaldybės taryba leido šiai firmai uždarbiauti Šiauliuose. Tiesiai šviesiai išsakiau savo nuomonę, kad valdyba įteisino gyventojų reketą. Ir kas gali paneigti, kad taip nėra. Beje dar vienas kabinete buvęs darbuotojas mėgino man "tokiai nesusipratėlei" paaiškinti, kad tai ne bauda, kad tai mokestis, kurį turiu susimokėti iki 24 val. MOKESTIS!!!!!!
Tai gal uab "Stova" kontrolierius Aidas Povilaitis (toks pasirašė po kvituku) galėjo ne pasalūniškai prisliūkinti iš už kampo, o prieiti ir pasakyti, žmonės čia VISUR mokama zona, reikia susimokėti...
Bet matyt šitoje įmonėje žmonės nedirba...
Geros dienos.....
Debilynas konkretus. Vilniuje man pasakė, kad Šiauliuose atsakingas už aikštelių priežiūrą Artūras Satkūnas. Pastačiau mašiną mokamoje aikštelėje, prie mokamo stovėjimo ženklo jokios nuorodos kur galėčiau rasti skylę, į kurią reikia sugrūst monetas, apsidairius irgi tokios niekur nesimatė. Kai paskambinęs pradėjau beveik koliotis, atsiuntė nuotrauką, kad tokia nuoroda stovi pievoje, tikrąją ta žodžio prasme, ir rodo į dar tolimesnės pievos pusę. Ką jis ten aikštelėse prižiūri ir ką dirba? Spėju greičiausiai jo darbas po tas aikšteles su stačiu lakstyt ir....... (nutylėsiu, bet patys nutuokiat). Juk ir pagal įmonės pavadinimą "Stova" tik tokia veikla gali ir turi būti vykdoma. Tad, tautiečiai, nepykime ant darbuotojų. Matomai tuo užsiimti jų vadovybės nurodymas.
susidūriau su šia Stova Šiaulių m. P. Višinskio gatvėje, atėjau prasitęsti stovėjimo dar valandai, ta ir padariau stovėjimo laikas baigėsi 11:52 sugebėjau pratęsti 11:57, tada pamatęs kontrolierių Erika Tamušauską dar paklausiau, turbūt nesvarbu, kad pratęsti pavyko po poros minučiu vėlavimo. Šis žmogus robotas, lediniu balsu sumurmėjo, eik ir žiūrėk, jei lapelis ant mašinos, VISKAS, buvau šokiruotas pamaniau gal jis kliedi, nuėjęs prie automobilio radau po valytuvu prilipdyta ta popiergali jame nubaudimo laikas 11:54 taip išeina nubaudė už nepilnas 2 minutes, įdomu jei pavėluosi 1 sekunde irgi baustu? Tik man labai įdomu kaip jie įrodys savo laiko tikslumą, nes mano atveju eina kalba apie 1 minutes gal 2 -jų skirtumą. Nejaugi stovos darbuotojai mano, kad jie neturi taikyti paklaidos. Ir kaip jų automatas paėmė pinigus už stovėjimą ką tik nubaustam automobiliui, juk tuo metu kai aš mokėjau kontrolierius Erikas Tamušauskas mane baudė KAŽKOKIE KĖGĖBISTIŠKI DARO METODAI, JOKIO LANKSTUMO MANDAGUMO gal čia tik Šiauliuose taip?
pirmą kartą susidūriu su šia UAB, , Stova'', kur vadovo pavardės nerandu, o duotas telefonas - tik automatas, neleidžiantis padoriai susisiekti, pasiaiškinti rūpimu klausimu, o tik palikti žinutę.
2014-05-15 iki 10.58 val. palikau savo automobilį Šiaulių m. P. Višinskio gatvėje, sumokėjusi už vieną valandą, vieną litą.
Pavėlavau jį paimti 33 min. O 11.28 val. už automobilio valytuvų radau prispaustą pranešimą, nedelsiant susimokėti 20, 00 litų.
Pilnai su tuo nenoriu sutikti, kodėl?
Jei pagal potvarkį diena, mokant vėliau banke įkainuota - 20.00 litų, tai tuomet man ne 20.00 reikėtų sumokėti, o 19.00, nes aš turiu kvitą, kuris buvo matomoj vietoj paliktas mašinoje, sumokėta už vieną stovėtą val. laiko.
Kitas dalykas - kokią teisę turi kontrolierius Aidas Povilaitis, , liesti'' mano mašiną, kilnojant valytuvus, kaišiojant pranešimus, kur negaliu suvokti ar jie realūs, tikri? Nes mieste įvairių lapelių palikinėtojai gadina mašiną, nutraukia automobilio apdailą ir t.t.
Gal būtų galima tą atlikti civilizuotai? Jei dirbate, tai dirbkite, mandagiai ir iki galo. Matote mašinos numerį, tai per jį ir galite susisiekti su automobilio savininku jį perspėti, o ne iškart gąsdnti baudomis, straipsniais, brukdami oranžinius lapus be jokio pranešimo numerio.
Jūs, man atrodo, nueinate lengviausiu keliu, žmogų psichologiškai stumdami į kampą.
Kaip man žinoti ar šis pranešimas yra tikras, ar, , apsimetėlių''?
Adelė
Esu labai pasipiktinusi galiojančia tvarka, kuri labiau primena lupikavimą ir siūlau, gerbiant savo klientus, ją peržiūrėti:
1. Sudaryti galimybes atsiskaityti už realiai stovėtą laiką, nes, pav. planuoji reikalus tvarkyti 2 val., sumoki 2 litus, bet nerandi reikalingo asmens, ir išvažiuoji už 5 min.
2. Nelaikyti savo klientų potencialiais nusikaltėliais ir sudaryti galimybes atsiskaityti už pateisinamą pradelstą stovėjimą prieš išvažiuojant, nes atsiranda nenumatytu trukdžių ir iš anksto suplanuoti tikslaus laiko tiesiog fiziškai neįmanoma. Pav. šiandien odontologas pralaikė kėdėje daugiau kaip valandą ir pavėlavusi 13 min. radau išrašytą baudos kvitą, ir nors ant jo buvo parašytas laikas 2 min. iki man ateinant, darbuotojų nesimatė. Neįsivaizduoju, kaip per 1 min.galima išrašyti kvitą, nufotografuoti automobilį ir dingti iš gatvės. Tiesa, kol ieškojau darbuotojų, prastovėjau dar 3 min. Todėl už 17 min. sumokėjau 20 Lt. ir jaučiuosi kaip apspjauta, nes šią savaitę jau buvau permokėjusi 6 litus.
Išspręsti tokias klientų problemas manau nereikia net investicijų, tereikėtų tik noro, trupučio lankstumo ir tel. Nr., kuriuo pavėlavęs vairuotojas galėtų užregistruoti savo apmokėjimo kvito ir automobilio Nr. Ir suprogramuoti galimybę atsiskaityti už 0, 5 val.
Vakar nuvykau į Vilniaus oro uostą. Automobilį paikau parkavimo aikštelėje. Bandant apsimokėti buvau šokiruotas - 1 valanda 9 minutės 30 litų (čekio nr.:01167). Sėkmes turtėjant
Aptarnavimas baisus, neišrašo sąskaitų faktūrų, bendrauja išaukiančiai
noreciau paskaityti komentarus apie automobiliu parkavima apmokestintose vietose.nes ka tik pats gavau bauda siauliuose, bet tikrai pats nesijauciu kaltas, nes tas rinkl;iavos aparata uzkistas visai vkitame kampe labai noreciau suzinoti ka zmones dare, kad tie pinigai ir nedideli taciau ir uz dyka jiem moketi nenoriu

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%