Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akcijatau, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akcijatau

Atsiliepimai apie Akcijatau, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Akcijatau, UAB

Esu pašiurpusi, netikėjau, kad gruodžio 2d, užsakiusi prekę, jos aplamai negausiu Kalėdoms. Liko dukra be dovanos. Į elektroninius laiškus įmonė neatsako, nei prekės, nei pinigų. ir kažkaip jie dar dirba, stebiuosi...
Nerekomenduoju šito pardavėjo. Į el.pašto laiškus nereaguoja, paskambinus kalba neaiškiai ir ne visai mandagiai. Užsisakius chalatą gavau ne tik ne tą modelį, bet ir ne tą dydį, bet ir tai nekokybišką, nes siūlės matosi.
Patys neigiamiausi atsiliepimai apie šitos įmonės darbuotojus, išsiunčiau 2017m gruodžio 3 d netikusią prekę, tai jie ligi šiandienos, t.y.12-19 dar nepaėmė iš pašto, tai kada man grąžins pinigus -neaišku, Bandysiu kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą, gal jos pagalba atgausiu pinigus? Niekam nerekomenduoju
Patys blogiausi atsiliepimai apie šia įmone. Reikėjo tiesiog prašyti, kad pristatytu prekę. Rekvizitus sąskaitai užpildžiau, tačiau sąskaitos taip ir negavau. Reikėjo skambinti nesuskaičiuojama galybe kartu šiam pardavėjui. Pažadai nevykdomi, klientai negerbiami.
Esu nusivylusi, prekė nekokybiška. Nėra jokio ryšio tarp kainos ir kokybės. Šlamštas. Žmonių mulkinimas.
Būkite atsargūs su šiuo portalu, neatsiskaito su savo partneriais.
Visiškai nepatikima įmonė. Užsisakius prekes, jos ne tik neatsiunčiamos, tačiau ir negrąžinami pinigai, nereaguojama nei į telefoninius skambučius, nei į el. laiškus.
Na aš irgi užsakiau nepaskaičius atsiliepimų, na bet tikiuosi sulaukti prekės ir kad nebus su šiuo puslapių problemų...
Gavau preke tokia kokia ir buvo parodyta, taip pat ir laiku. Aciu :)
Sveiki. Po tokiu atsiliepimu bijojau užsisakyt, bet surizikavau. Užsakiau dvi suknelės iš akcijatau. Gavau kaip ir buvo žadėta, po 10 d. d. Kokybė tikrai gera. Turėjau klausimu dėl dydžiu, tad tikrai greitai atraše. Esu patenkinta.
Man teko susidurti su akcijatau.lt pasibaisejau.Uzsisakiau staliuka kuri turejo pristatyti per 10dienu. Aisku negavau nuolat skambinau man sakydavo kad tuoj gausiu, kad jau issiunte ir ttt. Ir taip 2 men. Kai liepiau grazinti pinigus, nes kitaip pranesiu vartotoju teisims tai paskambino kita vadybininke ir po 2 d.gavau staliuka aisku brokuota bet dziaugiausi kad nors toki dar gavau.Baisu kaip dar veikia tokios imones
Truputi bijojau pirkti po neigiamų atsiliepimų tačiau kadangi kaina buvo geriausia surizikavau ir tiesiog noriu pasakyti, kad viskas praėjo sklandžiai ir gavau prekę jau po 2 darbo dienų. Beje prekė buvo užvalkalų komplektas auto padangoms. Tai čia gal nuo prekių priklauso ar ko?
Esu pasibaisejusi sia svetaine, isigyjau preke, ji man netiko grazianau kita diena o pinigu teko laukti vos ne menesi...apsurdas kazkos. Daugiau gyvenime is ju nepirksiu.
Rekomendoju su šia įmone reikalų neturėti labai neatsakingai žiuri į savo klientus. Sumokėjau už prekę kurios teko laukti apie mėnesį, bet taip jos ir nesulaukiau. Tik po mėnesio laukimo sugebėjo informuoti, kad prekės neturi tai labai įdomu ką ten pardavinėjate? Pasiūlė kita prekę visai neatitinkančią tech. specifikacijos kurią buvau nusipirkes t.y. siūlo prastesnę prekę kainuojančią ženkliai mažiau ir net nepasiūlo sumokėti esančių prekių skirtumo. Su pinigų gražinimu irgi problėmos.
Labai bloga saptarnavimas. jei nenorit gadintis nervų - neužsisakinėkit per juos. Apie prekę net neinformuoja, kol pats nepradedi skambint, pristatymą tempia iki paskutinės dienos, o jei prekės neturi, net nepasivargina perspėt. O prisiskambinus niekas nieko negali pasakyt + bendravimas arogantiškas.
Siunčia naujienlaiškius net jeigu ir atsisakai jų. Spameriai. Laikykitės nuo tokių atokiau.

4CT
Generalinis statybų rangovas

Adresas: Antano Tumėno g. 4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; investicinė veikla; inžineriniai tinklai ir sistemos; nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB 4CT pagrindinės veiklos kryptys: Generalinis rangovas (sutartys FIDIC, LUMP SUM, COST PLUS, OPEN BOOK principais). Atskiri statybų darbai (monolitinių ir surenkamų konstrukcijų montavimas, mūro darbai ir t.t.). Projektavimas (nuo idėjos ir galimybių studijos iki darbo projekto). Projektų valdymas ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; komunalinė technika; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; telekomunikacijos, ryšio priemonės; transporto paslaugos.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
MIŠKŲ TARNYBA
PERKA MIŠKĄ | ATSISKAITO IŠ KARTO

Adresas: Birutės g. 39-11, LT-76214 Šiauliai.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; eksportas; malkos, kuras šildymui; mediena, jos gaminiai; miškininkystė; nekilnojamasis turtas.
Įmonė apima beveik visas miškininkystės sritis, perkame miškus su žeme ar išsikirtimui, patyrę specialistai, turintys miškininkystės išsilavinimą konsultuoja visais miškininkystės klausimais - NEMOKAMAI, ruošiame miškotvarkos projektus, Atliekame miško kirtimo ir medienos ištraukimo į tarpinius medienos sandėlius...
He-Ma
Adresas: Ligoninės g. 3-5, LT-62114 Alytus.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; nekilnojamasis turtas; statyba; šiltinimas, renovacija.
Statybos įmonė UAB "He-Ma" įkurta 1992 metais. Šiandien čia dirba 28 kvalifikuoti specialistai, turintys ilgalaikę patirtį. UAB "HE-MA" atlieka įvairios paskirties ir apimčių statybos, šiltinimo bei remonto darbus. Bendrovės veiklos spektras apima gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties bei komercinių pastatų...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...

Eilės pasienyje su Baltarusija – problema su didele perspektyva
Eilės pasienyje su Baltarusija – problema su didele perspektyva 01-23 14:57
Į Lietuvą iš Baltarusijos įvažiuojantys vilkikai eilėse stovi po 22 valandas, o vežėjai kiekvieną dieną dėl to praranda apie 100.000 Eur. Tačiau valstybės institucijos nežada jokio greito šios...
Dėl "Brexit" EP narių sumažės, bet Lietuvoje jų bus renkama tiek pat
Dėl "Brexit" EP narių sumažės, bet Lietuvoje jų bus renkama tiek pat 01-23 14:40
Kitąmet numatomas "Brexit" beveik dešimtadaliu sumažins bendrą europarlamentarų skaičių, tačiau Lietuvoje ir toliau bus renkama tiek pat jų, kiek ir iki šiol – iš viso 11.
"Netflix" kapitalizacija viršijo 100 mlrd. USD
"Netflix" kapitalizacija viršijo 100 mlrd. USD 01-23 14:24
JAV internetinės televizijos kūrėjos "Netflix" akcijų rinkos vertė (kapitalizacija) pirmą kartą istorijoje viršijo 100 mlrd. USD.

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 66,39 -1,22%
Symantec 26,54 -3,35%