Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Akcijatau, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Akcijatau

Atsiliepimai apie Akcijatau, UAB

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Akcijatau, UAB

Sveiki. Nerašau atsiliepimo - laukiu pažadėtų 20, 40 eurų grąžinimo, kurie turėjo būti pervesti 2019.11.08d., Jūsų teigimu. Nuomonės apie Jus nepavydėtinos.
Tikrai situacija nepasikeitė po naujo savininko. Pinigai nuskaičiuojami per sekundę, o gražinami vos nes maldaujant. Arba viduje susitvarkykis komunikacinius reikalus arba nebedirbkit. Absurdas kažkoks.
apgavoakcijatau@inbox.lt 2018-09-05 12:07:17
Susisiekite visi, kas kreipėsi į VVTAT ir jau turi patenkintus skundus bei nori kartu kreiptis į anstolius.
Kreipiausi, turiu išvadą, kreipiasi ir į anstolį. Beviltiška. Geriau visi į teismą.
Naujas portalo www.akcijatau.lt savininkas 2018-09-12 00:22:41
Dėkojame p. Rita už atsiliepimą. Labai atsiprašome už tai, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių ir nereagavome taip operatyviai, kaip turėjome. Tikrai turime kur tobulėti ir pažadame pasitaisyti!
Man negrąžinti pinigai nuo balandžio mėn.
Sveiki.Nieko blogo apie šia įmonė negaliu pasakyt, prėke užsakiau prekes negavau, bet su manim buvo susisekta ir viskas gražiai paaiškinta ir pinigus gražino labai greit ir operatyviai ir per termina, toki koks ir parašytas
Nuo balandžio 20 d. www.akcijatau.lt portalą valdo nauja įmonė. Visų buvusių klientų ir tiekėjų labui, kurie kreipėsi dėl nuostolių, nauja įmonė pasiūlė kompensacijas už UAB "Akcijatau" padarytas žalas, vykdant naujus pardavimus ir dalį savo pelno skirdama žalai padengti.
Ačiū visiems tiekėjams už supratingumą ir tolesnį bendradarbiavimą. Stengiamės pateikti naujienas, geriausias kainas, atlikti užsakymus per numatytus terminus ir patenkinti visus mūsų klientų lūkesčius.
Uzsisakiau prekę Spalio 1d. Tačiau prekei neatejus per 3 sav ir daugiau pasakiau jog noriu atsaukti siuntima ir paprasiau kad grazintu pinigus. I elektronini laiska taip ir neatsake tad paskambino. Paprasiau telefonu kad padarytu pinigu grazinima tai pasake kad padarys per kelias dienas, kas atrodo labai keista nes seip bet kuri parduotuve pinigus grazina is kart. Dar kol kas tikiuosi kad grazins pinigus bet jei ne tuomet prisidesiu prie visu nukentejusiu ir kreipsiuosi į anstolius !
UAB “Atnaujink šypseną”
2018-10-14 12:42:28 IP 28m83399
Ši įmonė ir jos vadovas tikri s*****i! Sudariau su jais sutartį teikti savo įmonės burnos higienos paslaugas platinant kuponus per juos. Sąžiningai aptarnavau visus jų klientus, tačiau įmonė su manimi liko neatsiskaičiusi 468, 16 EUR. Tačiau istorija čia dar nėra baigta. Šią įmonę UAB “AkcijaTau” perėmė kita įmonė UAB “Kermeta & Co”. Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.122 straipsnio 1 dalis nustato, kad asmuo perėmęs turtą, prisiima su turtu susijusias teises bei prievoles. Naujoji įmonės vadovė Drąsa Sidabrienė bandant tartis net ir per advokatą nesiruošia grąžinti skolos mano įmonei už suteiktas paslaugas klientams. Vietoj to matyt įžvelgdama galimybę dar labiau mane išnaudoti, pateikė akiplėšišką pasiūlymą skirti 20% procentų nuo komisino mokesčio padengti susidariusią skolą. Kalbant paprastai tai būtų 1, 54 EUR nuo vieno parduoto kupono, kas mano paskaičiavimais esant analogiškiems pardavimo tempams leistų grąžinti skolą tik per 10 metų! Taigi iš manęs PAVOGĖ pinigus, o dabar dar siūlo juos atidirbti. Vienas v***s Nerijus Dulinskas perleido įmonę kitam vagiui - Drąsai Sidabrienei! Kas pasakys kad šis savininkų pasikeitimas aplamai buvo tik ne protingas manevras išgryninti pinigėlius pabėgant nuo skolininkų. Kiek dar liko kitų įmonių su kuriomis neatsiskaitėte?! Labai noriu įspėti visus žmones kurie ateityje norės turėti kažkokių reikalų, ypač verslo, su šiais asmenimis, kad suprastų kas tai per žmonės. Taip pat skatinu nebepalaikyti sukčiavimo šioje šalyje ir nebepirkti jokių paslaugų ar prekių iš AkcijaTau.lt portalo. Beje Drąsa linkiu, kad jūsų vaikai augtų matydami doros verslininkės pavyzdį ir kad jiems netektų skaityti daugiau tokių komentarų ateityje apie savo motiną ir jos sukčiavimus.
Naujas portalo www.akcijatau.lt savininkas
2018-09-12 00:22:41 IP 2e914lq9
Rita 2018-09-10 14:40:07
Paskaiciusi atsiliepimus buvau nusigandusi, nes preke musu nepasieke, o susisiekus sake perves pinigelius, o paskui nekele tel. Bet po savaites laiko tylos grazino netiketai mums pinigus. Taip, kad negaliu nieko blogo pasakyti. Aisku galetu konkreciau ir atsakingiau viska daryti. Bet svarbu atgavome pinigus.
apgavoakcijatau@inbox.lt
2018-09-05 12:07:17 IP 2i5728lp
Informacija nukentėjusiems asmenims
2018-08-24 11:44:56 IP 2i5728lp
1. Kreiptis į VVTAT, skundą galima parašyti ir elektroniniu paštu (http://www.vvtat.lt/lt/vartotojams/kaip_pateikti_skunda.html). Patenkinus skundą, gausite atsakymą tiek el.paštu, tiek popieriniu antspauduotu variantu. Tai yra dokumentas, su kuriuo galime kreiptis į anstolius.
2. Parašyti pareikšimą policijoje. Tai galima padaryti raštu arba per epolicija.lt. Arba parašykite apgavoakcijatau.lt ir atsiųsiu formą, kurią reikia užpildyti bei kokiu adresu išsiųsti.
Keliems nukentėjusiems asmenims pristatė prekes, nors ir labai pavėluotai. Vienam asmeniui grąžino pinigus. Visi kiti - ignoruojami (nei prekių, nei pinigų daugiau nei 5 mėnesiai). Į laiškus neatrašo, į skambučius neatsiliepia.
Daug skundų jau parašyta į valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, ne vienas parašytas pareiškimas policijoje. Sekantis žingsnis - kreipimasis į anstolius.
Visi, kas nukentėjote - susisiekite apgavoakcijatau.lt
Aš prekę gavau, nors tikrai reikėjo palaukti, o ir paskaičius komentarus darėsi tikrai baisu, kad negausiu nei prekės nei pinigų (81 EUR). Tačiau viską gavau ir dar dovanėlę pridėjo. Taigi ačiū Akcijatau.lt ir linkiu tik gerų komentarų.
Kaunas 2018-05-02 10:00:09
Ponia Vida, parašykite mums el.paštu: apgavoakcijatau@inbox.lt. Jau atsiliepė ne vienas nukentėjęs asmuo, visi kartu kreipsimės į policiją.
Ponui Dulinskui 2015 m. Vilniaus apygardos teisme jau buvo iškelta byla. Sieksime, kad būtų iškelta byla ir 2018 m. už tai, kad apgaudinėja žmones (prekių nepristato, pinigų negrąžina).
Aš kreipiausi į vartotojų teises, nutarimą turiu - turi grąžinti pinigus, jei ne- anstoliai.
2018-04-11d. pirkau supynes, tačiau nei supynių, nei pinigų, nei telefonu skambučio nesulaukiau. Prekyba internetu šios įmonės toliau sėkmingai vykdoma, į žmonių pareiškimus teisėsauga nereaguoja, vartotojų teisių tarnyba taip pat. Teisėsaugai šiandien labai svarbu N.Venskienę iškrapštyti iš Amerikos už teisėsaugos vardo žeminimą, o kad čia atvirai nebaudžiami s*****i per banko sąskaitas traukia iš žmonių pinigus, tai čia ne teisėsaugos reikalas. Mūsų pačių.
Pirkau paslaugą "akcijatau", paslaugos negaunu, nes įmonė neatsiskaito su paslaugos teikėju. Iš komentarų matau, kad žmonės kreipiasi į instancijas: vartotojų teises, policiją, žurnalistus. Tačiau elekroninė prekyba toliau vyksta, "akcijatau" toliau sau sėkmingai apgaudinėja žmones. Ar pareigūnai neįgalūs ar apskritai nieko nedaro?
Nusipirkau prekę "Akcijatau" parduotuvėje ir likau be prekės ir be pinigų! Neapsigaukite! Nebūkite abejingi tokiems sukčiams ir rašykite skundus Vartotų teisių apsaugos tarnybai bei policijai! Negalima jiems leisti toliau apgaudinėti pirkėjus!
Kovo 16 d. pirkau sūpynes. Prekės nepristatė, parašiau, kad noriu nutraukti pirkimą. Taip ir neatrašė. Balandžio 11 d. paskambino, kad pinigai bus pervesti balandžio 16 d. Pinigų negražino iki šiol, atrašyti - neatrašo. Vartotojų teisėms skundas parašytas. Noriu kreiptis į policiją, kol nepaskelbė bankroto ar panašiai, kad jau nebereiktų grąžinti iš žmonių išviliotus pinigus. Mano supratimu, šis sukčiaujantis asmuo TURI sėsti realiai bausmei į kalėjimą. Ar yra daugiau nukentėjusių asmenų iš Kauno miesto? Galėtume visi kartu kolektyviškai parašyti pareiškimą bei kreiptis į teismą, kad būtų kuo greičiau įšaldytos lėšos ir turtas. Jei norit prisijungti, rašykit: apgavoakcijatau@inbox.lt
Na as taip pat susiduriau nepaskaiciusi komentaru su sia a******u kontora. Uzsisakiau preke ir pasirinkau atsiemima skyriuje. Apie prekes atvykima negavau jokios info, atvaziavusi i ju ofisa (jau po geru 2sav nuo uzsakymo) radau viena zmogeli, sedinti, padavus kupona, gavau atsakyma, kad prekes dar nera, uztrigo kazkur Lenkijoje. Sakau tai kada gausiu preke? atsake, kad kai bus preke sandelyje, paskambins arba grazins pinigus. Taigi, praejo jau menesis. I laiskus neatsako, nurodytas tel isjungtas. Greiciausiai pinigu neatgausiu.
Atsargiai neuzsakinekite per šią svetainę akcijatau.lt jie neatsiskaito ne tik su pirkėjais bet ir su įmonėmis iš kurių tas prekes ar paslaugas ima reklamai. Taip teršia visų vardą kurie sąžiningai dirba. Negrąžina pinigų už klientų išpirkta paslaugas kurie apsilankė su kuponais. Gaunasi mes dirbom veltui. Svetainė neleido nieko įsigyti apie savaitę o dabar vėl vykdo pardavimus ir nukreipia vėl į bankus tik pasikeite kita įmonę. Nepraraskite pinigų taip kaip mes praradome. Dabar dirba per kitą imone per Kermeta&Co
Preke pirkta kovo 20 d. Iki siol negavome. Buvome nuvaziave i nurodyta atsiemimo punkta Maculeviciaus 51, imones neradom. Irgi kreipsimes i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba.
Pirkėja1 2018-04-20 12:20:31
Vis tiek kteipkitės į vartotojų teises. Kuo daugiau kreipsis, tuo geriau. Jei norite prisidėti prie rengiamo straipsnio, rašykite.
Taip, buvau banke, sake po 20d. galiu rasyti pretenzija, kad prekės negavau, gal ir grąžins pinigus. Būtinai parašysiu į vartotojų teises ir į policiją.
Pirkėja 2018-04-20 15:57:44
Prie kokio rengiamo straipsnio? Noriu prisidėti
Lrytas.lt
Galima kreiptis ir į kitus laikraščius. Reikėtų akcentuoti, kad žmonės paskaitytų atsiliepimus, paskaitytų teisezinoti.lt, ar nėra įmonė juodajame sąraše.
Tikra spraga teisėsaugoje. Jau po pirmo įsipareigojimo nevykdymo pardavėjas turėtų būti griežtai tikrinamas, veikla stabdoma.
Tikrai verta kreiptis į policiją.
Ir į banką, jei laiku susivoki, kad pas s*****s patekai. Galpinigai bus tik rezervuoti, o ne įmonės nuskaityti.
Laiko ir nervų gailėti neverta. Tai tie s*****i apiplėšinėjantys žmones norėtų, kad visi tylėtų.
Pirkėja1 2018-04-20 12:20:31
Prie kokio rengiamo straipsnio? Noriu prisidėti
Parašiau visur, į policija, banką, vartotojų teises ir žiniasklaida, siūlau tą patį daryti, gal jau pinigų nebe atgausim, bet bent jau apsunksim gyvenimą.
Rašykite pareiškimus policijai visi nukentėję. Įmonėje bedirba 1 asmuo. Vadovas Nerijus Dulinskas. Visi kiti atleisti. Nesąmonė, kad vienam ponuliui į sąskaitą pumpuos pirkėjai pinigus ir taikiai lauks 14 dienų, kaip nurodo vartotojų teisės, kol jos bandys grąžinti prarastus pinigus. Tas s*****s turi būti teisiamas už savo nusikalstamą veiklą ir ta veikla turi būti sustabdyta.
Taip pat atsidarykite portalą teisezinoti.lt.
Suvedus įmonės pavadinimą, pamatysite, kad ji juodajame sąraše. Ir dar melagingai nurodė tel. nr. Ten asmeninis atleisto buvusio darbuotojo numeris, o ne vadovo. Gėda.
Jurga 2018-04-20 12:16:27
Papuoliau ir aš. Nepatikrinau atsiliepimų ir prekės negaunu 10d. Nieks neatsako į skambučius ar žinutes. Bandysiu banke kalbėt, bet kaip supratau pinigai jau nuplaukė.
Rašykit visi į vartotojų teises ir žiniasklaida, čia nieko nebus jau matau, tesiog įžuliai laiko el. parduotuve, kad kapsėtų pinigai į sąskaita. Dar galite mėginti rašyti savo bankui.
Kreipkitės į laikraščių redaktorius. Tegu skamba sukčių įmonės vardas garsiai. Nenormalu, kad kol nukentėję laukia, kaip susigrąžinti pinigus, įmonė sau toliau veikia ir vis nauji nelaimėliai sumoka pinigus už nieką. Ir niekur nėra būdų tam sutrukdyti. Tik žiniasklaida gali kažką padaryti.
Marius 2018-04-19 13:16:02
Aš taip pat pirkau prekes, negaunu jokių atsakymų, jau užregistravau skundą į vartotojų teises. Dar mėginsiu gal į ofisą jų nuvažiuoti, nors įtariu ten nieko nebus.
Jei turėsit kokių žinių praneškit
Pirkėja 2018-04-19 13:08:34
Esu nukentėjus, kaip jus susirasti? Noriu ir aš skųstis, tik nežinau kur... taip pat, man su masažiniu gultu
Donatas Remeika 2018-04-18 13:52:51
Nupirkau masazo stalus sake iki 12 dienu pristatys. Siandien jau virs menesio praejo ir vis negauname. Skambinome direktoriuj sake pirmadieni tikrai bus bet suzinojom, kad imone bankrutuoja ir jos jau nebera praradome 320 eur ir galu nebera ieskojom visur niekas nieko nezino !!!!
Zmones aplenkit sia svetaine is toli, pinigus pasiima, prekes neturi, laukiau menesi, atsiunte po grasinimu ir skambinimu visai kita preke nei uzsisakiau, nors buvo perspetas kad man nereikia kitos, man reikia to ka uzsisakiau, preke kuria atsiunte prastos bukles.Paskambinau pasakyt kad man nereikia jos siunciu atgal.Numete rageli.Dar karta paskambinau, arogantiskai kalbejo, nieko nesake apie pinigu grazinima, saskaitos nera, nei e mailu, nei su preke kuria atsiunte ideta i maisa.Nesuprantu kaip mokesciai netikrina tokiu imoniu.Kur visos instancijos.Apgaudineja zmones vidury baltos dienos.Pasiima pinigus, prekiu neturi.Nebendrauja, neatsakineja visiskai i zinutes.Kai skambina atmeta rageli.Jie vagia is zmoniu.Kodel ju netikrina nieks.
Delamode Baltics UAB
2018-04-03 09:55:46 IP 2j3qhppa
Nemoki įmonė, vėluoja apmokėti sąskaitas už transporto paslaugas virš 40 dienų. Neatsiliepia telefonu, o prisiskambinus atmeta ragelį.
Pirkau lauko supynes kovo 8, atsiunte i email kupona su kodais, tai vis dar laukiu pristatymo... Tel ragelio nekelia, i email neatrašo, jauciu apmovė. Palauksiu dar savaite, tada i vartotoju teises kreipsiuos, nes 150€ nesimeto. Nerekomenduoju.
Užsisakiau prekę nepaskaičius komentarų...likau labai nusivylusi, prekę teko grąžinti, tad nuo gruodžio iki pat kovo vidurio dar neatgauti pinigai. Vis žada ir žada. Tad kantrybė ne geležinė. Teks kreiptis į atitinkamas instancijas. Labai nerimta UAB.Nepirkit iš jų, nes tikrai turėsit vargo...
Rokas Jašinskas
2018-02-21 12:34:07 IP 66jd5c51
Negaliu pasakyti nei vieno teigiamo dalyko apie šią įmonę. Užsisakius prekę - pristatymas vėlavo. Pasakius, kad atsisakau prekės ji vistiek buvo pristatyta. Dar kartą pasakius, kad prekės jau nebereikia pareiškė, kad kelių dienų bėgyje gražins pinigus. Nuo pinigų sumokėjimo iki pinigų gražinimo praėjo beveik du mėnesiai. T.y. nuo sausio 3 d. iki vasario 21d. Konsultantų darbas tragiškas. Niekas nesugeba prisistatyti, tinkamai atsakyti į klausimus. Paštu iš viso neatsakinėja. Telefonu eina prisiskambinti tik iš kelinto karto. Prižadėję perskambinti neperskambina.
Jeigu norit būti apgauti - galit pirkti iš šios įmonės. Niekam nerekomenduoju šios svetainės.
Esu pašiurpusi, netikėjau, kad gruodžio 2d, užsakiusi prekę, jos aplamai negausiu Kalėdoms. Liko dukra be dovanos. Į elektroninius laiškus įmonė neatsako, nei prekės, nei pinigų. ir kažkaip jie dar dirba, stebiuosi...
Nerekomenduoju šito pardavėjo. Į el.pašto laiškus nereaguoja, paskambinus kalba neaiškiai ir ne visai mandagiai. Užsisakius chalatą gavau ne tik ne tą modelį, bet ir ne tą dydį, bet ir tai nekokybišką, nes siūlės matosi.
Patys neigiamiausi atsiliepimai apie šitos įmonės darbuotojus, išsiunčiau 2017m gruodžio 3 d netikusią prekę, tai jie ligi šiandienos, t.y.12-19 dar nepaėmė iš pašto, tai kada man grąžins pinigus -neaišku, Bandysiu kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą, gal jos pagalba atgausiu pinigus? Niekam nerekomenduoju
Patys blogiausi atsiliepimai apie šia įmone. Reikėjo tiesiog prašyti, kad pristatytu prekę. Rekvizitus sąskaitai užpildžiau, tačiau sąskaitos taip ir negavau. Reikėjo skambinti nesuskaičiuojama galybe kartu šiam pardavėjui. Pažadai nevykdomi, klientai negerbiami.
Esu nusivylusi, prekė nekokybiška. Nėra jokio ryšio tarp kainos ir kokybės. Šlamštas. Žmonių mulkinimas.
Būkite atsargūs su šiuo portalu, neatsiskaito su savo partneriais.
Visiškai nepatikima įmonė. Užsisakius prekes, jos ne tik neatsiunčiamos, tačiau ir negrąžinami pinigai, nereaguojama nei į telefoninius skambučius, nei į el. laiškus.
Na aš irgi užsakiau nepaskaičius atsiliepimų, na bet tikiuosi sulaukti prekės ir kad nebus su šiuo puslapių problemų...
Gavau preke tokia kokia ir buvo parodyta, taip pat ir laiku. Aciu :)
Sveiki. Po tokiu atsiliepimu bijojau užsisakyt, bet surizikavau. Užsakiau dvi suknelės iš akcijatau. Gavau kaip ir buvo žadėta, po 10 d. d. Kokybė tikrai gera. Turėjau klausimu dėl dydžiu, tad tikrai greitai atraše. Esu patenkinta.

Rinvest
Nauji butai, kotedžai ir namai Vilniuje

Adresas: Žirgų g. 19, Antežeriai, LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
Rinvest, UAB – viena didžiausių naujos statybos butų vystytoja Vilniuje. Pagrindinė veiklos sritis – nekilnojamojo turto projektų vystymas, plėtra. Įmonė specializuojasi gyvenamojo būsto: daugiabučių namų, individualių, blokuotų vienbučių gyvenamųjų namų / kotedžų statybos sektoriuje. Nuo 2012 metų pastatė daugiau...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11, 8 aukštas, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Žirgų g. 19, Antežerių k., LT-14158 Vilniaus r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
"Ignitis grupės" pajamos trečiąjį ketvirtį augo 29%
"Ignitis grupės" pajamos trečiąjį ketvirtį augo 29% 11-20 22:05
"Ignitis grupės" pajamos šių metų III ketv. išaugo 29% iki 1,162 mlrd. Eur, kai 2018 m. tuo pačiu laikotarpiu siekė 901 mln. Eur, per biržą pranešė energetikos įmonė.
"Continental" atleis dar 5.500 darbuotojų
"Continental" atleis dar 5.500 darbuotojų 11-20 20:13
Vokietijos automobilių dalių ir padangų gamintoja "Continental" trečiadienį patvirtino, kad iki 2028 metų atsisakys 5.500 darbo vietų, įgyvendindama griežtą taupymo planą, kad galėtų spręsti...

Ar pritartumėte mažinti patekimo į Seimą kartelę iki 3%?

Visa 182,77 +1,73%
AT&T 38,00 -4,11%