Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB SHOPPY LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB SHOPPY LT

Atsiliepimai apie UAB SHOPPY LT

Parašyk savo nuomonę apie UAB SHOPPY LT

2 menesius jau laukiu: anei prekes anei pinigu. viskas kaip ir kitiems, preke veluoja, tada jos atsisakai, tikina, kad italai uztruko, o pinigu negrazina net ir po grasinimu. turbut artimiausias scenarijus kuris laukia: kad grazino o as negavau..
As taip pat esu nukentejus..ta pati istorija, 2 men laukiau ir nieko, dabar prasiau pervest pinigus, tikiuosi grazins
Aš taip pat neseniai nukentėjau nuo šios įmonės. Balandžio 21 dieną užsiskiau šilkinę suknelę, kurios pristatymo terminas - iki 14 darbo dienų. Palaukusi visas šias dienas, skambinau į įmonę, rašiau el. laiškus. Informavo, jog suknelė užstrigo kažkur Italijoje, paragino palaukti, nes suknelė tikrai puiki. Laukiau dar savaitę. Prasidėjo pažadai, kad tikrai gausiu suknelę kitą savaitę. Po savaitės, aišku, jokios suknelės negavau, tik dar pažadus laukti. Daviau ultimatumą - jei negausiu suknelės kitą savaitę, tegu įmonė grąžina pinigus, nes buvau tikrai susinervinusi, už tą suknelę paklojau tikrai mano akimis žiūrint didelę sumą, o proga ją apsirengti jau buvo praėjusi, nes suknelė vėlavo daugiau nei kelias savaites. Toliau sulaukiau to paties pasiūlymo - laukti, suknelė bus jau kitą savaitę! Prie to paties dar pasiūlė 15proc. nuolaidą grąžinti į mano sąskaitą. Taip prasitempė dar kelios savaitės, dar keli skambučiai, keli el. laiškai jiems. Suknelę gavau birželio 13 dieną. O kad grąžintų man nuolaidą, pasirodo, reikia rašyti specialų prašymą jiems, ir grąžinimą padaro per 15 darbo dienų. Na, jei per 14 darbo dienų turėjo pristatyti suknelę, o pristatė per 2 mėnesius, tikriausiai grąžintą nuolaidą man (gal?) perves tik rudeniop. Na o dabar apie pačią suknelę. Šilko suknelė kainavo tikrai ne pigiai, todėl tikėjausi gauti originalią ir kokybišką prekę. Žinoma, teko nusivilti. Suknelės etiketėje ranka markeriu pažymėta, jog sudėtis yra poliesteris ir šilkas, ant kitos etiketės - 100proc. šilkas. Savo garderobe turiu keletą šilkinių audinių ir tikrai žinau, kaip šilkas turi atrodyti ir jaustis. Ši suknelė yra 100proc poliesteris. Juo labiau net etiketė negali patvirtinti, kad suknelė yra šilkinė - ką norėjo, tą ir paymėjo. Negana to, kad pralaukiau 2 mėnesius, dar žiauriai daug permokėjau už poliesterinę suknelę, ir dar turiu rūpintis visokiais prašymais, kad grąžintų tuos 15proc. už tai, kad jie susimovė! Patarimas - aplenkit šią parduotuvę ir visada skaitykit atsiliepimus prieš perkant!
Taip pat nukentėjęs
2018-06-12 13:11:59 IP 88.119.144.11
Vaida 2018-06-06 09:44:30
Ir aš papuoliau į šių apgavikų pinkles. Buvau užsisakiusi kostiumėlį, kurio pristatymas vėlavo ir jį išsiuntė tik po jiems pateikto elektroninio laiško. Rūbo dydis netiko ir žymiai skyrėsi nuo pavaizduoto nuotraukoje. Pranešiau jiems telefonu, kad gražinsiu ir išsiunčiau atgal. Prekę pagal pašto kodą jie gavo 05.21, bet gražinimo nepatvirtino. 05.28, kreipiausi į juos el. paštu ir pateikiau pašto kvitą. Jie patvirtino, kad gavo prekę 05.21, nors iki šiol pinigų negražina ir į el. paštu pateiktus užklausimus neatsako. Mano paskyroje kol kas dar nurodyta, kad neturiu patvirtintų gražinimų. Būkit atsargūs ir nesusižavėkite gražiomis nuotraukomis, nes tai toli gražu neatitinka realybės.
Nesąžiningas verslas. Reikia kreiptis į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą
www.skoluisieskojimas.pro
2018-06-08 13:28:06 IP 213.159.37.87
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
Jau 1, 5 mėn nugrąžina pinigų už grąžintą prekę - dabar atsirašinėja, kad atseit grąžinau suplyšusią suknelę, nors dukra pasimatavo tik kartą. Visą mėnesį rašė, kad buvo pas ekpertus - gal atseit užkabinau su papuošalais ir atsirado skylutės. Nesąmonė! Mano dukra nenešioja papuošalų. Išsisukinėja. Matau yra daugiau tokių apgaudinėjamų pirkėjų.
Patys blogiausi atsiliepimai apie šitą š*******o kontorą.Nepatariu niekam iš jų užsisakinėti prekių.Ne tik kad neatsiunčia prekių pažadėtu laiku, bet dar ir nesugeba grąžinti pinigų už neatsiųstas prekes.Turi rašinėti ir maldauti tuo kas tau priklauso.Pirmakart gyvenime sutikau tokius apsišaukėlius ir pažadukus kurie maitina pažadais.Jei nerašytum tai patys net nesiteiktų parašyti.Kuo toliau nuo tokių...
Įmonė UAB SHOPPY LT, turinti internetine parduotuvę Boutique Guru nesilaiko įstatymų ir prekių grąžinimo taisyklių - jau ilgiau nei mėnesį negrąžina pinigų už grąžintą prekę (nors grąžinimą patvirtino), žada pasidomėti ir informuoti apie pinigų negrąžinimo priežastis ir parašyti laišką ar paskambinti, bet to nedaro. Šiuo metu išviso telefonu nebeatsiliepia.
Jau ne pirmą kartą perku iš šios parduotuvės ir dar nė karto manęs nenuvylė. Taip, prekių pristatymas pas juos užtrunka, bet nurodžius konkretų laiką, kada rūbelio tau reikia, jie atsiunčia laiku.....arba man tiesiog sekasi. Rūbai išskirtiniai, įdomus, ne "štukiniai", kokybė taip pat yra labai gera, mane visada tenkina. Kitus rūbelius jau keli sezonai nešioju, o jie atrodo puikiai.
Tikrai mielai ir vėl pas juos apsipirksiu, kadangi čia yra išskirtinių prekių.
Silvija 2018-05-14 10:42:13
Ooo cia pasirodo toliau tesiasi cirkas, jau kas dien net! Vakar susisiekiau, net sekmadieni atrase vis tik teigia, kad pinigai grazinti, bet ju nera!!! Kiek raso tiek meluoja! Bukit visi, visi atsargus! Visur platinsiu, kad jusu saugotus! Jau kreipiausi i vartotoju teises, nieko nelaukdama ir as!
Ir jums sako, kad grąžino, bet pinigų neatiduoda?? Nes pas mane tokia pati situacija....
Silvija 2018-05-14 10:42:13
a******ų įmonė. Užsisakiau paltą kovo 5dieną.... šiandien yra gegužės 14diena... spėkit ar turiu paltą?? Ne!!! Nei palto nei pinigų! Parašiau begalę emeilų, skambinau ne vieną kartą, o jie visiškai ignoruoja. Kvailina žmones. a******ų a*******i. Linkiu niekam neturėti reikalų su šita sukčių grupuote. Na o aš jau susisiekiau su vartotojų teisėmis, nes tikiu, kad ne vieną žmogų jie apgavo....
Uz tvarkinga grazinta preke, negrazina pinigu! Zada ir zada grazinti, bet pinigu taip ir nesulaukiu. Bukit atsargus! Kreipsiuos i vartotoju teises.
UAB SHOPPY LT 2018-03-24 15:59:31
El. paštu mus informavote jog siuntos priimti negalėsite nes būsite išvykusi, kadangi kai prekė buvo paruošta per nurodytą 8-12 darbo dienų terminą ir atiduota kurjeriui sekančią dieną, parašėte siųsti po savaitės. Jeigu prekė Jums nėra reikalinga, padarysime lėšų grąžinimą. Visuomet prašome klientų pridėti komentarą ar susisiekti jeigu prekė reikalinga konkrečiai datai, tokiu atveju užsakymą galime pristatyti greičiau. Atsiprašome tačiau neturėjome šios informacijos ir negalėjome siuntos pristatyti anksčiau nei standartiškai. Mums klientų norai ir poreikiai yra svarbūs, norime tobulėti ir kreipiame dėmesį į kiekvieną pastabą.
Taip informavau praėjus 16 darbo dienų po prekės užsakymo, kad negalėsiu priimti, nes būsiu išvykusi. Jeigu prekė būtų pristatyta per Jūsų skelbiamą terminą, būtų ir priimta. Įmonė pinigus grąžino, bet grąžinimo paraišką užpildė patys, aš jokių prašymų neteikiau :) Su tokiu aptarnavimu dar nesu susidūrusi.
UAB SHOPPY LT 2018-03-24 16:26:59
Žinoma, pridarome klaidų, kartais priimame netinkamus sprendimus, kartais susiduriame su tiekimo, pristatymo ar žmogiškojo faktoriaus problemomis, galbūt su netinkamai sukonstruotais drabužių modeliais ar nekokybiškais audiniais. Tikrai tokių situacijų pasitaiko, negali būti viskas idealu. Tačiau stengiamės iš to pasimokyti, kad sekantį ar dar sekantį kartą galėtume pasielgti teisingai ir tinkamai, taptume profesionalesni ir labiau suprastume klientus, galėdami siūlyti geresnį produktą ir kokybiškesnį aptarnavimą. Esame įvykdę virš 6000 užsakymų, todėl natūralu kai tam tikras kiekis jų nėra įvykdomi sėkmingai. Žmonės yra užsiėmę ir linkę rašyti tada kai yra blogai, tai puikiai suprantame ir vertiname. Tų, kuriems pasitaikė blogas aptarnavimas, netinkama prekė ar modelis, bet kokia kita nemaloni patirtis - atsiprašome! Norime išmokti, tobulėti, o klaidos veda link teisingų pokyčių, tik taip galime augti eidami teisingu keliu. Tad ačiū už išsakomus atsiliepimus. Ačiū, kad mus informuojate jeigu kažkas ne taip, tik tada galime sužinoti savo silpnybes bei klaidas ir jas ištaisyti ;)
Sveiki, jei norite padeti ir vertinti klientus, visu pirma turetu butu zmogus, kuris reaguoja i pastabas, kelia rageli ir neignoruoja skambuciu:) pries uzsisakant palta nekilo mintis pasiskaityti komentaru pries tai, tikrai nebuciau rizikavusi. jus skelbite, kad pristatymas yra 8-12 dienu, jau klaidinate klienta, nes laukiu siuntos virs 15d.d ir niekas nesiteikia informuoti apie siuntos statusa. gavau atsakyma i laiska tik tuomet kai pasakiau telefonu, kad kreipsiuosi i vartotoju teises. labai daznai apisiperku internetu, taciau tokio neprofesionalumo nesu maciusi. tikrai zemas lygis, aptarnavimas baisus. nezinau ka veikia vadybininke kuri atsakineja i skambucius, taciau jei paprasoma pateikti informacija kada siunta atkeliaus, ji tiesiog nebeskambina ir ignoruoja laiskus. paprasiau grazinti pinigus, velgi jokio atsakymo. daugiau niekada is sio tinklapio neuzsisakysiu ir kitiems rekomenduociau neprasideti. turesite tik problemu. tikiuosi bent pinigus grazins..
Rasa 2018-03-16 09:35:08
Laba diena, užsisakiau suknelę, kurią turėjo pristatyti per 8-12 d.d., kelionei. Prieš užsisakant dar pasiteiravau ar atkeliaus per nurodytą terminą, gavau patvirtinimą, kad taip. Praėjo 15 d.d. - suknelė vis dar neatkeliavo, į laiškus, skambučius įmonė nereaguoja. Iš esmės rūbas man jau ir nebereikalingas, nes buvo pirktas konkrečiam tikslui, bet kiek suprantu jei suknelė kažkada ir atkeliaus ir norėsiu ją grąžinti, teks pakovoti dėl savo pinigų.
Būkite atsargūs, niekam nerekomenduoju pirkti iš įmonės su tokiu požiūriu į klientus.
Svetlana 2018-03-06 14:24:08
Laba diena, visiems pritariu ir noriu perspėti, kad atsargiai bendrautu su Boutiqguru.LT. Užsakiau paltą - šita http://boutiqueguru.com/lt/pukiniai-paltai/4929-juodas-ilgas-pukinis-paltas-modern-me.html, gavau tą, kuris prisegtame faile. Dydis neatitiko, nors matavausi jų parduotuvėje Š.Stepono gatvėje Vilniuje ir užsakiau tą patį dydį, kurį matavau. Pakeičiau į kitą dydį, bet po trijų dienų nusprendžiau grąžinti, nes jis šaltas nepatogus, spalva ne tą. Mažai to, radau tokį paltą kitoje el.parduotuvėje gerokai pigesnį :). Siųntą įdėjo į paštomatą, net nepasidomėjo į kurį man būtu patogu. Po ilgo susirašinėjimo, prašymų gražinti pinigus, jau nekalbant apie skambučių kiekį, dar drįso pavadinti "piktavaliu" klientu. Visapusiška nepagarba klientui. Visą mano istorija tęsiasi nuo 2017 lapkričio 7d. iki 2018 vasario 5d. t.y. 3 mėnesiai. Paltą užsakiau rudenį, o gavau po Kalėdų. Gaila nepaskaičiau atsiliepimų anksčiau, nes žiūriu pas juos toks elgesys įprastas. Laikykites nuo jų kuo toliau!
Gerb. Svetlana, Jūs ir esate piktavalis klientas nes prekę, kuri buvo pristatyta Jūsų pasirinktu būdu ir po Kalėdų pakeista į kitą pageidautą dydį, grąžinote deja ne po 3, o po 23 dienų be etiketės ir dėvėtą. Pati tą patvirtinote raštu. Siekdami būti geranoriški klientams nusprendėme grąžinti Jums lėšas galvodami gal ištiesų klientei netiko ar nepatiko modelis. Pasirodo tai buvo didelė klaida. Linkime kitiems pardavėjams tokių klientų kaip Jūs neturėti, nes nuo pirmos minutės buvo vien grasinimai ir nepasitenkinimai, kurie baigėsi melagingais atsiliepimais.
Sveiki, norėjau pasidalinti savo ispudžiais po apsipirkimo.Esu patenkinta, užsakymą gavau laiku. Iš pradžių užsisakiau, o po tik perskaičiau atsiliepimus.Tuomet pamaniau kad turėsiu problemų, kadangi atsiliepimai ne itin geri.Bet kokybė mane patenkino.Užsakinėjau pūkinį paltą ir megztuką.Ir dydžiai ir spalvos atitiko.Linkių ir kitiems gerų pirkinių.
Saulute 2018-01-17 21:44:10
Pritariu. As uzsakyma gavau beveik po menesio. Taip pat teko ieskoti savo prekes, rasyt ir per messenger'i, ir elektroniniu pastu. I laiskus atsakydavo tik po keliu dienu su pazadu, kad uzsakyma greit gausiu.
Čia visos turbūt rašo apie pūkinį paltą "Dolly", nes ir aš jį buvau užsisakiusi, bet dėl mažo rankovių diametro grąžinau. Parašė, kad išsiuntė, bet jo taip ir negavau, mėnesį laiko aiškinomės, kur jis galėjo dingt, sakė, kad dar taip nėra jiem buvę, o pasirodo, kad čia jų tokia kasdienybė. Realiai tas paltas tikrai nevertas 129 eurų, tik nuotraukoj atrodo storas ir gražus.
Vita 2017-12-04 15:43:53
rugsejo 14d. nusipirkau pukini palta. Negavau siuntinio per nurodyta siuntimo termina, 8-12d.d. Cia beje tam paciam mieste Vilniuje. Po keliu emailu ir FB zinutes po keliu dienu sureagavo, gavau atsakyma, kad kazkokia klaida ir tuoj issius siuntini, taigi teko dar tiek pat laiko laukti. Paltas buvo ant kuno gero dydzio, bet spaude rankas - keistai kazkaip pasiutas ranku mazesne ismera. Paskambinau paprasiau pasimatuoti ju parduotuveje didesni dydi. Dar palaukiau beveik 2 savaites. Tada vel skambinu klausti, kad tuoj baigsis grazinimo/keitimo terminas, o didesnio dydzio palto pasimatavimui dar nera. Nuramino, kad viskas bus gerai del to. Pasimatavus palta paaiskejo, kad paltas ant kuno per didelis, o rankos vistiek siek ties spaudzia. Zodziu grazinau. Praejus 2 sav. pinigu negavau ir vel rasau maila. Zodziu vel atseit kazkokia sistemos klaida ir tuoj perves, po dar keliu mailu nereagavimo po savaites parase, kad pervede, o dar po savaites gavau i savo saskaita juos. Visa tai truko beveik 3 menesius, pasibaige gruodzio 4d. Pati turejau klausineti dometis juos nuolat judinti, kad jie dirbtu.
Tikrai taip. As pukini palta gavau beveik po menesio. Ismiera tikrai kazkokia idomi. Virsutine dalis vos ne per maza, apatine ryskiai per didele. Pildant uzsakyma galima pasirinkti siuntos gavimo buda, taciau atsiunte ne mano pasirinktu budu.
Vilma 2018-01-15 08:42:22
100% pritariu visiems rašantiems apie prekių pristatymą ir pinigų atgavimą grąžinus prekę-jei pats nesidomėsi, neskambinsi, nerašysi niekas tau nei siųs, nei grąžins pinigų. Žiūriu, visoms čia tas pats saldus melas "po pusvalandžio perskambinsim" ir nepaskambuna. Po 3 mėnesių odisėjos pagaliau pinigai atkeliavo į sąskaitą.Niekada daugiau nesinaudosiu šio tinklalapio paslaugom, siūlau ir jį apeiti, nes čia didelė nepagarba pirkėjui ir neprofesionalumas. Ir dar puslapio komanda drįsta versti kaltę patiems klientams. Labai negražu.
Kad pristatymas trunka 8-12d.d. tikrai netiesa. Dėl užsakytos prekės kokybės kolkas neturiu nuomonės, kadangi visdar jos TEBELAUKIU, bet dėl laiko esu labai nusivylusi. Apskaičiavus dienas užsisakiau suknele šventei, bet taip jos ir negavau tad teko pirkti nauja. Mielos moterys, jei planuojat pirkti kanors iš šio puslapio, žinokit, prekės negausit mėnesį mažiausiai
Nėra buvę nei vienos situacijos išspręstos ne kliento labui. Įskaitant net kai pats klientas sukuria problemą pilnai nepateikdamas užsakymo, palikdamas jį neužbaigtą ar neapmokėtą, o po to reikalauja kliento teisių. Nurodytu telefonu klientus aptarnaujame mūsų darbo laiku. Deja neturime 24 valandas veikiančių linijų, todėl kitu metu maloniai prašome bendrauti el. paštu. Na, o jeigu klientas savo pasirinkimu laukia prekės kurios nebeturime tikėdamasis jog vėl turėsime, tuomet nereikėtų skaičiuoti dienų ar datų. Visuomet stengiamės visapusiškai informuoti klientą. Apmaudu, bet dažnai nemaloniose situacijose žmonės kurie rašo neigiamus atsiliepimus būna iš anksto priešiškai nusiteikę, kartais savaip supranta pateikiamą informaciją, rašo viešai, o po to vėl užsisakinėja, ir vėl grąžina.
Jeigu klaidų privelsime patys - ištaisysime su kaupu ir iš to pasimokysime pripažindami kaip patirtį, nes tik taip galime tobulėti. O piktiems žmonėms linkime mažiau stresuoti ;)
Shoppy komanda
Dar tokio klaikaus aptarnavimo neteko patirti. Užsisakiau prekę prie kurios buvo pažymėta, kad pristatys per 8-12 darbo dienų. Praėjus 13 darbo dienų skambinau, paaiškino, kad užtruks ir reikia palaukti dar kelias dienas. Praėjus dar savaitei užsakymas neatkeliavo, kiek skambinau, sakė pasidomės ir informuos. Niekas nei skambino, nei el. paštu paaiškino. Vos ne po mėnesio neaišku bus užsakymas ar jau ne.....
Pirkau prekių už 130 eurų. Pralaukus ilgiau nei tris savaites ir negavus užsakytų prekių, susisiekiau su darbuotoja, informavau. Pažadėjo perskambinti už kelių minučių. Nesulaukusi skambučio, kitą dieną pati perskambinau, telefono niekas nebekėlė. Ir taip keletą dienų iš eilės bandžiau prisiskambinti - nieko. Kol galiausiai parašė el. laišką su pasiaiškinimu, jog prekės sugadintos ir negali jų išsiųsti. Pažadėjo grąžinti pinigus. Dvi savaitės - pinigai negrąžinti. Žodžiu nei prekių, nei pinigų. Jokiu būdu nerekomenduoju užsisakinėti prekių iš šios svetainės, labai nepatikima !!!
Likau labai patenkinta aptarnavimu. Pirkau kelnes, o kai atvykau atsiimti, labai maloni moteris pasiūlė pasimatuoti ir kelias tinkančias prie kelnių palaidines. Taip labai fainą komplektuką nusipirkau. Po to dar pirkau kelis kartus - dukrytei sijonuką, sau kelias smulkmenas - tai ir nuolaidą paskutinį kartą pritaikė, turbūt jau veidą įsiminė :) Beje, ir prekių pas juos nematytų ir iškirtinių yra.
Čia perku jau antri metai ir esu labai patenkinta, kadangi pagaliau turime galimybę ir Lietuvoje įsigyti išskirtinių ir kokybiškų rūbų, visai kitokių nei užverstos visos parduotuvės. Esu labai patenkinta kokybe, paltukas net antrą sezoną visai "nemeta" plunksnų! Ir mokėjau ne tūkstančius. Ačiū kad esate!
Pirkau pašiltintas moteriškas kelnes tampriu juosmeniu. Gražiai skamba pavadinimas, ką? Gavau apipelijusias 3/4 pašiltintas timpes, kurių guminis juosmuo prairo tiesiog maunantis. Kad jie kur sudegtų su tokiom prekėm!
Pirkom balta palaidine, ant kurios buvo matoma vos matoma demele is vidines puses, aisku, pirkimo metu nepastebejom, nes net nebuvo pasimatuota ir isimta is pakuotes. Dydis buvo per dideles, tad teko grazinti! Deja, kai atvykom i parduotuve grazinti palaidines, ismete lauk is parduotuves ir iskviete apsauga! Nerizikuokite pirkdami-neatgausite savo pinigu!!! Ir dar turesite problema su teisesauga! Kokybe tragiska-kiniska! Venkite a******u!

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Įvardijo, kokia dalis naftos gavybos padidėjimo teks Rusijai
Įvardijo, kokia dalis naftos gavybos padidėjimo teks Rusijai 06-23 21:09
Naftą eksportuojančių šalių organizacijos OPEC ir ne OPEC nariams sutarus nuo liepos naftos gavybą didinti 1 mln. barelių per dieną, Rusijos dalis šiame padidėjime galėtų sudaryti apie 200.000...
Prabanga nuvažiuoja nuo kelio: pasaulį apėmė visureigių karštinė
Prabanga nuvažiuoja nuo kelio: pasaulį apėmė visureigių karštinė 06-23 18:53
Net pačių prabangiausių automobilių gamintojai nebeturi kur dėtis: jų klientams reikia visureigių. Tai – pasaulį apėmusios visureigių karštinės atspindys.

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Oracle 44,10 +2,32%