Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Atsiliepimai apie SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS, UAB

PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

30 METŲ PATIRTIS. NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS IR KŪRYBINIS JŲ PRITAIKYMAS
Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS, UAB

Ne kartą teko lankytis šioje klinikoje ir visuomet jaučiau pagarbą ir dėkingumą jos vadovui bei personalui.
Prieš priimant pasirinkimo sprendimą tyrinėjau ir kitus pasiūlymus, bet pasirinkau šią kliniką ir dr.S.Vikšraitį.
Pasirinkau ne dėl modernaus pastato, o dėl dr.Sauliaus profesionalumo, dėl jo sugebėjimo taip giliai, atsakingai ir subtiliai jausti grožį.Patarti, pakoreguoti, padrąsinti ir leisti pajusti naują gyvenimo kokybę. Dėkui už tai ir sėkmės.
Tai buvo geriausias sprendimas mano gyvenime, pasirenkant Šiauliai Klinika!
Nuo pirmo žingsnio: konsultacija aiški, konkreti. Operacija baisi bet dėmesio apsupty nebaisi. Po operacijos dėmesys ir priežiūra...viskas super! Rezultatas aukščiau super :) Sėkmės visiems drbuose ir ne tik :)
Esu labai dėkinga gydytojui Sauliui Vikšraičiui ir jo visam šauniam personalui! Ačiū dar kartą už už puikiai atliktą darbą operuojant nosį, negaliu niekaip atsidžiaugti savo nauja nosyte, kuri padėjo atsikratyti ilgalaikio komplekso. Džiaugiuosi pasirinkus būtent Jus.
Labai labai didelis Aciu gyd. Sauliui Viksraiciui ir jo nuostabiam personalui.Tikrai yra savo srities specialistas!
Dariausi krutu didinimo operacija Saulaius Viksraicio naujoje klinikoje, esu dvieju vaikuciu mama, kuri, kaip ir dauguma mamyciu nebeturejo grazios, stangrios krutines.Taciau dabar mano svajone isipilde :)esu begalo laiminga, gautu rezultatu. Nerealus jausmas, jaustis pilnaverte moteris.Labai malonus gyditojas ir jo personalas...
Tikrai rekomenduoju Sauliu Viksraiti
Labai buvo viskas greitai sutarta, nereikejo laukti menesiu menesius, atrasoma i visas zinutes, viskas sklandziai sutarta ir aisku rezultatas nerealiai grazus.
Nuo pirmos minutes pasitikejau siuo gyd.Meno zmogus, gebantis ne tik savo profesijoje tobulai islieti kuno formas, bet ir visa tai moka isjausti, tapyti savo nuostabiuosiose paveiksluose, kurie puosia jo klinika.
Aciu dar karta :)
Sekmes Jums
Noriu padekoti Gyd.S.Viksraiciui ir jo sauniam kolektyvui.Didinausi krutine ir esu be galo laiminga ir rezultatais labai patenkinta.Aciu labai gyvuokit dar ilgai.Sekmes klinikai.Aciu
Dar karta noreciau padekot gyd.S.Viksraiciui uz pokycius, krutu didinima..Jau metai praejo, o as vis neatsidziaugiu.Kiek pasitikejimo, kiek palaimos, kiek estetikos ir bendro vaizdo.Jus musu grozio Dievas.
Dekoju Sauliui Viksraiciui uz pacia dailiausia nosyte, uz silta ir malonu bendravima, dekoju Jums uz svajones issipildyma, ACIU
Esu labai patenkinta Sauliaus Viksraicio darbu, ir personalu. Administratore Ugne yra nuostabi, sitas zmogus turi auksine kantrybe. Drasiai rekomendavau savo draugems si daktara, nes esu isitikinusi, kad rezultatas nenuvils.Didelis ACIU JUMS DAKTARE IR JUSU VISAM SAUNIAM PERSONALUI.!!!!
Esu labai patenkinta rezultatu ir tikrai rekomenduoju tik dr.saulių vikšraitį. mano krūtinė pagaliau tokia, apie kokią visą laiką svajojau, įsivaizdavau viską daug sudėtingiau, bet po šios op. galiu pasakyti tikrai tikrai neverta jaudintis. Mano atsiliepimai patys geriausi

LRT plėtros planuose – Briuselis ir naujas pastatas
LRT plėtros planuose – Briuselis ir naujas pastatas 12-04 19:26
LRT biudžetą 2021 m. sudarys 53,8 mln. Eur. Visuomeninis transliuotojas kitąmet žada atidaryti korespondentų punktą Briuselyje. Taip pat ketina rengti architektūrinį naujo pastato projektą.
Latvijos vyriausybė apmokės lengvos formos COVID-19 pacientų izoliavimą viešbučiuose 12-04 19:04
Latvijos vyriausybė lengva COVID-19 ligos forma sergančiųjų bei su jais kontaktavusiųjų izoliavimui viešbučiuose ketina skirti 742.000 Eur.
Susisiekimo ministru siūlomas Marius Skuodis
Susisiekimo ministru siūlomas Marius Skuodis 12-04 18:18
Susisiekimo ministru Laisvės partija teikia Mariaus Skuodžio kandidatūrą.

Karantino metu Jūs:

Intel 50,99 +2,18%