Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS

Atsiliepimai apie SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS, UAB

PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

30 METŲ PATIRTIS. NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS IR KŪRYBINIS JŲ PRITAIKYMAS
Parašyk savo nuomonę apie SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS, UAB

Labai džiaugiuosi, jog teko komunikuoti su chirurgu Ernest. Profesionalus žmogus, turintis nuomonę, bet labai klausantis ir kliento. Gydytojas viską aiškino, patarė, ką ir kaip geriau daryti, nes man asmeniškai yra labai svarbu žinoti visus niuansus ir su gydytojo pagalba priimti geriausius sprendimus sau. Labai šiltas žmogus, su kuriuo lengva bendrauti. Paslaugų kokybė tikrai puiki. Esu patenkinta haliurono injekcijomis ir rezultatu, jaučiuosi puikiai.
Raimonda Balsytė
2021-04-19 20:23:03 IP 2i572r9j
Vieni geriausių specialistų Lietuvoje!
Esu labai dėkinga už nuostabų ir profesionalų SV plastikos Chirurgijos Klinikos personalo darbą ir elgesį. Atskirai norėčiau padėkoti Gyd. Ernest Zacharevskij už profesionalų konsultavimą ir aišku už grožio procedūras.
Buvo atlikta nechirurginė nosies plastika.
Nosies formos korekcija haliurono rūgštimi.
Turėjau nosies kuprelę, kurią norėjau pasinaikinti. Bijot tikrai nėra ko, skausmas momentinis iki užšaldymo, tas pats kas eitumėt kraują duot:)) Po procedūros nosis atrodo lyg jau buvus tokia!
Tik geriausi atsiliepimai!
Dovile Rimkeviciute
2021-02-14 23:19:34 IP 2cfuv8qg
Prieš mėnesį buvo atlikta liplift bei riebalų nusiurbimo operacijos chirurgės Karolinos Venslauskaitės. Pjūviai - labai tikslus ir minimalūs, randų nelikę. Po operacinis gijimas - labai greitas - jau po 2/3 savaičių atlikau lengvus tempimo, yogos pratimus. Tiek slaugių, tiek chirurgės Karolinos rūpestis po operacijų - pagirtinas, pasiteirauja ar viskas gerai, kaip giju, ar nėra komplikacijų. Tik geriausi atsiliepimai apie SV kliniką!!!
Ne kartą teko lankytis šioje klinikoje ir visuomet jaučiau pagarbą ir dėkingumą jos vadovui bei personalui.
Prieš priimant pasirinkimo sprendimą tyrinėjau ir kitus pasiūlymus, bet pasirinkau šią kliniką ir dr.S.Vikšraitį.
Pasirinkau ne dėl modernaus pastato, o dėl dr.Sauliaus profesionalumo, dėl jo sugebėjimo taip giliai, atsakingai ir subtiliai jausti grožį.Patarti, pakoreguoti, padrąsinti ir leisti pajusti naują gyvenimo kokybę. Dėkui už tai ir sėkmės.
Tai buvo geriausias sprendimas mano gyvenime, pasirenkant Šiauliai Klinika!
Nuo pirmo žingsnio: konsultacija aiški, konkreti. Operacija baisi bet dėmesio apsupty nebaisi. Po operacijos dėmesys ir priežiūra...viskas super! Rezultatas aukščiau super :) Sėkmės visiems drbuose ir ne tik :)
Esu labai dėkinga gydytojui Sauliui Vikšraičiui ir jo visam šauniam personalui! Ačiū dar kartą už už puikiai atliktą darbą operuojant nosį, negaliu niekaip atsidžiaugti savo nauja nosyte, kuri padėjo atsikratyti ilgalaikio komplekso. Džiaugiuosi pasirinkus būtent Jus.
Labai labai didelis Aciu gyd. Sauliui Viksraiciui ir jo nuostabiam personalui.Tikrai yra savo srities specialistas!
Dariausi krutu didinimo operacija Saulaius Viksraicio naujoje klinikoje, esu dvieju vaikuciu mama, kuri, kaip ir dauguma mamyciu nebeturejo grazios, stangrios krutines.Taciau dabar mano svajone isipilde :)esu begalo laiminga, gautu rezultatu. Nerealus jausmas, jaustis pilnaverte moteris.Labai malonus gyditojas ir jo personalas...
Tikrai rekomenduoju Sauliu Viksraiti
Labai buvo viskas greitai sutarta, nereikejo laukti menesiu menesius, atrasoma i visas zinutes, viskas sklandziai sutarta ir aisku rezultatas nerealiai grazus.
Nuo pirmos minutes pasitikejau siuo gyd.Meno zmogus, gebantis ne tik savo profesijoje tobulai islieti kuno formas, bet ir visa tai moka isjausti, tapyti savo nuostabiuosiose paveiksluose, kurie puosia jo klinika.
Aciu dar karta :)
Sekmes Jums
Noriu padekoti Gyd.S.Viksraiciui ir jo sauniam kolektyvui.Didinausi krutine ir esu be galo laiminga ir rezultatais labai patenkinta.Aciu labai gyvuokit dar ilgai.Sekmes klinikai.Aciu
Dar karta noreciau padekot gyd.S.Viksraiciui uz pokycius, krutu didinima..Jau metai praejo, o as vis neatsidziaugiu.Kiek pasitikejimo, kiek palaimos, kiek estetikos ir bendro vaizdo.Jus musu grozio Dievas.
Dekoju Sauliui Viksraiciui uz pacia dailiausia nosyte, uz silta ir malonu bendravima, dekoju Jums uz svajones issipildyma, ACIU
Esu labai patenkinta Sauliaus Viksraicio darbu, ir personalu. Administratore Ugne yra nuostabi, sitas zmogus turi auksine kantrybe. Drasiai rekomendavau savo draugems si daktara, nes esu isitikinusi, kad rezultatas nenuvils.Didelis ACIU JUMS DAKTARE IR JUSU VISAM SAUNIAM PERSONALUI.!!!!
Esu labai patenkinta rezultatu ir tikrai rekomenduoju tik dr.saulių vikšraitį. mano krūtinė pagaliau tokia, apie kokią visą laiką svajojau, įsivaizdavau viską daug sudėtingiau, bet po šios op. galiu pasakyti tikrai tikrai neverta jaudintis. Mano atsiliepimai patys geriausi

Socialinis tinklas "Clubhouse" bus pasiekiamas ir "Android" vartotojams
Socialinis tinklas "Clubhouse" bus pasiekiamas ir "Android" vartotojams 05-10 11:04
Sparčiai populiarėjantis socialinis tinklas "Clubhouse", kurį iki šiol buvo galima atsisiųsti tik iš "iOS" programėlių parduotuvės, išleidžia "Android" versiją.
Apklausa: 30% gyventojų pritaria Partnerystės įstatymui
Apklausa: 30% gyventojų pritaria Partnerystės įstatymui 05-10 11:02
30% Lietuvos gyventojų pritaria lyčiai neutralios Partnerystės įstatymui, o 65% gyventojų yra prieš, rodo LRT pirmadienį skelbiama "Norstat" apklausa.
"Bottlery" į plėtrą investuoja 0,5 mln. Eur
"Bottlery" į plėtrą investuoja 0,5 mln. Eur 05-10 10:45
"Bottlery" tinklą valdanti bendrovė "Mineraliniai vandenys" artimiausiu metu planuoja trijų naujų parduotuvių atidarymus.

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%