Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Samus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Samus

Atsiliepimai apie Samus, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Samus, UAB

Sigitas 2020-09-24 11:29:24
Nepatikima įmonė kaip siuntu pristatymo įmonė nes neranda Klaipedos mieste registruotų adresų, atsakingo asmens už pristatymą atsakymas - aš neradau nurodyto adreso o gatves aplinkiniai negalėjo padėti surasti kur toks adresas. Anot atsakingo asmens įmonė pas save skirstoma korespondencija laiko tik viena diena, jei neranda ja gražina. Net Lietuvos paštas ilgiau pas save laiko korespondencija. Tokia paslauga galima vadinti tik nepatikima.
Sigitai,
pradėkime nuo to, kad jūs randatės visai kitu adresu, nei buvo nurodytas ant voko (Šilutės pl. 23 ir Sandėlių g. 17) ir užbaikime tuo, kad neturite įsirengę jokios iškabos - nei ant pastato, nei ant pašto dėžutės. Laiškas buvo paprastas, t. y. pristatomas tik į pašto dėžutę (kuri pas jus įrengta ne pagal LR įstatymus, t. y ant jos nėra nurodytas jūsų įmonės pavadinimas), tačiau UAB SAMUS kurjeris padarė tikrai daugiau nei privalėjo - susirado internete jūsų numerį ir bandė jums prisiskambinti, tačiau jūs nekėlėte ragelio, tad tuo viskas ir baigėsi. Tikiuosi jūs suvokiate, kad kurjeris neturi tokios prabangos, kad galėtų paprastam laiškui skirti pusę darbo dienos? Tad pasikartokime dar kartą - blogas adresas, nėra jokios iškabos, pašto dėžutė niekaip nepažymėta. Tai kurioje vietoje čia SAMUS kurjerio kaltė? Sekantį kartą, prieš kaltindami kitus nepatikimumu, pagalvokite, kiek patikimi esate patys.
Vidas 2020-09-09 12:24:45
Patikslinu, kad rugsėjo 10 dieną prasidės antra savaitė, kaip nešate registruotą laišką, ne dvi savaitės.Prašau įsiskaityti įdėmiau mano komentarą.
Vidai,
laiškas Jums jau yra pristatytas ir įteiktas, tad jokia, kaip Jūs sakote, antra savaitė neprasidės. Šį laišką Jums buvo bandoma pristatyti jau vakar, tačiau niekas neatidarė durų, o ir šiandien jas atidarėte tik tada, kai SAMUS kurjeris pabeldė į Jūsų ofiso langą. Atrodo, kad esate suaugęs žmogus, dirbate Notaro kontoroje, tačiau Jūsų elgesys visiškai to neatspindi. Sėkmės Jums.
Vidas 2020-09-09 10:26:27
Neduok Dieve naudotis jūsų paslaugomis. Iš Panevėžio savivaldybės į 3 notarų biurą, kuris yra už 200 metrų, jau antra savaitė kaip nešate registruotą laišką.
Laba diena, Vidai,

pateikite savo teiginio įrodymus arba ištrinkite šmeižiantį komentarą. Jūsų minėtą laišką, siuntėjas išsiuntė 09.03 darbo dienos pabaigoje, tad skaičiuokite kaip norite, tačiau dvi savaitės nesigauna niekaip. Pristatymas kiek užtruko dėl Panevėžio gatvių rekonstrukcijų ir uždarytų pravažiavimų, tačiau nepaisant to, šis laiškas vis dar nėra vėluojantis ir telpa į pristatymui skirto laiko rėmus.
Šiauliuose dirbanti kurjere moteris, tinkanti dirbti tik tokį darbą, kuriame nereikia bendrauti su žmonėmis. Mandagumo pas ją nulis. Atėjusi paiimti siuntos, niekada nėra ištarusi žodžio "laba diena"ir "viso gero", visada susiraukusi ir nepatenkinta. Negana to, kad karantino metu, atėjusi paimti siuntos, supyko, jog mes karantino metu ją kviečiame ir prašome išsiųsti siuntą. Nerekomenduoju niekam šitos įmonės!!!
Pritariu visiems komentavusiems:
Ne įmonė, o tragedija ir katastrofa.
Nerekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis - jokiais būdais. Kalbu tiek apie įmonės paslaugų kokybę (o tiksliau jų neatlikimą), tiek apie komunikaciją.
Jeigu galite išvengti - išvenkite. Sėkmės.
Labai nusivylėme šios įmonės darbu. Siunta buvo pristatyta ne tuo adresu ir kitam asmeniui. Nerekomenduojame.
Nerekomenduoju 2019-10-01 14:51:34
Tikrai neatsakinga įmonė.
Buvo išsiųsta skubi siunta, tai gavėjas negavo apie jos pristatymą jokios informacijos, o po savaitės patiems susisiekus, paaiškėjo, kad ji palikta pašte.
Sveiki, Žilvinai,
maloniai Jūsų prašome neskleisti melagingos informacijos. UAB "UCS Baltic", per visą mūsų bendradarbiavimo istoriją, nėra išsiuntusi nė vienos skubios siuntos (gavusi, per kurjerių tarnybą "SAMUS", taip pat nėra). Skubios siuntos, niekada ir jokiomis aplinkybėmis, nebūna paliekamos pašto skyriuose.
Tikrai neatsakinga įmonė.
Didona Vilkinienė 2019-08-05 13:24:36
Neatsakingai atlieka užsakymus, jei yra nurodyta, kad pristatyti siuntą į namus, tai pristato į paštą ir būk malonus pats atsiimti, nors pinigai sumokėti, pristatymui į namus. Rekomenduoju nesirinkti šios pristatymo tarnybos.
Gerbiama, Didona,
pradėkime nuo to, kad mums Jūs nesumokėjote nė vieno cento. O siuntos tipą pasirenkame ne mes, bet siuntėjas, Jūsų atveju - vaistinė iš kurios užsisakėte prekes. Siunta buvo išsiųsta registruotu paštu. Turėtumėte suprasti, kad paštininkas fiziškai negali pristatinėti dėžių, jos tiesiog netilptų į jo krepšį, todėl, pagal nuo seno nusistovėjusią tvarką, gavėjui yra paliekamas pranešimas apie pašto siuntą, kurią jis turi atsiimti artimiausiame pašto skyriuje. Reziumuojant, Jums derėtų išsiaiškinti su vaistine iš kurios Jūs užsisakėte prekes ir paklausti, kodėl jie prekes išsiuntė ne per kurjerį, o registruotu paštu. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos, tačiau UAB "SAMUS" šiuo atveju yra niekuo dėta.
Didona Vilkinienė
2019-08-05 13:24:36 IP 2e7r3qe5
Dar vienas neigiamas
2019-07-11 09:50:43 IP 2e7r3t5u
Stačiokai, negerbiantys nei savęs nei kliento. Visi gražūs žodžiai - pačių sukurti reklaminiai šūkiai.
Jolanta 2019-02-22 10:42:18
Laba diena.Labai neatsakinga kurjerių tarnyba. Laiškas iš Kauno miesto Savanorių pr. iki Kauno rajono Akademijos pašto keliauja 8 dienas. Labai esu dėkinga už "greitą" pristatymą, ko pasekoje pavėluotai gavau labai svarbų laišką.
Ačiū Jums už blogą pristatymą.

su pretenzijomis visada galite kreiptis tiesiai į mus, nurodant laiško ID Nr. arba tikslų gavėją ir pristatymo adresą, tik tokiu atveju galime tinkamai įvertinti realią situaciją ir pateikti Jums konkretų atsakymą. Šiuo atveju galime pasakyti tik tiek, kad Akademijos miestelio UAB "SAMUS" neaptarnauja, t. y. nevykdo korespondencijos pristatymo. Vadinasi laišką Jums pristatė (ar turėjo pristatyti) AB Lietuvos paštas, bet tai dar nesuponuoja, kad vieni ar kiti yra kažkuo kalti prieš Jus. Kaip ir minėjau, reikia tikslios informacijos apie siuntą. Nepirmenybinės korespondencijos pristatymo Lietuvoje terminas yra iki 5 d. d., neskaičiuojant išsiuntimo dienos, tad jei siuntėjas ją išsiuntė vasario 15 d., o gavote šiandien (02.22) - viskas įvyko laiku, nes šiandien yra paskutinė pristatymo diena. Suprantame Jūsų emocijas ir nusivylimą, tačiau emocijos problemų nesprendžia, jas sprendžia konstruktyvus ir konkretus dialogas.
P. S. Jūs vis dar galite į mus kreiptis, tikrai atsakysime į visus klausimus.
Gražios Jums dienos.
Ačiū Jums už blogą pristatymą.
Labai nemalonus kurjeris, nevertina savo klientų. Pokalbis paliko pačią blogiausią emociją. Netgi čia paskaičius matosi, kaip įmonė atsakinėja į klientų komentarus - arogantiškai, paverčiant patį klientą kaltu. Reiktų susimąstyti, jeigu žmonės sako, kad kažką darote negerai, tai nepulkite atgal, o taisykite klaidas...
Tai įmonė, kurios nerekomenduoju ir tikiuosi daugiau niekad neteks susidurti su jų paslaugomis.
Vidmantas 2018-08-31 08:47:24
2018-08-31 8 val. 30 min. radome tokio turinio pranesimą:
"Šių metų 08-31 10 val 30 min. buvo bandoma pristatyti laišką. ".. O kalendorius rodo 2018-08-31, laikrodis 9 val 30min.Fantastika!
na, Jūsų laikrodis taip pat įdomiai rodo, komentarą rašote 08:47, o Jūsų laikrodyje jau 09:30. Kažkas čia ne taip, ponas Vidmantai.
2018-08-31 8 val. 30 min. radome tokio turinio pranesimą:
UAB "Archbalt" 2018-05-02 08:02:05
Laba diena. Šios įmonės veiklą Klaipėdoje galiu vertinti tik blogai. Visiškai atsitiktinai sutiktas kaimynas iš kito namo prisiminė, kad pas jį kažkur mėtosi man skirtas laiškas. Labai nustebau, nes tai buvo draudimo bendrovės siųsti automobilio draudimo dokumentai. Reiškia, kad bet kokie dokumentai gali patekti pas bet ką. Nesuprantu, kaip šitaip galima elgtis?
pradėti reikėtų nuo to, kad laiškas niekur nesimėtė, o tą pačią dieną buvo įteiktas Jūsų kaimynui, kuris savanoriškai pasisiūlė perduoti Jums laišką (ką ir padarė) po to, kai kurjeris jau antrą kartą atvykęs nurodytu adresu Jūsų nerado. Kurjeris buvo įspėtas, kad ateityje taip nesielgtų ir neradus gavėjo, tiesiog paliktų pranešimą apie bandytą pristatyti pašto siuntą. Jūs teisi, šitaip elgtis kurjeriui negalima, tiesiog žmonės kartais pasielgia taip, kaip, jų manymų, bus geriau klientui. Tenka jiems priminti, kad visada reikia elgtis pagal taisykles ir kad gavėjas tikrai pajėgus pats atvažiuoti iki ofiso atsiimti laiško.
Laba diena.Neturiu ko girti sios imones.Laiska, kuri turejau gauti 2017 rugpjucio 10-15 dienomis, gavau tik siandien 2017 spalio 6 diena.Atnese kurjeris paskambines man tel 867170558.Del sio dokumento turiu daug problemu, nes laiku negalejau susimoketi, dabar turesiu reikalu teisme.Pristatymo lape tik parasa paeme, o datos nedave rasyt.Keisti dalykai dedasi.Matomai del zalos, teks jusu imonei pateikti ieskini.Visai neatsakingas darbas.Regina
Loreta 2016-05-06 14:02:12
Dar su tokiu neatsakingu darbu nebuvau susidūrusi, iš Anglijos siuntos greičiau pristatomos, o čia tik Kaunas.Pristatė siuntą po 11 darbo dienų ir tik po to kai 10 d.d. siuntėjas pradėjo ieškoti siuntinio (prekė išsiųsta 04-21, gauta 05-06) ir dar siuntėjui buvo pameluota, kad gavėjas su kurjeriu susitarė dėl pristatymo, kai info buvo prekės pristatomos per 5-7 d.d.Už šią paslaugą paėmė 1, 70 eur, atrodo nedaug, bet pavertus į litus 5, 88lt., o kaip už blogai atliktą darbą tai labai daug.O gal man tų prekių visai nebereikia po tiek dienų, išvažiavau, kas tada?Jūsų neatsakingumas-kliento reikalas?Loreta
Gerbiama Loreta,
visų pirma, siuntėjas Jums pamelavo, nes realybėje, Jūsų minima pašto siunta, mūsų tarnybai buvo perduota keturiomis dienomis vėliau. Antra - ant pašto siuntos buvo nurodytas netikslus pristatymo adresas, t. y. tik pastato Nr., o pastatas daugiabutis. Trečia - tai buvo ne skubi siunta, o registruota pašto siunta, vadinasi kurjeris neprivalėjo Jums skambinti ir juo labiau neprivalėjo Jums siųsti SMS pranešimo, kuomet Jūs atmetėte jo skambutį. Jis privalėjo tiesiog palikti Jums pranešimą, apie bandytą pristatyti pašto siuntą, pašto dėžutėje, tačiau negalėjo to padaryti, nes nurodėte netikslų adresą. Taip, pašto siunta vėlavo kelias dienas, mes to neneigėme ir Jūsų atsiprašėme, tačiau dėl vėlavimo kaltas buvo ne tik mūsų darbuotojas, bet ir nuo mūsų nepriklausančios aplinkybės. Atsiprašome dar kartą už galimus nepatogumus, ateityje stengsimės išvengti tokių situacijų. Sėkmės Jums.
Siuntos gavėjas 2016-01-28 09:38:59
Įžūlus kurjeris. Pirmiausiai kiša pasirašyti apie siuntos gavimą elektrininiame prietaise, kuriame nenurodoma už kokią siuntą pasirašai, o atsisakius moko esą viskas čia gerai, jie dirba pagal savo taisykles, o jei mums kas nors nepatinka, tai mūsų problemos. Ir apskritai turėtume įsidarbinti pas juos ir tada kritikuoti jų tvarką. Mažų mažiausiai keista.
Gerbiamas Žilvinai V.,
telefonu Jūsų buvo atsiprašyta už kurjerio elgesį, o pačiam darbuotojui buvo skirtas papeikimas. Tačiau verta paminėti ir kitas situacijos detales. Visų pirma - UAB "Samus" veikla yra licencijuota, visos darbo priemonės ir formos yra patvirtintos Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos. Visos naudojamos darbo priemonės, įrankiai, dokumentų formos, brūkšniniai ir 2D (QR) kodai, atitinką Lietuvos Respublikos pašto įstatymo ir tarptautinio pašto reglamento reikalavimus. Atsižvelgdami į tai ir į Jūsų reakciją į šiuolaikines pašto kurjerių darbo priemones, esame linkę abejoti Jūsų kompetencija pašto paslaugų teikimo srityje. Antra - kurjeris, atsižvelgdamas į Jūsų nepasitenkinimą elektronine parašo versija, suteikė Jums galimybę pasirašyti ant popierinio dokumento, tačiau ir tai Jums neįtiko (pasikartosiu, kad UAB "Samus" naudojamas QR kodas, turi tokią pačią vertę, kaip ir brūkšninis), ko pasekoje kurjeris ir nesusilaikė nuo aštresnio komentaro, už ką, beje, buvo nubaustas.
Suprantame, Žilvinai, kad visiems būna blogų dienų, tačiau nepamirškime, kad visi mes esame žmonės.
Gražios Jums dienos ir sėkmingo verslo.
Siuntos gavėjas
2016-01-28 09:38:59 IP 2i24tbnl
Mūsų naujas partneris sprendžiant varginančius su korespondencijos tvarkymu susijusius darbus. Mes šį rūpestį patikėjome UAB "Samus" !

Kodėl pasirinkome būtent UAB "Samus"? Iš kelių pasiūlymų atrinkome įmonę, kurios teikiamos paslaugos mūsų manymu labiausiai atspindi mūsų veiklos poreikius.
Taupome ne tik laiką, bet ir pinigus!

P.S. Jau nekalbant apie itin maloniai ir profesionaliai dirbanti personalą
Labai džiaugiamės atradę šią kurjerių paslaugų įmonę. Jų patirtis padėjo mūsų įmonės kūrimo pradžioje. Greitas prekių ir laiškų pristatymas užtikrino patikimą ir nenutrūkstama mūsų įmonės darbą. Sėkmės Jums darbuose.
Dzaugiuosi radusi sia puikia imone! Siunciu siuntinius anukams i Didziaja Britanija ir JAV. Labai patogu. Zymiai pigiau negu siunciant su mikro autobusais. Niekada nenuvyle!
Jei nemokate naudotis internetu, tai bent jau neskleiskite erezijų. Nereikia daug proto, kad paimti ir čia pat spustelėti "Juridinio asmens istorija". Ir ką gi mes matome? O gi tai, kad įmonė įregistruota 2004 metais, 2011 pakeistas teisinis statusas ir pavadinimas (į UAB "Samus"). Taip, kad nusivalykite putas nuo lūpų, atsipalaiduokite ir eikite trolinti kur nors kitur ;)
Tai kad pati kompanija tik pries pusantru metu ikurta tai kaip du metus galite dirbti su jais? Xoxoxo kiek daug cia melo.
sauniai dirba, viskas ok, siuntos pristatomos laiku.
Paslaugu kokybe apgailetina. Is Kinijos greiciau atvaziuoja siuntos, negu is Samus.
Kainos gal but ir nedideles, bet kokybe tai prasta. Laiskai ne visada atkeliauja pas gaveja.
matyt patys save giriate :) ikainiai dideli kokybe prasta. viskas daroma per tiekejus. kam reikia normaliu paslaugu renkasi tikrai ne sita s*******o kontora :)
Jau du metus dirbame su sia imone ir jokiu nusiskundimu neturime. Pasto siuntos ir laiskai pristatomi labai greitai ir tiksliai. Gerai dirba sios imones darbuotojai, jie paslaugus ir mandagus. Palyginus su kitomis kurjeriu tranybomis, ikainiai daug mazesni.

Itella logistics
Adresas: Pirklių g. 5, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB Itella Logistics teikia dalinių krovinių gabenimo sausumos, oro ir jūros transportu, sandėliavimo ir visas su tuo susijusias pridėtinės vertės paslaugas. Nuo 2017 m. įmonė aktyviai teikia ir smulkių siuntų pristatymo paslaugas. Lietuvoje nuo 2002 m. veikianti įmonė priklauso tarptautinei Suomijos kapitalo POSTI...
Nėgė
SST-Skubių siuntų tarnyba, tarptautinis gabenimas

Adresas: Europos pr. 83, LT-46333 Kaunas.
Veiklos sritys: pašto paslaugos, kurjeriai; logistikos paslaugos; transporto paslaugos.
UAB “NĖGĖ” - logistikos įmonė, teikianti rinkai skubių siuntų ir krovinių gabenimo bei kompleksines logistikos paslaugas visoje Lietuvoje bei aplinkinėse ES šalyse. Mūsų tikslas – siūlyti kuo platesnį greitų ir kokybiškų paslaugų spektrą, greitus sprendimus, kurie užtikrintų mūsų klientų verslo sėkmę. Mums...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
Hres
Skubus krovinių gabenimas

Adresas: Liepkalnio g. 122, LT-02121 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; vandens transportas.
Tarptautinis krovinių gabenimas į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Švediją, Estiją, Lenkiją. Skubus tarptautinis krovinių gabenimas per 24 valandas. Skubus krovinių gabenimas (per 24 valandas) į Suomiją, Sankt Peterburgą, Latviją, Estiją, Švediją, Lenkiją. Gabenimas krovininiais automobiliais. Tarptautinis...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Pajamų dar nedeklaravo per 100.000 gyventojų
Pajamų dar nedeklaravo per 100.000 gyventojų 09-25 10:30
Pajamų mokesčio deklaracijų už 2019 m. dar nepateikė apie 101.000 gyventojų, pranešė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).
"Vinted" persikėlė į naują biurą Naujamiestyje
"Vinted" persikėlė į naują biurą Naujamiestyje 09-25 10:27
Internetinės naudotų mados prekių prekybos platformos "Vinted" Vilniaus biuras iš Žirmūnų persikėlė į Naujamiesčio mikrorajoną. Per 4 aukštus išsidėsčiusioje apie 9.000 kv. metrų ploto erdvėje...
Vytautas Karalevičius: "FinTech sektorius gali aktyviai prisidėti, stiprinant Lietuvos AML kompetencijas" 09-25 10:26
Šiandien Lietuva sėkmingai įgyvendina ambicingą tikslą tapti finansinių technologijų (FinTech) centru, o šalyje kasmet kuriasi vis daugiau naujų įmonių. Tačiau Lietuvos, kaip FinTech šalies...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Goldman Sachs 195,11 +4,83%