Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB RUMINAVET

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę RUMINAVET

Atsiliepimai apie UAB RUMINAVET

Veterinarijos klinika Kaune

RuminaVet - Pauliaus Morkūno veterinarijos klinika
Parašyk savo nuomonę apie UAB RUMINAVET

Esu labai dėkinga vet. SIMONUI ir komandai kuri rūpinosi ir stengėsi dėl mūsų šeimos nario Fredžio. SIMONAS netgi ne darbo valandomis rūpinosi ir stengėsi. Tai padarytų ne kiekvienas. Tik didžiausios rekomendacijos. Kol gulėjo katukas klinikoje kiekvieną dieną skambindavo ir išsamiai informuodavo apie jo būklę ir tolesnę eigą. Darė viską kas įmanoma. Džiaugiuosi, kad iki paskutinės minutės buvom pas JĮ. Be galo AČIŪ.
P. S. Turim priglaustinukę, tad tikrai apsilankysim kai bus bėdos ????
UAB Ruminavet
2022-06-20 10:35:35
Gerda 2022-06-19 17:29:06
Esu nusivylusi jūsų klinika. 2022.06.19 skambinau į partizanų g. esantį filialą dėl galimybės skubiai priimti vemiantį katiną. Registratorė ryte sakė, jog laisvų laikų nėra, bet atvažiuokit kažkuri gydytoja tikrai priims. Sakau tikrai neišvysit mūsų? Sakė ne. Atvažiavom 16val, laukėm beveik valandą pasakymo, kad mūsų niekas nepriims, važiuokit į šnaucerio kliniką, nors tuo metu pacientų klinikoje nebuvo. Visuomet buvome jūsų lojalūs klientai, tačiau po šio įvykio grįžti nesinori, nes ne dėl planinio patikrinimo atvažiavom, o su skubia problema.
Labai atsiprašome dėl susidariusios situacijos. Vakar klinikoje turėjome ne vieną ekstrinį-kritinį pacientą, taip pat ir registruotų pacientų buvo pilna diena (kai kurių net ir vizitus perkėlėme į kitą dieną). Sekmadienį dirbo net trys gydytojai, visi buvo užimti. Deja, nors ir stengėmės, tačiau suplanuotų laikų atsilaisvinti tiesiog nepavyko. Dėl šios priežasties kokybiško ir tinkamo aptarnavimo Jūsų katinėliui negalėjome suteikti kas yra labai svarbu, nes skubėdami galime praleisti ligą, o mes to tikrai nenorėjome ir nukreipėme į artimiausią budinčią kliniką. Labai atsiprašome, tiesiog buvo labai sunkus sekmadienis ir labai stengėmės jus priimti, bet fiziškai tai buvo neįmanoma.
UAB Ruminavet
2022-06-20 09:28:56
Martynas 2022-06-17 15:26:57
Kas liečia paslaugas ir aptarnavimą viskas puikiai, bet jei nori gaut nuolaidėlę, kuri priklauso, jokių šansų. Turi vos ne iškart su daktaru šnekėt apie pinigus, o ne apie gyvūną, nes poto kasoje pareiškia, kad reikėjo iš anksto šnekėt. Kažkaip nepalieka pilno gero įspūdžio tokios smulkmenos. Gaila.
Sveiki. Jūsų pastebėjimai mums labai svarbūs, atlikome pakeitimus, nuolaidos bus taikomos visada pateikus nuolaidų kortelę tiek prieš, tiek ir po vizito. Atsiprašome už nesklandumus, UAB Ruminavet
Nuoširdi padėka klinikos kolektyvui:
Gydytojui Tomui Nagreckiui už begalinį pasiaukojimą ir meilę savo darbui. Sunku rasti žodžius, kuriais galėčiau padėkoti už tai, jog įvertinęs situacijos rimtumą operavote mūsų augintinę PO SAVO DARBO VALANDŲ! Ačiū Jums, gydytojau, už viską: aukščiausio lygio profesionalumą, suteiktą pagalbą, kantrybę, gebėjimą aiškiai ir jautriai nusakyti diagnozę ir gydymo būdus.
Gydytojo asistentui Lukui Neverovui - už pagalbą operacinėje, katytės priežiūrą po atliktos operacijos, atidumą, įsiklausymą ir patarimus.
Administratorei Indrei už šiltą ir nuoširdų bendravimą.
Esam labai dėkingi gydytojui Simonui Monkeviciui, gydytojai Vaidai, kurie išgydė mūsų šuniuką Zirni.Aciu visam personalui.Labai didelis Ačiū Jums.! Stiprybės! Rekomenduoju visiems šią puikią klinika
Ačiū gydytojui Mindaugui Babickui. Tai puikus gydytojas ir žmogus. Apsilankius visada suteikiama išsami informacija, atliekama apžiūra, tikslingi tyrimai. Pirmo susitikimo Vilniaus vet. klinikoje metu gydytojas parodė mūsų katinui, kad jis dar turi "gyvybių". Suradome gydytoją ir jam persikėlus į Kauną.
Ačiū gydytojau, už profesionalumą, dėmesingumą. Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.
Rekomenduojam šią kliniką ir gydytoją Modestą Šabūną. Sterilizavom čia savo patelę, su kuria žinom jog nėra lengva, tačiau gydytojas su personalu puikiai susitvarkė, esam labai patenkinti, sèkmės ateityje!
Kauno šilainių klinikoje, taip pat nurodytas neteisingas darbo laikas. Teko laukti puse valandos, nes darbuotojos duris atidarė tik 9 val. Prieš darbą vykau nuvešti šlapimo tyrimui atlikti. Neklaidinkite klientų, ateityje ketiname atsisakyti Jūsų paslaugų, nors esame nuolatiniai klientai.
Jurbarko klinikoje nurodytas neteisingas darbo laikas ir tai labai piktina, nes jau du kartus atvykau pagal nurodytą darbo laiką ir abu kartus nedirbo, dirba kada nori ir atspėk, man reikėjo tik tepliuko ir vaistuku nuo kirminų, blusų ir erkių, paskambinus nurodytu telefonu ir paprašius, kad ant durų nurodytų teisingą darbo laiką, atsiliepusi mergina sugebėjo tik numesti ragelį ir daugiau neatsiepe. Daugiau tikrai ten nesilankysiu.
Noriu padėkoti gydytojui MINDAUGUI BABECKUI už išgelbėtą taksiuko Cuco gyvybę, tai gyd. iš didžiosios raidės. mes laikomės puikiai, situacija atrodė beviltiška ir tik Jūsų pastangų dėka jis dabar gyvas, sveikas ir džiaugiasi gyvenimu. Didelis Ačiū Jums ir visam kolektyvui!
Norėčiau padėkoti nuostabiam jaunam gydytojui ortopedui-Jogailai Šlekiui, už išgelbėta mano augintinės rusų toiterjerės kalytes kojytę. Atvykome iš Panevėžio į kauna, Pauliaus Morkūno klinika Ruminavet Partizanu 85a, ieškoti pagalbos su viltimi, kad išgelbėti kojyte, kuri rugsėjo mėnesi lūžo. Buvo gydyta, bet nesėkmingai: tvirtino su plokštele, su strypais, bet... atsivėrė žaizdos, supūliavo, kaulai negijo. Liko tik amputacija. gruodžio 8 d. atvykus i klinika, labai maloniai priėmė kolektyvas, o gydytojas Jogaila Šlekys apžiūrėjo atliko rentgeną ir skubiai paskyrė operacija gruodžio 9d. Per du mėnesius turime sveiką kojytę- tai stebuklas. Ačiū, Jus tikras profesionalas, švelnus, rūpestingas, mylintis gyvūnus gydytojas. Rekomenduosiu pražystamiems, kad savo augintinius gydytu pas jus. Mano pagarba ir dėkingumas Ačiū!!!
Labai džiaugiuosi jog pasirinkau jūsų kliniką. Didžiausias mano ir katuko Vasės ačiū odontoloui Tomui Nagreckiui.Sėkmės!!!
Didelis AČIŪ norime pasakyti šios klinikos nuostabiam ir savo darbą išmanančiam gydytojui JOGAILAI ŠLEKIUI????.
Šis auksarankis gydytojas mūsų Murkiui suteikė antrą gyvenimą.Katinukui buvo sulaužyti, sutrupinti dviejų kojyčių kaulai, o gydytojas Jogaila viską, , suremontavo" ir mūsų mylimą Murkį vėl pastatė ant kojų.AČIŪ????????????
Labai džiaugiuosi jog pasirinkau jūsų kliniką, Jogaila Šlekys puikus specialistas, mano kačiukas puikiai sveiksta po operacijos ir tikiuosi, kad greit pasveiks. Patys geriausi atsiliepimai, ačiū už viską
Noriu padėkoti šiai klinikai išgelbėjus mano mylimą katinėlį... Didelis AČIŪ Pauliui Morkūnui, tikram savo srities profesionalui, dėmesingam ir jautriam žmogui, nuoširdžiai mylinčiam gyvūnus... Klinikoje, kurioje gydėmės Vilniuje, mums buvo pasiūlyta, po ilgo gydymo, katinėlį užmigdyti, jam buvo nustatyta bloga diagnozė (nustatytas - neoperabilus navikas!!!) ir pasakyta, kad jis gyvens ilgiausiai dvi savaites... Kreipiausi pagalbos į šią kliniką su paskutine viltimi išgelbėti katinėlį. Atlikus operaciją, vietoje neoperabilaus naviko, buvo rasti įstrigę 2 maži akmenukai :) Šiandien mano mylimas augintinis sveikas, žaidžia, laksto lauke, vakarais susirango ant kelių ir miega... džiaugiasi mano širdis :)
Ištikus bėdai ir vėl kreipsiuosi tik į šią kliniką... Ačiū... ačiū... visam RuminaVet kolektyvui! Sėkmės darbuose! Gyvūnai Jums dėkoja!
Norim nuoširdžiai padėkoti gydytojui Tomui Nagreckiui už nepaprastą nuoširdumą, nepriekaištingą darbą, rūpestį, kantrybę, profesionalumą, konsultacijas gydant mūsų šunelį! Tikras savo srities profesionalas! Pačios nuoširdžiausios rekomendacijos šiam gydytojui! Didžiausios sėkmės darbuose! Linkėjimai nuo Mažylio ir Bruno!❤️????
Labai noriu padėkoti Kaune Partzanų gatvėje dirbantiems darbuotojams, kurie rūpestingai gydė mūsų katinuką Pinkį.
Ačiū Jums visiems, esate nuostabūs, esate profesionalai su šviesia ateitimi! Ačiū už rūpestingumą ir nuoširdumą. Ačiū!
Didžiausias ačiū Tomui Nagreckiui už sėkmingą Mažės dantukų operaciją ir lūžusio žandikaulio sutvirtinimą! Jei kada prireiks grįšiu tik pas jį!
Rasa Gudinauskiene
2021-05-13 10:59:10 IP 2e7r3ngm
Labai ačiū vet.gydytojui Jogailai Šlekiui, už šuniukui atliktą kelio girnelės operaciją.Labai išsami konsultacija.Ačiū Jums labai.
UAB Ruminavet 2021-03-31 14:28:10
Laba diena, atvykus į mūsų kliniką gyvūnui yra atliekami kraujo tyrimai, kilus įtarimui daroma echoskopija. Jeigu atlikti tyrimai pakitimų nerodo nepuolame atlikti visus įmanomus tyrimus pirmojo vizito metu. Juolab vizito metu kalytė fiziologiškai buvo panaši į rujončią (kaip minėjote jai ruja būna nes blogai atlikta sterilizacija). Rujos metu pasitaiko apetito stoka. Atvykus pakartotinai į mūsų kliniką, Jūsų gyvūnui buvo atlikti tyrimai, rasti pakitimai kraujyje todėl buvo atliekama echoskopija ir nustatyti pakitimai blužnyje. Rekomenduota stabilizuoti būklę ir ją operuoti.
Apie rują nebuvo net kalbos, ji rujojo prieš porą mėnesių, o ruja būna 2k metuose.
R 2021-03-30 17:41:16
Apgailestauju, bet niekam ir niekada nerekomenduosiu jūsų klinikos. Gydytojai Tomai, jei šuo ilgą laiką neėda ir daug numetęs svorio, bet kraujo tyrimai dar ypatingai nieko blogo nerodo, tai nereiškia, kad šuo "išsikalinėja", praradom daug svarbaus laiko, o paprasčiausia echoskopija jau būtų pakitimus parodžius. "Išsikalinėjančiai" kalytei nustatytas blužnies vėžys su metastazėmis kepenyse, plaučiuose.
Nors neteko gydytis šioje klinikoje (laukiame filialo Vilniuje), tačiau perkame maistą iš RuminaVet el. parduotuvės gyvunumaistas.lt ir esame labai patenkinti siūlomų produktų kokybe už geriausią kainą kokią teko matyti Lietuvoje (perkame Hills gydomąjį sausą maistą ir konservus bei visuomet gauname skanių dovanėlių prie užsakymo). Praėjusį kartą parduotuvei neturėjus mūsų įsigytų konservų, gavome dvigubai daugiau panašių, o šiandien netikėtą siuntinį - anksčiau užsakytą konservų dėžutę ir net kelių rūšių sveikuoliškų skaniukų dovanų! Mūsų šuo Jums labai dėkingas! Tik laukiame asortimento papildymo JTPHARMA ir Catalysis, S.L. papildais, tuomet tikrai pirksime viską pas Jus! :)
Drąsiai galiu rekomenduoti šią veterinarijos kliniką. Kiekvieną kartą apsilankius šiltai sutinka bei suteikia reikiamą pagalbą. Auginame ne vieną gyvūną, yra pasitaikę tiek rimtesnių susirgimų, tiek lankėmėe dėl kasmetinių skiepų visuomet liekam patenkinti.
Į šią kliniką atvedžiau jau kurį laiką negaluojantį savo šuniuką, ir ten dirbantys specialistai nedelsdami surado negalavimo priežastį bei paskyrė tinkamą gydymą, kuris labai akivaizdžiai padėjo. Tik patys geriausi įspūdžiai apie šią kliniką ir joje dirbančius savo srities profesionalus.
Lilija ir Andrius
2019-11-27 16:25:00 IP 2cfq8o8p
Nuoširdžiai dėkojame veterinarijos gydytojui Pauliui Morkūnui už mūsų Murkio (16metų katino) išgelbėjimą. Gyvūnėlių greitoji (puiki paslauga) paėmė iš namų apsinuodijusį katiną visai leisgyvį, o po 4 dienų grąžino sveiką ir murkiantį, ir dar su kraitele vitaminų ir vaistų. Manome, kad geriau katės nesuras.
Šeškienė 2018-11-17 09:59:17
Į šitą vet klyniką šeškų nevežkite gydyti, nors ir jie save vadina egzotinių gyvūnų gydytojais. Jie neišmano net apie šeškų amžių ir jo gyvenimo trukmę, o tai kaip gali tada išmanyti apie jų ligas. Norint tokius gyvūnus gydyti, reikia rimtai tobulintis, o ne 3 mdtų šešką nurašyti į pensininkus.
Laba diena, ačiū už jūsų atsiliepimą. Mūsų gydytojas tikrai supranta ir gydo egzotinius gyvūnus jau daug metų mumis pasitiki daug laukinės gamtos institucijų, nes daug egzotinių gyvūnų buvo suteikta veterinarinė pagalba. Ir koks šeškų gyvenimo amžius ir ligos tikrai išmano, manome tiesiog gal neteisingai suprasta bendra informacija.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?