Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rožyno veterinarijos klinika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rožyno veterinarijos klinika

Atsiliepimai apie Rožyno veterinarijos klinika, UAB

Atsakingos ir kokybiškiausios paslaugos Panevėžio regione
Parašyk savo nuomonę apie Rožyno veterinarijos klinika, UAB

Blogiausia klinika kokia teise turi užmigditi ne jos asmenine katyte o prieglaudos kuri pas ja net neišbuvo net savaites. Jei nepatiko turejo ja gražinti prieglaudai o ne vežti į Rožyna jos migditi o klinika su mielu noru ja užmigde, nes tai yra geriau babkes e o ne 2 metu katytes gyvybe. Tai vadinasi veterinarija kuri negelbeja gyvūnus bet žudo atneštus marazminiu pensininkei net nepasiteirauja iš kur gavo. Veterinarai turi gelbeti gyvybes ir jei nori užmigditi tai reike gelbeti gyvybes per prieglaudas o ne juos žuditi.
Puikus aptarnavimas, po operacijos, praleidus parą klinikoje, katytę pasiiėmėme sveiką ir žvalią..Gydytojai klinikoje ne tik puikiai išmano savo darba, gerai operuoja, bet ir maloniai bendrauja, viska suprantamai paaißkina. Dar karta ačiū klinikos kolektyvui už sugražinta mūsu šeimai džiaugsmą. Visada atsitikus bėdai vykstame tik į Rožyno kliniką
Atvežus katiną, su negalavimais, neįvertino tinkamai būklės, ir atliko nereikalingą operaciją, kurios metu nieko nepadarė ir niekuo nepadėjo aigintiniui. Galiausiai buvo siūloma užmigdyti... Nuvežus katiną į kitą kliniką, diagnozuotas kasos uždegimas, katinas sėkmingai gydomas ir jau jaučiasi geriau. Daugiau pas jus nebesilankysime.
Sveiki rugsejo 18 jusu klinikoje numire 3m vokieciu aviganis.Sunelis buvo labai silpnas pries mus lauke kliente su suneliu dantu apnasu valymui kliente net uzsimine kad cia yra sunkesniu ligoniu, bet gydytojas nesuregavo nei rentgeno dare nei ekoskopijos nieko net pati paprasiau kad patikrintu gal skrandis spsivertes tada sesute pakviete gydytoja.Paeme kraujo tyrima laseline pastate ir suo numire.Tiesiog jei butu viskas sureaguota greiciau padaryta svarbus tyrimas gal dar mano sunelis butu gyvas.
Na, paskaičius komentarus, matosi, kad klinika netoleruoja kritikos. Žmonės, išgyvenami augintinio netektį, natūraliai reaguoja skausmingai. Mano šuo, parvežtas iš šios klinikos, nugaišo per 18 valandų, ir liga nebuvo įsisenėjusi. Tiesiog nebuvo tinkamai įvertinta šuns būklė. Neatlaikė širdis. Moralus dėrėtų pasilikti sau.
2019-08-15 14:55:07 IP 28meqjpc
Aldona Damaševičienė 2019-08-03 15:42:10
Vakar kreipėmės pagalbos dėl sunegalavusio katino. Katinas neėdė kelias sav. Tik lakė vandenį, dūsavo, bet lauke vaikščiodamas domėjosi aplinka, naktį miegodavo ramiai, murkdavo. Jam buvo atlikti kraujo tyrimai, kuriuose nustatyta kepenų sutrikimas, pasak gyd. Nieko baisaus. Vizito metu buvo prileista vaistų. Naktį katinas pradėjo kankintis nuo nepakeliamų skausmų, griuvinėjo, pradėjo dusti, nežinojom kaip pagelbėti vargšui gyvuneliui. Bandėm skambinti į klinikos visą parą nr., Kol kančiose gyvybė užgęso. Ryte paskambinom mus gydžiusiai vet. (Gitanai) kuri atsakė tai GAL netoleravo vaistai..
Kaip gali Gydytoja taip atsainiai elgtis juk tai gyvybė
Labai malonu, kad kreipėtės pagalbos.Tik aišku reikėjo kreiptis prieš tas kelias savaites kada pasirodė pirmieji negalavimo požymiai (kaip Jūs pati rašote).Jūsų gyvūnėliui buvo atlikti kraujo tyrimai ir įvertinus bendrą būklę tuo metu gydytoja paskyrė gydymo kursą.Tačiau įsisenėjus ligai gydytojai negali tiksliai atsakyti kaip bus su gyvūnėliu nes tai gyvybė. Katinėliui esate Jūs šeimininkai ir tik Jūs leidote tai ligai įsisenėti ką Jūs pati pripažinote.Taip pat neaišku ar gyvūnėlis kada nors buvo skiepytas nuo virusinių ligų.
Todėl visų kas paskaitys atsiliepimą maloniai prašome kreiptis į bet kurią veterinarijos kliniką pagalbos laiku, pastebėjus pirmus ligos simptomus.Mūsų klinikoje yra vedamas kiekvienam pacientui gydymo registras kompiuterinėje laikmenoje, todėl pravestu gydymu gyvūnėlio savininkai bus supažindinti. Kiekvienam veterinarijos gydytojui yra didžiulis noras išgydyti kiekvieną gyvūnėlį, tačiau ne visada tas įmanoma.Aišku kaltinti tik veterinarijos gydytoją yra lengviausia.
Užuojauta Jums netekus gyvūnėlio.
Informuojame, kad klinika visą parą nedirba.
Aldona Damaševičienė
2019-08-03 15:42:10 IP 2e7r3v3a
Kaip gali Gydytoja taip atsainiai elgtis juk tai gyvybė
Gaila šuniuko, nežinau ar ši klinika nugyde, bet padarius tyrimus ir paklausius daktarų šios klinikos ar verta gydyti ir mokėti nemažus pinigus už tai jie sakė kad verta šuniukas pagis...pirma kas įsiminė lasinant lasiline ne šios klinikos daktarė bet aš aš pamačiau kad kateteris įstatytas blogai ir šuniuko kojyte visa išsipūtė nuo lasalines, o ji tuo metu kažkur vaikščiojo ar pan. Tesem procedūras toliau ir mokėjom nemažus pinigus nes žadėjo kad pasveiks....bet šuniukas po kelių dienų mirė....
2019-04-04 12:30:09 IP 28mct8r4
UAB Rožyno veterinarijos klinika 2019-04-03 21:26:52
Matome, kad Jūs nežinote, arba kad nenorite kuo buvo gydytas minėtas katinukas, nors klinikoje vedama kiekvieno gyvūnėlio registracija ir aprašyti duomenys kad Jūsų katinukas jau sirgo dvi savaites pasak katinuko šeimininkės jis neėdė apie tiek laiko.Jūsų žiniai atlikus tyrimą jam buvo nustatytas Kačių imunodeficito virusas FIV, kuriuo užsikrėtus virusas išlieka visą gyvenimą ir tik gerai prižiūrint šeriant kokybišku pašaru katinėlis gali išgyventi, tačiau matyt katinėliui atvežti iš karto pastebėjus kokius nors negerumus nesuradote laiko, nes klinikoje atlikus kraujo tyrimus nustatytas inkstų nepakankamumas, prie tokių inkstų rodiklių ir FIV katinuko išgyvenamumo galimybė lieka menka.Nors Jums ir šeimininkei buvo visa tai paaiškinta dar klinikoje.Klinikos kolektyvas pataria Jums ateityje pastebėjus kokių nors negerumų su gyvūnėliais iš karto vykti į kliniką ir gelbėti gyvūnėlį laiku.Ir tikrai Jums turėtų būti gėda važiuoti į tą pusę...., nes Jūs viską meluojate.JŪSŲ KATINĖLIO GYDYMO Registracijos Nr.1704.
Ačiū
Klinikos kolektyvas visada nuoširdžiai stengiasi, kad kievienam gyvūnėliui galėtų pagelbėti ligos atveju.
Klinikos veterinarai visuomet labai malonūs klientui ir dėmesingi gyvūnams, Čia gyvūnui galima padaryti reikalingus tyrimus ir greitai sužinoti apie negalavimus. Man šioje klinikoje tikrai viskas patiko ir veterinarams netoriu jokių priekaištų.
2019-04-03 21:26:52 IP 28mct8r4
....Vytautas 2019-04-03 16:19:10
Buvo nuveztas katinukas, nes pradejo nevalgyti, ir siaip savijauta matesi nekokia, bet vaiksciojo ir i aplinkinius reagavo dziugiai. Buvo padaryti tyrimai, paskirtas gydimas...ir po triju dienu viskas..jo netekome.Nezinau kuo gyde, bet pasitikejimo nebera..Daugiau i ta puse net nemalonu vaziuoti....Atsiliepimas neigiamas
A. Kavaliukienė
2019-01-07 10:19:15 IP 2i250l6i
Labai dėkoju Rožyno veterinarijos Klinikos gydytojui Povilui, kuris priėmė šuniuką, kurį numušė automobilis, be eilės, skubos tvarka. Prieš tai kantriai išklausė tel. mūsų bėdą, kokia pagalba buvo suteikta kito veterinaro, kurio poelgis ir suteikta pagalba už pinigus tiesiog nenusakoma (taip galima buvo elgtis tik inkvizicijos laikais).
Darsyk ačiū balto šuniuko Tučio vardu, kuris jau po dviejų savaičių pradėjo vaikščioti, darosi guvus ir mums šeimininkams suteikia daug džiaugsmo.
DIDELIS AČIŪ. Linkime visokeriopos sėkmės.
AČIŪ gydytojai Gitanai Latvėnaitei už pagalbą katytei, už tai, kad ji sveika laksto po namus ir valgo, valgo. :), kai iki tol kankinosi nuo baisių žandikaulio skausmų.Visiems rekomenduoju šią kliniką, visi ten labai malonūs, geri ir dirba profesionaliai.
Jeronimas Kupstys
2018-03-28 15:20:07 IP 2cfq8jbl
Dėkoju Rožyno veterinarams už profesionalumą. Visad naudojuosi jų paslaugomis. Rekomenduoju.
Labai dėkinga už mano kalytės Lotos gydymą, priežiūrą, švelnumą suteikiant gydymo paslaugas.Dabar Lota sveika, vėl gyvybinga dėka jūsų.Nuoširdus ačiū.
Koks žmogaus piktumas.Visi kalti tik ne pats gyvūno šeimininkas.kuris nesugeba savo mylimam gyvūnėliui nupirkti vaistinėje tablečių ir profilaktiškai laikas nuo laiko suduoti, Norint tai padaryti, galima pasiskaityti ir internete arba atvykti darbo laiku pas veterinarą ir bus suteikta paslauga, tačiau lengviausia apkaltinti kliniką kuri pagal zigmą turi dirbti visą parą ir greitai nulėkti į jo namus ir suduoti apsileidusio šeimininko gyvūnėliui tablečių, Vietoje spiaudymo ant klinikos geriau tą laiką skirti gyvūnėlio priežiūrai.
Rožyno veterinarijos klinikoje mano mylimai kalytei Pupai buvo ne tik profesionaliai suteikta pagalba (išsamiai atlikta apžiūra, atlikti kraujo tyrimai, atsakingai parinkti medikamentai), bet ir man buvo išsamiai ir SUPRANTAMAI paaiškinta visa Pupos būklė, reikalingas gydymas. Veterinarijos klinikos gydytojai labai malonūs, komunikabilūs, šiltai bendrauja ir suteikia visą įmanomą kompetetingą informaciją. Ačiū Jums už pagalbą!!!!
Pirmiausia, nustokit viska daryt del reklamos, nes kai reikejo, nieks nepadejo... imone diranti visa para, kurios veterinaras atsiliepia is velnias zin kelinto karto, papasakoji apie gyvuno bukle, kad vemia kirmelem, viska nuosekliai ir smulkiai, tada visais imanomais budais prasai, kad gyvunui kazkas padetu ir gauni atsakyma, nusipirkit tableciu, neskubus atvejis (dar akcentuojama, kadPanevezy tikrai niekas nevaziuos)... Antra, kol as rasau si trumpa rasineli, apie ale specialistus, uz mano nugaros guli merdejantis katinas, po veterinaru is normalios klinikos apziuros ir turi kokiu 20 procentu isgyventi... Trecio nebus, nes slykstu, kad tokie zmones vaiksto ant sios zemes, ir vadinasi gyvunu daktareliais. Taigi isversiu ka reiskia sios klinikos gyvunu daktareliai... ogi, tai zmones, kurie darosi reklama-ale galintys padet, per juos merdeja ir tikriausiai mirs sitas mazas 3 menesiu katinas, ant kurio jiems buvo taip pat nusisvilpt, lyg ant kokio negyvo daikto, kuriam gydymo pasak ju nereik ir dar agituoja, kad nieks negydys... kol tokie dalykai desis, tol ir gyvunam ir zmonem situacija nepageres, bet kurioj kitoj normalioj sali sis gyvunas butu apziuretas ir pagydytas iskart, jei tik butu laiku pasirupinta, tai va, normalioj saly.......... jei isgyvens, bus praktiskai stebuklas, SPJOVIAU ANT ROZYNO KLINIKA.LT...
Esame labai patenkinti, kad pasirinkome sia klinika. Dareme katytei sterilizacija, po operacijos katyte greitai atsigavo, siuliu isoreje nebuvo matyti, o pjuvis uzgijo greiciau nei per savaite:) aciu uz profesionalu darba!
aciu uz isgelbeta suniuka, netikejau kad isgyvens mano Tobis, liga nustatyta ir isgydyta labai profesionaliai labai dziaugiuosi kad kreipiausi pas jus!!

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 26, LT-08414 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką
A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką 08-07 21:53
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad per pandemijos piką daug sprendimų reikėjo priimti prisiimant galimą riziką ir juos lėmė tuo metu turima informacija.
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas 08-07 20:28
Asociacija LATGA tradiciškai vasariškai paskelbė 2019-aisiais Lietuvos bibliotekose populiariausių autorių ir knygų dešimtukus. Tai, kad tarp populiariausių užsienio literatūros autorių knygų...
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus 08-07 20:26
JAV penktadienį paskelbė sankcijų Honkongo lyderei Carrie Lam ir dar 10 aukšto rango pareigūnų, smarkiai didindamos spaudimą Kinijai dėl naujų suvaržymų pusiau autonominiame mieste.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Adobe Systems 464,11 +3,25%
eBay 55,08 -2,79%