Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Rezus.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rezus.lt

Atsiliepimai apie UAB Rezus.lt

Kraujo laboratorija | Medicinos tyrimų tinklas

Patrauklesnė vieta tyrimams atlikti!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie UAB Rezus.lt

Gintaras 2021-06-05 12:35:46
Noriu pasidalinti savo patirtimi, kas liečia UAB Rėzus požiūrį į žmones - manau, tai visiškas išsityčiojimas. Vilniaus oro uostas. Birželio 3 d. ryte registruojamės atlikti testą prieš rytdienos skrydį (reisas 06.04 pavakary), atsakoma, kad rezervacija galima "tik" nuo 23.00 val iki 6.00 val. Gerai, jei pasirinkimo nėra, registruojamės 23 valandai nakties, atvykstame iš kito miesto apie 90 km į vieną pusę, prie laboratorijos nei prieš 23 val. nei po jos nė vieno paciento, registratorė praneša dar vieną "malonią naujieną", kad šiuo metu (23.00 -6.00) taikomas naktinis tarifas už atliekamą testą ir reikia mokėti ne 26 eur., kaip kad skelbiama, bet 40 eur. Darosi įdomu, bandau spėlioti, kokia situacija prie laboratorijos bus sekančią dieną apie pietus likus 3-4 valandos iki skrydžio. Na ir ką, prie laboratorijos skelbiamos apgulties nė kvapo, per pusvalandį mačiau 1 lankytoją...Kyla klausimai, kodėl vietoj vieno važiavimo į oro uostą žmonės verčiami vykti du kartus, kodėl nukreipiama būtent į padidinto tarifo laiką, kodėl laboratorija stovi apmokestinto parkingo zonoje? Nebranginamas sugaištas laikas, jau nekalbant apie finansinę situacijos pusę. Gal gerbiamieji UAB Rezus atstovai galėtų paaiškinti, kas čia vyko, ar mums reikia kreiptis į SAM. Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Laba diena, ačiū už išsakytas pastabas. Norėčiau paprašyti susisiekti ir pateikti detalesnę informaciją tel. +37068556495 apie Jūsų patyrimus.
Visada siūlome atvykti ir neregistruotu laiku, jeigu jų nebėra ir palaukti gyvoje eilėje (kaip įsitikinote, jų nebūna didelių). Dažniausiai žmones aptarnaujame greičiau, nei paskirtas vizito laikas, todėl galime priimti ir neregistruotus.
Jeigu gautumėme bent Jūsų telefono numerį, galėtumėme peržiūrėti ir išanalizuoti, kuris darbuotojas pateikia klaidingą informaciją. Deja, bet pasitaiko, kad žmonės skambina tiesiai į Vilniaus oro uosto skambučių centrą ir taip gauna kitokią informaciją. Šio skambučių centro mes nevaldome ir už juos atsakyti negalime.Taip pat pateikta informacija Jus suklaidino ir dėl kainų, nes pas mus paslaugos už 26, 00Eur niekada nebuvo ir šiai dienai jos nėra.
Netoli mobilaus punkto yra nemokama stovėjimo aikštelė 15-ai minučių, o vėliau skaičiuojamas mokestis, kaip ir įprastai parkavimosi vietose kitur mieste.

Labai lauksime Jūsų skambučio.
Pagariai, Rezus.lt laboratorija.
Labai noriu padėkoti Kauno kraujo labaratorijai už rūpestį savo pacientais bei atsakingumą atliekant savo darbą! Ypatingas ačiū Vadovei, kuri padėjo išspręsti kilusius nesklandumus bei apginti savo įmonės vardą! Didžiausios rekomendacijos!
Labai noriu padėkoti Gintarei iš Žalgirio g. 88 - visuomet labai maloni, pakonsultuoja, tiksliai rekomenduoja tyrimus tokius, kurie reikalingi. Labai džiaugiuosi, malonu sugrįžti. Visus reikiamus tyrimus visuomet atlieku tik čia, nuoširdus ačiū! :)
Skraidau reguliariai per Vilniaus oro uosta ir darausi testus sioje laboratorijoje, BET, jei kyla kazkokiu neaiskumu ir tenka paskambinti del informacijos, tai operatores bendravimo maniera labai BJAURI... Zinoma i klausimus buna atsakyta, bet girdimas arogancijos tonas ir perteikiamas jausmas jog as labai sutrukdziau ar buciau skolingas. Kartojuosi- jau ne pirma karta, bet pataikau vis ant tos pacios merginos...
Dariausi antikūnų testą Žalgiro g.88. Labai maloniai ir profesonaliai aptarnavo, jauki aplinka, gera kaina. Registravausi internetu, išsirinkau patogią datą, laiką. Ačiū.
Uzsirasiau Covid tyrimui (Ausros vartu 27, Vilnius) para pries kelione (anksciau nebuvo vietu). Registravausi brangesniam ir greitesniam testui, taciau buvau patikintas, kad tai nebutina - uzteks standartinio, pigesnio varianto ir kad rezultatai tikrai bus atsiusti i el pasta dar tos pacios dienos vakare. Rezultatu pralaukiau visa para, stresuodamas neuzmigau, o ju taip ir nesulaukiau. Vos nenuplauke visi skrydziai, viesbuciai, kas butu kainave apie 1000eu.gerai, kad per bemiege nakti, internete radau informacijos, kur gali pats rasti savo tyrimu istorija (esveikata.lt), tai viskas baigesi tik dideliu stresu ir nuovargiu kita diena..
Labai prastas aptarnavimas. Deklaruoja kad galima užsiregistruoti internetu, bet nei internetu nei telefonu to padaryti neina. Net atėjus tiesiai į įstaiga akivaizdžiai yra ignoruojami žmonės.
TEN NIEKAS NESIKEIČIA
2021-02-01 16:55:10 IP 5los4c0d
Klientė 2019-07-24 19:55:31
Labai nemaloni Šiauliuose Tilžės g. 67 registratorė A.G. (kokios jos pareigos tiksliai nežinau, bet ji kartais ir kraują paima). Lankausi čia ne kartą ir pastoviai ji susiraukusi, nepatenkinta, nesisveikina, neatsisveikina su klientais. Kažko paklausus, žvilgsnis toks rūstus, kad geriau jau nieko neklausti.
Praėjo 2 metai, o vaizdelis panašus - pavėlavusi dukra su šeima buvo išprašyti lauk. Turiu pripažinti - pavėlavo daug, apie valandą, tačiau atsižvelgiant į tai, kad du maži vaikai, o pačiai gimdyti laikas, gal bent maloniau šnekėti buvo galima? Paaiškinti. Registravosi kitai dienai, bet nebereiks - išvažiavo gimdyti...
Gal ta pati priėmėja ir buvo? Būtų be galo malonu, jei administracija išsiaiškintų ir paaiškintų darbuotojai, kad ji - įstaigos veidas. Šį sykį jis buvo... atsiprašau - snarglėtas.
darius 2021-01-06 15:47:22
PUOTA MARO AKIVAIZDOJE. Mazeikiuose neimanoma priskambinti ir uzsiregistruoti. Bendruoju telefonu po 40 bandymu pavyko. Kam teikti paslaugas, jei ju negali kokybiskai suteikti? Kruviui padidejus 3 kartus, paliekamas tas pats kiekis darbuotoju. Zinoma, kam ieskoti kitokiu sprendimu, jei nukentes nuo to pelnas, paliekam viska kaip yra, o tie zmones palauks. Vieni lauks, kiti dirbs kaip uz 3, o akcininkai dziaugsis rezultatais. Tikiuosi, jog konkurencija dides ir tokios socialiai neatsakingos imones padarys isvadas, arba bus priverstos uzsidaryti.
Laba diena, atsiprašome už Jūsų patirtį. Negalime numatyti darbuotojų ligų, kurios sujaukia įprastą darbą. Taip pat esant padidintam krūviui, stengiamės suteikti tiek paslaugų, kiek esame pajėgūs, nes mūsų veiklai vykdyti reikalingi asmens sveikatos priežiūros specialistai, kurių pasiūla nėra didelė. Pacientų patogumui yra įdiegta internetinė registracija, kurioje gali patys užsiregistruoti laisvu laiku, jeigu telefono linija yra užimta. Taip pat visada atrašome į el.laiškus ir galime taip užrezervuoti vietą tyrimams. Jeigu nepatenkate dėl didelių eilių, Mažeikių mieste dirba ir kitos laboratorijos, kurios galbūt turės vietų Jus priimti. Mes stengiamės patenkinti pacientų poreikius, suteikti kokybiškas paslaugas, pagal savo galimybes, o visų norinčiųjų neaprėpsime, nes žmogiškųjų resursų reikia su medicininiu išsilavinimu. Dar kartą apgailestaujame, kad šiuo metu apgultis yra didesnė, nei įprastai.
Ugnė 2019-07-29 12:59:49
Sveiki.

Labai atsiprašome už mūsų darbuotojos slaugytojos Aušros Gaubienės Jums sukeltas negatyvias emocijas. Aušra dirba įmonėje jau 10 metų ir yra tikrai kompetetinga darbuotoja, daug žinių apie ligas ir tyrimus turintis žmogus. Ne kartą gavusi padėkų iš mūsų klientų, gerai ima kraują tiek iš venos suaugusiems, tiek vaikučiams iš piršto.
Kaip ir visiems mums būna gerų ir blogų dienų, taip ir Aušrai matyt buvo bloga diena. Slaugytoja tik nuo rugpjūčio 1 d. eina atostogauti, šiuo metu dirba padidintu krūviu, nes kolegė atostogauja.Labai tikimės, kad grįžusi po atostogų visus pasitiks su šypsena ir gera nuotaika.
Apgailestaujame, kad kaip Jūs rašote, kad ne pirmą kartą, lankantis procedūrų kabinete adresu Tilžės 67, nuotaiką sugadina minėta darbuotoja. Mūsų tikslas visada buvo ir bus, kad atėję klientai būtų patenkinti tyrimų kokybe ir puikiu darbuotojų bendravimu. Todėl dar kartą susirinkimo metu aptarsime iškilusias problemas, o Jus maloniai kviečiame lankytis mūsų naujai atidarytame procedūrų kabinete, esančiame adresu Gumbinės g.33c.Tikimės ir toliau liksite mūsų klientė, o mes labai stengsimės pateisinti savo šūkį "Patrauklesnė vieta tyrimams atlikti"
Kiek lankiausi Rezus.lt laboratorijoje, adresu Tilžės 67, Šiauliai, esu labai patenkinta laborančių ir registratorės darbu. Tai vienintelė laboratorija, kurioje laikomasi visų higienos reikalavimų, laborantė visada nusiplauna rankas ir dar papildomai dezinfekuoja. Esu visiškai rami, kad kraujo tyrimai paimami saugiai. Man nereikia nei šypsenų, nei "apšokinėjimo", o saugumo. Šios darbuotojos būtent tai ir suteikia, Už tai joms didelis AČIŪ! Esu buvusi keliose įstaigose, kad ir "Senojo bokšto klinika", tai ten slaugytojos iš viso nežino, kas yra rankų plovimas prieš paimant kraujo tyrimus ar darant injekcijas. Labai gaila, kad neseniai ten buvau, bet dirbo kita laborantė. Eičiau į tą laboratoriją, jei žinočiau kur dirba būtent šios darbuotojos.
Klientė 2019-07-24 19:55:31
Sveiki.

Labai noriu padėkoti Auksuolei iš Panevėžio (PC "IKI") - pakonsultavo, rekomendavo tyrimus tokius, kurie buvo reikalingi, paaiškino ir labai maloniai bendravo. Labai padėjo mano sunkiai sergančiai mamai. Ačiū Jai
Visada malonu eiti tartis į jūsų filialą Dariaus ir Girėno g.10 Panevėžyje. Sesutės visada pasitinka su šypsena, maloniai bendrauja, puikiai atlieka savo darbą ir pataria. Ačiū klinikos personalui, būtinai sugrįšiu.
Labai malonus aptarnavimas, puikus kolektyvas, keli kraujo paėmimo taškai pacientų patogumui. Dėkui ir sėkmės!
Tilzes g. 67 Siauliuose dirbanti administratore ar sesute nezinau, pavarde Gaubiene jau ne pirma karta pasitinka itin "maloniu" bendravimu bei atliktu tyrimu paaiskinimu. Uz tyrimus mokejau tikrai nemazus pinigus, tad ir komentaro norejosi sulaukti. Apie sypsena net nekalbu. Atsakymai ir komentarai buvo pro sukastus dantis ir rodant akivaizdu nepasitenkinima. Ir jau ne vienas zmogus sulauke tokio priemimo pas sia darbuotoja. Liudna, kai moki pinigus uz paslauga, o sulauki arogancijos. Tikiuosi ateinantis savaitgalis praskaidrins sios rezus darbuotojos nuotaika :) p.s. ateityje tikrai pagalvosiu ar rinktis sia istaiga tyrimams
nesvarbu 2016-04-27 08:37:21
Antra karta darausi kraujo tyrima per menesi. Aptarnavimas baisus. Arogantiska sesute negana to kad nesugeba be melynes abu kartus kraujo paimti tai dar uz tokias paslaugas nemazai susimoki. Kazkaip uz mokamas paslaugas noretusi atitinkamo serviso.
Laba diena, apgailestauju dėl neatsakingo darbuotojų elgesio. Labai norėtume išsiaiškinti, kuriame įmonės padalinyje Jus netinkamai aptarnavo.Nuoširdžiai prašau susisiekti su UAB Rezus.lt direktore Daiva Kazlauskiene telefonu ar el.paštu: +37068520475, daiva@rezus.lt.
Nuoširdus AČIŪ Šiaulių kolektyvui, išskirtinis profesionalumas bendraujant su vaikais. Kraujo tyrimą vaikui paėmė, kai jis žiūrėjo filmukus, per spec. akinius. Jokio streso, ašarų ar baimės :) Mamytės su vaikučiais- rekomenduoju :)
Yra gera patarlė - negirk dienos be vakaro. Paskubėjau ir aš su geru atsiliepimu. Spaudoje buvo skelbimas, kad visą vasario mėnesį ši laboratorija siūlo grožio programą moterims su 40 proc. nuolaida, kuri kainuos 66 Lt.ir išvardinti visi tyrimai, kurie bus atlikti. Atrodo, darbuotoja, imanti kraują, apie tokią programą nebuvo informuota. Gerai, kad nusinešiau tą laikraščio iškarpą. Nusirašė, kas turi būti padaryta, bet TTH, kuris man labai svarbus, taip ir nebuvo atliktas. Cinko atsakymo laukiu trečia savaitė. Pasirodo, tą kraują raugins tol, kol atsiras daug norinčių šio tyrimo. O pinigai juk sumokėti! Visai nejuokinga. Kažkokia š*******o kontora. Atsiprašau.
Ačiū, kad yra Jūsų įmonės filialai yra ir Panevėžyje. Puikus aptarnavimas, geros galimybės pasitikrinti sveikatą. Šiandien apsilankiau Dariaus ir Girėno 10. Dėkoju ten dirbusiai medikei. Rekomenduoju visiems kraują tirtis tik tuo adresu. Daug nuolaidų, daug pasiūlymų. Puiki grožio programa moterims. "Valentinai", skubėkite savo moterims padovanoti šios laboratorijos dovanų čekius.

Seime skinasi kelią PVM lengvata elektromobiliams
Seime skinasi kelią PVM lengvata elektromobiliams 06-16 10:24
Seimas pradėjo diskusijas dėl galimybės įmonėms, perkant elektromobilius iki 50.000 Eur, įtraukti pirkimo išlaidas į įmonės pridėtinės vertės mokesčio (PVM) apskaitą.
I. Šimonytė paskiepyta antrąja "AstraZeneca" vakcinos doze, G. Nausėda skiepytas anksčiau 06-16 10:19
Trečiadienio rytą antrąja doze nuo koronaviruso pasiskiepijusi premjerė Ingrida Šimonytė ragina gyventojus nedelsti ir skiepytis bei žada daugiau galimybių tai padaryti be išankstinės registracijos.
Buvęs "Camelia" akcininkas imasi NT
Buvęs "Camelia" akcininkas imasi NT 06-16 10:12
Bendrovės "Nemuno vaistinės", valdančios "Camelia" vaistines, akcininkais tapo įmonės "Medigate Management", "PB Holdingas", "SK Holdingas", po Konkurencijos tarybos leidimo įsigijusios kontrolinį...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%