Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Rego Tech

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rego Tech

Atsiliepimai apie UAB "Rego Tech"

Visos elektronikos paslaugos. Profesionaliausias kompiuterių, telefonų, planšetų, GPS remontas
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Rego Tech"

Giedrė 2021-07-26 13:12:35
Nebuvo kada su jumis susisiekti, kurjeris tiesiog pasakė, kad adresas klaidingas, dėl to siunta bus palikta paštomate. Aš tik sakau, kad tai, jog Jūs nesugebėjote teisingai įrašyti mano pateikto adreso yra labai blogai, pasitempkite ir nedarykite daugiau tokių klaidų :)
Giedre, labai džiaugiamės, kad Jūs nedarote jokių klaidų. Kad tik tokių žmonių būtų kuo daugiau:)))
O čia tokia smulkmena. Geros kloties.
Atsakymas 2021-07-26 11:56:58
Na, kai susisiekė kurjeris ir sužinojote, tai galėjote susisiekti su mumis. Tai būtų buvę viskas daug greičiau paprasčiau. Kitą kartą, kai kada nors turėsite tokį atveją, žinokite paprastesnius ir greitesnius sprendimus:) Sėkmės.
Giedrė 2021-07-26 10:42:37
Aš rašiau viena komentarą, nesiekite manęs su kitais žmonių nusiskundimais. O adresą aš įrašiau teisingai, apie klaidą sužinojau tik tuomet, kai su manim susisiekė kurjeris.
Atsakymas 2021-07-26 09:31:29
Giedre, atsiprašome, kad Jums teko nepatogumų patirti, bet Jūs nesusisiekėte su mumis. Jei adresas klaidingas, tereikėjo mus informuoti ir mes būtume perspėję kurjerį. Kaip ir problemų jokių neturėjo kilti. Pastebėjome, kad Jūs komentarus rašinėjate skirtingais vardais ir labai keistai žiūrime į Jūsų atsiliepimą. Nesikreipėte ir pasirašinėjate skirtingais vardais. Sėkmės.
Giedrė 2021-07-14 14:22:38
Užsakyme kurjeriu buvo pateiktas ne mano nurodytas adresas, vietoj namo numerio 156 nurodėte mano buto numerį 8, todėl kurjeriui teko palikti siunta paštomate, o tai ir man sukėlė nepatogumus.
Ricardas 2021-06-05 09:39:52
Kadangi imone jiems nepalankius ir nepatogius komentarus salina tenka dar karta rasyti savo istorija. Taigi nunesiau kompiuteri kad perinstaliuotu windows. Sulaukiau skambucio kad windows instaliavo ir reikia moketi 20 euru, bet per anksti apsidziaugiau... Sako jums blogai veiks nes kietasis diskas blogai veikia ir kompiuteris veiks su trigdzias... Dabar gerai pagalvojus tai kam tada is vis reikejo instaliuoti naujus windows kai blogai veikia kietasis diskas... Juk tai prestizine taisykla ir daro kompiuterio patikras ir diagnostikas.Zodziu reikia dar moketi 80 euru ir keisti kietaji diska. As nesutikau nes nebenorejau investuoti tokios sumos nes kompiuteris jau nera naujas. Parsiveziau namo ir taip nuo pirmos dienos nebuvo imanoma naudotis. Pragulejo lentynoj kelis menesius paskui pergalvojau ir nutariau kreiptis i kita meistra, ir ka jus galvojate ogi sumokejau 10 euru instaliavo naujus windows ir jau keli menesiai puikiai naudojames.Pasake kad buvo blogai suinstaliuoti windows, Taigi norejo pasipinigauti bet nepavyko, Jau daugiau nei 10 metu remontuodavau tik pas juos ir rekomenduodavau draugams ir giminems netgi pats atvezdavau kitu zmoniu kompiuterius nes jie neturi savo transporto nes labai pasitikejau ju kompetencija. o dabar jie trina komentarus, raso i el. pasta ir netgi skambina ir reikalauja kad pats istrinciau komentarus, pasakiau kad atlygintu patirta zala 20 euru uz be reikalinga windows instaliavima po korio nebegalejau naudotis kompiuteriu bet jie nesutinka. Taigi apeisiu ta vieta dideliu lanku ir papasakosiu sako patirti visiems ka sutiksiu gyvenime.
Atsiprašome dėl to, kad teko nusivilti, bet su Jumis buvo susisiekta el. paštu ir telefonu. Jūs, kaip ir kiekvienas klientas, atsiimant turėjote teisę nesutikti su remontu ir nemokėti už jį. Mes visada suteikiame tam pačiam gedimui garantinį laikotarpį, per kurį galima kreiptis dėl netinkamo veikimo ir nemokamo taisymo. Jūs per protingą terminą nesikreipėte į mus. Kaip suprantame kalba eina dėl kompiuterio remontuoto 2020 m. spalio mėn. Tai buvo labai senai. Pateikti kompiuterį apžiūrai Jūs atsisakėte. Patalpindami pakartotinai komentarą Jūs viešai atsisakėte dalies savo teisių ir įgijote tam tikras pareigas. Windows programinę įrangą negalima įrašyti „blogai“. Blogo veikimo priežastys, be kitų atvejų, dažnai būna kompiuterio gedimas. Kieto disko gedimo pašalinti negalima, jį galima užmaskuoti sumažinus jo talpą. Tai nėra remontas ir toks „lopas„ gan greitai praranda veiksmingumą ir gedimas grįžta. Mes pakartotinai siūlome kreiptis į mus ir išspręsti likusį gedimą taip, kad visos puses liktų patenkinti.
Linas 2021-05-10 12:00:44
Per savaite nesugebejo prilituoti dvieju laideliu zaidimo pultelyje. Aptarnavimas = 0

Nerekomenduoju sios kontoros, kam svarbus laikas ir kokybe.
Mes visada laikome tikslu išspręsti problemos priežastį nes klientai dažnai gedimus diagnozuoja klaidingai. Bet kartais, kaip šiuo atveju, sprendimo pasiekti nepavyksta. Klientui buvo pasiūlyti keli variantai. Jų klientas atsisakė. Klientas nesuteikė pakankamai informacijos dėl ko ir nepavyko susitarti dėl remonto.

Nerekomenduoju sios kontoros, kam svarbus laikas ir kokybe.
Labai dideles dekui uz xbox one x remonta atlikta gražei greitai o svarbiausia nebrangei
Visada greitai reaguoja, aiškiai paaiškina produkto dalis, suderinamumą. Kainos labai prieinamos. Itin greitas prekių pristatymas.
Labai greitai ir puikiai atliko darbus. Likau labai patenkinta ir operatyvumu ir maloniu bendravimu. Dėkoju labai maloniai specialistei Linai! Rekomenduoju.
Greitai ir gerai sutvarke man kompiuteri likau patenkintas rezultatu ir saskaita. Rekomenduoju visiems.
Si imone sutvarke mano kompiutei labai greitai ir sekmingai veikia.
Sioje imoneje remontavau savo GPS imtuva. Mano manymu, tai puiki imone.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą?
Kaip išsirinkti tinkamiausią echoskopijos įrangą? 07-27 12:01
Echoskopija arba ultragarso tyrimas yra vienas populiariausių neinvazinių tyrimų metodų, kuris registruoja įvairių audinių struktūrinius pakitimus. Tyrimo metu greitai, be jokio skausmo ir...
Mindaugas Griškonis pateko į olimpiados finalą
Mindaugas Griškonis pateko į olimpiados finalą 07-29 06:09
Irkluotojas Mindaugas Griškonis plauks Tokijo olimpiados finale.
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą
FED mato ekonomikos progresą, signalizuoja apie skatinimo atitraukimą 07-28 22:08
JAV centrinė finansų institucija trečiadienį, kaip ir tikėtasi, paliko palūkanas nepakeistas, kalba apie tai, kad ekonomika artėja prie momento, kai jau galima mažinti kiekybinį skatinimą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

McDonald's 241,78 -1,86%
Starbucks 122,41 -2,87%