Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rankis

Atsiliepimai apie UAB "Rankis"

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Rankis"

Vitalijus 2019-07-24 22:52:40
Pirkom EMscoter extrim x per VARLĖ, trauka gal ir nebloga, bet tikras kiniškas mėšlas.
Nuvažiavęs kokių 40 km. pradėjo totaliai byrėti, visus varžtelius reikia patraukti kiekvieną dieną.
Kojelė atremimo iškrito pirmą dieną. Krovimas dvigubai ilgesnis nei deklaruoja. Raktas, pridedamas tipo remontui, nuprotėjimo viršunė.
Tai kad pirkot Varle, o rasinejat i Rankis... kazkaip biski xebryte ziuriu daznai susipainioja ar ant paxmielo raso :) as tai turiu irgi toki tiesa mazesni paspirtuka Extrem XS, tai man super. viskas ok
Nusiskundimų neturim, o baigiam visą sodo techniką susipirkt čia.
Deja aptarnavimo kokybė prasta. Darbuotojai leidžia sau meluot klientui, tad bukite atidus. Atrašinėt į el. paštą neskuba. Užsakymo paruošimas, mano atveju, nebuvo greitas. Daugiau tikrai nepirksiu.
Super greitas pristatymas!!!!
Kita karta uzsisakysiu vel pas jus
irankiu komplektui, 4 prekes, paprasiau nuolaidos, padare, greit paruose atsiimti. Sekanti karta vel kreipsiuos.
Daug visko yra
Anksčiau esu pas juos pirkęs keletą elektrinių instrumentų, veikia be priekaištų. Neseniai įsigijau Bosch POF 1400 frezavimo mašiną, kurios komplekte trūko 8 mm frezos tvirtinimo įvorės (patrono). Be didelių formalumų užsakė trūkstamą dalį ir po kelių dienų pateikė. Veikia puikiai, rekomenduoju.
Noriu padekot jusu serviso meistrui, puikus ir greitas darbas, pjuklas veikia kaip naujas. Ačiū!
Ieškojau trimerio, kolega patarė užsukt į šią parduotuvę. Pirkiniu likau patenkintas, Amber-line 2.1 kW. Sodybą pusiau apleistą šienavau, prie pastatų žolės, dilgelės ir krūmai žmogaus ūgio, bet šienavo nestringant, galios nemažai turi. Jei kas skaitys mano komentarą, prie trimerio būtinai pirkit tinklelį apsauginį veidui, geriau nei akiniai šimtą kartų.
Uzsakiau per interneta, viskas ok, uzsakiau ketvirtadieni, gavau penktadieni. Zoliapjove veikia puikiai, rekomenduoju

Kaip specializuota parduotuve tai rekomenduoju, vyrukai ismano ka parduoda. Pirkau traktoriu, cubcadet lt2, viskas puikiai, atveze surinkta, patikrinta, su tepalais ;)
Greitas pristatymas, puiki konsultacija. Uzsakinejau trimeri priekaistu neturiu...
Ačiū už konsultacijas ir operatyvumą Jūsų visai komandai! Šauniausi įrankių pardavėjai Vilniuje su geriausiu asortimentu.