Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Rankis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rankis

Atsiliepimai apie UAB "Rankis"

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Rankis"

Puikus aptarnavimas ir konsultacija. Pirkome vejos traktorių, gavome geras lizingo sąlygas, pristatė po dviejų dienų į Zarasus. Dėkojame vadybininkui iš Kalvarijų g. esančios parduotuvės. Rekomenduosime jus ir draugams :)
Linkejimai nuo radviliskio statybninku pakanka paskambiinti ir per diena dvi viskus yrankius suorganizuojat bendradsime ir toliau visiems rekomenduoju
..prarastas laikas, neprasidekite
Užsisakiau preke 2020.06.11 d. taip ir nesulaukiu.paskambinus paklausus apie preke atsakymas!! Iki naujū metū laiko yra
TRAGEDIJA, TRAGEDIJA, TRAGEDIJA. Visiškas ignoravimas. Skambini visiems vadybininkams kurių yra šeši ir nei vienas neatsiliepia, taip dvi dienas.... galų gale atsiliepia pažada išsiaiškinti situaciją ir parskambinti. Trys dienos tylos. Vėl skambinama visą dieną, atsiliepia - VALIOOOO, ta pati melodija : (. Dar be to užsakymas vėlavo, nes kas yra sandėlyje tai nereiškia kad YRA SANDĖLYJE.
Paskaičius komentarus suabejojau ar pirkti šioje parduotuvėje, bet kadangi nebuvo kito pasirinkimo užsakiau ir ką gi pasirodo visi neigiami komentarai yra tikra tiesa. Prekių neišsiunčia į žinutes neatsako... Žodžiu šaraškinų kontora.
Visiškas klientų ignoravimas. Užsakymas nevykdomas, priskirtas vadybininkas į skambučius neatsiliepia, atsiliepia tik bendruoju tel. pažada išsiaiškinti ir... tyla. Į el. laiškus neatsako ir pinigų kol kas negrąžino. Nusibodo skambinėt. Kreipsiuosi į vartotojų teises. NEMOKĖKITE KOL NEGAVOTE PREKĖS.!
Na, as tai labai patenkinta tiek kainom, tiek aptarnavimu. Viskas greitai ir kokybiškai, plius pakonsultuoja ne tai kai kitur, šneka beleką, kad tik įkišt. Ir brandai super, nebeiseina atsispirti pabandžius
Sveiki, mano sūnus džiaugiasi nauju paspirtuku, o aš noriu padėkoti vaikinui iš parduotuvės kareivių gatvėje už puikią konsultaciją ir nuolaidą!
E- parduotuvėje esančių prekių negali pateikti. Iš pradžių užsakymą priima vėliau atšaukia. Nedarykite apmokėjimo kol negautos prekės.
Ukininkas is varenos raj
2020-06-19 14:46:59 IP 2eeo7rre
Sunkiais karantino laikas nutariau padekoti rankis.lt vadybininkui uz greita reakcija ir nuolaidas kurias suteikia. Sekmadieni atlikau uzsakyma, pirmadieni paskambino viska suderinom ir antradieni ju vairuotojas jau pristate traktoriuka vejos. Kitur toki pati zadejo per 2 sav. Dabar reiks karcerio plovyklos, kreipsiuos vel
Kaip fiziniam asmeniui turėjau pateikęs nemažą kombinuotą pirkimą (~1, 5k). Rankis puslapyje ir patys siūlo kombinuotus staklių pirkimus, tai mano prašymas iš esmės buvo kombinacijoje pakeistį vienas stakles kitomis ir, jei įmanoma, gal nuolaidą kažkokią pritaikyti, nes jų siūlomos staklės kombinacijoje kainuoja mažiau, nei perkat atskirai.

Taigi parašiau ir gavau pasiūlymą (gal po savaitės), kad viskas ok, va tokia kaina būtų. Ir kaina kombinacijoje netgi brangesnė, nei jei pirkčiau atskirai. Parašius jiems, kad dar ir brangiau siūlo, atrašė, kad gali "numest" iki tos kainos, kuri būtų, jei pirkčiau viską atskirai. Gal jie labai didelėm sumom suprekiauja, aš nežinau, bet patirti va tokia, kad nori perki, nenori eik ant trijų raidžių. Keista.

Tą patį dariau ir su kitom dewalt įrankiais prekiaujančiom įmonėm ir visos buvo nepalyginamai geranoriškesnės ir linkusios į derybas. Geriausias sąlygas ir aptarnavimą pasiūlė Ter****.lt, kurių ir pardavimo pajamos pagal rekvizitus didesnės nei Rankis.lt (kažkaip nekeista).
Nekenciu heiteriu
2020-06-17 11:50:46 IP 2e7r4188
Jau keli metai daug ka cia perku ir kitiem rekomenduoju. Ir kainos geros ir konsultaciju sulaukiam kai reikia. Ir tiekimas dazniausiai be jokiu bedu. Nu kartais pasitaiko velavimu kai nera pas gamintojus. Bet cia yra normalu. Todel myzniai ir heiteriai ir pikti konkurentai apeikit sia kontora. Sekmes
Uzsakiau pirmadieni metabo stakles, antradieni per pietus gavau i namus kedainiuose. Reikia dar keleto prekiu, ir sugalvojau pasiskaityt atsiliepimus. Nezinau kaip kiti cia rasantys, bet as nusiskundimu neturiu.
Trumpai... Nuo šitos kontoros bėkit, kuo toliau! Ne veltui visa krūva neigiamų atsiliepimų
Likau patenkintas ir prekėm ir aptarnavimu. Prieš rašidamas paskaičiau komentarus, ir net keista pasidarė, kad yra niepasitenkinusiu, nes mane aptarnavo greitai ir malonei, tikrai likau patenkintas. Sakė pardavejas kad turi daug užsakimų ir visko nespeja, ir išanksto atsiprašė. Aš asmeniškai tykrai rekomenduoju. Kaina buvo gera, padejo susikrauti i mašina. Ačių
Turiu pripažinti, kad kainos šioje pardavimo platformoje tikrai patrauklios ir pasirinkimas geras, tačiau po perskaititu komentaru kaip tai noras dingo užsakyti. Ačiu žmonems nepatingėjusiems idėti savo atsiliepimų.
Padariau užsakymą 2020.05.22 ir iki šiol negavau prekės.Bandžiau prisiskambinti, niekas nekelia ragelio.Nežinau ką ir galvoti, čia gausiu dar ar apgavo.
Labai nepatenkintas
2020-05-28 15:08:00 IP 28m96c9t
Po apmokejimo praejus menesiui ir negavus jokio pranesimo apie tolesni uzsakymo vykdyma teko skambinti paciam. Emaile nurodytu telefonu niekas neatsiliepe, atsiliepe tik nurodytu tinklapyje. Aptarnavimas prasciausias is kuriu teko susidurti. Atsakymo apie uzsakyma iskarto negavau, tad zadejo perskambinti, bet neperskambino. Paskambinus antra karta suzinojau kad uzsakymo ivykdyti negali. Pinigus grazino greitai pateikus prasyma el.pastu.
Nepatenkintas Klientas
2020-05-21 18:53:06 IP 2e7r424i
Saugokites tokiu pardaveju, laiskus ignoruoja, pristatymo laikas 2sav, bendravimas tragedija. Uzdaryt tokias kontoras
Karantino metu - sugaišo laiką, užsakymą ir laiškus ignoruoja.
Evaldas / BIGEVENT.lt
2020-05-14 12:31:17 IP 2fbau76c
"Rankis" parduotuvėje norėdamas atvykti įsigyti suktuko, išvykau apsipirkęs šiek tiek gausiau: įsigijau nerealų, kokybišką proginį MAKITA suktuko komplektą, rankinį automobilinį siurblį MAKITA ir akumuliatorinį žolės trimerį MAKITA. Viską pakonsultavo, patarė ir daug pripasakojo privalumų pardavėjas Valera, greito mąstymo, nuovokos ir reagavimo pardavėjas Kalvarijų g. RANKIS parduotuvėje. Dar ir nuolaidą žymią gavau.
Tai jau antras per du metus mano apsilankymas šioje parduotuvėje, likau stipriai nustebintas aptarnavimu ir prekėmis.

Nuoširdžiai rekomenduoju.
Evaldas Venskutonis
www.BIGEVENT.lt
www.vedejasevaldas.lt
Aptarnavimas tragiškas, jokios komunikacijos ar pranešimo apie prekių užsakymo vykdymą. 2 savaitės praėjo nuo užsakymo, tačiau prekių vis dar nėra. Patys skambinome telefonu 4 kartus ir teiravomės apie prekes, 2 kartus neva jie nieko nežino ir žadėjo perduoti kolegoms, kurie turėjo susisiekti - nesusisiekė, 2 kartus jau žadėjo pristatyti, vis meluodami apie pristatymo dieną - prekių vis dar nėra. NEREKOMENDUOJU, tikrai nepatikimi!
Pirkome internetu prekę - užsakymo Nr. ORD 4967. Apmokėta sąskaita 2020-04-08. Negavome jokios informacijos, kol patys nepradėjome ieškoti telefonu. Po poros savaičių pasiskambinome ir buvo žadėta išspręsti šią problemą. Šiandien 2020-04-29 skambinome vėl. Gavome atsakymą, kad prekės neturi ir jos nebus greitu metu, todėl reikalaujame, kad būtų skubiai grąžinti pinigai. Ketiname įrankį įsigyti pas kitą pardavėją, nes įrankis reikalingas dabar.
Esame nusivylę aptarnavimo kokybe ir komunikacijos trūkumu.
Vitalijus 2019-07-24 22:52:40
Pirkom EMscoter extrim x per VARLĖ, trauka gal ir nebloga, bet tikras kiniškas mėšlas.
Nuvažiavęs kokių 40 km. pradėjo totaliai byrėti, visus varžtelius reikia patraukti kiekvieną dieną.
Kojelė atremimo iškrito pirmą dieną. Krovimas dvigubai ilgesnis nei deklaruoja. Raktas, pridedamas tipo remontui, nuprotėjimo viršunė.
Tai kad pirkot Varle, o rasinejat i Rankis... kazkaip biski xebryte ziuriu daznai susipainioja ar ant paxmielo raso :) as tai turiu irgi toki tiesa mazesni paspirtuka Extrem XS, tai man super. viskas ok
Nusiskundimų neturim, o baigiam visą sodo techniką susipirkt čia.
Deja aptarnavimo kokybė prasta. Darbuotojai leidžia sau meluot klientui, tad bukite atidus. Atrašinėt į el. paštą neskuba. Užsakymo paruošimas, mano atveju, nebuvo greitas. Daugiau tikrai nepirksiu.
Super greitas pristatymas!!!!
Kita karta uzsisakysiu vel pas jus
irankiu komplektui, 4 prekes, paprasiau nuolaidos, padare, greit paruose atsiimti. Sekanti karta vel kreipsiuos.
Daug visko yra
Anksčiau esu pas juos pirkęs keletą elektrinių instrumentų, veikia be priekaištų. Neseniai įsigijau Bosch POF 1400 frezavimo mašiną, kurios komplekte trūko 8 mm frezos tvirtinimo įvorės (patrono). Be didelių formalumų užsakė trūkstamą dalį ir po kelių dienų pateikė. Veikia puikiai, rekomenduoju.
Noriu padekot jusu serviso meistrui, puikus ir greitas darbas, pjuklas veikia kaip naujas. Ačiū!
Ieškojau trimerio, kolega patarė užsukt į šią parduotuvę. Pirkiniu likau patenkintas, Amber-line 2.1 kW. Sodybą pusiau apleistą šienavau, prie pastatų žolės, dilgelės ir krūmai žmogaus ūgio, bet šienavo nestringant, galios nemažai turi. Jei kas skaitys mano komentarą, prie trimerio būtinai pirkit tinklelį apsauginį veidui, geriau nei akiniai šimtą kartų.
Uzsakiau per interneta, viskas ok, uzsakiau ketvirtadieni, gavau penktadieni. Zoliapjove veikia puikiai, rekomenduoju

Kaip specializuota parduotuve tai rekomenduoju, vyrukai ismano ka parduoda. Pirkau traktoriu, cubcadet lt2, viskas puikiai, atveze surinkta, patikrinta, su tepalais ;)
Greitas pristatymas, puiki konsultacija. Uzsakinejau trimeri priekaistu neturiu...
Ačiū už konsultacijas ir operatyvumą Jūsų visai komandai! Šauniausi įrankių pardavėjai Vilniuje su geriausiu asortimentu.

Cramo
Statybos įrankių nuoma

Adresas: Verkių g. 50, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: įrankiai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; šildymas, įrenginiai.
„Cramo“ – tai statybinės technikos ir modulinių patalpų nuomos paslaugas teikianti įmonė. Nuomojamos įrangos ir technikos asortimentas yra itin platus, taip pat įmonė teikia papildomas su nuoma susijusias paslaugas. „Cramo“ užima pirmaujančias pozicijas tarp Europos įmonių. "Cramo" grupė turi 360 padalinių, nuomoja...
Stokker
Adresas: Islandijos pl. 5, LT-49179 Kaunas.
Veiklos sritys: įrankiai; didmeninė prekyba; hidraulika, pneumatika; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; žemės ūkio technika.
Didžiausias profesionalių įrankių tiekimo tinklas Baltijos šalyse. JCB statybiniai traktoriai, AMMANN grunto tankintojai, vibrovolai statybai ir kelių priežiūrai. Elektriniai įrankiai: oficialus Vokietijos įmonės METABO atstovas Baltijos šalyse. Pardavimas ir aptarnavimas Alyvos Oficialus Valvoline ir Lotos...
Master tools
Adresas: Taikos g. 69-7, LT-28165 Utena.
Veiklos sritys: įrankiai; miško, sodo, vejos technika; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
MASTER TOOLS Įrankiai ne tik profesionalams Įmonė „MASTER TOOLS“ įkurta 2010 metais. Pagrindinė „MASTER TOOLS“ veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba kokybiškais profesionaliais ir mėgėjiškais elektriniais, akumuliatoriniais, pneumatiniais, mechaniniais įrankiais, suvirinimo ir kita įranga, staklėmis, darbo saugos...
Scandex, UAB
Dažai, įrankiai, tvirtinimo detalės

Adresas: Pramonės pr. 46A, LT-50302 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; įrankiai; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; tvirtinimo detalės, elementai.
Kaunas: užsakymai pateikiami elektroniniu paštu kaunas@scandex.lt arba scandex@scandex.lt kontaktinis telefonas užsakymams +370 612 22422 arba +370 37 338111 klientams prekes pateikiamos per sandėliavimo rampą adresu Pramonės pr. 46 Kaune arba siunčiamos per kurjerį (Skubių Siuntų Tarnybos UAB NĖGĖ įkainiais);...
Protecus
TYROLIT, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, ECEF, FESTOOL

Adresas: Partizanų g. 25, LT-49457 Kaunas.
Veiklos sritys: įrankiai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB „Protecus“ - tai nedidelė ir jauna komanda. Koncentruojamės abrazyvinių medžiagų, elektrinių įrankių, priedų/eksploatacinių medžiagų bei darbo saugos produktų prekyboje. Esame specializuoti ir orientuoti į metalo apdirbimo, pramonės, statybų sektorių. Dirbame lanksčiai, esame kompetentingi, nuolatos tobulinamės...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Efektyvus būsto remontas: kaip suplanuoti ir nuo ko pradėti?
Efektyvus būsto remontas: kaip suplanuoti ir nuo ko pradėti? 09-21 22:36
Nusprendus remontuoti ar įsirengti būstą, pirmiausiai susiduriama su dilema nuo ko pradėti. Tuomet apima baimė, o jeigu remontas užsitęs ir rezultatas neatitiks investuotų pinigų.... Kaip...
Minsko teismas: M. Kalesnikava ir I. Salejus liks areštinėje
Minsko teismas: M. Kalesnikava ir I. Salejus liks areštinėje 09-21 21:03
Baltarusijos opozicijos Koordinacinės tarybos prezidiumo narė Maryja Kalesnikava lieka areštinėje, Minsko miesto teismui pirmadienį atmetus jos advokatų skundą, pranešė naujienų agentūros...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?