Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Rankis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rankis

Atsiliepimai apie UAB "Rankis"

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Rankis"

Esu labai patenkintas aptarnavimu ir greitu užsakymo pristatymu.Rekomenduosiu ir kitiems.
NEREKOMENDUOJU!
Klientu aptarnavimas tragiskas. vadybininkai ar kaip juos ten pavadinti sugebejo per savaite 3 kart pameluoti, matyt ju toks tikslas, kad tik atstotum. Paskambinus pirmadieni paklausiau ar turi preke sandelyje ir per kiek laiko gausiu, gavau atsakyma, kad per por a dienu po apmokejimo. Ta pati pirmadieni jau buvo suformuotas lipdukas, bet ketvirtadieni paskambinus kurjeriui pasake, kad neiduota siunta. Sunkiai prisikambinus vadybinkui pazadejo tuoj issiaiskinti ir perskambinti. NEPERSKAMBINO. Skambinant penktadieni vadybininkei Gabrielei, pazadejo issaiskinti ir perskambinti. man pasitikslinus ar tikrai perksambins, pazadejo, kad tikrai. BET NEPERSKAMBINO. Prasiau atsaukti uzsakyma, bet tada jau ji issiunte. Kita savaite gavus preke, pasirodo, kad tai senesnis modelis, naujesnej dezutej.
Sveiki, tikrai rekomenduoju šią įmonę, puikūs partneriai. 3 kartus kreipiausi dėl įrangos pirkimo, visada gavau geriausią kainą + konsultaciją. Link vasaros reiks apipirkti naują brigadą, tad kreipsiuosi vėl. Darbų vadovas Aurimas
NEIGIAMA PATIRTIS

Užsakiau techninį feną už 22 eurus, su priedais tokį. Prekę gaunu pakankamai greitai, apsidžiaugiu. Deja, prekė atsiųsta ne tokia. Jos vertė - 15 eurų. Parašau laišką ir išdėstau problemą. Tyla. Po poros dienų skambinu. Žinom, sako. Atsiųsim per kurjerį reikiamą prekę ir ją pasikeisite. Sutikau. Praėjo 5 savaitės. Šiandien paskambinu ir pasakau, kad grąžintų kainų skirtumą, nes atsiųsta preke aš jau naudojuosi. Pavedimą gavau per 5 minutes.

REZIUMĖ: prastas klientų aptarnavimas, atsainus požiūris į darbą; gali būti, kad tai pačios įmonės ir jos vadovų problema, t. y. perkrauna darbu savo vadybininkus ir kitus darbutojus, todėl toks rezultatas. Daugiau čia nepirksiu.
Norėčiau ir aš pridėti dar vieną blogą atsiliepimą. Užsakau prekę, gaunu laišką, kad turi patvirtinti vadybinikas, po dviejų dienų gaunu laišką, kad užsakymas atšauktas. Nei skambučio, nei atsiprašymo. Požiūris į klientą keistokas. Panašu, kad tai paprasti perpardavinėtojai, kurie nieko neturi ir visiškai neatnaujina prekių, kurias pardavinėja. Patarimas - jokių būdu nemokėkite išanksto pinigų. Nerekomenduoju.
Neapsikenčiu neparašęs dar vieno atsiliepimo. Tikrai daugiau nebepirksiu šioje firmoje nieko. Geriau mokėti truputį brangiau, bet pirkti iš patikimų tiekėjų. 10 dienų nupirktų prekių nėra. Į telefono skambučius vadybininkai neatsiliepinėja, nei Gabrielė +370 684 65141, nei Arūnas +370 671 30120 (šie telefono numeriai gauti su užsakymo patvirtinimu. Į elektroninius laiškus neatsakinėja nei gabriele@rankis.lt, nei pardavimai@rankis.lt, nei uzsakymai@rankis.lt.

Puslapy rankis.lt pačioj apačioj radau mažytėmis raidytėmis parašytą telefono numerį +37068900009, šitas atsiliepė. Užsakymą atšaukiau, lauksiu grąžinant pinigus. Per 5 darbo dienas žadėjo...

Niekam nerekomenduoju šios firmos. Rekomenduoju apieti dideliu lanku.
Perku ne pirmą kartą, bet kaskart stebina bendravimas su klientai, tiksliau, jo nebuvimas. Dėl terminų, jei reikia ne skubiai, bala nematė, bet totalus ignoras klientams... Elektroninių laiškų nepripažįsta, ragelį kelia nenoriai, pažada išsiaiškint, kada ateis užsakymas ir perskambinti, bet neperskambina.

Tai, kad prekių jie neturi ir tik gavę apmokėjimą jas užsako, tai ir arkliui aišku.
Labai nerekomenduoju!! Priima užsakymą, prekių vietoje neturi, prieš užsakant skambinome vadybininkui, kuris sakė kad išsiųs pekę per kelias dienas. Praėjus 3 savaitėms po užsakymo gautas laiškas, kad prekė išsiųsta, tačiau prekės taip ir nesulaukėme. Paskaminus buvo pasakyta kad įsivėlė klaida ir kad prekė nebuvo išsiųsta. Patikino kad išsiųs sekančią darbo dieną. Negavus prekės paskambinome paklausti koks siuntos numeris, patikino kad atsiųs el. paštu - neatsiuntė. Prekės negautos, vadybininkai nekelia ragelio.
Puiki patirtis. Žmonės, kurie nuoširdžiai pataria ir net atkalba nuo nereikalingo permokėjimo. Lankstus pogarantinis aptarnavimas. Net keista skaityti, kad kažkam nebuvo perskambinta ar pan.
Apie robotus ir įrankius ŽINO VISKĄ - tuo viskas pasakytą. Parinks būtent tai, ko reikia, atsižvelgiant į poreikius, apsaugos nuo kvailų sprendimų. Bravo, tikri profesionalai.
"Rankis" yra mano nuolatinis įrankių tiekėjas. Labai retu atveju randu prekes pigiau kitur. Aptarnavimas puikus, greitis nuostabus:) Sėkmės.
Konsultacija dėl įrankių nebloga, bet tuo viskas ir pasibaigia. Po to pažadas, kad įrankiai bus čia ir dabar, o faktiškai - reikia reikalauti pinigų grąžinimo. Gražiai bendrauja tik kol atlieki užsakymą, po to supranta tik griežtą kalbą. Nemokėkite kol neatvyksite pasiimti prekių.
Teko pirkti iš RANKIS parduotuvės dulkių siurblį - robotą. Gavome superinę konsultaciją, parinko patį geriausią ir tinkamiausią (negalime dabar atsidžiaugti). Dulkių siurblio konkretaus modelio neturėjo, bet pristatė per dvi dienas. Labai rekomenduoju. Labai profesionalus kolektyvas.
Kokybė, kompetencija, puikus aptarnavimas, gerai ir greitai dirbantis servisas. Taip galėčiau apibūdinti šią įmonę. Pirkau nemažai įrankių, kurie iš tiesų veikia puikiai. Įsigijau dulkių siurblį - robotą, sutaupau daug laiko, kurį galiu skirti sau. Džiaugiuosi, kad Jus atradau. Sėkmės :)
Dėkojame fimai, , Rankis" už gerą darbą, už puikų aptarnavimą, už malonų bendravimą ir laikų pristatyta prekę.Labai profesionalus klientų aptarnavimas.
Nu jo. Šiaip nerašau atsiliepimų, kai į mane ne taip pažiūri ir neinu skųstis dėl kiekvieno menkniekio, bet užsakius prekę gruodžio 7d. reikėjo laukt iki gruodžio 15d., niekas neskambino, reikėjo pačiam skambint ir klaust kada galima bus atsiimt. Atvažiavus atsiimt paklausiau ar yra prekei garantija, konsultantas nusižvengė ir sako "tašei garantija"? Suprantu, kad suplėšius krepšį garantija negalios, bet yra ratukai, užtrauktukai, ištraukiamas laikiklis ir pnš. Tai ačiū, bet daugiau nepirksiu šitoj parduotuvėj nieko :)
Darbuotojai nekompetentingi, konsultuoja nenoriai. Įsigijus prekę deja ne tokį modelį, norėjau gražinti, tai buvo labai nepatenkinti ir atsisakė priimti. Kai pasakiau, kad kreipsiuosi į vartotojų teisės, iškarto priėmė prekę atgal. Modelį įsigijau ne tokį, nes buvau suklaidintas jų, kai konsultavo mane. Nerekomenduoju šios įmonės.
Komunikacija išties tragiška - man taip pat žadėjo perskambinti ir neperskambino. Prieš tai pati domėjausi užsakymo būsena tiek laišku, tiek telefonu. Laiškų neatrašo išvis, telefonu žada perskambinti ir neperskambina. Džiaugiuosi, kad norimą prekę greitai, paprastai ir pigiau įsigijau kitur. Rekomenduoju negaišti savo laiko su šia įmone.
Kokybiški produktai ir nestandartiniai sprendimai. Nedvejokite ir pakeiskite seną žolepjovę į žolepjovę Robotą.
Paskaiciau atsiliepimus jau po to kai ne pirma karta cia perku, tai kazkaip keista pasidare kad nemazai piktu... nu man viskas ok, kolkas su problemom nesusiduriau, pirkau keleta kart ir daug maz ateina viskas per keleta dienu, viena karta gal savaite laukiau makitos bulgarkes bet pasiteiravus prikolna mergiote pasakė atsiprašius kad laukia naujo gavimo ir kai gaus išsius, tai viska gavau kiek vėliau, man ne tragedija. Kainos geros ka as zinau viskas man ok. Gal jau Marijos zemej klientai labai ispindeje nea? As asmeniskai rekomenduoju. A beje Kareiviu g. vyrukas vardu Antanas kazkada maloniai pakonsultavo ir dave geru patarimu renkantis trimeriuka. Dekoju
Komunikacija tragiška. Turi pats skambinėti ir apie savo užsakymą klausinėti. Žada perskambinti ir neperskambina. Taip neturi būti. Daug perku iš internetinių parduotuvių todėl galiu palyginti. Nesklandumų kartais pasitaiko, bet niekur tiek neskambinėjau kaip čia.
Norime padėkoti už bendradarbiavimą perkant įrankius, jau ne kartą jūsų pasiūlymus gauname su geriausia kaina. Su sekačiais projektais vėl kreipsimės dėl pasiūlymų teikimo.
Puikus aptarnavimas ir konsultacija. Pirkome vejos traktorių, gavome geras lizingo sąlygas, pristatė po dviejų dienų į Zarasus. Dėkojame vadybininkui iš Kalvarijų g. esančios parduotuvės. Rekomenduosime jus ir draugams :)
Linkejimai nuo radviliskio statybninku pakanka paskambiinti ir per diena dvi viskus yrankius suorganizuojat bendradsime ir toliau visiems rekomenduoju
..prarastas laikas, neprasidekite
Užsisakiau preke 2020.06.11 d. taip ir nesulaukiu.paskambinus paklausus apie preke atsakymas!! Iki naujū metū laiko yra
TRAGEDIJA, TRAGEDIJA, TRAGEDIJA. Visiškas ignoravimas. Skambini visiems vadybininkams kurių yra šeši ir nei vienas neatsiliepia, taip dvi dienas.... galų gale atsiliepia pažada išsiaiškinti situaciją ir parskambinti. Trys dienos tylos. Vėl skambinama visą dieną, atsiliepia - VALIOOOO, ta pati melodija : (. Dar be to užsakymas vėlavo, nes kas yra sandėlyje tai nereiškia kad YRA SANDĖLYJE.
Paskaičius komentarus suabejojau ar pirkti šioje parduotuvėje, bet kadangi nebuvo kito pasirinkimo užsakiau ir ką gi pasirodo visi neigiami komentarai yra tikra tiesa. Prekių neišsiunčia į žinutes neatsako... Žodžiu šaraškinų kontora.
Visiškas klientų ignoravimas. Užsakymas nevykdomas, priskirtas vadybininkas į skambučius neatsiliepia, atsiliepia tik bendruoju tel. pažada išsiaiškinti ir... tyla. Į el. laiškus neatsako ir pinigų kol kas negrąžino. Nusibodo skambinėt. Kreipsiuosi į vartotojų teises. NEMOKĖKITE KOL NEGAVOTE PREKĖS.!
Na, as tai labai patenkinta tiek kainom, tiek aptarnavimu. Viskas greitai ir kokybiškai, plius pakonsultuoja ne tai kai kitur, šneka beleką, kad tik įkišt. Ir brandai super, nebeiseina atsispirti pabandžius
Sveiki, mano sūnus džiaugiasi nauju paspirtuku, o aš noriu padėkoti vaikinui iš parduotuvės kareivių gatvėje už puikią konsultaciją ir nuolaidą!
E- parduotuvėje esančių prekių negali pateikti. Iš pradžių užsakymą priima vėliau atšaukia. Nedarykite apmokėjimo kol negautos prekės.
Ukininkas is varenos raj
2020-06-19 14:46:59 IP 2eeo7rre
Sunkiais karantino laikas nutariau padekoti rankis.lt vadybininkui uz greita reakcija ir nuolaidas kurias suteikia. Sekmadieni atlikau uzsakyma, pirmadieni paskambino viska suderinom ir antradieni ju vairuotojas jau pristate traktoriuka vejos. Kitur toki pati zadejo per 2 sav. Dabar reiks karcerio plovyklos, kreipsiuos vel
Kaip fiziniam asmeniui turėjau pateikęs nemažą kombinuotą pirkimą (~1, 5k). Rankis puslapyje ir patys siūlo kombinuotus staklių pirkimus, tai mano prašymas iš esmės buvo kombinacijoje pakeistį vienas stakles kitomis ir, jei įmanoma, gal nuolaidą kažkokią pritaikyti, nes jų siūlomos staklės kombinacijoje kainuoja mažiau, nei perkat atskirai.

Taigi parašiau ir gavau pasiūlymą (gal po savaitės), kad viskas ok, va tokia kaina būtų. Ir kaina kombinacijoje netgi brangesnė, nei jei pirkčiau atskirai. Parašius jiems, kad dar ir brangiau siūlo, atrašė, kad gali "numest" iki tos kainos, kuri būtų, jei pirkčiau viską atskirai. Gal jie labai didelėm sumom suprekiauja, aš nežinau, bet patirti va tokia, kad nori perki, nenori eik ant trijų raidžių. Keista.

Tą patį dariau ir su kitom dewalt įrankiais prekiaujančiom įmonėm ir visos buvo nepalyginamai geranoriškesnės ir linkusios į derybas. Geriausias sąlygas ir aptarnavimą pasiūlė Ter****.lt, kurių ir pardavimo pajamos pagal rekvizitus didesnės nei Rankis.lt (kažkaip nekeista).
Nekenciu heiteriu
2020-06-17 11:50:46 IP 2e7r4188
Jau keli metai daug ka cia perku ir kitiem rekomenduoju. Ir kainos geros ir konsultaciju sulaukiam kai reikia. Ir tiekimas dazniausiai be jokiu bedu. Nu kartais pasitaiko velavimu kai nera pas gamintojus. Bet cia yra normalu. Todel myzniai ir heiteriai ir pikti konkurentai apeikit sia kontora. Sekmes
Uzsakiau pirmadieni metabo stakles, antradieni per pietus gavau i namus kedainiuose. Reikia dar keleto prekiu, ir sugalvojau pasiskaityt atsiliepimus. Nezinau kaip kiti cia rasantys, bet as nusiskundimu neturiu.
Trumpai... Nuo šitos kontoros bėkit, kuo toliau! Ne veltui visa krūva neigiamų atsiliepimų
Likau patenkintas ir prekėm ir aptarnavimu. Prieš rašidamas paskaičiau komentarus, ir net keista pasidarė, kad yra niepasitenkinusiu, nes mane aptarnavo greitai ir malonei, tikrai likau patenkintas. Sakė pardavejas kad turi daug užsakimų ir visko nespeja, ir išanksto atsiprašė. Aš asmeniškai tykrai rekomenduoju. Kaina buvo gera, padejo susikrauti i mašina. Ačių
Turiu pripažinti, kad kainos šioje pardavimo platformoje tikrai patrauklios ir pasirinkimas geras, tačiau po perskaititu komentaru kaip tai noras dingo užsakyti. Ačiu žmonems nepatingėjusiems idėti savo atsiliepimų.
Padariau užsakymą 2020.05.22 ir iki šiol negavau prekės.Bandžiau prisiskambinti, niekas nekelia ragelio.Nežinau ką ir galvoti, čia gausiu dar ar apgavo.
Labai nepatenkintas
2020-05-28 15:08:00 IP 28m96c9t
Po apmokejimo praejus menesiui ir negavus jokio pranesimo apie tolesni uzsakymo vykdyma teko skambinti paciam. Emaile nurodytu telefonu niekas neatsiliepe, atsiliepe tik nurodytu tinklapyje. Aptarnavimas prasciausias is kuriu teko susidurti. Atsakymo apie uzsakyma iskarto negavau, tad zadejo perskambinti, bet neperskambino. Paskambinus antra karta suzinojau kad uzsakymo ivykdyti negali. Pinigus grazino greitai pateikus prasyma el.pastu.
Nepatenkintas Klientas
2020-05-21 18:53:06 IP 2e7r424i
Saugokites tokiu pardaveju, laiskus ignoruoja, pristatymo laikas 2sav, bendravimas tragedija. Uzdaryt tokias kontoras
Karantino metu - sugaišo laiką, užsakymą ir laiškus ignoruoja.
Evaldas / BIGEVENT.lt
2020-05-14 12:31:17 IP 2fbau76c
"Rankis" parduotuvėje norėdamas atvykti įsigyti suktuko, išvykau apsipirkęs šiek tiek gausiau: įsigijau nerealų, kokybišką proginį MAKITA suktuko komplektą, rankinį automobilinį siurblį MAKITA ir akumuliatorinį žolės trimerį MAKITA. Viską pakonsultavo, patarė ir daug pripasakojo privalumų pardavėjas Valera, greito mąstymo, nuovokos ir reagavimo pardavėjas Kalvarijų g. RANKIS parduotuvėje. Dar ir nuolaidą žymią gavau.
Tai jau antras per du metus mano apsilankymas šioje parduotuvėje, likau stipriai nustebintas aptarnavimu ir prekėmis.

Nuoširdžiai rekomenduoju.
Evaldas Venskutonis
www.BIGEVENT.lt
www.vedejasevaldas.lt
Aptarnavimas tragiškas, jokios komunikacijos ar pranešimo apie prekių užsakymo vykdymą. 2 savaitės praėjo nuo užsakymo, tačiau prekių vis dar nėra. Patys skambinome telefonu 4 kartus ir teiravomės apie prekes, 2 kartus neva jie nieko nežino ir žadėjo perduoti kolegoms, kurie turėjo susisiekti - nesusisiekė, 2 kartus jau žadėjo pristatyti, vis meluodami apie pristatymo dieną - prekių vis dar nėra. NEREKOMENDUOJU, tikrai nepatikimi!
Pirkome internetu prekę - užsakymo Nr. ORD 4967. Apmokėta sąskaita 2020-04-08. Negavome jokios informacijos, kol patys nepradėjome ieškoti telefonu. Po poros savaičių pasiskambinome ir buvo žadėta išspręsti šią problemą. Šiandien 2020-04-29 skambinome vėl. Gavome atsakymą, kad prekės neturi ir jos nebus greitu metu, todėl reikalaujame, kad būtų skubiai grąžinti pinigai. Ketiname įrankį įsigyti pas kitą pardavėją, nes įrankis reikalingas dabar.
Esame nusivylę aptarnavimo kokybe ir komunikacijos trūkumu.
Vitalijus 2019-07-24 22:52:40
Pirkom EMscoter extrim x per VARLĖ, trauka gal ir nebloga, bet tikras kiniškas mėšlas.
Nuvažiavęs kokių 40 km. pradėjo totaliai byrėti, visus varžtelius reikia patraukti kiekvieną dieną.
Kojelė atremimo iškrito pirmą dieną. Krovimas dvigubai ilgesnis nei deklaruoja. Raktas, pridedamas tipo remontui, nuprotėjimo viršunė.
Tai kad pirkot Varle, o rasinejat i Rankis... kazkaip biski xebryte ziuriu daznai susipainioja ar ant paxmielo raso :) as tai turiu irgi toki tiesa mazesni paspirtuka Extrem XS, tai man super. viskas ok
Nusiskundimų neturim, o baigiam visą sodo techniką susipirkt čia.

Stokker
Adresas: Islandijos pl. 5, LT-49179 Kaunas.
Veiklos sritys: įrankiai; didmeninė prekyba; hidraulika, pneumatika; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; žemės ūkio technika.
Didžiausias profesionalių įrankių tiekimo tinklas Baltijos šalyse. JCB statybiniai traktoriai, AMMANN grunto tankintojai, vibrovolai statybai ir kelių priežiūrai. Elektriniai įrankiai: oficialus Vokietijos įmonės METABO atstovas Baltijos šalyse. Pardavimas ir aptarnavimas Alyvos Oficialus Valvoline ir Lotos...
Master tools
Adresas: Taikos g. 69-7, LT-28165 Utena.
Veiklos sritys: įrankiai; miško, sodo, vejos technika; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
MASTER TOOLS Įrankiai ne tik profesionalams Įmonė „MASTER TOOLS“ įkurta 2010 metais. Pagrindinė „MASTER TOOLS“ veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba kokybiškais profesionaliais ir mėgėjiškais elektriniais, akumuliatoriniais, pneumatiniais, mechaniniais įrankiais, suvirinimo ir kita įranga, staklėmis, darbo saugos...
Scandex, UAB
Dažai, įrankiai, tvirtinimo detalės

Adresas: Pramonės pr. 46A, LT-50302 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; įrankiai; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; tvirtinimo detalės, elementai.
"SCANDEX" Dažai, lakai, klijai, gruntai statybai ir pramonei. Tvirtinimo detalės ir elementai Elektriniai įrankiai ir priedai Konsultacijos dažų, dažymo klausimais, optimalios dažymo sistemos parinkimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais, lakais, klijais, gruntais, tvirtinimo detalėmis “SCANDEX” PRODUKCIJA...
Protecus
TYROLIT, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, ECEF, FESTOOL

Adresas: Partizanų g. 25, LT-49457 Kaunas.
Veiklos sritys: įrankiai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB „Protecus“ - tai nedidelė ir jauna komanda. Koncentruojamės abrazyvinių medžiagų, elektrinių įrankių, priedų/eksploatacinių medžiagų bei darbo saugos produktų prekyboje. Esame specializuoti ir orientuoti į metalo apdirbimo, pramonės, statybų sektorių. Dirbame lanksčiai, esame kompetentingi, nuolatos tobulinamės...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

"Boeing 737 Max” turi naujų problemų
"Boeing 737 Max” turi naujų problemų 04-10 15:10
Penktadienį JAV aviacijos bendrovė "Boeing" dėl galimos elektros sistemos problemos rekomendavo 16 savo klientų sustabdyti lėktuvų "737 Max" eksploatavimą.
JAV tarnybos nerado ryšio tarp "Johnson & Johnson" vakcinos ir kraujo krešulių susidarymo atvejų 04-10 14:32
Pagrindinė JAV farmacijos sektoriaus priežiūros tarnyba penktadienį paskelbė iki šiol neradusi "priežastinio" ryšio tarp bendrovės "Johnson & Johnson" ("J&J") sukurtos vakcinos ir retų atvejų, kai...
"Litexpo" jau planuoja reklamas būsimiems renginiams
"Litexpo" jau planuoja reklamas būsimiems renginiams 04-10 13:48
"Litexpo" parodų centras su komunikacijų planavimo agentūra "Carat" pasirašė preliminarią iki 250.000 Eur vertės sutartį dėl reklamos būsimiems renginiams.

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Procter & Gamble 136,37 -0,65%