Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Rankis

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rankis

Atsiliepimai apie UAB "Rankis"

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Rankis"

Sveiki, esu maloniai nustebintas šios imonės darrbuotoju veikla. Pirma syki, prieš metus kreipiausi i parduotuve esančia prie Kalvarijų turgaus. Turejau problema su dideliu sklypu apžėlusiu krūmais ir daugiamete žole. Buvau kantriai išklausytas. Neilgai svarscius atsižvelgiant i mano biudzeta ir problemos dydį buvo pasiūlyta galinga šienapjovė. Pasiteino 100%. Likau labai patenkintas. Vėliau, vėl gi rekomenduojant šios parduotuvės darbuotojui, įsigijau papildomai Amber gamintojo trimerį, po to žoliapjove ir lapų pūstuvą. Visi irankiai kokybiški ir patvarūs. Paliko gera ispūdį aptarnaujančių specialistų žinios ir gebėjimas ivertinti kliento poreiki bei finansines galimybes. Rekomenduoju. Aciu kolektyvui.
Keista įmonėlė, apie pusė komentarų neigiami. Nei vienoje įmonėje tokio kiekio neigiamų atsiliepimų nemačiau. Ko gero apie Rankį visa tai tiesa. Planavau pirkti iš jų sodo traktorių, bet tikrai susilaikysiu, kam tas galvos skausmas, jei kažkas nesugeba gerai dirbti.
Vitalij 2022-09-08 16:39:51
Laba diena, norėčiau ir aš pasidalinti savo pastebėjimais ir kritika apie šią įmonę. Nerekomenduoju įsidarbinti į šia įmone, jei netgi sulauksite skambučio iš jų personalo vadybininkės kuri gražiai jums nupasakos gražiai nupasakos perspektyvas ir karjeros galimybes Rankyje ir kad jiems reikia būtent jūsų, kita diena sekretorė kuri dirba ofise jus nudžiugins dar labiau, paskambindama ir arogantišku, nemaloniu tonu, kalbėdama kaip su atmata pareikš kad galite jau nebe važiuoti į centrinį ofisą nes nepraėjote atrankos, nors vakar ta pati personalo vadybininkė jums žadėjo aukso kalnus ir sakė kad esate reikalingas tik jūs. Todėl ir nerekomenduoju niekam čia darbintis ar turėti kitų reikalų su šia įmone, vien elgesys su žmonėmis daug ką parodo. Būkite atsargūs!
Gerb. Vitalij, dėkojame už Jūsų laiką, skirtą darbuotojo atrankai. Atrankas mūsų kompanijai padeda vykdyti personalo atrankos įmonė, su kuria sėkmingai praėjote pirmąjį etapą. Apsisprendėme pakviesti Jus darbo pokalbiui su įmonės vadovais, tačiau dėl tam tikrų priežasčių buvome priversti atšaukti susitikimą. Apgailestaujame, jei mūsų bendravimo tonas nepasirodė malonus. Dėkojame už išsakytas pastabas, jos padeda mums tobulėti. Tikime, kad esate vertas puikaus darbo pasiūlymo. Linkime sėkmės susirandant Jūsų lūkesčius atitinkantį darbdavį.
Mane dominanti prekė buvo pas jus sandėlyje, tai labiausiai įtakojo, kodėl ją pirkau būtent pas jus. Kaina buvo viena geriausiu rinkoje. Prekė buvo suruošta kelių valandų bėgyje, todėl galėjau atsiimti tą pačią dieną. Kadangi mano pirkinys buvo tikrai sunkus, tai sandėlio darbuotojai pasisiūlė ir patys įkrovė į bagažinę. Trumpai - tik geriausi atsiliepimai, rekomenduoju ir kitiems.
Viskas labai prastai. Užsakymas 07.15d., iki šiol nepristatytas, kas savaitę pažadai kad bus pristatyta. Labai sunki komunikacija į skambučius neatsako į laiškus atsako atmestinai.
Labai labai prastai. Kas? Viskas. Jei pirksit įrankį ir jis jums suges, tai apie pakaitinį tik pasvajokit, tvarkyt siųs gamintojui, jau trečia savaitė laukiu žinių. Prisiskambint negaliu ketvirtą dieną, nieks nekelia.
Vytautas, Druskininkai
2022-07-27 10:20:02 IP 7b
Pirkome šį mėnesį 2 kart, esame labai patenkinti aptarnavimu. Pats užsakymas bei atsiskaitymas labai paprastas. Viskas vyko sklandžiai, kainos rinkoje buvo geriausios kiek radome. Taip kad rekomenduoju visiems.
Pirkau paspirtuka iš Rankis.lt, po 100km paspirtukas nustojo veikti, Aha garantinis pasirodo reikia siųsti i Varome.Lt servisą, nusiunčiau mėnesį pralaike sakė pataisė parsisiunciau atgal 30 KM ir vėl neveikia, nusiunčiau antrą kartą vėl pataisė 40 km ir vėl neveikia, ta pati problema, nu trečią kartą tikrai nesiusiu, Nerekomenduoju prasidėti su Varom.lt servisų ten dirba vieni moliai, o rankis.lt nekalti jie parduoda, neremontuoja matai jie bejėgiai.!
Gal kainos ir geros, bet aptarnavimas žemiau plintuso. Užsakiau ir apmokėjau prekę prieš du mėnesius, gavau patvirtinimą. Pristatymo terminas tinklapyje iki 10d.d. Kelis kartus skambinau, vis tikino kad vėluoja pristatymas, žadėjo perskambinti - nieko. Ir į el. laiškus irgi neatsako.
Laukiu pinigų grąžinimo, bet dėl to menka paguoda, tik sugaištas laikas ir dar blogiau - būčiau užsisakęs kitur nelaukdamas ir neklausydamas pasakų apie vėluojantį pristatymą - o dabar šios prekės nebeliko prekyboje Lietuvoje, nora prieš porą savaičių dar buvo.
Pirkome Amber-line trimerį, per kurjerių klaidą viena iš dviejų pakuočių gauta pažeista. Neapžiūrėję priėmėm prekę, susisiekėme su el. parduotuvės konsultantu ir problemą išsprendė žaibiškai. Per 1d.d. gavome sveiką trimerio dalį. Viskas veikia labai gerai! Pirksim dar ir dar!
Užsisakiau gruodžio mėnesi Juostini pjūkla Makita LB1200F likšiol nesulaukiu.Paskambinus, išsiaiškinsiu laukit perskambinsiu ir taip daug kartu.Manau, kad
jiem klijentai nereikalingi arba darbuotojams nusišvilpti i savo darbą.Tokias skyles reikia apeiti ištolo, tik sugaišit laika.Manau yra ir geresniu parduotuviu.Kas išto, kad siulo gera kainą.
ŠOKAS - konsultantas telefonu (8-605 80006) metė ragelį. Kadangi pokalbiai įrašomi, siūlau įmonei pasiklausyti įrašo (2022-05-31 11:20 val.). Jeigu jūsų darbuotojai turi psichologinių problemų, gal reikėtų jiems dirbti ne su žmonėmis, o sandėlyje su prekėmis. Ar pas jus jau XXI amžius?!
Jeigu reikia pasirinkti puikų įrankį už tenkinamą kainą, Rankis.lt yra nugalėtojas šioje srityje.
Prekių asortimentas kiekvieno skoniui — nuo plaktukų ir kirvukų iš įmonių, apie kurias net nagingi kaimynai nėra girdėję, iki grandininių pjūklų ir šakų smulkintuvų iš tokių gigantų kaip Ryobi ir Makita.
Jei nori visiško anonimiškumo, dalinai jį gauni, jei nenori — gali persimesti keletą žodžių apie circuliacinio pjūklo reguliavimo ypatybes su savo darbą išmanančiais specialistais.
Užsakymai atvažiuoja tiek į namus, tiek į paštomatus, priklausomai nuo gabaritų. Sandariai supakuoti ir suvynioti.
Kainą minėjau? Tai va, tokių kainų už TOKIUS įrankius rasite tik nebent Aliexprese.
O įrankius minėjau? Ten yra RYOBI ONE+ įrankiai (beveik visi išskyrus traktorius) ir 9Ah baterijos!
Tad, net nesukite sau galvos, o tiesiog strimgalviais lėkite į Rankis.lt. Nesigailėsite.

Na, o aš... Aš einu ieškoti sekančio įrankio į savo gausėjančią kolekciją.
Pirkom el. kultivatorių DEDRA DED8710, 45CM, 1500W. Turėjau klausimų ir abejonių dėl prekės, bet labai malonus "Rankis" darbuotojas telefonu viską paaiškino. Super! Aptarnavimo kokybė labai aukšta! Prekė irgi išbandyta, atitiko bei viršijo visus lūkesčius. Sėkmės!
Servizas pristate detale viskas gerai priekaištus neturiu viskas gerai
1. Geriausios kainos
2. Labai greitas aptarnavimas perkant internetu
3. Konkretus ir aiskus (laika taupantis) vadybininku bendravimas

Nezinau ko dar gali reiketi. 100% rekomenduociau ir rekomenduoju.
Problemų niekada nebuvo. Pirkau jau gal kokius 4 įrankius už geriausią kainą kokią tik pavykdavo rasti. Oficialūs Makitos atstovai, 3m. garantija, viskas sklandu, nusiskundimų po kol kas jokių. Tikiuos ir nebus.
Priima užsakymus neturėdami prekių, o po to teisinasi, kad neatvyko prekės... Sugaištas laikas ir negautos prekės.
Antrą kartą pirkau iš Jūsų man reikalingą prekę ir nebuvau nuviltas. Pasižymite komunikabilumu, operatyvumu ir aukšta kompetencija. Dėkoju, Gintaras, Alytus.
Iš UAB, , Rankis'' užsakiau akumuliatoriaus įkroviklį. Nors užsakymą išsiunčiau tik po pietų, jau kitos dienos iki pietų gavau norimą prietaisą. Jį išbandžiau, veikia. Nors anksčiau neteko bendrauti su Jūsų UAB, tačiau apie save palikote gerą įspūdį, norisi ir vėl iš Jūsų užsakyti ką nors. Dėkoju Jūsų vadybininkui Deivydui už profesionalų darbą, linkiu jūsų firmai gerų pardavimų. Gintaras, Alytus.
Džiaugiuosi pirkiniu, nors išbandysiu jį tik pavasariop, bet džiaugiuosi aptarnavimo kokybe. Manau, tikrai verta naudotis šios svetainės paslaugomis. Kiek esu susidūrus su sodo technikos pirkimu, konsultacijomis, tai tiek informacijos ir patarimų nesu gavus. Ačiū už profesionalumą, greitą aptarnavimą ir žemą kainą.
Pirkau pramoninį dulkių siurblį. Viskas puikiai labai operatyviai. Ačiū.
Vasarą pirkau vėjapjovę elektroninėje parduotuvėje. Atsiimant vietoje ir bendraujant su pardavėju gavau konsultaciją po kurios persigalvojau ir paprašiau pakeisti pirkinį. Pakeitė esu patenkintas. Buvo prireikę konsultacijos dėl eksploatavimo, be problemų servizas pakonsultavo.Prasidėjus žiemai rinkausi benzininį grandininį pjūklą (konkretų modelį), pigiausią kainą radau būtent šioje parduotuvėje. Pristatymas greitas... Žodžiu mano patirtis su įmone gera, rekomenduoju!
Audrius 2021-12-31 13:07:05
Sveiki Simanai,

Apmokėjimas gautas 2021.12.20, pokalbis su jumis vyko 2021.12.28. Nurodytas pristatymo terminas yra 3-8 d.d., tad paskutinė pristatymo diena tokiu atveju yra 2021.12.31. Taip pat prie pristatymo terminų nurodome, kad galimi siuntų vėlavimai, nes logistika nuo karantinų pradžios nėra atsistačiusi.

Šios prekės tiekėjas neturi sistemos, kurioje būtų galima sekti krovinius ar matyti likučius, tad kartais informacija vėluoja. Taip pat šventinis laikotarpis pristatymo terminus išbalansuoja.

Apie siuntos vėlavimą būtumėte informuotas apie gruodžio 29-30 d., kai mes patys gauname informaciją, kad užsakyta prekė Jums visgi vėluos.

Atsiprašome už susidariusią situaciją. Jūsų pageidavimu užsakymas atšautas ir tą pačią dieną buvo grąžinti pinigai.

P.S. perklausėme Jūsų aprašytą pokalbį su vadybininku, per kurį išgirdome, kad vadybininkas yra įžeidinėjamas, tad kostruktyvus pokalbis sunkiai ir įmanomas.
Tavo pasaka tik patvirtina, kad pasakų sekimo kontora esat.

Prikdamas prekę iš pateikiamos informacijos supratau, kad ji yra jūsų sandėlyje. Nežinau kokias svetainės modifikacijas per tą laiką atlikote, (įtariu, kad po šito atvejo atlikote), bet dabar svetainėje parašyta:

"Mažas prekės kiekis sandėlyje." - betkuris klientas supranta šitą parašymą, kad prekė yra jūsų sandėlyje. Toliau nurodoma pristatymo terminas 5 - 8 darbo dienos ir įspėjama apie galimus vėlavimus.

Viskas ok, visi suprantam kas yra karantinas ir suprantam, kad kurjerių tarnyba gali vėluoti pristatyti prekę dėl vietinių logisitikos sutrikimų.

Po to kai užsakai paaiškėja, kad prekės savo sandėlyje jūs NETURITE! Ir turbūt niekada neturėjote. Kadangi prekė yra vežama iš nežinia kur, susirinkus pinigus, galima klientams neribotą laiką sekti pasakas apie logistikos problemas susijusias su karantinaijs.

Patarimas, pasakoriams:

Nueikit į vaikų darželį, atsistokit prie tvoros, pasikvieskit grupę vaikų ir sekit jiems savo pasakas kol sušals stovėt, BET NE MAN!
Simanas 2021-12-28 10:04:27
š*******o kontora! Svarbiausia pasiimti pinigus, o po to jau kažkaip.

Užsisakiau kompresorių, (uždakymas ORD 32941), kuris buvo vietoje jų sandėlyje, pristatymas per 3 darbo dienas., gavau pranešimą, kad kai užsakymas bus pradėtas ruošti, būsiu informuotas. Praėjo daugiau nei savaitė, jokios žinutės, nieko. Skambinu, niekas nieko nežino, eina aiškintis. Atskambina:

- Dovanokit, jūsų prekės neturim sandėlyje.
- Kada turėsit?
- Galimai turėsim už 2 savaičių....
- Kodėl meluojat kad turit parduotuvėje jei neturite?
- Tai gal mažas likutis buvo.
- Susitvarkykit sistemas ir nedūrinkit žmonių!
- Žinokit čia ne taip paprasta su tom sistemom.
- Aha... papasakok Aldonai, bet ne man! Aš programuotojas, pats kuriu tas jūsų sistemas, kokią užduotį programuotojams iškeli
taip ir veikia sistema. Galima suprogramuoti sistemą, skirtą žmonių dūrinimui, galima suprogramuoti sąžiningam verslui,
užsakovas nustato taisykles. Galima netgi suprogramuoti vadybininkams pranešimus, kad mėtytų kiekvieną dieną apie vėluojančius vykdyti užsakymus, tam kad klientui pačiam nereikėtų skambinėti ir aiškintis...

Ai bet tiesa... viskas juk kainuoja pinigus, o dirbant sąžiningai uždirbsi daug mažiau...

Jei perkate iš šitos kontoros, būkit nusiteikę savo prekių palaukti neribotą laiką,
net jei ir teigiama, kad prekė yra sandėlyje.
Sveiki Simanai,

š*******o kontora! Svarbiausia pasiimti pinigus, o po to jau kažkaip.

- Dovanokit, jūsų prekės neturim sandėlyje.
- Kada turėsit?
- Galimai turėsim už 2 savaičių....
- Kodėl meluojat kad turit parduotuvėje jei neturite?
- Tai gal mažas likutis buvo.
- Susitvarkykit sistemas ir nedūrinkit žmonių!
- Žinokit čia ne taip paprasta su tom sistemom.

net jei ir teigiama, kad prekė yra sandėlyje.
Gerb. klientai,

Nuoširdžiai atsiprašome ir apgailestaujame, kad mums įtemptu laikotarpiu, nesugebėjome pateisinti Jūsų lūkesčių. Pripažįstame, kad tikrai praeitų metų pabaigoje, bei šių pradžioje susidūrėme su dideliais iššūkiais.

Prasidėjus pasaulinei pandemijai, mus Lietuvoje taip pat palietė tiekimo grandinės trūkinėjimai ir tuo pat metu išaugęs užsakymų skaičius.

Išaugus klientų poreikiams, deja nespėjome suprognozuoti būsimo prekių trūkumo, atsiradusio tiek dėl sustojusios gamybos, tiek dėl gerokai pailgėjusių logistikos terminų. Nesugėbėjome laiku rasti kvalikfikuotų darbuotojų.

Užtikriname, kad sutelkėme visas pastangas, susitvarkyti nuo mūsų priklausančias tiekimo problemas, stengiamės plėsti asortimentą ir kompetetingų darbuotojų komandą, kad Jūsų apsipirkimo patirtis būtų pati geriausia.

Siekdami atstatyti pasitikėjimą mūsų kompanija, norėtume Jums pasiūlyti kompensaciją. Klientus, susidūrusius su anksčiau patirtais nepatogumais, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu [email protected] arba [email protected]

UAB “Rankis” direktorius
Visada padėkoju telefonu jūsų vadybininkams, bet dabar nutariau ir viešai.
Ačiū už dar vieną labai greitą prekių pristatymą. Būtinai dar pasinaudosime jūsų paslaugomis ir ateityje, kadangi makita ir dewalt kainos tikrai geros, o brigada džiaugiasi naujais įrankiais visada laiku.
Labai malonus aptarnavimas, pakonsultavo remiantis praktiška patirtimi, kas man padėjo aiškiau suprasti kaip naudotis ir prižiūrėti akumuliatorinę vejapajovę. Dėkoju.
Vieni geriausių savo srities profesionalai, e- parduotuvė veikia visada sklandžiai ir aiškiai.
Rekomenduoju.
Fizinėje parduotuvėje Kareivių gatvėje visada malonus ir profesionalus aptarnavimas.
Tikrai esa saunuoliai Jusu vadybininkai Erikas ir Deivydas.Aciu jiems
Darius 2021-07-23 16:02:06
Administratorius trina blogus atsiliepimus apie prekes. Bendravimas su klientais neprofesionalaus. Buvau priverstas kreiptis į vartotojų teises pagalbos. Gal yra geresnių prekybininkų nei UAB Rankis.
Sveiki, Dariau.

rankis.lt paliekamų prekių įvertinamimų netriname, jie publikuojami po peržiūros (kad nepasitaikytų necenzūrinių ar įžeidžiančių komentarų), kuri atliekama kartą ar du per mėnesį, o jūsų komentarai parašyti per pastarąją savaitę.
Dėl prekės kokybės: prekė (paspirtukas) naudota ne pagal nurodytas specifikacijas. Prekės aprašyme yra nurodyta apsaugos klasė IP54, kur skaičius 5 reiškia: "Apsauga nuo stambių dulkių", o skaičius 4 - "Apsauga nuo bet kokiu kampu krentančių vandens lašų. Bandymo laikas: 10 minučių." Plačiau: https://www.rankis.lt/ip-standartai-ir-ju-reiksmes
Jūsų paspirtuke garantinis servisas rado tiek vandens pėdsakus, tiek priplauta daug smėlio, kas reiškia ilgą važiavimą per balas, apsemiant apatinę korpuso dalį, ko pasekoje oksidavosi jungtis. Tiek smėlio neatsiranda kaip jūs teigėte "tiesiog važiuota šlapiu asfaltu".
Paspirtukas buvo suremontuotas, nors tai net negarantinis gedimas. Prisegu nuotrauką darytą servise.
Dėkoju rankis.lt kolektyvui, kad taip greitai gavau užsakytą ventiliatorių. Išsigelbėjimas per tokius karsčius.
Pirkau ne vieną daiktą: aeratorių, trimerį, akumuliatorinių įrankių, žoliapjovę. Visada gavau profesionalią konsultaciją, prekės atkeliavo laiku. Visi įrankiai tarnauja ir dirba tvarkingai
Vadybininkai numetinėja telefono ragelį klientams
:) bendravimas tragiškas, apie prekes parduodamas nenusimano
NEREKOMENDUOJU
Tragiškas klientų aptarnavimas. Pardavėjai negeba atsakyti į paprastus klausimus, pokalbio viduryje tiesiog numeta telefono ragelį. Pilnai tikiu, kad atsiradus bent menkai problemai komunikacija būtų išvis nulinė. Rekomenduoju vengti kontaktuoti su šia tragiška įmone.
Juozas 2021-06-28 11:15:04
Aš išvis nesuprantu KAIP gali dirbti tokias imoneles...susigundau ta imonele del kainos, padariau užsakyma, ir prasidejo...ne viena tel. nekelia, jokio bendravima.. ko toliau nuo tokiu imoneliu..
Sveiki, jūsų užsakymas apmokėtas 2021 birželio 28 d, 13:14 - prekė pristatyta 2021 birželio 29 d, 12:02.
Tai reiškia, kad prekė pristatyta greičiau nei per parą nuo apmokėjimo.
Apgailestaujame, jei nusivylėte pirkimu.
Niekada gyvenime nieko nepirksio šitoi firmoj!!!!!
Jokios pagarbos klijentui, i tel. skambucius ir el. laiskus neatsako. Pervedziau pinigus pries 17 dienu o prekiu nera ir neaisku ar bus. Pirmas ir paskutinis kartas kai cia perku ir kitiems nepatariu..
Labai geras aptarnavimas, greitas pristatymas, buvo pritaikyta nemaža nuolaida, nors prekė buvo akcijinė. Rekomenduoju. Kam nepatinka, tegu perka kitur. Kiekvienas reikasi. Sekmės.
Uzsisakiau akumuliatorini trimeri Makita DUR191UZX3 kaina195, 89 jis dvieju daliu, tai atsiunte Makita DUR190UZX3 vienos dalies kuris kainuoja 178, 49.Paskaicius atsiliepimus pas juos cia iprastas dalykas.
Totalus ne atsakingumas.
Kol užsakymus priiminėja ir bendrauja ir į klausimus atsakinėja o kai tik užsakymas apmokamas dingsta ir bendravimas... Užsakiau vejos traktoriuka tai laukiu jau daugiau nei mėn. Skambink neskambines rašyk ką nori jokios reakcijos... Įtariu reiks kreiptis į vartotojų teisias...
NEREKOMENDUOJU...

Labai trumpai bendravimas tragedija ir jai dar pavyksta susisiekti, atsakymai neaiškus, apie vadybininkų intonacija tai jau kalbeti nera ir ką.
APEIKIT KAIP GALIMA TOLIAU

NEPIRKIT

MELAGIAI

Bendravimas su klientais blogiau nei blogas. Pinigus paima, o prekes nesugeba atiduti per pusantro menesio. Skambini - nekelia, o jei pakelia per netycia tai meluoja įsijuosę
Puikūs vyrukai čia dirba. Konsultacija aukštam lygyje, padėjo išsirinkti visą sodo techniką, norėjau kad butų tik su baterijom viskas, be laidų ir panašiai. Nepatingėjo el paštu savaite daugiau į mano klausimus atsakinėt
Esu labai patenkintas aptarnavimu ir greitu užsakymo pristatymu.Rekomenduosiu ir kitiems.
NEREKOMENDUOJU!
Klientu aptarnavimas tragiskas. vadybininkai ar kaip juos ten pavadinti sugebejo per savaite 3 kart pameluoti, matyt ju toks tikslas, kad tik atstotum. Paskambinus pirmadieni paklausiau ar turi preke sandelyje ir per kiek laiko gausiu, gavau atsakyma, kad per por a dienu po apmokejimo. Ta pati pirmadieni jau buvo suformuotas lipdukas, bet ketvirtadieni paskambinus kurjeriui pasake, kad neiduota siunta. Sunkiai prisikambinus vadybinkui pazadejo tuoj issiaiskinti ir perskambinti. NEPERSKAMBINO. Skambinant penktadieni vadybininkei Gabrielei, pazadejo issaiskinti ir perskambinti. man pasitikslinus ar tikrai perksambins, pazadejo, kad tikrai. BET NEPERSKAMBINO. Prasiau atsaukti uzsakyma, bet tada jau ji issiunte. Kita savaite gavus preke, pasirodo, kad tai senesnis modelis, naujesnej dezutej.

Scandex, UAB
Dažai, įrankiai, tvirtinimo detalės

Adresas: Pramonės pr. 46A, LT-50302 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; įrankiai; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos; tvirtinimo detalės, elementai.
"SCANDEX" Dažai, lakai, klijai, gruntai statybai ir pramonei. Tvirtinimo detalės ir elementai Elektriniai įrankiai ir priedai Konsultacijos dažų, dažymo klausimais, optimalios dažymo sistemos parinkimas Didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais, lakais, klijais, gruntais, tvirtinimo detalėmis “SCANDEX” PRODUKCIJA...
Protecus
TYROLIT, HONEYWELL SAFETY PRODUCTS, ECEF, FESTOOL

Adresas: Partizanų g. 25, LT-49457 Kaunas.
Veiklos sritys: įrankiai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB „Protecus“ - tai nedidelė ir jauna komanda. Koncentruojamės abrazyvinių medžiagų, elektrinių įrankių, priedų/eksploatacinių medžiagų bei darbo saugos produktų prekyboje. Esame specializuoti ir orientuoti į metalo apdirbimo, pramonės, statybų sektorių. Dirbame lanksčiai, esame kompetentingi, nuolatos tobulinamės...
Anjesė
Tvirtinimo detalės bei elementai

Adresas: Lygioji g. 3, LT-46359 Kaunas.
Veiklos sritys: tvirtinimo detalės, elementai; darbo apranga; didmeninė prekyba; įrankiai; statybinės medžiagos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba tvirtinimo detalėmis ir elementais - pagrindinė “Anjesė” veikla. Apsipirkite saugiai ir greitai mūsų naujoje el. parduotuvėje shop.anjese.lt Anjesė, UAB yra: Šrubena Unia oficialūs atstovai Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje Hans tools oficialūs atstovai Lietuvoje, Latvijoje bei...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Ulmas
Baldinė furnitūra ir baldų gamybos medžiagos prekyba

Adresas: Draugystės g. 12A, LT-51260 Kaunas.
Veiklos sritys: baldų gamybos medžiagos, furnitūra; baldai (gamyba); didmeninė prekyba; eksportas; importas; įrankiai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
ULMAS, UAB – didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų gamybos medžiagomis: baldinė furnitūra, apdailinta baldinė plokštė, stalviršiai, compact HPL, žaliavinės plokštės kaip fanera, MDF, MDP, HDF, OSB. Korpusinių baldų ruošinių gamyba: baldinių detalių pjovimas, briaunų klijavimas, skylių gręžimas, frezavimas ir t.t...

GOD – naujas žaidėjas "įkaitusioje" Lietuvos IT rinkoje
GOD – naujas žaidėjas "įkaitusioje" Lietuvos IT rinkoje 10-03 01:49
"Vokietija yra didelė šalis, bet joje nėra lengva rasti tinkamų darbuotojų, todėl vis dažniau ieškome talentų iš Europos Sąjungos. Lietuvą pasirinkome dėl puikios jos universitetų reputacijos", –...
"Arrow Electronics" tapo "Cohesity" atstovais Lietuvoje
"Arrow Electronics" tapo "Cohesity" atstovais Lietuvoje 10-03 01:38
"Arrow Electronics" tapo duomenų valdymo lyderio "Cohesity" platintoju ir nuo šiol taip suteiks pridėtinę vertę "Cohesity" duomenų valdymo ir apsaugos pasiūlymais besidomintiems Baltijos šalių...
"Adampolis Shop": parduotuvės tapo kompetencijų centrais
"Adampolis Shop": parduotuvės tapo kompetencijų centrais 10-03 01:35
Viena didžiausių komercinio ir nekomercinio transporto bei spec. technikos pardavimo, nuomos ir aptarnavimo įmonių grupių "Adampolis Group" šiemet pristato naują "Adampolis Shop" prekės ženklą ir...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 83,12 -12,81%