Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB PROSPORT.LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "PROSPORT.LT"

Atsiliepimai apie UAB "PROSPORT.LT"

Aistra Sportui
Parašyk savo nuomonę apie UAB "PROSPORT.LT"

Įsigijau Atomic slides, vienas iš brangesnių (699, , 00 Eur jau su 30 proc. nuolaida). Slidinėjant sulinko. Nežinau ką reikia daryti, kad sulintų slidės. kreipiausi į paradvėją- pasirodo tai negarantinios atvejis. Patarė pabendrauti su Atomic atstovu, kuris pas juos ir dirba. Po kelių bandymų pabendrauti, supratau, kad tai misija neįmanoma kangi jis vis "dabar" negali kalbėti, o kai gali pažada, kad pabandys spręsti ir perskambins. Aišku jokio preskambinimo nebūna. Dar pasakė, kad mano atveju Atomic nepripažįsta savo kaltės, bet gali pasiūlyti įsigyti kitas mano pasirinktas Atomic slides už ypatingą kainą. Tą "ypatingą" kainą gavau beveik po metų bendravimo (dėl sulinkusių slidžių kreipiausi 2020-02-14, "pasiūlymą" gavau 2021-02-05). Kas labiausiai nustebino, kad tą ilgai laukta spec. kaina sudarė maždaug 80-ies eurų nuolaida nuo visai kito modelio slidžių kainos. Sakyčiau tikrai "įspūdinga spec. kaina", kurios reikėjo laukti metus. Apibendrinant, gerai pagalvokite ar tikrai verta pirkti Artomic slides ir dar Prosport parduotuvėje.
Einaras Paulauskas
2020-10-12 13:58:52 IP 2i24t2vh
Nesuprates klientas 2020-10-07 16:40:22
Paslaugų kokybė = 0. Skelbiamos akcijos. Susisiekti su pardaveju nurodytais el.p ir tel. - misija neįmanoma, skambučiai numetinėjami. Po savaitės bandymų... SĖKMĖ rasta gyvų, seka perjungimai, su reikalingu specialistu... ATSAKYMAS prekių nebus, bet jei norite avansą pervedinėkite... AČIŪ. Kuo toliau nuo tokios kontoros. Pradėkite dirbti, nupirkta reklama biznio už jus nepadarys :)
Sveiki, atsiprašome už blogą patirtį. Gal galėtumėte patikslinti šią situaciją? Būtume dėkingi jeigu parašytumėte į einaras@prosport.lt ir padėtumėte mums tapti efektyvesniais.
Nesuprates klientas
2020-10-07 16:40:22 IP 28p8cjju
Darbuotojas savaitei
2020-09-15 00:41:37 IP 28ma394b
Tiek kolektyvas tiek pati vadove saunus ProSport SEB arenoje, bet vadovas tikrai keistas. Skambineja irvklausineja su kiek zmoniu siandien kalbejau darbe :D Darbas nuo 10:00 o jis pasako, kad atvykti buo 8:30 nes bus mokymai, jau vyksti i tuos mokymus, o jis pranesa kad mokymai atsaukiami ir nukeliami kitai dienai :D Nusprendziau nesiblaskyti tokiame darbe ir grizti dirbti i Prekybos centra, kur tokiu nesamoniu tikrai nebuna :)
Buves darbuotojas
2020-03-18 12:58:52 IP 2e7r3saf
Neduok dieve čia pakliūt dirbt. Jei norit gadintis sveikatą, nervus, dirbt viršvalandžius ir uždirbt 600 - pirmyn!
Šaunuoliai. Pirkau kedus, greitai atsiuntė, deja netiko. Be jokių problemų priėmė atgal, užsakė kurjerį, apmokėjo siuntimą ir grąžino pinigus, jautėsi, kad jiems svarbu ne tik parduoti bet kokia kaina.
Laura Rajeckaitė
2019-07-06 15:21:02 IP 2i5728ls
Geriausias dviračiù servisas Kaune!
Super.Varskeciai
2017-08-22 23:20:34 IP 5f4sottt
blogai, penktadieni paziurejau per puslapi, kad yra rakete Saltoniskiu g. Roger Federer Wilson, bet nuojauta buvo, kad nebus raketes ir aisku. nera... paskambinau, konfliktinis pardavejas su paniatkem, aiskino, kokios pas mane problemos isvis... kad jis dirba vienas dirba, neisrase fakturos ir davai tipo, kokios problemos.??? Cia tipo normali parduotuve ?
VISIŠKAI nepatikima kontora. lygiai taip pat pirkau dovanų čekį, pavėlavom kelias dienas ir irgi 100 eur pavogė. Nei parduotuvėj, nei telefonu, nei direktoriui jokie skambučiai ar laiškai nepadėjo. Tiesiog ignoruoja. JOKIU BŪDU nepirkite šių a******ų dovanų čekio, nes jis iš esmės yra nieko nevertas. Klientų aptarnavimas taip pat tragiškas
Atsargiai labai nepatikima firma.Pirkome dovanu kupona galioja tik 1 mėn, pavelavome 3 dienas ir 100 EUR kaip į balą.Prašėme pratesti kupona telefonu atsakymas neigiamas, prašėme grąžinti sumoketus pinigus negrąžino.
Manau, kad parduotuvės kolektyvas elgiasi neteisingai. Atvykus į parduotuvę buvo paskelbta akcija: perki striukę ir tos pačios firmos kelnes gauni dovanų. Kadangi tinkamo kelnių dydžio nebuvo, jas užsakė internetu atsiūsti iš kitos parduotuvės. Atvykus po kelių dienų pasiimti savo aprangos už 100eu buvau, , maloniai" nustebinta, kad nemokamų kelnių akcija jau nebegalioja ir jos kainuoja taip pat 100eu. Bendra suma išaugo iki 200eu. Manau, kad tai buvo parduotuvės klaida nes buvo apranga rezervuota dar akcijos laikotarpiu ir buvo iš anksto sutarta kaina. Iš parduotuvės išėjau su apranga, bet labai nusivylusi tokiu parduotuvės neatsakingumu klientų atžvilgiu.
Nezinau del savininko, bet vadybininkas Kaune - laukinis.. Is tikro jau senokai nebuvaumates tokio prasto lygio aptarnavimo. Turbut savininkui si veikla nera pagrindine jeigu visiskai nesirupina. Jeigu turit laiko ir nerupi ar vykdys isipareigojimus, tai galit pirkti.

Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...

Nacionalinis muziejus balandį ketina atidaryti naują padalinį
Nacionalinis muziejus balandį ketina atidaryti naują padalinį 02-27 17:02
Baigus daugiau nei dešimtmetį trukusią renovaciją, Vilniuje balandį duris atvers vienuoliktasis Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys.
Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas
Šiemet pradedamas masinis NT registro archyvo skaitmeninimas 02-27 15:30
Registrų centras (RC), siekdamas plačiau atverti turimus duomenis ir paskatinti elektroninių paslaugų plėtrą, šiemet pradės masinį Nekilnojamojo turto registro (NTR) dokumentų archyvo...
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118
"Telia" išjungia "Wi-Fi mieste" ir 118 02-27 15:03
"Telia Lietuva" nuo kovo pradžios nebetieks "Wi-Fi mieste" ir "118 informacijos telefonu" paslaugų. Anot bendrovės, išpopuliarėjus išmaniesiems telefonams ir mobiliajam internetui, šių paslaugų...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Bank of America 34,71 -3,40%
Wells Fargo 36,17 -3,70%