Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB PROSPORT.LT

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "PROSPORT.LT"

Atsiliepimai apie UAB "PROSPORT.LT"

Aistra Sportui
Parašyk savo nuomonę apie UAB "PROSPORT.LT"

2022-06-09 08:17:42
Rasuole 2022-06-08 22:48:26
Su dukrytėm rinkomės lauko teniso raketes.
Labai dėkojam už profesionalų aptarnavimą Kauno parduotuvės vedėjai.
Likom labai maloniai nustebinti.
Tikrai dar sugrįšim.
Rekomenduoju
Sveiki p. Rasuole, ačiū labai Jums už atsiliepimą! Būtinai perduosime Kauno parduotuvės vedėjai Neringai!
Su dukrytėm rinkomės lauko teniso raketes.
Labai dėkojam už profesionalų aptarnavimą Kauno parduotuvės vedėjai.
Likom labai maloniai nustebinti.
Tikrai dar sugrįšim.
Rekomenduoju
Nepatenkinta 2022-06-03 18:30:30
Kaunas, šendien su sūnum lankėmės jūsų parduotuvėje, likome nusivylę aptarnaujančiu personalu.Kalbėjo pakeltų tonu ir šaipėsi kad nežinome kaip tiksliai vadinasi paslauga kurios mums reikėjo visa parduotuvė skambėjo ! Labai nemalonus, neprofisionalus aptarnavimas. Dviratį sutvarkė kitur labai malonūs savo darbą išmanantys darbuotojai.
Gerbiama Lina Pusvaškyte, Ačiū už jūsų išsakytą nuomonę apie PROSPORT.LT parduotuvės aptarnaujančio personalo nekultūringą elgesį. Tai padės mums tobulėti, nes tobulėjimui ribų nėra. Jūs tik įėjusi į parduotuvę pareikalavote įvardinti kiek kainuos dviračio rato remontas, kurio jūs neturėjote su savimi. Aš jums atsakiau, kad kai meistras pamatys kokio lygio remontas yra reikalingas jūsų dviračio ratui, tuomet ir bus įvardinta kaina. Jūs pakartotinai reikalavote įvardinti kiek kainuos rato remontas, "nu tas balansavimas". Aš jums paaiškinau kad balansuojami automobilio ratai, o dviračio ratas jei yra sulansktytas jis tiesiog yra tiesinamas. Jums dar paaiškinau, kad jei dviračiu buvo atsitrenkta į bordiūrą, tuomet rato lyginimas užims daugiau negu valandą laiko, o valandos meistro darbo įkainis yra 30€. Tuomet dar kartą reikalavote įvardinti kiek gi kainuos rato remontas. Jums atsakiau kad nematant rato negalėsime to įvardinti. Tuomet jūs pasakėte savo sūnui kad dabar, kadangi neturite laiko išvažiuojate, o jūs atvešite ratą suremontuoti kitą dieną. Nuoširdžiai nesuprantu kuo jus įžeidžiau, bet jeigu taip atsitiko, tai nuoširdžiai jūsų atsiprašau, nes man kaip ir visiems mūsų įmonės darbuotojams klientas yra visada teisus. Su pagarba PROSPORT.LT direktorius Edvinas Paulauskas
Nepatenkinta
2022-06-03 18:30:30
Einaras Paulauskas 2022-05-02 08:32:32
Sveiki, p. Viliau, apgailestauju dėl Jūsų negatyvios patirties mūsų parduotuvėje. Mūsų tikslas, kad klientai būtų patenkinti savo pirkiniais, todėl būčiau dėkingas, jeigu galėtumėte atrašyti į mano el. laišką, kurį Jums išsiunčiau Jūsų nurodytu el. pašto adresu.
Problema išspręsta profesionaliai ir labai operatyviai.
Dėkui už pastangas p. Einarui ieškant sprendimo.
2022-05-02 08:35:21 IP 2i24t2vh
Vytautas 2022-04-23 17:18:58
Pirkome dviratį su sukomplektuotais priedais.
Sumontuoti priedų negalėjote - darbo laikas baiginėjosi.

Patiems sumontuoti nepavyko - NETINKAMAI PARINKTA PURVASAUGIŲ KOMPLEKTACIJA ESAMAM DVIRAČIO MODELIUI...

LABAI NEATSAKINGAS POŽIŪRIS Į PARDAVIMUS ARBA NESUPRATIMAS PARDUODAMO PRODUKTO.
Sveiki, p. Vytautai, atsiprašome už Jūsų sugaištą laišką. Parašiau Jums el. laišką, neabejoju, kad galime rasti tinkamą sprendimą.
2022-05-02 08:32:32 IP 2i24t2vh
Vilius 2022-04-30 11:06:29
Pirktas Kona dviratis iš Kaune esančios parduotuvės.
Konsultantas perkant neįspėjo jog tai žemos kokybės dviratis ir pradėjus eksploatuoti girdimi garsai bei grandinės lietimasis yra normalu. Pasikeisti į brangesnį arba grąžinti nėra galimybes.
Ieškantiems kokybės rekomenduoju kreiptis kitur.
Pirktas Kona dviratis iš Kaune esančios parduotuvės.
Ieškantiems kokybės rekomenduoju kreiptis kitur.
Pirkome dviratį su sukomplektuotais priedais.
Sumontuoti priedų negalėjote - darbo laikas baiginėjosi.

LABAI NEATSAKINGAS POŽIŪRIS Į PARDAVIMUS ARBA NESUPRATIMAS PARDUODAMO PRODUKTO.
Buves darbuotojas
2022-03-21 11:42:35 IP 5cfm78mf
Nerekomenduoju cia darbintis. Miglotos atsakomybes, galimybiu nera, nesuteikiamos darbo priemones, toksiska aplinka, jautiesi sekamas ir tikrinamas.
2021-11-25 08:28:45 IP 2i24t2vh
Giedre R 2021-08-21 14:47:14
Viskas puikiai! Gavau greitai ir kokybiskus dalykus. Aciu ir sekmes darbuose ;)
Sveiki Giedre, ačiū labai už atsiliepimą!
2021-11-25 08:24:29 IP 2i24t2vh
Gabrielė 2021-11-24 19:38:50
Ačiū Danieliui už puikų servisą.
Sveiki Gabriele, ačiū labai už Jūsų komentarą, būtinai perduosime Danieliui.
Ačiū Danieliui už puikų servisą.
Viskas puikiai! Gavau greitai ir kokybiskus dalykus. Aciu ir sekmes darbuose ;)
Serviso kokybė žemiau plintuso... E. parduotuvėje leidžia užsakyti bet ką (nes neva viską turi), tada savaitę tyli, tada pasako, kad visgi prekių neturi (man taip buvo perkant vaikišką šalmą)... daugiau niekad nieko nepirkčiau šioje e. parduotuvėje...
Einaras Paulauskas 2021-04-15 17:36:37
Sveiki Egidijau, Atomic yra vienas iš seniausių ir didžiausių slidinėjimo inventoriaus gamintojų pasaulyje, per metus pagaminantis daugiau nei 500 tūkstančių slidžių porų. Tai yra Austrijos įmonė, kurioje kokybės standartai yra patys aukščiausi, todėl jų sistema, kurios dėka galime pakeisti ypatingai retai pasitaikančius brokus, yra paprasta: mes padarome galimai brokuotų produktų nuotraukas, pridedame kliento ir mūsų pačių komentarus, o Atomic pateikia savo išvadas. Jūsų atveju išvada buvo tokia, kad produktas buvo fiziškai sugadintas dėl netinkamo naudojimo arba transportavimo. Iš savo pusės pasiūlėme specialią kainą naujai porai slidžių. Mums apmaudu, kad šis pasiūlymas Jums pasirodė nepriimtinas, Jūs kreipėtes į vartotojų teises ginančia institucija, kuri Jums taip pat pasakė, kad produktas buvo sugadintas dėl netinkamo naudojimo. UAB PROSPORT.LT yra ilgalaikis Atomic distributorius Lietuvoje ir džiaugiames galėdami pasiūlyti aukščiausio lygio produktus ir jų servisą mūsų klientams.
Visa esmė ne apie tai koks yra puikus Atomic gamintojas, kiek, ko ir kaip pagaminą, Esmė apie tai, kad gero gamintojo atstovavimas patenka į ne kokio pardavėjo rankas ir dar į blogesnes atstovo rankas. Esmė, kad vietinis atstovas nesugeba atstovauti to gamintojo, o tokią jo veiklą ar tiksliau pasakius neveikimą toleruoja pardavėjas. Ar normalu, kad atstovas pasiūlo "specialią" kainą po beveik metų laiko (kreipiausi 2020-02-14, pasiūlymą gavau 2021-02-05) su labai "įspūdinga" 80 Eur nuolaida. Dar pamiršau paminėti, kad gauti iš atstovo kažkokį pasiūlymą teko paskambinti maždaug 8 kartus (skambindavau su kelių savaičių/ mėnesių tarpais). nesuprantu apie kokį "aukčiausio lygio servisą" šnekame. Atomic produkto pirkimą iš jūsų parduotuvės galiu prilyginti pirkimui iš turgaus- svarbu parduoti, po to jau tas klientas nesvarbus.
2021-04-15 17:36:37 IP 28ma2apa
Egidijus 2021-02-17 10:56:01
Įsigijau Atomic slides, vienas iš brangesnių (699, , 00 Eur jau su 30 proc. nuolaida). Slidinėjant sulinko. Nežinau ką reikia daryti, kad sulintų slidės. kreipiausi į paradvėją- pasirodo tai negarantinios atvejis. Patarė pabendrauti su Atomic atstovu, kuris pas juos ir dirba. Po kelių bandymų pabendrauti, supratau, kad tai misija neįmanoma kangi jis vis "dabar" negali kalbėti, o kai gali pažada, kad pabandys spręsti ir perskambins. Aišku jokio preskambinimo nebūna. Dar pasakė, kad mano atveju Atomic nepripažįsta savo kaltės, bet gali pasiūlyti įsigyti kitas mano pasirinktas Atomic slides už ypatingą kainą. Tą "ypatingą" kainą gavau beveik po metų bendravimo (dėl sulinkusių slidžių kreipiausi 2020-02-14, "pasiūlymą" gavau 2021-02-05). Kas labiausiai nustebino, kad tą ilgai laukta spec. kaina sudarė maždaug 80-ies eurų nuolaida nuo visai kito modelio slidžių kainos. Sakyčiau tikrai "įspūdinga spec. kaina", kurios reikėjo laukti metus. Apibendrinant, gerai pagalvokite ar tikrai verta pirkti Artomic slides ir dar Prosport parduotuvėje.
Nori darbintis Kaune? Nepatariu... Direktorius nesiskaito su darbuotojais. Vis viskas blogai, normaliai nepaaiškina užduoties. Vėliau pyksta, kad nieko nedarai. Plius prigalvoja kruva darbų ir labai breitai keičiasi nuomonė. Vis darai kitus darbus ką pasako, o vėliau aiškina kodėl kiti darbai nepadaryti. Dažniausiai nauji darbuotojai keičiasi kas mėnesi, nes nebeištveria spaudimo ir krūvio. Bet jei nori įšukių, nori kas diena būti kviečiamas į kabinetą ir klausytis moralų, nori daug dirbi darbo metu ir namuose. Tai šis darbas kaip tik tau :)

P.S. Be reikalo nerašyčiau, nes daug girdėjau nusiskundimų ir noriu pranešti, kad darbas čia tikrai nevertas dėmesio.
2020-10-12 13:58:52 IP 2i24t2vh
Nesuprates klientas 2020-10-07 16:40:22
Paslaugų kokybė = 0. Skelbiamos akcijos. Susisiekti su pardaveju nurodytais el.p ir tel. - misija neįmanoma, skambučiai numetinėjami. Po savaitės bandymų... SĖKMĖ rasta gyvų, seka perjungimai, su reikalingu specialistu... ATSAKYMAS prekių nebus, bet jei norite avansą pervedinėkite... AČIŪ. Kuo toliau nuo tokios kontoros. Pradėkite dirbti, nupirkta reklama biznio už jus nepadarys :)
Sveiki, atsiprašome už blogą patirtį. Gal galėtumėte patikslinti šią situaciją? Būtume dėkingi jeigu parašytumėte į [email protected] ir padėtumėte mums tapti efektyvesniais.
Nesuprates klientas
2020-10-07 16:40:22 IP 28p8cjju
Darbuotojas savaitei
2020-09-15 00:41:37 IP 28ma394b
Tiek kolektyvas tiek pati vadove saunus ProSport SEB arenoje, bet vadovas tikrai keistas. Skambineja irvklausineja su kiek zmoniu siandien kalbejau darbe :D Darbas nuo 10:00 o jis pasako, kad atvykti buo 8:30 nes bus mokymai, jau vyksti i tuos mokymus, o jis pranesa kad mokymai atsaukiami ir nukeliami kitai dienai :D Nusprendziau nesiblaskyti tokiame darbe ir grizti dirbti i Prekybos centra, kur tokiu nesamoniu tikrai nebuna :)
Buves darbuotojas
2020-03-18 12:58:52 IP 2e7r3saf
Neduok dieve čia pakliūt dirbt. Jei norit gadintis sveikatą, nervus, dirbt viršvalandžius ir uždirbt 600 - pirmyn!
Šaunuoliai. Pirkau kedus, greitai atsiuntė, deja netiko. Be jokių problemų priėmė atgal, užsakė kurjerį, apmokėjo siuntimą ir grąžino pinigus, jautėsi, kad jiems svarbu ne tik parduoti bet kokia kaina.
Laura Rajeckaitė
2019-07-06 15:21:02 IP 2i5728ls
Geriausias dviračiù servisas Kaune!
Super.Varskeciai
2017-08-22 23:20:34 IP 5f4sottt
blogai, penktadieni paziurejau per puslapi, kad yra rakete Saltoniskiu g. Roger Federer Wilson, bet nuojauta buvo, kad nebus raketes ir aisku. nera... paskambinau, konfliktinis pardavejas su paniatkem, aiskino, kokios pas mane problemos isvis... kad jis dirba vienas dirba, neisrase fakturos ir davai tipo, kokios problemos.??? Cia tipo normali parduotuve ?
VISIŠKAI nepatikima kontora. lygiai taip pat pirkau dovanų čekį, pavėlavom kelias dienas ir irgi 100 eur pavogė. Nei parduotuvėj, nei telefonu, nei direktoriui jokie skambučiai ar laiškai nepadėjo. Tiesiog ignoruoja. JOKIU BŪDU nepirkite šių a******ų dovanų čekio, nes jis iš esmės yra nieko nevertas. Klientų aptarnavimas taip pat tragiškas
Atsargiai labai nepatikima firma.Pirkome dovanu kupona galioja tik 1 mėn, pavelavome 3 dienas ir 100 EUR kaip į balą.Prašėme pratesti kupona telefonu atsakymas neigiamas, prašėme grąžinti sumoketus pinigus negrąžino.
Manau, kad parduotuvės kolektyvas elgiasi neteisingai. Atvykus į parduotuvę buvo paskelbta akcija: perki striukę ir tos pačios firmos kelnes gauni dovanų. Kadangi tinkamo kelnių dydžio nebuvo, jas užsakė internetu atsiūsti iš kitos parduotuvės. Atvykus po kelių dienų pasiimti savo aprangos už 100eu buvau, , maloniai" nustebinta, kad nemokamų kelnių akcija jau nebegalioja ir jos kainuoja taip pat 100eu. Bendra suma išaugo iki 200eu. Manau, kad tai buvo parduotuvės klaida nes buvo apranga rezervuota dar akcijos laikotarpiu ir buvo iš anksto sutarta kaina. Iš parduotuvės išėjau su apranga, bet labai nusivylusi tokiu parduotuvės neatsakingumu klientų atžvilgiu.
Nezinau del savininko, bet vadybininkas Kaune - laukinis.. Is tikro jau senokai nebuvaumates tokio prasto lygio aptarnavimo. Turbut savininkui si veikla nera pagrindine jeigu visiskai nesirupina. Jeigu turit laiko ir nerupi ar vykdys isipareigojimus, tai galit pirkti.

Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Kėdainiai +370 657 99405 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 9 – 15h; Šiauliai +370 657 99404 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 8 – 15h; Panevėžys +370 657 99446 Darbo laikas: I-V 10 – 18h; VI 10 – 14h; Vilnius +370 657 99448 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 9 – 15h; Kaunas +370 657 99430 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 10 – 14h;...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?