Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vakarų juristai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vakarų juristai

Atsiliepimai apie Vakarų juristai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Vakarų juristai, UAB

Dėkinga, , Vakaru juristai" teisininkei Onutei už greitą ir profesionalią pagalbą tokiu nelengvu metu! Malonu buvo bendraut ir rekomenduoju rinktis Jus!
Likau labai patenkintas teisininkų teikiamomis paslaugomis. Malonus bendravimas, konsultacija ir žmogiškas noras nuoširdžiai padėti.
Noriu padekoti UAB " Vakarų juristai" už profesionalią pagalbą atstovaujant teismuose. Linkiu sėkmės toliau dirbant savo darbą.
Norėčiau padėkoti "Vakarų juristai" UAB teisininkei Onutei Mačiulaitienei. Labai ačiū už suteiktos jėgas, labai Jums dėkinga už palaikymą ir patarimus, už nuoširdi pagalba.

Kol mes gyvi - dar viską galima pakeisti.
Pažvelgti į akis. Atleist. Priglaust.
Pamiršti nuoskaudas. Nekaltinti. Neteisti.
Tiesiog pabūt šalia ir širdimi pajaust.
Kad nedraskytų sielos bukas skausmas
Už pyktį. Už nemeilę. Ne žodžius.
Už tai, kad delsėm, kai reikėjo nebelaukti,
Kol laikas sudėlios visus taškus.
Didžiulus AČIŪ "Vakarų juristai" UAB teisininkei Onutei Mačiulaitienei. Kreipiausi rekomenduota draugų, tikrai nenusivyliau, viską įveikėme kartu :) Jos dėka žengsiu tolyn į gyvenimą. Dėkinga ir už patarimus, skirtą laiką, nuoširdumą. Drąsiai rekomenduoju. Ateityje prireikus teisinės pagalbos neisiu niekur kitur. AČIŪ.
Vaida Vainauskiene
2019-01-14 11:24:21 IP 28m95804
Vėl užklupus bėdai kreipėmės į Marių Cechanaviciu, tai viskas pavyko sklandžiai. Realiai vakarų juristus jau skaitau savais
Norėčiau iš visos širdies padėkoti Onute Maciulaitiene ir Mario Cechanaviciu, kurios deka mano dukra laimejo byla apie keitima vienos raides, , v, , i, , w, , Ši kontora mus labai pagelbėjo. Puikiai tvarko dokumentus, dėmesingi kliento pageidavimams, greitai dirba.Mes laimejam byla.Jei kada dar reikės advokato, tai kreipsiuosi tik pas jos.
Добрый день! Я хочу паблагодарить привосходного человека, помошника и спасительницу! Onute спачибо вам! Вашей команде за столь ответственную и искреннию работу, помощ! Я благодарна за то что не оставили в беде за то что помогли! Я уверяю всех вас что этот человек всегда откликнеться вам поможет и сделает это на высочайшем уровне! Всегда все пунктуально и с душой! На все вопросы всегда есть ответы и ждать не застовляет, работает по максимуму! Надею что и оставшиеся обещания будут осуществлены.Я благодарю вас еще раз за всю вами проведенную работу! Спасибо!
Esu begalo dekingas "Vakaru juristai" UAB teisininkei Onutei, padejo ispresti visas problemas ir atversti nauja svaru gyvenimo lapa, tik jos deka as galiu ir toliau kurti savo gyvenima, ir siekti aukstumu.. Ji visados pataria ir skiria laiko, kai to labiausiai reikia ir nepalieka zmogaus bedoje. Be jos pagalbos ir jos komandos as buciau prarades savo gyvenima ir nesusitvarkes jo, tai norejau padekoti Onutei ir jos komandai is visos sirdies!
As esu begalo dekingaa uz viska ka man padejo ir pataria, kad neliko abejinga, nepaliko bedoje!
Kai mano vyra "pagavo" jaunystes bedos, t.y. antstoliai ir skolos, tai Vakarų Juristai be galo pagelbėjo. 100 procentų rekomenduoju šiuos puikius žmones, o ypač direktorę, kadangi ji pradėjo su mumis dirbti. Be galo atsidavusi savo darbui, ir jos darbo esmė yra padėti žmogui kuriam reikia pagalbos, o ne atvirkščiai, padeda kiek beišgali, visada ras laiko paaiškinimams ir patarimams. Jei kada dar reikės advokato, tai kreipsiuosi tik pas ją.
Tariu didelis ačiū teisininkei Onutei ir jos puikiai komandai, kurių profesionalumas, įžvalga, tikėjimas tuo ką daro, padėjo man išspręsti daugelį dalykų. Surasti tiesą, nežlugti man pačiai, nenuleisti rankų, pakelti galvą ir eiti toliau į priekį. Gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Užversti juodus lapus ir rasti jėgų atversti naują, švarų gyvenimo lapą. Dirbant kartu radau draugus su kuriais galiu pasikonsultuoti betkuriuo metu ir ne tik teisiniais klausimais. Rekomenduoju visais teisiniais klausimais kreiptis, patkėkite, nebūsite nuvilti. Tik nesitikėkite, kad sprendimus priims teisininkė ir jos komanda. Kaip kažkas jau rašė, išgirskite teisininkę, o ne girdėkite tai ką norite girdėti, nes sprendimus priima teismai.
Teisininke Onute Maciulaitiene operatyviai sutvarke dokumentus teismui atliko savo darba profesionaliai. Kadangi gyvenu uzsienyje ir neturejau daug laiko viska padare greit. Ir kaip zmogus ji begalo siltas zmogus. Su ja bendraujant jautiesi komfortabiliai ji nuramins patars... Visiems rekomenduoju sia teisininke. Aciu Onute didziules sekmes jusu darbe.
Noriu pasakyti visiems, kreipkites pagalbos butent pas šia teisininke.Nebusite nuvilti.Labai aiskiai, konkreciai ir suprantamai yra paaiskinama kokios galimybes, kokia situacija ir ar verta bylinetis. Tik isgirskite teisininkes aiskinima, jog sprendima priima teismas.Mes visada linke klausyti saves ir ateiname pas teisininkus noredami, kad jie priimtų sprendima.Taciau taip.nera..Mano bylos nagrinejimas vyko beveik 3metus.Noriu atkreipti demesį, kad šios teisininkes pagalba, nuoširdumu, jos profesionalumo ir kruopstumo deka, teismas prieme sprendima mano naudai.Nenoriu žeminti kitų teisininkų ir advokatų. Visi dirba taip kaip jie supranta, tacia teisininkė Onute paliko labai puiku ir gilų įspudį savo profesionalumu.
Noriu padekoti teisininkei Onutei Maciulaitienei uz profesionaliai suteikta pagalba, jos gebejima ivertinti sudetingas situacijas ir surasti tinkama sprendima, laimint sudetinga byla. Galiu rekomenduoti kaip patyrusia ir ismanacia savo darba advokate, kuria galima besalygiskai pasitiketi!
Sveiki, as Onute pazystu lb.senai labai nuosirdus ir geras zmogutis ir gera teisininke tikrai savo darba ismano..galite drasiai pas ja kreitis visada pagelbes suras iseiti.Man padejo lb.daug ir byla laimejom!didelis aciu ir sekmes!
Noreciau pareiksti padeka juristei p.Onutei Maciulaitienei uz kruopsciai ir teisingai surasytus dokumentus i teisma. Tai zmogus kuris ismano savo darba puikiai. Byla laimejome. Aciu Jums
Norėčiau iš visos širdies padėkoti Onutei, kurios besąlygiškas atsidavimas savo darbui ir tikėjimas tuo ką daro, padėjo man nenuleisti rankų ir patikėti, kad teisybė dar gali triumfuoti. Dvi bylos jau laimėtos, dirbame toliau, kadangi dar liko neišspręstų klausimų. Dirbant kartu radau draugą su kuriuo galiu pasikonsultuoti bet kuriuo metu ir ne tik teisiniais klausimais. Ačiū Jums be galo.
Laba diena! Noreciau padekoti siems gerai savo darba dirbantiems zmonems tureta ne viena byla ir ne vienoje srityje ir esu patrnkinta ju darbais patariu visiems apsilankyti ir tikrai suprasite kad sie zmones zino savo darba ir tikrai patarsite savo artimiems tik cia kreiptis....
Laba diena, rasau jums nes noriu padekoti teisininkei Onutei Maciulaitienei-moteriai is didziosios raides ir tikrai visiems patariu kreiptis pas sia savo darba ismanancia teisininke kuri verta tiesiog gero advokato vardo.Tai zmogus neprarades orumo, garbes turintis begaline sirdi.Kai uzgriuna bedos susiijusios su teismais ir jus negalite pakovoti uz savo teisybe, nes esate vargsas LT pilietis ir jusu finansine padetis prasta (juk uz viska reikia moketi)-jauciates tiesiog bejegis, sugniuzdytas ir neberandantis iseities beviltiskoje situacijoje-tai si teisininke jums visada isties pagalbos ranka. Kai kreipiausi pas Onute buvau palauzta-gyvenimas slydo is po koju, nes negalejau padeti savo dukrytei irodyti teisybes, bet si teisininke sugebejo mane nuraminti, suteike vilti ir nora gyventi. tai ne tik teisininke bet ir gera psichologe, kas ypac svarbu zmogui pakliuvus i aklaviete.Zingsnis po zingsnio ji sutvarke dokumentus ir byla sekmingai buvo isspresta, be visa to nereikalaudama didelio atlygio, neieskanti pelno is vargsu zmogeliu.Onute tiesiog dievo dovana duota teisininke kuri gime su siuo pasaukimu padeti zmonems ir sugrazinti sypsenas ju veiduose. MIELIEJI, kreipkitespas Onute Maciulaitiene ir jus pamatysite koks tai nuostabus zmogus ir patyres teisininkas. Ir nesvarbu kokiam Lietuvos kampelyje jus uzklupo beda si teisininke visada isties pagalbos ranka ir pades isspresti jusu problemas.Aciu
Su Ona Mačiulaitiene bendrauju ne pirmą kartą. Man labai patiko su ja bendrauti. Neteko nusivilti. Kaip advokatė labai gerai nusimano savo darbą. Noriu palinkėti jai sėkmės ir ištvermės darbe, kad ir toliau laimetų visas bilas.
Su Ona Mačiulaitiene bendrauju jau ne vienus metus ir dalyvavome ne vienoje byloje. Visus dokumentus sutvarkė teisingai ir laiku. Darbų įkainiai irgi yra tokie kaip ir kitur. Tegul jai sveikatos dar daug metų dirti ir nepavargti.
Turiu pastebėti kad byla bylai nelygi. Yra bylų kurios atrodo nesudėtingos bet pradėjus nagrinėti kartais reikalai pakrypsta kita linkme.
Su Ponia Onute bendrauju jau daugiau nei tejus metus. Per ta laika laimejome tris bylas. Ir siuo metu vyksta dar dvi bylos. Todel net neabejoju, kad mes jas laimesim. Visiem, kam tik reikia teisininko paslaugu, tikrai rekomenduoju kreiptis i Ponia Onute.
Sveiku protu nesuvokiamas komentaras "viską darė mano nenaudai", koks teisisninkas rizikuos savo geru vardu, siekdamas klientui nepalankaus sprendimo? Žmonės komentuodami kartais pagalvokite ką rašote ir kokiu tikslu!!!
Su O. Mačiulaitiene susipažinau per jos esamus klientus, kai jau atrodė nebėra kur kreiptis ir nebėra jokios išeities. Padarė savo darbą labai greitai, atsakingai, važinėjo bylos reikalais iš savo lėšų, nes neturėjau iškart kaip atsiskaityti. Bylą laimėjome, tik šios teisininkės dėka. Man ją rekomendavo, dabar tai darau ir aš. Labai patikimas ir atsakingas žmogus.
Dėl kaltinimų pritariu komentavusiam, turėtumėte kreiptis į atitinkamas institucijas, už savo veiksmus turi žmonės atsakyti.
Visai neseniai buvau praktiskai nusivyles teisesauga.Nors byloj dalyvavau kaip nukentejes, vis delto byla itartinai buvo vilkinama, bet p. Onos Maciulaitienes deka visi dokumentai buvo paruosti, sutvarkyti, byla pagaliau daejo iki teismo. As asmeniskai abejoju pries tai kelis rasytus komentarus, nes pats asmeniskai pamaciau profesionalu, konkretu ir greita darba. Savo pazistamiems ar seimos nariams ramiai rekomenduociai kreiptis. Todel linkiu tik sekmes tokiame nepaprastame darbe.
Su p. Ona Mačiulaitiene bendradarbiaujame jau seniai, ne vieną bylą turėjome savo šeimoje, ir nei vienos pralaimėtos. visus dokumentus sutvarkė tvarkingai, rūpinimosi bylomis buvo minimaliai iš mūsų pusės, jokių nesusipratimų niekada nebuvo. Advokatė dirba atsakingai ir su rūpesčiu, kad viskas pasisektų ir byla būtų laimėta. Jei nėra galimybės atvykti į advokatės kontorą, tai p. Onutė pati atvyksta iki mums patogios vietos ir patogiu laiku, kas sutikite, tikrai nėra įprasta. Dabar taip pat dirba su viena mano byla, ir sėkmingai viskas vyksta. O dėl viename komentare minėto dokumentų nuslėpimo tai siūlyčiau p. Onutei kreiptis gal net ir į prokuratūrą dėl išaiškinimo, visdėlto tai nejuokas kaltinti tokiais dalykais. Sėkmės darbuose advokatei

Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Atsargiai: "DPD Lietuva" vardu prisidengę sukčiai bando išvilioti finansinius duomenis 01-19 13:07
"DPD Lietuva" sulaukė pranešimų apie suaktyvėjusį finansinį sukčiavimą, kai internetiniai piktavaliai bando išvilioti asmenų, pardavinėjančių prekes skelbimų portaluose, mokėjimo kortelių duomenis.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%