Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pro Invest Group

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pro Invest Group

Atsiliepimai apie UAB "Pro Invest Group"

Kreditų centras

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pro Invest Group"

Pritariu visiems apie šią kontorėlę. Save gerbianti, rimta įmonė niekada taip nesielgtų ir ne pasirinktų tokio bendravimo lygio grasinti, bauginti ir laikyti savo klientus durniais. Dėl 16€ vėlavimo kelias dienas jau grasina antstolių kontorom, VMI ir dar visokiais velniais ką besugalvoja. Labai nustebau kad perduos mane VMI, bet nesigilinau, čia turbūt tik jiems suprasti ???? Vienareikšmiškai nepatariu niekam turėti su jais reikalų. Yra ir padorių, rimtų kreditų davėjų.
per klaidą klientas
2021-09-22 08:47:06 IP 5ljs0o4q
Taip jau gavosi, kad teko pasinaudoti jų paslaugomis, bet tikiuosi, kad kiti žmonės paskaitę komentarus aplenks šitą įmonėlę iš tolo. Tiesiog kituose komentaruose jau viskas išsakyta.
Na, paskaičiau atsiliepimus tai nieko naujo negaliu pridurti. Nerekomenduoju ir iš vis nesuprantu kaip jie išsilaiko.. Galiu suklysti, bet man atrodo jie tiesiog perskolina pinigus užsidėdami didesnį procentą tai automatiškai jeigu žmogus vėluoja tai ir jie vėluoja todėl ir pyksta, na ir paaiškintu kodėl negalima įmokos dienos pakeisti.
Visi žmonių neigiami atsiliepimai yra gryniausia tiesa. Nerekomenduoju niekam kreiptis į šią įmonę. Jokio supratingumo. Personalas labai nepagarbus, matomai atitinkantis įmonės lygį. Jeigu užklupo bėda, kreipkitės bet kur, tik ne čia.
NEREKOMENDUOJU!!! Viskas taip, kaip ir paminėta kituose atsiliepimuose, kažkokio lankstumo, ar kitokio atsižvelgimo į prašymus lygiai 0, nors ir nurodžiau būsimos įmokos datą. Tik krūvos žinučių ir laiškų kiekvieną dieną ir grasinimai antstoliais ir darboviete. Tikrai yra rimtesnių ir solidesnių įmonių, su kuriomis galima žmoniškai susitarti esant sunkesniam laikmečiui ir dėl 30 eur įmokos pora savaičių vėlavimo nekels tiek streso. Suprasčiau, jei taip būtų elgiamasi su piktybiškais skolininkais, bet mano atveju įmokos mokamos reguliariai, tik pirmas vėlavimas virš 2 sav.
Juokinga kontora, negaliu nei pratęsti įmokos nei pakeisti sutarties datos. Pasakius, kad susiduriu su finansiniais sunkumais tai visiškai be jokio žmoniškumo ir supratimo nei pagelbėja, nei ką, tik siuntinėja per visur pranešimus. O dar tas jų "Vėliausiai įmokos galime laukti iki šiandienos" tai visiškai nužudė :D Pasikeičiau telefono numerį tai matyt negali prisiskambinti tai kažkokias tarptautines paieškas skelbia, nors rašau aš jiems laiškus ir būnu pasiekiamas paštu. Na ir dar tokia smulkmena tai, kad kreditą man suteikė turint skolų išieškojimo įmonėms ir viršyjus 40% nuo gaunamų mėn. pajamų tai gal būt net kokią baudelę galėjo gauti dėl šito :)
Personalas tragiškas, jokios pagarbos, supratingumo, visokie grąsinimai praėjus vos dienai po įmokos neapmokėjimo, kasdien žinutės, el.laiškai, skambučiai, grąsinimas anstoliais, pagal įstatymus anstoliams gali perduot tik po daugiau nei trijų mėn. praleistų mokėjimų, o ne po savaitės...kuo toliau nuo tokių neišmanėlių...
Baisiau ir but negali, palukanos kosmines, personalas tragiskas, nekalbu apie visokius grasinimus praejus vos kelioms dienoms po menesines imokos neapmokejimo, per diena po 5 zinutes per visus galus siuncia, grasina anstoliais po savaites laiskus siuncia registruotu asmens adresu, jie tik eikvoja savo resursus o realybe tokia, nutraukti sutarti ir perduoti anstoliuj isieskojimui gali tik sitais 3 atvejais.

LIETUVOS RESPUBLIKOS
VARTOJIMO KREDITO
ĮSTATYMAS

2010 m. gruodžio 23 d. Nr. XI-1253
Vilnius

PIRMASIS SKIRSNIS
BENDROSIOS NUOSTATOS

https://www.infolex.lt/ta/142009# cia linkas viso pilno istatymo

19 straipsnis. Vartojimo kredito sutarties nutraukimas vartojimo kredito davėjo reikalavimu

Vartojimo kredito davėjas turi teisę nutraukti vartojimo kredito sutartį, kai yra visos šios sąlygos:

1) vartojimo kredito gavėjas yra patvariojoje laikmenoje parengtu rašytiniu pranešimu informuotas apie pradelstą mokėjimą;

2) mokėjimas pradelstas ilgiau kaip vieną mėnesį ir jo suma yra ne mažesnė kaip 10 procentų negrąžintos vartojimo kredito sumos arba mokėjimas yra pradelstas ilgiau kaip tris mėnesius iš eilės;

3) pradelstas mokėjimas nebuvo padengtas per dvi savaites nuo papildomo patvariojoje laikmenoje parengto rašytinio pranešimo įteikimo vartojimo kredito gavėjui.
Apgailetina kontora, tos ju zinutes per visur net i viberi siunciamos, negana to anksciau imokejus imoka pas juos automatiskai data mokejimo pasikeicia ir dar labiau uzknist su tom zinutem pradeda per visus galus, tikrai apgailetina s*******o kontora kurios reikia vengti
Baisiau ir negali buti. jau nuo pat pirmos dienos, kai reikia padaryti pavedima, siuncia bent po penkias zinutes kasdien. negana to, dar ir sugeba grasinti su anstoliais. jokios pagarbos, jokio supratingumo, nors stengiausi labai graziai bendrauti. greiciau susimokesiu kredita ir gyvenime daugiau neturesiu nieko bendro su siais A********S. palukanos didziules, gailiuosi isvis prasidejes su sitais plesikais. tikriausiai vienintele visoje Lietuvoje tokia beviltiska kompanija. NETUREKITE SU JAIS JOKIU REIKALU, PATARIU NUOSIRDZIAI
cirko artistu kompanija kitaip nepavadinsi ju...sms po 20 i diena net juokas ima.Raso paskambinkite susitarsime, o kai paskambini sako viskas tartis nebgalima apie skolos ismokejima..nu pipec...<) niekam nelinkiu su jais reikalu tureti...
Neimkite kreditų. Kreditų centre. Daug įmonių bei bankų suteikia atostogas. Susidarusioje situacijoje jie ne. Jokio solidarumo kai virusas plečiasi.
Veluojant 2€ imokai sugeba išsiųsti ir skambinti po 20 kartu į dieną. Susitarti neina siunčia grasinancius pranešimus.NIEKAM NEREKOMENDUOJU TURET SU JAIS REIKALU
Valdas 2019-02-11 15:14:19
Nesamoniu kampelis veluojant zinutem neduoda ramybes paskambinus neina susitarti kad palauktu imokos pasistengsiu kuo greiciau atsiskaityti ir daugiau reikalu netureti su tokiom kredito imonem.NIEKAM NEREKOMENDUOJU TURET SU JAIS REIKALU
Vienintelė įstaiga kuri vėluojant įmokai 1 diena, sugeba išsiųsti ir skambinti po 20 kartu į diena..
Labai nerekomenduoju!

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...
GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
SME Finance
Išmanus finansavimas verslui

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
„SME Finance“ kuriame naujus finansavimo sprendimus smulkioms ir vidutinėms įmonėms bei AI pagrįstą finansinių technologijų platformą, kuri priima labai greitus skolinimo sprendimus. Mes reaguojame į situaciją, kuri yra šiandien ir kuriame įrankį, kuriuo naudotis užtenka kompiuterio ar išmaniojo telefono. Kai...
Apskaitos tikslai ir partneriai
Apskaita | Įmonių steigimas | Verslo paskolos

Adresas: Kretingos g. 39-31, LT-92303 Klaipėda.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos; tarpininkavimas; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaitos tikslai ir partneriai" teikia šias paslaugas: Apskaita Buhalterija Auditas Konsultacijos mokesčių klausimais Užsieniečių įdarbinimas Lietuvoje Įmonių steigimas Paskolos verslui Paskolos ir kreditai mažoms įmonėms Mikro paskolos verslui Teisininko paslaugos Mūsų patyrusi specialistų komanda yra...
Paskolų brokeris
Adresas: Kniaudiškių g. 46-2, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
Padedame gauti finansavimą (paskolas, lizingą ir pan.) įmonėms ir ūkininkams, tarpininkaujame bankuose ir kredito unijose, rengiame verslo planus, investicinius projektus, taip pat paraiškas ES paramai gauti. Dirbame Vilniuje ir visoje Lietuvoje!

Visiems vykstantiems į JK teks tirtis dėl koronaviruso
Visiems vykstantiems į JK teks tirtis dėl koronaviruso 12-05 15:51
Didžiosios Britanijos vyriausybė pranešė, kad šalyje dėl plintančios omikron atmainos grąžinami COVID-19 apribojimai, todėl į šalį vykstantys asmenys privalės prieš kelionę pateikti neigiamą...
Didžiausios EP frakcijos pirmininkas: ginkluotas konfliktas Ukrainoje reikš "Nord Stream 2" galą 12-05 15:20
Jeigu Rusija prieš Ukrainą panaudos karinę jėgą, tai reikš dujotiekio "Nord Stream 2" projekto pabaigą, pareiškė didžiausios Europos Parlamente Europos liaudies partijos frakcijos pirmininkas...
C. Mungeris gailisi dėl kriptovaliutų sėkmės: kinai teisingai pasielgė jas uždrausdami 12-05 15:08
Milijardierius investuotojas Charlie Mungeris iki šiol skeptiškai žiūri į kriptovaliutų egzistavimą ir išreiškė gailestį, kad joms buvo leista atsirasti ir vystytis, rašo CNBC.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%