Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Praimas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Praimas

Atsiliepimai apie UAB Praimas

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB Praimas

Puikus aptarnavimas, kokybiška prekė, greitas pristatymas
Veidrodžio spintelės laukiau ilgiau nei planuota (šiais statybų bumo laikais tikriausiai suprantama). O galiausiai teko grąžinti, nes negerai pažiūrėjau matmenis. Ačiū, kad taip civilizuotai sutvarkėm grąžinimo reikalus. Gailiuosi, kad ne visą vonios įrangą čia pirkau.
Esame patenkinti arsan vadybininko darbo labai išsamiai viską paaiškino patarė. Prekes gavome gan greitai. Rekomenduoju
Valė Pangonienė
2021-07-21 17:52:15 IP 28mdtl1o
Užsisakiau nestandartinį dušo padėką.Visas procesas vyko sklandžiai, labiausiai nustebino greitas pristatymas. Esu labai patenkinta pradedant nuo vadybininko Tomo, iki gaminio. Ačiū ????
Labai ačiū Tomui, už puikų bendravimą, patarimus, nerealaus greičio aptarnavimą ir nuolaidas.
Labai rekomenduoju.
Konstruktyvus bendravimas, geras aptarnavimas, konkurencingos kainos. Pirkau akmens masės vonią - šios el. parduotuvės pasiūlymas buvo geriausias. Vežėjas, su kuriuo ši parduotuvė bendradarbiauja, taip pat dirba puikiai.
Puikus salonas, malonus bendravimas, kokybiškos prekės. ;) Konsultantas Tomas tikrai išmano savo darbą, turi ką rekomenduoti ir patarti iš savo pusės.
10 balų!!! :)
Esu patenkintas tiek bendravimu, tiek aptarnavimu, kainomis, prekių kokybe bei teikiama prekių pristatymo paslauga. Beje prekių pristatymas nemokamas, kas maloniai nustebino. Ačiū.
Greitas ir malonus aptarnavimas,
Nuoširdus aptarnavimas, operatyvus informacijos suteikimas, lankstumas, esu patenkinta :)
Ačiū
Užsisakiau dušo padėklą. Turėjo ateiti per 10 darbo dienų atėjo per 17. Niekas nieko nepranyešė dėl velavimo turėjau pats skambinti ir ieškoti kas vyksta. Nerekomenduoju tik dėl melavimo, o padėklas normaliai.
Esu labai patenkintas šios įmonės darbu - vakarietiškas požiūris į klientus, puikus aptarnavimas. Šaunuoliai! Rekomenduoju visiems.
"Arsan" imone mano nuomone yra siuolaikiska, progresivi ir nuolanki, ko nepaklausi visada patars ir parinks sprendima pagal tavo norus ir galimybes.
Turejau atveji kai sugedo elektroninio/judesio krano adaptorius pirktas is "Arsan" po metu laiko naudojimo, tai susisiekus man su "Arsan" atstovais paiaskinus situacija telefonu, buvo aiskiai paaiskinta ka kaip daryti ir neprabegus nei savaitei laiko sulaukiau kurjerio skambucio i namu duris kuris pristate nauja krano adaptori visiskai uzdyka nes garantinis lapelis padenge visas islaidas o adaptorio kaina jei neklystu buvo apie 70eur.
Buvau tikrai maloniai nustebintas kaip ir ju darbo kokybe.
O svarbiausia, kad kaina visada suderins kas tikram Lietuviui tikrai patinka :)
Uzsakytos prekes vis zadamos gauti konkrecia diena, bet sulaukus tos dienos nera jokios info gavo ar ne. Ir taip virs savaites. Galiausiai pats susisiekiu ir sako, ne nera.
Vytautas 2015-09-16 19:44:33
Puiki firma, rekomenduoju - ne tik nenusivyliau, bet ir pranoko lukescius. Rupinasi klientais (priesingai, nei teko patirti kitur), iesko geriausio sprendimo pagal kliento situacija - kaip kad sau ieskotu. Saunuoliai!
Dėkojame už puikų atsiliepimą. Visuomet bandome surasti tinkamiausią sprendimą kiekvienam asmeniškai, pagal individualius poreikius.

Paulius Konstantinavičius
Vadybininkas

Žirmūnų 70, PC Klasikos Namai, 3a., 09124 Vilnius, Lietuva
+370 608 08686
salonas@arsan.lt

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Teismas iš nuteistos bankroto administratorės konfiskavo daugiau nei 0,5 mln. Eur 11-29 20:22
Lietuvos apeliacinis teismas iš nuteistos bankroto administratorės pirmadienį nuosprendžiu konfiskavo daugiau nei pusę milijono – 560.000 Eur grynųjų pinigų.
Prancūzija nori ES ir JK susitarimo dėl nelegalios migracijos
Prancūzija nori ES ir JK susitarimo dėl nelegalios migracijos 11-29 20:18
Prancūzija nori naujo Jungtinės Karalystės ir Europos Sąjungos susitarimo dėl to, kaip spręsti nelegalios imigracijos problemą, pirmadienį sakė prancūzų vidaus reikalų ministras Geraldas Darmaninas.

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 72,47 -0,26%
Wells Fargo 48,43 -5,61%