Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Praimas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Praimas

Atsiliepimai apie UAB Praimas

Parašyk savo nuomonę apie UAB Praimas

Vonios kambario GURU ! Jau antrus namus įsirengiau su Arsan pagalba.
Prekiu pasirinkimo gausa ir tiekimo greitis 10/10, vadybos darbas irgi nepriekaištingas!
Bet sandėlio vyrukas apšauna visa administraciją ! atsiimti prekių atvažiavau 2 val. iki darbui prasidedant t.y. 8:00, sandėlininkas ne tik atdavė prekes, padėjo pasikrauti bet ir gražiu žodžiu palydėjo - nors teoriškai galėjo tiesiog neatidaryti durų.
Ačiū Arsan administracijai ir atskiras AČIŪ sandėliui !!! Taip ir toliau !!!
Lūkesčiai pranoko rezultatą !!!
Maksimas Grumadas
2023-01-04 17:22:14 IP 2i23ujgg
Konkretus ir aiškūs aptarnavimas ir konsultavimas
Ačiū Tomui.
Viskas greitai ir puikiai! Rekomenduoju. Ačiū vadybininkui Tomui už patarimus ir pagalbą renkantis prekes.
Pirkome nestandartinę dušo sienelę, laukėme apie 3 savaites kaip ir buvo numatyta. Viskas vyko operatyviai ir sklandžiai. Ačiū Arsan ir montuotojui Gyčiui už kokybišką montavimą.
Pirkau veidrodį, pardavėjas du kartus pasitikslino, ar tinka ilga pristatymo trukmė. Prekė atėjo tvarkingai, laiku, be defektų, neturiu nusiskundimų.
Susipirkome beveik, visą vonios irangą iš Arsan. Tikrai vertėjo apsialnkyti salone, gavau tikrai naudingų patarimų. Meistrus dušo kabinos montavimui irgi parekomendavo. Dabar džiaugiamės gražia vonia.
Malonus aptarnavimas, padadrė dideles nuolaidas, rekomendavo meistrus, kurie greitai ir kruopščiai atliko darbus. Ačiū Arsan! Tikrai rekomenduoju.
Operatyvus ir malonus bendravimas, greit gauta prekė. Rekomenduoju!
Likome labai patenkinti sios imones teikiamom paslaugom. Pradedant nuo bendravimo, iki kazkokiu techniniu patarimu, su kuriais patys tikrai nesusitvarkytume.
Labai nuosirdziai rekomenduoju kreiptis i sia komanda, nes zmones zino savo darba ir atlieka ji visu 100%
Kokybiškos prekės, geras aptarnavimas. Rekomenduoju.
Kokybiškas ir profesionalus aptarnavimas.Ačiū
Dėkoju kompetetingam vadybininkui Tomui. Gavau tikslią, išsamią informaciją ir patarimus. Ačiū.
Puikus aptarnavimas, kokybiška prekė, greitas pristatymas
Veidrodžio spintelės laukiau ilgiau nei planuota (šiais statybų bumo laikais tikriausiai suprantama). O galiausiai teko grąžinti, nes negerai pažiūrėjau matmenis. Ačiū, kad taip civilizuotai sutvarkėm grąžinimo reikalus. Gailiuosi, kad ne visą vonios įrangą čia pirkau.
Esame patenkinti arsan vadybininko darbo labai išsamiai viską paaiškino patarė. Prekes gavome gan greitai. Rekomenduoju
Valė Pangonienė
2021-07-21 17:52:15 IP 28mdtl1o
Užsisakiau nestandartinį dušo padėką.Visas procesas vyko sklandžiai, labiausiai nustebino greitas pristatymas. Esu labai patenkinta pradedant nuo vadybininko Tomo, iki gaminio. Ačiū ????
Labai ačiū Tomui, už puikų bendravimą, patarimus, nerealaus greičio aptarnavimą ir nuolaidas.
Labai rekomenduoju.
Konstruktyvus bendravimas, geras aptarnavimas, konkurencingos kainos. Pirkau akmens masės vonią - šios el. parduotuvės pasiūlymas buvo geriausias. Vežėjas, su kuriuo ši parduotuvė bendradarbiauja, taip pat dirba puikiai.
Puikus salonas, malonus bendravimas, kokybiškos prekės. ;) Konsultantas Tomas tikrai išmano savo darbą, turi ką rekomenduoti ir patarti iš savo pusės.
10 balų!!! :)
Esu patenkintas tiek bendravimu, tiek aptarnavimu, kainomis, prekių kokybe bei teikiama prekių pristatymo paslauga. Beje prekių pristatymas nemokamas, kas maloniai nustebino. Ačiū.
Greitas ir malonus aptarnavimas,
Nuoširdus aptarnavimas, operatyvus informacijos suteikimas, lankstumas, esu patenkinta :)
Ačiū
Užsisakiau dušo padėklą. Turėjo ateiti per 10 darbo dienų atėjo per 17. Niekas nieko nepranyešė dėl velavimo turėjau pats skambinti ir ieškoti kas vyksta. Nerekomenduoju tik dėl melavimo, o padėklas normaliai.
Esu labai patenkintas šios įmonės darbu - vakarietiškas požiūris į klientus, puikus aptarnavimas. Šaunuoliai! Rekomenduoju visiems.
"Arsan" imone mano nuomone yra siuolaikiska, progresivi ir nuolanki, ko nepaklausi visada patars ir parinks sprendima pagal tavo norus ir galimybes.
Turejau atveji kai sugedo elektroninio/judesio krano adaptorius pirktas is "Arsan" po metu laiko naudojimo, tai susisiekus man su "Arsan" atstovais paiaskinus situacija telefonu, buvo aiskiai paaiskinta ka kaip daryti ir neprabegus nei savaitei laiko sulaukiau kurjerio skambucio i namu duris kuris pristate nauja krano adaptori visiskai uzdyka nes garantinis lapelis padenge visas islaidas o adaptorio kaina jei neklystu buvo apie 70eur.
Buvau tikrai maloniai nustebintas kaip ir ju darbo kokybe.
O svarbiausia, kad kaina visada suderins kas tikram Lietuviui tikrai patinka :)
Uzsakytos prekes vis zadamos gauti konkrecia diena, bet sulaukus tos dienos nera jokios info gavo ar ne. Ir taip virs savaites. Galiausiai pats susisiekiu ir sako, ne nera.
Vytautas 2015-09-16 19:44:33
Puiki firma, rekomenduoju - ne tik nenusivyliau, bet ir pranoko lukescius. Rupinasi klientais (priesingai, nei teko patirti kitur), iesko geriausio sprendimo pagal kliento situacija - kaip kad sau ieskotu. Saunuoliai!
Dėkojame už puikų atsiliepimą. Visuomet bandome surasti tinkamiausią sprendimą kiekvienam asmeniškai, pagal individualius poreikius.

Paulius Konstantinavičius
Vadybininkas

Žirmūnų 70, PC Klasikos Namai, 3a., 09124 Vilnius, Lietuva
+370 608 08686
[email protected]

Aquahome
Vonios kambario įranga

Veiklos sritys: vonios kambario įranga; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; keramikos gaminiai; mažmeninė prekyba; santechnika; stiklas ir jo gaminiai.
AQUAHOME – išskirtinis dėmesys kliento poreikiams Didelė dalis pasaulio širdžių priklauso Italijai. Vieni dievina maistą, kiti gyvenimo būdą, gamtą ar klimatą. Mes ne išimtis – dieviname tuos vonios kambarius, prie kurių lietėsi itališkos rankos. Jei anksčiau italų produkcija buvo tapatinama su išskirtiniu dizainu...
Vonios guru
Vonios kambario įranga

Adresas: Švitrigailos g. 1, LT-03110 Vilnius.
Veiklos sritys: vonios kambario įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; santechnika.
UAB Vonios guru tai specializuota aukštos kokybės vonios įrangos parduotuvė, teikiame tik aukščiausios kokybės išskirtinė itališka ir vokiška vonios kambario įranga – siūlome pasinaudoti unikaliais įvairių gamintojų sukurtais dizaino sprendimais ir patirti naujus pojūčius ir kartu sukurti Jūsų svajonių vonios...
ADMA
ŠILDYMAS I VĖDINIMAS I VONIOS KAMBARIO ĮRANGA

Adresas: Raudondvario pl. 78, LT-47182 Kaunas.
Veiklos sritys: mažmeninė prekyba; didmeninė prekyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; statybinės medžiagos; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; vonios kambario įranga.
UAB "ADMA" - inovatyvi, ilgametę patirtį turinti įmonė, kurios pagrindinės veiklos sritys yra didmeninė ir mažmeninė prekyba šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, vonios kambario, bei vidaus ir lauko inžinerinių tinklų įranga. Prekiaujame žinomiausia ir kokybiškiausia vonios kambario, šildymo, vėdinimo ir oro...

INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
"Šiame versle esame ilgam ir sprendimus darome ilgam laikotarpiui, – sako INVL privataus kapitalo vadovas Vytautas Plunksnis. – Kartu su klientais investuojame ir savo lėšas: tiek grupės...
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...

Kiek užsienio kalbų mokate?

FedEx 193,86 +5,31%
McDonald's 267,40 -1,29%