Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pl Kompiuteriai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Pl Kompiuteriai"

Atsiliepimai apie UAB "Pl Kompiuteriai"

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pl Kompiuteriai"

Buvo užsakyta baterija nešiojamam kompiuteriui, atvažiavo pilnai iškrauta, dabar neaišku, kiek ji tokiame stovyje buvo sandelyje ir kiek "sveikatos" baterijai liko.
Pirkau klaviatura sioj imonej, klaviatura super puper viskas ciki, bet F1, F2 mygtuku isdestymas prastas ir man nepatogus kadangi (nenumaniau, kad toks menkniekis gali tiek itakoti) as su jais dirbu, paprasiau pakeisti i truputi brangesne, atsakymas buvo vadybininko ar kokias pareigas jis uzima nezinau, "MES JUM PASKAMBINSIM". Atsakymas prekiu atgal nepriimia nors graziai ispakuota buvo buvo galima praeit su spiritu ir graziai idet atgal. Negana to mano mama cia pirko nesiojama kompa, pats pirkau jau ne pirma klaviatura ir kitu niuansu, matomai teks naudotis "Kilobaitas.lt" paslaugomis. Jei matote klaidu rasyboj nepykit nauja klaviatura kurios man nepakeite, aciu uz kokybiskas suteiktas paslaugas tikrai visiem rekomenduosiu, jei supratot ka turiu omeny. :>
nepirkit suvargsit su garantiniu
daugiau is ju nieko nepirksiu
reikejo man paziet atsiliepimus pries perkant suklydau jus nepadarykit tokios pat klaidos
Kilobaite ne siuksles tai tikrai, nes is ju isigytas kompiuteris dirba puikiai jau 4 metus (beveik).

Taciau PL - tuo labiau. Is ju isigytas kompiuteris tebedirba bent 8 metus (karta veziau remontuot, suremontavo).

Nieko keisto, kad veikia iki siol. Kam nepatinka, gali pirkti pas elektromarkt ar kokiam topocentre :)
O BUVO TAIP... SUGEDO LOPTOPAS, NEISIJUNGE, JUODAS EKRANAS, NUVEZIAU I SITA MANUFAKTURA IR KA....SAKO VAIZDUSKE KAPUT MES PAKEISIM NAUJA IR KAINUOS 50 EUR. PO DVIEJU SAVAICIU ALE PAKEITE!DAVE DU MENESIUS GARANTIJOS.PO TRIJU MENESIU VEL KOMPUI KAPUT!!! TAS PAT!! VEL VEZU I MANUFAKTURA PL.DAR PO DVIEJU SAVAICIU REMONTO PAREISKE! NEREMONTUOJAMAS!!!!IDOMU.VEZU I KITAS REM.FIRMAS O TEN IR NUSVIECIA MANE....PAKAITINO TAVO KOMPA O NEPAKEITE VAIZDUSKE!!!!NAUJA VAIDUSKE SU PUSE METU GARANTIJA 95 EUR.VADINASI JEI NERAUKI TUOSE REIKALUOSE BUSI APLAPOSINTAS KAIP PASKUTINIS l***s!!!!PATS TEN NEI KOJOS IR KITIEM PASAKYSIU!!!
Dirbu su jais jau eilę metų - labai draugiški, lengvai randame kompromisus, buvo ir gedimų ir prekių keitimo, viską išsprendėme be problemų (ko negaliu pasakyti apie kai kurias kitas IT įmones su kuriomis teko dirbti). Tikrai stengiasi žmonės - nuoširdžiai rekomenduoju.
Pas juos isigyjome fotoaparata. Viskas praejo sklandziai, atsiunte greitai ir tvarkingai. Preke visiskai patenkinti.
Pirkau pas juos kompiuteri, parsivezu nami, sujungiu viska ir neveikia.
sveiki, labai seniai bendradarbiauju su sia firma, ypac su savininku, kai atsidare didesne parduotuve, atsirado truputi trikdziu, ir as noreciau, kad mano samdytas darbuotojas zinotu kaip as, ar net daugiau.. normaliai bendraujantiems zmonems ten problemu nepasitaiko, mano apyvarta beveik 5zenkle, priekaistu neturiu... o del smulkiu gedimu ir garantinio, tai atseit maksimoje ar iki eiliu nebuna? :)
Sveiki.. kaip sakant patikesi tik tada kai paciam atsitiks... siandiena parsiveziau pc namo po pusantros savaites "remonto" Nes restartuodavos pc, daug pats budu bandziau niekas nepadejo, rekomendavo nugabenti pilnam patikrinimui... Tai nenukrypstant rado problema ir viskas "turetu buti gerai" kol jiem pasak ju mano teigiamas gedymas neapsireiske po pusantros savaites.. man pasireiske po 4val rimto darbo su pc... Tai nesikeikus.. tikrai kas per zmones ten dirba. Nes tada as irgi galiu buti IT ir ten dirbti.
Atsilupusiais nagais dirbantys zmones. Paprasai padaryt kazka kas uztruktu 5 min, pasako ateit kita diena. Daugiau kojos nekelsiu
Skelbimuose nurodo, vieną prekę, o atsiunčia visiškai kitą. Žadėta buvo prekė metų senumo, atsiuntė tryjų metų senumo. Pora mėnesių tampė ir vis žadėjo pakeisti. O dabar net nenori bendrauti. Likome apgauti. Niekam nerekomenduoju.
lankytojas 2013-08-08 11:34:52
aptarnavimas siek tiek grubokas ir saltokas bet darba atlieka gerai, man per pora dienu pakeiste pc ekrana ir gan nebrangiai, as daznai is ten perku prekias, pliusas tas kad jei neturi vietoj tai galima net ta pacia diena gauti prekia jei informuoji is ryto. del kainu tai manau kilobaite prekes pigesnes ir pasirinkimas ku kas didesnis nors ir tie ir tie ima prekias is to pacio gamintojo.
Kilobaite tik siukles dirba. Slykstynes kompiuterastai.
Bandžiau pirkti pas juos vieną (brangią) prekę. Sutarta suma buvo mažesnė nei internete, sutartam laikui (dvi su pusę savaitės) jokių žinių nei skambučio nei emeilo. Po kurio laiko toji (išskirtinė) prekė atsirado atskirame skelbime, bet jau už žymiai didesnę kainą. "Apgavo" bet "pliusas" tame, kad niekam už taip brangiai jos nereikia. Manęs tai neguodžia, bet nedoriems prekybininkams taip ir reikia.
Sharaskino kontora, kompas sugedo uz keliu savaiciu, tai vietoi to kad pakeist sugedusia motinine, nauja ir analogiska, ikiso pigesne, pastebejau tik po kiek laiko.. bet nieko neirodisiu dabar, niekam nerekomendoju naudotis sios imones paslaugom, dirba seip sau, aptarnavimo lygis ne kaska, tik ir ziuri kaip ikist kokia brangesne preke
Na matosi kad dirba imoneje tikri specialistai, tik labai noretusi kad suteiktu bent jau garantiniam etapui esant technine pagalba nes jau antra saaite laukiu laisko kaip susidoroti su tam tikra problema... Visa kita tesiog saunu. Linkiu klesteti.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Ukraina renka prezidentą
Ukraina renka prezidentą 04-21 14:57
Ukrainoje sekmadienį prasidėjo balsavimas antrajame prezidento rinkimų ture. Dvikovos tarp dabartinio prezidento Petro Porošenkos ir politkos naujoko Volodymyro Zelenskio nugalėtojas, anot...
Šalies vadovai sveikina Šv. Velykų proga
Šalies vadovai sveikina Šv. Velykų proga 04-21 11:09
Šalies vadovai sveikina gyventojus su Šv. Velykomis ir linki energijos, šilumos, vienybės, atsinaujinimo.
Festivalyje "Kaunas Jazz" – 20 nemokamų koncertų ir B. McFerrinas
Festivalyje "Kaunas Jazz" – 20 nemokamų koncertų ir B. McFerrinas 04-21 10:46
Įsisiūbuoja balandžio 12 d. prasidėjęs 29-asis tarptautinis "Kaunas Jazz". Po visą Lietuvą šiemet pasklidęs festivalis artėja prie gimtojo Kauno, kur džiazo ir tiesiog geros nuotaikos mėgėjų lauko...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%