Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pirk Lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pirk Lt

Atsiliepimai apie UAB "Pirk Lt"

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pirk Lt"

Užsakiau prekes 2022-06-29, nurodžiau apmokėti LPexpress. 2022-07-07 užsakymas anuliuotas. Bent jau pinigų nepraradau ir nervai nesugadinti...
a*******i, parduoda labai prastos kokybes prekes iš AliExpress. ×5 kart brangiau. Parašiau komentara fb, tai ištrine iškart. Pridedu foto.
Siaubinga, uzsisakiau rankine o atsiune kazkokius skarmalus, apgailetina nepirkit niekada visus apgaudineja. Nors grazinau nebereikejo nei rankines nieko.
Viskas puiku.Netikusia prekę pirkau tai grazino pinigus be problemų.
Man viskas tiko ir patiko.Ačiū.
Rūbų kokybė tragiška, gėda būtų pardavinėt tokius skarmalus tokiom kainom, niekam nerekomenduoju.Gaila anksčiau nepasidomėjau kas per sh čia pardavinėja.
Anonymous 2022-03-10 09:18:18
gaila, bet realybė tokia, kad prekės tikrai iš Ali, todėl ir siunčia tiek ilgai ir kokybė tokia. Tik uždarbis jų daug didesnis nei patys galėtume nusipirkti iš ten :D
žiauru žmoniu apgaudinejimas.labai nusivyliau.Nebandžiau rašyt ir atgaut pinigus...nusprendžiau negaišt laiko..visokiems persiuntinejimams atgal..ir vel leist pinigus tiesiog nebepirksiu niekada iš ten
vaida 2022-02-16 09:55:31
Pirkau kupryne-rankine, visiškai neatitinka to kas pavaizduota nuotraukose.labai prasta kokybe, pasibaisejau gavusi toks vaizdas, kad atsiusta iš ali exspres už 5e..o mokejau 25..labai gaila..nusivyliau..nebepirksiu iš Manzaros
Ir aš pakliuvau į šių sukčių pinkles nepaskaičiusi prieš tai komentarų ir susižavėjusi prekių vaizdeliais. Sumokėjus už prekes jų beviltiškai laukiau ir perskaičiau komentarus supratau, kad nesulauksiu, telefonu neatsako, e-paštu žada tuoj pristatyti. Tada parašiau kad tuoj pat grąžintų pinigus, priešingu atveju kreipsiuosi į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir įdėjau į e-laišką tarnybos nuorodas kaip pateikti prašymą ir tt. Tos pačios dienos pavakarę atgavau pinigus.
Vadinasi jie net nesiruošė prekių siųsti..
Labai zema bendravimo kultura. Sintinio negalejau sulaukti beveik menesi. Kai pasiteiravau apie ji, jau nebe buvo vienos is prekiu, kurias uzsakinejau. Tuomet atsiunte dviguba tos pacios prekes siuntini, uz kuri aisku paskaiciavo pinigus. Labai neprofesionali, izuli at stove, kuri aptarnauja probleminius uzsakymus. Manzara niekada daugiau.
Nerekomenduoju, uzsakymo pristatymas vis nukeliamas. Jau pradejau abejoti jog kazka gero gausiu
Gaila, kad atsiliepimus per vėlai perskaičiau. Gavau prekę be etikečių ir dar išteptą išvirkščioje pusėje. Kaži iš kur tas prekes ima, nes kokybė prasta, o kaina tikrai per didelė.
Baisiausiame košmare nemačiau tokių skarmalų, kokį gavau po pusantro mėn laukimo. Faktas, kad nuotraukos yra vogtos iš kiniečių portalo, o gaminiai pagaminti nežinia kur, be etikečių, be jokios pirkėjui būtinos informacijos apie sudėtį, priežiūrą ir t.t., jokiais būdais neatitinkantys reklamuojamos produkcijos. Medžiagos prasčiausios ir pigiausios, detalių nėra arba jos visiškai neatitinka reklamuojamo gaminio, visos siūlės kreivos ir sutrauktos, o kainos tikrai ne žemos. Neįsivaizduoju, kaip tokia ''įmonė'' egzistuoja šiais laikais, nes, manau, jie puikiai žino kuo prekiauja. Pirkėjas yra klaidinamas (apgaudinėjamas) neegzistuojančių gaminių išskirtinai gražiomis nuotraukomis, jam pateikiama ypatingai prastos kokybės prekė. Tokią veiklą įvardinu kaip nusikalstamą pagal Reklamos įstatymo 5 str. 1 dalį.
Užsisakiau prekę iš Manzara, po savaitės parašė, kad prekės nebeturi, paprašiau, kad grąžintų pinigus, ne grąžino, po savaitės vėl parašiau, kad grąžintų pinigus, pažadėjo, kad grąžins ta pačią dieną, vis tiek niekas negrąžino, parašiau dar kartą, tai niekas nebeatsako. Būkite budrūs, a******ų kompanija kažkokia.
Du kartus pirkau ir nepasisekė, neatitinka kas nuotraukose, labai prasta kokybė.. DAUGIAU NIEKADA NUPIRKSIU IŠ Manzaros..
Gavau ir aš tuniką-palaidinę, kuri visiškai nepanaši į tą kur norėjau, kažkas baisaus, pinigai man nemaži, toks vaizdas, kad kažkur garaže urmu siuva, kaip senais laikais, niekada iš manzaros daugiau nieko nepirksiu
Zita Jankūnienė
2022-01-31 13:43:01 IP 2e7r3qac
Su tokia kompanija savo gyvenime susiduriu antrą kartą. Atsiuntė prekes net nežinau iš kur. Rastas lupatyne ar kokiam rūsyje siūtas NĖ viena prekė nė iš tolo neatitinka, to ką rodo paveiksliukuose. Paveiksliukai tikrai labai gražūs. Žmonės, būkite protingi, nesusižavėkite paveikslėliais, nes gavę prekes gausite šoką. Tiesiogine šio žodžio prasme. Kai pasiskundžiau kad vietoj juodo atskirų dalių maudymuko įdėjo vientisą mėlyną trimis išmieromis mažesnį, tai vietoj atsiprašymo sulaukiau grasinimų, kad pinigų negrąžins. Visą laiką kažko kabinėjasi. Bet, ačių Dievui, turiu visas nuotraukas, visus pokalbius įsirašiusi. Jei per savaitę nesulauksiu pinigų žinau, kur kreiptis.
Ačiū už operatyvumą!
Nežinau kaip ten kitiems nekelia ragelio ir negrąžina pinigų, bet mano situacija visai kitokia. Grąžinau netikusią prekę paštu, išsiunčiau pašto čekio kopiją el.paštu kaip įrodymą ir jau kitą dieną pinigai buvo sąskaitoje.
Galutinai nusivyliau. Užsisakiau kelnes, kai jos pagaliau atėjo, tik spėjus išpakuoti tuoj nulūžo užsegimo saga, užsidėjau kelnes pasimatavau, dydis atitiko tik ilgis kelnių nežmoniškai mažas, o vat nusiėmiau paskutinį kartą, nes išplyšo užsegimas. Kokybė TRAGIŠKA. Maža to kad prekės išvaizda neatitinka paveikslėlio, tai dar ir dėvėti neina nes dėl blogos kokybės rūbas trupa rankose.
Laba diena. Gruodžio 15 dieną, užsakiau sau šiose puslapyje apatinius, dar iki šiol neatėjo, gavau tik numerio užsakymas, nors parašyta buvo parašyta saite kad ateis per 4-6 dienas. Pinigai yra nuiimti. Nežinau ką daryti, suma gavosi nebloga. Skambinu į numerį, kelią bet tyli
Suknele neatitinka pateiktos jų galerijoje.. Nei iš tolo. Spalvos, kur turėjo būti juoda, yra pilkšva. Pristatymas vėlavo, nebepirkciau niekad iš manzaros.
Nežinau kaip kitiems, bet man preke atsiunte per 10 dienu. Viskas tobula dydis tiko kokybė super bent jau maudymosi kostiumėlio.
Baisu - nepirkit niekas. Foto matyti gražūs rūbai gavus virsta skarmalais bala žino iš kur, be etikečių, be gamintojo. Apgavystė aukščiausio lygio. Pirkau elegantišką juodą suknelę, gavau šį skarmalą.
Pritariu visiems su blogais atsiliepimais. Nors man su grąžinimu jokių problemų nebuvo (ačiū bent už tai) bet suknekė kurią užsisakiau buvo pasiūta kažkur Kaune po tiltu. Nieko panašaus į nuotraką. Dažnai perku el parduotuvėse, bet tokią nesąmonę pirmą syk gavau
Pirkau šioje parduotuvėje kardiganą, prekę gavau per savaitę laiko. Prekė tvarkinga, bet tai buvo ne visai tai, ką įsivaizdavau gauti, kai žiūrėjau į nuotrauką šioje e.parduotuvėje. Paklausiau nurodytu e.paštu dėl grąžinimo, ar įmanoma grąžinti pinigus. Kitą dieną man atrašė, kad galima. Atsiuntė tam reikalingas grąžinimo formas, aš viską užpildžiau, išsiunčiau prekę jiems atgal. Už kelių dienų pinigus grąžino. Tad priekaištų kaip ir neturiu.
Sveiki, nepirkit niekas !!!!visos prekės iš alixpres...
gerai kad yra atsiliepimai apie sia imone, uzsisakiau nemazai drabuziu reikia isvaziuoti i kelione nezinau ar gausiu o svarbiausia nekelia ragelio ir zinutes nepriima lyg butu ne rysio zonoje vienu zodziu jauciu kad blogi jusu komentarai ir man pasiteisina su ta imone turetu kazkas rimciau uzsiimti kad nenukentetu tiek daug klientu.
Prekė gauta laiku, viskas taip kaip buvo rašyta, už prekę sumokėjau gavęs siuntą, prekė atitiko lukesčius, viskas gerai, kad tik visi siuntėjai taip dirbtu tada būtų gerai????
Prekė neatitinka ką rodo nuotraukose. Lygis žemas, kokybė nekokia. Ačiū, kad pinigus grąžino greitai. Daugiau ne duok Dieve susidėti.
Suknelių skirtumai neįtikėtini, kaip nujausdama vis sakiau anytai, kad nepirkti iš čia, dėja labai patiko ši suknelė, o gavom šį skudurą... teko lekti iš vieno miesto į kitą, kad nupirkčiau šventei kitą suknelę.
Gražinimą padariau žiūrėsiu kaip bus su pinigų gražinimu
Nepatariu pirkti iš čia nieko...
Pinigai sumokėti., susisiekti neįmanoma. Telefono nekelia ir į laiškus neatsako
Reda 2021-07-28 13:10:34
NEPIRKIT NIEKO, SUSISIEKT NEYMANOMA, PINIGŲ NEGRĄŽINA. BĖKIT KUO TOLIAU NUO JŲ!!!
Ka man daryt trecia sav rasau sake grazins pinigus savaite jau tylu gal kreiptis i policija? Drabuziai grazinti formos visos uzpildytos.
Nepatarčiau niekam pirkti nuo 2021m. Liepos men. 16d negaunu prekių ir niekaip negaliu susisiekti. Tai turiu įtarimą nei prekių, nei punigų.
Prekė užsakyta, pinigai sumokėti, vėlavimas 2 savaitės, prisiskambint neįmanoma.

Čia taip 2021 metais galima daryt verslą?

Atidarai el. Parduotuvė, sumeti asortimentą, žmonės tau pinigus siunčia ir tiek, nieks prekių negauna, lygioj vietoj apgavystė, bet jokios instancijos nieko nedaro, čia reik kuo greičiau blokuoti šitą tinklapį, areštuoti sąskaitas, stabdyti įmonės veiklą, o savininką ir bendrininkus į kalėjimą.
UAB"Mazara" pirkau suknelę. Visiškai neatitinka aprašymo, prekė be etikečių, audinio sudėtis neatitinka aprašymo.Siūlės nekokybiškos, apdaila klaiki. Spalva - vietoj baltos - geltona....NIEKAM NEREKOMENDUOJU ČIA PIRKTI!!!
Siaubingos kokybes prekes.uzsisakaiu suknele nieko panasaus su tuo kas buvo nurodyta. nepatikima kontora gaila pries tai nepaziurejau atsiliepimu...
Blyn pasimoviau ir aš???? užsisakiau maudymuka ir palaidine 21.06.28 ir dar negavau nors rašo pristatymas per 4-6 d.d???????? kaip dabar pinigus atgaut tiek to jau nereikia tu prekiu svarbu pinigai????????
UAB"Mazara" pirkau suknelę.Visiškai neatitinka aprašymo, prekė be etikečių, audinio sudėtis neatitinka aprašymo.Siūlės nekokybiškos, apdaila klaiki. NIEKAM NEREKOMENDUOJU ČIA PIRKTI
Uzsakiau basutes ir korseta M dydzio, prekes keliavo dvi savaites, korsetas mano vaikui 5 metai vos uztraukiau, sau iki keliu, nors drabuzius nesioju s dydzio, sliopkes gumines, jei buciau pirkus be akcijos is karto buciau grazinus, daugiau niekada neuzsakynesiu
Pirkėja 2021-04-09 13:19:13
Užsisakiau suknelę, gavau visai ne tą, tačiau dėl prekės grąžinimo problemų neiškilo. Antrą kartą nepirkčiau iš šios svetainės. Nepatikima.
Pirkau tuniką (1 foto kokią parduoda), gavau tiesiog panašią palaidinę :) Įdedu foto kaip atrodo natūroje (iškirptė; skvernai !!) Nepatikima, jau nepirkčiau nieko iš ten ir kitiems nepatariu.
Jelena 2021-03-26 13:40:12
Prėkes atkeliavo nekokybiškos. Be etikečių. Neatitinka išmerų. Gražinti nepavyksta. Panašu kad tai s*****i.
Sveiki, man šiandien taip pat buvo... atsiuntė vietoj suknelės kombinezoną nunešiotą be etikečių ir siaubingos kokybės. Tai susirašyt tik.per fb pavyko, kad gražinsiu prekę. Tel nepasiekiamas... gavau adresą kokiu reikia gražinti.
Kodel as negaunu sukneles kurią uzsakiau vasario 21dieną.
as uzsisakiau cukraine ananasas pries kaledas 2020m gruodi uzsakymo nr 107107 ir joikiu ziniu nera o telefonu prisiskambinti neimanoma, galvoju kad esu apgautas ir kazka darysiu jai neatgausiu pinigu ar prekes.
nepatikima parduotuve nepatariu net kazka galvoti apie pirkima cia.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%