Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pirk Lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pirk Lt

Atsiliepimai apie UAB "Pirk Lt"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pirk Lt"

Nerekomenduoju tureti reikalu su sita neatsaknga "kompanija". Usisakiau nestandartine virtuvine spintele, kuri butu panaudota kaip kriaukles spintele. Usakymas buvo priimtas vygdymui, nesulaukiau prekes veliausia pristatymo diena. Po poros dienu prisiskambinus, buvo pasakyta, kad prekes nera ir neaisku kada bus ir ar isvis gaus, nes su tiekejais nelabai bendradarbiauja. Tai nesuprantu kokiu tikslu klaidint zmones, su tokiom prekem kuriu jie neturi ir net negaus. I LT grystu trumpam ir neturiu laiko gaminti pagal ussakyma. Likau labai abgauta sitos "kompanijos"
Pirkau siandien kvepalu testeri, viskas tiko ir patiko :) Aciu Jums
Noriu padėkoti visam įmonės personalui už operatyvu darbą. Visada maloniai ir kantriai bendraujantys. Sakiausi ne viena prekę, dažniausiai kvepalus, viską gavau žadėto termino ribose. Prekės nei karto nenuvylė, kvepalų kokybe patenkinta, nes yra tekę nusivilti užsisakant kitoje vietoje. Ačiū, sekmės darbuose ir gerų pirkėjų.
Nupirkau siandien kvepalus ESCENTRIC MOLECULES MOLECULE 01 100ML testeri uz 70 euru, paprastas buteliukas be dezutes, nors testerio dezute turi buti. Atvaziavau i darba papurskiau, o ten... vanduo, juokio kvapo kolegos, pradejo juoktis “uz 70 euru vanduo” grizau atgal, pasakiau ka jus juokaujat, man buvo atsakyta, kad kvapas jauciasi, tik man netiko, grazino pinigus. Ne pirma karta perku tos kvepalus ir zinau kvapa gerai, daugiau ten nieko nepirksiu, a*******i
Labai dėkingas jūsų valdininkų komandai, ipač Viktorui Gimžauskui už profesionalumą ir žmogiškumą!!!!Daugiau linkiu jūsų įmonei tokių darbuotojų!!!!
Lina 2016-07-12 10:03:31
p. Eduardai,
Primenu Jums, kad mano užsakymas padarytas 2016-06-30. Prisegu el.laišką, kada buvau informuota apie tai, kad negausiu prekės. Vis dar sakysite, kad per tris darbo dienas?
Jau nebesistebiu darbuotojos, su kuria susirašinėjau, melagystėmis, kai matau vadovo viešai pateikiamus iškreiptus faktus.
Potencialūs pirkėjai, darykite išvadas patys :)
Sveiki gerb. p. Lina,
Liepos 2, 3 ir 6 dienos yra nedarbo dienos, todėl jų neskaičiuojame.

Eduardas Šitikas 2016-07-11 13:00:29
Sveiki, gerb. Lina,
Mes išsiaiškinsime visą situaciją, kuri įvyko. Pinigai Jums grąžinti.
Apie tai, kad prekes mes nebegalime gauti, mes Jus informavome per tris darbo dienas nuo užsakymo dienos.
Taip pat noriu atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad Jūs nepateikėte grąžinimo prašymo, o atsiuntėte tik sąskaitos numerį. Įvedant grąžinimo pavedimo į banką, įsivėlė klaida, ir buvo neteisingai įvesta Jūsų pavardė. Dėl tos klaidos bankas atmetė pavedimą.
Taip pat noriu patikinti Jus, kad prieš užsakymą nebūtina mokėti, nes mes siūlome atsiskaitymą atsiėmimo arba pristatymo metu (grynais ir mokėjimo kortele).

Atsiprašome, kad negalėjome įvykdyti Jūsų užsakymo.

Linkiu Jums tik geriausio bei pozityvaus požiūrio į gyvenimą!

p. Eduardai,
Potencialūs pirkėjai, darykite išvadas patys :)
ŽMONĖS MIELIEJI, PRIMYGTINAI PATARIU - NIEKO NEUŽSAKINĖKITE IŠ ŠITŲ PREKEIVIŲ!!!
Kvailai pasielgiau, kad prieš pervesdama jiems pinigus, nepaskaičiau atsiliepimų apie juos. Tiesiog niekada nei vienas pardavėjas nebuvo su manimi taip pasielgęs.
Birželio 30d. užsisakiau jų puslapyje avalynę liepos 16d. šventei. Buvo nurodyta, kad užsakymo įvykdymo terminas 5-10d.d. Aišku, iš karto pervedžiau jiems pinigus ir ramiai išvykau atostogauti, įsivaizduodama, kad grįžusi paštomate rasiu siuntą. Liepos 7d. jie atsibudo, kad neturi prekės. Į raginimą kuo greičiau grąžinti pinigus nereagavo, nors aiškiai parašiau, kokia situacija ir kad net neturiu sąskaitoje pakankamai pinigų skubiai įsigyti kitus batus.
Įtariu, kad tai gerai apgalvota machinacija - gauna pinigus, jais neatlygintinai naudojasi, o po kiek laiko „ups, neturim prekės“! Ir dar neskuba grąžinti, nors pavedimui atlikti užtenka poros minučių. Tiksliau, meluoja, kad pavedimas jau padarytas, nors pinigų sąskaitoj nei kvapo, vėliau sukūrė istoriją apie vieną suklystą pavardės raidę.
Tikrai kreipsiuosi į atitinkamas institucijas, kurios gali kontroliuoti ir tikrinti tokią veiklą, nes paskaičius žmonių atsiliepimus matosi, kad tai jau sistema.
P.S. Šiandien pinigus atgavau.
Sveiki, gerb. Lina,
Mes išsiaiškinsime visą situaciją, kuri įvyko. Pinigai Jums grąžinti.

Atsiprašome, kad negalėjome įvykdyti Jūsų užsakymo.

Linkiu Jums tik geriausio bei pozityvaus požiūrio į gyvenimą!

Eduardas 2015-11-02 10:09:51
Sveiki Jevgenijau,
mes garantuojame, kad prekiaujame tik originaliais kvepalais, todėl, jeigu manote, kad įsigijote neoriginalią ar nekokybišką prekę, prašome kreiptis su pretenzijomis į mus arba nepriklausomus ekspertus arba į Nemaisto produktų inspekciją. Taip pat prašome pasitikrinkite, ar tikrai pirkote būtent iš mūsų parduotuvės, o ne iš kitos parduotuvės su panašiu pavadinimu.
Tai atrodo mažiausiai keista, kad Jūs neva įsigijote neoriginalia preke, bet nesikreipėte nei pas mus, nei į atsakingas institucijas.

Sveiki gerb. Romualdai,
Apmaudu, kad Jūsų pirkta prekė sugedo. Mes prisiimame visus įsipareigojimus už parduotas prekes, ir Jūs galite siųsti arba atvežti prekę tiesiai gamintojo atstovui, pridedami pirkimo s/f kopiją. Daugelis gamintojų turi atstovybės didžiausiuose šalies miestuose, šiuo atveju, Vilniuje.
Jeigu Jūs manote, kad Jums patogesnis siuntimas gamintojui, susisiekite su mumis dėl gamintojo atstovo kontaktų.

UAB PIRK LT
visiska, , s*******o, , kontora...pora kart pirkau prekes, ir abu kart neitiko..viena preke pristatinejo menesi vietoj dviieju savaiciu..antra kart pirkau siubli, kuris po savaites sugedo..negana to jie visai neturi atstovybiu garantijai kituose miestuose...absurdas, siurbli turiu pristatyt is siauliu i vilniu tam kad suremontuotu, uzsavo pinigus....jei menkas gedimas, -vel atgal..jis taps auksinine kaina...visiskai neturi isipareigojimu uz savo parduota preke...o tai jei preke butu jav pagaminta-reiktu ten vezt?kreipsiuos i vartotuoju teisiu tarnyba, gal jie sutvarkys juos!
Jevgenij 2015-10-21 21:14:01
Nusipirkau mot. kvepalus GUCCI. Gavau neoriginalius!!! Niekam nerekomenduoju sita parduotuve.
Sveiki Jevgenijau,

UAB PIRK LT
Labai puiki aptarnavimo kokybė. Buvau užsisakęs toršerą, prekė atvyko laiku (per 2-3 savaites) ir labai kruopščiai supakuota, nes buvo dūžtančių stiklinių dalių. Apie prekės perdavimą kurjeriui pranešė telefonu. Esu labai viskuo patenkintas. Sėkmės Jūsų įmonei tolesniuose darbuose.
12 dienu veluoja mano uzsakytas laikrodis... man jau jo nebereikia, nes tai buvo skirta dovanoti, bet su tokiu pristatymo tempu tai geda pries zmones... preke uzsakyta balandzio 30 diena ir jos visdar nera...
Eduardas 2015-03-03 09:40:38
Gerb. Egle,

Mes visada kaip galima greičiau grąžiname pinigus už netukusias pirkėjui prekes. Priimdami grąžinamas prekes mes privalome patikrinti ir įsitikinti, kad prekė grąžinama pirkta pas mus, buvo tinkamai naudojama ir atitinka grąžinamų prekių sąlygoms. Tačiau Jūsų grąžinti bateliai atrodė, kad jie buvo avėti 2-3 metus, dėl ko mes turėjome atlikti papildomus tikrinimus ir pasikviesti Nemaisto produktų inspekcijos specialistus įvertinti, ar grąžinami tokiame stovyje batai tenkina grąžinamų prekių sąlygas.
Atsiprašome, kad Jūsų atveju ši procedūra užtruko ilgiau nei tikėtasi.
UAB PIRK LT
Nemeluokit, a*******i. Jus grieztai atsisakete grazinti pinigus ir i Vartotoju Teisiu Apsaugos Tarnyba kreipiausi as pati. Tik ju pagalba man ir pavyko atgauti sumoketus pinigus.

Visa sirdim linkiu sitai kontorai kuo greitesnio bankroto!!!!!!! O su tokiu poziuriu jis, aisku, neisvengiamas.
Egle 2015-02-06 15:32:59
Absoliuciai nekompetentinga kontora, visiskai neatsakanti uz savo parduodamu prekiu kokybe. Pirkau basutes kurios padevejus 1 karta atrode taip, lyg buciau dralinus jas 3 metus. Pirk.lt atsisake grazinti pinigus. Teko supazindinti sita kontora su Vartotoju Teisiu Apsaugos Tarnyba. Tik tada pavyko atgauti pinigus.

Jei nenorite prarasti savo laiko ir gadinti nervu, apsipirkinekite kur nors kitur.
Gerb. Egle,

Atsiprašome, kad Jūsų atveju ši procedūra užtruko ilgiau nei tikėtasi.

tomas 2014-10-18 23:32:15
Ponas direktoriau, nustokite atsiprasineti metus laiko, zmones aiskiai ivardija probelmas, o jus ne pirsto enkrutinat, akd tas nepasikartotu.
Suprantu, jog pigiausia yra prekes laikyti pas tiekejus, taip neprarandama pinigu uz savykainos kritima su laiku, taciau mulkinti zmone sjog bus per 5 dienas, o laukia po menesi, ir taip cia jau daugeliui - tai ziauru. Gal susimazinkite asortimenta jei nesugebat gauti visko, ka skelbiat, arba tiekjus keiskit.a
Gerb. Tomai,

Atsiprašau, jei nesugebėjome pateisinti Jūsų lūkesčių. Taip, nemaža dalis prekių yra tiekėjų sandėliuose. Turint prekių asortimentą apie 70-90 tūkst. prekių, yra nelengva užduotis užtikrinti kiekvienos konkrečios prekės būvimą vietoje.
Mano pagrindinis kaip vadovo uždavinys - tai organizuoti įmonės darbą taip, kad būtų patenkintas kiekvienas pirkėjas bei būtų tinkamai motyvuoti darbuotojai. Manau, per paskutinius metus mūsų įmonė įveikė nemažai problemų bei pagerino klientų aptarnavimo kokybę ir išsprendė pagrindines logistikos problemas, tačiau tobulėjimui visada reikia dėti daug pastangų. Taip pat nemaža dalis populiariausių prekių, tuo tarpu kvepalų, kosmetikos, avalynės, laikrodžių ir aksesuarų mes turime vietoje.

UAB PIRK LT
Laba diena, as irgi pirkau UAB, , Pirk Lt, , kvepalus tris kartus, ir esu labai patenkinta, nes tikrai gavau originalius kvepalus ir kainos padorios. Sekmes darbuose.
Esu labai nusivylusi šia parduotuve. Prekės teko laukti lygiai mėnesį, nors pristatymo terminas nurodytas 5 - 10 darbo dienų. Prekės kokybė taip pat neatitiko lūkesčių. (žinoma, dėl to esu kalta pati, neišsiaiškinau kokios sudėties prekė) Man buvo siūloma grąžinti pinigus, tačiau vis naiviai tikėjau, kad greit sulauksiu prekės. Patarimas ateičiai - atsakingiau žiūrėkite į prekės pristatymo terminus, nekvailinkite žmonių. Sėkmės, dar tikrai yra kur tobulėti!
Daugiau niekados nesinaudosiu jūsų elektronine parduotuve. Niekada nerašau neigiamų atsiliepimų, bet šįkart tikrai neištylėsiu: užsisakiau keturis skirtingus drabužius, pralaukus 13 ar 14 d. d. laikotarpį gavau laišką, kuriame pirmas drabužis siūlomas kitos spalvos; antro išvis nėra, pasiūlytas visai kitas drabužis; trečio drabužio pasiūlyta ne tik kita spalva, bet ir dydis; ketvirto nebuvo ir pasiūlytas kitos spalvos, kitokio pasiuvimo; dar prisegta papildomų drabužių, kurie išvis ne prie ko, pasiūlymai. Labiausiai užkliuvo prekių grupės vadovės paklausimai "Ar tinka?". Ne, netinka taip... Šiaip ar taip, siaubingas darbas. Norėjau iš įpročio palinkėti sėkmės, bet sėkmės tikrai nelinkiu, nes yra krūvos tokių įmonių, kurios verčiasi per galvą, kad suteiktų kokybišką paslaugą, kad išlaikytų klientą, juk konkurencija tikrai ne maža.Taigi sėkmės nelinkiu...
giedrius 2014-08-08 20:32:09
uzsisakem ne viena preke, terminas iki 15dienu. jau praejo 21 diena jokiu ziniu i email neatraso.prasau >.........
Gerb. Giedriau,
Atsiprašome, jei gavote siuntą vėliau nei tikėjotės.
Noriu pastebėti, kad mūsų svetainėje pristatymo terminai nurodomi darbo dienomis (d.d.) dėl pristatymo iš užsienio tiekėjų ypatumų ir kurjerio tarnybų darbo laiko. 15 darbo dienų atitinka laikotarpį apie tris kalendorines savaites.

kestas 2014-08-20 17:03:27
uzsisakiau telefona sony z1 uz 1255 lt atveze kvepalu bonkute dior dune 30 ml uz 150 lt panasei jie ten kainuoja. atsiunciau tuos kvepalus jiem atgal, dabar laukiu savaite kol atsius pinigus arba telefona manau be teismu su jeis nesusitarsiu atsibodo klausitis tuos pacius atsakimus ir atsiprasimus ir tuos pazadus. pries pirkdami manau gerai pagalvokite ar turite laiko
Sveiki gerb. Kęstai,
Norime pranešti Jums, kad Jūsų aprašyto atvejo mūsų įmonėje niekada neįvyko.
Prašau, pasitikrinkite, kurioje įmonėje arba svetainėje pirkote, greičiausiai suklydote dėl panašaus svetainės pavadinimo. Mūsų įmonės elektroninė parduotuvė www.pirk.lt ir įmonės pavadinimas UAB PIRK LT.
Stengsimės, kad mūsų įmonėje tokių nesusipratimų niekada neįvyktų.
Linkime Jums sekmės ir greito problemos išsprendimo!
UAB PIRK LT
Užsisakėme vonios spintelę. Atvežė tikrai greitai, TIK kurjerių tarnybos darbuotojai paprašius atidaryti supakuotą spintelę atsisakė tą padaryti motyvuodami tuo, kad jų valdžia neleidžia atidarinėti siuntų ir kad niekada jokių problemų dėl kokio nors broko ar pažeidimų nėra buvę. Tai yra, mes įsigijome daiktą jo net neapžiūrėję. Išpakavus spintelę pasirodė kad jos vienas kampas suknežintas, nors pakuotė toje vietoje kaip ir atrodė sveika. Buvo praplešta kitoje vietoje, bet ten jokiu spintelės pažeidimų nebuvo. Pateikus skundą, gavome raštą kad peržiūrėjus vaizdo įrašus krovos centruose ir panašiai nieko blogo pastebėta nebuvo, mes priėmėme prekę be kokių tai skundų (įdomu kaip galima nemačius daikto pasakyti ar jis nepažeistas). Dabar gražinsime jums prekę pagal LR teisės aktuose numatytus ir įteiksime raštą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai. be abejo visiems patarsime niekada nepirkti šioje parduotuvėje, kuri tik paima pinigus, o jei kas negerai, sako kad aiškinkitės su siuntų pristatymo įmone.
Jau 19-a dienų laukiu nesulaukiu batelių, paskambinus aiskina kad va jau tuoj grizta ir kita savaite bus, nors jau antru kartu ta pati situacija
tatjana 2014-07-14 18:30:18
Sveiki. O as paliksiu gera atsiliepima. Pirkau kvepalu 2 buteliukus Hugo Boss orange. Plius uz nieka gavau nuolaida 40 Lt. Po uzsakymo pateikimo su manim susisieke vadybiinke pasake kad preke paruosta siuntimui ir gausiu rytoj. Bendrai sumomejau apie 230lt, maniau kad perku klastotes kazkokias del tokios mazos kajnos. Siandien gavau preke, likau patenkinta. Sekanti karta pirksiu cia. Sekmes jums darbuose.
Gerb. Tatjana,
Dekojame Jums už teigiamą atsiliepimą!
Džiaugiamės, kad pateisinome Jūsų lūkesčius.
Kad nenuvyltume Jūsų, mes ir toliau nuosekliai dirbsime gerinant aptarnavimo kokybę ir pristatymo greitį.

Su padeka,
Tomas 2014-07-02 13:32:51
Nekompetetinga ir neatsakinga imone.Uzsisakiau sau batus, susimokejau is anksto, o po savaites jie (PIRK.LT), kad ale neturi tokio modelio ir pasiule pasirinkti kita preke ar grazinti pinigus.Taigi pasirinkau kita modeli ir istorija vel pasikartojo asiunte email kad ir sito modelio ale tiekejas irgi neturi.Trumpai tariant yra eiline sudmaliu komanda kuriai manau truksta apyvartiniu lesu, todel taip stabdo pinigu grazinima.Niekam nerekomenduoju naudotis ju (PIRK.LT) paslaugomis.sekmes
Sveiki gerb. Tomai,
Atsiprašome, kad mums nepavyko Jums pristatyti tinkamo dydžio Jūsų pasirinkto modelio batų. Mūsų sandėlyje turimų batų modelių ir dydžių kiekis yra ribotas.

Alvydas 2014-06-29 12:40:19
Užsisakiau kvepalus, praėjus savaitei buvau informuotas jog dar reikės laukti 2 savaites. Atėjus prekei, pamačiau jog ji yra jau naudota, buteliuke buvo mažiau kvepalų, o dėžutė iš vidaus suplėšyta (žemiau pateiksiu nuotraukas) Paskambinau šios įmonės atstovams, jie su manimi elgėsi labai nepagarbiai, nenoromis atsiprašė. Likau tikrai nepatenkintas šia firma ir žinau kad daugiau iš čia nieko nepirksiu ir kitiems parekomenduosiu tą patį. Sėkmės prekiaujant tokias prekes.
Sveiki gerb. Alvydai,
Apgailėstaujame dėl šios situacijos. Telefoninio pokalbio metu, darbuotoja Jums pasiūlė grąžinti pinigus arba pakeisti prekę nauja, tačiau Jūsų pasirinkimas buvo pasilikti prekę. Tokiomis prekėmis kaip Jūs nurodote - neprekiaujame. Šis, galimas brokas arba pakuotės pažeidimas siuntimo skyriuje nebuvo užfiksuotas siuntimo metu todėl, kad siunčiame klientams naujas bei gamykloje supakuotas prekes. Prekiaujame naujais, visiškai nenaudotais kvepalais. Šioje srityje esame tarp rinkos lyderių jau 5-eri metai, todėl savo klientams norime suteikti aukštos klasės aptarnavimą bei siūlyti kokybiškas prekes.
Rasa 2014-06-17 18:36:57
Praėjus prekės atvežimo laikui, paskambinau pirk.lt. Sakė, jog mato, kad prekė dar važiuoja. Paskambinau dar po savaitės - sakė, kad su manim susisieks. Tos pačios dienos popietę paskambinus pasakė, kad avalynę jau išpakuoja ir pagal eiliškumą visiems praneš. Vakare gavau "apgailestaujantį" laišką, kad tokios prekės neturi.
Supratau, jog niekada nepirksiu pirk.lt (pirmas kartas, bet nesėkmingas).
Sėkmės prekiauti !
Sveiki gerb. Rasa,

Suprantame Jūsų nepasitenkinimą, kad negalėjome pristatyti Jūsų užsakytų batelių, nes neturėjome to modelio reeikalingos išmeros. Mūsų elektroninėje parduotuvėje pristatymo terminas nurodomas darbo dienomis (d. d.), būtent šioms basutėms pristatymo terminas nurodytas nuo penkių iki dešimties darbo dienų, t.y. iki keturiolikos kalendorinių dienų.
Mes nuosekliai dirbame norint pasiekti aukščiausios aptarnavimo kokybes, kuri paliktų patenkintus klientus nepriklausmai nuo pastoviai augančių prekių ir užsakymų kiekių. Atsiprašome už neįvykdytą užsakymą ir manome, kad mūsų parduotuvės platus asortimentas ir geresnės kainos padės pakeisti Jūsų nuomonę.

Tautvydas 2014-06-16 12:05:21
Užsisakiau prekę, laukiau 3 sav kol pristatys po mano pateiktos užklausos pasakė jog nesugebėjo gauti prekės, ir pasiūlė susigražinti pinigus užpildžiau prašymą susigražinti pinigus, jau antra savaitė kaip jie nesugrįžta. Labai nusivyliau tikrai truksta profesionalumo šioja srytyja.
Sveiki gerb. Tautvydai,
Mes stengiamės grąžinti pinigus už nebuvusias pas mus prekes kuo galima greičiau, t.y. vėliausiai per tris dienas.
Mes patikrinome banko išrašus ir matome, kad pinigai Jums buvo grąžinti 2014-06-11 09:00.
Tikimės, kad pasitikrinę savo sąskaitos išrašą, šis nesusipratimas bus išspręstas.

MIGLE 2014-06-12 20:53:07
KVEPALAI KURIUOS UZSISAKIAU BUVO NEORIGINALUS, NET NENUSIMANANCIAM MATYT JOG KLASTOTE... NUSIVYLIAU
Sveiki gerb. Migle,
noriu Jus užtikrinti, kad mes prekiaujame TIK originalia produkcija, turime visus tą faktą patvirtinančius sertifikatus ir dokumentus. Taip pat primenu, kad mes suteikiame dvejų metų laikotarpį nekokybiškų prekių gražinimui. Taip pat galite atvykti į mūsų parduotuvę Vilniuje, esančią Konstitucijos pr. 12 priešais VCUP 3 aukšto išėjimą, arba paskambinti mums telefonu 85 222 2222 ar parašyti mums elektroniniu paštu pagalba@pirk.lt.

UAB PIRK LT
Supratau, jog niekada nepirksiu pirk.lt (pirmas kartas, bet nesėkmingas).
Sėkmės prekiauti !
Laba diena p. Viktorija,
Labai apgailėstaujame, kad Jus nuvylėme. Tokiais, ypač retais atvejais, kai yra surenkamas nepilnas užsakymas, visada susisiekiame su klientu ir informuojame apie tokią situaciją bei pasiūlomos alternatyvos: siūloma pakeisti kita preke arba siūloma trūkstamą prekę išsiųsti nemokamai vėliau, kai tik ji mus pasieks. Deja, su Jumis nebuvo galimybės susisiekti. Labai atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir kviečiame susisiekti su mumis, kad išspręstume šį atvejį bei patenkinti Jūsų poreikius ir lūkeščius.
Su pagarba Pirk.Lt!
Labai nusivyliau pirk, lt svetaine, pirkau keleta prekiu is cia beveik uz 300 lt, uzisakiau 4 prekes vienu metu, atsiskaitymo buda pasirinkau post24 pastomate, ten uz prekes atsiskaiciau kortele. Tai gi, kai atejo laikas atsiimti preke, gavau el.laiska i pasta kad mano prekes yra paruostos atsiimti, taciau pastebejau keista dalyka, nes sumazejo mano prekiu kaina, nuejau atsiimti prekiu, ispakavau siuntini ir pastebejau, kad truksta vienos prekes. Tada supratau, kodel prekiu kaina sumazejo. Todel esu nusivylusi, nes pirk.lt net neinformavo manes apie mano siuntinio bukle, apie tai, kad nebus mano prekes, del to as niekam nerekomenduosiu sios parduotuves, bei pati daugiau niekada is cia nieko nesiruosiu isigyti. Labai gaila, kad personalas toks abejingas, jokio atsiprasymo uz nesklandumus, nieko nesulaukiau. Tai gi mano atsiliepimas - neigiamas.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
1A.LT
Internetinė parduotuvė www.1a.lt

Adresas: Naujakiemio g. 6, LT-08314 Vilnius.
Kodėl rinktis internetinę parduotuvę 1a.lt? Didžiulis pasirinkimas, puikus klientų aptarnavimas, žemos kainos – visa tai internetinėje parduotuvėje 1a.lt! • 100% duomenų saugumas apsiperkant - 1a.lt Internetinė parduotuvė naudoja SSL sertifikatą, garantuojantį duomenų šifravimo autentiškumą, tokiu būdu apsaugojant...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Picerijų tinklas atlyginimus mokėjo per pensijų fondus
Picerijų tinklas atlyginimus mokėjo per pensijų fondus 09-20 11:32
Lietuvos bendrovė, valdanti picerijų tinklą, į valstybės biudžetą turės sumokėti per 73.000 Eur mokesčių, baudų ir delspinigių sumą. BNS žiniomis, bauda skirta tinklui "Čili pica".
"Aston Martin" ateina į biržą
"Aston Martin" ateina į biržą 09-20 11:10
Britų prabangių automobilių gamintojas "Aston Martin" savo akcijas per viešą akcijų siūlymą (angl. initial public offering, IPO) ketina siūlyti po 17,50-22,50 GBP už vieną, o pagal šią akcijų...
Kinija nedevalvuos juanio
Kinija nedevalvuos juanio 09-20 10:52
Kinijos premjeras Li Keqiangas pranešė, kad vyriausybė nesirengia devalvuoti juanio.

Kai susergate, Jūs..

Skoda