Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pirk Lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pirk Lt

Atsiliepimai apie UAB "Pirk Lt"

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pirk Lt"

Rita 2021-05-17 15:38:41
Tik blogi atsiliepimai, apie “Manzara”nėra laiko limito, nelaiku grąžinami pinigai. Visiems siūlau paskaitykite atsiliepimus. Gaila, kad nėra te su kuo kalbėtis....
Prieštarauju Jums :) 14 d.uzsisakiau suknelę, o 19 d.kurjeris atvežė. Netiko dydis, parašiau el.p., atrašė, ką turiu daryti, net grazininmui reikalingą formą atsiuntė. Ją užpildžiau ir kartu su sąsk. (nufotografuota) nusiunčiau el.p., tada gavau padėką ir laišką, kad greičiau vyktų pinigų grąžinimas, paprašė atsiųsti ir pašte gauto kvito kopiją (nuotrauką), snd. apie 11 val.issiunčiau paštu suknelę, ir po kelių valandų atgavau visus pinigus. Tikrai labai nustebau, juk sukneles dar negavo, o pinigus gražino... Ačiū Ramintai ir MANZARA.. tikrai pirksiu šioje internetinėje parduotuvėje!!

Kartais mes patys ne viską padarome iki galo, o tada pykstame ant kitų :)
Užsisakiau suknelę, gavau visai ne tą, tačiau dėl prekės grąžinimo problemų neiškilo. Antrą kartą nepirkčiau iš šios svetainės. Nepatikima.
Jelena 2021-03-26 13:40:12
Prėkes atkeliavo nekokybiškos. Be etikečių. Neatitinka išmerų. Gražinti nepavyksta. Panašu kad tai s*****i.
Sveiki, man šiandien taip pat buvo... atsiuntė vietoj suknelės kombinezoną nunešiotą be etikečių ir siaubingos kokybės. Tai susirašyt tik.per fb pavyko, kad gražinsiu prekę. Tel nepasiekiamas... gavau adresą kokiu reikia gražinti.
Dėmėsio - s*****i!!!!
Iš UAB'Manzara" buvo pirktas maudymosi kostiumelis. Apmokėjus užsakymą, jokių žinių apie jo vykdymą nėra, nei užsakymo patvirtinimo, nei nr., nei ko nors kito. Tas pats kaip įmesti pinigus į šulinį. Tinklapyje nurodytas telefono nr. nepasiekiamas, adreso nėra. Praėjo mėnuo, jokios info apie užsakymą.
Kodel as negaunu sukneles kurią uzsakiau vasario 21dieną.
as uzsisakiau cukraine ananasas pries kaledas 2020m gruodi uzsakymo nr 107107 ir joikiu ziniu nera o telefonu prisiskambinti neimanoma, galvoju kad esu apgautas ir kazka darysiu jai neatgausiu pinigu ar prekes.
nepatikima parduotuve nepatariu net kazka galvoti apie pirkima cia.
Likau labai nepatenkinta, kadangi negavau prekės laiku, o dabar jau du mėnesiai praėję nuo užsakymo ir apmokėjimo, bet nieko nesulaukiu iki šiol. Paprašius grąžinti pinigus, atsakymo nėra.
Gaila, kad nepamačiau anksčiau atsiliepimų.
Labai rekomenduoju būti protingesniais ir neužsisakinėti iš šio puslapio.
Esu labai nepatenkinta MANZAROS internetine parduotuve. Užsisakiau maudymuką LATASHA, o gavau kitą. Grąžinau, sumokėjau už grąžinimą, vėl atsiuntė tokį pat. Pasiūlymas buvo vėl grąžinti, tik tuomet man bus grąžinti pinigai. Bijau, kad man nieko negrąžins, nes net už persiuntimą neužsakytos prekes (2, 62) nebuvo grąžinti pinigai.
Užsakiau prekę per šį puslapį, buvo pranešta, kad vėliausias pristatymo laikas bus vasario 1 diena. Praėjo šis terminas - jokių žinių. Parašiau laiškas teiraudamasi kokia užsakymo padėtis atrašė jog negauna prekės iš tiekėjo ir praneš daugiau info kai žinos. Praeina dar puse savaitės, vėl rašau ar ką nors jau žinos. Atrašo - Atsiprašome, negauname iš tiekėjo Jūsų užsakytos prekes. Atsiprašau? O kur kokia nors komunikacija, kue iš ankstinis pranešimas jog prekė vėluoja ar jos iš viso nėra? Jei nebūčiau parašiusi laiško tai iš viso nieko nežinočiau. Likau be dovanos, kuriai laiko užsakyti jau nebėra. Nepatikimas puslapis, jokios žmogiškos komunikacijos..
Vaaau! Pati kalta aišku, bet tikrai smart verslas ali perkes savo kosmomem kainom pardavinėti. Pristatymas ilgas, prekė nekokybiška, ir po keletą dienų tą patį ali radau.. Atidžiai žiūrėkite ką perkate. Labai pasigailėjau!
Laba diena, pristatyta prekė neatitinka pagal mano užsakymą.Bandžiau jums prisiskambinti bet kontaktai duoti (jūsų)neteisingi.Labai nemalonu, dirbate netvarkingai ir aplaidžiai.Laukiu jūsų skambučio.
s*****i! Parduoda prekes, kurių realiai neturi. Apie tai informuoja tada, kai apmokėjimas jau padarytas, o pinigų negrąžina!
Tai yra nesąžiningi pardavėjai!!! Saugokitės ir nepirkite nei iš svetainės Jusukvepalai.lt, nei iš Pirk.lt
Laba diena visiems kas skaito atsiliepimus apie UAB Pirk LT. Noreciau papildyti savo praeita komentara, kuris buvo parasytas 2020.10.02. Zmones, saugokites sios firmos, kuri nesilaiko savu paciu taisykliu. Kaip jau rasiau, mano uzsakymas buvo padarytas 2020.09.29. Siandien yra 2020.10.23...Man teko 6 kartus rasyt laiskus ir 1 karta skambintu i ofisa, kad man paaiskintu kodel negrazina pinigus uz preke, kurios firma neturi. Reakcija visa laika nuline. I laiskus buvo atsakyta viena karta, atseit jie perduos buhalterijai prasima pagreitinti pinigu grazinima. Taip buvo atsakyta likus vienai dienai iki 14 dienu pinigu grazinimo termino pagal sios firmos taisykles. Veliau jie isvis nereagavo i mano laiskus. Galu gale nuejau konsultuotis i Valstybine vartotoju teisiu apsaugos tarnyba, kur man buvo pasakyta rasyt oficialu Pareiskima, kad firma duotu atsakyma, o jeigu atsakymo nebus, perduoti visa medziaga i VVTAT. Parasiau pareiskima 2020.10.22 ir issiunciau. Ka jus manote? Pinigus pervede kita diena. Tad jeigu kam nors saus mintis ka nors pirkti is sios firmos, apeikite ja ir ieskotike kita, nes cia jus busite apgauti, kaip buvau apgautas as, ir tuo labiau jums patiems keks ismusinet is ju savo pinigus, kuriuos jie privalo grazinti be jokiu kalbu. Man prireike beveik menesio sitam reikalui...ir tai VVTAT pagalba. Tokios firmos dar nesu mates, pati nepatikimiausia is visu su kuriom man teko turet reikalu. Saugokites jos!
Firma yra tikras kosmaras, niekam nerekomenduoju. 2020.09.29 uzsakiau saldilki, kurio kaina ju tinklalapyje buvo 395 Eur. Taip pat tiknklalapis rode, kad saldikliai yra firmoje. Pinigus sumokejau per banka 11 val. Vakare 17 val. gaunu atsakyma, kad saldikliu firma neturi, taciau tures kita savaite ir ju kaina bus 429 Eur. Kita diena, rugsejo 30 vakare parasiau, kad grazintu pinigus i saskaita is kurios jie juos gavo. Bet jau spalio 1 d. is ryto gaunu atsakyma, kad pinigus neperves i sia saskaita, kadangi saskaitos seimininko vardas neatitinka gavejo vardo. Kai gavo pinigus, jiems netgi labai tiko sis dalykas, bet grazint pinigus, jau problema. Toliau, pranesiau antra saskaita, kuri jau atitinka gavejo varda...Pinigus neatgaunu jau antra diena. Perskaiciau zmoniu atsiliepimus ir pasigailejau, kad susidejau su sia firma, kuri nemoka dirbt saziningai. Zmones, bukite labai atydus pries uzsakant preke is UAB Pirk.lt, nes liksite be prekiu ir be pinigu. Nelauksiu ilgai, jauciu be skundo i policija nieko neisgausiu is ju, tad siaip sau nepaliksiu sio reikalo.
NEREKOMENDUOJU. Prekės užsakytos 04.25, tai kol kas nei prekių nei pinigų. Užsakymas, pagal pateiktą info, trunka 9-14 d.d. Tada gaunu laišką neva veluoja prekės, gausiu dovanėlę už nesklandumus :) dar po kiek laiko laiškas, kad mano užsakytos prekės negavo, gali įdėti kitokią. Man atsisakius ir paprašius grąžinti pinigus bendravimas nutrūko. Suma nedidelė virš 17e, tai koks įmonės lygis, jei nesugeba grąžinti. Pirkta iš jusukvepalai
Absurdiška įmonė. Užsisakai prekes, po mėnesio pats teiraujiesi kur jos yra, tada atrašo, kad vienos iš prekių nebus, o kitų galite laukti, bus sekančio mėnesio pradžioje. Ta pati situacija tęsiasi jau 4 mėnesius! Kiekvieną kartą, pats domiesi, o jie tik atrašo, kad sekančio, dar sekančio, vėliau dar sekančio mėnesio pradžioje. Klientai visiškai nerūpi, toks jausmas, kad iš aukso dulkių lipdo jie tas prekes...Niekada daugiau čia nepirksiu. Individualiai gaminami baldai ir daiktai greičiau padaromi, nei čia užsakymas įvykdomas...
Audrė 2019-12-19 14:11:40
Labai nuvylė ši įmonė. Užsisakiau prekes lapkričio 8 d., kad jau tikrai turėčiau dovaną Kalėdoms. Vėluoja atvežti, jokio pranešimo, o susisiekus pranešė, kad bus tik po švenčių, kai jau dovana bus nereikalinga. Dar neteko susidurti su tokia parduotuve. Nors kai pamačiau, kad paskutinė prekės pristatymo data gruodžio 13 d., iš karto pamaniau, kad siunčiasi iš kokios Kinijos ir perparduoda. Žinoma, tai ir mano kaltė, kad nepasiskaičiau atsiliepimų, tiesiog taip niekas nėra pasielgęs. Bet visada būna pirmas kartas. Įdomu, kada grąžins pinigus, Šiandien parašiau prašymą. Nepatogu prieš draugę, kuriai labai reikėjo knygų laikiklių. Gražių švenčių.
P.S. Nieko įžeidžiančio, tik didžiulis nusivylimas prieš šventes. Todėl prašau neištrinti.
Laba diena gerb.Audre, atsiprašome, kad dėl didelės logistikos apkrovos, vėlavome pristatyti siuntą. Siunta Jus jau pasiekė. Džiaugiamės, kad likote patenkinta knygų laikikliais, ir kaip sakėte prekė Jums "atpirko" ilgą laukimą. Linkime sėkmės ir perskaityti kuo daugiau knygų:)

Pagarbiai UAB PIRK LT
Roma Vasiliauskienė 2019-08-07 19:04:06
Esu labai nusivylusi, nes užsisakiau kvepalus Samsara bordinės spalvos buteliuke, o gavau baltame ir kvapas ne tas. Daugiau nepirksiu iš Pirk.lt Galima buvo pranešti, kad neturi tokios prekės, kam kišti tai ko man nereikia?
apgailėstaujame, tačiau šis pokytis yra gamintojo. Esant tokiai situacijai, Kviečiame susisiekti su vadybininkais, kurie išsręs šią situaciją. Telefonu 8 5 2222222

pagarbiai UAB PIRK LT
Roma Vasiliauskienė
2019-08-07 19:04:06 IP 2eehh7q9
nepatenkinta 2019-02-08 16:45:29
Laba iena o kur galima kreiptis kad perku.lt neivigdo savo isipareigojimu, jai mes veluojame atsiskatyti nuo musu nuims paskutines kelnes, o cia visi terminai praejo ir net nesiteikia zmoniskai nieko paaiskinti ir dar net neatraso i klausymus'ignuoruoja'nor raso kad prisijunge, galu gale 190eur nera mazi pinigai pervesti ir kaip galima taip neatsakingai elgtis su klijentais, kol pati nepradejau skambineti ir aiskinti net nesiteike pranesti kad net nera mano prekiu, absurdas, noreciau kompensacijos uz patirtus nepatogumus.
sveiki, jūs maišote įmones.
Užsakiau prekes 2018-10-03, vėliausia pristatymo data numatyta buvo 11-08. Šiandien jau 12-04 ir vis dar nesulaukiu prekės, jokių pranešimų, nieko. Paklausus, kada tikėtis ir ar išvis tikėtis nedaugžodžiauja tiesiog pasako kad dar nėra. Pirmas kartas perkant iš čia, bet ir paskutinis manau, dar žiūrėsime kokia kokybė bus. Vis dar bandau laukti savo užsakymo. Baisiausia, kad tai turėjo būti dovana, kuria teks (jei gausiu užsakymą) dovanoti mėnesiui su virš praėjus.
Nerekomenduoju tureti reikalu su sita neatsaknga "kompanija". Usisakiau nestandartine virtuvine spintele, kuri butu panaudota kaip kriaukles spintele. Usakymas buvo priimtas vygdymui, nesulaukiau prekes veliausia pristatymo diena. Po poros dienu prisiskambinus, buvo pasakyta, kad prekes nera ir neaisku kada bus ir ar isvis gaus, nes su tiekejais nelabai bendradarbiauja. Tai nesuprantu kokiu tikslu klaidint zmones, su tokiom prekem kuriu jie neturi ir net negaus. I LT grystu trumpam ir neturiu laiko gaminti pagal ussakyma. Likau labai abgauta sitos "kompanijos"
Pirkau siandien kvepalu testeri, viskas tiko ir patiko :) Aciu Jums
Noriu padėkoti visam įmonės personalui už operatyvu darbą. Visada maloniai ir kantriai bendraujantys. Sakiausi ne viena prekę, dažniausiai kvepalus, viską gavau žadėto termino ribose. Prekės nei karto nenuvylė, kvepalų kokybe patenkinta, nes yra tekę nusivilti užsisakant kitoje vietoje. Ačiū, sekmės darbuose ir gerų pirkėjų.
Nupirkau siandien kvepalus ESCENTRIC MOLECULES MOLECULE 01 100ML testeri uz 70 euru, paprastas buteliukas be dezutes, nors testerio dezute turi buti. Atvaziavau i darba papurskiau, o ten... vanduo, juokio kvapo kolegos, pradejo juoktis “uz 70 euru vanduo” grizau atgal, pasakiau ka jus juokaujat, man buvo atsakyta, kad kvapas jauciasi, tik man netiko, grazino pinigus. Ne pirma karta perku tos kvepalus ir zinau kvapa gerai, daugiau ten nieko nepirksiu, a*******i
Labai dėkingas jūsų valdininkų komandai, ipač Viktorui Gimžauskui už profesionalumą ir žmogiškumą!!!!Daugiau linkiu jūsų įmonei tokių darbuotojų!!!!
2016-07-12 10:09:38 IP 5jrutqks
Lina 2016-07-12 10:03:31
p. Eduardai,
Primenu Jums, kad mano užsakymas padarytas 2016-06-30. Prisegu el.laišką, kada buvau informuota apie tai, kad negausiu prekės. Vis dar sakysite, kad per tris darbo dienas?
Jau nebesistebiu darbuotojos, su kuria susirašinėjau, melagystėmis, kai matau vadovo viešai pateikiamus iškreiptus faktus.
Potencialūs pirkėjai, darykite išvadas patys :)
Sveiki gerb. p. Lina,
Liepos 2, 3 ir 6 dienos yra nedarbo dienos, todėl jų neskaičiuojame.

Eduardas Šitikas 2016-07-11 13:00:29
Sveiki, gerb. Lina,
Mes išsiaiškinsime visą situaciją, kuri įvyko. Pinigai Jums grąžinti.
Apie tai, kad prekes mes nebegalime gauti, mes Jus informavome per tris darbo dienas nuo užsakymo dienos.
Taip pat noriu atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad Jūs nepateikėte grąžinimo prašymo, o atsiuntėte tik sąskaitos numerį. Įvedant grąžinimo pavedimo į banką, įsivėlė klaida, ir buvo neteisingai įvesta Jūsų pavardė. Dėl tos klaidos bankas atmetė pavedimą.
Taip pat noriu patikinti Jus, kad prieš užsakymą nebūtina mokėti, nes mes siūlome atsiskaitymą atsiėmimo arba pristatymo metu (grynais ir mokėjimo kortele).

Atsiprašome, kad negalėjome įvykdyti Jūsų užsakymo.

Linkiu Jums tik geriausio bei pozityvaus požiūrio į gyvenimą!

p. Eduardai,
Potencialūs pirkėjai, darykite išvadas patys :)
ŽMONĖS MIELIEJI, PRIMYGTINAI PATARIU - NIEKO NEUŽSAKINĖKITE IŠ ŠITŲ PREKEIVIŲ!!!
Kvailai pasielgiau, kad prieš pervesdama jiems pinigus, nepaskaičiau atsiliepimų apie juos. Tiesiog niekada nei vienas pardavėjas nebuvo su manimi taip pasielgęs.
Birželio 30d. užsisakiau jų puslapyje avalynę liepos 16d. šventei. Buvo nurodyta, kad užsakymo įvykdymo terminas 5-10d.d. Aišku, iš karto pervedžiau jiems pinigus ir ramiai išvykau atostogauti, įsivaizduodama, kad grįžusi paštomate rasiu siuntą. Liepos 7d. jie atsibudo, kad neturi prekės. Į raginimą kuo greičiau grąžinti pinigus nereagavo, nors aiškiai parašiau, kokia situacija ir kad net neturiu sąskaitoje pakankamai pinigų skubiai įsigyti kitus batus.
Įtariu, kad tai gerai apgalvota machinacija - gauna pinigus, jais neatlygintinai naudojasi, o po kiek laiko „ups, neturim prekės“! Ir dar neskuba grąžinti, nors pavedimui atlikti užtenka poros minučių. Tiksliau, meluoja, kad pavedimas jau padarytas, nors pinigų sąskaitoj nei kvapo, vėliau sukūrė istoriją apie vieną suklystą pavardės raidę.
Tikrai kreipsiuosi į atitinkamas institucijas, kurios gali kontroliuoti ir tikrinti tokią veiklą, nes paskaičius žmonių atsiliepimus matosi, kad tai jau sistema.
P.S. Šiandien pinigus atgavau.
2016-07-11 13:00:29 IP 28mc1stq
Sveiki, gerb. Lina,
Mes išsiaiškinsime visą situaciją, kuri įvyko. Pinigai Jums grąžinti.

Atsiprašome, kad negalėjome įvykdyti Jūsų užsakymo.

Linkiu Jums tik geriausio bei pozityvaus požiūrio į gyvenimą!

Eduardas 2015-11-02 10:09:51
Sveiki Jevgenijau,
mes garantuojame, kad prekiaujame tik originaliais kvepalais, todėl, jeigu manote, kad įsigijote neoriginalią ar nekokybišką prekę, prašome kreiptis su pretenzijomis į mus arba nepriklausomus ekspertus arba į Nemaisto produktų inspekciją. Taip pat prašome pasitikrinkite, ar tikrai pirkote būtent iš mūsų parduotuvės, o ne iš kitos parduotuvės su panašiu pavadinimu.
Tai atrodo mažiausiai keista, kad Jūs neva įsigijote neoriginalia preke, bet nesikreipėte nei pas mus, nei į atsakingas institucijas.

Sveiki gerb. Romualdai,
Apmaudu, kad Jūsų pirkta prekė sugedo. Mes prisiimame visus įsipareigojimus už parduotas prekes, ir Jūs galite siųsti arba atvežti prekę tiesiai gamintojo atstovui, pridedami pirkimo s/f kopiją. Daugelis gamintojų turi atstovybės didžiausiuose šalies miestuose, šiuo atveju, Vilniuje.
Jeigu Jūs manote, kad Jums patogesnis siuntimas gamintojui, susisiekite su mumis dėl gamintojo atstovo kontaktų.

UAB PIRK LT
visiska, , s*******o, , kontora...pora kart pirkau prekes, ir abu kart neitiko..viena preke pristatinejo menesi vietoj dviieju savaiciu..antra kart pirkau siubli, kuris po savaites sugedo..negana to jie visai neturi atstovybiu garantijai kituose miestuose...absurdas, siurbli turiu pristatyt is siauliu i vilniu tam kad suremontuotu, uzsavo pinigus....jei menkas gedimas, -vel atgal..jis taps auksinine kaina...visiskai neturi isipareigojimu uz savo parduota preke...o tai jei preke butu jav pagaminta-reiktu ten vezt?kreipsiuos i vartotuoju teisiu tarnyba, gal jie sutvarkys juos!
Jevgenij 2015-10-21 21:14:01
Nusipirkau mot. kvepalus GUCCI. Gavau neoriginalius!!! Niekam nerekomenduoju sita parduotuve.
Sveiki Jevgenijau,

UAB PIRK LT
Labai puiki aptarnavimo kokybė. Buvau užsisakęs toršerą, prekė atvyko laiku (per 2-3 savaites) ir labai kruopščiai supakuota, nes buvo dūžtančių stiklinių dalių. Apie prekės perdavimą kurjeriui pranešė telefonu. Esu labai viskuo patenkintas. Sėkmės Jūsų įmonei tolesniuose darbuose.
12 dienu veluoja mano uzsakytas laikrodis... man jau jo nebereikia, nes tai buvo skirta dovanoti, bet su tokiu pristatymo tempu tai geda pries zmones... preke uzsakyta balandzio 30 diena ir jos visdar nera...
Eduardas 2015-03-03 09:40:38
Gerb. Egle,

Mes visada kaip galima greičiau grąžiname pinigus už netukusias pirkėjui prekes. Priimdami grąžinamas prekes mes privalome patikrinti ir įsitikinti, kad prekė grąžinama pirkta pas mus, buvo tinkamai naudojama ir atitinka grąžinamų prekių sąlygoms. Tačiau Jūsų grąžinti bateliai atrodė, kad jie buvo avėti 2-3 metus, dėl ko mes turėjome atlikti papildomus tikrinimus ir pasikviesti Nemaisto produktų inspekcijos specialistus įvertinti, ar grąžinami tokiame stovyje batai tenkina grąžinamų prekių sąlygas.
Atsiprašome, kad Jūsų atveju ši procedūra užtruko ilgiau nei tikėtasi.
UAB PIRK LT
Nemeluokit, a*******i. Jus grieztai atsisakete grazinti pinigus ir i Vartotoju Teisiu Apsaugos Tarnyba kreipiausi as pati. Tik ju pagalba man ir pavyko atgauti sumoketus pinigus.

Visa sirdim linkiu sitai kontorai kuo greitesnio bankroto!!!!!!! O su tokiu poziuriu jis, aisku, neisvengiamas.
Egle 2015-02-06 15:32:59
Absoliuciai nekompetentinga kontora, visiskai neatsakanti uz savo parduodamu prekiu kokybe. Pirkau basutes kurios padevejus 1 karta atrode taip, lyg buciau dralinus jas 3 metus. Pirk.lt atsisake grazinti pinigus. Teko supazindinti sita kontora su Vartotoju Teisiu Apsaugos Tarnyba. Tik tada pavyko atgauti pinigus.

Jei nenorite prarasti savo laiko ir gadinti nervu, apsipirkinekite kur nors kitur.
Gerb. Egle,

Atsiprašome, kad Jūsų atveju ši procedūra užtruko ilgiau nei tikėtasi.

tomas 2014-10-18 23:32:15
Ponas direktoriau, nustokite atsiprasineti metus laiko, zmones aiskiai ivardija probelmas, o jus ne pirsto enkrutinat, akd tas nepasikartotu.
Suprantu, jog pigiausia yra prekes laikyti pas tiekejus, taip neprarandama pinigu uz savykainos kritima su laiku, taciau mulkinti zmone sjog bus per 5 dienas, o laukia po menesi, ir taip cia jau daugeliui - tai ziauru. Gal susimazinkite asortimenta jei nesugebat gauti visko, ka skelbiat, arba tiekjus keiskit.a
Gerb. Tomai,

Atsiprašau, jei nesugebėjome pateisinti Jūsų lūkesčių. Taip, nemaža dalis prekių yra tiekėjų sandėliuose. Turint prekių asortimentą apie 70-90 tūkst. prekių, yra nelengva užduotis užtikrinti kiekvienos konkrečios prekės būvimą vietoje.
Mano pagrindinis kaip vadovo uždavinys - tai organizuoti įmonės darbą taip, kad būtų patenkintas kiekvienas pirkėjas bei būtų tinkamai motyvuoti darbuotojai. Manau, per paskutinius metus mūsų įmonė įveikė nemažai problemų bei pagerino klientų aptarnavimo kokybę ir išsprendė pagrindines logistikos problemas, tačiau tobulėjimui visada reikia dėti daug pastangų. Taip pat nemaža dalis populiariausių prekių, tuo tarpu kvepalų, kosmetikos, avalynės, laikrodžių ir aksesuarų mes turime vietoje.

UAB PIRK LT
Laba diena, as irgi pirkau UAB, , Pirk Lt, , kvepalus tris kartus, ir esu labai patenkinta, nes tikrai gavau originalius kvepalus ir kainos padorios. Sekmes darbuose.

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Darbuotojų išlaikymas ir atrankos po pandemijos: gali tekti stengtis dar labiau
Darbuotojų išlaikymas ir atrankos po pandemijos: gali tekti stengtis dar labiau 06-13 21:39
Personalo ekspertai sutaria, kad dėl besikeičiančių rinkos taisyklių darbdaviai privalo dar atkakliau stengtis, norėdami pritraukti ir išlaikyti talentingiausius kandidatus.
B. Netanyahu po 12 metų prarado valdžią
B. Netanyahu po 12 metų prarado valdžią 06-13 21:07
Kaip informuoja BBC, po Izraelio parlamento sekmadienį surengto balsavimo dėl pasitikėjimo nauja "permainų" koalicija, Benjaminas Netanyahu po 12 metų prarado valdžią.
Danijos futbolo komandos gydytojas: Ch. Eriksenui buvo sustojusi širdis
Danijos futbolo komandos gydytojas: Ch. Eriksenui buvo sustojusi širdis 06-13 20:31
Danijos futbolo komandos gydytojas sekmadienį pareiškė vis dar neturintis "paaiškinimo", kodėl vidurio puolėjas Christianas Eriksenas staiga susmuko per Europos futbolo čempionato rungtynes tarp...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Nasdaq 172,95 +2,73%
Procter & Gamble 134,86 -0,68%