Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tele2 prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę "Tele2" prekyba

Atsiliepimai apie "Tele2" prekyba, UAB

Parašyk savo nuomonę apie "Tele2" prekyba, UAB

SmartMaster Apple garantinis serivsas. LABAI prastas aptarnavimas, o apie serviso kokybe net nėra kalbos. Remonto metu tenka bendrauti su merginomis iš skambučių centro kurios IŠVIS neturi jokio žalio supratimo apie technika, Apple ir remonto eigą. Gėda visam Tele2. Po garantinio "aptarnavimo" kompiuteris gulėjo, kol aš nepaskambinau ir nepaklausiau kur mano kompiuteris. Prašymą kalbėti su Apple serviso atstovais dėl broko praignoravo ir dar teko sumokėti apžiūros mokestį. Manau servisas galėtų aptarnauti kokius nors HP arba Acer kompiuterius, bet tikrai ne Apple. Labai nusivyliau.
UAB „Tele2“, P. Lukšio g. 32,

LT-08222 Vilnius

Generaliniam direktoriui

Petrui Masiuliui

PRAŠYMAS

2021.01.21

Ukmergė

Prašau nutraukti sutartį, sutarties Nr. 2.91-64831861-11060, pagal 6.22810 straipsnį. Vartotojų teisė atsisakyti nuotolines sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties.

1. Vartotojas turi teisę, nenurodydamas priežasties ir nepatirdamas kitų, negu nustatyta šio kodekso 6.22811 straipsnyje, išlaidų, per keturiolika dienų atsisakyti nuotolinės sutarties ar ne prekybos patalpose sudarytos sutarties.

Gražinu Jums Samsung G780 Galaxy S20 FE 128GB / IMEI 354791647849419
Atnešus dar garantijai galiojant Apple Airpods ausines į Tele2, po savaitės gavau atsakymą, kad jas gali tik pakeisti į naujas už pilną produkto kainą. Priežastis užsiteršimas, skysčių patekimas į ausinuką - daugiau komentarų nesulaukiau. Mes kalbame apie ausines, kurios dedasi į ausies vidų.

Man nesutikus su keitimu už 179 eurus., už patikrą man dar ir pritaikė 12 eurų mokestį. Mes kalbame apie garantinę patikrą kada produktui galioja dviejų metų garantinis terminas.

Turėjau pirmos serijos Apple Airpods ausines ir jas tvarkiau iDeal salone (virš metų naudojau). Tokio atsakymo iš jų negavau - man tiesiog pakeitė abu ausinukus, nes tai yra natūralus nusidevėjimas, kuriam įtakos vartotojas neturi arba turi per mažai, kad būtų taikomas mokamas tvarkymas.

Bėda ta, kad šiuos naujus ausinukus pirkau iš Tele2 ir perkant Apple produkciją iš Tele2, nėra taikoma pilna tarptautinė Apple garantija, kuri yra du metai. Tele2 jinai taikoma tik metus ir po to visas tvarkymas gali būtų atliekamas tik jų autorizuotuose servisuose, kaip SmartMaster, kurio akcijos priklauso Tele2. Kitu atveju, jei būtų taikoma pilna tarptautinė garantija - aš galėčiau jas tvarkyti iDeal servise, kuris yra autorizuotas Apple.

Apibendrinus, Tele2 kainos gal ir žemesnės, bet ilgesnėje perpsektyvoje iš jų pirkti buvo klaida.
Ilgametis klientas
2020-08-11 17:03:32 IP 2der09s5
Pakeičia iphone 8, be remonto, į naują iphone 8. Naujai pakeistas po 2 sav. naudojimo vėl sugenda. Pagal garantinės pažymos sąlygas prašome keisti nekokybišką telefoną, tai jie atsako, kad per 30 d.d. gali diagnozuoti tik 2 savaites naudoto telefono gedimą. Niekaip nesuprantama, kodėl taip elgiamasi? Apgailėtina, prisiperka brokuotų, o gal liaudiškai "padielkų" ir dar tyčiojasi su savo nelogiškais terminais.
Sveiki. Iki kiek Lazdiju Tele2 dirba sestadieniais? Nes raso iki 15 val, o jau nieko nera 14.54 val.
alfonsas 2018-04-14 00:26:49
a*******i, dabar bando prikabinti kazkokia skola, sako pries 10 metu liko kazkas nesumoketa.tai dabar sumaste pasipelnyti, visokias netesybas skaiciuoja.kur buvote anksciau. Kai zmones ismeta mokejimo kvitus tada bandote prikabinti nesamas skolas.Jau daug metu turim sutartis tele2, reikes pasibaigus eit i bite, ar omnitel. Nemaitynsim a******u.
Pereik i telia, bus dar blogiau
Laurynas Goberis
2017-11-03 09:34:56 IP 28ma2pc0
Laba diena, šių metų Spalio mėn. baigėsi mano Tele2 paslaugų plano termino laikas. Mano tel. numeris yra - 867809524. Spalio 31 d. užsakiau naują paslaugų planą. Mano užsakytas planas: 150 min. ir neriboti SMS. Šio paslaugų plano minimalus mėnesinis mokestis - 2, 90 Eur. Šiandien (2017.11.03) iš Tele2 gavau informaciją, kad aš užsakiau paslaugų planą, kurio mėnesinis mokestis yra 5, 50 Eur. Tai yra melas! Aš neužsakinėjau plano, kurio minimalus mėn. mokestis yra 5, 50 Eur! Prašau nutraukti neteisėtai sudarytą sutartį. Nutraukite sutartį!

Laurynas Goberis.
Bitininkų g. 43D-68, Kaunas.
Labai blogai imone aptarmauja klientus atsiimant telefonus po remonto.
Saskaita apmokejau pries sesias dienas ir atejus atsiimti telefono salono dsrbuotojai pasiunte mane i visas keturias puses, nes pasirodo jie neturi patvirtinimo is buhalterijos, o kadangi dabar buhalterei jau nedarbo laikas tai jie nieko negali pagelbeti. Pateikus apmokejimo kopija is interneto banko, darbuotojai sutiko kad apmokejimas tikrai ju imonei yra padarytas, bet vistiek be savo buhalteres patvirtinimo jie negali atiduoti telefono. Taigi liepe ateiti dar karta kai ju buhalterija dirbs.
Manau, kad Tele2 prekyba skyrius Akropolyje Vilniuje dirba labai blogai.
Daede sitie telemarketingo ziurkenai skambintojai!!!!!!

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias
Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias 03-06 18:18
Vyriausybei planuojant modernizuoti vidaus vandenų kelius ir jų uostus bei prieplaukas, pavasarį bus pradėti pagrindinio laivybos kelio Nemuno upe tvarkymo darbai.
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas 03-06 16:20
Šeštadienį vokiečiai plūstelėjo į prekybos centrų tinklo "Aldi" parduotuves, norėdami įsigyti parduotuvių lentynose pasirodžiusių pirmųjų greitųjų COVID-19 testų.
Kinijos kibernetinio šnipinėjimo padalinys aktyviai atakuoja JAV organizacijas
Kinijos kibernetinio šnipinėjimo padalinys aktyviai atakuoja JAV organizacijas 03-06 15:33
Mažiausiai 30 tūkst. JAV organizacijų, įskaitant vietos valdžios institucijas, pastarosiomis dienomis tapo "neįprastai agresyvios" Kinijos kibernetinio šnipinėjimo kampanijos taikiniais, pranešė...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%