Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Paulini, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Paulini

Atsiliepimai apie Paulini, UAB

ČIA ATGIMSTA RŪBAI
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Paulini, UAB

Inga Daniliiuk 2019-09-12 12:15:12
Laba diena, noreciau, kad uz chemini palto valyma man butu grazinti pinigai, nes buvo priimtas nepaziurejus i etikete, kurioje nurodyta, kad negalima jo valyti, todel ant jo atsiradusios juodos demeles, o ant dirzo demes, kurios buvo net neisvalytos, pacio palto vilnos pukas nutrintas!!! Ceki turiu, kai nuejau pas priemeja si juokesi?!
Laba diena. Jūsų užsakymo situaciją galėtume pasiaiškinti ir Jums atsakyti. Tokiems ir panašiems klausimams nagrinėti naudojame telefonus ir elektronines ryšio priemones nurodytas mūsų tinklapyje www.paulini.lt
Samanta 2019-08-07 18:21:36
Labai nemaloni darbuotoja pramonės maximoje. Pamačiusi mane su atnešta sulknele tarsi supyko, kad atnešiau darbo ir kai teko nutraukti jos ir šalia esančios parduotuvės darbuotojos pokalbį. Aptarnavo su dideliu nepasitenkinimu. Peržiūrėjusi mano atneštą vestuvinę suknelę pareiškė, jog ji neišsivalys, suprantu kai įspėja, jog gali neišsiplaut kaikurios dėmės, bet ji nuteikė taip, kad galiu nieko nesitikėti, na, bet čia dar tiek to. Pagalvojau galbūt ji geriau žino kurios dėmės nesivalo ir t.t
Pranešiau, kad ant suknelės yra nudeginta skylute fotosesijos metu nuo spalvotų dūmų ir paprašiau, jog pataisytų, ji peržiūrėjusi pasake, kad pataisys. Atsiemusi suknelę dar paklausiau ar pataisė ir pasakė, kad pataisyta. Grįžusi namo radau ta pačią skylutę toje pačioje vietoje. Pinigus sumokėjau už neišbaigtą darbą. Norėčiau atgauti dalį sumos už neivygdyta darba ir dar melavo, kad padaryta.
Sveiki Samanta,
Ačiū už objektyvę kritika, tai padeda mums tobulėti.
Parašykite mums info@paulini.lt užsakymo numerį, mes Jums pasiūlysime situacijos sprendimo būdą.
PAULINI švaros namai drabužių valymo veiklą vykdo 6 metus. Per tą laiką sukūrėme virš šimto drabužių priėmimo vietų. Veikia platus mūsų priėmimo skyrių tinklas daugelyje prekybos centrų ir išmanių spintų tinklas beveik visuose verslo centruose Vilniuje. Maksimaliai automatizuojame veiklą, siekiant teikti išskirtinai kokybiškas paslaugas. Mūsų valymo cechas kasmet auga ir pasipildo vis modernesne įranga. Nuolatinis tobulėjimo procesas vykdomas kiekvieną dieną, tam skiriamas ypatingas dėmesys. Mokydamiesi mes siekiame vis gerinti paslaiugų kokybę ir patenkinti augantį jų poreikį.
PAULINI įmonių grupėje dirba daugiau kaip 100 darbuotojų, į kuriuos nuolat investuojame, mokome, rengdami įvairiausius mokymus ir seminarus.
Taip - ne visada pavyksta, sukontroliuoti darbuotojų elgesį ir jų nuotaikas. Todėl mums rūpi klientų nuomonė ir visada norime, kad Jūs, mieli klientai, būtumėte patenkinti mūsų paslaugomis.
Per mėnesį PAULINI įmonių grupė aptarnauja vidutiniškai 15 000 klientų, vidutiniškai priimame virš 45 000 vnt. drabužių.
Taip - ne visada pavyksta, kai toks didelis srautas, žmogiškose situacijose gali pasitaikyti žmogiškų klaidų ar tarpusavio nesusipratimų. Žinant kokia yra milžiniška pagamintų drabužių įvairovė, pasitaiko nedidelių valymo klaidų: nepastebėtos dėmės ar įplyšimas, dėl nesuderintų gamintojo audinių kokybės, gaminys susitraukė ar klaidinga informacija priežiūros etiketėje.
Mes užtikriname, kad visus drabužius valome vadovaudamiesi gamintojo rekomendacijomis, pateiktomis priežiūros etiketėse, o jei jų nėra, remiamės geriausiomis drabužių valymo praktikomis.
Suprantame, kad kiekvieno žmogaus drabužis yra artimas ir mielas todėl į tai žiūrime labai atsakingai.
Iškilus svarbiems klausimams prašome susisiekti su mumis tiesiogiai info@paulini.lt ir juos išspręsime,
"Žmonės buvo sukurti tam, kad juos mylėtų, o daiktai buvo sukurti tam, kad jais naudotųsi. Šiandien pasaulyje tiek chaoso yra dėl to, kad mes naudojamės žmonėmis, o mylime daiktus." Dalai Lama
Vėlavo tris dienas, nors prieš priimant garantavo kad padarys laiku. Nemaloni darbuotoja.
Ooo, kaip "puikiai" susiaurinti džinsai !!! Paulini UAB turėtų pasidomėti vartotojų teisių tarnyba. Tokias įmones reikia UŽDRAUSTI !!!!! BAISU!
Marina Šurnienė
2019-04-15 16:58:04 IP 65hih6qr
Pridaviau Kauno Mole Paulini filialo darbuotojai susiaurinti džinsų juosmenį. Darbas atliktas labai atmestinai, taip dirbti negalima. Niekam nerekomenduosiu šios firmos.
Likau labai nusivylusi atžagariu darbuotojų bendravimu.

Nešiau išvalyti vyro švarką, jau priduodant meistrė Saulė buvo labai nepatenkinta, kad paklausiau, kokios kainos, ar yra nuolaidų ir t.t. Švarką priėmė, susimokėjau iškarto. Po kelių dienų gavusi žinutę, kad švarkas jau yra išvalytas, atvykau jo atsiimti, dirbo ta pati meistrė. Ji apžiūrinėjo kažkokią striukę ir visai nekreipė, kad atėjau prie prekystalio. Pasisveikinau, parodžiau, kad turiu užsakymo kvitą, ir paklausiau ar galėčiau atsiimti. Tai į mane tik pažiūrėjo susiraukusi ir labai nemandagiai, griežtai atsakė "NE, NEGALĖTUMĖTE" ir toliau tęsė savo veiklą. Aš tikrai nežinau, kaip yra atliekamas rūbų grąžinimas, ar reikia kažką atsižymėti kasoje, ar ne, tačiau jei šiuo metu nėra tam galimybės, galima tiesiog mandagiai pasakyti "luktelėkite minutę ir tuoj pat jus aptarnausiu", o ne tiesiog atsakyti "NE".
Aš pati dirbu klientų aptarnavimo srityje, suprantu, kad visi klientai yra reiklūs, kad visi būna pavargę ir t.t., tačiau mokėdami už paslaugas, mes tikimės, kad paslauga bus suteikta kokybiškai, sklandžiai ir maloniai.

Jei taip ir toliau, Oze esanti Paulini valykla praras visus savo klientus. Aš tai tikrai daugiau ten kojos nekelsiu!
Sunku susilaikyti ir neparašyti komentaro. Nukentėjome nuo PAULINI pasalugų...

Fabijoniškių Rimi, prie Ukmergės gatvės (Vilniuje) vasario 17 nunešėme šviesų kilimą išvalyti. Pasakė, jog valys 3-4 savaites, praėjus 5 savaitėmis, paklausėmė pardavėjos- kokia padėtis su kilimu. Atsakymas: "Jūs nenorėkite, kad taip greitai išvalytų, nes ten skalbimo mašina tokio ploto kokia visa šita parduotuvė (rimi). Kol ji neprisipildo, tol nevalo ir kaupia.". Praėjo dar 2 savaitės, pagaliau dar kartą paklausus pardavėjai pasidarė keista, kur dingo kilimas. Paskambinus į "cechą", pasirodo jis DINGĘS (toliau matysite, kad čia panašiai kaip iš filmo "dingusi"-dingęs, bet nedingęs). Prasidėjo kriminalas, kur kilimas, pagal nuotraukas, mūsų siųstas, pagaliau atrado. Tai truko savaitę. Pagaliau po 8 savaičių nuėjome pasiimti kilimo. Liūdna ir gaila, paprašius išvynioti kilimą pasirodo joks lapukas nedingęs, o dar daugiau atvyniojus net ir visas purvas likęs. Tikriausiai per pilna skalbimo mašina buvo, netilpo mūsų kilimas... Paskambinus direktoriui (arba galimai taip besivadinančiam asmeniui) dar vyko ginčai, kad kilimas tikrai valytas. Pavykus įrodyti, prižadėjo PATS SAVO RANKOM išplauti. Tai turėjo trukti 2-3 dienas. Na tiek to, panašiai ir truko. Parsinešėme namo klimą, išvyniojame ir stebuklas, vietoj kilimo baltų vietų - pilkos.

Norint įžvelgti, bent kažką gero, džiaugiuosi, kad pasimokiau visuomet skaityti rekvizitus prieš pasitikint kažkokia įmone, nes kaip matau žmonės mažai meluoja juose.

Jeigu nuneštas daigtas kainuotų pakankamai daug ir su juo būtų taip pasielgta, tai komentaru rekvizituose neapsiribotumėte. Juk šiais laikas visa veikla kontroliuojama įstatymų, vartotojų kontrole.

Gerai pagalvokit prieš naudojantis paulini paslaugomis. Jeigu nenorite "palaidoti" rūbų/kilimų anksčiau laiko, neleiskite jiems ten apsilankyti...
Esu labai patenkintas paslaugomis. Viskas išvalyta puikiai ir dar nuolaidą pritaikė. Rekomenduoju!
Daugiau niekada nesinaudosiu šios valyklos paslaugomis. Paltuką valė du kartus - nes pirmą kartą parsivežus namo pamačiau, kad kaip nevalytas. Čekyje parašyta, kad 50% nusidėvėjimas (paltukas panesiotas gal 3 men) ir dėmės gali neišsivalyti, bet kažkodėl priimant paltuką to nesakė, o atiduodant dar vos ne pasišaipymas buvo, kad va švarus gražus :D antrą kartą nuvežus jau susižymėjo visas dėmes ir po kelių dienų sulaukiau skambučio iš valyklos, kad gali jie išvalyti, bet neatsivalys :D nežinau su kokia ten produkcija tada valo, jeigu namie nusprendžiau surizikuoti ir isskalbiau skalbimo mašinoje ant 20 laipsnių temperaruos ant trumpo skalbimo su paprastu skalbimo skysčiu ir wuoliaa..švarus gražus paltukas. O sumokėjau 18 eurų ir du kartus turėjau važiuoti pirmyn atgal. Niekam nerekomenduočiau šitos valyklos.
Jau 3 kartas kaip Kauno Akropolyje striukė valoma 2 savaites, nors kvite ir darbuotoja patikino kad išvalyta bus per savaitę. Į skambučius ir laiškus neatsako. Daugiau niekada į šios įmonės paslaugomis nesinaudoja.
Esam nusivylę paslaugomis. Užsakymas kuris vykdytas porą savaičių yra blogai išvalytas. Pilkas paltas - gelsvai pilkas. Vyr.striukė ir toliau su purvo kampeliais. Klausimas ar iš vis buvo valyta?
Jei taip, sėkmės susiimti ir atlikti paslaugas kaip pridera.
KATASTROFA!!! Užsakiau skubų drabužių valymą, iškart sumokėjau dvigubą valymo kainą už paslaugą, kad išvalytų viską per parą. Praėjus pusantros dienos pasijautau pamirštas, nes neagavau jokios žinutės, kas vyksta su mano užsakymu. Nuvažiavus tiesiai į vietą pirma susidūriau su prieštaravimu, kodėl nesumokėjau už skubų valymą, tuomet išsiaiškino, kad visgi drabužiai kažkur pasimetė ir jie bus valomi ne anksčiau ryt, poryt, artimiausiu metu. Prašiau galbūt geičiau, nes rytoj ryte aš išvykstu - tuomet ateina pasipūtęs piktas dėdė ir rėžia tiesiai: "jei nepatinka čia daugiau nevaikčiok..." Va čia tai aptarnavimas!!! Toks jausmas, kad jiems skolingas būčiau ir kad ne jie mano drabužius pradaigojo... Taigi, sumokėjęs dvigubai už skubų valymą, atsiėmiau visus drabužius grįžęs po kelių savaičių. Sunku būtų atrasti labiau savo klientus ignoruojančią kontorą. Patarčiau Paulini pradėti pripažinti savas klaidas, o ne pulti savo klientus kaip "buduliams" iš LNK serialo..
Valymo paslaugomis nesinaudojau, bet girdejau atsiliepimu apie imone, kaip apie darbdavi, kad zmones neva mokymuose, neduoda darbo sutarciu. Zada, kad bus, bet neaiskus kriterijai, kada. Jeigu kandidatuojate ten, pasirasykit darbo sutartis, tada eikit i mokymus, uz darbo diena turi sumoket. Darbo inspekcija galetu pasidomet, kas ten vyksta.
Žiauriai nusivyliau. Daugiau ten nieko nenešiu. Vilniaus Panoramoj buvau pridavusi vaisikiska striuke. Po atsiemimo juodos metalines sagos buvo nutrintos ir dar visos nevienodai, nelygiai, tiek kad dabar ta striuke nei ismest, nei kam atiduot. Ir svarbiausia jokio komentaro, net elementaraus "atsiprašome".
Labai gaila, bet Jums visiškai nerūpi Jūsų klientas. Atnešus dviejų dalių vestuvinę suknelę, buvo grąžintas tik sijonas! paskambinus ir pabandžius pasiteirauti kas čia nutiko, buvo labai nemandagiai atšauta, kad grąžino viską ką turėjo, ir pas juos laisvų rūbų nėra. TIKRAI APGAILĖTAINA, KAI ATNEŠI SAVO RŪBĄ, IR JĮ TURI ATSIIMTI PER KELIS KARTUS! APTARNAVIMO LYGIS TAI BAISIAU NEGU BAISU! NEREKOMENDUOJU NIEKAM! NORS JAU PASISKAIČIUS ATSILIEPIMUS, YRA GALIMA SUSIDARYTI ĮVAIZDĮ APIE ŠIĄ ĮMONĘ ! SUSISIEKUS SU VADOVU, BUVO PAPRŠAYTA PALAUKTI IKI PIRMADIENIO.... PALAUKIAU.... BET JOKIŲ ŽINIŲ NESULAUKIAU. JEI JŪSŲ VALYKLOJE REIKIA DAIKTUS ATSIIMTI PO KELIS KARTUS, TAI VIEŠAI DEKLARUOKITE APIE SAVO NEGEBĖJIMĄ ATLIKTI TINKAMAI TEIKIAMAS PASLAUGAS!!
Nuo rugpjūčio mėnesio jokio sprendimo dėl sugadintų marškinių. Buvo palikti visi kontaktai tačiau matyt žmogus atsakingas už kokybę, kuris yra ir įmonės vadovas labiau rūpinasi plėtra o ne klientų išlaikymu. Šiais laikais tai viskas ką turite, o kuo didesnis laivas, tuo greičiau į dugną. Nepamirškite to.
Aš naudojuosi VCUP valyklos paslaugom ir esu labai patenkinta. Valiau ten ne vieną paltą ir viskas ok. Labai paslaugios moterys aptarnauja. Vieną kartą pradangino palto diržą, bet moterys ieškojo, skambino į valyklą ir kitą dieną diržas atsirado. Labai geros kainos, palyginus su kitom valyklom.
Nežiūrint į visus neigiamus atsiliepimus nusprendžiau surizikuoti ir nunešiau į Paulini išvalyti labai dėmėtą antklodę. Ir ką gi, buvau labai maloniai nustebinta! Sakė, kad išvalys po savaitės, bet po 3 dienų gavau sms, kad jau galiu atsiimti antklodę. Ji buvo puikiausiai išvalyta, nei dėmėlės nelikę. O kaina, palyginti su kitomis didžiausiomis valyklomis per pusę žemesnė (pritaikė 30 proc. nuolaidą užsiregistravus į draugus). Paslaugą vertinu 10 balų!
Labai nusivyliau paslaugomis.
Suknelės ne tik neišvalė, bet padarė skylę ten, kur jokios dėmės net nebuvo, medžiaga buvo visur nutrinta. Jokių komentarų iš darbuotojų nebuvo, broką pastebėjau tik namuose. Baisu.
Nerekomenduoju naudotis jų paslaugomis.
Susitvarkykit Kaune MEGOJE darbo laiką. Ateini sutartu laiku atsimti drabužių, o ten netikėti pietūs. O darbuotoja dar akis drasko (kita, ne ta kur priėmė). Viršūnė. Negerbimas nei savo laiko, nei klientų. Riebus 1. Užsakymo nr 106 1492 jeigu tai padės, pardavėja (jeigu taip galima pavadinti) juodaplaukė vidutinio amžiaus.
Algis Alasevičius
2018-08-21 22:30:11 IP 2i5813s5
Pridaviau valymui gerą švarką, o atėjus atsiimti pastebėjau, kad po išlyginimo krutinės zonoje buvo atstojusi ir susibangavo medžiaga.
Išsamaus komentaro negavau, buvo bandoma įrodyti, kad tai yra nekokybiškas gaminys ir pasiūlė su pretenzija kreiptis į gamintoją.
Radau kitą įmonę kuri atlieką cheminio valymo paslaugą už teisinga kainą ir kokybiškai.
Paulini paslaugomis naudojausi virš trijų metų, ir tai jau nėra pirmas incidentas man su šia įmonę.
Ačiū buvo nemalonu.
TS 2018-02-14 10:08:03
Rūbų netik kad neišvalo bet dar ir sugadina. Priimant rūbus deklaruoja kad lengvai išsivalys (ne tokių dar matę), bet po valymo prasideda aiškinimas kad neviską jie gali išvalyti. Iš 3 rūbų nei vieno neišvalė ir 2 suplėšyti. Dėl suplėšymo įvairūs komentarai: nieko čia tokio, pasitaiko, gal užtrauktukas užkabino... Pasiūlymas kaip jie ruošiasi spręsti: duokit rūbus dar 2 savaites ir žiūrėsim ar tai dėl mūsų kaltės, bet mes nieko nekompensuojame tik gal susiūsim.
Iš darbuotojų ir vadovo viso pokalbio metu nei karto neišgirdau atsiprašome ar apgailestaujame, tiesiog puolimas.
Apsilankęs Paulini lieki pats kaltas ir dar susimoki (sąskaita 34€ ir sugadinti rūbai).
O "direktorius" Paulius jau labai gerai žino vartotojų teises.
visiškai sutinku, man lygiai taip pat nutiko.. tik sąskaita dvigubai didesnė buvo, labai nusivyliau
Atidaviau išvalyti vežimėlį. Neišvalė (pasakė, kad dėl techniniú priežasčiú nepavyko). Tvarkoj, suprantu. Bet man taip ir negražino sumokėtú pinigú (15eur), nors kreipiausi ir raštu, ir skambinau. Tiesa, buvau pametusi čekį. Vis tik manau, su klientais taip nesielgiama. Nerekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis.
Buvau pridavusi ziemine striuke. Tai prieme net neapziurejo kokios demes, ka pavyks isvalyti ko ne. Neatkreipiau kazkaip i tai demesi. Bet gavus striuke kaikurios demes liko. Irgi niekas nieko nepasake, kad kazko nepavyko isvalyti. Ir striukes medziaga pasidare kitokia negu buvo, kai ja pirkau. Turbut padariu didele klaida, kai pasakiau, kad blogai isvalyta ir tegul valo dar karta. Jau savaite jokiu ziniu nera. Gal irgi “dings” mano striuke, kaip cia daug raso, kad dingst arba sugadina daiktus?
O "direktorius" Paulius jau labai gerai žino vartotojų teises.
Paulius Slavinskas, direktorius, AF ERISTAS kaip reta. Sugadinti valymo metu rubai.. kazkur dinge jau ketvirtas menuo, nesusisiekia bei savo kaltes nemato. Vartotoju teisiu apsaugos tarnybos pastovus klientas. SUK ČIAI, AFER ISTAI, VA GYS !

išbandykit savo laime, jei norit pamatyt "atgimstančius rūbus" gal jums ir pasiseks, o gal prisidesit prie galybes nepatenkintu
Buvau girdejes blogu atsiliepimu apie paulini, tačiau nekreipiau dėmesio ir nunešiau išvalyti marškinius i kauno mega. Sake bus išvalyti per savaite, tačiau taip ir neatsirado net po mėnesio O vadovė net neatsiprašė už tokias nekokybiškas paslaugas. O tik teisinosi kad visus rubus siunčia valyti i vilnių o kur jie dingsta nežino.
Dar esu girdėjes, kad rūbai būna suplėšyti, neišvalytos paprastos dėmės, nes prie valymo dirba nekvalifikuoti darbuotojai kurie neišmano ką daro. Visiems patariu nesinaudoti paulini paslaugomis nes būsit nustebinti ne geraja prasme.
Palikau išvalyti čiužinio užvalkalą.Dėmės buvo vienos kilmės (įvardinsiu jas "moteriškomis problemomis"). Atsiėmiau ir.... Jos likę.... Jų kilmę specialistas nustatytų be problemų, medžiaga- manau, taip pat turėjo būti atpažįstama. Nešiau gaminį į valyklą, nes namų sąlygomis negalėjau išplauti, tiesiog netilpo į skalbyklę. Mažesnių matmenų sėkmingai išskalbiau namuose. Kaina - 24, 00 eur... Kyla klausimas, už ką mokėjau??? Pasirodo už reklamą per TV... Kartą pasinaudojus Jūsų paslaugomis, kelią pas Jus tikrai pamiršiu ir kitus perspėsiu. Negi jums liko tik vienas kelias prisitraukti klientams-reklama per TV, o ne iš "lūpų į lūpas"... Kaina - kosmosas, bet su tokia kaina ir kokybe į kosmosą nenuskrisit.
Reklamuojama kaina neatitinka faktiskos. Pvz. sijono kaina kainu stende rasoma 5, 5 Eu, o kasininke papraso 6 Eu ? Tai paprasciausias klientu apgaudinejimas.
Jau buve Klientai
2017-10-26 09:27:33 IP 65hncckj
Vilniuje akropolyje valėme vyro brangę striukę po žiemos tai buvo kovo mėnesį, pasiėmę pasikabinome i spintą net negalvojome jog gali sugadint taip. Šiandien vyras užsidėjo striuke o jį sudraskyta prie užsegimu ir knopkučiu. Tikrinkit pasieme iš jų drabužius. Tikrai nerekomenduoju šios įmonės valymo paslaugoms.
Pradangino mano megztinį. Antrą savaitę sako paskambinsim, bet taip ir nesulaukiu skambučio, vis skambinu pati. Į jokias derybas neina, nes neva tais suras megztinį. Suprantu pagal atsiliepimus, kad be reikalo laukiu. Imsiuos kitų priemonių.
Firma nieko nesakys nei kiek uzdirbsi nei kiek virsvalandziu reiks dirbti.. zemas lygis ir aptarnavimas vadovo aptarnavimo kokyke nepatartina....
Rekvizitai.lt kodel trinate neigiamus komentarus apie paulini??????? Geda jums ir jiems! Paulini vienad is stambiausiu Vartotoju teisiu inspekcijos klientas!!!! Dingsta drabuziai, valymo paslaugos atliekamos nekokybiskai. Vadovo bendravimo lygis zemas ! Neaisku kodel sita kontora dar neuzdaryta!!!!!!
PAULINI reklaminį šūkį, , Čia atgimsta rūbai" vertėtų pakeisti kitu -, , MES NE VISAGALIAI" - kaip realiai yra sakoma klientui. Gal tada mažiau būtų nusivilimo...

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Greenas
Valymo paslaugos Klaipėdoje

Adresas: Tilzės g. 46a, LT-91112 Klaipėda.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
UAB GREENAS - valymo paslaugos Klaipėdoje,Vilniuje, patalpų valymas Klaipėdoje, Vilniuje. UAB GREENAS siūlo visas patalpų valymo bei teritorijų priežiūros paslaugas. Įmonės prioritetai yra kokybiškas ir operatyvus paslaugų atlikimas, gebėjimas lanksčiai prisitaikyti prie kintančių kliento poreikių. UAB GREENAS...
Švaros biuras
Valymo paslaugos Vilniuje, postatybinis valymas

Adresas: Ozo g. 41, LT-07171 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; komunalinės paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Visų tipų valymo paslaugos iš vienų rankų Vilniuje ir Kaune PASLAUGOS: Buitinės paslaugos. Visos valymo paslaugos. Patalpų valymas po remonto, statybos darbų, periodinis patalpų valymas, kasdieninis, nuolatinis patalpų (biurų, parduotuvių, restoranų, salonų) valymas, tvarkymas, valytojų paslaugos. Biurų, ofisų...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra išpildyti klientų lūkesčius ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
"Amber Grid" dalyvaus vystant bendrą Europos atsinaujinančių dujų kilmės garantijų tarpvalstybinę mainų sistemą 09-19 19:57
Gamtinių dujų perdavimo sistemos operatorius AB "Amber Grid" jungiasi prie europinės asociacijos, vystančios Europos atsinaujinančių dujų kilmės garantijų tarpvalstybinę mainų sistemą – ERGaR...
Vilniaus dokumentinių filmų festivalis: nuo J. Meko iki M. Gorbačiovo
Vilniaus dokumentinių filmų festivalis: nuo J. Meko iki M. Gorbačiovo 09-19 18:59
Rugsėjo 19 d. prasidėjo 16-asis tarptautinis Vilniaus dokumentinių filmų festivalis (VDFF). Šių metų programos filmų kūrėjai ir herojai – žinomi vardai, iškilios asmenybės, reikšmingi veikėjai.

"Brexit" įvyks..

JPMorgan 119,76 +1,00%