Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Keleivių aptarnavimo centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Keleivių aptarnavimo centras

Atsiliepimai apie Keleivių aptarnavimo centras, UAB

Įmonė likviduota.
Parašyk savo nuomonę apie Keleivių aptarnavimo centras, UAB

Dauguma vairuotoju nemoka lietuviu kalbos, kaip susikalbeti su jais jei nekalbi rusiskai. Nesigaudo kur vaziuot, nepazista, nei keliu, nei miesto. Nemoka net savo darbo programele naudotis. Paleido ne ten kur reikejo, atsibodo rodyt ir zenklais bandyt susikalbeti kur vaziuoti.
Buves darbuotojas.
2018-10-12 23:06:14 IP 78.58.136.7
Įmonėje prieš pora metų buvo viskas liuks, atidirbi savo valandas gauni menesio pradžioje 10d. Užmokesti, neveluodavo ir viskas buvo liuks, gal net buvo pati geriausia įmonė kuri teikia paslaugas taxi Lietuvoje tačiau, perėjus prie pavežėjimo paslaugas teikiančios įmonės, kiekvienas vairuotojas dirba ant saves, pinigu niekas nesumoka, direktorius i skambucius neatsiliepia, sako vis kita savaite, taip or dirbi menesi laiko o kai reikia moketi algas, perveda 200 euru, ir sako likusi suma bus veliau, po menesio kitus perveda 200 ir sako vel bus kita savaite. Gaila zmoniu, nes dirba puikus kolektyvas, bent jau Kaune, daug geru vairuotoju, taciau dirbi uz 500 euru per menesi dirbant pagal normalu grafika, ir ju net nematai, nes sumoka tik dali, veluoja atlyginimai baisiai, skolos sodroje patys matote kokios.
Dabar linkiu, kad kuo greiciau si s*******o kontora uzsidarytu, bankrutuotu.
Bardakas ne įmonė, sutartyse nurodo vieną realiai daro visai kita, laiku nemoka algų, kai kurie darbuotaijai dar nuo kovo negave pilno atsiskaitymu 'ka jau kalbėti apie požiūrį į darbuotojus. Kaip jie neveluos ar nebus pikti kai darbdavys elgesi su juo kaip su šunimi
Pati prasčiausia įmonė. Teko dirbti joje, algos visalaika vėluoja, vieno mėnesio atlyginima sugeba sumokėti per du mėnesius pervesdami po 100-200e kas dvi savaites. Išėjus iš taxi darbuotojui nesiteigia sumokėti viso jam priklausančio atlyginimo. Valdžia vengia bendrauti su darbuotojais. Visada meluoja, kad kitą savaitę sumokės pinigus, bet taip ir nesumoka. Pats išėjęs jau gerą mėnesį iš šios įmonės ir dar nesumokėjo man priklausančių pinigų...
daigiau nekada nesinaudosiu ir nerekomenduoju, veluoja 20 min, nors uzsakyta vakarui is ryto, vairuotojas nemandagus" nieks jo nekasa, visos pretenzijos 1820", norint prisiskambinti -telefonas padidinto tarifo, laukiau 4 min, taip ir neatsisauke, bekit nuo tokio serviso
www.skoluisieskojimas.pro
2017-12-02 14:10:41 IP 78.56.246.217
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
Vaiva 2017-04-26 00:39:36
Apgailėtinas klientų aptarnavimas.

Išsikvieti taksi prieš 6 valandas ir nesugeba suorganizuoti automobilio laiku!

Ir tai nepavienis atvejis. Mėnesį važinėju iš darbo namo ir kas antrą dieną taxi vėluoja nuo 5 iki 30 minučių.

Pažymėtina, kad dažnas automobilis prirūkytas ir vairuotojai viršija greitį.
Kai atvaziuoji 10 min anksciau. tai iseina ir ruko 5 min, o paskui masina smirdi dveselena, neimanoma isvedinti., o kai kurios moterys islipusios palieka slapias vietas po savimi...
Jola 2017-05-06 11:59:19
Labai gaila, bet teko nusivilti. Iš vakaro užsisakėme internetu smart taxi 2017 04 23 d. 07:00 nuo Karoliniškių (Vilniuje) iki oro uosto. Nurodė kainą apie 9 eurus. Atvažiavo taxi 06:50 ir nuvežė už 12, 50 Eur. Važiavome trumpiausiu keliu, mašinų visai nebuvo. Tai iš kur tie papildomi 3, 50 euro išdygo taip ir likom nesupratę. Niekada daugiau nesinaudosiu lupikautojų paslaugomis!
Tu nebesvaik, apie 9eurus, nereiskia 9eurai...prelimenari kaina..
Agne 2017-05-10 09:27:31
blogai.
1. Išsikvieti žmogus iš ankso taxi rytui - taxi neatvažiuoja. Bandai paskambinti paklausti ar bus, tau atsako, kad taxi nebuvo kviestas (nors puikiai žinau, kad kviestas..).. o jei nutinka toks stebuklas ir taxi būna iškviestas, tai labai sėkmingai vėluoja..
3. Kam vairuotojams planšetės su navigacija, jei jie nesugeba atvažiuot iki kiemo..laukia velniai žino kur, po to skambink ir ieškok kur jis ten sustojęs..
2. Užsakyti du taxi iš anksto, kad nuvežtų iš darbo į namus, vėlavo pusantros valandos. Taxi turi būti 23:30 - nėra. 23:55 skambinu klausti kada bus, ilgai palaukus, kol atsilieps operatorė, klausiu - kurgi mūsų taxi, kuris jau turėjo būti beveik prieš pusvalandį. Operatorė labai "nudžiugina" kad dar reiks palaukti 12 minučių. Laukiam... 00:25 vėl bandom su kolegėm prisiskambinti, laukiam kol atsilieps dar ilgiau nei prieš tai.. Vėl klausiam kur taxi, nes lauke stovėt naktį prie minuso tikrai nėra faina, nors pavasaris, bet visgi šalta.. Operatorė pasako, kad abu taxi užlaikė klientai ir jau važiuoja pas mus, bus po 8minučių... toliau kantriai laukiam.. Valio vienas taxi atvažiavo 00:46 (ir visiškai ne po 8 minučių).. Kolegės išvažiavo, aš likau laukti. 00:48 aš vėl skambinu. Klausiu ar jie juokauja, kada bus taxi, nes tikrai nejuokinga. Jau važiuoja, bus po 4 minučių. Kai bandžiau paklaust kame esmė, kodėl prieš beveik pusantros valandos užsakytas taxi atvažiuos dar po 4minučių, kai tiek kartų buvo skambinta ir vis atsakymas tuoj būsim arba jau važiuojam, pokalbis užsibaigė tuo, kad operatorė tiesiog numetė telefoną.. Labai mandagu... taxi atvažiavo lygiai 1:00.

Neturit laisvų automobilių tai taip ir sakykit, o nelaikykit žmonių visiškais idiotais.. labai gaila, kad įmonė kurioje dirbu yra pasirašiusi sutartį su smart'u, bet tikiuosi, kad greit jau nebebus..
Tikrai tap ir buvo!!! Esame labai nusivyle sia imone, o ypac dispeceremis. Kadangi dispecere ne iskarto perdave musu kvietima, o tik 10 min iki atvaziavimo taxi, bent jau taip pasake taksistas!!! Darykit isvadas galu gale!!! Jau nebejuokinga.
blogai.

Apgailėtinas klientų aptarnavimas.

Išsikvieti taksi prieš 6 valandas ir nesugeba suorganizuoti automobilio laiku!

Pažymėtina, kad dažnas automobilis prirūkytas ir vairuotojai viršija greitį.
Pas vairuotojas is kovo 11osios gatves 59 i verkiu 18 nedaveze iki pat namo, paleodo mane prie verkiu gatves 6namo, nes pasake vairuotojas kad turi kita klianta po 01:00h ir plius mieste greitis leistininas yra 50km per valana o ne 68km per valanda. Vairuotojo nr yra 26 Automobilio NR. T15354. Ir kodel isedimo kaina yra 1.16eur o ne 0.87eur? Sita klausima skusiu i mokeciu inkspeksija, ir viska as negrinesiu teisme.
Iš vakaro internetu užsisakiau Taxi 7 - ai valandai ryto. Gavau patvirtinimą. Taxi vėluojant 5 minutes paskambinau operatorei, kuri informavo jog reiks palaukti 12 min. Po pokalbio gavau sms, kad Taxi atvažiuos už 17min.
Panelė x 2017-04-12 12:48:04
Pažiūrėkite kokie reikalavimai:
Reikalavimai:

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir ne mažesnis nei 3 metų vairavimo stažas
Puikus lietuvių kalbos mokėjimas žodžiu (privaloma)
Anglų ir rusų kalbos pagrindai žodžiu (būtų privalumas)
Reprezentatyvi išvaizda ir tinkamos aptarnavimo bei asmeninio elgesio manieros
Sąžiningumas, savarankiškumas, atsakingumas
Galimybė dirbti pilnu etatu, slenkančiu pamaininiu grafiku
Galimybė derinti darbą su studijomis ar kitomis veiklomis

Mes jums siūlome:

Darbą tik naujais kompanijos automobiliais (pirklausomai, ką laikote nauju. Automobiliai iki 3 metų senumo su 400000km rida)
Stabilų mėnesinį uždarbį bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų (stabilus tik darbo sutartyje, nes negauni kartais ir minimumo kaip parašyta, nes ale nesusirenki)
Modernias darbo priemones, padedančias orientuotis mieste vykdant užsakymus (nevisada veikiančios palnšetės modernu???)
Patogią programėlę užsakymų priėmimui (gaaaal čia ir panašiau į tiesą)
Nuolatinę motyvacinę sistemą bei mokymus (motyvacijos nulis-jeigu neturėjai kliento, tavo dienos darbo užmokestis lygus nuliui, mokymų-apie ką čia kalbame??)
Visas socialines garantijas bei darbą draugiškame kolektyve ir augančioje kompanijoje (kompanija kaip matome traukiasi, skolos velkasi. Spėkit kodėl? Soc. garantijos? jeigu normalu, kad atlyginimas vėluoja ir po kelis mėnesius, tuomet garantijos tikrai)
Laiku mokamą atlyginimą (kas yra laiku? Kai paskambini, susiderini laiką, kad nori jau "algos", jei ją taip galime pavadinti, ir tau sako, ai, šian tingiu..Nes gi alga tai grynais mokama).

Taigi..Reikalavimai = Pasiūlymui?
Spręsti jums.
Pagarba Panelei X. Tiksliau aprašyti turbūt nebeįmanoma..... Viskas tiksliai ir aiškiai.
Pažiūrėkite kokie reikalavimai:
Reikalavimai:

B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir ne mažesnis nei 3 metų vairavimo stažas
Puikus lietuvių kalbos mokėjimas žodžiu (privaloma)
Anglų ir rusų kalbos pagrindai žodžiu (būtų privalumas)
Reprezentatyvi išvaizda ir tinkamos aptarnavimo bei asmeninio elgesio manieros
Sąžiningumas, savarankiškumas, atsakingumas
Galimybė dirbti pilnu etatu, slenkančiu pamaininiu grafiku
Galimybė derinti darbą su studijomis ar kitomis veiklomis

Mes jums siūlome:

Patogią programėlę užsakymų priėmimui (gaaaal čia ir panašiau į tiesą)

Taigi..Reikalavimai = Pasiūlymui?
Spręsti jums.
Vienu žodžiu trūksta žodžių.. Pats čia dirbau, ačiū Dievui, kad išėjau. Atlyginimą skaičiuoja pagal velniai žino ką, net patys to nežino, atlyginimai neretai vėluodavo. Iš vairuotojų reikalauja dafigą, o patys niekuo neskatina. Savo darbo skelbime yra pasakyta: 350e atskaičius mokesčius.. Tačiau tai visiškas melas, jei gausit 300e tai labai gerai dar bus. Kitas dalykas - buvusį kolegą sustabdė mentai ir suformino už draudimo nebuvimą, tad prieš važiuodami į gatves pasitikrinkite, kad jum taip nebūtų. Mašinos toli gražu ne idealios, barška, tarška, dega kelios lemputės tik.. vos ne taip
Kam reikalingi užsakymai jūsų internetinėje svetainėje, jei užsisakius taxi neatvažiuoja? pasikartojo jau antrą karta. Likau nusivylusi šia sistema.
KĄ DARYT, JEI BABINA MUŠA Į KARDANĄ?
Atsakymas:
-PAKEISTI TARPINĘ TARP VAIRO IR SĖDYNĖS.

JEI IR TOLIAU Į SMARTUS BUS MONTUOJAMOS TARPINĖS UŽ 375€ TAI IR TOLIAU SMARTAI BUS KAIP MARGUČIAI PER VĖLYKAS DAUŽOMI.
Tragedija o ne imone, su darbuotojais elgesi kaip su siukslem, todel pastovej ten darbuotoju stoka, neieskokit ten darbo
Nesamone o ne firma. Užsakiau masina iš vakaro ankstyvam rytui visai savaitei, vakar atvažiavo 30 min. veliau šiandien pažadino žinutė apie atvykima valanda ankščiau.
Gyvenime i toki taksi nesesiu.vaziavau Kaune, atstumas vos 4km susimokejau 10 euru..Nenormalus lupikai...Jo kontora gera..sekmes a*******i..beje kai internete uzsakinejau rase apie max 5 eur kainuos..ziauru blyn..as is centro iki namu mazdaug apie 11km uz 5 eurus parvaziuoju su taksi...dejau as ant jusu bauju triperiu...sekmes lupikai...uzspringsit viena karta su tokiom kainom!!
Teko labai nusivilti iškvietis taxi su vaikiska automobiline kedute. Nezinau kam ji vesti pritaikyta, bet tikrai ne vaikams. Jo nepriditvirtina automobilio sedyneje ir pati neturi saugos dirzu. Vairuotoja pasiule ir vaika ir kedute prisegti automobilio sedyneje esanciu dirzu, bet deja net ir to fiksatorius neveike.
Reiketu susirupinti keduciu sauguma arba tiesiog neskelbti teikiant tokia paslauga.
2016.07.15 teko svečiuotis Vilniuje ir pirmą kartą naudotis šios įmonės paslaugomis. Likau labai nusivylusi tą dieną dirbusios taxi operatorės paslaugomis, ji ne tik, kad buvo nemandagi, nemaloni, tačiau net ir nenorėjo padėti klientams. Manau tai kenkia įmonės įvaizdžiui, ypač, kurios pavadinimas "Smart" :).
Tikiuosi šis komentaras Jums bus naudingas.
Bendrai paėmus rekomenduočiau šią firmą kitiems žmonėms, dėl gero išvaizdžių vairuotojų darbo ;).
Erikas Blaževičius
2016-07-09 00:15:16 IP 84.15.187.139
Oro uoste issikvieciau SmartTaxi. Operatore sake kad laukti reikes 20+ minuciu, nors salia buvo 7 (!) SmartTaxi automobiliai. Pakartotinai paskambinus, operatore pasake kad visi rezervuoti. Laukiau apie 20 minuciu ir tik vienas is automobiliu isvaziavo.. Tuscias. Visi kiti taip ir liko stoveti. Dar po 15 minuciu atvaziavo mano iskviestas taksi. Tikrai butu galima protingiau isnaudoti laisvus automobilius..
Šiandien 8:10 ryte lyjant smarkiam lietuj, Pylimo gatvėje ėjau į darbą pro tą vietą kur vyskta remonto darbai ir veikia tik viena kelio juosta sustojau praleisti kelis automobilius, kad galėčiau pereiti kelią. Visi 3 automobiliai sulėtino greitį, kad manes neaptaškytų, tačiau Jūsų taxistas, matė kokia yra situacija ir praskuodė lyg niekur nieko ir aplaistė aptaškė, ne šiaip aptaškė o nuo galvos iki koju, su visa darbo įranga (kompiuteris, telefonas) aplaistė vandeniu ir net nesustojo, nors matė ką padarė. Parėjau į darbą kiaurai šlapia, aplipusi statybinėm šiukšlėm nuo tos balos kurioje mane išmaudė jūsų taxistas ir dabar turiu visą pamainą - 12 valandų taip dirbti. ARGI TAI YRA ŽMOGIŠKA? Susisiekiau su operatorium ir jau 4 valandas nei jokio skambučio, nieko. Siaubinga..
Labai labai džiaugiuosi jų darbu Kauno mieste. Taxi paslaugas pakėlė į naują lygį. Vairuotojai pasipuošę, išsilavinę, automobiliai puikūs. Tik jų paslaugomis ir naudojuosi.
Vaziavau tik du kartus.Kaune.Esu labai patenkinta.Masinoj tvarkinga, silta, vairuotojai malonus, taip pat tvarkingi. Pakalbina, bet neikyrus. Kol kas nenusivyliau.Truputi brangiau, bet verta.
Šios įmonės paslaugomis šiandien naudojausi pirmą kartą, tačiau likau patenkinta, aptarnavimas pasirodė labai sklandus. Taksi užsisakiau dieną prieš internetu. Patiko, kad iš karto parodė kelionės maršrutą, laiką ir apytikslią kainą (realiai sumokėjau keliais centais mažiau), nes nemėgstu būti nustebinta. Taksi atvyko keliom minutėm anksčiau ir iš taško A į tašką B nuvykau keliom min. greičiau nei planuota. Vairuotojas Nr. 32 pasirodė labai tvarkingas ir malonus.
Tikiuosi tai nebuvo tik mano sėkmė. Rekomenduoju šį taksi ir kitiems :)
Nuolat vėluoja, tenka laukti 5-10 min, nors taxi užsakomas internetu dieną prieš važiavimą. Vairuotojai bendrauja maloniai, pagarbiai, tačiau nuolat girdėti, jog kažkas negerai su iškvietimų sistema, nuvilia - nejau negalima pagaliau priimti kokių nors sprendimų, kad daugiau tai nesikartotų? Tai tampa priežastimi, kodėl norisi atsisakyti šio taksi paslaugų. Suprantu, kad vėluoti 10 minučių gali atrodyti ne tiek ir daug, tačiau į darbą vėluoti nesinori.
Iš kur pas jus tokie vairuotojai dirba ne mandagus tik moka grasinti vasario 14diena ape 16valanda privažiavom i hesburger link oro uostas važiuojant hesburgerinei prevazavom pre langelio draivo is galo smart taxi norejou biski pavažiuoti atgal vairuotojas neat nea pralaido islipou pklausti sunku jums biski adgal pavažiuoti iš vairuotojų iš gerduou tokius žodžius nea mandagus matosi kokad is kalėjimo išėjęs toks zmogus moka grasinti ir įžeidinėti zmones ir grasinti sveikatos sutrekimais tokių konfliktų taip nea palyksiu!!!! Vaikas mašinoje sėdi o jusu vairotoja rekia grasindamas apie si konfliktą Hesburger darbuotoja paliudyti galies!!!! Taip ramej nea palyksiu kreipsimes visas istancijos etikos jokios darbuotoju!!!!
Jau kelintą kartą naudojuosi šios įmonės paslaugomis ir kol kas nei karto nenuvylė. Vairuotojai mandagūs, padeda su lagaminais ir pakalbina, bet neįkyriai. Jei tenka Lietuvoje naudotis taksi paslaugomis tai renkuosi šia įmonę.
Vaidas 2014-06-20 01:00:10
Klaikus skambučių centras. Prieš pokalbį išklausai 3 skirtingų autoatsakiklių įrašo. Pirmiausia pasakoma skambučio kaina, sekantis atsakiklis vėl pasako kainą, tik jau kitokią, tuomet dar vienas atsakiklis. Pralaukiau kol bus atsiliepta 4 minutes, tuomet paskambinau dar kartelį pralaukiau dar 3 minutes, tuomet pakėlė ir iškart numetė. Aš negaliu išvis nieko pasakyti apie aptarnavimą šioje įmonėje ar apie jo kokybę, nes aptarnavimo joje tiesiog nėra. Aš suprantu kur skambinu ir kokią kainą teks mokėti už nuvažiuotą kelią, ir mano lūkesčiai mokant dvigubai yra šiek tiek didesni nei naujas automobilis. Visiškai nieko čia smart. Jokio aptarnavimo.
Gerb. Vaidai,
Jūsų laišką gavome ir el. paštu. Tad atsakome pakartotinai.
Tech. klausimas dėl ko autoatsakiklis praėjusį vakarą kartojo skambučio įkainius kelis kartus, sprendžiamas. Tai telekomunikacijos tiekėjo nesklandumai. Tai bus pašalinti ir tikimės nebesusidursite su panašiais nesklandumais.
Lengvesniam ir greitesniam užsakymui siūlome naudotis mūsų mobiliąja aplikacija.
Klientas 2014-04-11 09:45:01

Man teko pasidomėti vienu darbuotoju, kuris dirbo SMART TAXI, apie jo kompetenciją, kadangi darbinosi pas mus įmonėje, mes visada kreipiamės ir klausiame kaip sekėsi dirbti, tai nesugebėjo dispečerinė sujungti su tiesioginiu vadovu:), paaiškinti kokiais numeriais skambinti ir pan. tikrai SMART:) juokinga ir graudu, kad tokia kabutėse kompanija daro prestižą. Aš asmeniškai nerekomenduočiau naudotis šios kompanijos paslaugomis.
SMARTIEČIAI nedarykite gėdos....
Ar tai tiesiogiai susije su imones paslaugu kokybe? Subjektyvi nuomone. Paslaugomis naudojuosi ir ne karto nenuvyle.

SMARTIEČIAI nedarykite gėdos....
anzelika 2013-12-12 23:05:14
tokios durnos firmos dar nemaciau vairuotojai nezino nei gatviu, nei kaip rasti artimiausi kelia, su dispeceriais irgi sunku susikalbeti. Nerymta firma, truksta zodziu. Nerealos kainos, apgaudineja turistus, kelias mano draugams nuo Gedemino 16 Novotelio iki orouosto kainavo 50lt, tipo kaina SUTARTINE. Tai va koks pas mus ISMANUSIS TAXI
Miela Andelika, tai vaziuok uz 30 litu su prirukyta silke. Ir bus bus labai faina ;) Supraskite zmones, kiek mokate, tokia ir kokybe. ;)

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus
Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus 06-17 21:15
"Christie’s" aukcione parduota daugiau kaip 50 meilės laiškų, kuriuos savo mūzai ir vienai iš gyvenimo draugių Marianne‘ai Ihlen parašė kanadiečių atlikėjas Leonardas Cohenas. Iš viso už juos...
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei 06-17 20:42
Trump Heights arba Ramat Trump – į tokį miestą Golano Aukštumose, kurias Izraelis laiko savo teritorija, neužilgo bus galima nuvykti. Užrašą su gyvenvietės pavadinimu sekmadienį atidengė Izraelio...
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD 06-17 20:06
Dėl JAV veiksmų, nukreiptų prieš "Huawei", kompanija šiemet negaus beveik 30 mlrd. USD planuotų pajamų, pirmadienį pareiškė Kinijos technologijų milžinės vadovas. Šiemet prognozuojamas ir apie 40%...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%