Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pajūrio vairavimo mokykla

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Pajūrio vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie UAB Pajūrio vairavimo mokykla

Parašyk savo nuomonę apie UAB Pajūrio vairavimo mokykla

2021metais baigiau mokytis vairuoti automobilį su instruktoriumi Vytautu Serapinu.Pavažinėjus pačiai, ir dabar galiu pasakyti, kad instruktorius labai profesionalus, kantrus, išmintingas žmogus, turintis nuolat gera nuotaiką.Važioju ir jaučiuosi kelyje saugi, nes padeda išmoktos pamokas, patarimai ir įkvėpta man drąsa.Vytautui Serapinui didele padėka. Linkiu ''Pajūrio vairavimo'' mokyklai klestėjimo.
Pati geriausia mokykla. Instruktorius Arvydas Sabūnas labai geras mokytojas, puikiai paaiskina visas problemas ir padeda jas ispresti. Rekomenduoju
Puiki mokykla išmokti vairuoti! Ačiū ramiam ir puikiai viską išaiškinančiam instruktoriui Arvydui Sabūnui!
Aciu mokytojams uz issamia informacija kelyj bei visa kt. Nuostabi mokykla. Rekomenduoju!
Gerb. "Pajūrio vairavimo mokykla"
Iš visos širdies noriu padėkoti visam Jūsų kolektyvui! Tokie žmonės yra tikras stebuklas šių dienų aplinkoje.
Nuoširdžiausias Ačiū administratorei Vilijai-Jūs ypatingai geras žmogus. Visada palaikėt, suteikėt padrąsinantį žodį, ko labai reikia tiem kurie jau nebetiki savo jėgoms.. Ačiū už pagalbą operatyviai suteikiant vairavimo paslaugas, galų gale už žmogiškumą!
Atskira padėka instruktoriam Vytukui, Kaziui, Valdui -Dieve suteik Jiems kantrybės :)
Esu be galo laiminga, kad atėjau būtent į Jūsų vairavimo mokyklą! Aš niekada negalvojau, kad dar yra tokių šiltų žmonių. Jūs mane labai motyvavot savo palaikymų ir žodžiais Tu Gali!!! Tikrai kelis kartus norėjau viską mesti, nes atrodė, kad vairavimas ne man. Bet ne! Jūs to neleidot! Tik suradot man sprendimą- jai "mechaninė pavarų dėžė" ne tau-imk automatą! Nu ir ką? Super ???? viskas visai kitaip, viskas paprasčiau man buvo..Ačiū Jums už tai! Dabar vairuoju sau laiminga ir nieko nebijau :)
Nuostabi vairavimo mokykla! Labai džiaugiuosi ją pasirinkusi. Pravažiavimus mokiausi pas Arvydą Sabūną. Jis viską kantriai išaiškino, maloniai atsakydavo į visus kylančius klausimus bei puikiai išmokino. Didelis AČIŪ!
Pajūrio vairavimo mokykloje sutikau profesionalią komandą, kurių dėka sėkmingai išlaikiau teoriją ir praktiką "Regitroje" iš pirmo karto. Ačiū visiems ir kiekvienam kantriai mane mokiusiems: dėstytojui Sauliui, instruktoriams: Vytautui Serapinui, Kaziui Girskiui, Arvydui, Franskevičiui, Karoliui Rimkui. Pamokos buvo turiningos, mokytojai ramaus būdo, palaikantys ir padrąsinantys. Nė vienas nė kart nepakėlė balso, kaip nors neišgąsdino, neatėmė noro mokytis... O administratorė Vilija - visada patardavo, kas kur, kada, pavaišindavo kava (ne karantino metu:))) Man pasisekė, sėkmės ir jums!
Puiki vairavimo mokykla. Didelis ačiū instruktoriui Arvydui Sabūnui už suteiktas žinias ir puikiai pravestas vairavimo pamokas. Visiems rekomenduoju šią mokyklą.
Didžiausias ačiū instruktoriui Edgarui Rūteliui už suteiktas žinias ir palaikymą. Pamokos su juo neprailgdavo, labai kantrus mokytojas, kuris netik pagirs, bet ir pabars kai reikia! Tikras savo srities profesionalas. Ačiū dar kartą ir sėkmės!
Yes! Aš tai padariau! Džiaugiuosi pasirinkusi būtent čia mokykla! Pirmiausia tai norėčiau nuoširdžiai padėkoti mūsų spindinčiai direktoriai- Vilijai! Nepaprastas žmogus, vis stūmė mane į priekį, nes matė, kad aš galiu! Ačiū Vilijai už išmokintas sankryžas, kurių galvojau niekada ne išmoksiu! Taipogi noriu padėkoti ir mūsų Sauliui, kuris dvi savaites ėjo diena iš dienos ir vedė mums paskaitas! Vient dėl paskaitų rinkčiausi čia mokykla, paskaitose nebuvo nuobodu, Saulius atrodo sutvertas vesti paskaitas, per paskaitą ir pasijuokdavom ir kas svarbiausia išmokino teorija, man paskaitos davė labai daug!!! Ačiū Sauliui uz visa humorą!!!
Pirmas mano istruktorius buvo Vyrukas, turbūt va ko pasiilgsiu, tai ko žodžių, , mažyle spausk, spausk, keisk pavara'' šitie žodžiai įstrigo iki dabar. Už visas pastangas kurias man įdėjo važiuodamas su manim! Ačiū už tą parkinga, kur sakiau va čia tai kirtis man, niekada ne išmoksiu. Bet va mūsų Vyrukas išmokino! Nors mane Vytukas ir vadino strakalu, bet jis tikėjo manim, kad aš greit išsilaikysiu, ačiū nuostabiam Vyrukui ❤️❤️❤️
Antrasis mano mokytojas buvo- Edgaras... Edgariukas kaip aš sakiau buvo sielos žmogus, galėjai ir pasikalbėti apie viską ir pasijuokti, išmokino mane parkuotis, dar iki dabar pamenu ta diena kai mokino parkuotis statmenai, galvoju nu čia jau jo.... Ašaros bėgo, nes galvojau, kad tikrai šito neismoksiu! Edgaras visada sakydavo man dirbk su sankaba ir išvient... Tikrai nuoširdus ačiū Edgarui ir Vytukui už mano visas pastangas!!!
Ačiū visai komandai. Rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą 100 proc. ir noriu palinkėti kantrybės, stiprybės ir išlikti tokiems pozityviems kokie esat dabar. Ilgų ir darbingų metų :):):)
Puiki vairavimo mokykla!! Džiaugiuosi ją pasirinkęs, labai draugiški, malonūs žmonės, instruktorius ramiai, aiškiai ir informatyviai išaiškina visas situacijas. Tikrai rekomenduoju Pajūrio Vairavimo Mokyklą, labai labai malonūs ir puikiai savo darbą išmanantys žmonės. Didelis Ačiū Jums!!! :)
Labai džiaugiuosi, jog iš visų mokyklų pasirinkau būtent Pajūrio vairavimo mokyklą. Kiekvienas sutiktas čia darbuotojas motyvuoja siekti tikslo. Ačiū Jums visiems mielieji už tai, kad išsipildė svajonė tapti vairuotoja. Noriu padėkoti:
Vilijai Rimkienei, kuri yra begalo šiltas, draugiškas žmogus. Visada padės, rūpinsis, patars, pastūmės ir neleis tinginiauti, o griebti knygą skaityti ir bilietus spręst :D Ačiū Jums už šiltą bendravimą ir visada malonų priėmimą, tą jausmą kad esu laukiama :)
Sauliui už puikias teorijos paskaitas, linksmus anekdotus, žmogus prie humoro, žiovauti neteko:D
Pirmasis instruktorius buvo Vytukas Serapinas, kaip dabar pamenu jo žodžius "vaikeli nemėtyk sankabos (greit atleisdavau arba neišmindavau iki galo) važiuosi su savo mašina brangiai mokėsi už taisymą". Puikiai išmokino gyvatėlę ir T formos įvažiavimą atlikti. Begalo kantrus, stengėsi išaiškinti taip, kad suprasčiau, ačiū už palaikymą.
Antras instruktorius buvo Edgaras Rūtelis. Nesupratau kaip įvažiuot į žiedus, kuris pirmas, kuris antras..išvažiavimai, nupiešė ramiai, paaiškino, parkuotis mokė kaip lengviau..buvo momentų kai viską mesiu ir kam man tos teisės :D tačiau instruktorius kartojo "tau pavyks, tu sugebėsi", vieni greičiau išmoksta, kitiems daugiau pastangų reikia".Šaunus instruktorius, džiaugiuosi, kad paskatinot nepasiduoti :)
Trečias buvo Arvydas Franskevičius, išmokė kokiu atstumu laikytis nuo mašinu ir ne tik žiurėti į veidrodėlius, bet ir stebėti aklasias zonas.
Ketvirtasis buvo Karolis Rimkus, pilnas pozityvumo "saulele tu gerai vairuoji, nebūk įsitempus".
Penktas buvo Kazys Girskis, tokio ramaus žmogaus nebuvau sutikus. Pabrėždavo klaidas, pagirdavo.
Ačiū visai komandai, visi Jūs nuostabus. Rekomenduoju Pajūrio vairavimo mokyklą 100 proc. ir noriu palinkėti kantrybės, stiprybės ir išlikti tokiems pozityviems kokie esat dabar. Ilgų ir darbingų metų :):):)
Kristina Žukauskaitė
2019-11-16 16:35:48 IP 2g5vgu8c
Labai gera mokykla, Vilija labai maloni moteris vis skatino daug spręsti teoriją, ačiū jai :) ir ačiū patiems geriausiems instruktoriams Kaziui ir Karoliui :)
Labai ačiū Vilijai, už visą suteikta informacija vietoje ir laiku, puikiai supranta savo darbą. Pravažiavimus atlikau pas Aleksas ir Arvydą Frankevičiu šie instruktoriai puikiai supranta savo darbą, niekada nesu sedejas už mašinos vairo, bet jiems tai nebuvo kliūtis iš mokinti mane vairuoti, kad viską iš laikyčiau iš pirmo karto. Vien tik geriausi atsiliepimai. Ačiū jums labai! REKOMENDUOJU.
Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokyklą! Visus egzaminus, tiek mokyklos, tiek Regitros išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū Vilijai už taiklius patarimus ir padrąsinimus. Ačiū ponui Sauliui už teorines žinias. Ačiū instruktoriams Kaziui ir Vytautui už puikias praktikos pamokas!
REKOMENDUOJU!
Nuoširdus ačiū Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui už suteiktas žinias.Nuoširdžiai administratoriai Vilijai Rimkienei.Visiems instruktoriams už kantrybė ir naudingus patarimus.Vairavimo praktikos moko patyrę ir savo darbą išmanantys instruktoriai: VYTAUTAS SERAPINAS, ARVYDAS SABŪNAS, KAROLIS RIMKUS.AČIŪ Jiems! Rekomenduoju šią puikią mokyklą
Labai šaunus instruktorius Arvydas Sabūnas.Nors neturėjau patirties su vairavimu, visko puikiai išmokė.Taip pat labai dėkoju instruktoriui Ardui, už papildomas pamokas prieš regitrą.Padėjai labiau pasitikėti savimi
UAB Pajūrio vairavimo mokykla
2018-08-09 11:12:58 IP 2juf5knc
Viktoras 2018-08-06 15:31:53
Ruošiausi šioje mokykloje A kategorijai. Viskas labai patiko. Draugiška, profesionali ir visada pasiruošusi padėti administracija.
Mokiausi pas Instruktorių - Steponą. Profesionalas ir puikus Žmogus. Viskas draugiškai, punktualiai, konstruktyviai ir be nereikalingų žodžių.
Sugalvojus įsigyti kitas kategorijas, būtinai grįžčiau tik į šią mokyklą.
Sėkmės Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui !!!
Labai ačiū, Viktorai, už gražų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad nenuvylėme Jūsų ir visada laukiame sugrįžtant. :)
Sugalvojus įsigyti kitas kategorijas, būtinai grįžčiau tik į šią mokyklą.
Sėkmės Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui !!!
Viešoji įstaiga Meno ir mokymų centras
2018-02-10 20:58:52 IP 2dequvts
Bendradarbiaujame su šia įmone, tai geriausia vairavimo mokykla, kokią tik galima rasti Klaipėdoje. Didelis pasirinkimas vairavimo instruktorių, nauji automobiliai, tokie pat kaip registroj, A, B, C, CE, D kat. bei trumpi ir ilgi kodai. Visko, ko gali prireikti būsimiems vairuotojams - vienoje vietoje. Kompetetingi vairavimo instruktoriai patars ir padės, baigę kursus jausitės saugūs ir užtikrinti kelyje. Rekomenduojame visiems, kurie nori išmokti PUIKIAI vairuoti.
Baigiau šią mokyklą, esu labai patenkinta tiek vairavimo mokytojais, tiek ir administracija. Visi labai malonūs, draugiški, o dėstytojai ir instruktoriai labai profesionalūs. Visiems labai rekomenduoju:)
Nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.Puikiai organizuotas vairavimo mokyklos darbas. Besimokantiems vairavimo teorijos yra sudarytos visos sąlygos, kad egzaminas būtų išlaikytas sėkmingai. Vairavimo praktikos moko patyrę ir savo darbą išmanantys instruktoriai, didelis AČIŪ Aleksui, direktoriui Valdui. Ir kitiems pasiūlysiu pasirinkti Pajūrio Vairavimo Mokyklą. Linkiu sėkmės!
Pajūrio vairavimo mokykloje labai patiko mokytis, paliko didelį įspūdį, geras emocijas..patyrę specialistai suteikia puikias
teorines ir praktines žinias. Nuoširdžiausias AČIŪ Rimui C CE, Bosui Valdui Rimkui, visiems instruktoriams- ŠAUNUOLIAI,
administratoriai- Vilijai Rimkienei.Teorijos ir vairavimo egzaminus išlaikiau iš pirmo karto.Rekomenduoju šią puikią mokyklą. Linkiu sekmės ir egzistavimo dar daugelį metų...
Regina Šeškienė
2017-07-17 15:19:58 IP 28mcqkv6
PATI GERIAUSIA MOKYKLA KLAIPEDOJE, GREITAI IR GERAI ISMOKSTI DESTOMAS PAMOKAS PUIKIAI BENDRAUJANTYS INSTRUKTORIAI.DIZIULIS ACIU ADMINISTRATOREI VILIJAI RIMKIENEI UZ KRUOPSCIAI ATLIKTUS DARBUS...REKOMENDUOJU TIK SIĄ SAUNIAUSIĄ MOKYKLĄ.
Marija Neverauskyte
2017-06-22 17:33:01 IP 28mcs8il
Tiesa pasakius, geriausia vairavimo mokykla ant Lietuvos, o Steponas geriausias instruktorius ant Lietuvos!!! Jeigu blondine sugebejo per 6 pravaziavimus nuo 0 ismokyti vairuot motocikla, ismokys bet ka! Rekomendacijos, rekomendacijos, rekomendacijos
Labai gera mokykla! Puikus teorijos ir praktikos (instruktorius Rolandas) dėstytojai. Ačiū už kantrybę, už šilta bendravimą. Didelis ačiū direktorei-administratorei Vilijai. Esu labai laiminga:) Labai rekomenduoju. Sekmės!
Neringa ir Gediminas
2017-03-05 11:08:54 IP 28mcphnv
Mes su vyru abu baigėme šią mokyklą. Greitai ir lengvai išlaikėme egzaminus tiek mokykloje tiek ir regitroje. Labai patiko supratingi ir geranoriški instruktoriai ir dar draugiškesnė administracija, ypač Vilija Rimkienė. Visiems labai rekomenduoju. Pati geriausia mokykla! Linkime Jūsų mokyklai gyvuoti dar ilgai ilgai! Palaikau. Ir nepasiduokite tiems, kurie bando pakenkti. Jie tik pavydi to, kad jūsų mokyklą pamėgo visa Klaipėda. Ne veltui buvote nominuoti kaip Geriausi Klaipėdoje! Ir didžiuokitės tuo, juk - pasiekėte per atsakingą, kruopštų darbą bei nuoširdų rūpinimąsi kiekvienu mokiniu! Sėkmės Jums!
Paiurio darbuotojas
2017-02-18 16:51:44 IP 28m963cl
Kristina 2016-01-05 17:23:25
Esu nusivylusi. Nusipirkau B kategorijos kursą (15 pravažiavimų) + 10 papildomų pravažiavimų (pagal instruktorių rekomendacijas), bet to nepakako, kad „PVM“ išmokytų gerai vairuoti.
Instruktoriai prieš mokinį savivaliauja: iš pradžių pravažiavimai kainuodavo po 17 eurų, paskui kitas instruktorius pradėjo prašyti 20 eurų. Instruktoriai (ypač Arūnas) įsivaizduoja, kad su mokiniu gali daryti ką nori. 4 kartus nesėkmingai bandžiau laikyti mokyklinį egzaminą (vieną kartą kritinę klaidą skyrė už tai, kad užtraukiau rankinį atlikęs pratimą aikštelėje). Galiausiai nutraukiau su jais sutartį, ir kitoje Klaipėdos VM tiek mokyklinį, tiek Regitrą išlaikiau iš pirmo karto. :)

P.S. „PVM“ klastoja atsiliepimus VMReitingų svetainėje. Neseniai dingo visi neigiami, o jų vietoje per porą dienų atsirado net 8 nauji, teigiami atsiliepimai. :))
Gerbiamas p. Kristinai:) Kad Tamsta kalbi netiesa matau is rasymo rezultatu: - esi kristina uztraukes rankini stabdi?
As kaip sios mokyklos darbuotojas dziaugiuosi jog turi teises. Padarius 15privalomu + 10 papildomu + 4 nesekmingus mokyklinius = gaunasi net 29 pravaziavimai. Manau galima pasivazineti su seimos instruktoriumi tai butu dar plius tiek pat, ir dar mokeisi kitoje mokykloje tad nenuostabu jog igijei teise vairuoti.
Realiai suzinojus mokyklos vadovams apie mokytoju, instruktoriu ar kitu darbuotoju savivale, bet kokiu pinigu paemima - kad ir kokio gerumo butu darbuotojas jis BUTU ATLEISTAS. Jums butu pasiulytas kitas is 11 esamu instruktoriu, arba iseitis is situacijos.
Siuo atveju matau kita beda - norejima pakenkti. Mokykla toliau dirba linkedama Jums Sekmes!
Tikrai profesionali įstaiga, G.Kazys buvo tikrai fantastiškas instruktorius, kuris mokėjo aiškiai viska išaiškinti, nesmerkė daromų klaidų, gera asmenybė, man šioje mokykloje viskas praėjo be jokių problemų ir pabaigus, net buvo liūdnoka, kad nebebus.Taipogi čia dirba puiki administratorė Vilija, kuri yra labai malonus žmogus, su kuriuo galima viska aiškiai ir greitai susitarti, pasiklausti, suprantanti kitų žmonių laiką. Tikrai rekomenduojų šią įstaigą visiems
Aš taip pat baigiau šią vairavimo mokyklą, geru žodžiu galiu paminėti beveik visus ten dirbančius asmenis. Labai patiko mokytis vairuoti pas Modestą, Vitalijų, Arūną. Rekomenduoju šiuos instruktorius. Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto nors ponia direktorė netikėjo, kad man pavyks.
Labai malonus, rūpestingas ir viską puikiai išdėstantis teorijos dėstytojas - Vytautas.
Patys geriausi atsiliepimai ir apie administratorę Sandrą.
Gaila, tačiau gerai atsiliepti apie ponią Viliją Rimkienę prisistatančia direktore -negaliu. Labai nemalonus ir nemandagus žmogus. Kilus klausimams nesistengia padėti, o tik kratosi atsakomybės. Negerbia savo klientų.
Esu dėkinga instruktoriui Aleksui, kuris buvo puikiai išmokė per gana trumpą laiką visko, ko reikia norit išlaikyti praktinį egzaminą, dėkoju už kantrybę ir patarimus! Norintiems gerai pasiruošti praktiniam egzaminui regitroje tikrai rekomenduoju šį intruktorių, kuris savo laiko negaili, kad tik padėtų mokiniui! :) Sėkmės PVM !
Ačiū Vilijai už rūpinimąsi, dėstytojui Sauliui už įdomias paskaitas (Alio, valio ir internetas :)))) ir didžiausias ačiū už kantrybę mokinantis vairuoti instruktoriui Arvydui!
Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą :)

Pati geriausia mokykla Klaipėdoje. Labai gerai paruošia egzaminams regitroje. Profesionalūs dėstytojai ir labai labai geri vairavimo instruktoriai. Ypač didelis ačiū direktoriui Valdui ir administratorei Vilijai už didelį dėmesį ir pastangas labai gerai išmokinti vairuoti. Visiems rekomenduoju šitą mokyklą. Ją baigiau aš, mano vyras ir esame labai patenkinti.
Puiki mokykla, puikus personalas. Ačiū Vitalijui ir Vilijai. Sėkmės Jums! :)
Ačiū "Pajūrio vairavimo mokyklai ". Tik Jūsų komandos dėka pavyko išmokti vairuoti ir pasiekti gerų rezultatų iš pirmo karto. Jūs sugebate pastūmėti pirmyn ir siekti tikslų. Labiausiai dėkoju Vilijai, teorijos dėstytojui Sauliui, instruktoriams: Aleksui, Rolandui ir Arvydui. Ačiū Jums!
Tikrai rekomenduoju rinktis sia mokykla.didelis dekui administratorei Vilijai uz greita dokumentu sutvarkyma, iskilus kokioms problemu visad padedavo, pranesdavo apie kokius pakeitimus tikrai nuosirdus ir linkintis visa ko geriausio zmogus.Taip pat dekui vairavimo instruktoriui Pranui uz patarimus kuriu prireike regitroje.Neapsiriksite pasirinke "Pajurio vairavimo mokykla".

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
Rigveda, UAB UAB „Rigveda “ – vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 30 metų vairavimo mokymo patirtį. ,,Rigveda“ – kasmet paruošia daugiau nei 8700 įvairių kategorijų vairuotojų...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokymo centras Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo paslaugas...
Elenos vairavimo mokykla
Moderni vairavimo mokykla Utenoje

Adresas: K. Donelaičio g. 10, LT-28141 Utena.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
ELENOS vairavimo mokykla, maloniai kviečia norinčius mokytis vairuoti ! Jei nori būti geras vairuotojas – ateik į mūsų mokyklą !!! Čia dirba profesionalūs dėstytojai ir vairavimo instruktoriai. Susitiksime adresu: K.Donelaičio g. 10, Utena. Iki malonaus! Patogus kursų grafikas; Nedidelės mokymo grupės, dėmesys...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
Rigveda Vilnius
Mokymo centras

Adresas: K. Baršausko g. 65-17, LT-51433 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.

Ekspertų verdiktas: besikeičianti geopolitinė situacija didina naujų kompetencijų poreikį Lietuvos žemės ūkyje 05-19 00:26
Šalies agroversle taikomi nauji ūkininkavimo modeliai, pažangios technologijos, naudojama šiuolaikiška technika jau kuris laikas keičia stereotipinį visuomenės požiūrį į žemės ūkį. Tačiau dėl karo...
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus 05-18 17:35
Nuo 2016 metų Lietuvoje vykdoma sparti stiklo rūšiavimo konteinerių tinklo plėtra, o iki 2023 m. rudens bendros investicijos į ją turėtų pasiekti 30 mln. eurų. Pakuočių tvarkymo organizacijos...
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai 05-18 17:32
Artėjant terminui, gegužę suaktyvėja juridinių asmenų finansinių ataskaitų teikimas – šiuo metu Registrų centras sulaukė per 40 tūkst. finansinės atskaitomybės dokumentų už 2021 metus...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?