Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pajūrio vairavimo mokykla

Atsiliepimai apie UAB Pajūrio vairavimo mokykla

Parašyk savo nuomonę apie UAB Pajūrio vairavimo mokykla

Kristina Žukauskaitė
2019-11-16 16:35:48 IP 2g5vgu8c
Labai gera mokykla, Vilija labai maloni moteris vis skatino daug spręsti teoriją, ačiū jai :) ir ačiū patiems geriausiems instruktoriams Kaziui ir Karoliui :)
Labai ačiū Vilijai, už visą suteikta informacija vietoje ir laiku, puikiai supranta savo darbą. Pravažiavimus atlikau pas Aleksas ir Arvydą Frankevičiu šie instruktoriai puikiai supranta savo darbą, niekada nesu sedejas už mašinos vairo, bet jiems tai nebuvo kliūtis iš mokinti mane vairuoti, kad viską iš laikyčiau iš pirmo karto. Vien tik geriausi atsiliepimai. Ačiū jums labai! REKOMENDUOJU.
Labai džiaugiuosi pasirinkęs šią vairavimo mokyklą! Visus egzaminus, tiek mokyklos, tiek Regitros išlaikiau iš pirmo karto. Ačiū Vilijai už taiklius patarimus ir padrąsinimus. Ačiū ponui Sauliui už teorines žinias. Ačiū instruktoriams Kaziui ir Vytautui už puikias praktikos pamokas!
REKOMENDUOJU!
Nuoširdus ačiū Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui už suteiktas žinias.Nuoširdžiai administratoriai Vilijai Rimkienei.Visiems instruktoriams už kantrybė ir naudingus patarimus.Vairavimo praktikos moko patyrę ir savo darbą išmanantys instruktoriai: VYTAUTAS SERAPINAS, ARVYDAS SABŪNAS, KAROLIS RIMKUS.AČIŪ Jiems! Rekomenduoju šią puikią mokyklą
Labai šaunus instruktorius Arvydas Sabūnas.Nors neturėjau patirties su vairavimu, visko puikiai išmokė.Taip pat labai dėkoju instruktoriui Ardui, už papildomas pamokas prieš regitrą.Padėjai labiau pasitikėti savimi
UAB Pajūrio vairavimo mokykla
2018-08-09 11:12:58 IP 2juf5knc
Viktoras 2018-08-06 15:31:53
Ruošiausi šioje mokykloje A kategorijai. Viskas labai patiko. Draugiška, profesionali ir visada pasiruošusi padėti administracija.
Mokiausi pas Instruktorių - Steponą. Profesionalas ir puikus Žmogus. Viskas draugiškai, punktualiai, konstruktyviai ir be nereikalingų žodžių.
Sugalvojus įsigyti kitas kategorijas, būtinai grįžčiau tik į šią mokyklą.
Sėkmės Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui !!!
Labai ačiū, Viktorai, už gražų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad nenuvylėme Jūsų ir visada laukiame sugrįžtant. :)
Sugalvojus įsigyti kitas kategorijas, būtinai grįžčiau tik į šią mokyklą.
Sėkmės Pajūrio vairavimo mokyklos kolektyvui !!!
Viešoji įstaiga Meno ir mokymų centras
2018-02-10 20:58:52 IP 2dequvts
Bendradarbiaujame su šia įmone, tai geriausia vairavimo mokykla, kokią tik galima rasti Klaipėdoje. Didelis pasirinkimas vairavimo instruktorių, nauji automobiliai, tokie pat kaip registroj, A, B, C, CE, D kat. bei trumpi ir ilgi kodai. Visko, ko gali prireikti būsimiems vairuotojams - vienoje vietoje. Kompetetingi vairavimo instruktoriai patars ir padės, baigę kursus jausitės saugūs ir užtikrinti kelyje. Rekomenduojame visiems, kurie nori išmokti PUIKIAI vairuoti.
Baigiau šią mokyklą, esu labai patenkinta tiek vairavimo mokytojais, tiek ir administracija. Visi labai malonūs, draugiški, o dėstytojai ir instruktoriai labai profesionalūs. Visiems labai rekomenduoju:)
Nuoširdžiai rekomenduoju šią vairavimo mokyklą.Puikiai organizuotas vairavimo mokyklos darbas. Besimokantiems vairavimo teorijos yra sudarytos visos sąlygos, kad egzaminas būtų išlaikytas sėkmingai. Vairavimo praktikos moko patyrę ir savo darbą išmanantys instruktoriai, didelis AČIŪ Aleksui, direktoriui Valdui. Ir kitiems pasiūlysiu pasirinkti Pajūrio Vairavimo Mokyklą. Linkiu sėkmės!
Pajūrio vairavimo mokykloje labai patiko mokytis, paliko didelį įspūdį, geras emocijas..patyrę specialistai suteikia puikias
teorines ir praktines žinias. Nuoširdžiausias AČIŪ Rimui C CE, Bosui Valdui Rimkui, visiems instruktoriams- ŠAUNUOLIAI,
administratoriai- Vilijai Rimkienei.Teorijos ir vairavimo egzaminus išlaikiau iš pirmo karto.Rekomenduoju šią puikią mokyklą. Linkiu sekmės ir egzistavimo dar daugelį metų...
Regina Šeškienė
2017-07-17 15:19:58 IP 28mcqkv6
PATI GERIAUSIA MOKYKLA KLAIPEDOJE, GREITAI IR GERAI ISMOKSTI DESTOMAS PAMOKAS PUIKIAI BENDRAUJANTYS INSTRUKTORIAI.DIZIULIS ACIU ADMINISTRATOREI VILIJAI RIMKIENEI UZ KRUOPSCIAI ATLIKTUS DARBUS...REKOMENDUOJU TIK SIĄ SAUNIAUSIĄ MOKYKLĄ.
Marija Neverauskyte
2017-06-22 17:33:01 IP 28mcs8il
Tiesa pasakius, geriausia vairavimo mokykla ant Lietuvos, o Steponas geriausias instruktorius ant Lietuvos!!! Jeigu blondine sugebejo per 6 pravaziavimus nuo 0 ismokyti vairuot motocikla, ismokys bet ka! Rekomendacijos, rekomendacijos, rekomendacijos
Labai gera mokykla! Puikus teorijos ir praktikos (instruktorius Rolandas) dėstytojai. Ačiū už kantrybę, už šilta bendravimą. Didelis ačiū direktorei-administratorei Vilijai. Esu labai laiminga:) Labai rekomenduoju. Sekmės!
Neringa ir Gediminas
2017-03-05 11:08:54 IP 28mcphnv
Mes su vyru abu baigėme šią mokyklą. Greitai ir lengvai išlaikėme egzaminus tiek mokykloje tiek ir regitroje. Labai patiko supratingi ir geranoriški instruktoriai ir dar draugiškesnė administracija, ypač Vilija Rimkienė. Visiems labai rekomenduoju. Pati geriausia mokykla! Linkime Jūsų mokyklai gyvuoti dar ilgai ilgai! Palaikau. Ir nepasiduokite tiems, kurie bando pakenkti. Jie tik pavydi to, kad jūsų mokyklą pamėgo visa Klaipėda. Ne veltui buvote nominuoti kaip Geriausi Klaipėdoje! Ir didžiuokitės tuo, juk - pasiekėte per atsakingą, kruopštų darbą bei nuoširdų rūpinimąsi kiekvienu mokiniu! Sėkmės Jums!
Paiurio darbuotojas
2017-02-18 16:51:44 IP 28m963cl
Kristina 2016-01-05 17:23:25
Esu nusivylusi. Nusipirkau B kategorijos kursą (15 pravažiavimų) + 10 papildomų pravažiavimų (pagal instruktorių rekomendacijas), bet to nepakako, kad „PVM“ išmokytų gerai vairuoti.
Instruktoriai prieš mokinį savivaliauja: iš pradžių pravažiavimai kainuodavo po 17 eurų, paskui kitas instruktorius pradėjo prašyti 20 eurų. Instruktoriai (ypač Arūnas) įsivaizduoja, kad su mokiniu gali daryti ką nori. 4 kartus nesėkmingai bandžiau laikyti mokyklinį egzaminą (vieną kartą kritinę klaidą skyrė už tai, kad užtraukiau rankinį atlikęs pratimą aikštelėje). Galiausiai nutraukiau su jais sutartį, ir kitoje Klaipėdos VM tiek mokyklinį, tiek Regitrą išlaikiau iš pirmo karto. :)

P.S. „PVM“ klastoja atsiliepimus VMReitingų svetainėje. Neseniai dingo visi neigiami, o jų vietoje per porą dienų atsirado net 8 nauji, teigiami atsiliepimai. :))
Gerbiamas p. Kristinai:) Kad Tamsta kalbi netiesa matau is rasymo rezultatu: - esi kristina uztraukes rankini stabdi?
As kaip sios mokyklos darbuotojas dziaugiuosi jog turi teises. Padarius 15privalomu + 10 papildomu + 4 nesekmingus mokyklinius = gaunasi net 29 pravaziavimai. Manau galima pasivazineti su seimos instruktoriumi tai butu dar plius tiek pat, ir dar mokeisi kitoje mokykloje tad nenuostabu jog igijei teise vairuoti.
Realiai suzinojus mokyklos vadovams apie mokytoju, instruktoriu ar kitu darbuotoju savivale, bet kokiu pinigu paemima - kad ir kokio gerumo butu darbuotojas jis BUTU ATLEISTAS. Jums butu pasiulytas kitas is 11 esamu instruktoriu, arba iseitis is situacijos.
Siuo atveju matau kita beda - norejima pakenkti. Mokykla toliau dirba linkedama Jums Sekmes!
Tikrai profesionali įstaiga, G.Kazys buvo tikrai fantastiškas instruktorius, kuris mokėjo aiškiai viska išaiškinti, nesmerkė daromų klaidų, gera asmenybė, man šioje mokykloje viskas praėjo be jokių problemų ir pabaigus, net buvo liūdnoka, kad nebebus.Taipogi čia dirba puiki administratorė Vilija, kuri yra labai malonus žmogus, su kuriuo galima viska aiškiai ir greitai susitarti, pasiklausti, suprantanti kitų žmonių laiką. Tikrai rekomenduojų šią įstaigą visiems
Aš taip pat baigiau šią vairavimo mokyklą, geru žodžiu galiu paminėti beveik visus ten dirbančius asmenis. Labai patiko mokytis vairuoti pas Modestą, Vitalijų, Arūną. Rekomenduoju šiuos instruktorius. Regitros egzaminą išlaikiau iš pirmo karto nors ponia direktorė netikėjo, kad man pavyks.
Labai malonus, rūpestingas ir viską puikiai išdėstantis teorijos dėstytojas - Vytautas.
Patys geriausi atsiliepimai ir apie administratorę Sandrą.
Gaila, tačiau gerai atsiliepti apie ponią Viliją Rimkienę prisistatančia direktore -negaliu. Labai nemalonus ir nemandagus žmogus. Kilus klausimams nesistengia padėti, o tik kratosi atsakomybės. Negerbia savo klientų.
Esu dėkinga instruktoriui Aleksui, kuris buvo puikiai išmokė per gana trumpą laiką visko, ko reikia norit išlaikyti praktinį egzaminą, dėkoju už kantrybę ir patarimus! Norintiems gerai pasiruošti praktiniam egzaminui regitroje tikrai rekomenduoju šį intruktorių, kuris savo laiko negaili, kad tik padėtų mokiniui! :) Sėkmės PVM !
Ačiū Vilijai už rūpinimąsi, dėstytojui Sauliui už įdomias paskaitas (Alio, valio ir internetas :)))) ir didžiausias ačiū už kantrybę mokinantis vairuoti instruktoriui Arvydui!
Džiaugiuosi pasirinkusi šią mokyklą :)

Pati geriausia mokykla Klaipėdoje. Labai gerai paruošia egzaminams regitroje. Profesionalūs dėstytojai ir labai labai geri vairavimo instruktoriai. Ypač didelis ačiū direktoriui Valdui ir administratorei Vilijai už didelį dėmesį ir pastangas labai gerai išmokinti vairuoti. Visiems rekomenduoju šitą mokyklą. Ją baigiau aš, mano vyras ir esame labai patenkinti.
Puiki mokykla, puikus personalas. Ačiū Vitalijui ir Vilijai. Sėkmės Jums! :)
Ačiū "Pajūrio vairavimo mokyklai ". Tik Jūsų komandos dėka pavyko išmokti vairuoti ir pasiekti gerų rezultatų iš pirmo karto. Jūs sugebate pastūmėti pirmyn ir siekti tikslų. Labiausiai dėkoju Vilijai, teorijos dėstytojui Sauliui, instruktoriams: Aleksui, Rolandui ir Arvydui. Ačiū Jums!
Tikrai rekomenduoju rinktis sia mokykla.didelis dekui administratorei Vilijai uz greita dokumentu sutvarkyma, iskilus kokioms problemu visad padedavo, pranesdavo apie kokius pakeitimus tikrai nuosirdus ir linkintis visa ko geriausio zmogus.Taip pat dekui vairavimo instruktoriui Pranui uz patarimus kuriu prireike regitroje.Neapsiriksite pasirinke "Pajurio vairavimo mokykla".

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
UAB "Rigveda" – vienas iš lyderiaujančių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 27 metų vairavimo mokymo patirtį. Sėkmingai dirbame Vilniuje, Kaune, Jonavoje, Prienuose, Ukmergėje, Šakiuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Alytuje...
SDG akademija
Vairavimo mokymas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; motociklai; vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos ,,SDG akademija” instruktoriai ir mokytojai padės TAU išmokti Kelių Eismo Taisykles bei įsisavinti saugaus ir teisingo vairavimo paslaptis. Kada registruojiesi, šiandien ar rytoj? Tik nepavėluok, tapk puikiu vairuotoju, išmok už vairo jaustis saugiai bei užtikrintai. “SDG akademija” teikiamos...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Susisiekimo Ministerijos įvertinta, kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje Patikimas būsimų vairuotojų partneris – kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų ir kvalifikuotų vairavimo specialistų: Vilniuje, Kaune, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje, Vilkijoje...
"Linavos" mokymo centras
Adresas: Jankiškių g. 41, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
CENTRO TEIKIAMOS PASLAUGOS: 95 kodas – tai vairuotojų, vežančių krovinius ir (ar) keleivius, pradinė profesinė kvalifikacija ir periodinis profesinės kvalifikacijos tobulinimas. Transporto vadybininkų kursai – skirti asmenims suteikti reikiamų žinių pasiruošti profesinės kompetencijos egzaminui, kuris laikomas...
Autotodis
Mokyklos Joniškyje, Šiauliuose, Pakruojyje!

Adresas: Sodžiaus g. 23, Degučiai, LT-83291 Pakruojo r.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
Vairavimo mokyklos "Autotodis" specialistai yra atestuoti, kantrūs instruktoriai ir dėstytojai! Kodėl "Autotodis"? Dažniausiai mus renkasi pagal mūsų mokyklą baigusių mokinių rekomendacijas. Tad nelauk ir išmok vairuoti ir jaustis už autombilio vairo saugus! "Autotodis" paslaugos: • Ruošiame A,AM,B,C,CE kategorijų...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą
SEB bankas vasarį įdiegs naują IT platformą 12-13 09:07
SEB bankas Lietuvoje kitų metų vasarį įdiegs naują IT platformą, kuria bus valdoma dauguma banko teikiamų paslaugų ir verslo procesų.
ES, išskyrus Lenkiją, sutarė iki 2050 m. pereiti prie klimatui neutralios ekonomikos 12-13 08:39
Europos Sąjungos (ES) šalių, išskyrus Lenkiją, lyderiai po intensyvių derybų Briuselyje penktadienio naktį sutarė iki 2050 metų pereiti prie klimatui neutralaus ekonomikos modelio.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Dyzelis 1,94 0,00%