VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę OPAY solutions, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę OPAY solutions

Atsiliepimai apie OPAY solutions, UAB

Parašyk savo nuomonę apie OPAY solutions, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Puikus bendravimas ir operatyvus užsakymo vykdymas. Komunikabilus kolektyvas
Atsakyti
Jau apie metus laiko esame sudarę sutartį su OPAY ir nei karto neturėjome jokių sutrikimų ar nusiskundimų. Apmokėjimai veikia tvarkingai, integracija į el. parduotuvę nėra sudėtinga. Pasirašant sutartį ir pradedant naudotis paslaugomis aiškiai nurodyta tvarka ir reikalingi dokumentai, ką reikia pateikti, kiek laiko truks, visą laiką turėjom darbuotojų palaikymą rūpimais klausimais. Galim tik rekomenduoti šią įmonę.
Saulius Norkaitis, OPAY
2020-02-03 17:21:11 IP 2i24utj5
Atsakyti
Tadas Guobuzas 2020-01-29 17:40:17
Imone kuri nenesa jokios atsakomybes. Internetiniai mokejimai visishkai nesaugus. Imone kuri atstovauja internetinius sukcius.
Gerb. Tadai,

atsakėme Jums ir prie jūsų komentaro žemiau, taip pat bandėme paaiškinti ir per mūsų pokalbį telefonu. Apgailestaujame, kad nukentėjote nuo nesąžiningo pardavėjo, ir atsiprašome, kad nei mes, nei jūs, nei bankai, nei leidimus prekiauti suteikusios valdžios institucijos - nesugebėjome identifikuoti piktų ketinimų turėjusio prekeivio. Apmaudu, kad tokie pavieniai nesąžiningų piliečių atvejai gadina bendrą el. prekybos įvaizdį.

Bendradarbiaujame su policija, institucijomis ir bankais siekdami iš savo pusės padaryti viską, ką galime, kad jūs atgautumėte pinigus iš nesąžiningai pasielgusio pardavėjo.

Taip pat norime patikinti, kad saugumas yra mūsų prioritetas. „Opay“ yra tarsi kanalas, kuriuo keliauja pinigai ir mes atsakingi, kad jūsų siunčiami pinigai pasiektų pardavėją, iš kurio perkate prekes. Tačiau mes neprižiūrime pardavėjo veiklos, jo prekių pristatymo funkcijos - ta atsakomybė yra pilnai pardavėjo, jis sudaro prekių pirkimo-pardavimo sutartį su jumis ir yra atsakingas prieš jus pagal įstatymus. Mūsų veiklą taip pat reguliuoja įstatymai ir mes privalome lėšas, kurias jūs per mūsų sistemą pervedate pardavėjui, saugiai pristatyti į jo sąskaitą. Todėl dabar, pardavėjus nepristačius Jums prekių, ginčas ir turi būti sprendžiamas per policiją, teisiniu keliu. Mes esame pasiruošę ir toliau bendradarbiauti ir suteikti visą informaciją, kad teisėsaugos institucijos padėtų jums atgauti nesąžiningam pardavėjui pervestas lėšas.
Saulius Norkaitis, OPAY
2020-02-03 17:20:17 IP 2i24utj5
Atsakyti
Tadas Guobuzas 2019-12-19 23:04:04
Per jusu opay sistema spmokejau uz zmonos dovana telefona iphone11: (s*****i sekmingai naudojasi shita jusu apmokejimo sistema taip, kad praradau 670 € : (ryt varau i banka poto i policija.
Jeigu idomu kas tyt pasukit........
Gerb. Tadai,

apgailestaujame, kad nukentėjote nuo nesąžiningo pardavėjo. Ir atsiprašome, kad niekas - nei mes, nei jūs, nei bankai, nei leidimus prekiauti suteikusios valdžios institucijos - nesugebėjome identifikuoti piktų ketinimų turėjusio prekeivio.

Mokėjimų saugumas yra mūsų prioritetas, todėl tokie pardavėjai mūsų sistemoje yra netoleruojami, reagavome greitai ir griežtai - gavę nusiskundimų iškart ėmėmės veiksmų ir sustabdėme mokėjimų aptarnavimą www.mtcc.lt tinklalapiui. Bendradarbiaujame su policija, institucijomis ir bankais siekdami iš savo pusės padaryti viską, ką galime, kad jūs atgautumėte pinigus iš nesąžiningai pasielgusio pardavėjo.

Jaučiu pareigą paaiškinti, kad prieš pasirašydami sutartis su pardavėjais atliekame ne vieną patikrinimą ar suderinimą su kitomis finansinėmis ir priežiūros įstaigomis. Prieš teikdami mokėjimo paslaugas svetainei www.mtcc.lt atlikome numatytus patikros veiksmus - surinkome ir patikrinome informaciją apie pardavėją, nustatėme jo tapatybę, derinome paslaugų teikimą su bankais, kurie taip pat turi savo patikros procedūras. Prieš pasirašydami paslaugų teikimo sutartį, įsitikinome, jog asmuo yra atsidaręs sąskaitą Lietuvoje veikiančiame banke, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje patikrinome, jog turi išsiėmęs individualios veiklos pažymėjimą, kuris suteikia teisę verstis tokia prekybos veikla. Apmaudu, kad šios išsamios patikros procedūros nepadėjo identifikuoti neteisėtų pardavėjo ketinimų. Šiuo metu vertiname, kokių dar papildomų veiksmų galėtume imtis, kad tokių atvejų išvengtume ateityje.

Taip pat svarbu paaiškinti, kad „Opay“ yra mokėjimų surinkimo sistema, tarpininkas, kuris leidžia įvykdyti mokėjimą tarp pirkėjo ir pardavėjo. Esame kaip kanalas, kuriuo keliauja pinigai ir mes užtikriname šio kanalo saugumą, t.y. kad pirkėjo siunčiami pinigai saugiai pasiektų pardavėjo sąskaitą. Tačiau mes nevykdome elektroninės parduotuvės veiklos, jo prekių ar paslaugų pristatymo priežiūros funkcijos - sutartis sudaroma ir sandoris vyksta tarp pirkėjo ir pardavėjo. Pirkėjas atlieka mokėjimą pardavėjui, o pardavėjas įsipareigoja užtikrinti prekės ar paslaugos suteikimą ir už tai prisiima visą atsakomybę. Šią mūsų funkciją reguliuoja įstatymai, pagal kuriuos per mūsų paslaugą surenkamos lėšos automatiškai pervedamos į pardavėjo nurodytą banko sąskaitą.

Nepaisant to, mums rūpi visapusis prekybos ir sandorių saugumas, todėl sulaukę pirkėjų nusiskundimų reaguojame greitai ir griežtai, nes turime teisę vienašališkai sustabdyti mokėjimų paslaugos teikimą pardavėjui, jeigu tam yra pagrįstų įtarimų. Tai ir buvo padaryta šiuo atveju. Taip pat susisiekėme su banku, kuriame pardavėjas laikė sąskaitą ir, mūsų žiniomis, bankas šią sąskaitą yra užšaldęs, o tai turėtų padėti nukentėjusiems pirkėjams atgauti pardavėjo apgaules būdu išviliotas lėšas.

Palaikėme ryšį su šios parduotuvės kitais pirkėjais, ir tuos, kurie buvo atlikę mokėjimus pardavėjui ir negavo prekių, paskatinome kreiptis į policiją. Žinome, kad jie tą operatyviai padarė ir dėl galimo pardavėjo sukčiavimo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Padedame teisėsaugai suteikdami visą reikiamą informaciją - kadangi pardavėjas rinko lėšas per mūsų paslaugą, nukentėjusiesiems ir teisėsaugai bus daug lengviau įrodyti ir pateikti kaltinimus konkrečiam asmeniui, kadangi jis buvo mūsų identifikuotas ir tik jam buvo išduoti techniniai duomenys, leidžiantys šią paslaugą aktyvuoti. Pasitikime institucijomis, kad jos efektyviai atliks savo darbą ir padės jums atgauti pardavėjui pervestas lėšas.

Gaila, jog šis ar kiti pavieniai sukčių atvejai gadina bendrą el. prekybos įvaizdį Lietuvoje, kur didžioji dalis prekybininkų yra sąžiningi ir vykdo savo įsipareigojimus pirkėjams.
Atsakyti
Imone kuri nenesa jokios atsakomybes. Internetiniai mokejimai visishkai nesaugus. Imone kuri atstovauja internetinius sukcius.
Atsakyti
Nuo vienos aferos prie kitos. Loterijos bilietai visiškai suprogramuoti, laimėti visiškai neįmanoma nieko.
Atsakyti
Esame labai patenkinti OPAY teikiamomis paslaugomis ir ypač klientų aptarnavimu. Viskas veikia be priekaištų
Atsakyti
Opay yra mūsų el. parduotuvės įmokų surinkimo partneriai nuo 2019 m. vasaros. Esame turėję įvairios patirties su įmokų surinkimo paslaugų tiekėjais. Po patirties su Mistertango atsargiai rinkomės tarp Paysera ir Opay. Pasirinkę Opay tikrai neapsirikome. Jų komandos požiūris į klientą - tiesiog 10 iš 10. Neturiu prie ko prikibti. Visada greitai atsako, išsprendžia problemas, net pateikia įžvalgų kaip pagerinti procesus.
Žiūri ne kaip į klientą, bet kaip į partnerį. Didelis ačiū darbuotojams V ir L :) Operatyvu, malonu dirbti ir verti rekomendacijos. Sėkmės darbuose ir plėtroje!

Donatas
Atsakyti
Su Opay pradėjome bendradarbiauti 2019 metais vystydami savo verslo projektą. Įmonės atstovai per kelias valandas įdiegė mokėjimo sistemą mūsų el. parduotuvėje ir tolimesnis bendradarbiavimas vyko sklandžiai, be jokių trikdžių.

Džiaugiamės pasirinkę Opay ir galime rekomenduoti jų paslaugas kitoms įmonėms.
Atsakyti
a******u kontora.grazinkit pinigus.arba uzsakyma pristatykit.
Atsakyti
Saulius 2019-12-20 22:42:07
duok savo numeri ar koki kontakta, nes ir as 220e praradau, jau buvau policijoj sake ieskot gal yra jau uzvesta byla
+37061289005
Atsakyti
Tadas Guobuzas 2019-12-19 23:04:04
Per jusu opay sistema spmokejau uz zmonos dovana telefona iphone11: (s*****i sekmingai naudojasi shita jusu apmokejimo sistema taip, kad praradau 670 € : (ryt varau i banka poto i policija.
Jeigu idomu kas tyt pasukit........
duok savo numeri ar koki kontakta, nes ir as 220e praradau, jau buvau policijoj sake ieskot gal yra jau uzvesta byla
Atsakyti
Per jusu opay sistema spmokejau uz zmonos dovana telefona iphone11: (s*****i sekmingai naudojasi shita jusu apmokejimo sistema taip, kad praradau 670 € : (ryt varau i banka poto i policija.
Jeigu idomu kas tyt pasukit........
MB Promo Apranga / Vilius
2019-12-11 23:50:36 IP 2eehhpa4
Atsakyti
Viskas super, jokių bėdų, sėkmės tobulinant sistemą ir plečiant veiklos žėmėlapį! :)
Atsakyti
Nežinau ar galima sakyti, jog tai geriausia įmokų surinkimo bendrovė (nesu visų bandęs), tačiau tikrai patenka prie geriausiųjų - girdi kliento poreikius, individualiai vertina kiekvieną, sudaro sąlygas ir girdi prašymus. Rekomenduoju.
Atsakyti
Puikus partneris vykdant elektroninę prekybą. Dirba be priekaištų, o ir papildomai konsultuoja. Ačiū už viską ir sėkmės darbuose!
Atsakyti
Super greita, kokybiška ir su išskirtinai maloniu bendravimu. Ačiū, džiaugiuosi pasirinkęs OPAY ;)
Atsakyti
Labai aukšto lygio aptarnavimas ir dėmesys detalėms, kliento poreikiams. Reakcija operatyvi, bendravimas paprastas ir sklandus, nėra nesibaigiančios biurokratijos, kaip būna daugumoje panašaus tipo veikose. Nuoširdi rekomendacija,

Justina
Crafted Greetings
2019-11-14 20:07:25 IP ssg110d
Atsakyti
Be galo geras ir nuoširdus aptarnavimas, kur kas daugiau nei tikėtasi. Mums neveikė pluginas kaip turėtų, nors klaida buvo mūsų serverio pusėje. Opay programuotojai mielai ir labai operatyviai padėjo ir net susisiekė su mūsų serverio tiekėjais, kad problema būtų išspręsta.

Labai džiaugiamės naudodamiesi Opay!
Atsakyti
Esu dėkinga už pagalbą diegiant sistemą. viską padėjo, ir pasakė ką daryti, kaip pensininkei kokiai, be jokio streso ir nepasitenkinimų. telefonu visada atsako ir perskambina, jei sako perskambins. greita. operatyvu. ypač ačiū Vytautui.
Atsakyti
Keisti kažkokie tie neigiami komentarai. Prastas palaikymas? Sudėtinga sistema? Nemalonus aptarnavimas? Jei taip tai tada ir bala vandenynas :)
Po patirties su "Mistertango" labai įtariai žiūrėjau į tokio pobūdžio paslaugų teikėjus. Pasirodo klydau ir labai smarkiai, nes tokio palaikymo dar nemačiau niekur o aš ganėtinai esu priekabus. Labai operatyviai atsako jei rašau el. paštu. Jei nepavyksta prisiskambinti tai labai greitai perskambina. Sistema labai paprasta. Jokių bėdų neturiu.

Nežinau, gal tai būtų asmens duomenų atskleidimas pagal dabartinius reikalavimus tad vardų neminėsiu, bet vis tiek padėkosiu Opay darbuotojui "V" ir darbuotojai "L". :)
Atsakyti
Labai džiaugiamės naudodamiesi Opay paslaugomis. Greitai ir kokybiškai sprendžia iškilusius klausimus, paslaugos veikia be priekaištų. Kolektyvas labai paslaugus ir operatyviai reaguoja.
Atsakyti
Mūsų įmonė, ilgai ieškojusi draugų Bank Link sistemos diegimui ir palaikymui, pasirinko OPAY. Esame labai patenkinti kiekvienu žingsniu kartu: greitai atsakoma, į iškilusius klausimus, kokybiškai sprendžiamos problemos, labai paslaugus ir malonus kolektyvas. 10 iš 10! Ačiū jums :)
Atsakyti
Audrius 2019-08-28 10:52:34
Labai gaila, kad atsiskaitymas, naudoant OPAY sistemą, jums paliko nemalonų įspūdį. OPAY stengiasi, kad jis būtų kuo malonesnis. Bet noriu priminti, kad OPAY yra sistema, kuri apjungia bankus ir pardavėjus, ji nėra bankas. Jei nepavyksta prisijungti prie jūsų banko sąskaitos naudojant mobilų parašą, OPAY niekaip nepataisys jūsų banko sistemos ar mobilaus parašo sistemos.
Klaunas.... vejus kliedi... savo bobutei taip gali atsakyti, kuri jauciu net nezino kaip veikia eparasas. jei nori pakomentuoti, sugalvok ka nors protingesnio. Nuo mano komentaro praejo 2men jauciu ilgai galvojai ka atsakyt.......
Softy rankšluosčiai www.softy.lt
2019-08-28 13:36:28 IP 5f4son55
Atsakyti
Stebina tokie neigiami atsiliepimai: konkurentai kanda? Mūsų patirtis kardinaliai kitokia: rinkomės tarp OPAY ir PAYSERA, pabandėme dirbti su vienais ir su kitais. Likome būtent su OPAY, nes abi sistemos veikia be jokių trikdžių, bet klientų aptarnavimas nepalyginamas: su OPAY šiltas bendravimas, draugiška atmosfera, visada noriai ir kantriai konsultuoja, padėjo su nustatymų sutvarkymu netgi daugiau nei jiems priklausė, tapo klientais, savo iniciatyva paliko gražius atsiliepimus, nepamiršta pasiteirauti, kaip sekasi, ir, kas labiausiai nupirko, geranoriškai pasiūlo patarimus pamatę, kad kažkas galėtų būti padaryta geriau (ir tai nebūtinai susiję su atsiskaitymų sritimi). Nuoširdžiai rekomenduojame.
Atsakyti
Artūras 2019-06-26 00:51:42
Sudetingą sistemą, susimokant už kelius sugebėjo pradinukai dar labiau sušikti. Mobilus parašas neveikia, pradinukų darbas daugiau nieko negaliu pasakyti.....
Labai gaila, kad atsiskaitymas, naudoant OPAY sistemą, jums paliko nemalonų įspūdį. OPAY stengiasi, kad jis būtų kuo malonesnis. Bet noriu priminti, kad OPAY yra sistema, kuri apjungia bankus ir pardavėjus, ji nėra bankas. Jei nepavyksta prisijungti prie jūsų banko sąskaitos naudojant mobilų parašą, OPAY niekaip nepataisys jūsų banko sistemos ar mobilaus parašo sistemos.
Atsakyti
B2BMigration 2019-07-25 22:24:52
Labai prastas palaikymas, nenoras padėti spręsti problemas, nesiskaitymas su klientu, daug bug`ų, sudėtingi interfeisai - vienas žodis - NEREKOMENDUOJU!!!!
Ar jūs su niekuo nesumaišėt? :)))
Atsakyti
Labai prastas palaikymas, nenoras padėti spręsti problemas, nesiskaitymas su klientu, daug bug`ų, sudėtingi interfeisai - vienas žodis - NEREKOMENDUOJU!!!!
Atsakyti
Turbūt geriausia mokėjimų surinkimo įmonė Lietuvoje. Labai lengva integracija su WooCoommerce, aiški kainodara, patogus mokėjimų valdymas, malonus ir sklandus aptarnavimas. Anksčiau dirbau su Paysera, tai kliūtys kildavo beveik kiekviename žingsnyje, nuo pat bandymo patvirtinti projektą ir bandant gauti pagalbą, o su Opay per metus laiko apskritai neteko susidurti su jokiomis kliūtimis. Šaunuoliai! Linkiu didelės sėkmės!
Atsakyti
Sudetingą sistemą, susimokant už kelius sugebėjo pradinukai dar labiau sušikti. Mobilus parašas neveikia, pradinukų darbas daugiau nieko negaliu pasakyti.....

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: S. Konarskio g. 2-99, LT-03122 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų
Valstybės auditorė: ekonomikos skatinimo plane atsiranda nebūtinų projektų 08-04 20:52
Vyriausybės patvirtintame 6,3 mlrd. Eur vertės ekonomikai po krizės gaivinti skirtame "Ateities ekonomikos DNR" plane atsiranda nebūtinų valstybei bei neskatinančių ekonomikos projektų, sako...
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino
Alaus gal nepavadino, bet į ministerijos kėdę pasodino 08-04 20:35
"Toks tokį pažino ir ant alaus pavadino", – byloja liaudies patarlė. Tiesa, ekonomikos ir inovacijų ministras Rimantas Sinkevičius savo partijos ir medžioklės bičiulio Jono Pinskaus alaus vadinti...
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų
Po sprogimų Beirute – dešimtys žuvusiųjų, tūkstančiai sužeistų 08-04 19:54
Du galingi sprogimai, antradienį driokstelėję Libano sostinėje Beirute, pražudė beveik 80 žmonių, daugiau nei 4.000 sužeistų, skelbia BBC.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Exxon Mobil 43,47 +2,89%
McDonald's 199,36 +2,55%
Ford 6,86 +2,54%
Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%
Xerox 15,68 -2,06%
AIG 29,72 -7,53%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 17,71 +8,92%
Auksas 1732,22 +0,95%
Nafta 41,01 +1,84%
Kava 3,12 -5,45%
Apelsinai 0,65 0,00%
Dujos (JAV) 1,61 -8,00%
Vištiena 1,57 +3,29%
Varis 5754,60 +9,82%