Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olego transportas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olego transportas

Atsiliepimai apie Olego transportas, UAB

Ollex

Parašyk savo nuomonę apie Olego transportas, UAB

Sveiki, labai nusivyliau Ollex paslaugomis... vakar internetu pirkau bilietą Vilniaus oro uostas - Klaipėda. Su vairuotoju sutariau, kad mane paleis pusiaukelėje degalinėje prie autostrados, viskas kaip ir būtų gerai, bet... privažiavus tą degalinę (degalinė buvo kitoje kelio pusėje) tačiau buvo nusukimas į ją, kur nesiekia net kilometro, taip pat į restoraną esantį dar arčiau išvažiavimo link Klaipėdos negu degalinė, buvau paleista autostrados šalikelėje! Vairuotojas teigė, kad niekur nesukinės...su kiek vežėjų esu vykusi dar nei vienas neišleido autostradoje! Nežinau kaip kitiems atrodo, bet mano atžvilgiu tai yra labai nesaugu, kai reikia eiti šalia lekiančių mašinų, kol užsisukt link greitėjimo/lėtėjimo juostos, kur taip pat praktiškai einama keliu! Kas svarbiausia už bilietą buvo sumokėta iki Klaipėdos, o nuo mano vietos iki Klaipėdos 150km, negi tikrai nėra galimybės paleisti keleivių saugesnėje vietoje negu autostrada?! Užteko šio karto naudojantis Ollex paslaugomis...
Andrius 2022-05-23 16:29:01
Labai nemalonus darbuotojai. Rėkauja "Slava russiji" ant aplinkinių ir mėgina juos nupurkšti dujomis.
Laaaabai malonus! Respect vairuotojui!
2022.05. 21. grįžinėjau 17.30val iš Rygos į Klaipėdą. Vairuotojas pusę kelio visu garsu leido rusišką " bumčiką", vežė nesaugiai - viršydamas greitį, ties žiedinėm sankryžom (Telšiai, Plungė etc) nemažindamas greičio " nupjaudavo posūkius", staigiai stabdydavo, kad net mūsų daiktai nuo sėdynių lėkdavo. Į Klaipėdą sugebėjo atvykt net 20min anksčiau, sveikatos sąskaita.
Labai nesmaghu, kad įmonės vairuotojas aktyvus putino gerbėjas. Su tokiu požiūriu, gal geriau ne Lietuvoje, o kokiame Donbase keleivius vežiuoti?
Įmonei reikėtų susitvarkyti su neadekvačiais vairuotojais, kurie karo metu palaiko genocidą vykdančią valstybę ir tyčiojasi iš karo aukų... tikrai nesinorėtų su tokiais kur nors važiuoti
Įmonė su neadekvačiais vairuotojais reiškiančiais palaikymą agresoriui.
ŠLOVĖ UKRAINAI !
pirma karta naudojausi Ollex paslauga, (Ryga- Plunge 06.04.2022 Romaldas vairuotojas) kelione super, laiku, mandagu, vairuotojas super žmogiškas, malonus ir smagiai bendraujantis. Tikrai profesionalu. Šaunuolis! Shofer nr1!
Sio momentu rasau grizdamas is Vilniaus Oro Uosto link Klaipedos (2022-01-19 19:45). Vairuotojo agresyvumas nuo pacio ilipimo virsija visas ribas. As pats esu dirbantis zmogus, apsaugos darbuotoju vadovas, ir visada rodau pagarba tiems kurie teikia paslauga kitiems, atpazindamas darbo sunkumus, bet nuo pat pradziu sis vairuotojas kazkuo pries mane nusiteikes.
Sustojam degalynei, zmones pradejo keltis trumpiai pertraukai, nupirkti vandens, maisto, parukyti - vairuotojas su visu balsu "Sedam, sedam! Kur ejnat? Jau atvaziavot?!" Ir greit nuvaziavom tuoliau.
Sustojom paimti daugiau zmoniu, zmones iejna sumokant grynais, vairuotojas priejna prie laisvu vietu - viena is kuriu buvo salia manes - ir su jiega pabelde sedynes nugara priesais mane kad akreipt mano demisi lyg tai buciau koks kalinys, rodamas i mano palta bei ant jo gulanti kuprine, kad patrauktum. Visa tai vietoj tiesiog paprasydamas atsilajsvint vieta nes daugiau zmoniu atejna.
Kelyje buvau alkanas, is kuprines pajiemiau batoneli, nusileidau kauke kad pavalgyt bent kiek ir po to uzsideri kauke atgal, lygiai ka ir kaip leidzia net oro uoste bei leiktuvose. Vairuitojas ijunge visas sviesas ir pradejo vel su visu balsu grasint policija, sakydamas "Man ne idomu kad tu alkanas! Tuoi 400 euru bauda mokesi!"
Aiskiai matosi kad vairuotojas gal turejo sunkumu su prajietais keleiviais, bet tai ne reiskia kad jis turi teise automatiskai visus sekancius keleivius kaltint tuo kad jis pats nestabylus. Si patirtis yra blogiausia is visu mano laiko naudojant Ollex Express.
komentaras apie UAB "Kautra"
2022-01-18 14:59:43 IP 48176s6c
Kadangi UAB "Kautra" ištrina visus juos kompromituojančius komentarus, tai gal tikiuosi neištrins jų konkurentai, todėl bandau parašyti čia: 2021 lapkricio 04d. Kautros patalpose Juozapaviciaus pr., Kaune, buvo darbo mugė norintiems įsidarbinti vairuotojais Kautroje. Buvau labai nemaloniai nustebintas Kautros eismo skyriaus vadovo Alvydo Perioko elgesiu per pokalbį. A. Periokas leido sau laidyti seksualines užuominas ir seksualiai priekabiavo prie kandidatų. Niekam nerekomenduoju net bandyti ten darbintis. Prisegu A. Perioko foto.
Negi Olegas taupo ant lipdukų ir negali savo senų mikriuku pažymėti įmonės logotipo ženklais? Reisas Kaunas-Vilniaus oro uotas 2022-01-18. Atrodo buvo ford transit juodas mikriukas. Beje bent galėtumėt nurodyti, kad Kaune tas mikriukas stoja prie circle K įrengto rūkomojo (matyt vairuotojai galvoja, kad ten stotelė), kuris yra įrengtas tarp degalinės parduotuvės ir plovyklos auto aikštelėje, o ne circle K degalinės priekyje. Gerai, kad buvo nuspręsta patikrinti teritoriją nesulaukus atvažiuojančio autobuso. nesistebiu, kad kiti nemato tokio juodo autobusiuko naktį be skiriamųjų logotipų.
Naudodavausi Olexu anksciau kazkaip nebudavo bedu, gal taip sutapo, bet va 2021-12-03 atskridau i kauna, lektuvas nusileido anksciau nei planuota. Atvaziavo Ollexas i Klaipeda, bet i Vilniu - taip ir neatvyko. Buvau vienintelis keleivis i Vilniu.Pasukau i ofisa prmd ryta, sako tipo busas buvo, bet tai yra melas, nes stovejau aikstelei, klaipedos busa maciau o vilniaus nebuvo, beto, yra biliete nurodomas reiso skrydis, telefono nr ir tt. jokios reakcijos...
Šios įmonės paslaugomis naudojausi jau 4 kartus, ir visada kelionė buvo puiki, vairuotojai mandagūs, autobusai patogūs, kartą netgi parskridus gerokai anksčiau, negu turėjau bilietą į ollex, pakalbėjus su vairuotoju, priėmė į ankstesnį reisą be jokių problemų, dėkinga už malonią kelionę namo, sėkmės jūsų komandai.
Prisiskaičiusi daug blogų atsiliepimų, bijojau, kad ir mūsų kelionė Kaunas - Vilnius bus sugadinta. Bet viskas praėjo tikrai labai sklandžiai ir vairuotojas buvo malonus. Ačiū už kelionę!
Aleksandr Terescuk
2021-08-02 08:45:52 IP 2e7r422q
Very unreliable company,
The ticket was on trip Klaipeda- Vilnius airport 2 August 2021at 07.20
but the driver refused to drive to Vilnius airport only till Kaunas airport!!!
Please respect customers!!
Not recommend this unreliable company
Labas vakaras. Labai džiaugiuosi šia įmone, labai kultūringi vairuotojai, autobusai dideli, švarūs, viskas labai gerai. Sėkmės ir ačiū už sauges keliones.
I ordered the wrong ticket, i mean wrong of the wrong place, and I have got the email from agent named Ingrida, she was trying to make sure if I really wanted to travel from that i ordered for, she wanted to find out if i didnt do a mistake with my order. Very nice of her! Only because of that email I realized that i really did a mistake there, otherwise I would have realized this way too late. Then I mailed her if the change of the tickets are possible, I mailed her late (after working hours) and she actually answered, and reorganized my tickets without any fee! If she didnt do that, I would have been in a very big trouble. Would have been stuck at Riga airport most likely, while my home is far away from there, other country actually. I will never forget this day! I had only good experience with ollex before, very strange to find bad reviews here at all, but this day changed my perspective about this company even more - now its really one of my favorite companies I have ever knew at all, and im not talking only about transport companies but in general!
Kosmosas! NIEKAS NEVAŽIUOKIT SU ŠITA š*******o KONTORA. Skrydis vėlavo, vairuotojas nepalaukė. KOKS TIKSLAS RAŠYTI SKRYDŽIO NUMERĮ jei vairuotojas nelaukia? Ok, mano kaltė GAL :). Nusisamdžiau taxi, kad parvežtų į kitą lietuvos galą, vairuotojas pasakė, kad Ollex ne tik nelaukė, bet APSKRITAI NEBUVO ATVAŽIAVĘ, nes dėl 2 keleivių jie nevažiuoja. Susisiekus el. paštu, JIE UŽBLOKAVO. Kas tai per įmonė? NETURĖKIT JOKIŲ REIKALŲ SU JAIS.
Liepos 2d. Teko vykti namo iš Rygos uosto 23.55. Negana to, kad transporto priemone visiškai nepritaikyta ilgoms distancijoms, zmones ir taip išvarge po keliones turi keliauti 5v, kaip silkes, apie kažkokį miegą negali but ne kalbos, žodžiu taupoma didesniam autobusui, butent šiame maršrute labai papiktino vairuotojo arogancija, ir zmogiškumo faktorius, gaila kad taisykles yra svarbiau už logika ir žmogiškumo faktorių, kitam kartui rinksiuos tikrai kitą variantą. P. S kai gryžti iš svečios šalies, kur aptarnavimas yra aukštam lygyje, kai visi malonus iki negalejimo, tai vos isedus i, , tokį, , autobusą supranti, kad esi lietuvoje, nes pagarbos nulis. Nenoriu postringauti, bet tikrai vertėtų pagalvot apie
savo, , darbinį, , veidą.
Aciu jusu imonei ir labiausia vairuotojui kad siandien saugiai ir greitai parveze is Rygos i Klaipeda. Malonus ir puikus vairuotojas. Aciu.
Antrą kartą važiuoju autobusu maršrutais Klaipėda-Ryga ir Ryga-Klaipėda, praėjo savaitė ir tualetas autobuse vis dar neveikia. Važiuoti 3 valandas iki sustojimo ir kentėti nėra sveika!
Ollex paslaugos yra labai patikimos visais klausimais skridome su Ryanair avialinijos kompanija jos skrydis vėlavo valandą tad mes nespėjome į autobusą, pakalbejus su ollex vairuotoju jis mus nuvežė net su turimais ankstesnio maršruto bilietais. Norime stipriai padėkoti už kokybiškas paslaugas ir draugiškumą, supratimą.
Žmonės važiuodami su ollex express žinokite, kad niekas jusu nelauks nors pavėlavus porai minučiu ir už bilietą pinigų negražina
Sveiki. Kiek teko vaziuot kol kas buvo gerai.Manau zmones tokiu komentaru nerasytu jei nebutu tam pagrindo.Noreciau parasyt del Ollex apsidraudimo del velavimo kely jei butu tam tikros kliutys netgi (45min.) taciau keleviams negalima veluot netgi tada kai lektuvas veluoja.Reiketu tada perziuret lektuvu reisus ir pakoreguot tvarkarasti.
Apie Ollex vairuotojus nuolatos galima išgirsti nusiskundimų, tačiau šito jau per daug... 2019-11-26 d. 13:10 val. važiavau maršrutu Vilniaus oro uostas-Klaipėda, vairuotojas jaučiasi esantis aukščiau visko ir visų, tokio nepagarbaus elgesio su klientais dar nesu mačiusi, nejaugi nesugebate rasti darbuotojų, kurie rodytų nors minimalią pagarbą klientui?
Rima 2019-11-18 21:53:16
Važiavau 2019 11 16 iš Vilniaus į Klaipėdą reisu 13.10-17.10. Kai keltis tenka labai anksti ryte, po to skrydis, ir dar laukia kelionė iš Vilniaus į Klaipėdą, tai namie norisi atsidurt kuo greičiau. Tądien kelionė Vilnius -Klaipėda vietoj 4 valandų truko 5. Bet ne tai blogiausia. Kas per susireikšminęs mužikas pasitaikė vairuotojas......net šlykštu. Arogantiškas ir nepakenčiamai nemalonus. Keliauju dažnai, daug skraidau, tad Jūsų kompanijos pasalaugom naudojuos dažnai. O ir mano šeimos nariai. Esam pastovūs Jūsų klientai. Tačiau dar nė karto nebuvo tokia nemaloni kelionė namo. Negi teks ieškot kitų namo grįžimo būdų-juk pasirinkt turiu iš ko. Apgailėtina. Ir GĖDA.
Laba diena, gerb.Rima,
prašyčiau jūsų parašyti mums tiesiogiai [email protected] ir plačiau išdėstyti situacija. Jokiu būdu netoleruojame nepagarbaus vairuotojų elgesio su keleiviais ir norime tiksliai išsiaiškinti, kas įvyko. Iš anksto dėkoju, Vairuotojų grupės vadovė Aurelija Einorė
Jurate Daubariene
2019-11-21 23:17:43 IP 2i2g9f46
Ačiū už aukštos kokybės paslaugas! Ne kartą teko vykti- visada atvykdavo labai punktualiai.Kelionės būdavo komfortabilios, smagios ir neprailgdavo.Dėkoju už keliones šauniam Sigitui, o organizatoriams už netikėtą siurprizą vykstant lapkričio 20d. iš Panevėžio į Vilnių!Jūs nerealūs!
Patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Suklydau pirkdama bilietą išvykimo datą, operatyviai viską sutvarkė. Važiavau maršrutu Klaipėda - Vilniaus oro uostas ir atgal. Grįžtant turėjome išlipti šalia Rietavo, kadangi atvykome truputi anksčiau mūsų dar nebuvo atvykę paimti. Vairuotojas mūsų neišleido iš autobuso, dėl prastų oro sąlygų. Palaukė iki 10 min kol atvyko mūsų mašina. Esame dėkingi vairuotojui, kuris mūsų nepaliko vienų autostradoje tamsiu paros metu. Ačiū už viską.
Autobusas tvarkingas, viskas pagal grafiką.
Važiuoju iš Klaipėdos į Vilnių, autobusiuke taip šalta kad visi su striukem, į galvą pučia šaltas vėjas tenka dėtis kepurė. Vairuotojo paprašius kad padarytų šilčiau gavom atsakymą kad nieko negaliu padaryti, problemos čia nematau, tai kelionė tesem kaip saldytuve
Sveiki. Kadangi lėktuvas vėlavo 25min, vėlavau ir aš, bet tik 10 minučių.. Vairuotojas nesugebėjo palaukti nei tiek, išvažiavo mane palikęs ant ledo. Ačiū olex už sugadintą dieną.
Važiavau į Vilniaus oro uosto iš Klaipėdos. Vairuotojas sustojo Kauno uoro uoste išlaipinti keleivius. Perspejau vairuojoja kad palauktų nes einu į tualetą, atsake palauks. Tačiau išejau ir pamačiau, kad autobusas jau išvažiuoja be manes. Vos suspėjau dabegti iki sankrižos ir sustabdyti jį. Ant mano klausimą kodėl nepalauke manes atsako, kad pamiršo be to jiems minute į minutes tvarkaraštis. Dėl to, kaip supratau, Ollex vairuotojams galima palikinėt keleivius vidury kelio stovėti ir išvežt lagaminą su asmeniniais daiktais!!!!! Už ką klientas moka pųnigus, jeigu kelione yra sugadinta??? Prieš 5 metus turėjau tokį pat situaciją su kitu vairuotoju iš šios įmones. Po to kelius metus negalejau naudotis jų paslaugomis dėl blogų prisiminimų. Nieko nepasikeite šiai įmonei...Negerbiu daugiau juos ir nenaudosiu gyvenime šio transporto!!!
Nuolatinis keleivis
2019-10-05 18:02:14 IP 2ivsogah
Gintautas 2019-10-05 03:44:27
Niekada neatvyksta laiku
Pastovei vieluoja
Važiuokit dažniau, ir maloniai nustebsit, kad tai yra vienas punktualiausiu vežėjų iš/į oro uostų/us.
Niekada neatvyksta laiku
Pastovei vieluoja
Toks jausmas kad Olegas bando išspausti iš savo verslo maksimuma neinvestuojant visai arba minimuma. Technika sena, patogumu 0. Tuo tarpu kai latviai ir estai jau seniai pasiūlo visa eilę patogumų: tai ir internetas, ir kondicionierius, ir kava ir tualetas galu gale. Pas mus gi kaip buvo prie Sovietu taip niekas ir nesikeičia. O vairuotojai pikti kadangi ponas Olegas moka mažas algas. Pasigendama rimto konkurento, gal tada ir Ollexas pradėtu kaźka mastyti.
Sveiki. Tik neseniai sužinojau apie šią firmą ir nutarėme pasinaudoti paslaugomis. Nusipirkau bilietus:Kaunas-Vilnius ir atgal"Vilnius-Kaunas. Kai prisiskaičiau nekokių komentarų, nedrąsu buvo laukti. Tačiau viskas kuo puikiausiai. Įvertinu 10 balėje sistemoje lygiai 10 balų. Nei vėlavimų, nei blogo važiavimo-nieko tokio nebuvo. Esu dėkinga už suteiktas paslaugas. Sekmės JUMS versle. O supratau, kad piktų ir nepatenkintų žmonių buvo, yra ir bus.
Autobusas buvo vienspalvis, neturejo nei vieno rodmens, kad tai butent ollex firmos autobusas. Vos neteko pasimesti. Vairuotojas labai nervingas, nemalonus zmogus, etiketo 0.
Važiavau Šiauliai-Rygos aut. stotis ir atgal. Nuvažiuojant viskas gerai, vairuotojas malonus ir mandagus. Bet kas vyko grįžtant tai ojei... varuotojas siaubingai nemandagus, išsiliejinėjo ant žmonių, vos ne maldauti vertė paimti į autobusą oro uoste kaži kiek laiko laukainčius žmones (po pavelavusio lektuvo), nors vietų autobuse dar buvo. O ir vairavo labai grubiai! Nemalonu
Patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Važiavau iš Kauno į Vilniaus oro uostą ir atgal. Mikroautobusas tvarkingas, vyksta pagal grafiką, vairuotojai super, čia jau nežinau kas gali skųstis. Linkiu ir toliau išlaikyti tokį lygį. Dėkui!
Autobusas autobuso vardo nevertas. Vos pajudejus dingo visi skydelio rodmenys, nei spidometras nei kiti davikliai nieko nerode. Kodicionierius neveike, sedejom kaip pirtelej. Gera varke cia tas ollexas suka, kainos didesnes kaip uzsieny o aptarnavimas ir technika kaip praejusio amziaus :) paskutine kelione tai buvo :)
Vairuotojas bendravo labai nemaloniai. Buvau apšaukta, kad laukiau kitoje kelio pusėje.
Vairuotoju bendravimas 0.Iš oruosto išvykome 35min. Vėliau ir nei žodžio nei atsiprašymo. Laabai gerai pagalvočiau prieš renkantis Ollex pervežimas kompanija. NEREKOMENDUOJU!!!
Na ką, susiradau šią kelionės priemonę išlipus iš lėktuvo Rygos oro uoste. Mikroautobusiukas vežioja žmones Rygos oro uostas - Šiauliai.
Pirmiausiai, tai kas labai užkliuvo, vairuotojo grubumas ir melavimas. Priešais mane atėję Vyras su žmona ir dviem vaikais, paklausė ar turi vietos 4 žmonėms, vairuotojas atsakė ne. Vyras nuėjo, po šio klausimo, paklausiau ar turėtų vietos vienam, atsakė taip. Tada dar vienai poniai atsakė taip, o vėliau ir dar vienai. Taigi jau trys vietos. Važiuojant, laisvos dar dvi vietos. Taigi išviso buvo 5 laisvos vietos. Labai neprofesionalu ir netaktiška.
Antra, tai, kad šiam vairuotojui išvis neturėtų būti leista vairuoti transporto priemonės su kitais žmonėmis, nes nes laksto kaip nuo grandinės nutrūkęs. Lenkia mašinas, į įkalnę, per dvigubą ištisinę liniją, baisiai viršija greitį, žmonės net prašė vairuoti atsargiau. Beje, belenkiant mašinas, neįvertinus atstumo tarp priešprieša artėjančios mašinos, vairuotojas vos ne vos išvengė labai rimtos avarijos.
Tai manyčiau reikėtų rimtai apmąstyti ar verta laikyti įmonėje vairuotoją kuris važiavo iš Rygos oro uosto į Šiaulius 2019.07.21 15h dienos.
Nuomavausi automobilį iš šios bendrovės-viskas puikiai, atsakė į visus klausimus, davė patarimų, maloniai bendravo, įšaldytą užstatą grąžino tą pačią dieną, kai tik grąžinau automobilį. Beje, nuomos kaina ir sąlygos buvo geriausia, lyginant su kitomis nuomos agentūromis
O siaube iš kur dar tokių vairuotojų chamų randate. Paskutinė kelionė...
Vairuotojas pasitiko nemandagiai, visa kelia smirdejo neplautom kojom, kondicionieriu ijunge likus 20km iki oro uosto.
Nei kart nenuvylė ir visada renkuosi tik Ollex. Per mano klaidą ir vėlavimą, vairuotojas palaukė 10 min, dėl ko esu labai labai dėkinga, tokia euforija įsėdus į autobusą. :D Taip pat niekad dar nepasitaikė nemandagūs vairuotojai, visi žmogiški, kokybė aukšta ir autobusai komfortiški. Sekanti kelionė laukia jau po poros savaičių ir esu visiškai pasitikinti klientė. Ačiū. :)
Reisas Klaipeda <-> Riga:
- autobusiukai ziauriai nepatogus
- maza bagazine
- vairuotoju bendravimas kaimietiskas
- sustojimu nedaro
- svajoju apie kita alternatyva parvaziuot is Rigos i Klaipeda
- idomu ar kokios nors klientu teisiu komisijos skaito atsiliepimus? Kodel tiek metu niekas nasikeicia?
Sveiki, noriu pasidalinti nuomone apie jūsų teikiamą paslaugą - esame šokiruoti nuo tokio vairuotojo reikalavimo - nevalgyti, negerti, netriukšmauti ir t.t... Keliauju gana dažnai autobusu po visą europą, tačiau tokių reikalavimų negirdėjau...Suprantu, kad reikia laikytis tvarkos ir švaros, tačiau tai buvo pasakyta įsakančiai ir nekorektiškai, taip pat rusų kalba...Be to, važiavome iš Klaipėdos į Vilnių ir nebuvo galimybės pasinaudoti tualetu...Esame europiečiai ir norėtume, kad su mumis elgtųsi pagarbiai...Tomis paslaugomis vengsime naudotis...

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių šaldymo įranga; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
Eglaidija
Sunkvežimių remontas, mobilus servisas

Adresas: Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje.
"EGLAIDIJA" - SUNKIASVORIO TRANSPORTO IR LENKTYNIŲ PROFESIONALAI Specializuojamės sunkaus transporto remonto ir aptarnavimo srityje. Patirtį kaupiame dalyvaudami tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse. Esame iškovoję ne vieną aukso medalį kelis metus iš eilės lenktynių čempionatuose. Varžybose, kaip ir...
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%