VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olego transportas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olego transportas

Atsiliepimai apie Olego transportas, UAB

Ollex

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Olego transportas, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Labas vakaras. Labai džiaugiuosi šia įmone, labai kultūringi vairuotojai, autobusai dideli, švarūs, viskas labai gerai. Sėkmės ir ačiū už sauges keliones.
Atsakyti
I ordered the wrong ticket, i mean wrong of the wrong place, and I have got the email from agent named Ingrida, she was trying to make sure if I really wanted to travel from that i ordered for, she wanted to find out if i didnt do a mistake with my order. Very nice of her! Only because of that email I realized that i really did a mistake there, otherwise I would have realized this way too late. Then I mailed her if the change of the tickets are possible, I mailed her late (after working hours) and she actually answered, and reorganized my tickets without any fee! If she didnt do that, I would have been in a very big trouble. Would have been stuck at Riga airport most likely, while my home is far away from there, other country actually. I will never forget this day! I had only good experience with ollex before, very strange to find bad reviews here at all, but this day changed my perspective about this company even more - now its really one of my favorite companies I have ever knew at all, and im not talking only about transport companies but in general!
Atsakyti
Kosmosas! NIEKAS NEVAŽIUOKIT SU ŠITA š*******o KONTORA. Skrydis vėlavo, vairuotojas nepalaukė. KOKS TIKSLAS RAŠYTI SKRYDŽIO NUMERĮ jei vairuotojas nelaukia? Ok, mano kaltė GAL :). Nusisamdžiau taxi, kad parvežtų į kitą lietuvos galą, vairuotojas pasakė, kad Ollex ne tik nelaukė, bet APSKRITAI NEBUVO ATVAŽIAVĘ, nes dėl 2 keleivių jie nevažiuoja. Susisiekus el. paštu, JIE UŽBLOKAVO. Kas tai per įmonė? NETURĖKIT JOKIŲ REIKALŲ SU JAIS.
Atsakyti
Liepos 2d. Teko vykti namo iš Rygos uosto 23.55. Negana to, kad transporto priemone visiškai nepritaikyta ilgoms distancijoms, zmones ir taip išvarge po keliones turi keliauti 5v, kaip silkes, apie kažkokį miegą negali but ne kalbos, žodžiu taupoma didesniam autobusui, butent šiame maršrute labai papiktino vairuotojo arogancija, ir zmogiškumo faktorius, gaila kad taisykles yra svarbiau už logika ir žmogiškumo faktorių, kitam kartui rinksiuos tikrai kitą variantą. P. S kai gryžti iš svečios šalies, kur aptarnavimas yra aukštam lygyje, kai visi malonus iki negalejimo, tai vos isedus i, , tokį, , autobusą supranti, kad esi lietuvoje, nes pagarbos nulis. Nenoriu postringauti, bet tikrai vertėtų pagalvot apie
savo, , darbinį, , veidą.
Atsakyti
Aciu jusu imonei ir labiausia vairuotojui kad siandien saugiai ir greitai parveze is Rygos i Klaipeda. Malonus ir puikus vairuotojas. Aciu.
Atsakyti
Antrą kartą važiuoju autobusu maršrutais Klaipėda-Ryga ir Ryga-Klaipėda, praėjo savaitė ir tualetas autobuse vis dar neveikia. Važiuoti 3 valandas iki sustojimo ir kentėti nėra sveika!
Atsakyti
Ollex paslaugos yra labai patikimos visais klausimais skridome su Ryanair avialinijos kompanija jos skrydis vėlavo valandą tad mes nespėjome į autobusą, pakalbejus su ollex vairuotoju jis mus nuvežė net su turimais ankstesnio maršruto bilietais. Norime stipriai padėkoti už kokybiškas paslaugas ir draugiškumą, supratimą.
Atsakyti
Žmonės važiuodami su ollex express žinokite, kad niekas jusu nelauks nors pavėlavus porai minučiu ir už bilietą pinigų negražina
Atsakyti
Sveiki. Kiek teko vaziuot kol kas buvo gerai.Manau zmones tokiu komentaru nerasytu jei nebutu tam pagrindo.Noreciau parasyt del Ollex apsidraudimo del velavimo kely jei butu tam tikros kliutys netgi (45min.) taciau keleviams negalima veluot netgi tada kai lektuvas veluoja.Reiketu tada perziuret lektuvu reisus ir pakoreguot tvarkarasti.
Atsakyti
Apie Ollex vairuotojus nuolatos galima išgirsti nusiskundimų, tačiau šito jau per daug... 2019-11-26 d. 13:10 val. važiavau maršrutu Vilniaus oro uostas-Klaipėda, vairuotojas jaučiasi esantis aukščiau visko ir visų, tokio nepagarbaus elgesio su klientais dar nesu mačiusi, nejaugi nesugebate rasti darbuotojų, kurie rodytų nors minimalią pagarbą klientui?
Atsakyti
Rima 2019-11-18 21:53:16
Važiavau 2019 11 16 iš Vilniaus į Klaipėdą reisu 13.10-17.10. Kai keltis tenka labai anksti ryte, po to skrydis, ir dar laukia kelionė iš Vilniaus į Klaipėdą, tai namie norisi atsidurt kuo greičiau. Tądien kelionė Vilnius -Klaipėda vietoj 4 valandų truko 5. Bet ne tai blogiausia. Kas per susireikšminęs mužikas pasitaikė vairuotojas......net šlykštu. Arogantiškas ir nepakenčiamai nemalonus. Keliauju dažnai, daug skraidau, tad Jūsų kompanijos pasalaugom naudojuos dažnai. O ir mano šeimos nariai. Esam pastovūs Jūsų klientai. Tačiau dar nė karto nebuvo tokia nemaloni kelionė namo. Negi teks ieškot kitų namo grįžimo būdų-juk pasirinkt turiu iš ko. Apgailėtina. Ir GĖDA.
Laba diena, gerb.Rima,
prašyčiau jūsų parašyti mums tiesiogiai bilietai@ollex.lt ir plačiau išdėstyti situacija. Jokiu būdu netoleruojame nepagarbaus vairuotojų elgesio su keleiviais ir norime tiksliai išsiaiškinti, kas įvyko. Iš anksto dėkoju, Vairuotojų grupės vadovė Aurelija Einorė
Jurate Daubariene
2019-11-21 23:17:43 IP 2i2g9f46
Atsakyti
Ačiū už aukštos kokybės paslaugas! Ne kartą teko vykti- visada atvykdavo labai punktualiai.Kelionės būdavo komfortabilios, smagios ir neprailgdavo.Dėkoju už keliones šauniam Sigitui, o organizatoriams už netikėtą siurprizą vykstant lapkričio 20d. iš Panevėžio į Vilnių!Jūs nerealūs!
Atsakyti
Važiavau 2019 11 16 iš Vilniaus į Klaipėdą reisu 13.10-17.10. Kai keltis tenka labai anksti ryte, po to skrydis, ir dar laukia kelionė iš Vilniaus į Klaipėdą, tai namie norisi atsidurt kuo greičiau. Tądien kelionė Vilnius -Klaipėda vietoj 4 valandų truko 5. Bet ne tai blogiausia. Kas per susireikšminęs mužikas pasitaikė vairuotojas......net šlykštu. Arogantiškas ir nepakenčiamai nemalonus. Keliauju dažnai, daug skraidau, tad Jūsų kompanijos pasalaugom naudojuos dažnai. O ir mano šeimos nariai. Esam pastovūs Jūsų klientai. Tačiau dar nė karto nebuvo tokia nemaloni kelionė namo. Negi teks ieškot kitų namo grįžimo būdų-juk pasirinkt turiu iš ko. Apgailėtina. Ir GĖDA.
Atsakyti
Patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Suklydau pirkdama bilietą išvykimo datą, operatyviai viską sutvarkė. Važiavau maršrutu Klaipėda - Vilniaus oro uostas ir atgal. Grįžtant turėjome išlipti šalia Rietavo, kadangi atvykome truputi anksčiau mūsų dar nebuvo atvykę paimti. Vairuotojas mūsų neišleido iš autobuso, dėl prastų oro sąlygų. Palaukė iki 10 min kol atvyko mūsų mašina. Esame dėkingi vairuotojui, kuris mūsų nepaliko vienų autostradoje tamsiu paros metu. Ačiū už viską.
Autobusas tvarkingas, viskas pagal grafiką.
Atsakyti
Važiuoju iš Klaipėdos į Vilnių, autobusiuke taip šalta kad visi su striukem, į galvą pučia šaltas vėjas tenka dėtis kepurė. Vairuotojo paprašius kad padarytų šilčiau gavom atsakymą kad nieko negaliu padaryti, problemos čia nematau, tai kelionė tesem kaip saldytuve
Atsakyti
Sveiki. Kadangi lėktuvas vėlavo 25min, vėlavau ir aš, bet tik 10 minučių.. Vairuotojas nesugebėjo palaukti nei tiek, išvažiavo mane palikęs ant ledo. Ačiū olex už sugadintą dieną.
Atsakyti
Važiavau į Vilniaus oro uosto iš Klaipėdos. Vairuotojas sustojo Kauno uoro uoste išlaipinti keleivius. Perspejau vairuojoja kad palauktų nes einu į tualetą, atsake palauks. Tačiau išejau ir pamačiau, kad autobusas jau išvažiuoja be manes. Vos suspėjau dabegti iki sankrižos ir sustabdyti jį. Ant mano klausimą kodėl nepalauke manes atsako, kad pamiršo be to jiems minute į minutes tvarkaraštis. Dėl to, kaip supratau, Ollex vairuotojams galima palikinėt keleivius vidury kelio stovėti ir išvežt lagaminą su asmeniniais daiktais!!!!! Už ką klientas moka pųnigus, jeigu kelione yra sugadinta??? Prieš 5 metus turėjau tokį pat situaciją su kitu vairuotoju iš šios įmones. Po to kelius metus negalejau naudotis jų paslaugomis dėl blogų prisiminimų. Nieko nepasikeite šiai įmonei...Negerbiu daugiau juos ir nenaudosiu gyvenime šio transporto!!!
Nuolatinis keleivis
2019-10-05 18:02:14 IP 2ivsogah
Atsakyti
Gintautas 2019-10-05 03:44:27
Niekada neatvyksta laiku
Pastovei vieluoja
Važiuokit dažniau, ir maloniai nustebsit, kad tai yra vienas punktualiausiu vežėjų iš/į oro uostų/us.
Atsakyti
Niekada neatvyksta laiku
Pastovei vieluoja
Atsakyti
Toks jausmas kad Olegas bando išspausti iš savo verslo maksimuma neinvestuojant visai arba minimuma. Technika sena, patogumu 0. Tuo tarpu kai latviai ir estai jau seniai pasiūlo visa eilę patogumų: tai ir internetas, ir kondicionierius, ir kava ir tualetas galu gale. Pas mus gi kaip buvo prie Sovietu taip niekas ir nesikeičia. O vairuotojai pikti kadangi ponas Olegas moka mažas algas. Pasigendama rimto konkurento, gal tada ir Ollexas pradėtu kaźka mastyti.
Atsakyti
Sveiki. Tik neseniai sužinojau apie šią firmą ir nutarėme pasinaudoti paslaugomis. Nusipirkau bilietus:Kaunas-Vilnius ir atgal"Vilnius-Kaunas. Kai prisiskaičiau nekokių komentarų, nedrąsu buvo laukti. Tačiau viskas kuo puikiausiai. Įvertinu 10 balėje sistemoje lygiai 10 balų. Nei vėlavimų, nei blogo važiavimo-nieko tokio nebuvo. Esu dėkinga už suteiktas paslaugas. Sekmės JUMS versle. O supratau, kad piktų ir nepatenkintų žmonių buvo, yra ir bus.
Atsakyti
Autobusas buvo vienspalvis, neturejo nei vieno rodmens, kad tai butent ollex firmos autobusas. Vos neteko pasimesti. Vairuotojas labai nervingas, nemalonus zmogus, etiketo 0.
Atsakyti
Važiavau Šiauliai-Rygos aut. stotis ir atgal. Nuvažiuojant viskas gerai, vairuotojas malonus ir mandagus. Bet kas vyko grįžtant tai ojei... varuotojas siaubingai nemandagus, išsiliejinėjo ant žmonių, vos ne maldauti vertė paimti į autobusą oro uoste kaži kiek laiko laukainčius žmones (po pavelavusio lektuvo), nors vietų autobuse dar buvo. O ir vairavo labai grubiai! Nemalonu
Atsakyti
Patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Važiavau iš Kauno į Vilniaus oro uostą ir atgal. Mikroautobusas tvarkingas, vyksta pagal grafiką, vairuotojai super, čia jau nežinau kas gali skųstis. Linkiu ir toliau išlaikyti tokį lygį. Dėkui!
Atsakyti
Autobusas autobuso vardo nevertas. Vos pajudejus dingo visi skydelio rodmenys, nei spidometras nei kiti davikliai nieko nerode. Kodicionierius neveike, sedejom kaip pirtelej. Gera varke cia tas ollexas suka, kainos didesnes kaip uzsieny o aptarnavimas ir technika kaip praejusio amziaus :) paskutine kelione tai buvo :)
Atsakyti
Vairuotojas bendravo labai nemaloniai. Buvau apšaukta, kad laukiau kitoje kelio pusėje.
Atsakyti
Vairuotoju bendravimas 0.Iš oruosto išvykome 35min. Vėliau ir nei žodžio nei atsiprašymo. Laabai gerai pagalvočiau prieš renkantis Ollex pervežimas kompanija. NEREKOMENDUOJU!!!
Atsakyti
Na ką, susiradau šią kelionės priemonę išlipus iš lėktuvo Rygos oro uoste. Mikroautobusiukas vežioja žmones Rygos oro uostas - Šiauliai.
Pirmiausiai, tai kas labai užkliuvo, vairuotojo grubumas ir melavimas. Priešais mane atėję Vyras su žmona ir dviem vaikais, paklausė ar turi vietos 4 žmonėms, vairuotojas atsakė ne. Vyras nuėjo, po šio klausimo, paklausiau ar turėtų vietos vienam, atsakė taip. Tada dar vienai poniai atsakė taip, o vėliau ir dar vienai. Taigi jau trys vietos. Važiuojant, laisvos dar dvi vietos. Taigi išviso buvo 5 laisvos vietos. Labai neprofesionalu ir netaktiška.
Antra, tai, kad šiam vairuotojui išvis neturėtų būti leista vairuoti transporto priemonės su kitais žmonėmis, nes nes laksto kaip nuo grandinės nutrūkęs. Lenkia mašinas, į įkalnę, per dvigubą ištisinę liniją, baisiai viršija greitį, žmonės net prašė vairuoti atsargiau. Beje, belenkiant mašinas, neįvertinus atstumo tarp priešprieša artėjančios mašinos, vairuotojas vos ne vos išvengė labai rimtos avarijos.
Tai manyčiau reikėtų rimtai apmąstyti ar verta laikyti įmonėje vairuotoją kuris važiavo iš Rygos oro uosto į Šiaulius 2019.07.21 15h dienos.
Atsakyti
Nuomavausi automobilį iš šios bendrovės-viskas puikiai, atsakė į visus klausimus, davė patarimų, maloniai bendravo, įšaldytą užstatą grąžino tą pačią dieną, kai tik grąžinau automobilį. Beje, nuomos kaina ir sąlygos buvo geriausia, lyginant su kitomis nuomos agentūromis
Atsakyti
O siaube iš kur dar tokių vairuotojų chamų randate. Paskutinė kelionė...
Atsakyti
Vairuotojas pasitiko nemandagiai, visa kelia smirdejo neplautom kojom, kondicionieriu ijunge likus 20km iki oro uosto.
Atsakyti
Nei kart nenuvylė ir visada renkuosi tik Ollex. Per mano klaidą ir vėlavimą, vairuotojas palaukė 10 min, dėl ko esu labai labai dėkinga, tokia euforija įsėdus į autobusą. :D Taip pat niekad dar nepasitaikė nemandagūs vairuotojai, visi žmogiški, kokybė aukšta ir autobusai komfortiški. Sekanti kelionė laukia jau po poros savaičių ir esu visiškai pasitikinti klientė. Ačiū. :)
Atsakyti
Reisas Klaipeda <-> Riga:
- autobusiukai ziauriai nepatogus
- maza bagazine
- vairuotoju bendravimas kaimietiskas
- sustojimu nedaro
- svajoju apie kita alternatyva parvaziuot is Rigos i Klaipeda
- idomu ar kokios nors klientu teisiu komisijos skaito atsiliepimus? Kodel tiek metu niekas nasikeicia?
Atsakyti
Sveiki, noriu pasidalinti nuomone apie jūsų teikiamą paslaugą - esame šokiruoti nuo tokio vairuotojo reikalavimo - nevalgyti, negerti, netriukšmauti ir t.t... Keliauju gana dažnai autobusu po visą europą, tačiau tokių reikalavimų negirdėjau...Suprantu, kad reikia laikytis tvarkos ir švaros, tačiau tai buvo pasakyta įsakančiai ir nekorektiškai, taip pat rusų kalba...Be to, važiavome iš Klaipėdos į Vilnių ir nebuvo galimybės pasinaudoti tualetu...Esame europiečiai ir norėtume, kad su mumis elgtųsi pagarbiai...Tomis paslaugomis vengsime naudotis...
Atsakyti
Na taip, sociailiai atsakinga įmonė... Visad galvojau, kad tai ne tik parama, bet ir pagarba savo klientams. Rinkausi šios įmonės paslaugas, nes dar prieš pusmetį, net dieną pasukdavo vėluojanties klientams ir pasitardavo dėl vėlavimo. Dabar gi - 4 minutės ir autobuso oro uoste nebėr... o lėkuvas vėlavo, o vidurnaktis.... Ačiū už sugadintą nuotaiką - perveskite vaikų namams mano 10 eurų. Manyčiau, reputacija kainuoja daugiau.....
Atsakyti
Bjaurus įspūdžiai. Brangiu ir kokybė apgailetina.
Vairuotojai pasikėlę nerealiai. Lagamino padėti nėra kur normaliai. Pirkau bilietą prieš mėnesį iki išvažiavimo, tačiau prileido visokių be bilietų, vairuotojas dar apreke dėl rankinės
Žodžiu daugiau nevaziuosiu niekada. Kautros autobuse sėdi kaip sultonas, vairuotojai mandagūs. Pabandziau- ačiū už patirtį vazinesiu su Kautra.
Atsakyti
Pastoviai vaziuoju su jais bet daugiau nebevaziuosiu vaziuoja greitai pastoviai skuba I Ryga vaziavau tai niekur nestojo Kavos isinesiau tai apsauke kad negalima ir valgytti negalima tai gal ir kvepuoti negalima tai patty’s ir vaziuokit!!!!
Atsakyti
Viena slyksciausiu patirciu keliaujant autobusu. Sediniu atlosai isluzineja, viduje smirda. Tikiuosi bent pasiekti keliones tiksla..
kristina Talandiene
2019-05-17 16:47:19 IP 28mes4ia
Atsakyti
siu metu balandzio 18 turejau bilieta i Vilniaus oro uosta, turejau isvykti nuo koloneles Kaune, bet del masinu srauto pavelavom 7 min, taciau vairuotojas nesiteike paskambint kur mes ar atvaziuojam, todel teko samdyti taksi, kad spetumem i Vilniu, esu labai pikta, nes nuplauke bilietas ir dar 50 euru uz kelione kainavo.Pastoviai vazinedavau, taciau dabar nusivyliau ir daugiau nesinaudosiu jusu paslaugom ir kitiem ta pasakysiu, aciu
Atsakyti
Nusivyliau šia įmone, naudojausi ne pirma kart jos paslaugomis. Situacija tokia, kad mus tiesiog paliko Rygos aerouoste ir išvažiavo, pamatėme tik mikroautobuso “ uodega “. Pavėlavome 5 min, skrydis keliomis minutėmis vėlavo, maniau, kad vairuotojas, matydamas, kad trūksta keleiviu, bent 5 min luktelės (neprašau 10 min), tai būtu žmogiška, bet deja...Paskambinus šios įmonės atstovui, gavau atsakyma, kad grafikas yra svarbiau už keleivi. Tuomet, nesuprantu, ar keleivis išvis rūpi?Esate labai abejingi savo keleiviui, kurio dėka Jūs, mieli ponai ir egzistuojate. Stengsiuosi nebesinaudoti šios firmos paslaugomis, tikiuosi yra vežėju, kurie rūpinasi savo klientu ir jo patogumu.
Atsakyti
Gegužės 9d 00:30h vaziavome iš Vilniaus į Klaipėdą, vairuotojas uzmiginejo, tai kelionė nerami buvo, gerai kad garsinės juostos autostradoje, o taip neaiški kelionės pabaiga būtų.
Dalina Semaskiene
2019-04-30 10:08:34 IP 2e7r3v5v
Atsakyti
nuostabus servisas Super mandagus vairuotojai
Aciu jums!
Atsakyti
Esu patenkinta jusu paslaugom, vairuotojas pasitaikė toks geras, linksmas ir dar atvykome anksciau 10min i vietą.
Atsakyti
Tragiškas vairuotojas Balandžio 26d Vilniaus oro uostas - Kaunas 19:30. Mama net apsiverkė ant kiek grubus bendravimas. Kaip su šiukšlėmis elgiasi. Gyvenime nevažiuosime.
Atsakyti
Balandzio 26 d, 10.40 is klaipedos i kauno ir vilniaus oro uostus isvykes autobusas buvo tikra tragedija, o vairuotojas labai nemandagus! Esu beveik 5 menesius besilaukianti kudykio moteris, autobuse visiskai nebuvo oro! Lauke 27 laipsniai, paprasius ijungti oro kondicionieriu vairuotojas suburbejo kad jis ijungtas, nors joks vejas nepute is niekur! Buvo karsta kaip pirtyje, visiskai nebuvo oro. Kiti keleiviai taip pat sake kad yra be proto dusna ir jokio oro. Man eme darytis net silpna, manau kad nesciai moteriai tai yra pavojinga!!!! Taip elgtis negalima! As asmeniskai vaziavau i kauno oro uosta, tai nuo klaipedos iki kauno oro uosto ne karto nebuvo sustota i tuoleta, vairuotojas stabtelejo kryzkalny, uztruko puse minutes ir tik paimti zmogu! Pats taip pasake, kad stojame tik paimti zmogu, o ne eiti i tuoleta. Manau, kad tokie zmones neturetu teikti vairuotoju paslaugu! O jei mikro autobuse buvo ijungtas kondicionierius, tai toks autobusas su zmonemis tikrai neturetu buti niekur transportuojamas!!!!!
Atsakyti
Ollexu važinėju labai dažnai, turbūt buvau viena iš pirmųjų klienčių kai tik susikūrė ši įmonė. Važiavus N kartų, bet niekada nesu rodžius vairuotojui savo asmens dokumento ir su tokiu kaip šis nesu susidūrus !!!!! 2019.04.18. reisas 21:55 Riga-Klaipėda vairuotojas nei labadiena nei visogero, išlipo kai erelis, žinoma atsirado žmonių ar neturinčių bilietų ar norinčių iš vėlesnio reiso pasinaudot šiuo, vairuotojas pasijuto baisiai svarbus mandagumas ir bendravimas siaubingas, įduodant lagaminą ačiū D rankos nenuplėšė, na ką įlipu į autobusą paprašė dokumento matai neužteko rodomo bilieto ne esmė kad bilietas nupirktas bet kuriuo atveju ir na šiaip man gal jo nebereikės ir aš savo sesei atidaviau
Bilietas su naująją mano pavardę, pasas su senąją, nesenai ištekėjau, ir kadangi paso galiojimo laikas kitais metais tai nepakeičiau dar naująja pavardę, akivaizdus išsišaipymas ir išsikraipymas su "va prasideda" "ha nepasikeitė paso matai" "tai ko nepasikeitei" tai va nors visada susidurdavau su be galo maloniais vairuotojais, kiek kartų ir laiką esu susikeitus, visad visi padėdavo su malonumu. Tiesiog apėmė svetimą gėda, ypač jei su šiuo vairuotoju važiuotų užsieniečiai, tai tikrai geras pirmas įspūdis, abejoju ar kada gyvenime dar naudotųsi Ollex paslaugomis. Gėda ir tiek už tokius vairuotojus
Atsakyti
Esu pasipiktinusi vairuotojo bendravimu su keleiviais (bendrauja kaip su kaimo draugeliais. Tai nemandagu ir nekompetetinga). Vaziuojant kalba telefonu, tvarko dokumentus, pildo kazkokius sarasus savo keleiviu. Butu saugiau jei tai atliktu sustojes. Vairavimas nesaugus! Be to, pazeidzia keliu eismo taisykles.
Atsakyti
Norime padėkoti Ollex darbuotojams (o mums teko bendrauti tikrai ne su vienu, kol susigrąžinome autobuse paliktą lagaminą). Rūpestį, dėmesį jutome nuo pirmos žinutės- derinant atsiėmimą, iki atsiimant. Didžiulis ačiū Jūsų puikiai komandai ir be abejo vairuotojui.
Atsakyti
Sveiki, vazineju su sia ollex imones transportu, ir su kiekvienu, kartu vis labiau nusiviliu, vairuotoju nemandagumu, ir siurkstumu. Ir kad dar, nei karto nebuvo sustojama, nors 5 min islipti. Manau, kad vaziuodami klaipeda-vilnius ar vilnius - klaipeda, galetu itraukti 10 min sustojimo.
Atsakyti
Malonus vairuotojas, tvarkingas, erdvus mikroautobusas (keliavau iš Vilniaus oro uosto į Kauną). Labai patenkinta šios įmonės paslaugomis. Rekomenduoju!

Taip pat rekomenduojame

Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
Eglaidija
Sunkvežimių remontas, mobilus servisas

Adresas: Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje.
"EGLAIDIJA" - SUNKIASVORIO TRANSPORTO IR LENKTYNIŲ PROFESIONALAI Specializuojamės sunkaus transporto remonto ir aptarnavimo srityje. Patirtį kaupiame dalyvaudami tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse. Esame iškovoję ne vieną aukso medalį kelis metus iš eilės lenktynių čempionatuose. Varžybose, kaip ir...
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Ūkininkams kompensuota palūkanų už 1,35 mln. Eur
Ūkininkams kompensuota palūkanų už 1,35 mln. Eur 04-20 12:13
Pernai, palyginti su 2019 m., ūkininkams kompensuota daugiau nei dvigubai palūkanų. Tai lėmė dėl COVID-19 pandemijos pagerintos kreditavimo sąlygos.
JAV kompiuterių milžinė IBM pranešė apie geresnius nei tikėtasi rezultatus
JAV kompiuterių milžinė IBM pranešė apie geresnius nei tikėtasi rezultatus 04-20 12:04
JAV kompiuterių milžinė IBM pirmadienį pranešė apie geresnius nei tikėtasi rezultatus ir šiek tiek didesnę apyvartą po nuostolingų keturių ketvirčių iš eilės.
Pasaulinis spaudos laisvės indeksas: situacija Europoje nedžiugina
Pasaulinis spaudos laisvės indeksas: situacija Europoje nedžiugina 04-20 11:59
Nevyriausybinė organizacija "Reporteriai be sienų" skelbia 2021 m. pasaulinį spaudos laisvės indekso reitingą. Baltijos šalių vieta reitinge išliko stabili, tik aukščiausiai esanti, Estija...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

Harley-Davidson 44,29 +9,68%
Manchester United 17,26 +6,74%
Goodyear 17,92 +1,07%
Humana 439,92 +1,07%
eBay 63,79 -1,76%
Texas Instruments 187,06 -2,54%
Twitter 67,94 -3,11%
NVIDIA 614,47 -3,46%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,58 -7,94%
Varis 8470,94 +6,26%
Dujos (JAV) 5,07 +89,89%
Cukrus 0,66 +4,76%
Auksas 1808,17 -3,15%
Ryžiai 557,00 +2,20%
Dyzelis 1,79 +13,29%
Anglis 86,74 -0,10%