Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Olego transportas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Olego transportas

Atsiliepimai apie Olego transportas, UAB

Ollex

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Olego transportas, UAB

Liepos 2d. Teko vykti namo iš Rygos uosto 23.55. Negana to, kad transporto priemone visiškai nepritaikyta ilgoms distancijoms, zmones ir taip išvarge po keliones turi keliauti 5v, kaip silkes, apie kažkokį miegą negali but ne kalbos, žodžiu taupoma didesniam autobusui, butent šiame maršrute labai papiktino vairuotojo arogancija, ir zmogiškumo faktorius, gaila kad taisykles yra svarbiau už logika ir žmogiškumo faktorių, kitam kartui rinksiuos tikrai kitą variantą. P. S kai gryžti iš svečios šalies, kur aptarnavimas yra aukštam lygyje, kai visi malonus iki negalejimo, tai vos isedus i, , tokį, , autobusą supranti, kad esi lietuvoje, nes pagarbos nulis. Nenoriu postringauti, bet tikrai vertėtų pagalvot apie
savo, , darbinį, , veidą.
Aciu jusu imonei ir labiausia vairuotojui kad siandien saugiai ir greitai parveze is Rygos i Klaipeda. Malonus ir puikus vairuotojas. Aciu.
Antrą kartą važiuoju autobusu maršrutais Klaipėda-Ryga ir Ryga-Klaipėda, praėjo savaitė ir tualetas autobuse vis dar neveikia. Važiuoti 3 valandas iki sustojimo ir kentėti nėra sveika!
Ollex paslaugos yra labai patikimos visais klausimais skridome su Ryanair avialinijos kompanija jos skrydis vėlavo valandą tad mes nespėjome į autobusą, pakalbejus su ollex vairuotoju jis mus nuvežė net su turimais ankstesnio maršruto bilietais. Norime stipriai padėkoti už kokybiškas paslaugas ir draugiškumą, supratimą.
Žmonės važiuodami su ollex express žinokite, kad niekas jusu nelauks nors pavėlavus porai minučiu ir už bilietą pinigų negražina
Sveiki. Kiek teko vaziuot kol kas buvo gerai.Manau zmones tokiu komentaru nerasytu jei nebutu tam pagrindo.Noreciau parasyt del Ollex apsidraudimo del velavimo kely jei butu tam tikros kliutys netgi (45min.) taciau keleviams negalima veluot netgi tada kai lektuvas veluoja.Reiketu tada perziuret lektuvu reisus ir pakoreguot tvarkarasti.
Apie Ollex vairuotojus nuolatos galima išgirsti nusiskundimų, tačiau šito jau per daug... 2019-11-26 d. 13:10 val. važiavau maršrutu Vilniaus oro uostas-Klaipėda, vairuotojas jaučiasi esantis aukščiau visko ir visų, tokio nepagarbaus elgesio su klientais dar nesu mačiusi, nejaugi nesugebate rasti darbuotojų, kurie rodytų nors minimalią pagarbą klientui?
Rima 2019-11-18 21:53:16
Važiavau 2019 11 16 iš Vilniaus į Klaipėdą reisu 13.10-17.10. Kai keltis tenka labai anksti ryte, po to skrydis, ir dar laukia kelionė iš Vilniaus į Klaipėdą, tai namie norisi atsidurt kuo greičiau. Tądien kelionė Vilnius -Klaipėda vietoj 4 valandų truko 5. Bet ne tai blogiausia. Kas per susireikšminęs mužikas pasitaikė vairuotojas......net šlykštu. Arogantiškas ir nepakenčiamai nemalonus. Keliauju dažnai, daug skraidau, tad Jūsų kompanijos pasalaugom naudojuos dažnai. O ir mano šeimos nariai. Esam pastovūs Jūsų klientai. Tačiau dar nė karto nebuvo tokia nemaloni kelionė namo. Negi teks ieškot kitų namo grįžimo būdų-juk pasirinkt turiu iš ko. Apgailėtina. Ir GĖDA.
Laba diena, gerb.Rima,
prašyčiau jūsų parašyti mums tiesiogiai bilietai@ollex.lt ir plačiau išdėstyti situacija. Jokiu būdu netoleruojame nepagarbaus vairuotojų elgesio su keleiviais ir norime tiksliai išsiaiškinti, kas įvyko. Iš anksto dėkoju, Vairuotojų grupės vadovė Aurelija Einorė
Jurate Daubariene
2019-11-21 23:17:43 IP 2i2g9f46
Ačiū už aukštos kokybės paslaugas! Ne kartą teko vykti- visada atvykdavo labai punktualiai.Kelionės būdavo komfortabilios, smagios ir neprailgdavo.Dėkoju už keliones šauniam Sigitui, o organizatoriams už netikėtą siurprizą vykstant lapkričio 20d. iš Panevėžio į Vilnių!Jūs nerealūs!
Patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Suklydau pirkdama bilietą išvykimo datą, operatyviai viską sutvarkė. Važiavau maršrutu Klaipėda - Vilniaus oro uostas ir atgal. Grįžtant turėjome išlipti šalia Rietavo, kadangi atvykome truputi anksčiau mūsų dar nebuvo atvykę paimti. Vairuotojas mūsų neišleido iš autobuso, dėl prastų oro sąlygų. Palaukė iki 10 min kol atvyko mūsų mašina. Esame dėkingi vairuotojui, kuris mūsų nepaliko vienų autostradoje tamsiu paros metu. Ačiū už viską.
Autobusas tvarkingas, viskas pagal grafiką.
Važiuoju iš Klaipėdos į Vilnių, autobusiuke taip šalta kad visi su striukem, į galvą pučia šaltas vėjas tenka dėtis kepurė. Vairuotojo paprašius kad padarytų šilčiau gavom atsakymą kad nieko negaliu padaryti, problemos čia nematau, tai kelionė tesem kaip saldytuve
Sveiki. Kadangi lėktuvas vėlavo 25min, vėlavau ir aš, bet tik 10 minučių.. Vairuotojas nesugebėjo palaukti nei tiek, išvažiavo mane palikęs ant ledo. Ačiū olex už sugadintą dieną.
Važiavau į Vilniaus oro uosto iš Klaipėdos. Vairuotojas sustojo Kauno uoro uoste išlaipinti keleivius. Perspejau vairuojoja kad palauktų nes einu į tualetą, atsake palauks. Tačiau išejau ir pamačiau, kad autobusas jau išvažiuoja be manes. Vos suspėjau dabegti iki sankrižos ir sustabdyti jį. Ant mano klausimą kodėl nepalauke manes atsako, kad pamiršo be to jiems minute į minutes tvarkaraštis. Dėl to, kaip supratau, Ollex vairuotojams galima palikinėt keleivius vidury kelio stovėti ir išvežt lagaminą su asmeniniais daiktais!!!!! Už ką klientas moka pųnigus, jeigu kelione yra sugadinta??? Prieš 5 metus turėjau tokį pat situaciją su kitu vairuotoju iš šios įmones. Po to kelius metus negalejau naudotis jų paslaugomis dėl blogų prisiminimų. Nieko nepasikeite šiai įmonei...Negerbiu daugiau juos ir nenaudosiu gyvenime šio transporto!!!
Nuolatinis keleivis
2019-10-05 18:02:14 IP 2ivsogah
Gintautas 2019-10-05 03:44:27
Niekada neatvyksta laiku
Pastovei vieluoja
Važiuokit dažniau, ir maloniai nustebsit, kad tai yra vienas punktualiausiu vežėjų iš/į oro uostų/us.
Niekada neatvyksta laiku
Pastovei vieluoja
Toks jausmas kad Olegas bando išspausti iš savo verslo maksimuma neinvestuojant visai arba minimuma. Technika sena, patogumu 0. Tuo tarpu kai latviai ir estai jau seniai pasiūlo visa eilę patogumų: tai ir internetas, ir kondicionierius, ir kava ir tualetas galu gale. Pas mus gi kaip buvo prie Sovietu taip niekas ir nesikeičia. O vairuotojai pikti kadangi ponas Olegas moka mažas algas. Pasigendama rimto konkurento, gal tada ir Ollexas pradėtu kaźka mastyti.
Sveiki. Tik neseniai sužinojau apie šią firmą ir nutarėme pasinaudoti paslaugomis. Nusipirkau bilietus:Kaunas-Vilnius ir atgal"Vilnius-Kaunas. Kai prisiskaičiau nekokių komentarų, nedrąsu buvo laukti. Tačiau viskas kuo puikiausiai. Įvertinu 10 balėje sistemoje lygiai 10 balų. Nei vėlavimų, nei blogo važiavimo-nieko tokio nebuvo. Esu dėkinga už suteiktas paslaugas. Sekmės JUMS versle. O supratau, kad piktų ir nepatenkintų žmonių buvo, yra ir bus.
Autobusas buvo vienspalvis, neturejo nei vieno rodmens, kad tai butent ollex firmos autobusas. Vos neteko pasimesti. Vairuotojas labai nervingas, nemalonus zmogus, etiketo 0.
Važiavau Šiauliai-Rygos aut. stotis ir atgal. Nuvažiuojant viskas gerai, vairuotojas malonus ir mandagus. Bet kas vyko grįžtant tai ojei... varuotojas siaubingai nemandagus, išsiliejinėjo ant žmonių, vos ne maldauti vertė paimti į autobusą oro uoste kaži kiek laiko laukainčius žmones (po pavelavusio lektuvo), nors vietų autobuse dar buvo. O ir vairavo labai grubiai! Nemalonu
Patys geriausi atsiliepimai apie šią įmonę. Važiavau iš Kauno į Vilniaus oro uostą ir atgal. Mikroautobusas tvarkingas, vyksta pagal grafiką, vairuotojai super, čia jau nežinau kas gali skųstis. Linkiu ir toliau išlaikyti tokį lygį. Dėkui!
Autobusas autobuso vardo nevertas. Vos pajudejus dingo visi skydelio rodmenys, nei spidometras nei kiti davikliai nieko nerode. Kodicionierius neveike, sedejom kaip pirtelej. Gera varke cia tas ollexas suka, kainos didesnes kaip uzsieny o aptarnavimas ir technika kaip praejusio amziaus :) paskutine kelione tai buvo :)
Vairuotojas bendravo labai nemaloniai. Buvau apšaukta, kad laukiau kitoje kelio pusėje.
Vairuotoju bendravimas 0.Iš oruosto išvykome 35min. Vėliau ir nei žodžio nei atsiprašymo. Laabai gerai pagalvočiau prieš renkantis Ollex pervežimas kompanija. NEREKOMENDUOJU!!!
Na ką, susiradau šią kelionės priemonę išlipus iš lėktuvo Rygos oro uoste. Mikroautobusiukas vežioja žmones Rygos oro uostas - Šiauliai.
Pirmiausiai, tai kas labai užkliuvo, vairuotojo grubumas ir melavimas. Priešais mane atėję Vyras su žmona ir dviem vaikais, paklausė ar turi vietos 4 žmonėms, vairuotojas atsakė ne. Vyras nuėjo, po šio klausimo, paklausiau ar turėtų vietos vienam, atsakė taip. Tada dar vienai poniai atsakė taip, o vėliau ir dar vienai. Taigi jau trys vietos. Važiuojant, laisvos dar dvi vietos. Taigi išviso buvo 5 laisvos vietos. Labai neprofesionalu ir netaktiška.
Antra, tai, kad šiam vairuotojui išvis neturėtų būti leista vairuoti transporto priemonės su kitais žmonėmis, nes nes laksto kaip nuo grandinės nutrūkęs. Lenkia mašinas, į įkalnę, per dvigubą ištisinę liniją, baisiai viršija greitį, žmonės net prašė vairuoti atsargiau. Beje, belenkiant mašinas, neįvertinus atstumo tarp priešprieša artėjančios mašinos, vairuotojas vos ne vos išvengė labai rimtos avarijos.
Tai manyčiau reikėtų rimtai apmąstyti ar verta laikyti įmonėje vairuotoją kuris važiavo iš Rygos oro uosto į Šiaulius 2019.07.21 15h dienos.
Nuomavausi automobilį iš šios bendrovės-viskas puikiai, atsakė į visus klausimus, davė patarimų, maloniai bendravo, įšaldytą užstatą grąžino tą pačią dieną, kai tik grąžinau automobilį. Beje, nuomos kaina ir sąlygos buvo geriausia, lyginant su kitomis nuomos agentūromis
O siaube iš kur dar tokių vairuotojų chamų randate. Paskutinė kelionė...
Vairuotojas pasitiko nemandagiai, visa kelia smirdejo neplautom kojom, kondicionieriu ijunge likus 20km iki oro uosto.
Nei kart nenuvylė ir visada renkuosi tik Ollex. Per mano klaidą ir vėlavimą, vairuotojas palaukė 10 min, dėl ko esu labai labai dėkinga, tokia euforija įsėdus į autobusą. :D Taip pat niekad dar nepasitaikė nemandagūs vairuotojai, visi žmogiški, kokybė aukšta ir autobusai komfortiški. Sekanti kelionė laukia jau po poros savaičių ir esu visiškai pasitikinti klientė. Ačiū. :)
Reisas Klaipeda <-> Riga:
- autobusiukai ziauriai nepatogus
- maza bagazine
- vairuotoju bendravimas kaimietiskas
- sustojimu nedaro
- svajoju apie kita alternatyva parvaziuot is Rigos i Klaipeda
- idomu ar kokios nors klientu teisiu komisijos skaito atsiliepimus? Kodel tiek metu niekas nasikeicia?
Sveiki, noriu pasidalinti nuomone apie jūsų teikiamą paslaugą - esame šokiruoti nuo tokio vairuotojo reikalavimo - nevalgyti, negerti, netriukšmauti ir t.t... Keliauju gana dažnai autobusu po visą europą, tačiau tokių reikalavimų negirdėjau...Suprantu, kad reikia laikytis tvarkos ir švaros, tačiau tai buvo pasakyta įsakančiai ir nekorektiškai, taip pat rusų kalba...Be to, važiavome iš Klaipėdos į Vilnių ir nebuvo galimybės pasinaudoti tualetu...Esame europiečiai ir norėtume, kad su mumis elgtųsi pagarbiai...Tomis paslaugomis vengsime naudotis...
Na taip, sociailiai atsakinga įmonė... Visad galvojau, kad tai ne tik parama, bet ir pagarba savo klientams. Rinkausi šios įmonės paslaugas, nes dar prieš pusmetį, net dieną pasukdavo vėluojanties klientams ir pasitardavo dėl vėlavimo. Dabar gi - 4 minutės ir autobuso oro uoste nebėr... o lėkuvas vėlavo, o vidurnaktis.... Ačiū už sugadintą nuotaiką - perveskite vaikų namams mano 10 eurų. Manyčiau, reputacija kainuoja daugiau.....
Bjaurus įspūdžiai. Brangiu ir kokybė apgailetina.
Vairuotojai pasikėlę nerealiai. Lagamino padėti nėra kur normaliai. Pirkau bilietą prieš mėnesį iki išvažiavimo, tačiau prileido visokių be bilietų, vairuotojas dar apreke dėl rankinės
Žodžiu daugiau nevaziuosiu niekada. Kautros autobuse sėdi kaip sultonas, vairuotojai mandagūs. Pabandziau- ačiū už patirtį vazinesiu su Kautra.
Pastoviai vaziuoju su jais bet daugiau nebevaziuosiu vaziuoja greitai pastoviai skuba I Ryga vaziavau tai niekur nestojo Kavos isinesiau tai apsauke kad negalima ir valgytti negalima tai gal ir kvepuoti negalima tai patty’s ir vaziuokit!!!!
Viena slyksciausiu patirciu keliaujant autobusu. Sediniu atlosai isluzineja, viduje smirda. Tikiuosi bent pasiekti keliones tiksla..
kristina Talandiene
2019-05-17 16:47:19 IP 28mes4ia
siu metu balandzio 18 turejau bilieta i Vilniaus oro uosta, turejau isvykti nuo koloneles Kaune, bet del masinu srauto pavelavom 7 min, taciau vairuotojas nesiteike paskambint kur mes ar atvaziuojam, todel teko samdyti taksi, kad spetumem i Vilniu, esu labai pikta, nes nuplauke bilietas ir dar 50 euru uz kelione kainavo.Pastoviai vazinedavau, taciau dabar nusivyliau ir daugiau nesinaudosiu jusu paslaugom ir kitiem ta pasakysiu, aciu
Nusivyliau šia įmone, naudojausi ne pirma kart jos paslaugomis. Situacija tokia, kad mus tiesiog paliko Rygos aerouoste ir išvažiavo, pamatėme tik mikroautobuso “ uodega “. Pavėlavome 5 min, skrydis keliomis minutėmis vėlavo, maniau, kad vairuotojas, matydamas, kad trūksta keleiviu, bent 5 min luktelės (neprašau 10 min), tai būtu žmogiška, bet deja...Paskambinus šios įmonės atstovui, gavau atsakyma, kad grafikas yra svarbiau už keleivi. Tuomet, nesuprantu, ar keleivis išvis rūpi?Esate labai abejingi savo keleiviui, kurio dėka Jūs, mieli ponai ir egzistuojate. Stengsiuosi nebesinaudoti šios firmos paslaugomis, tikiuosi yra vežėju, kurie rūpinasi savo klientu ir jo patogumu.
Gegužės 9d 00:30h vaziavome iš Vilniaus į Klaipėdą, vairuotojas uzmiginejo, tai kelionė nerami buvo, gerai kad garsinės juostos autostradoje, o taip neaiški kelionės pabaiga būtų.
Dalina Semaskiene
2019-04-30 10:08:34 IP 2e7r3v5v
nuostabus servisas Super mandagus vairuotojai
Aciu jums!
Esu patenkinta jusu paslaugom, vairuotojas pasitaikė toks geras, linksmas ir dar atvykome anksciau 10min i vietą.
Tragiškas vairuotojas Balandžio 26d Vilniaus oro uostas - Kaunas 19:30. Mama net apsiverkė ant kiek grubus bendravimas. Kaip su šiukšlėmis elgiasi. Gyvenime nevažiuosime.
Balandzio 26 d, 10.40 is klaipedos i kauno ir vilniaus oro uostus isvykes autobusas buvo tikra tragedija, o vairuotojas labai nemandagus! Esu beveik 5 menesius besilaukianti kudykio moteris, autobuse visiskai nebuvo oro! Lauke 27 laipsniai, paprasius ijungti oro kondicionieriu vairuotojas suburbejo kad jis ijungtas, nors joks vejas nepute is niekur! Buvo karsta kaip pirtyje, visiskai nebuvo oro. Kiti keleiviai taip pat sake kad yra be proto dusna ir jokio oro. Man eme darytis net silpna, manau kad nesciai moteriai tai yra pavojinga!!!! Taip elgtis negalima! As asmeniskai vaziavau i kauno oro uosta, tai nuo klaipedos iki kauno oro uosto ne karto nebuvo sustota i tuoleta, vairuotojas stabtelejo kryzkalny, uztruko puse minutes ir tik paimti zmogu! Pats taip pasake, kad stojame tik paimti zmogu, o ne eiti i tuoleta. Manau, kad tokie zmones neturetu teikti vairuotoju paslaugu! O jei mikro autobuse buvo ijungtas kondicionierius, tai toks autobusas su zmonemis tikrai neturetu buti niekur transportuojamas!!!!!
Ollexu važinėju labai dažnai, turbūt buvau viena iš pirmųjų klienčių kai tik susikūrė ši įmonė. Važiavus N kartų, bet niekada nesu rodžius vairuotojui savo asmens dokumento ir su tokiu kaip šis nesu susidūrus !!!!! 2019.04.18. reisas 21:55 Riga-Klaipėda vairuotojas nei labadiena nei visogero, išlipo kai erelis, žinoma atsirado žmonių ar neturinčių bilietų ar norinčių iš vėlesnio reiso pasinaudot šiuo, vairuotojas pasijuto baisiai svarbus mandagumas ir bendravimas siaubingas, įduodant lagaminą ačiū D rankos nenuplėšė, na ką įlipu į autobusą paprašė dokumento matai neužteko rodomo bilieto ne esmė kad bilietas nupirktas bet kuriuo atveju ir na šiaip man gal jo nebereikės ir aš savo sesei atidaviau
Bilietas su naująją mano pavardę, pasas su senąją, nesenai ištekėjau, ir kadangi paso galiojimo laikas kitais metais tai nepakeičiau dar naująja pavardę, akivaizdus išsišaipymas ir išsikraipymas su "va prasideda" "ha nepasikeitė paso matai" "tai ko nepasikeitei" tai va nors visada susidurdavau su be galo maloniais vairuotojais, kiek kartų ir laiką esu susikeitus, visad visi padėdavo su malonumu. Tiesiog apėmė svetimą gėda, ypač jei su šiuo vairuotoju važiuotų užsieniečiai, tai tikrai geras pirmas įspūdis, abejoju ar kada gyvenime dar naudotųsi Ollex paslaugomis. Gėda ir tiek už tokius vairuotojus
Esu pasipiktinusi vairuotojo bendravimu su keleiviais (bendrauja kaip su kaimo draugeliais. Tai nemandagu ir nekompetetinga). Vaziuojant kalba telefonu, tvarko dokumentus, pildo kazkokius sarasus savo keleiviu. Butu saugiau jei tai atliktu sustojes. Vairavimas nesaugus! Be to, pazeidzia keliu eismo taisykles.
Norime padėkoti Ollex darbuotojams (o mums teko bendrauti tikrai ne su vienu, kol susigrąžinome autobuse paliktą lagaminą). Rūpestį, dėmesį jutome nuo pirmos žinutės- derinant atsiėmimą, iki atsiimant. Didžiulis ačiū Jūsų puikiai komandai ir be abejo vairuotojui.
Sveiki, vazineju su sia ollex imones transportu, ir su kiekvienu, kartu vis labiau nusiviliu, vairuotoju nemandagumu, ir siurkstumu. Ir kad dar, nei karto nebuvo sustojama, nors 5 min islipti. Manau, kad vaziuodami klaipeda-vilnius ar vilnius - klaipeda, galetu itraukti 10 min sustojimo.
Malonus vairuotojas, tvarkingas, erdvus mikroautobusas (keliavau iš Vilniaus oro uosto į Kauną). Labai patenkinta šios įmonės paslaugomis. Rekomenduoju!
Esu labai pasipiktines ju teikiamomis paslaugomis!!
Uzsisakant bilietus klauseme ar gali nuo autistrados nusukti apie 100metru sako taip zinoma, o kai reikejo tai paleido nakti autostradoje su mazu vaiku, o pasiteiravus kodel nesustojo degalineja kaip taremes atsake jog jie nenusuka nuo kelio ! Kaip taip galima kad nakti autostradoje paleidzia su mazu vaiku !!!!
Sveiki, jau tikrai naudojuos nebe pirma karta Ollex paslaugomis. Ir paskutinius pora kart teko labai nusivilti, vairuotojai labai nemandagūs! Negalima taip elgtis ir kalbėti su žmonėmis. Labai nusivyliau.
Keleivė važiavusi tuo pačiu reisu 2019-01-28 20:47:31
Gerb. Zilvinai,
Jusu komentaras neatitinka tikroves, as kaip buvusi tam reise ir maciusi situacija is salies galiu teigti, jog vairuotojas sustojo prie Kilenos paklause ar eis kas nors kadangi atsakymo nesulauke nuvaziavo tolyn. Beje Siauliuose vairuotojas stovejo maziausiai 6 min. Labai gaila, kad atsiranda tokiu keleiviu, kurie taip smeizia vairuotoja.
Ar prie Kilenos yra tualetas ? Kaip suprantu snekat apie gargzdu tilta, nes tik ten sustojo !!!! O antra- Siauliuose jis kelis kartus pakartojo kad stoves tik tris minutes ir nelauks....as neziurekau i laikrodi, as zinau ka jis pasake....gal tunorejai bekti is autobuso iki tualeto nepazystam mieste, padaryt greituka ir atgal i autobusa....ar tai normalu ? Tai civilizuota ?Normalu kai pasako min 10 min ir poto paziuri ar visi yra...o nepasako 3 min ir nelauksiu...!!!!

Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Lietuvos Vyriausybė pusdvyliktų metų pasiskolino už 0,271%
Lietuvos Vyriausybė pusdvyliktų metų pasiskolino už 0,271% 07-13 13:06
Lietuvos Vyriausybė naudojasi susispaudusių pajamingumų proga ilgesniam laikui pasiskolinti.
Plastiko tarša kaltinama "Ecso" žada įdiegti trigubą nuotekų apsaugą
Plastiko tarša kaltinama "Ecso" žada įdiegti trigubą nuotekų apsaugą 07-13 12:52
Bendrovei "Vilniaus vandenys" savaitgalį užfiksavus taršą plastiko detalėmis ir jau antrą kartą sustabdžius nuotekų priėmimą iš sostinės įmonės "Ecso", pastarosios direktorius Andrius Rakštys žada...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%