Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę OGUN

Atsiliepimai apie UAB „OGUN“

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB „OGUN“

Gerbiamieji skaitytojai, jeigu norite paskaityti arba parašyti komentarus, prašau peržiūrėkite dar komentarus visų kitų įmonių, kur jus dirbote anksčiau ir taip pat pagalvokite ką apie jus pačius kalba kiti ir ką jie parašytų turėdami tokį galemybe.

Atkreipkite savo dėmesį būtent kas dažniausiai rašo komentarus, kaip taisykle 90% visų komentarų nera labai geri.
Patenkinti ir laimingi žmones negaišto savo brangaus laiko kad kažką apšmeižti.
Tai daro te nevykėliai kurie nesugebejo atlikti savo darbo ir kurie kaltina kitus savo klaidose.
O jus pagalvokite, kur jus norite būti, tarp nevikeliu ar tarp laimingu ir sėkmingu žmonių.
Jonas 2018-05-25 17:31:57
Nepasitikėkit šia įmone. Nesumoka algų!!!!!! Darbas kaip vergovinėje santvarkoje!!!!!!
Labas vakaras Jonai ar Edgarai, o kiek laiko jus dirbote šitoje įmonėje ?
Marius 2016-02-19 17:17:39
Laba diena, kas tiksliai yra vaziave per uab "Ogun" paskutiniu metu.Ar patikima imone?Nes komentarai apacioje ivairus
Nepasitikėkit šia įmone, nemoka algų!!!!!!. Darbas kaip vergovinėje santvarkoje.
Sveiki, noriu pasidalinti nuomone apie kompaniją Ogun,

2017 metų kovo 30 d. buvo skambutis įsidarbinti per šią kompaniją į Švediją.
Balandžio 4 atvykimas pas darbdavį ir balandžio 6 pakartotinis apsilankymas.

Dabo pobūdis : karkasiniai namai (elektros instaliacija)

1. Apleistos patalpos, atvykęs darbdavys vos neišgriuvo iš „ karališko‘‘ sosto. Nera konferencijų ar pokalbių patalpų - tik sulūžusios kėdės.
2. Negeba suderinti susitikimo laiko. Reikejo 30 min laukti darbdavio.
3. Atrankos metu yra atsisveikinama su visais. Po kelių dienų paskiriamas naujas susitikimas. Būkite sau mandagūs Kompanija Ogun, darbdaviai ar tarpininkai. Kiekvieno žmogaus asmeninis laikas yra brangus. Gerbkite save ir požiūrį į darbuotoją (žmogų)
4. Sutartis visiskas apstrakcionizmas. Nėra rašysenos - o tik atskiri segmentai (tikriausiai surinkti iš teisinių aktų Lietuvos-Švedijos) kurie nepalankūs darbuotojui. Sutartis užima 8-lapus smulkiomis raidėmis ant abiejų pusių !
5. Meluoja, kad galima sutarti peržiūrėti namuose ! TO NĖRA, TAI TIK APGAULĖ TELEFONU.
6. JIS (KOMPANIJA SAVE PRISIEMA DARBDAVIU) BEI TAIKO ADMINISTRACINĮ NUSIŽENGIMĄ UŽ TOS KOMPANIJOS KURIOJE DIRBATE “LOGOTIPĄ’’ AR REKVIZITUS tai reiškia, kad jums tokiu atveju nebus sumokėtas alyginimas jeigu ižduosite kokioje kompanijoje dirbate.
7. Labai skuba ir labai nori įdarbininti
8. Neturi kompetencijos ir įdarbinimo eigoje teks šnekėti su 4 asmenimis.
a. Darbuotoju kuris surenka kontaktus
b. Darbdaviu
c. Koruotoju
d. Raštine
Sergej 2016-09-03 14:31:41
Kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Kiekvienas ta pacia situacija vertina kitaip. As dirbu nuo vasario menesio ir man viskas patinka (alga visada sumoketa, gyvenamoji vieta, aisku ne penkiu zvaigzduciu viesbutis, bet gyvenimui tinkama).
Bet su Sodra tai sunkiai sekasi, vis skola ir skola. :D
"nuo 2016-11-16 iki 2016-11-18 turėjo 6996.00 € (24155.79 Lt) socialinio draudimo skolą "
Sergej, ypač vertinga informacija: "gyvenamoji vieta, aisku ne penkiu zvaigzduciu viesbutis, bet gyvenimui tinkama". Palapinėse ar vagonėliuose jus ten laiko?
Gera įmonė neišgali net Sodrai susimokėt, na bet svarbu, kad darbuotojai po 2000 eurų į rankas gautų. :))
nuo 2015-09-16 iki 2015-09-18 turėjom 8269.89 € (28554.28 Lt) socialinio draudimo skolą
Raimis 2015-08-09 10:00:11
Gera įmonė "nuo 2015-07-16 iki 2015-08-06 turėjo 3583.08 € (12371.66 Lt) socialinio draudimo skolą ".
Įdomu kada susimokės. Aš jus stebiu. :))
O iki 2015-08-18 turėjo 7587.79 € (26199.12 Lt) socialinio draudimo skolą
Įdomu kada susimokės. Aš jus stebiu. :))
Laimis 2015-07-21 00:07:04
Keistai skaityti tokius komentarus.. dirbau Ogune apie 2 metus, tikrai nesiskundziau, alga visada man mokedavo laiku, i menesi gaudavau apie 2000 eur. tikrai geri pinigai.net keista skaityti ka Jus rasote. Matyt visos salygos priklauso nuo paciu musu. Pradekime nuo saves..
Tikrai rekomenduoja sia imone.
Siuo metu dirbom per sita imene UK, jau antra menesi, kaskaip problemu nebuvo, o nuskriaustuju ir nepatenkintuju visada bus, bet kokioje statybomis uzsiimancioje imoneje.
O del kalbos, tai as, asmeniskai, kaip manau daugiausiai is jusu, gimiau Sovetu Sajungoje, praejau rusu mokyklas, ir bendravome visur dazniausiai rusiskai, tai ir i mano klaidas prasau nekreipti demesio.
Tikrai rekomenduoja sia imone.
Gerbiamieji

Julius - labai gerai atsimenu, kad pas mus darbuotojo su vardu Julius, tikrai nebuvo - tai ka jus galite nusimanyti apie musu darba ?

ir Rolka, jusu IP adresas rodo, kad jus kartu gyvenote, ar ne taip ? be to, pas mus buvo toks vienas, , ekskliuzivus'' darbuotojas, Rolandas Skerys, kuris atvaziavo i Hamburga, dirbti suvirintoju, o pats pragere dvi savaites, kaip jau issiaiskino vokeciai, tai jis net vyrinti nemoka, o diploma rode.
Su babajais tur but jau prisegeres patys nusprendete miegoti, is musu puses tikrai tokio pasiulymo negalejo buti. Ir apskritai - kuo babajus blogesnis uz jusu ? Be to, as asmeniskai buvau sitame Hostele, ir tikrai, nieko ten baisaus nepastebejau, maciau daug blogesniu salygu.

Del keliones apmokejimo parasiau apacioje.

O uz ka jums Rolandas Skerys, moketi ? uz geda, kuri jus padarete lietuviams voketijoje ? uz darba, kuri net nesugebate daryti ? ar ant butelio neuztenka ?
Raimis 2015-05-25 14:18:44
Bandžiau ir aš laimę šitoj kontoroj, tai iki išvykimo net nepriėjom. Trumpai: pokalbio metu apie darbą, gyvenimo sąlygas, nuvykimą tik lakoniški atsakymai. Susidaro įspūdis, kad tinka visokie ir nekalbantys, į darbą gali važiuot su savo mašina arba "kažkaip kitaip" atseit nupirks bilietą į vieną pusę. Konkrečiau išsiaiškint irgi neppavyko. Ir būtinai su savo įrankiais bei darbiniais rūbais, nepamirškit šalmo pasiimt. Sutartą dieną nepaskambino. Ofisas irgi "fainas", ant durų jokio užrašo. Dokumentai pildomi šveplai. Neprimygtinai siūloma supildyt 2% pajamų skyrimo formą nežinia kam, tiesiog surašykit savo duomenis ir pasirašykit, o jau jie pasitvarkys. :) Dar atkreipkit dėmesį, kad teigiami atsiliepimai ir UAB"Ogun" atsakymai parašyti iš to pačio IP adreso.
Gerbiamas, , Raimis'', jeigu prie isvaziavimo net nepriejome, reiskia buvo prezastis. Jeigu nepaskambinom sutarta valanda, jus laisvai galejote patys paskambynti ir paklausti tolimesnius veiksmus, o ne elgtis kaip mazametis.
Del ispudzio kad tinka visokie ir nekalbantis - tai zmones vaziuoja dirbti rankomis o ne lezuviu malti, taip, gali buti ir nekalbantis, ten sneketi nereikia, reikia daryti normalu darba, koks butent darbas, jums buvo aiskiai pasakyta.
Del nuvaziavimo, ka reiskia, , kazkaip kitaip'' ? Taip bileta nupirkam, jeigu zmogus pageidauja vaziuoti su savo masina, prasom, vaziuok, biletas autobusu kainuoja 93-100 euru, mes taip ir duodame - 100 euru, o kai darbuotojas nusprendzia vaziuoti su savo transportu ar su lektuvu skrysti, cia jau jo reikalas, pats zmogus ir damoka, mes duodam 100. Ar jus dar norite, kad jums VIP kelione priklausitu ?
Del rubu - taip, reikia tureti savo, cia manau normalu, pvz, jeigu jus atvaziavote, jums nuperka rubus, apsauginius batus, o jus nesugebate dirbti, ar dar geriau prie butelio vietoi darbo, kas tada apmokes uz jus, jusu rubus, jusu pragyvenima, jusu kelione ? Jeigu darbas Lietuvoje, tai aisku viskas lengviau, nera nei pragivenimo islaidu, nei kuro niekas nepraso, ir t.t. bet cia jau kita salys, ir mes patyriam papildomus islaidus, tiems patiems kelionems, draudimams, leidimams kiekvienam darbuotojui ir t.t. Todel ir buvo paprasyta is jusu puses, paimti rubus, jeigu jus galite daryti toki darba, jus ir savo rubus tur but turite, ir zmonems nesukelia is to problemu. Del irankiu, taip - buvo pasiulyta pasiimti, ir pasakyta, kad cia yra naujas objektas, ir vietoj, gal but kas kokiu instrumentu iskart nebus, o kad darbas nestovetu, pradzioi geriau tureti savo.
O kas jums nepatyko del dokumentu ? Taip ju daug, taip pildomi iskart vietoje, nesupratau jusu pritenzijos, gal jus kalbate apie isakyma apie neblaivumo patikrinimus ?
apie 2% tai matet gi kad ofise yra pilna statybiniu medziagu, skyrtu vaiku kambariui, ir jums apie tai buvo pasakyta, kad musu partneriai uzsiema parama ir daro vaiku kambari Panevezio moteru pataisos kolonijoje.
Gerbiamieji, atkreipkite, prasau, demesi i komentaru datas. Siai dienai, zmones gauna apie 2000 eu.