Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ODA LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę ODA LT

Atsiliepimai apie ODA LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie ODA LT, UAB

Likau labai nepatenkinta Kaune ODA klinikoje atliktu pedikiūru. Esu buvusi pernai pas meistrę Dovilę ir buvo atliktas nepriekaištingas darbas, visiem gyriau ir ėjau kelis kartus. Dabar nuėjau pas “meistrę” Astą, tai baisu, ji tikrai ne specialistė. Odelių nesutvarkė, liko viskas apsišerpetoję, lakavimas atliktas netolygiai ir top coat uždėtas kur ne kur papuolė. Tikrai neberekomenduoju, nors ankščiu negailėjau pagyrų. Gaila išmestų pinigų nes reikia persidaryti.
Likau apstulbusi kliento aptarnavimo kokybes sovietmeciu!! gerbiu imones vadove, kaip mokslininke pastaciuse versla, bet kai uzsirasius mechaninei procedurai, tau paaiskina kad ji nebus visai mechanine, antvykus anksciau nes prase administratore del “specialistes” laiko atvykt anksciau, o specialistei atidarius duris, ji isaiskina kad atvykai per anksti, nors atvykai del jos pacios prasymo, baisu. Kominikavijos tarp kolektyvo nera, “specialiste” arba pervargus arba nenusiemus karunos, nes vaje vaje teko paduot klientei uzpildyt anketa, kaip BAISu… nu zinokit rasau ir galvoju ar verta buvo savo laika eikvot, bet bukit tikrai visiam savo ratui, kolektyvui ir aplinka siuo ispudziu pasidalinsiu. Brangi specialiste, turiu blogu ziniu, deja tu niekas netapsi direktore????
R 2019-09-21 10:05:56
Likau su siaurais kreivais antkiais. Jokio klausimo prieš procedūrą, viskas labai greit ir pakeltu tonu pasakymas: KO JŪS NORITE, VISKAS PAGAL TAISYKLES.IŠEIKITE. Gal ne visada reikia taip skubėti ir vadovautis kažkokiom taisyklėmis ir pažiūrėti į žmogų. Nes ką man daryti kai antakiai žiauriai akivaizdžiai kreivi ir dar labai išsiaurinti, nėr kaip taisyt juos.

NEREKOMENDUOJU
Sveiki, dėkojame už Jūsų nuomonę.
Negaliu plačiau komentuoti Jūsų laiško, nes nežinau nei kam, nei kokia procedūra buvo atlikta. Prieš bet kurią procedūrą, tarp specialisto ir Kliento yra aptariama procedūros eiga ir galimi rezultatai.
Tik gavus Kliento sutikimą, procedūra yra atliekama. Prašome susisiekti su manimi telefonu +37068688281, norėčiau aptarti susidariusią situaciją ir pasiūlyti Jums sprendimo būdus.
ODA Klinikų vadovė.

NEREKOMENDUOJU
Irena Jokšienė
2019-03-16 08:12:14 IP 5f4sofac
Linas 2019-03-16 00:38:31
Žinau ODA dar nuo pat starto Elektrenuose. Žinau kažkiek ir direktorę - maloni moteris. Ankščiau tai tokia tikrai buvo (kaip dabar nežinau). Bet komentaras ne apie tai. Komentaras apie dabartinį aptarnavimo lygį. Mes Kauniečiai, bet kartais tenka bendrauti su vadybininke iš Vilniaus. Irina kažkokia. Jau pasipūtus iki negalėjimo, nemaloni ir be galo nelanksti vadybininkė. O dar nepasikuklina ir pažemint. Protu nesuprantama. Čia bendros įmonės strategija tokias arogantiškas bobeles įdarbint? Direktorės vietoj sužinočiau, kad taip bendrauja su klientais, tai šautų kaip šampano kamštis iš įmonės. Nemėgstam pasikėlimo, todėl nepirksim.
Sveiki Linai,
ačiū už gražius žodžius ir už kritiką, Būtinai pasiaiškinsim susidariusią situaciją! Geros dienos

Irena Jokšienė
UAB ODA LT
Direktorė
15 metu (nuopaauglystes) turejau baisia veido oda: bere, puliniai, inkstyrai, blackheads ir t.t. Pries 3 metus (30 metu) pradejau lankytis ODO's salone. Ejau kelis menesius (ziema) del pigmentiniu demiu. Kosmetologe iskart patare pirktis paketa ir lankytis kas savaite. Viena savaite gydeme demes, kita- spuogus. Rezultatai atejo po geru metu, taciau pagaliau visiems laikams atsikraciau tos gedos kuri slopino mano pasitikejima savimi. Dabar kas menesi lankausi profilaktiskai ir labai dziaugiuosi kad PAGALIAU atsirado STEBUKLAS- O.D.A.! Tik turetik kantrybes ir truputeli pinigu! Sekmes!
sunus paauglys veido valymui (jas ji akne) i viena is salonu, kur dirba su ju priemonem, ejo 15 k. ir mokejom po 50 lt uz 1 k. naudos-JOKIOS. nei nuolaidu, nei pagalbos-NIEKO. milziniska suma ir jokio, nu maziausio pagerejimo. oda iskart vel po to pasidengdavo spuogais. nerekomenduoju.
Patys geriausi atsiliepimai apie gaminamus produktus, apie aptarnavimo lygi salone ir apie rezultatus naudojant sia puikia kosmetika.

Shopbysiegel.com
Shop by Siegel

Adresas: J.Jasinskio g. 16A, (įėjimas nuo upės pusės), LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; apranga, drabužiai; higienos reikmenys; interneto parduotuvės.
Shop By Viktorija Siegel – tai su meile ir didžiuliu dėkingumu kurtas projektas. Internetinėje parduotuvėje rasite kokybiškas plaukų ir odos priežiūros priemones, kvepalus, makiažo reikmenis. Atskleiskite savo moteriškumą ir jauskitės puikiai kasdien! Juk gražiausios moterys yra prisižiūrinčios, stilingos, linksmos...
Viptela
Švaros prekių elektroninė parduotuvė

Adresas: V. Krėvės g. 19, LT-62145 Alytus.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; statyba; tara, pakuotės; ūkio prekės; valymo priemonės.
VIPTELA pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba higienos reikmenimis, asmens saugos ir švaros prekėmis. Mūsų plataus vartojimo prekių asortimentas geresne kaina: asmeninės apsaugos priemonės, valymo priemonės profesionalams, skalbimo priemonės, dezinfekcijos priemonės, asmens higiena, valymo inventorius...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.

Išrinkta geriausia metų jaunoji bendrovė: gamina tvarų produktą ir meta iššūkį Europai 05-25 08:57
Iš beveik 900 jaunųjų bendrovių – mokinių mokomųjų verslų – Nacionalinėje "accelerator_x" programos eXpo pergalės laurus pelnė komanda iš Klaipėdos, dar keliolika išsidalino vardines "Lietuvos...
Tvaraus ir efektyvaus žemės ūkio link: svarbiausi pokyčiai Lietuvoje jau įsibėgėjo 05-24 16:58
Jeigu reikėtų įvardyti vieną įdomiausių, o tuo pačiu – ir sudėtingiausių ekonominės veiklos sričių, rimtas kandidatas į šį titulą galėtų būti žemės ūkis. Mažai kuriame versle vyksta tokių sandūrų...
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams 05-24 13:02
Šių metų pabaigoje prekybininkų laukia įtemptas laikotarpis – pasikeitus kasų aparatų naudojimo taisyklėms, bus privaloma per trumpą laiką kasose įdiegti naujus technologinius sprendimus. Prekybos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

AutoZone 1910,22 +5,82%
Google 2118,52 -5,14%