Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NoriuNoriuNoriu, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NoriuNoriuNoriu

Atsiliepimai apie NoriuNoriuNoriu, UAB

noriunoriunoriu.lt

Viešbučių ir poilsio paslaugų internetinė parduotuvė.
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie NoriuNoriuNoriu, UAB

2019-10-24 11:44:44 IP 4ljhusu
Andrius Gedžius 2019-10-13 19:50:37
Laba diena. Atvykome į Trasalį. Ir randame tokį kambarį. Pagalvokite, ar verta siūlyti tokius pasiūlymus į tokias vietas. Gal geriau miške palapinėse būtų geriau?
Gerb. Andriau, nuoširdžiai apgailestaujame, kad įsigyto poilsio metu Jums teko atsidurti tokioje padėtyje. Taip pat, labai dėkojame, jog susisiekėte su mumis ir išsamiai papasakojote apie viešbutyje esančią situaciją. Visada savo klientus skatiname dalintis patirtimis, nes tik Jūsų teikiamas grįžtamasis ryšys padeda identifikuoti esamus trūkumus ir, bendradarbiaujant su viešbučiu, juos šalinti. Džiaugiamės, kad galėjome bent šiek tiek kompensuoti Jūsų patirtus nepatogumus ir tikimės, kad ateityje dalinsitės tik teigiamais poilsio įspūdžiais!
Andrius Gedžius
2019-10-13 19:50:37 IP 5f4soste
Naudojuosi Jusu teikiamais pasiulymais keleta metu-perku kelialapius i sanatorijas, esu patenkinta tiek pasiulymais tiek greitu aptarnavimu po apmokejimo.Viskas greita ir operatyvu.Sekmes Jums.
Viskas labai puiku, geri pramogų ir poilsio pasiūlymai. Taip pat galima įsigyti puikių dovanų kuponų. Geros kainos. :)
2018-01-25 10:21:13 IP 66hoka5e
Grazina 2018-01-24 15:04:38
Esu nusivylusi sita imone.Isigyjom kelialapi- dovana, j apmokejus, gavau sms zinute patvirtinima ir kelialapio nr., taip pat parase, kad atsius i el.pasta, bet neatsiunte.Tuomet paskambinau jiems ir zadejo ta pacia diena atsiusti-neatsiunte.Po 3dienu parasiau jiems i el.pasta, atsakyta nebuvo (nors nuolaidas is ju gaunu kasdien).Dar po 2dienu i Facebooke parasiau, vis dar neatsiunte.Kazkokia nesamone, ar kliento rupestis, kad jiems sunku padaryti savo darba iki galo?
P. Gražina, labai apgailestaujame dėl Jums susiklosčiusios nemalonios situacijos. Norėtume patikslinti, kad įsigyjant poilsį iš mūsų elektroninės parduotuvės NoriuNoriuNoriu.lt, po apmokėjimo kelialapio informacija automatiškai išsiunčiama Jūsų nurodytu telefono numeriu ir el. Paštu. Jūsų atveju, įsigytas kelialapis Jūsų nepasiekė, nes užsakymo metu klaidingai įvedėte el. pašto adresą. Po Jūsų kreipimosi į mus, kelialapis buvo pakartotinai išsiųstas teisingu el. paštu, tad rekomenduojame peržiūrėti reklamų ir šlamšto skiltis savo el. pašto dėžutėje.

Bet kuriuo atveju džiaugiamės, kad susisiekti su Jumis pavyko ir įsigytas poilsio kelialapis Jus pasiekė. Jeigu ateityje iškiltų panašių nesklandumų, labai prašome kuo greičiau apie tai mus informuoti šiuo telefono numeriu : +3706 300 7111

Dar kartą labai Jūsų atsiprašome ir dėkojame už išsakytą nuomonę bei pastebėjimus, kurie leidžia mums tobulėti.

Nuoširdžiai ir su pagarba,
noriunoriunoriu.lt kolektyvas
Įsigyjome kelialapį į Vilnius Grand Resort viešbutį (ačiū noriunoriunoiu komandai!) Esam patenkinti visu 100% !!! Nepriekaištingas aptarnavimas tiek registratūroje, tiek restorane ir spa zonoje. Romantiška vakarienė sveika ir soti, gyva muzika, pusryčiai gausūs! Atvykimo metu gavome dovanų gimtadienio proga - burnoje tirpstantį tortą ir vėlyvą išvykimą. Tikrai neturime prie ko prisikabinti.
Su vyru kaip tik grįžome iš šio viešbučio - apturėjome puikų poilsį (ačiū noriunoriunoriu kolektyvui už patarimus :)). Smagiausia tai, jog tokia vieta visiškai šalia Vilniaus. Vos keliasdešimt minučių kelio ir atsidūrėme visai kitoje aplinkoje. Kaip tik mus nustebino maisto kokybė. Buvo tekę apsilankyti šiame viešbutyje prieš daugiau nei kelis metus, tai abu pastebėjome, kad kokybė dar labiau išaugo. Didžiausias ačiū ir viešbučio kolektyvui, kurio kantrybė stebino :) Pasižadėjome čia būtinai grįžti ir paminėti savo sutuoktuvių metines.
2017-10-06 14:43:14 IP 66hoka5e
Laba diena, ačiū už Jūsų žinutę. Apgailestaujame dėl patirtų nesklandumų. Jeigu poilsio metu patiriate nemalonumų, būtinai kreipkitės į mūsų konsultantus telefonu +37063007111. Susiklosčiusią situaciją spręsime vietoje ir stengsimės kuo operatyviau padėti, nes jaučiame atsakomybę už kiekvieną mūsų poilsiaujantį klientą. Su situacija esame susipažinę ir kartu su viešbučio pagalba rasime tinkamiausią sprendimą. Nuoširdžiai, visas noriunoriunoriu.lt kolektyvas.
2017-08-24 21:27:52 IP 2e7r3tb0
Janina 2017-08-24 12:20:37
Aš esu nusivylusi šia įmone, pardavinėja pasiūlymus, bet nesusikalba, kas galima ir ko ne? Aš nupirkau jauniesiems dovanų, savaitgalį į Egles sanatorija.Ir labai norėjau, kad kambary būtu kažkiek romantikos....... juk tai Jaunieji. Deja Egles sanatorijoje, pasakė, kad tokių paslaugų, neteikia. Gerbiamieji tai kam nuomojate 1-2 naktis.Aš manau, kad čia pramoga ir laisvalaikio praleidimas, o ne sanatorinis gydymas. Aš esu klientė perkanti jūsų paslaugą ir turiu, savo prašymą. Jei jus netenkina. atsiprašau. Pasiūla labai didele.
Sveiki Janina,

ačiū labai už Jūsų laišką. Prieš perkant poilsio kelialapį, visada galite drąsiai pasikonsultuoti su noriunoriunoriu.lt poilsio konsultantais telefonu +37063007111 arba el. paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt, kurie patartų tokiais atvejais ir padėtų surasti poilsį, o šiuo atveju padėtų suorganizuoti malonią staigmeną Jauniesiems. Linkime Jauniesiems ilgo gyvenimo kartu, daug meilės ir gražių bei jaukių poilsio akimirkų kartu!

Su kuo geriausiais linkėjimais,
2017-07-25 09:23:03 IP 66hoka5e
Nepatenkintas 2017-07-23 12:00:53
KAS PER SPAMINĖ JUSU REKLAMA. NIEKAIP ATSISAKYTI NEGALIU. PRAEINA MENUO IR VEL MAN JAS SIUNCIA. TEKS PRADETI RASYTI INSTANCIJOM KAD NESIUNTINETU MAN REKLAMU I PASTO DEŽUTE.

ačiū Jums labai už Jūsų žinutę ir nuoširdžiai atsiprašome, jeigu mūsų siunčiama informacija apie gerą poilsį jus nuliūdino. Naujienlaiškius siunčiame tik registruotiems vartotojams, kurie yra užsisakę naujienlaiškį, ar pirkę per noriunoriunoriu.lt poilsio kelialapius, ar dalyvavę konkursuose. Kiekvieno el. laiško apačioje yra galimybė atsisakyti prenumeratos paspaudus mėlyną užrašą "Atsisakyti". Jeigu turėsite daugiau klausimų ar komentarų, galite mums parašyti el. paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt arba paskambinti tel. +3706 300 7 111. Visada mielai padėsime.

Nuoširdžiai ir su pagarba,
2017-07-20 00:18:59 IP 5ljs0n3c
Kristina 2015-02-16 20:28:47
Per noriunoriunoriu.lt pirkau kelialapius jau daug kartų tiek sau tiek dovanojau artimiems žmonėms. Viskas buvo PUIKU. Ačiū, kad taip operatyviai aptarnavote, rekomendavote, padėjote rezervuoti poilsį. Malonus kolektyvas, geri pasiūlymai, tad gyvenkite ilgai ir laimingai, kad ir toliau galėtume per jus pirkti gerą poilsį! PAGARBA visam jūsų kolektyvui!

AČIŪ JUMS, kad esate!
Kristina, ačiū Jums, kad esate kartu. Pažadame ir toliau Jūs maloniai stebinti puikiais poilsio pasiūlymais. Nuoširdžiai, visas noriunoriunoriu.lt kolektyvas
2017-07-20 00:17:24 IP 5ljs0n3c
Iveta 2015-02-16 21:46:07
Ačiū labai už tobulą aptarnavimą ir gerą nuotaiką! :) Važiuojam jau gal kokį dešimtą kartą ir negalim atsidžiaugti, kaip gera kai poilsis yra apgalvotas ir pasirūpintas. Konsultantai visada aptarnauja su individualiu rūpesčiu ir gera nuotaika! O kainos neįtikėtinai mažos. Ačiū!
Iveta, ačiū Jums, kad esate kartu. Ir labai džiaugiamės, kad Jūs puikiai pailsėjote. Nuoširdžiai, visas noriunoriunoriu.lt kolektyvas
2017-07-20 00:16:15 IP 5ljs0n3c
Kristina 2015-04-14 18:22:59
Sveiki, šiandien grįžome iš Birštono royl spa rezident viešbučio, buvome pailsėti ir kartu papramogauti dvi dienas ir vieną naktį, mums labai patiko, jaučiamės pailsėję, atgave. Labai malonus personalas, malonus jų aptarnavimas.Skanūs pusryčiai restorane.Nuostabi gamta, o juo labiau papuolė gražus oras. Linketume visiems ten nuvažiuoti ir pabūti kas nori pabėgti nuo miesto šurmulio. Sėkmės Royl Spa Rezident kolektyvui, Jūs saunuolei! Su pagarba jums Kristina žurnale
Kristina, labai džiaugiamės, kad puikiai pailsėjote! Nuoširdžiai, visas noriunoriunoriu.lt kolektyvas
2017-07-20 00:12:44 IP 5ljs0n3c
julija 2015-07-04 16:36:06
Teko pirkti paslaugas. Esame labai patenkinti, visiems patiko.
Dėkojame, kad esate.

Julija
Julija, ačiū Jums, kad esate kartu. Nuoširdžiai, visas noriunoriunoriu.lt kolektyvas
2017-07-20 00:11:43 IP 5ljs0n3c
laima 2015-07-07 14:17:27
ačiū, kad esat, labai malonu gauti gerus pasiūlymus.Naudojausi jūsū paslaugomis ir likau patenkinta, dar kartelį ačiū
Laima, ačiū Jums, kad esate kartu.

2017-07-20 00:09:11 IP 5ljs0n3c
Renata 2015-07-07 21:17:18
Ačiū už tai kad esate :)
Ačiū Jums, Renata.

2017-07-20 00:07:30 IP 5ljs0n3c
darius 2015-07-08 15:49:18
Labai saunus patogus puslapis
Ačiū, Dariau. Esame labai laimingi, kada klientai yra patenkinti mūsų siūlomom paslaugom. Tai skatina mus dar labiau jums atrinkti vis geresnius poilsio pasiūlymus.

2017-07-20 00:02:46 IP 5ljs0n3c
Lavanda Babesko 2015-07-14 22:31:19
Galiu tik pagirti sia imone... maniau kad jau dings musu kelialapis i druskininkus bet merginos ten saunios dirba, viska paaiskino.kad galima pernesti kitai dienai.paaiskino kaip tai padaryti... susisiekiau del perkelimo greitai ir maloniai.p.s. nepavyko isvykti numatytu laiku kuria rezervavom.
Ačiū Jums už malonų atsiliepimą. Kai ieškosite gero poilsio, kreipkitės, visada mielai padėsime. Nuoširdžiai, visas noriunoriunoriu.lt kolektyvas
2017-07-20 00:00:52 IP 5ljs0n3c
Gita 2016-03-02 11:52:39
O mes labai nusivylėm.Pirkom 2 kelialapius į Jurmalą.Tiko visos sąlygos tai nakvyne, Livų akvaparkas 4valandom, švediško stalo pusryčiai.Svarbiausia ir buvo švediško stalo pusryčiai, nes del ligos negali valgyti bet ko.Nuvykus kambariai puikūs, vandens parke viskas gerai o del pusryčių problema.Vietoj švediško stalo gavom 1kiaušinį, 2 riekeles sūrio, 2 riekeles vyniotinio, 2 nedideles saldžias bandeles ir šaukštą salotų.Taurę sulčių ir kavos puodeli.Na kaip noriunoriu vadybininke pasakė tai labsi platus meniu. Kiaušiniams alergiški, sulčių negalima, salotų taip pat del ligos kas beliko.su kuo valgyti visa tai nei duonos, nei sviesto. Paskambinom noriunoriu tai tik mums čia blogai.Peržiūrejus pasiūlimą niekur nebuvo parašyta, kad del mažai svečių pusryčiai bus asmeniniai, aišku po skambučio jie greit pakeite pasiulimo sąlygas.Likom pikti alkani ir nusivylę.Pasiūlė gražinti kitam pirkimui 10€, tik sumokejus192€ atrodo juokingai.NIEKADA NEBEPIRKSIM PAS JUS!
Gita, ačiū už Jūsų atsiliepimą. Mums labai liūdna, kad poilsio metu ne viskas atitiko Jūsų lūkesčius. Ir norėtume patarti, jeigu sekantį kartą atvykus į viešbutį kažkas neatitiktų Jūsų poreikių, visada iš karto galite informuoti viešbučio registratūrą arba paskambinti mums telefonu +37063007111 ir mes operatyviai padėsime spręsti iškilusias situacijas. Ir kitas dalykas, jeigu ieškosite kur pailsėti, visada galime padėti. Sekančiam pirkimui Jums pritaikytume dar papildomą gerą nuolaidą ir stengtumėmės atrinkti puikų poilsį pagal visus Jūsų lūkesčius.

Mums labai svarbu, kad kiekvienas klientas puikiai pailsėtų. Ir tikimės, suteiksite mums dar vieną galimybę, kad mumis pasitikėtumėte :) Nuoširdžiai, visas noriunoriunoriu.lt kolektyvas
2017-07-19 23:48:24 IP 5ljs0n3c
Arvydas 2016-03-15 12:08:07

Esu patenkintas, viskas sklandziai ir neaiskumu neiskilo, kelis kartus pasinaudojau paslaugomis ir apsilankiau Trasalyje, dabar vel ieskausi kur pigiau, kur neikasiu kainas vasara ;) Aciu, kad esate, as suzavetas Vadove ir jos kurybine komanda!Linkejimai!
Arvydai, ačiū labai už Jūsų gražų atsiliepimą. Kai ieškosite gero poilsio - visada esame Jūsų paslaugom :)

2017-07-19 23:40:10 IP 5ljs0n3c
Asta 2016-05-08 21:07:12
O as dekoju noriu komandai. Ka tik grizome is Birstono Royal SPA Rezidence. Labai patiko. Tai ka pasiule kelialapyje jau buvo ka veikti, nes mankstos idomios, nugaros masazas puikiai atliekamas. haloterapijos seansai, antistresine relaksacija....baseinas, pirtys...gali mirkti kiek nori...Kambarys erdvus su kondicionavimo sistema. Maitinimas toks, kokio nesitikejau....puikus restoranas...mandagus personalas. Pusryciams tikrai gausus svediskas stalas, vakarienei siulo net 3 patiekalus, t.y. salotas, antra patiekala ir deserta...Pietu nesirinkau, nes nebuvo kada valgyti. Na negalejome nepasinaudoti ir papildomomis SPA centro paslaugomis, nes ten dirba saunus jaunas ir profesionalus kolektyvas. Ir net nuvykus su vaiku galejome pailseti, kadangi yra vaiku zaidimu kambariai, ten pastoviai rodo animacinius filmukus. Ir nepaminejau aplinkos... ramybe, jokio triuksmo. Kadangi esu buvusi ir kitur, galiu drasiai pasakyti, kad verta buvo cia ilsetis ir tai ka pasiule noriu komanda, buvo labai geras pasiulymas. Ateityje vel pasinaudosiu noriu komandos pasiulymais.
Asta, esame labai dėkingi už tokį Jūsų atsiliepimą. Jūsų tokie žodžiai ir jūsų puikus poilsis įkvepia mus nuolat atrinkti ir siūlyti vis geresnius poilsio pasiūlymus. Kai ieškosite gero poilsio, visada mielai padėsime.

2017-07-19 23:36:34 IP 5ljs0n3c
Dalia 2016-09-04 13:23:07
Buvome dviese Trakuose, "TRASALIS"labai patiko, skanus maistas, geras masažistas-vyras- Arsen, baseinai, pirtys.Tik minusas, kad mažos pagalvės kaip vaikams ir nėra šaldiklio, nėra puoduko, lėkštutės, halato.
Dalia, ačiū už Jūsų atsiliepimą. Džiaugiamės, kad poilsis patiko. Kai sekantį kartą ilsėsitės viešbutyje ir jeigu kambaryje pritrūktų kokių daiktų (kaip minėjote: puoduko, lėkštutės,...), žinokite, kad visada galite apie tai informuoti viešbučio registratūrą ir užklausti apie tai viešbučio darbuotojų. Ir jeigu tingėtumėte eiti iš kambario, visada galite nemokamai paskambinti į registratūrą iš viešbučio kambario ir apie tai informuoti, kad operatyviai padėtų išspręsti šiuos iškilusius klausimus :)

Kai ieškosite gero poilsio, visada mielai padėsime. Nuoširdžiai, visas noriunoriunoriu.lt kolektyvas.
2017-07-19 23:24:36 IP 5ljs0n3c
Grazina 2016-10-19 17:03:58
S.m.09.29d.isvykau i Druskininkus"Egles"sanatorija-5d.4naktys kelialapiu, kury pirkau noriunoriu svetaineje.Man labai patiko.nes viskas kas buvo parasyta, atitiko tikrove-geros proceduros, geras maitinimas, ir aplamai labai geras aptarnavimas.Buvo malonu.Aciu.
Gražina, ačiū už Jūsų atsiliepimą ir labai džiaugiamės, kad poilsis atitiko Jūsų lūkesčius. Laimingas klientas mums yra didžiausias įvertinimas. Kai norėsite pailsėti ir ieškosite gero poilsio - visada esame Jūsų paslaugom.

2017-03-03 14:35:01 IP 66hoka5e
Ausra 2017-03-01 20:37:29
Vyksta konkursaa Laimėk spa.lt su Rimi taisyklėse rasoma uzsiregistruoti ir ivesti savo rimi kortelės numery taciau registruojantis jo ivesti nėra kur...toliau teigiama kad su laimėtoju bus susisiekta telf nr kuris pateiktas registruojantis - jokio nr ivesti nera kur...tai kokiu budu susisiekta bus ? Absoliuti apgaulė !!!!
Sveiki, Aušra. Ačiū už Jūsų komentarą, tai mums padeda tobulėti. Mobilioji svetainė turėjo laikinų techninių sutrikimų, todėl konkurso puslapyje galėjote matyti ne visus registracijos laukelius. Ši klaida operatyviai ištaisyta ir padės sklandžiai registruotis kitiems klientams. Atsiprašome už nepatogumus ir dar kartą dėkojame už Jūsų pastabumą.

pirkeja 2015-02-11 13:15:09
O mes esame nusivyle sia imone, pardavineja pasiulymus, net nepasitikrine ar tame viesbutyje yra laisvu kambariu. Paskambinus i viesbuti aiskiai pasake, kad diena pries jau nebebuvo kambariu, o dar visas dvi diena pardavinejo kelialapius, kuriu galiojimo laikas labai apribotas buvo. Siulyciau tobulinti sistema tada ir labiau bendradabiauti su paciais viesbuciais. Sugaisome daug laiko, praradome galimybe ir kita viesbuti uzsisakyti, nes tiesiog nebeliko vietu jame, kol dziaugemes nusipirke kelialapi is Jusu. Idomu, kas kompensuos sugaista laika ir skambucius?

O PASIULYMAS SKAMBA REKLAMOSE VISUR - TIK ISSKIRTINAI VALENTINO DIENA :)) o nusipirkus paiskejo, kad seniai vietu nebera tai datai, o kitomis dienomis nebegalioja kelialapis..
Pirkeja, sveteineje aiskiaia parasyta, kur galima patikrinti uzimtuma.
Tai kad reikejo is pradziu patikrinti, o paskui pirkti.
Labai saunus patogus puslapis
Ačiū už tai kad esate :)
Džiaugiuosi jūsų pasiūlymais, esant galimybei naudojausi ir naudosiuos. Puikiai praleidome laiką Trasalyje. Ačiū!
Teko pirkti paslaugas. Esame labai patenkinti, visiems patiko.
Dėkojame, kad esate.

Julija
Pirma karta turiu rysi su Noriu....Sio momento neko pasakit ne galiu.Tykiosiu laimesiu priza, ir bus +atsylepimai.
noriunoriunoriu.lt administracija
2015-06-25 17:35:27 IP 66hoka5e
pirkeja 2015-02-11 13:15:09

Sveiki gerb. Pirkėja,

nuoširdžiai apgailestaujame, jeigu Jums poilsis nepatiko ir kitaip supratote sąlygas. Virš 98% mūsų klientų yra patenkinti suteiktom paslaugom ir vėl grįžta, gaila, kad patekote tarp tų 2%.

Paskambinkite prašau mums tel. +370 630 07111 arba parašykite el. paštu tikrai@noriunoriunoriu.lt, informuokite, koks tiksliai pasiūlymas nepatenkino jūsų poreikių. Mums labai svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas, dirbame tam, kad Jūs puikiai pailsėtumėte.

Labai laukiame iš Jūsų žinių ir tikrai surasime sprendimą, kad visą tai kompensuotume.

Ačiū Jums.

AČIŪ JUMS, kad esate!

Ačiū už Jūsų operatyvumą! Sėkmės Jums!

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Eurostatas: metinis Lietuvos pramonės augimas – vienas didžiausių ES
Eurostatas: metinis Lietuvos pramonės augimas – vienas didžiausių ES 11-13 17:30
Metinis pramonės augimas Lietuvoje rugsėjį buvo vienas didžiausių Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.
Seimo pirmininkas su frakcijų atstovais sutarė: R. Žemaitaičio vieta liks tuščia 11-13 17:05
Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis su parlamentinių frakcijų atstovais sutarė, kad atstatydinus iš vicepirmininko pareigų Remigijų Žemaitaitį ši vieta liks tuščia.

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%