Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę NoriuNoriuNoriu, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę NoriuNoriuNoriu

Atsiliepimai apie NoriuNoriuNoriu, UAB

noriunoriunoriu.lt

Įsijunk poilsį
Parašyk savo nuomonę apie NoriuNoriuNoriu, UAB

2022-06-14 13:59:33
Irma 2022-06-14 12:36:05
Daug metų naudojuosi noriunoriu paslaugomis, perku įvairius kelialapius. O šį kartą nusipirkau kelialapį į Versmę ir likau labai nusivylusi. Į kainą buvo įskaičiuota po 5proc per parą-po vieną procedūrą per parą iš kiekvienos grupės pateikto sąrašo (5gr)
Deje iš pirmos grupės, kurioje beje ir yra vertos kelialapio pasirinkimo, procedūros, kaip įvairios vonios ir gydomojo purvo aplikacijos (purvas Versmėje yra ypatingos sudėties) negavome nieko, priklausė po 2proc pagal noriunoriu kelialapį.
Nežinau ar kada nors pirksiu kelialapį per tarpininką, geriau rinksiuos tiesiogiai iš paslaugos tiekėjo sanatorijos. Ir tikrai nerekomenduosiu tai daryti kitiems.
Laba diena, Irma,
mes labai apgailestaujame ir atsiprašome, dėl nepateisintų lūkesčių ir dėkojame Jums, jog apie tai informuojate mus.
Jūsų teikiamas grįžtamasis ryšys mums yra labai svarbus.
Dėl šios situacijos, mes jau kreipėmės į sanatorijos "Versmė" administraciją ir laukiame jų paaiškinimo. Vos tik sulauksime šio paaiškinimo, susisieksime su Jumis asmeniškai, dėl situacijos sprendimo.
2022-05-26 16:17:37 IP 2cfq8mcg
Karolis 2022-05-25 11:58:06
Pirmą kartą pasinaudojau noriunoriunoriu.lt paslaugomis ir likau patenkintas požiūriu į klientą, padėjo susisiekti su užsienyje esančiu viešbučiu, maloniai bendrauja telefonu ir greitai atrašė į kilusius klausimus. Rekomenduoju.
Laba diena, Karoli,
labai džiugu girdėti, jog savo poilsiui patikėti, pasirinkote mus. Linkime Jums malonaus poilsio ir nepamirštamų įspūdžių.
Lauksime Jūsų sugrįžtant :)
2022-04-19 13:36:13 IP 2cfq8mcg
Diana 2022-04-07 21:10:40
Ačiū visai komandai! Labai padėjote man sudėtingoje situacioje! Jau kelis metus pas Jus pas Jus perku ir toliau pirksiu!
Laba diena, Diana, džiugu girdėti, jog galėjome Jums padėti! Lauksime Jūsų sugrįžtant.
2022-02-09 16:53:34 IP 2cfq8mcg
Sandra 2022-02-07 04:58:55
Nežinau, ar rekomenduoju iš tiesų. Esame pirkę iš čia poilsį ne vieną kart ir viskas buvo gerai. Bet. Kažkada seniai pirkome nakvynę per šią sistemą, esam daug keliaujantys po įvairius Lietuvos spa. Atėjo žinutė, jog esame neišnaudoję savo kupono, skambinomės klausti, ar tikrai. Skambinomės ir į viešbutį ir į Noriunoriunoriu. Visur atsakė, kad kuponas galioja, rezervuojam jums kambarį ir galite atvykti. Atvykus, paaiškėjo, jog kuponas negalioja. Kol jie viską aiškinosi, mes pralaukėm daugiau nei tris valandas, nuplaukė mūsų masažai ir t.t. Galiausiai, nusprendėmę išvykti ir vykti į kitą spa viešbutį mieste, nes buvome pervargę, nuotaika sugadinta ir tiek noriunoriunoriu, tiek viešbutis nesugebėjo niekaip išspręsti problemos ir kaltino vienas kitą. Tiesa, noriunoriunoriu vadybininkė pasitaikė draugiška ir maloniai bendravo, stengėsi spręsti problemą, bet, deja, nepakankamai. Sakė dar paskambins ir tikrai sugalvos kaip viską išspręsti, tačiau skambučio nesulaukiau. Nekokia patirtis ir būtų visiškai sugadintas poilsis, jei nebūtume patys radę kambario kitame viešbutyje.
Laba diena, Sandra,

apgailestaujame dėl šios situacijos ir labai atsiprašome dėl partnerių klaidos, jog Jums atliekant rezervaciją telefonu, viešbučio darbuotojai nepastebėjo, jog turimu kelialapiu jau buvo pasinaudota.
Dėl šios situacijos sprendimo, jau susisiekėme su Jumis asmeniškai, el. paštu.
2022-02-02 14:31:20 IP 2cfq8mcg
Rūta A. 2022-02-02 12:56:16
Dar pirmojo karantino metu įmonės darbuotoja užsakė 2 straipsnius, tačiau vėliau taip ir dingo... Bendravau su 3 darbuotojais, nė vienas nesiteikė spręsti situacijos ir tik ignoravo mano laiškus.
Laba diena, Rūta,

labai atsiprašome dėl patirtų nepatogumų.
Su Jumis susisieksime asmeniškai, el. paštu ir padėsime išspręsti problemą.
2022-01-20 09:25:47 IP 2g5vhoif
Arturas 2021-12-20 18:48:22
su tokia s****e jau seniai teko susidurti. pirkom kelialapi kuriame buvo nurodyta konkreti data, ant kelialapio nurodyta kad jis galioja butent tik tas konkrecias dienas. tik va kai paskambinom i viesbuti suzinojom kad vietu nurodita data nera. kai susisiekem su sitos sarages atstovais tai gavomes kalti kad patys nepasidomejom pries perkant ar yra laisvu vietu. kai dar karta parasiau kad pirkom kelialapi su konkrecia data kuria nurode jie patys tai tada teikesi pasiulyti viesbuti tik kita data kuri netiko ir trumpesniam laikui. net nesiteike atsiprasyti. NEVERTA PASITIKEJIMO CHAMU s****e.
Laba diena, Artūrai,

apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos.
Poilsio pasiūlyme, kurį įsigijote, dar prieš pirkimą, pirkėjui yra pateikiamas viešbučio užimtumo kalendorius, kuriame galima matyti realų viešbučio užimtumą, todėl dar prieš įsigijant kelialapį, pirkėjas gali matyti, ar jo norimomis datomis viešbutyje yra laisvų kambarių.

Bet kokiu atveju, klientui įsigijus kelialapį be rezervacijos yra taikoma 14 dienų pinigų grąžinimo arba kelialapio keitimo garantija. Todėl, jeigu pirkėjui yra netinkamos laisvos, viešbučio siūlomos datos, pirkėjas gali susigrąžinti sumokėtus pinigus arba pasikeisti turimą kelialapį į bet kurį kitą pasirinktą poilsio pasiūlymą.

Jeigu ateityje Jums kiltų klausimų ar reikėtų platesnės informacijos, prieš kelialapio įsigijimą galite susisiekti su mumis el. paštu [email protected] arba telefonu +370 630 07111. Visada mielai atsakysime į klausimus bei suteiksime trūkstamą informaciją.
Sveiki. Pirkau kelialapį per noriu noriu į Druskininkus, BEST BALTIK CENTRAL, ir buvau priverstas susimokėti už šlepetės 2 poros po 2 eurus, ar ne juokinga??? Tiesiog gėda noriu noriu UAB.
Noriu nuoširdžiai parekomenduoti šią įmonę: seniai įvairias dovanas perku tik iš jų ir niekad nesusidūriau su nesklandumais. Šį kartą pirkome kelialapį močiutei, kuri dėl suprastėjusios sveikatos nebegalėjo juo pasinaudoti. Paaiškinus situaciją greitai atgavome pinigus, komunikacija vyko itin sklandžiai, nors pinigų gražinimo terminas seniai buvo pasibaigęs. Esu itin dėkinga visam noriunoriunoriu kolektyvui, ir iš jų pirksime dar ne kartą!
Esu nerealiai nustebinta!! Dėl karantino negalėjome apsilankyti Latvijos viešbutyje mums norimu laiku (nors kelialapio laikotarpis 5 mėn. iš jų 2, 5 karantino laikotarpis) parašius elektroninį laišką, labai operatyviai ir maloniai kelialapis buvo pratęstas. Ačiū NoriuNoriuNoriu komandai. Tikrai tapsim dažnesni klientai!
Naudojuosi Jusu teikiamais pasiulymais keleta metu-perku kelialapius i sanatorijas, esu patenkinta tiek pasiulymais tiek greitu aptarnavimu po apmokejimo.Viskas greita ir operatyvu.Sekmes Jums.
Viskas labai puiku, geri pramogų ir poilsio pasiūlymai. Taip pat galima įsigyti puikių dovanų kuponų. Geros kainos. :)
Įsigyjome kelialapį į Vilnius Grand Resort viešbutį (ačiū noriunoriunoiu komandai!) Esam patenkinti visu 100% !!! Nepriekaištingas aptarnavimas tiek registratūroje, tiek restorane ir spa zonoje. Romantiška vakarienė sveika ir soti, gyva muzika, pusryčiai gausūs! Atvykimo metu gavome dovanų gimtadienio proga - burnoje tirpstantį tortą ir vėlyvą išvykimą. Tikrai neturime prie ko prisikabinti.
Su vyru kaip tik grįžome iš šio viešbučio - apturėjome puikų poilsį (ačiū noriunoriunoriu kolektyvui už patarimus :)). Smagiausia tai, jog tokia vieta visiškai šalia Vilniaus. Vos keliasdešimt minučių kelio ir atsidūrėme visai kitoje aplinkoje. Kaip tik mus nustebino maisto kokybė. Buvo tekę apsilankyti šiame viešbutyje prieš daugiau nei kelis metus, tai abu pastebėjome, kad kokybė dar labiau išaugo. Didžiausias ačiū ir viešbučio kolektyvui, kurio kantrybė stebino :) Pasižadėjome čia būtinai grįžti ir paminėti savo sutuoktuvių metines.
S.m.09.29d.isvykau i Druskininkus"Egles"sanatorija-5d.4naktys kelialapiu, kury pirkau noriunoriu svetaineje.Man labai patiko.nes viskas kas buvo parasyta, atitiko tikrove-geros proceduros, geras maitinimas, ir aplamai labai geras aptarnavimas.Buvo malonu.Aciu.
Buvome dviese Trakuose, "TRASALIS"labai patiko, skanus maistas, geras masažistas-vyras- Arsen, baseinai, pirtys.Tik minusas, kad mažos pagalvės kaip vaikams ir nėra šaldiklio, nėra puoduko, lėkštutės, halato.
O as dekoju noriu komandai. Ka tik grizome is Birstono Royal SPA Rezidence. Labai patiko. Tai ka pasiule kelialapyje jau buvo ka veikti, nes mankstos idomios, nugaros masazas puikiai atliekamas. haloterapijos seansai, antistresine relaksacija....baseinas, pirtys...gali mirkti kiek nori...Kambarys erdvus su kondicionavimo sistema. Maitinimas toks, kokio nesitikejau....puikus restoranas...mandagus personalas. Pusryciams tikrai gausus svediskas stalas, vakarienei siulo net 3 patiekalus, t.y. salotas, antra patiekala ir deserta...Pietu nesirinkau, nes nebuvo kada valgyti. Na negalejome nepasinaudoti ir papildomomis SPA centro paslaugomis, nes ten dirba saunus jaunas ir profesionalus kolektyvas. Ir net nuvykus su vaiku galejome pailseti, kadangi yra vaiku zaidimu kambariai, ten pastoviai rodo animacinius filmukus. Ir nepaminejau aplinkos... ramybe, jokio triuksmo. Kadangi esu buvusi ir kitur, galiu drasiai pasakyti, kad verta buvo cia ilsetis ir tai ka pasiule noriu komanda, buvo labai geras pasiulymas. Ateityje vel pasinaudosiu noriu komandos pasiulymais.

Esu patenkintas, viskas sklandziai ir neaiskumu neiskilo, kelis kartus pasinaudojau paslaugomis ir apsilankiau Trasalyje, dabar vel ieskausi kur pigiau, kur neikasiu kainas vasara ;) Aciu, kad esate, as suzavetas Vadove ir jos kurybine komanda!Linkejimai!
Galiu tik pagirti sia imone... maniau kad jau dings musu kelialapis i druskininkus bet merginos ten saunios dirba, viska paaiskino.kad galima pernesti kitai dienai.paaiskino kaip tai padaryti... susisiekiau del perkelimo greitai ir maloniai.p.s. nepavyko isvykti numatytu laiku kuria rezervavom.
Labai saunus patogus puslapis
Ačiū už tai kad esate :)
ačiū, kad esat, labai malonu gauti gerus pasiūlymus.Naudojausi jūsū paslaugomis ir likau patenkinta, dar kartelį ačiū
Džiaugiuosi jūsų pasiūlymais, esant galimybei naudojausi ir naudosiuos. Puikiai praleidome laiką Trasalyje. Ačiū!
Teko pirkti paslaugas. Esame labai patenkinti, visiems patiko.
Dėkojame, kad esate.

Julija
Pirma karta turiu rysi su Noriu....Sio momento neko pasakit ne galiu.Tykiosiu laimesiu priza, ir bus +atsylepimai.
Sveiki, šiandien grįžome iš Birštono royl spa rezident viešbučio, buvome pailsėti ir kartu papramogauti dvi dienas ir vieną naktį, mums labai patiko, jaučiamės pailsėję, atgave. Labai malonus personalas, malonus jų aptarnavimas.Skanūs pusryčiai restorane.Nuostabi gamta, o juo labiau papuolė gražus oras. Linketume visiems ten nuvažiuoti ir pabūti kas nori pabėgti nuo miesto šurmulio. Sėkmės Royl Spa Rezident kolektyvui, Jūs saunuolei! Su pagarba jums Kristina žurnale
Ačiū labai už tobulą aptarnavimą ir gerą nuotaiką! :) Važiuojam jau gal kokį dešimtą kartą ir negalim atsidžiaugti, kaip gera kai poilsis yra apgalvotas ir pasirūpintas. Konsultantai visada aptarnauja su individualiu rūpesčiu ir gera nuotaika! O kainos neįtikėtinai mažos. Ačiū!
Per noriunoriunoriu.lt pirkau kelialapius jau daug kartų tiek sau tiek dovanojau artimiems žmonėms. Viskas buvo PUIKU. Ačiū, kad taip operatyviai aptarnavote, rekomendavote, padėjote rezervuoti poilsį. Malonus kolektyvas, geri pasiūlymai, tad gyvenkite ilgai ir laimingai, kad ir toliau galėtume per jus pirkti gerą poilsį! PAGARBA visam jūsų kolektyvui!

AČIŪ JUMS, kad esate!
Ačiū už Jūsų operatyvumą! Sėkmės Jums!

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Daugiafunkcis sporto centras Dariaus ir Girėno gatvėje – žengtas svarbus žingsnis 06-27 08:51
Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia tarptautinį konkursą daugiafunkcio centro statyboms. Dariaus ir Girėno gatvėje iškilsiančiam sporto ir pramogų kompleksui būsimas rangovas turės paruošti ne...
Tiksliosios technologijos tvariai užaugintam kokybiškam maistui – Lietuvos ūkių dabartis 06-24 22:27
Neįtikėtinu greičiu tobulėjančios šiuolaikinės technologijos ir inovatyvūs sprendimai keičia Lietuvos agrosektoriaus veidą. Pasitelkdami dronus, naudodami tiksliąsias technologijas Lietuvos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%