Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Nordecum

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Nordecum"

Atsiliepimai apie UAB "Nordecum"

SMSPINIGAI.LT

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Nordecum"

Labai patogi svetainė tiek gauti kreditui, tiek mokėti kredito grąžinimą. Šauni įmonė!
Tikrai išgelbėjo ne karta, nauduojausi, ir pasiuliau draugam.
Lukas 2020-05-26 13:35:12
Labai neatsakinga ir žmogaus asmenines teises pažeidinėjanti įmonė. Situacija tokia: šiandien pateikiau paraišką, norint gauti kitos paskolos refinansavimą. Dvi valandas įmonė svarstė pateiktą paraišką, šiek tiek vėliau sulaukiau skambučio iš mane aptarnaujančia darbuotojo, jis prašė atsiųsti išrašą pusės metų laikotarpio, kitaip negalės tinkamai įvertinti galimybių gauti paskolą, šis prašymas tikrai atitinkantis visus įstatymus, bet kita sąlyga mane šokiravo: jis teigė, jog būtina atsiųsti ne tik gaunamų pajamų išrašą, bet ir išlaidų, tai jau pažeidžia mano asmenines teises ir kylo klausimas kaip mano išlaidos gali įtakoti mano galimybes gauti refinansavimą? Nusiuntus nurodytu el.paštu tik pajamų išrašą ir paargumentavus kodėl savo asmeninių išlaidų aš nesiunčiu, netrukus nei dešimčiai minučių gavau atsakymą, cituoju:"Gerai, jūsų pasirinkimas, šiuo metu refinansavimo pasiūlyti jums negalėsime". Manau, toks elgesys su klientais visų pirma nėra deramas, teiginys "jūsų pasirinkimas" leido suprasti, jog tai, kad nesiunčiau išlaidų išrašo panaikino galimybę gauti refinansavimą, ar tai yra teisinga? Jog ginant savo asmenines teises, nebetenku galimybės gauti refinansavimo paskolą? Atsakant į laišką, paprašiau paargumentuoti, kodėl man stebuklingai užkertama galimybė gauti refinansavimą, atsakymo konkretaus taip ir nesulaukiu. Imdamas pirmąjį kreditą, tikrai buvau nustebintas tiek aptarnavimo kokybe, greičiu, tiek pačios įmonės veikla, siūlomomis akcijomis, bet po šio incidento tikrai nerokomenduoju šios įmonės, neketinu pakartotinai naudotis įmonės paslaugomis ir nerekomenduoju jums to daryti. Neleiskite šiai įmonei pažeidinėti jūsų asmeninių interesų ir teisių, nežinia kiek žmonių nežinodami savo teisių siuntė išrašus, ir tik Dievas žino, kokiems tikslams ši įmonė juos naudojo.
p. Lukai, mūsų bendrovė, kaip ir visi kiti vartojimo kredito davėjai, prieš priimdami sprendimą dėl kredito suteikimo turi įvertinti vartojimo kredito gavėjo mokumą, vadovaudamiesi Vartojimo kredito gavėjų mokumo vertinimo ir atsakingo skolinimosi nuostatais bei vartojimo kredito davėjų vidinėmis kreditingumo vertinimo taisyklėmis. Vartojimo kredito davėjas turi įvertinti visus objektyviai numanomus reikšmingus veiksnius, ypač tokius kaip tvarios vartojimo kredito gavėjo pajamos, taip pat žinomas arba galimas žinoti vartojimo kredito gavėjo išlaidas, susijusias ne tik su vartojimo kredito grąžinimu, taip pat atsižvelgti į pajamas, liekančias būtiniausioms namų ūkio išlaikymo išlaidoms padengti. Atsižvelgiant į tai vartojimo kredito davėjas pagrįstai paprašė pateikti objektyvius įrodymus - išlaidas patvirtinančius dokumentus, reikalingus teisingam vartojimo kredito gavėjo kreditingumui įvertinti.
Labai puikūs darbuotojai, rūpestingi, išsamiai ir paprastai išaiškina, malonu buvo tvarkyti dokumentus. Linkiu ko geriausios sėkmės darbe.
Ačiū.
Oi, pamačiau Jūsų reklamą apie pirmą kreditą nemokamą pačiu laiku. Ačiū! Jūs mane išgelbėjote! Planuoju grąžinti tvarkingai!
a******ų a*******i. Siūlo daugiau nei norim imti. Reklamuoja jog pirmasis kreditas nemokamai, o net neduoda ir negali paaiškinti kodėl. Mikčioja, mano istorija švari, kreditų ar skolų nėra, darbas taspats 25metai, pajamos pastovios bet vat ne atsiprasome duot negalime. Nieko neuždirbs ir neduoda. Melagių melagiai. Ir taip dviem zmonėm negalėjo paaiškinti kodėl neduos... juokdariai. Išsitrinkit tv reklamą neapgaudinėję žmonių!!!
Man jūs patinkate, tik daugiau pasitikėkit savo senais mokiais klientais, tada ir jie mažiau burbės)). Nors jūs sakote, kad turite vadovautis visokiais ten įstatymais ir pan. Nu, ok, svarbu su jumis lengva ir paprasta.
Jusu imone pati normaliausia is visu, jokiu man klausimu nekyla su grazinimais, nemaustot klientu, labai aiski svetaine, jokiu ten rebusu kaip kitur, klestekite toliau!
Esu labai dekinga JUMS ! Geros dienos ir Sekmes darant gerus darbus !
Neatsakingi įmonės darbuotojai iki gali nesutvarko visu dokumentu finansiniu. Pvz. dabar imant didesnę paskola bankas prisikabino jog pilnai neuždaryta viena buvusi paskola (7 metu senumo!).
Labai gerai viskas vyksta smspinigai. Greitai atsako ir į čatą ir į FB, labai patobulėjo savitarna, viskas paprasta svetainėje, o dar ir sunkiu metu padeda, labai ačiū už supratimą.
Manau, imone veikia puikią, visada viską labai gerai išaiškina.
Labai puiki įmonė. Nuoširdžiai nesuprantu tų, kurie čia skundžiasi. Juk kiti vartotojai ir nepatikrins to, ką jūs parašėt. Bent jau mano patirtis su šita įmone - vien teigiama. Esu sena jų klientė. Buvau trumpam „perbėgusi“ pas kitą kreditorių, bet grįžau. Čia tikrai pakanka dėmesio, kantrybės ir kompetencijos.
Žadėjo refinansavimą, atsiuntė pasiūlymą, tik norejau pasiklausti kodel tokia suma, beveik savaitę laiko vertėt laukti, kiekvieną dieną atsiųsti tai tą ir aną. Kelis kartus net tą patį per ta pati, o ant galo sakė atsiprašom nieko negalim padėti, nevedžiokit žmonių už nosies. Žmonės nepasitikekit.
Puiku patogu kai reikia issisukt is padeties. Ir labai puikus kolektyvas dirba.
Labai neatsakinga įmonė, skambinau, niekas neatsako 45minutes, parašius per chat darbuotoja ar darbuotojas nesuinteresuotas padėti išspręsti susidariusią situaciją, nukreipė į info@smspinigai.lt, kur niekas nesureagavo į laišką penkta diena. Kur kreiptis toliau siūlot? Į vartotojų teises, gerbiami SMS pinigai ??? Norėčiau jūsų atsakymo. Dar vėliau pratęsiu situaciją pasakoti, kaip viskas baigėsi, nes pati dirbdama klientų aptarnavimo sferoje neesu susidūrus su tokiu neatsakingumu aptarnaujant klientą. Pasitempkite, nes neketinu pakartotinai naudotis Jūsų paslaugomis. Esu labai labai nusivylus ir nepatenkinta. Niekam nesiūlau naudotis šios įmonės paslaugomis, jeigu tik yra tokia galimebė.
Esu labai patenkinta Agne, kuri labai maloniai pataria, bendrauja, iesko kompromisu yra labai supratinga! Ačiu Agne!Kuo geriausios kloties Jums
Labai patiko refinansavimas. Labai patogu, dabar nebereikia daug skirtingų mokėjimų per banką daryti. Viskas viename mokėjime. Tikrai rekomenduoju!
Labai patogu pildyti viską telefonu. Net keista, tikrai nesitikėjau
Visada naudojuosi šios įmonės paslaugomis. Malonus, greitas aptarnavimas, aiškumas. O visi, kurie žemiau inkščia ir skundžiasi, tai tegu įsivertina save. Ar tikrai viskas jau taip blogai ir ar jums viskas gyvenime visada blogai. Tada jau čia jūsų problema, o ne kitų.
Labai nemandagi ir netaktiška darbuotoja su rusų kalbos akcentu atsiliepianti į skambučius, informacijos nesuteikia, įsakmiu tonu LIEPIA neskambinėti. Su tokiomis įmonėmis reikalų reiktų išvis neturėti, ačiū dievui kreditas ne mano, bet užjaučiu klientus, jei tokios save įsivaizduojančios "divos" ten dirba. Tvarkykitės savo komunikaciją!
Vartotoja 2017-12-12 10:09:17
veiki, vis dar turiu labai nemalonią situaciją su šia įmone. 2017.09.18 paiimiau 150 eurų kreditą, bet kadangi gavau tik 120, nes 30 eurų sutarties pasirašymo mokestis, kreditą tą pačią minutę atidaviau, bet vis dar iki šiol dienos sistemoje yra infirmacija jog aš jiem neatidavusi paskolos, kai tik sužinojau kreipiausi i įmonę ir vis toks pats atsakymas, papildomai atnaujinome informaciją ir per 5.d.d paskolą pasinaikins, bet niekas nepasinaikina. Ir nuo rugsėjo 18 dienos, manau praejo daugiau nei 5d d. Nebežinau ką daryt, atsakymas vis dar tas pats. Labai neatsakinga įmonė.
Taip ir pas mus ta pati bėda...
O tie, kurie rašot, kad viskas su jais (SMS pinigai) tvarkoje, pabandykit pažiūrėt savo kredito istorijas Lietuvos Banke (per Valdžios Vartus) ir pamatysit, kad ne vieno iš Jūsų atsiskaitymas nebus pateiktas iki galo. Nesvarbu, kad pačioje SMS pinigai savitarnos sistemoje Jums rodo, kad Jus neskolingi...Į aukštesnes instancijas, aplaidūs darbuotojai, nesutvarko iki galo ir nepriduoda visų reikiamų dokumentų...Todėl Jus (Taip pat ir mes) vis dar skolingi Lietuvos bankui!
Prieš 2 metus paėmėm kreditą 6 mėnesiams. Viską laiku sumokėjom ir pamiršom. Šiuo metu, tvarkomės kreditinę kortelę savo banke ir mums neduoda. Kodėl? Todėl, kad įmonė Nordecum nesutvarkė iki galo visų atsiskaitymų ir pateikė Lietuvos bankui melagingą informaciją : (Pasirodo- mes, pasak Nordecum, vis dar jiems skolingi!!! Nors, pagal SMS pinigai savitarnos išrašus-jokių skolų nėra. Išsitraukėm iš Lietuvos banko pažymą apie kreditingumą- mes skolingi !!! Nusiuntėm pažtymą į Nordecum- pirmame laiške padėkojo už pažymą ir prižadėjo sutvarkyti viską iki galo. Daugiau jokių atsakymų negaunam jau antra savaitė ir nieko nesutvarkyta... Kaip buvos skolingi, pasak jų, taip ir esam, nors atsiskaitę pilnai jau prieš 1 metus ir 10 mėnesių. Būkit atsargūs, nes, kai reikės rimtesnės paskolos, turėsit problemų dėl šių "maloniai" bendraujančių darbuotojų aplaidumo...Nežinau kada bus sutvarkyta viskas iki galo...
Man su jusu komanda buvo malonu bendrauti daugiau tokiu darbuotoju kaip pas jus
Pats baisiausias aptarnavimas. Konsultantai kaip laukiniai. Parasius laba diena, net nesisveikina. atsako taip arba ne. kazkada teiravaus del kredito, nes turejau nemazai klausimu. kai parasiau, tai atsakymus buvo toks: ne. nei laba diena, nei viso gero. baisu.
Ačiū jums labai už tokį malonų ir netikėtą sveikinimą gimtadienio proga. Tegul jūsų palinkėjimai išsipildo.
Gediminas 2018-10-02 10:40:21
siuntinėja reklamines žinutes atsibodo kaip atsisakyti
Sveiki, Gediminai, prisijunkite prie www.smspinigai.lt savitarnos ir panaikinkite žymėjimą, kad norite gauti mūsų reklamą, arba susisiekite su mumis el.paštu info@smspinigai.lt ir pažymėsime, kad Jūs nenorite gauti mūsų reklamos. Pagarbiai, Smspinigai.lt
siuntinėja reklamines žinutes atsibodo kaip atsisakyti
Kadangi kreditų dar neturėjau, tai ieškojau pirmo kredito palankiausiomis sąlygomis - chmmm, radau - net 9 mėnesiams 1000 eurų, be jokio sutarties ar administravimo ir pan. mokesčių. Taip ir pasakė: 1000 paimat 1000 ir grąžinat. Sutartyje tas pats. Na ko reikia dar?
Nerealus greitis. Prieš tai teko kreiptis į bankus ir laukti keletą dienų. Labai draugiškas aptarnavimas
Labai ačiū... Labai maloniai bendravote, Agne.
Būsiu jūsų klientas ir ateity.
Ėmiau, imu ir imsiu kreditus čia! Mane ypač veža normalus aptarnavimas ir dėmesys klientui.
Darjušas:
aciu jusu komandai uz gimtadienio sveikinimus. Jus tikrai super!
aciu uz informacija, fantastiskas aptarnavimas, tikrai rekomenduosiu iJus ir kitiems!
Naudojausi smspinigai.lt paslaugomis visus metus. Emiau kredita 1 metams. Gana greitai gavau atsakyma dėl kredito ir pinigus į saskaita ta pačia dien. Jei prireiks pinigu kreipsiuos dar karta
man labai patiko nauja kreditoriaus svetaine, viskas paaiškinta šiuolaikiškai atrodo. Šaunuoliai, kad atsinaujino!
Labai norėčiau padėkoti vadybininkei Ingai už pagalbą ir kantrybę!
Paskambino man sios imones darbuotojas ir primine, kad veluoju, o as laukiu atlyginimo. Tikrai aciu uz ju supratinguma ir grazu bendravima su klientu. Labai gerbiu ir vertinu! Pasizadejau, kad apsimokesiu skolas ir nebeveluosiu. Geros dienos visiems.
Jolanatas 2018-04-23 13:11:36
Gal čia konkurentai varo blogus atsiliepimus? Nieko nesuprantu. Reikėjo pinigų. Užpildžiau paraišką, susisiekė su manim, paprašė kai kurių dokumentų, nes Sodra nerodo mano darbo užmokesčio, nusiunčiau ir gavau kreditą. Yra sutartis, mokėjimo grafikas - pasinaudok ir mokėk laiku bei tvarkingai. Kažin ką gali pripaišyti papildomai jei esi tvarkingas klientas. Nieko!
Laba diena gerb. Jolanatas, mano subjektyvi nuomonė, už kurią atsipršau jei ižeidžiu Jus, bet Jūsų atsakymas net ne į temą. Aš pakomentavau UAB "Nordecum" veiksmus, susijusius su mano asmens duomenimis. Aš neesu UAB "Nordecum" klientas. Gal vertėjo įsiskaityti į mano asmeninį komentarą prieš tai, kaip rašyti apie mane: "...čia konkurentai varo blogus atsiliepimus..."
Geros Jums dienos gerb. Jolanatas
Modestas 2018-04-23 12:18:01
Sveiki, šiandien ne iš šio ne iš to UAB "Nordecum" pasidomėjo mano kreditingumo duomenimis. Aš nepildžiau jokios paraiškos, jokios paskolos neprašiau nei telefonu, nei elektroniniu būdu, tik apsilankiau smscredit.lt interneto svetainėje. Ir tokio pagrindo pakako domėtis mano, asmens duomenimis...?
Pritariu. Ir mano patirtis - teigiama. Nežinau, gal todėl, kad esu dirbanti, neturinti nesumokėtų skolų, bet man nekyla jokių problemų su kredito gavimu ir jo grąžinimu. Dar pasiūlė kreditų refinansavimą, tai dabar galvoju...
Ačiū Jums! Labai operatyviai suteikėte paskolą, jau ne pirmą kartą skolinuosi pas jus ir dar neteko nusivilti. Kartais sunku prisikambinti, bet į email ir chatą visada atsakote. Rekomenduoju jus ir kitiems!
Paėmiau 1000eur paskolą - tiek pat ir grąžinau, nei centu daugiau! Man akcija patiko:)
Nesuprantu kodel tiek daug nepatenkintu... turejau sioje imoneje pora kreditu, tvarkingai apmokejau, jokiu problemu nekilo. Prisiskambinti taip, sutinku, yra labai sunku...ir neprisiskambinau, kai norejau...tai parasiau email ir atsake. Visa reikiama informacija prieinama internetu ir apmokejau visas saskaitas, kai reikejo.
Et, gaila, kad nepaskaičiau jūsų komentarų anksčiau ir susidėjau su šia kredito unijos A********S.Kai ėmiau tik 100 eu kredituką, tai vos ne kiekvieną valandą atakavo žinutėmis.Nespėjo pinigai ateiti į banko sąskaitą, tai iš kartu atėjo sąskaita, kad susimokėčiau 20.00 eu.Tai kaip čia įšeina-kalbėjo, kad 3 mėn. jokių palūkanų ir mokesčių, o dabar atvirkštinė situacija.Noriu pranešti, kad pinigus grąžinu, bet niekaip nesusisiekti su jais.a******ų kontora.Geriau už Moment Credit nėra-jokių problemų nebuvo.
O i sita imone imanoma dasiskambinti? Tris kart skambinau ir pralaukiau po 45 min, (daugiau telefono aparatas neleidzia) nieks nei atsiliepe nei perskambino, sudina kompanija su visais darbuotojais
Patariu neprasidet su jeis, nes jei turesit finansiniu problemu, supratimo nelaukit.Man buvo likus paskutine imoka iki sutarties pabaigos, paskambinau paprasiau palaukti imokos, kad sumokesiu su palukanom, sake gerai, be problemu.Praejus keliom savaitem, perdave isieskojimu tarnybai, taip mano imoka padvigubindami, neziurint i tai, kad visa laikotarpy mokejau tvarkingai

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Lengvatinė verslo paskola už 0,1% metinių palūkanų

Adresas: Igno Šimulionio g. 3-87, LT-04330 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ – smulkaus ir vidutinio verslo finansuotojas. Skirtingiems verslo poreikiams patenkinti „Noviti finance“ siūlo įvairias finansavimo priemones: verslo paskolas, faktoringą, mokėjimo atidėjimo garantiją. Skaidri kainodara. Finansavimas vos per 1 dieną. Visi procesai internetu. Pasirinkite tai, ko...
Factris LT1
Factris (buvęs DEBIFO)

Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; bankai, bankinės operacijos; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai...
Secure Nordic Payments
Mistertango

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, LT-12126 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos.
Mistertango – patogus ir patikimas finansinių paslaugų partneris Jūsų verslui ir asmeniniams poreikiams. Mūsų sąskaitą galite atsidaryti nuotoliniu būdu, ją valdyti naudojantis patogia svetaine ir mobiliąja programėle, kad ir kur bebūtumėte. Maksimaliai išnaudokite SEPA mokėjimus su Mistertango!
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Maironio g. 26B, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

Vokietijos keleivių vežėjas "FlixBus" plečiasi į Baltijos šalis
Vokietijos keleivių vežėjas "FlixBus" plečiasi į Baltijos šalis 07-08 13:22
Daugiau nei 30-yje šalių veikiantis vežėjas autobusais plečia savo veiklos geografiją, Lietuvoje bendradarbiaus su "Ollex".
Norvegiškas bankas pradeda veiklą Lietuvoje
Norvegiškas bankas pradeda veiklą Lietuvoje 07-08 13:18
Kelis mėnesius pavėlavęs, Lietuvoje teikti vartojimo paskolas ir priimti indėlius pradeda "Fjord Bank". Skaitmeninis bankas aptarnaus tik internetu.
"Ober-Haus": antrąjį ketvirtį naujų butų rinka 3 didmiesčiuose smuko apie 70%
"Ober-Haus": antrąjį ketvirtį naujų butų rinka 3 didmiesčiuose smuko apie 70% 07-08 12:48
Šių metų antrasis ketvirtis Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos naujų butų rinkoje buvo maždaug 70% kuklesnis nei pernai.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Walmart 126,95 +6,78%