Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Nordecum

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Nordecum"

Atsiliepimai apie UAB "Nordecum"

SMSPINIGAI.LT

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Nordecum"

Puiku patogu kai reikia issisukt is padeties. Ir labai puikus kolektyvas dirba.
Labai neatsakinga įmonė, skambinau, niekas neatsako 45minutes, parašius per chat darbuotoja ar darbuotojas nesuinteresuotas padėti išspręsti susidariusią situaciją, nukreipė į info@smspinigai.lt, kur niekas nesureagavo į laišką penkta diena. Kur kreiptis toliau siūlot? Į vartotojų teises, gerbiami SMS pinigai ??? Norėčiau jūsų atsakymo. Dar vėliau pratęsiu situaciją pasakoti, kaip viskas baigėsi, nes pati dirbdama klientų aptarnavimo sferoje neesu susidūrus su tokiu neatsakingumu aptarnaujant klientą. Pasitempkite, nes neketinu pakartotinai naudotis Jūsų paslaugomis. Esu labai labai nusivylus ir nepatenkinta. Niekam nesiūlau naudotis šios įmonės paslaugomis, jeigu tik yra tokia galimebė.
Esu labai patenkinta Agne, kuri labai maloniai pataria, bendrauja, iesko kompromisu yra labai supratinga! Ačiu Agne!Kuo geriausios kloties Jums
Labai patiko refinansavimas. Labai patogu, dabar nebereikia daug skirtingų mokėjimų per banką daryti. Viskas viename mokėjime. Tikrai rekomenduoju!
Labai patogu pildyti viską telefonu. Net keista, tikrai nesitikėjau
Visada naudojuosi šios įmonės paslaugomis. Malonus, greitas aptarnavimas, aiškumas. O visi, kurie žemiau inkščia ir skundžiasi, tai tegu įsivertina save. Ar tikrai viskas jau taip blogai ir ar jums viskas gyvenime visada blogai. Tada jau čia jūsų problema, o ne kitų.
Labai nemandagi ir netaktiška darbuotoja su rusų kalbos akcentu atsiliepianti į skambučius, informacijos nesuteikia, įsakmiu tonu LIEPIA neskambinėti. Su tokiomis įmonėmis reikalų reiktų išvis neturėti, ačiū dievui kreditas ne mano, bet užjaučiu klientus, jei tokios save įsivaizduojančios "divos" ten dirba. Tvarkykitės savo komunikaciją!
Vartotoja 2017-12-12 10:09:17
veiki, vis dar turiu labai nemalonią situaciją su šia įmone. 2017.09.18 paiimiau 150 eurų kreditą, bet kadangi gavau tik 120, nes 30 eurų sutarties pasirašymo mokestis, kreditą tą pačią minutę atidaviau, bet vis dar iki šiol dienos sistemoje yra infirmacija jog aš jiem neatidavusi paskolos, kai tik sužinojau kreipiausi i įmonę ir vis toks pats atsakymas, papildomai atnaujinome informaciją ir per 5.d.d paskolą pasinaikins, bet niekas nepasinaikina. Ir nuo rugsėjo 18 dienos, manau praejo daugiau nei 5d d. Nebežinau ką daryt, atsakymas vis dar tas pats. Labai neatsakinga įmonė.
Taip ir pas mus ta pati bėda...
O tie, kurie rašot, kad viskas su jais (SMS pinigai) tvarkoje, pabandykit pažiūrėt savo kredito istorijas Lietuvos Banke (per Valdžios Vartus) ir pamatysit, kad ne vieno iš Jūsų atsiskaitymas nebus pateiktas iki galo. Nesvarbu, kad pačioje SMS pinigai savitarnos sistemoje Jums rodo, kad Jus neskolingi...Į aukštesnes instancijas, aplaidūs darbuotojai, nesutvarko iki galo ir nepriduoda visų reikiamų dokumentų...Todėl Jus (Taip pat ir mes) vis dar skolingi Lietuvos bankui!
Prieš 2 metus paėmėm kreditą 6 mėnesiams. Viską laiku sumokėjom ir pamiršom. Šiuo metu, tvarkomės kreditinę kortelę savo banke ir mums neduoda. Kodėl? Todėl, kad įmonė Nordecum nesutvarkė iki galo visų atsiskaitymų ir pateikė Lietuvos bankui melagingą informaciją : (Pasirodo- mes, pasak Nordecum, vis dar jiems skolingi!!! Nors, pagal SMS pinigai savitarnos išrašus-jokių skolų nėra. Išsitraukėm iš Lietuvos banko pažymą apie kreditingumą- mes skolingi !!! Nusiuntėm pažtymą į Nordecum- pirmame laiške padėkojo už pažymą ir prižadėjo sutvarkyti viską iki galo. Daugiau jokių atsakymų negaunam jau antra savaitė ir nieko nesutvarkyta... Kaip buvos skolingi, pasak jų, taip ir esam, nors atsiskaitę pilnai jau prieš 1 metus ir 10 mėnesių. Būkit atsargūs, nes, kai reikės rimtesnės paskolos, turėsit problemų dėl šių "maloniai" bendraujančių darbuotojų aplaidumo...Nežinau kada bus sutvarkyta viskas iki galo...
Man su jusu komanda buvo malonu bendrauti daugiau tokiu darbuotoju kaip pas jus
Pats baisiausias aptarnavimas. Konsultantai kaip laukiniai. Parasius laba diena, net nesisveikina. atsako taip arba ne. kazkada teiravaus del kredito, nes turejau nemazai klausimu. kai parasiau, tai atsakymus buvo toks: ne. nei laba diena, nei viso gero. baisu.
Ačiū jums labai už tokį malonų ir netikėtą sveikinimą gimtadienio proga. Tegul jūsų palinkėjimai išsipildo.
Gediminas 2018-10-02 10:40:21
siuntinėja reklamines žinutes atsibodo kaip atsisakyti
Sveiki, Gediminai, prisijunkite prie www.smspinigai.lt savitarnos ir panaikinkite žymėjimą, kad norite gauti mūsų reklamą, arba susisiekite su mumis el.paštu info@smspinigai.lt ir pažymėsime, kad Jūs nenorite gauti mūsų reklamos. Pagarbiai, Smspinigai.lt
siuntinėja reklamines žinutes atsibodo kaip atsisakyti
Kadangi kreditų dar neturėjau, tai ieškojau pirmo kredito palankiausiomis sąlygomis - chmmm, radau - net 9 mėnesiams 1000 eurų, be jokio sutarties ar administravimo ir pan. mokesčių. Taip ir pasakė: 1000 paimat 1000 ir grąžinat. Sutartyje tas pats. Na ko reikia dar?
Nerealus greitis. Prieš tai teko kreiptis į bankus ir laukti keletą dienų. Labai draugiškas aptarnavimas
Labai ačiū... Labai maloniai bendravote, Agne.
Būsiu jūsų klientas ir ateity.
Ėmiau, imu ir imsiu kreditus čia! Mane ypač veža normalus aptarnavimas ir dėmesys klientui.
Darjušas:
aciu jusu komandai uz gimtadienio sveikinimus. Jus tikrai super!
aciu uz informacija, fantastiskas aptarnavimas, tikrai rekomenduosiu iJus ir kitiems!
Naudojausi smspinigai.lt paslaugomis visus metus. Emiau kredita 1 metams. Gana greitai gavau atsakyma dėl kredito ir pinigus į saskaita ta pačia dien. Jei prireiks pinigu kreipsiuos dar karta
man labai patiko nauja kreditoriaus svetaine, viskas paaiškinta šiuolaikiškai atrodo. Šaunuoliai, kad atsinaujino!
Labai norėčiau padėkoti vadybininkei Ingai už pagalbą ir kantrybę!
Paskambino man sios imones darbuotojas ir primine, kad veluoju, o as laukiu atlyginimo. Tikrai aciu uz ju supratinguma ir grazu bendravima su klientu. Labai gerbiu ir vertinu! Pasizadejau, kad apsimokesiu skolas ir nebeveluosiu. Geros dienos visiems.
Jolanatas 2018-04-23 13:11:36
Gal čia konkurentai varo blogus atsiliepimus? Nieko nesuprantu. Reikėjo pinigų. Užpildžiau paraišką, susisiekė su manim, paprašė kai kurių dokumentų, nes Sodra nerodo mano darbo užmokesčio, nusiunčiau ir gavau kreditą. Yra sutartis, mokėjimo grafikas - pasinaudok ir mokėk laiku bei tvarkingai. Kažin ką gali pripaišyti papildomai jei esi tvarkingas klientas. Nieko!
Laba diena gerb. Jolanatas, mano subjektyvi nuomonė, už kurią atsipršau jei ižeidžiu Jus, bet Jūsų atsakymas net ne į temą. Aš pakomentavau UAB "Nordecum" veiksmus, susijusius su mano asmens duomenimis. Aš neesu UAB "Nordecum" klientas. Gal vertėjo įsiskaityti į mano asmeninį komentarą prieš tai, kaip rašyti apie mane: "...čia konkurentai varo blogus atsiliepimus..."
Geros Jums dienos gerb. Jolanatas
Modestas 2018-04-23 12:18:01
Sveiki, šiandien ne iš šio ne iš to UAB "Nordecum" pasidomėjo mano kreditingumo duomenimis. Aš nepildžiau jokios paraiškos, jokios paskolos neprašiau nei telefonu, nei elektroniniu būdu, tik apsilankiau smscredit.lt interneto svetainėje. Ir tokio pagrindo pakako domėtis mano, asmens duomenimis...?
Pritariu. Ir mano patirtis - teigiama. Nežinau, gal todėl, kad esu dirbanti, neturinti nesumokėtų skolų, bet man nekyla jokių problemų su kredito gavimu ir jo grąžinimu. Dar pasiūlė kreditų refinansavimą, tai dabar galvoju...
Ačiū Jums! Labai operatyviai suteikėte paskolą, jau ne pirmą kartą skolinuosi pas jus ir dar neteko nusivilti. Kartais sunku prisikambinti, bet į email ir chatą visada atsakote. Rekomenduoju jus ir kitiems!
Paėmiau 1000eur paskolą - tiek pat ir grąžinau, nei centu daugiau! Man akcija patiko:)
Nesuprantu kodel tiek daug nepatenkintu... turejau sioje imoneje pora kreditu, tvarkingai apmokejau, jokiu problemu nekilo. Prisiskambinti taip, sutinku, yra labai sunku...ir neprisiskambinau, kai norejau...tai parasiau email ir atsake. Visa reikiama informacija prieinama internetu ir apmokejau visas saskaitas, kai reikejo.
Et, gaila, kad nepaskaičiau jūsų komentarų anksčiau ir susidėjau su šia kredito unijos A********S.Kai ėmiau tik 100 eu kredituką, tai vos ne kiekvieną valandą atakavo žinutėmis.Nespėjo pinigai ateiti į banko sąskaitą, tai iš kartu atėjo sąskaita, kad susimokėčiau 20.00 eu.Tai kaip čia įšeina-kalbėjo, kad 3 mėn. jokių palūkanų ir mokesčių, o dabar atvirkštinė situacija.Noriu pranešti, kad pinigus grąžinu, bet niekaip nesusisiekti su jais.a******ų kontora.Geriau už Moment Credit nėra-jokių problemų nebuvo.
O i sita imone imanoma dasiskambinti? Tris kart skambinau ir pralaukiau po 45 min, (daugiau telefono aparatas neleidzia) nieks nei atsiliepe nei perskambino, sudina kompanija su visais darbuotojais
Patariu neprasidet su jeis, nes jei turesit finansiniu problemu, supratimo nelaukit.Man buvo likus paskutine imoka iki sutarties pabaigos, paskambinau paprasiau palaukti imokos, kad sumokesiu su palukanom, sake gerai, be problemu.Praejus keliom savaitem, perdave isieskojimu tarnybai, taip mano imoka padvigubindami, neziurint i tai, kad visa laikotarpy mokejau tvarkingai
Tragedija ne įmonė. Konsultantės gal ir maloniai kalba, tačiau problemų sprendimas gautų minusinį įvertinimą sistemoje. Informacijos nepateikia jokios, ko paklausi, to negausi, į laiškus apskritai neatsako, žodžiu, tragedija.
Darydamas pavedimą nurodžiau ne tokią mokėjimo paskirtį ir 3 dienas turėjau pats ieškot įmokos Payseroje, kol jie pagaliau sugebėjo pamatyt. Nepaisant to, praėjus savaitei po vėlavimo (kadangi nematė įmokos), skolą sugebėjo perduot išieškojimo įmonei. Iš tokių įmonių vieni nuostoliai ir problemos, patariu NIEKADA neprasidėti su šita įmone, nes tik ir ieško kaip daugiau ištraukt iš žmogaus, nes įkainiai beprotiški. Ką kalbėt apie įkainius, kai savo svetainėje net nesugeba aiškiai pateikti informacijos, ko ieškosi - to nerasi.
Pati blogiausia ir neatsakingiausia įmonė iš paskolų bendrovių. Neprasidėkit.
O aš noriu pasidalinti geromis emocijomis.
Kreipiausi į bendrovę dėl kredito ir refinansavimo. Konsultantė buvo labai maloni, viską detaliai paaiškino. Aš sutaupiau nemažą pinigų sumą. Likau tikrai patenkinta ir tikrai rekomenduoju naudotis UAB Nordecum teikiamomis paslaugomis.
Ir dar. Mane labai stebina mūsų pačių pyktis ir pagieža: kai mums patiems kažko reikia, mes mokame būti geri, mieli ir supratingi. Tačiau, jeigu gauname neigiamą atsakymą arba ne tokį kokio mums reikėtų - pykčiui nėra ribų. Ir noriu pasakyti, kad mes jau tokie: jeigu mums blogai (nors ir patys dažnai būname dėl to kalti) - mes rašome blogus atsiliepimus, skundžiamės kur tik galima. Tačiau, kaip jau sakiau, daug daugiau yra patenkintųjų. Ir tie patenkintieji neturi laiko rašinėti. Jie tiesiog gyvena.... Ir yra daug laimingesni už besiskundžiančius....
violeta 2015-11-02 16:08:38
Ar nebus cia ta pati.seip visos operatores labai malonios, o vakar su tokia kalbejau, kad susimasciau las tokiai vistai toki darba suteike
Labai nemalonus konsultantai ipac vyras reke, ginciojesi jem ne su zmonem dirbti o sukiaulem kiaulydem,
Nesamone. Esu skolinga ir jau 3 savaites bandau prisiskambint ir vis ta pati girdziu "visi konsultantai uzimti'. O laukiu ir po 5-10-20 minuciu. Nerimta imone ir d*****i darbuotojai.
Jo nekazkas su bendravimu jiems rasaii, o jie nieko neatraso
Pati prasciausia greituju kreditu imone, niekam nerekomenduoju.
Netycia (per savo ziopluma) padariau pavedima siai imonei, nes buvo bankinis ruosinys is senesnio pavedimo.
Paprasiau permoka grazinti per LIVE CHAT, bet ten atsakymo jokio nesulaukiau, tuomet bandziau skambinti i ofisa, taip pat man telefono niekas nekele, parasiau tuomet laiska ir sulaukiau pagaliau kita diena atsakymo, kad grazins man permoka uz nedidele 5 euru mokesti.
Bandziau issiaiskinti:
As: Uz ka yra 5 euru mokestis?
SMS: Mokestis yra uz paslauga.
As: kas tai yra per paslauga?
SMS: Tokia paslauga.

TOKIA PASLAUGA? Jus rimtai, kas tai per atsakymas? Jokios konkretikos...
Na gerai...toliau seke klausimas, kada bus grazinti pinigai, tai sake ta pacia diena nuo prasymo gavimo.
Pinigu negavau ta diena, tik kita diena, parasius dar pora laisku.

Viena karta pasinaudojau Ju paslaugomis ir daugiau nebenoriu.
Įmonės sms žinutės ir skambučiai atakuoja visą šeimą. Mes niekada nesinaudojome jūsų paslaugomis, bet vis siunčiamos reklamos ir netgi kelis kartus atsiųsta žinutė, kad ‘ kredito nepavyko paimti, nes neužtektinas pinigų likutis’ ar kažkaip panašiai. Su niekuo neįmanoma susisiekti. Kas per įmonė…
Patariu neturėti jokių reikalų su šia bendrove, sakau iš savo patirties. Turėjau kelias kredito sutartis, teko permokėti grąžinant visą kredito sumą iškart. Pateikus prašymą grąžinti pinigus, sulaukiau atsakymo, kad toks dalykas neįmanomas, pelno mokestis jau sumokėtas, žodžiu pinigų nėra. Paprašius paaiškinti detaliau, sulaukiau skambučio, bendravimas su klientais klaikus, pakeltas tonas ir pan.
emiau paskola 3metams 2200e, per 4 menesius sumokejau 532e, meneine imoka buvo 133.33e. sendien nusprendziau grazint visa likusia suma, ir man pasake kad turiu sumoketi 2153.71e. Tai Kokias jie ten palukanas skaiciuoja, jei nuo 534e jau sumoketu pinigu per 4men tesumazejo 46e. Tai kur dingo 477e? Suprantu galejo buti koke mokesciai papildomi bet ne 477e! Su kitom pinigus mokanciom bendrovem dar taip stiprei neteko nukentet. Kiek man buvo aiskinta nuo pradziu Kai kalbejau, sake kuo greiciau sumokesiu, perskaiciuos ir tuo suma bus mazesne. Pz
Įmonės vadovui reikėtu susirūpinti "konsultantų" bendravimo įgūdžiais. Paskaičius atsiliepimus, susidaro įspūdis, kad įmonėje nieko nedaroma su šių "konsultantų" bendravimo pradmenų tobulinimo. Kiek metų tai ignoruojama? Neseniai, teko bendrauti su tokiu "konsultantu" (vyruku). Viskas tas pats, kas ir anksčiau buvo rašyta. Nuo pat pokalbio pradžios iki, jo "konsultanto" telefono ragelio padėjimo.... Neprisistato, o reikalauja mano asmens kodo, vardo, pavardės, sutuoktinio asmens kodo, ir kt. duomenų, įžūlus, grubus bendravimas, piktas tonas, Po pastabos pateikimo, padeda telefono ragelį. Jausmas, kad tai, labai nerimta įmonė ir su "tokiu" personalu.... Galimai, įmonė turi daug problemų, nesusipratimų su klientais dėl tokio lygio "konsultantų". Siūlau, vadovui labai rimtai susirūpinti šiuo padaliniu.
Sveiki.noreciau parasyt apie ypac nemandagia Jusu darbuotoja.Su ja kalbejau 2015 11 01. 16 :26 val.situacija tokia, kad esu pasiemusi greitaji kredita is jusu imones, saziningai ir laiku sumoku imokas, taciau viena diena darydama pavedima supainiojau saskaita ir vietoj drauges pinigus pervedziau jum.Man paskambino konsultante ir taip pradejo izuliai kalbet, tokiu pakeltu tonu.tikrai jai tik valytoja dirbt.sako ji man, mes gavom imoka su paskirtim yz suknele.As paklausiau ar nera galimybes grazint tu pinigu, o si atsove ka jus cia nusisnekat, pati kalta, kad supainiojot!ar ji negalejo tiesiog paaiskint, kad ta suma nusiminusuos nuo sumos, ???kai pati paklausiau tai atsove NU TAI JO.. susidaro ispudys, kad jai visai jos darbas nepatinka..na pati dirbu aptarnavimo srity, suprantu, kad galbut bloga nuotaika, ar ja kaskas sugadino, taciau klientai to girdet neturi!
kaip jie daėdė su savo ikyriom reklamom į el.paštą siuntinėjant, tai jau truksta kantrybės.Nenoriu aš tų kreditų, su*iktų paskolų-atsikabinkit

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Thezis
Auditas, apleista buhalterinė apskaita

Adresas: S. Žukausko g. 2D, LT-49346 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB THEZIS specializuojasi audito ir buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo srityse. Atlieka Europos Sąjungos finansuojamų projektų auditą, įvairių fondų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą. Garantuoja klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą. Finansinių ataskaitų rinkinio auditas. Auditas (...

I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 21:37
Tiksint paskutinėms prezidento rinkimų agitacijos valandoms, penktadienio vakarą Daukanto aikštėje Vilniuje rengiami kandidatų į prezidentus, Gitano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės, debatai...
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 20:49
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius 05-24 20:26
Liono mieste Prancūzijoje gatvėje nugriaudėjęs sprogimas sužeidė bent aštuonis praeivius.

Kur atostogausite šią vasarą?

Intel 44,53 +1,20%
Coca-Cola 49,85 +0,40%