Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SPA Birštonas, UAB

Atsiliepimai apie SPA Birštonas, UAB

Vytautas Mineral SPA

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie SPA Birštonas, UAB

2022.01.12-14d viešėjau. Personalas patiko, mandagus, maistas pusryčiu normalus tik pravėses. Tailandietiškas viso kūno masažas šeip sau, daugiau neičiau į tokį. Kambariukas 124 nedidelis, lova lb nepatiko, nepatogi išgulėta.
Puikūs baseinai, skanus maistas. Bibliotekoje labai gera atmosfera, gražus interjeras. Tačiau neįmanoma atsipalaiduoti ir ramiai paskaityti knygos dėl vaikų keliamo triukšmo - tai turėtų būti tylos zona, prižiūrima darbuotojų.
Maistas skanus ir tik tiek, sugadino poilsį, nuo 20:00 į baseinų zona vaikų neįleidžia o prieš tai nieks neperspejo, ir dar poilsio metu apvogė, o personalui į viską nusispjaut
Vilma Vlasovienė
2021-08-21 20:26:07 IP 2noard54
Recepsion dirbanti Gintarė- netaktiška, nekompetetinga- gal pavargusi!? Tik atvykus buvo labai sugadinta nuotaika, poilsis gavosi šiaip sau: (
Suprantama, kad šiuo metu visiems verslams yra sudėtingas laikas, tačiau būtent akistatoje su sunkumais galime atskirti pelus nuo grūdų. Apmaudu, kad "Vytutas Mineral SPA" pamiršo, jog už eurų slepiasi tikri žmonės.
Linkiu praturtėti, jei tai vienintelė Jūsų gyvenimo vertybė, net ir paminus žmogiškumo principą.
Noriu padėkoti ir pagirti rūpestingus darbuotojus, tai yra baseino prižiūrėtojas Arnas ir viešbučio santechnikas Virgis, kurie maloniai padėjo surasti pamestą grandinėlę. Ačiū dar kartą :)
Nuostabiai praleistas laikas "Vytautas Active Mineralų Spa".Interjeras puikus, kambarys aukštos klasės.Pusryčiai puikūs.Personalas malonus ir paslaugus.Dėkui už nuostabiais praleistą laiką.Norisi dar sugrįšt.
Mano nuomene 2020-07-21 17:32:37
Labai nemandagus žmonės iš administracijos nepraneša kad baras mini yra mokamas kainyno nerasta buvo ir reikalauja mokėt apgavykai už ką jei žmonės neperspėja ir dar kainyno nera niekur nerasta !!!!! Sąžines turėkit !
Negana to blokuoja per visur per facebook ir numeri mano užblokavo matot kokie a*******i tik pinigus mokėkit jiems..
Laba diena, kaip ten sekasi administracijai dirbti? Ieškausi darbo birštone.
Savaitgalį praleidome erdviame dviviečiame numeryje, viskas labai patiko, vandens pramogos, pirtys super... Labai faina biblioteka, Įdomiai, paprastai bet stilingai įrengtas restoranas. Skanūs pusryčiai, daug pasirinkimo. Bet prastokas pietų asortimentas, mažos ne itin išvaizdžios porcijos, labai brangu.. Bet kadangi pusryčiai įskaičiuoti ir valgai ką nori, bendroj sumoj 9 balai :) Tikrai sugrįšim, kai bus pastatytas naujas korpusas. Šaunuoliai :)
Labai aciu uz puiku poilsi ir staigmena gimtadienio proga, tikrai sugrisim dar ne karta. Sekmes Jums.
Uzsisakeme pagerinta dvivieti. Kambarys labai nuvyle, sienos apdauzytos, vonioje vanduo nesubega, kondicionieriu praseme kelis kartus apskritai isjungti, kad neskleistu garso, deja to padaryti nesugebejo, visos kedes demetos, atrodo labai prastai, na ir aisku balkonas, dvi kedes nuo saules perkaitusios, nei staliuko arbatai pasideti, nei paminkstinimo. Lauke viesbucio aplinka visiskai nesutvarkyta, gultai ant iskapstytos zemes, zole kaip nepriziurimuose laukuose. Aplink pora augalu, ir statybos. Kaina neatitinka kokybes. Labai prastai. Isvardinus nepasitenkimus, paklausus ar galima pabudi kelias dar valandas baseinuose, liepe susimoketi plius :)
Nuostabiai praleistas laikas.Šiuolaikiškiausi ir pažangiausi SPA namai ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame Baltijos regione!
Uzsisakeme pagerinta dvivieti - atejus i kambari vaizdas nuliudino. Lovos galvugalis apsoliuciai nutrintas, atrodo ne tik neestetiskai, bet ir nehigieniskai. Vonios uzuolaida pacioja rozine nuo purvinumo ir kieta - labai nehigieniska. Ismusta siena vietomis - matosi baltas tinkas. Uz 200 EUR parai man pasirode needkavtus kambarys. Administracija pakeite i kita pagerinta dvivieti, o stuacija buvo dar prastesne: duse vanduo stovi ir nenubega, uzsikimsus kanalizacija, paglave nutepliota kaip ir kambario siena taukinais pirstais, paklode uzdeta labai atmestinai, nes atklojus antklode matosi isisenijusio kraujo demes ant ciuzinio. Zodziu, labai sugadino nuotaika kambariai.
Buvome užsisakę pagerintą dvivietį kambarį, tačiau likome nusivylę - dėl triukšmo, kurį kėlė ventiliatoriai ar kita aparatūra, likome mažai miegoję.
Taip pat šokiravo paslaugų kainos. Darant užsakymą, pasirinkome mums patikusias procedūras. El. paštu gavome procedūrų grafiką, taip pat atsiuntė sąskaitą, kurią turėsime mokėti. Bet kaip paskui paaiškėjo, ne visos procedūros buvo įtrauktos į išankstinę sąskaitą. Jei visą sąskaitą būtume gavę iš anksto, būtume apsvarstę, kurios procedūros reikalingos, o be kurių tikrai būtume apsiėję.
Ziauriai liux...."Shikas ir bleskas"
Jautemes puikiai nuo serviso ir aplinkos
MB"Verslo idėja"
2018-09-27 12:13:16 IP 2df7810o
Nuostabi aplinka, daug pramogų, geras maistas, puikūs kambariai- tikrai gerai praleistas laikas.
Ačiū už labai kokybišką ir efektyvų poilsį. Dar tikrai sugrįšiu ne kartą pailsėti ir atgauti jėgas. Rekomenduoju!
tiesiog geras, kokybiskas poilsis, puikus SPA.
Tikri profesionalai! Nuosirdziai rekomenduojam!
atsargiai, si imone yra nemoki ir nesiskaito su partneriais.
Prie ko, Karoli, čia regionas? Mes darbus iš Vilniaus atlikinėjome. Mūsų sritis su viešbučiais visiškai nesusijusi. Bet kai padarai darbus ir su tavim nebesikalba tai apie kokią konkurenciją čia kalbam?
Tiesa - po eilinio šiai įmonei teismo sprendimo mes pinigus atgavome, taip, kad pretenzijų nebeturiu. Kaip ir noro dar kada nors su šia kontora dirbti.
Dirbu įmonėje ir gaunu atlyginimą laiku, taip pat yra geros motyvacijos priemonės. Itin įdomus ir naujas projektas, Birštone geriausias darbdavys.
Imone yra labai nesazininga, tiek su darbuotojais tiek su uzsakovais. Pinigu visada turi tik avansams, o poto be teismo pinigu neissimusi. Telefonais neatsiliepia, emailais neatsako, istaiga lyg ir veikianti bet visiskais ignoras. Tipinis lietuvisko verslo pavyzdys.
Linas 2016-09-10 23:02:14
Atsargiai su šia įmone - visiškai nemokūs
Aciu, kad pasakete, susigundziau isidarbinti, bet persigalvojau.
Atsargiai su šia įmone - visiškai nemokūs

Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Labory
Kosmetologų įranga Nr.1 Lietuvoje

Adresas: Vytenio g. 48-416, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; baldai (gamyba); baldai (prekyba); kosmetika, parfumerija; medicininė įranga; pramonės įrengimai; prekybos įranga; spa centrai.
Mūsų komanda nuolat stebi kosmetologų įrangos pokyčius, tendencijas ir madas, todėl mes prekiaujame naujausia kosmetologijų įranga, dermatologijos, kūno estetikos, nechirurginės veido ir kūno terapijos srities prietaisais bei technologijomis. Juk aparatinė kosmetologija nuolat populiarėjanti grožio priežiūros ir...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Citigroup 64,46 +0,34%