Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SPA Birštonas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SPA Birštonas

Atsiliepimai apie SPA Birštonas, UAB

Vytautas Mineral SPA

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie SPA Birštonas, UAB

Labai aciu uz puiku poilsi ir staigmena gimtadienio proga, tikrai sugrisim dar ne karta. Sekmes Jums.
Uzsisakeme pagerinta dvivieti. Kambarys labai nuvyle, sienos apdauzytos, vonioje vanduo nesubega, kondicionieriu praseme kelis kartus apskritai isjungti, kad neskleistu garso, deja to padaryti nesugebejo, visos kedes demetos, atrodo labai prastai, na ir aisku balkonas, dvi kedes nuo saules perkaitusios, nei staliuko arbatai pasideti, nei paminkstinimo. Lauke viesbucio aplinka visiskai nesutvarkyta, gultai ant iskapstytos zemes, zole kaip nepriziurimuose laukuose. Aplink pora augalu, ir statybos. Kaina neatitinka kokybes. Labai prastai. Isvardinus nepasitenkimus, paklausus ar galima pabudi kelias dar valandas baseinuose, liepe susimoketi plius :)
Nuostabiai praleistas laikas.Šiuolaikiškiausi ir pažangiausi SPA namai ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame Baltijos regione!
Uzsisakeme pagerinta dvivieti - atejus i kambari vaizdas nuliudino. Lovos galvugalis apsoliuciai nutrintas, atrodo ne tik neestetiskai, bet ir nehigieniskai. Vonios uzuolaida pacioja rozine nuo purvinumo ir kieta - labai nehigieniska. Ismusta siena vietomis - matosi baltas tinkas. Uz 200 EUR parai man pasirode needkavtus kambarys. Administracija pakeite i kita pagerinta dvivieti, o stuacija buvo dar prastesne: duse vanduo stovi ir nenubega, uzsikimsus kanalizacija, paglave nutepliota kaip ir kambario siena taukinais pirstais, paklode uzdeta labai atmestinai, nes atklojus antklode matosi isisenijusio kraujo demes ant ciuzinio. Zodziu, labai sugadino nuotaika kambariai.
Buvome užsisakę pagerintą dvivietį kambarį, tačiau likome nusivylę - dėl triukšmo, kurį kėlė ventiliatoriai ar kita aparatūra, likome mažai miegoję.
Taip pat šokiravo paslaugų kainos. Darant užsakymą, pasirinkome mums patikusias procedūras. El. paštu gavome procedūrų grafiką, taip pat atsiuntė sąskaitą, kurią turėsime mokėti. Bet kaip paskui paaiškėjo, ne visos procedūros buvo įtrauktos į išankstinę sąskaitą. Jei visą sąskaitą būtume gavę iš anksto, būtume apsvarstę, kurios procedūros reikalingos, o be kurių tikrai būtume apsiėję.
Ziauriai liux...."Shikas ir bleskas"
Jautemes puikiai nuo serviso ir aplinkos
MB"Verslo idėja"
2018-09-27 12:13:16 IP 2df7810o
Nuostabi aplinka, daug pramogų, geras maistas, puikūs kambariai- tikrai gerai praleistas laikas.
Ačiū už labai kokybišką ir efektyvų poilsį. Dar tikrai sugrįšiu ne kartą pailsėti ir atgauti jėgas. Rekomenduoju!
tiesiog geras, kokybiskas poilsis, puikus SPA.
Tikri profesionalai! Nuosirdziai rekomenduojam!
atsargiai, si imone yra nemoki ir nesiskaito su partneriais.
Prie ko, Karoli, čia regionas? Mes darbus iš Vilniaus atlikinėjome. Mūsų sritis su viešbučiais visiškai nesusijusi. Bet kai padarai darbus ir su tavim nebesikalba tai apie kokią konkurenciją čia kalbam?
Tiesa - po eilinio šiai įmonei teismo sprendimo mes pinigus atgavome, taip, kad pretenzijų nebeturiu. Kaip ir noro dar kada nors su šia kontora dirbti.
Dirbu įmonėje ir gaunu atlyginimą laiku, taip pat yra geros motyvacijos priemonės. Itin įdomus ir naujas projektas, Birštone geriausias darbdavys.
Imone yra labai nesazininga, tiek su darbuotojais tiek su uzsakovais. Pinigu visada turi tik avansams, o poto be teismo pinigu neissimusi. Telefonais neatsiliepia, emailais neatsako, istaiga lyg ir veikianti bet visiskais ignoras. Tipinis lietuvisko verslo pavyzdys.
Linas 2016-09-10 23:02:14
Atsargiai su šia įmone - visiškai nemokūs
Aciu, kad pasakete, susigundziau isidarbinti, bet persigalvojau.
Atsargiai su šia įmone - visiškai nemokūs

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 27, LT-44240 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Masažo Namai
Adresas: Vilniaus g. 10, LT-01103 Vilnius.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; mokymo kursai; spa centrai.
UAB “Masažo namai” veiklos kryptys: Įvairūs masažai; Kūno, odos puoselėjimo, grožio procedūros; Masažo kursai Vilniuje; Prekiaujame eterinių aliejų mišiniais, skirtais masažui; Prekiaujame visa masažui reikalinga įranga – nuo masažavimo stalų iki bazalto akmenų. Kur geriausi masažai Vilniuje? Pas mus! Įsigykite...

Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo
Po susitikimo Liuksemburge kietojo "Brexit" galimybė nesuminkštėjo 09-17 07:17
Britų premjero ir Europos Komisijos pirmininko susitikime Liuksemburge vakar nepasiekta jokio reikšmingo proveržio. Liuksemburgo premjeras Xavieras Bettelis ministro pirmininko B. Johnsono požiūrį...
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai
Paaiškėjo "Metų finansų vadovo 2019 m." finalininkai 09-16 20:48
"Verslo žinios" kartu su Finansų analitikų asociacija šiemet šeštą kartą pakvietė dalyvauti "Metų finansų vadovo" konkurse.

"Brexit" įvyks..

Chevron 124,12 +2,16%