Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę SPA Birštonas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę SPA Birštonas

Atsiliepimai apie SPA Birštonas, UAB

Vytautas Mineral SPA

Parašyk savo nuomonę apie SPA Birštonas, UAB

Nuostabiai praleistas laikas "Vytautas Active Mineralų Spa".Interjeras puikus, kambarys aukštos klasės.Pusryčiai puikūs.Personalas malonus ir paslaugus.Dėkui už nuostabiais praleistą laiką.Norisi dar sugrįšt.
Mano nuomene 2020-07-21 17:32:37
Labai nemandagus žmonės iš administracijos nepraneša kad baras mini yra mokamas kainyno nerasta buvo ir reikalauja mokėt apgavykai už ką jei žmonės neperspėja ir dar kainyno nera niekur nerasta !!!!! Sąžines turėkit !
Negana to blokuoja per visur per facebook ir numeri mano užblokavo matot kokie a*******i tik pinigus mokėkit jiems..
Laba diena, kaip ten sekasi administracijai dirbti? Ieškausi darbo birštone.
Savaitgalį praleidome erdviame dviviečiame numeryje, viskas labai patiko, vandens pramogos, pirtys super... Labai faina biblioteka, Įdomiai, paprastai bet stilingai įrengtas restoranas. Skanūs pusryčiai, daug pasirinkimo. Bet prastokas pietų asortimentas, mažos ne itin išvaizdžios porcijos, labai brangu.. Bet kadangi pusryčiai įskaičiuoti ir valgai ką nori, bendroj sumoj 9 balai :) Tikrai sugrįšim, kai bus pastatytas naujas korpusas. Šaunuoliai :)
Labai aciu uz puiku poilsi ir staigmena gimtadienio proga, tikrai sugrisim dar ne karta. Sekmes Jums.
Uzsisakeme pagerinta dvivieti. Kambarys labai nuvyle, sienos apdauzytos, vonioje vanduo nesubega, kondicionieriu praseme kelis kartus apskritai isjungti, kad neskleistu garso, deja to padaryti nesugebejo, visos kedes demetos, atrodo labai prastai, na ir aisku balkonas, dvi kedes nuo saules perkaitusios, nei staliuko arbatai pasideti, nei paminkstinimo. Lauke viesbucio aplinka visiskai nesutvarkyta, gultai ant iskapstytos zemes, zole kaip nepriziurimuose laukuose. Aplink pora augalu, ir statybos. Kaina neatitinka kokybes. Labai prastai. Isvardinus nepasitenkimus, paklausus ar galima pabudi kelias dar valandas baseinuose, liepe susimoketi plius :)
Nuostabiai praleistas laikas.Šiuolaikiškiausi ir pažangiausi SPA namai ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame Baltijos regione!
Uzsisakeme pagerinta dvivieti - atejus i kambari vaizdas nuliudino. Lovos galvugalis apsoliuciai nutrintas, atrodo ne tik neestetiskai, bet ir nehigieniskai. Vonios uzuolaida pacioja rozine nuo purvinumo ir kieta - labai nehigieniska. Ismusta siena vietomis - matosi baltas tinkas. Uz 200 EUR parai man pasirode needkavtus kambarys. Administracija pakeite i kita pagerinta dvivieti, o stuacija buvo dar prastesne: duse vanduo stovi ir nenubega, uzsikimsus kanalizacija, paglave nutepliota kaip ir kambario siena taukinais pirstais, paklode uzdeta labai atmestinai, nes atklojus antklode matosi isisenijusio kraujo demes ant ciuzinio. Zodziu, labai sugadino nuotaika kambariai.
Buvome užsisakę pagerintą dvivietį kambarį, tačiau likome nusivylę - dėl triukšmo, kurį kėlė ventiliatoriai ar kita aparatūra, likome mažai miegoję.
Taip pat šokiravo paslaugų kainos. Darant užsakymą, pasirinkome mums patikusias procedūras. El. paštu gavome procedūrų grafiką, taip pat atsiuntė sąskaitą, kurią turėsime mokėti. Bet kaip paskui paaiškėjo, ne visos procedūros buvo įtrauktos į išankstinę sąskaitą. Jei visą sąskaitą būtume gavę iš anksto, būtume apsvarstę, kurios procedūros reikalingos, o be kurių tikrai būtume apsiėję.
Ziauriai liux...."Shikas ir bleskas"
Jautemes puikiai nuo serviso ir aplinkos
MB"Verslo idėja"
2018-09-27 12:13:16 IP 2df7810o
Nuostabi aplinka, daug pramogų, geras maistas, puikūs kambariai- tikrai gerai praleistas laikas.
Ačiū už labai kokybišką ir efektyvų poilsį. Dar tikrai sugrįšiu ne kartą pailsėti ir atgauti jėgas. Rekomenduoju!
tiesiog geras, kokybiskas poilsis, puikus SPA.
Tikri profesionalai! Nuosirdziai rekomenduojam!
atsargiai, si imone yra nemoki ir nesiskaito su partneriais.
Prie ko, Karoli, čia regionas? Mes darbus iš Vilniaus atlikinėjome. Mūsų sritis su viešbučiais visiškai nesusijusi. Bet kai padarai darbus ir su tavim nebesikalba tai apie kokią konkurenciją čia kalbam?
Tiesa - po eilinio šiai įmonei teismo sprendimo mes pinigus atgavome, taip, kad pretenzijų nebeturiu. Kaip ir noro dar kada nors su šia kontora dirbti.
Dirbu įmonėje ir gaunu atlyginimą laiku, taip pat yra geros motyvacijos priemonės. Itin įdomus ir naujas projektas, Birštone geriausias darbdavys.
Imone yra labai nesazininga, tiek su darbuotojais tiek su uzsakovais. Pinigu visada turi tik avansams, o poto be teismo pinigu neissimusi. Telefonais neatsiliepia, emailais neatsako, istaiga lyg ir veikianti bet visiskais ignoras. Tipinis lietuvisko verslo pavyzdys.
Linas 2016-09-10 23:02:14
Atsargiai su šia įmone - visiškai nemokūs
Aciu, kad pasakete, susigundziau isidarbinti, bet persigalvojau.
Atsargiai su šia įmone - visiškai nemokūs

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Vikspana
Saulėja Spa masažai, grožio procedūros

Adresas: K. Donelaičio g. 60-40, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; spa centrai.
„SAULĖJA SPA“ MASAŽAI KAUNE Masažai būsimoms mamytėms Kaune Holistinis kūno masažas nėštumo metu Kaune Limfodrenažinis masažas „Lengvos kojos“ Kaune Ajurvedinis masažas prieš gimdymą ir po gimdymo Kaune Klasikiniai masažai Kaune Pėdų masažasKaune Express – Antistress Birmos galvos masažas Kaune Express nugaros...
MEGA INVEST
Viešbutis „Amsterdam Plaza“

Adresas: Vytauto g. 79, LT-00134 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; spa centrai.
Prabangus butiko tipo 5* viešbutis „Amsterdam Plaza“ įsikūręs pačiame Palangos centre. Viešbutyje yra 29 erdvūs numeriai – nuo standartinės iki karališkųjų apartamentų klasės. Jaukus, išskirtinio interjero 60 vietų restoranas laukia apsilankant pusryčių, dienos pietų ar gurmaniškų vakarienių. Vasaros lauko terasa...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
PAJŪRIO GABIJA
viešbutis restoranas Palangoje, viešbutis Gabija

Adresas: Vytauto g. 40, LT-00160 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; patalpų nuoma; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai.
„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą… Jus aptarnaujantis personalas labai stengiasi būti malonus ir...

JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms
JAV kompanijos apskundė teismui D. Trumpo muitus Kinijos prekėms 09-27 17:28
Maždaug 3.500 JAV kompanijų, įskaitant tokias kaip "Tesla", "Ford", "Home Depot", padavė į teismą prezidento Donaldo Trumpo administraciją dėl papildomų muitų tarifų nustatymo apytikriai 300 mlrd...
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje
Šveicarija renkasi likti Šengeno zonoje 09-27 16:07
Šveicarija referendumu atmeta siūlymą atšaukti susitarimą su ES dėl laisvo žmonių judėjimo.
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES
JK verslo organizacija nori prekybos sutarties su ES 09-27 14:35
ES ir Jungtinės Karalystės prekybos sutartis po "Brexit" turi būti sudaryta, pareiškė svarbi JK verslo organizacija.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%