Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB NET komercija

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Parašyk savo nuomonę apie UAB NET komercija

Nieko nesuprantanti pirkeja UOGOS.LT
2015-09-23 12:39:31 IP 2fbasne0
UOGOS.LT (NET komercija), pasirodo, bankrutuoja. Tai kas, įdomu, tą garbingą portalą nupirko, o skolas paliko? Ir koks tikslas prekiauti naudojantis nepatikimu vardu? Nesuprantu. Prekyba vyksta, skolos nurašomos.
Norit prarsti pinigus- pirkit is uogos lt. Per tokias, , parduotuves" nebeperku nieko kur kuponai reikalingi.
kyla kaip ant mielių
2015-01-26 22:21:31 IP 4ljglv8
Julius 2015-01-07 13:31:43
Ar kam pavyko atgauti pinigus is Uogos.lt ?
Skola sodrai matau apie 28 000 lt.
jau 32 tūkst. skola.. o per Kuponai.lt irgi atsirado dar 8 tūkst. skola.. tai viso 40 tūkst..
(skaitykite kuponai.lt atsiliepimų puslapyje..čia tas pats pacukas Kšištofas..)
Joana 2015-01-15 11:29:11
uzsisakiau prekes vasara, laukiau du men kol bus jos nueinu atsiimt prekiu pareiske kad uogos.lt bankrutavo ar pan. rasiau laiska kad grazintu pinigus laukiu nuo rugsejo ir nieko dar negavau vos ne puse metu... buvo "puiki" patirtis uzsisakyneti internetu, pirma karta pabandziau ir nudegiau...
Skaitykite atsiliepimus Kuponai.lt atsiliepimų puslapyje. V.A.G.I.S jau bulbul..
Bet dar vis pinigus renkasi (Sodrai nedaug įsiskolino)
Gerai, kai per 2 tinklalapius galima V.O.G.T.I...
Jau pinigų nieks neatgaus nei lito..
Daiva 2015-01-19 21:39:47
Užsakytos prekės laukiu nuo 2014 m. rugpjūčio mėn. Na ir stebuklinga ta lietuvaičių kantrybė.
Bet dar vis pinigus renkasi (Sodrai nedaug įsiskolino)
Sveiki, pirkau prekes, dar rugpjūtį, prekės turėjo būt pristatytos rugsėji, suprantama, negavau nieko (: susirašinėjau su Uogomis, sakė grąžins per 1, 5-2 mėn. Nesulaukiau. Kreipiausi į Vartotojų teisių apsaugos tarnybą, dabar jie su jais aiškinas. Kiek supratau davė terminą jiems grąžint pinigus, o dabar viskas link teismo eis, nes atsiuntė prašymo formą, kad įtrauktų, kaip liudininką teisme. Skatinu visus netikėt pažadais ir kreiptis į vartotojų teises, nes čia vienintelis šansas dar kažką atgauti. Ir nesvarbu ar maža ar didelė suma, kreipkitės visi, Toks nesąžiningumas neturi būt toleruojamas. Tikiuos visi nukentėję atgaus pinigėlius, o tie s*****i gaus, ko nusipelno... jei teisybė dar egzistuoja (:
Ar kam pavyko atgauti pinigus is Uogos.lt ?
Skola sodrai matau apie 28 000 lt.
As irgi pirkau is uogos.lt ir deja nieko negavau. Nei prekes, nei pinigu. Pradzioje buvo bent pazadai grazinti, o dabar tyli.Dabar meginsiu kreiptis i vartotoju teises.Jei sudetu visus apgautuju pinigus- susidarytu nemaza suma.Nepirkite per uogos lt.
kaip tik pildau prašymą Vartotojų teisėms dėl Uogos.lt sukčiavimo (prekės nėra, pinigų negrąžina). Jame reikia nurodyti šių sukčių rekvizitus. Gal kas suprantate, kur jų buveinė? Ir ar jie Uogos.lt, ar UAB NET komercija?
Sveiki pirkau internetu Uogos.lt prekes dar liepos 22 dieną bet nei prekių nei pinigų.Labai gaila kad veisiasi ž*****i internetinėi prekyboj -būkite atsargūs.Nuo to karto stengiuosi nieko nepirkti internetu..
As nesuprantu istatymu. Vartotoju teisese paziurekit kiek skundu patenkinta del negrazintu pinigu. Tokio sumos o jie ir toliau dirba. Ir as rasiau ivartotoju teises ir negavau nei pinigu nei prekiu. Cia s*****i patys didziausi. a******u kompanija. Bekite nuo ju
Laukiu nesukaukiu pinigų už užsakytas prekes nuo gegužės mėn, už sugrąžintas prekes, kurios buvo su broku, neveikinačios...Kokie a*******i ! Na tik Lietuvoje tas gali vykti ! nedraudžiamai vogti viešai ! Atsibodo rašyti laiškus kada? - gauni atsakymą kad šlamštas, matyt jau senai neegzistuoja. Mums gera pamoka nepasitikėti niekuo, ir pirkti tik iš tų puslapių, kur už atvežtą prekę reikia atsiskaityti grynais.
Na tai iki svenciu liko kelios dienos....idomu, ar bent kas atgavo savo pinigus???
Prekę užsisakiau iš uogos.lt, bet turėjau išvykti prekės pristatymo laikotarpiui todėl internetu pranešiau apie kupono grąžinimą, bet taip ir nesulaukiau pinigėlių. Rašiau kokį dešimt kartų, skambinau kas savaitę po kelis kartus, tačiau ragelio niekas nekelia. NIEKADA NEBEPIRKSIU PREKIŲ E.PARDUOTUVĖSE (išskyrus pigu.lt)
Prekę užsisakiau iš uogos.lt kovo mėnesį, bet taip ir nesulaukiau nei prekės nei pinigėlių. Rašiau kokį dešimt kartų, skambinau kas savaitę po kelis kartus, tačiau ragelio niekas nekelia. Atsargiai kuo mažiau užsisakykite liksite be prekių ir pinigėlių.Gal kas nors kažkokiu būdu grąžinosi pinigėlius būkite malonūs pasidalinkite šia informacija.
Uogos.lt uzsakyta preke birzelio menesi. Nei prekes, nei pinigu lig siol negrazino. Atrasyt i laiskus neatraso, prisiskambinti neimanoma! z*****i, v***s, a*******i! NEPIRKIT NIEKO IS JU!
Matau, kad aš ne viena šioje situacijoje, apgautosios, papuoliau, bet labai įdomu negi niekas nekontroliuoja tokios organizacijos, nes reklamos tai vis tiek siunčiasi.O kaip atsiėmimo punktuose ar atiduoda prekes, įdomu, gal kas buvo ir ten atsiiėmė, parašykite prašau.
a******ų ir apgavikų kompanija neimanoma nei prisiskambinti nei atsako į elektroninius laiškus prekės užsakytos pinigai sumokėti o rezultatas nulinis
O tai teismo islaidos bus jiems priskaiciuotos ir kokia nors moraline zala?o jeigu kol as kreipsiuos i teisma jie bankrutuos tai bus dar blogiau nes busiu skoloj dar irvteisininkui uz pradeta darba? Mano suma maza bet cia principo reikalas.
šita š*******o kontora apgavo daug žmonių, bet jei skola nesiekia 1 MGL, tai šansų atgauti pinigus nėra? Jei teisingai supratau.
Jurgita 2014-09-27 20:12:48
Jums pasiseke :) Man uogos.lt 900lt skolingi, o kuponai.lt 1800lt, net i surasytas pretenzijas jokios reakcijos. Direktorius ignoruoja laiskus, neatraso, ir nesiteikia atsakyti, kada atiduos pinigus priklausancius pagal sutarti. s*****i. Kai pavadinau melagiu, man pagrasino ieskiniu, argi nejuokinga :)
As irgi pirkau, bet ne prekes nei pinigu negavau...liudna kad niekas nekontroliuoja tokiu a******u...
Iš Uogos.lt nepirkit NIEKAS.....NIEKO.....NIEKADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
As irgi pirkau is uogos.lt ir deja nieko negavau. Nei prekes nei pinigu. Tik tiek, kad pinigu suma nedidele - 39Lt. Bet gaila ir situ...
Prašau nesiuntinėti savo portalų uogos.lt, kuponai.lt, čia geriau.lt ir visų kitų sukčių kompanijų reklamų. Aš daugiau auka tapti nežadu. Kaip atsiskaitysite už padarytus materialinius ir moralinius nuostolius, tada matysiu, ar galima su tamstomis bendrauti. Juk s*****i net nesiteikia atsiprašyti, o reklamas siuntinėja. Be to, aš nusileisti nežadu ir kreipsiuosi į teismą. IKI susitikimo teismo rūmuose....
s*****i. Pirkau iš jų tris sukneles ir chalatėlį, laukiau jų amžinybę. Chalatas brokuotas, siūlai lenda, žodžiu, šiukšlių dėžei tikęs. Mano užsakomos prekės buvo S dydžio, bet kažkaip gavau suknelę M dydžio ir ta pati skylėta, antra suknelė, kuri neva "aukštos kokybės" medžiaga man panaši į kartoną, net trašką ją lankstant, trečioji dingusi be žinios, o buvo užsakyta gegužės mėnesį, turėjo ateiti birželio pradžioje. Kiek bandau skambintis ir ieškoti savo suknios, bet matant jų prekių kokybę, labiau norisi atgauti pinigus, vis užimta ar neatsiliepia, merginos kurios atsakinėja į skambučius nemandagios. Žodžiu tragedija. Mielieji, pataupykite savo nervus ir pinigėlius ir NIEKO iš tų sukčių kompanijos NEPIRKITE, nes lauks tik nusivylimas. Jei kas žadate kur nors kreiptis dėl šių sukčių, kad atgauti pinigus susisiekite su manimi, aš mielai prisijungsiu, nes reikia nubausti tokius kaip jie.
pavoge mano pinigus.Nei prekes, nei pinigu.SUKCIU KONTORA.Rekomenduoju nepirkti nieko nei uogos lt., nei kuponai lt.
Vartotoju teises nepadeda, o jei imone bankrotins - juolabiau pinigu neapgausim, toks gyvenimas. Vieni kencia - kiti laimi
Sveiki, ar yra atgavusių pinigus iš šios idiotų kompanijos?? Noriu žinoti, ar yra dar vilčių juos susigrąžinti:) Ačiū
Buvo tokia a******u sutve " Kiaule taupykle" Dirbo kol galutinai apvoge. Suma salyginai nedidele, niekur nesikreipiau, nes atseit ne Klaule taupykle kalta, o kazkoks tai tiekejas ir is jo turiu pati issireikalauti pinigus. Sumokejusi "Kiaulei" turiu pinigu ieskoti kazkur, ko nezinau ir kam nemokejau? Afera ir tiek, supratau, kad sveikata brangiau, palinkejau jiems mano pinigus isleisti vaistukams. Dabar Uogos. Dar karta uzlipau ant greblio. Nei prekes, nei pinigu... Si karta suma solidesne, kreipiausi i Vartotoju teisiu apsaugos tarnyba. Tyrimas atliktas, nutarimas mano naudai priimtas. Tikiuosi kad atgausiu pinigus, o jeigu ir neatgausiu, tai gal bus pagaliau atkreiptas demesys i aferistus ir bus uzkirstas kelias tolesnems apgaulems? Palieku sau teise kreiptis i teisma. Beje...daug naudojausi Internetine prekyba, dabar gi i ja ziuriu labai atsargiai ir nebeperku daugelio prekiu. kuriu noreciau. Nukencia saziningai dirbancios el. prekybos firmos, kodel jos nesiima jokiu zingsniu? Del keliu apgaviku kencia visas prekybos tinklas.
Reikia kreiptis į ekonomine policiją, dar keli pranešimai ir bus sutvarkyta...Vartotojų teisės tik ragina greičiau atsiskaityti!!!!!
Jurgita 2014-09-18 13:22:15
Ir as noriu prisijungti
I aš noriu prisijungti, apgauta ant 714lt. nuo birželio men.
a******u kontora.
as irgi apgauta. Kreipkites i policija, del ju veiklos sustabdymo. as jau tai padariau
Nekreipkites i vartotoju teises, jie nepadeda deja....
tai a******u kontora, kuria reikia tuctuojau uzdaryti.Man jau 4 menasius negrazina pinigu uz preke kurios man nedave.Pinigus pasieme ir dingo, nei pasiskambinsi, nei i e-maila atsako.v***s, v***s ir z*****i ten sedi.
Ina 2014-09-25 09:59:39
Sveiki dar syki,
Negaliu nepasidalinti su jumis gera naujiena. Radau savo saskaitoje vakar grazintus pinigus. Kaip anksciau minejau buvau sumokejus Kuponai.lt 900 lt uz minksta kampa. Kadangi pinigu grazinimo laikotarpis isseko rugsejo. Pradzioje, skaitydama visus komentarus supratau, kad atgauti juos bus problema, o gyvenant Airijoj problema tampa dar didesne. Neisivaizduojat mano dziaugsmo kai siandien radau savo banko saskaitoje grazinima.
UAB ,,Skolų valdymo inspekcija"
2014-09-25 15:33:51 IP 66hok8bq
Dėmesio! Įmonė nevykdo savo piniginių prievolių. Vykdome skolų išieškojimą iš šitos įmonės. Detalesnės informacijos teirautis el. paštu: teise@skoluinspekcija.lt arba tel. 868447274.
Sveiki dar syki,
D 2014-09-24 21:13:57
As siunciau prasyma i vartotoju teises pries savaite, ir jie tik atrase kad prasymas gautas ir uzregistruotas, tai iki siol laukiu pinigu...
Nezinau kaip istatymai veikia Lietuvoje, bet norisi tiket, kad tai butent ta institucija kuri musu atveju gali padeti. As buvau susisiekus su policija, kur mane informavo kreiptis butent i Vertotoju teisiu gynybos tarnyba. Tai vadinasi sutarties salygu nevykdymas, kuris turi buti baudziamas.
Beje, dabar jau nebeatsako ir Kauno ofisas. Bet iki siol kasdien gaunu email pasiulymus ir is Kuponai ir is Uogos. Visi pasiulymai pasirasomi skirtingais vardais. Tai kokia sutve reikia islaikyt ar galit isivaizduot?
Gal kas nors zinot ju buhalterijos tel.nr, kur yra pagrindinis ofisas, kas vadovas?
Eglė 2014-09-19 14:52:08
Štai tokį laišką gavau šiandien. O svarbiausia tai, kad puslapis uogos.lt vis dar veikia ir iš jo vis dar galima pirkti, matyt dar per mažai pinigų prisirinko:

Dėkojame Jums už laišką. Šiuo metu įmonė UAB net komercija - Uogos.lt yra reorganizuojama. Dėl didelio užklausų kiekio į visus Jūsų laiškus nespėjame atsakyti.
Šiame laiške pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus:

1. Apgailestaujame, tačiau užsakytos prekės nebus pristatytos. Jums bus grąžinti pinigai. Atsiųskite el.paštu info@uogos.lt šiuos duomenis:
c. Banko sąskaitą (iš kurios buvo daromas pirkimas);
d. Ar prekė grąžinta. Jei taip, nurodykite siuntos numerį arba, kuriame punkte grąžinote prekę.
2. Norėdami išsiųsti brokuotą/netikusią preke siuskite ją UAB Net Komercijai (iki pareikalavimo), Lietuvos paštas PC „Hyper RIMI“, Žirmūnų g. 64, 09023, Vilnius.
3. Dėl didelio užklausų kiekio šiuo metu negalime suteikti informacijos klientų aptarnavimo skyriaus telefonu.
4. Visos užklausos dėl pinigų grąžinimo yra registruojamos, tačiau dėl įmonės reorganizavimo, akcininkų bei vadovų pasikeitimo, pavedimai bus atlikti 1-2 mėn laikotarpyje, kuriems numatyti pajamų šaltiniai.

V 08:16:00
O i partneriu laiskus atsakysite? Idomu kurioje jie eileje stovi? Atsibido siuntineti laisku, s i kuriuos niekas neatsako. Ne tik kliantus apgavote, bet ir partnerius!!!
Skaitau atsiliepimus ir galvoju ar kas nors kreipesi i Valstybine vartotoju teisiu gynybos tarnyba? Planuoju tai padaryti, nes neturiu kito pasirinkimo. Gyvenu uzsienyje ir negaliu uzsukti i ju ofisa. Deja, sumokejau sitiems aferistams 900 litu, bet visuomet maniau, kad Lietuva teisine valstybe ir tokios aferos neivyksta. Airijoje niekada nebuna jokiu problemu isigyjant kuponus. Jei lreke nepatinka - keliu dienu begyje grazina pinigus.
Skambinau i Vilniu - atsiliepia autoatsakovas, Kaune darbuotoja Sigita pazadejo perduoti buhalterijai mano skunda ir labai nustebo, kad pinigai iki siol negrazinti. Mano atveju Kuponai.lt informavo ir atsiprase, kad preke nebus pristatyta ir patys pasiule uzpildyt pinigu grazinimo kupona. Deja, deja...

siandien pateikiau PK pareiskima pradeti ikiteismini tyrima del imones galimai nusikalstamos veikos ir Jums visiems patariu rasyti, o ne tiketi ju pazadais. Is pradziu aiskino, kad pinigus grazins per 1-2 men, dabar ju tinklapyje pasirode info, kad iki svenčiu (idomu tik tai kokiu?), vargu ar yra rezervas, nes skola Sodrai apie 15 tuks. lt. Be to delfi.lt vienas is akcininku J. Zachazevskis sake: „Nezinau. Nezinau, ka cia dabar daryti. As jau pinigu neturiu...".
dabar skaitau visus atsiliepimus ir suprantu, kad mes nieko neadgausime. As jau beveik puse metu laukiu tu nelemtu pinigu, rasau laiskus ir jokio rezultato. Del savo pinigu turiu taip zemintis. Kur nusiryto pasaulis, as pakraupusi.
Mes sugebesime kaska irodyti tik susivienijus.
Eglė 2014-09-19 14:52:08

V 08:16:00
Jie reorganizuojasi nuo pat svetaines atifarymo pradzios iki dabar. Pati nerimciausia firma kaip ir kuponai.lt
Sveiki.Jau daugiau nei puse metu nesulaukiau nei prekes nei pinigeliu.Tiesa uz viena preke grazino pinigus uz kita ne.Gal kaip visgi galeciau atgauti likusius?

V 08:16:00
nezinau mergaites kur kreiptys man jau ne siuncia prekiu nuo birzelio menesio !!as soke!! nors paskambintu pasakytu del kokiu priezasciu visgi suma ne maza.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje
„Teriva“ perdangos – plačių galimybių sprendimai rekonstrukcijoje 02-25 17:28
Ne vienas individualių namų statytojas spėjo įsitikinti ‒ palengvinti ir paspartinti perdengimo darbus galima tik pasirinkus šiuolaikines perdangas. TERIVA sistema leidžia neįtikėtinai...
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams
TERIVA LIGHT – perdanga A+ ir A++ klasės pastatams 02-25 17:18
Europos Sąjungoje didelis dėmesys skiriamas pastatų energiniam efektyvumui. Priimami teisės aktai, kurie reglamentuoja ir skatiną projektuoti ir statyti šiltus namus. Nuo 2021 m. Lietuvoje...
Naujas vakcinų tiekimo planas 70% populiacijos paskiepyti leistų iki vidurvasario 02-25 20:30
Nauji vakcinos nuo COVID-19 tiekimo grafikai sudaro galimybę iki vidurvasario paskiepyti 70% suaugusių Lietuvos gyventojų, teigia prezidentas Gitanas Nausėda.

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Walmart 133,21 -1,67%
eBay 59,38 -3,24%