Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Narbutas Furniture Company

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Narbutas Furniture Company"

Atsiliepimai apie UAB "Narbutas Furniture Company"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Narbutas Furniture Company"

Dirbu jau penkti metai ir džiaugiuosi! Dėl atlyginimų tai tikrai įmonė skaidri ir atsakinga ir jokių vėlavimų per penkis metus. Dėl atlyginimų bendrai - kiekvienam pagal patirtį ir atsakomybę. Dėl kandidato su kuriuo nesusisiekta - apmaudu, kad negavo atsakymo nepaklausęs, matyt žmogiška klaida. Ir visgi konkrečiai dėl antro etapo - ne visi į jį patenka ir tai normalu :) O viduje - žmonės labai draugiški, nuoširdūs ir vienijami bendro tikslo.
Didžiuojuosi būdamas šios šaunios komandos dalimi ir labai džiaugiuosi, kad turiu ne darbą, o mėgstamą veiklą!
Jonas 2016-05-09 22:43:29
Ar dabar atlyginimus moka laiku? Girdejau, buvo bankrutave daug kas prarado savo pinigus
Dirbu nuo 2010 metų. Kiek pavyksta prisimint, buvo vienos dienos vėlavimas tik kartą. Tikriausiai tik dėl to, kad skirtingi bankai. Daugiau jokių vėlavimų nėra buvę.
Labai džiaugiuosi dirbdama šioje sparčiai augančioje įmonėje, kuri yra žinoma bei vertinama ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje. Klientai nori su mumis bendradarbiauti ir tai atsispindi metiniuose rezultatuose. Kiekviena diena yra naujas iššūkis, kuris ne visada lengvas ar paprastas, tačiau jaučiu stiprų vadovų palaikymą ir užnugarį. Perspektyvos ir komanda motyvuoja, tad mano atsiliepimai - geriausi!
Įmonė yra tiesiog kaip iš fantastikos, tik atėjus į darbo pokalbį supratau, kad noriu dirbti čia. Pokalbis buvo keliais etapais, buvau labai maloniai priimtas (lyginant su kitomis įmonėmis), pokalbis taip pat buvo labai profesionalus. Tik įsidarbinus buvau šiltai priimtas į kolektyvą ir supažindintas su skyriaus darbuotojais.

Dirbant pastebėjau kad įmonėje vyrauja pagarba žmogui, nesvarbu kokią poziciją tu užimsi su tavim kalbės kaip su lygiu, įmonės kolektyvas tarsi antra šeima :). Jei ko nemoku visada esu apmokomas, kolegos visada padeda ir dalinasi žiniomis, kitaip sakant niekada nebūsit palikti ant ledo :). Įmonė sparčiai auga ir tobulėja, turi aiškias vizijas, begalinį norą augti ir aprūpinti savo darbuotojus. Esu aprūpintas viskuo, nuo reikalingų įrankių darbui ir draudimu iki nemokamos kavos :) taip pat turim nuostabią virtuvėlę pietums.

Atlyginimas atitinka maniškius sugebėjimus, taip pat darbas yra visada įvertinamas, jei stengiesi visada į tai atsižvelgia. Pinigus gaunu laiku, jokių problemų nebūną.

Įmonė dažnai įsitraukia į renginius: maratonai, tinklinis ir kita sporto veikla. Taip pat gausu veiklos po darbo tai: filmų vakaras, baidarės, susibūrimai, šventės.

Šiuo metu nematau savęs kitoje įmonėje :)
Susirado mane patys. Maloniai pasikvietė į darbo pokalbį, į kurį nuskubėjau su dideliu entuziazmu.
Pabendravome, pažiūrėjome vienas į kitą. Pasiklausiau, kaip jų įmonė klesti ir pasidžiaugiau už juos.
Gaila tik, net galimybės pasireikšti neturėjau. Buvo paminėta, kad susitikimas tiesiog pažintinis…
Pagal susitarimą, laukiau skambučio, ar pakvies antram pokalbiui.
Pranešti apie konkurso eigą/baigtį niekas nesiteikė.
Pasiteiravus raštu - neatsakyta. Paskambinus - konkuro pabaiga.
Kam gaišintis brangų laiką?
Įmonė su 30 mln Eur apyvarta, siūlo darba projektuotojui 556 Eur į rankas. Daugiau nekomentuosiu.

Gintaro baldai
Gintaro baldai internetu

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Klaipėdos baldų prekyba
Berry

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
BERRY – MALONUMAS RINKTI(S) Siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų salonuose Jums būtų toks pat malonus kaip uogavimas saulėtoje miško laukymėje. Pamenate – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis... Mes nuolat keičiame ir...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Baltic Master
Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB "Baltic Master" veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 25 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

P. Porošenka paskelbė apie nuo Maskvos nepriklausomos Ukrainos stačiatikių bažnyčios įkūrimą 12-15 18:14
Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
P. Porošenka paskelbė apie Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą 12-15 18:11
Ukrainos Prezidentas Petro PorošenkA Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos 12-15 16:55
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) neleido atnaujinti daugiabučio statybos sostinės centre, Žygimantų gatvėje.

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%