Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB MOBILETRADE

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "MOBILETRADE"

Atsiliepimai apie UAB "MOBILETRADE"

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie UAB "MOBILETRADE"

Patikima įmonė automobiliui įsigyti. Saulius - įmonės vadovas geranoriškai patars, pasiūlys tinkamą automobilį, atitinkantį Jūsų lūkesčius bei pateiks visą reikalingą pagalbą tvarkant pirkimo dokumentus, atliekant tolimesnę automobilio priežiūrą. Ačiū Jam!
Tikiuosi ir tolimesnio sklandaus bendradarbiavimo :)
UAB MOBILETRADE 2021-06-14 10:22:26
Atsakydamas į Jūsų nepasitenkinimą norėčiau paminėti, kad rašant komentarą reikėtų prisistatyti, o antrą atvykus apžiūrėti automobilį kurio vertė siekia apie 40k, su "bambaliu" rankose ir erogantiškam, naturalu, kad paklausėme apie atsiskaitymo už automobilį sąlygas, nes mes parduodame automobilius ir lizingu. Kalbant apie pačio automobilio būklę, jeigu neskiriate poliravimo pastos likučių likusiu po kėbulo poliravimo nuo dažų tai vertinti ir aprašinėti automobilio būklę ne Jums.
100% nerekomenduojam tokio"kliento" kaip Jus, jau geriau važiuokite į kitus miestus ir kuo toliau !
O kas liečia kitus komentarus, tai rašo klientai, o ne mes patys!
Negaliu pakęsti žmonių kurie be jokio supratimo šmeižia visokias įmonės be jokio pagrindo, pirmiausia reikia tikrinti auto autorizuotam servize ir tik gavus specelistu išvada kažką komentuoti!!!
Šauni begalo įmonė pirkom ir dar pirksim!!!
Alx 2021-06-13 15:14:03
a*******i! Paskambinau 8 600 80808 del Mercedes Benz GLE. Sako kad auto yra nei daužtas nei dažytas. Atvažiavau į aikštelę Nr.155 tai irgi taip, kaip rašo žiemiau "galinis sparnas dažytas, net su visomis gumomis, priekiniai sparnai dažyti, nesusiveda nei su kapotu nei su bamperiu", bamperio tarpus tai tragedija. Norėjau pažiūrėti vidaus, sako "ka ten žiūrėti mašina kaip mašina", pradėjo klausti apie darbo užmokesčio - sakiau kad "viskas gerai, viska užteks nebejok, duok pirmoj mašina vidui pažiūrėti, gal neimsiu", Pradėjo pasakyti, kad jeigu lizingas tau duoda, nereiškia kad duos ant šita mašina ir pan. (dar nežino keik aš norėjau pirma įnašą daryti) ir vėl pradėjo apie lizingą kažką pasakoti, raktus taip ir negavau... Apsisukome ir išvažavom algal. Nekam 100% tikrai nerekomenduoju, geriau važiuoti į kitą miestą, arba iš įmone kažkokia imti naudota mašina.
O kas liečia kitus komentarus, tai rašo klientai, o ne mes patys!
Ir dar norėjau atkerpti dėmesio, kad geri komentarai čia - tai komedija. Tikrai žmogus tokiu atsilepimu nerašo. Atrodo kad pati ir rašo....
Citata: "Pirkau automobilius sau (Lexus RX), žmonai (Lexus LS) ir dukrai (Toyta Prius)" :)))
Pirkome Lexus NX. Automobilis visapusiškai tvarkingas (patikrinom), buvusių šeimininkų labai gerai prižiūrėtas. Atėjome žinodami ko ieškome ir būtent tokį radome Sauliaus aikštelėje. Automobilis prieš apžiūrą buvo nuplautas. Manau retas pardavėjas, taip nuoširdžiai rūpinasi, kad pirkėjas galėtų kuo greičiau pradėti mėgautis tvarkingai paruoštu automobiliu.
Saulius prieš atiduodamas automobilį pakeitė absoliučiai visus tepalus, filtrus, žvakes, variklio aušinimo skysčio pompą. Sumontavo žieminius ratus ant automobilio. Vau! Sudarė visas sąlygas patogiai jį užsiregistruoti.
Dėmesys detalėms, profesionalumas ir atvirumas.
Ačiū, Sauliau, bus malonu sugrįžti sekančių pirkinių.
Pirkau lexus nx iš šitos įmones iš Sauliaus ir esu labai patenkintas ir aptarnavimu ir automobiliu ir profesionalumu. Tikrai rekomenduoju, patikimi automobiliai. Greitai sutvarkėme lizinga ir labai geranoriškai
Iš šios įmonės pirkom automobilį Lexus GS. Ir likom labai patenkinti visu aptarnavimu ir automobiliu. Saulius, ką pažadėjo, viską sutvarkė ir padarė dar daugiau nei tikėjomės. Net nuvežus automobilį į Lexus autorizuotą saloną darbuotojai pasakė, kad pardavėjas buvo tikrai geras, nes pardavė puikų automobilį. Dar kartelį ačiū už bendradarbiavimą. Ir tikrai sugrįšime, kai reikės keisti kitą automobilį.
s*****i, visai nesiskaito su savo klientais. Pazada ir netesi.. Labai gaila bet eiliniai perekupai..
Sveiki, noriu padėkoti Sauliui už nuostabų automobilį (BMW x4). Automobilis važiuoja super.
Labas vakaras, labai geri vyrai, suteikia visa informacija, atsakineja i visus klausymus, automobilis tech.tvarkingas.Aciu, visems rekomendoju.
Paskambinau į šią įmonę tel. 8 600 80808 informacijos apie parduodamą baltos spalvos automobilį Mercedes Benz B200.Paklausus ar automobilis buvo daužtas ar dažytas buvo atsakyta, kad automobilis yra idealus, nebuvo nei daužtas nei dažytas. Patikėjau jų žodžiais ir važiavau 100 km. apžiūrėti šio idealaus auto. Atvykus į Gariūnų automobilių aikštelę Nr.156 ir pamačius B200, vaizdas pribloškė : galinis sparnas dažytas, net su visomis gumomis, priekiniai sparnai dažyti, nesusiveda nei su kapotu nei su bamperiu, tarpas tarp kapoto ir bamperio 10mm.Vidaus jau žiūrėti nebuvo reikalo, nes tokį laužą pirkti už 10500 EUR būtų neprotinga. Mums to pilnai užteko. Apsisukome ir išvykome algal į namus, nors tokiems pardavėjams už melavimą reikėjo nosis ištiesinti. Patariu visiems- saugokitės šių pardavėjų ir išvengsit finansinių nuostolių.
Labas vakaras, noriu padekoti vyrukam, ypac, Sauliui labai demesingas, viska isaiskina, pataria, tikrai visiem rekomenduoju tikrai nenusivilsit, tik kreipkites ir i jums pades Edita
Pirkau automobilius sau (Lexus RX), žmonai (Lexus LS) ir dukrai (Toyta Prius). Važiuojam kuo puikiausiai. Visiems rekomenduoju.
Pirkau, šioje įmonėje ne vieną automobilį, esu rekomendavus ne vienam pažįstamam. Esu labai patenkinta. Sąžiningi, patikimi. Išklauso ko nori, tiek kainos tiek kokybės santykiu. Nesuprantu piktų komentarų....paliktų apie šią įmonę.
NEPATIKIMI ir nerekomenduoju turėti reikalų su šia kompanija. Aptarnaut ir gražiai "čiulbėti" gal ir moka, tačiau automobilio techninės būklės tas NEPAGERINA. Parduoda automobilius su užslėptais defektais ir Jums pasiseks, jei tai bus "TIK atsukta rida"...
Deja, nusivyliau sia kompanija. Gal pas juos ivyko kazkokie vidiniai pokyciai ar dar kazkas, bet automobilio is ju nebepirkciau. Atsukineja ridas. Nedaug, 20.000 - 30.000 km, bet faktas yra faktas. Nemalonu.
saugokites sitos firmos tai tik graziai mandagiai ir graziai ciulba. Pats pirkau is ju auto ir dabar turiu dideliu problemu su sia sutve
Pirkėjas 2017-01-10 10:22:17
Deja, bet atsukinėja rida. Siulyčiau nežiurėti į komentarus, o geriau gerai patikrinti automobilį prieš perkant.
Nu jo situ a******u reikia saugotis
Pirma.Noriu padekoti uz suteikta paslauga-automobilio nuoma.Antra.Eksploatuojam is Jusu imones igyta auto Toyota Avensis-super, jokiu problemu.Aciu Vitalijui ir Sauliui !!! Sekmes versle...
Niekas nepakito nuo turgaus laiku. Kad sutartyje nurodoma mazesne kaina tebunie..., bet kam meluoti jog spidometras neatsuktas,... parduotas automobilis buvo pirktas olandijoje su rida 200+... Mobiletrade parduotas su 15000 atsuktu spidometru.... Esmes gal tai ir nekeicia... automobilis vaziuoja, problemu nera, bet vertes atzvilgiu tai vagyste.
Laba diena, esu patenkinta, ziaurei fainus virukai dirba viska sutvarke, visus dokumentus, tik, sedi ir vaziuoji i trada, tikrai rekomenduoju kreiptis, visa informacija gausit
Įsigijome Toyota Prius. Patiko bendravimo kultūra. Suteikė reikiamą ir teisingą informaciją, Saulius ir Vitalijus buvo paslaugūs forminant automobilio įsigijimo bei registravimo dokumentus. Jeigu manęs paklaustų bičiuliai, į ką galėtų kreiptis panašiu klausimu, drąsiai rekomenduočiai bendrovę ir joje dirbančius žmones.
Gruodžio pradžioje pirkome automobilį. Esu patenkintas, kad teko bendrauti su sąžiningais ir savo darbą suprantančiais žmonėmis.
Esu patenkinta tiek automobiliu, įsigytu iš šios įmonės, tiek darbuotojais, kurie aiškiai ir suprantamai atsakė į man rūpimus klausimus. Mano pasirinktame servise, kur tikrino automobilį, apie šiuos pardavėjus atsiliepė tik teigiamai. Įmonės darbuotojus galiu įvardinti kaip savo srities verslo profesionalais ir palinkėti Jiems sėkmingų verslo sandorių!
Labai malonūs žmonės, suteikia visą reikalingą informaciją, atsakinėja kantriai į visus klausimus. Automobilis buvo techniškai tvarkingas, ką patvirtino pažįstamas mano pasirinktame servise dar prieš įsigyjant automobilį. Jis jau buvo praėjęs tech.apžiūrą, pardavėjas padėjo sutvarkyti lizingą, beliko tik įregistruoti ir galėjome sėkmingai važiuoti:)
Ačiū, rekomenduoju visiems ir tikrai pati dar kreipsiuos!
Paskambinus nesuteikia visos informacijos apie automobilį, vos ne taip, kad pats važiuok į autoservisą ir aiškinkis kas jam gali būti blogai, nes jiems paliko klientas parduoti automobilį ir sakė, kad viskas su juo gerai, ir tipinis gale pokalbio sakinys, kad žmonės buvo atvažiavę ir jeigu jiems duoda paskolą rytoj nuperka. Būtina tikrinti iš jų perkant ridą autorizuotame servise ir žiūrėti ar nebuvo daužtas. Netikrinkite jų parinktame servise. Ir supraskit, kad automobilių 10 metų senumo su maža rida ir gera kaina nebūna.
Automobilį pirkome prieš keletą savaičių. Pirkimo metu net netikrinome autoservise, tiesiog pasitikėjome. Perkant buvo įvardintas trūkumas - neveikė kondicionierius. Tik nusipirkus automobilį iškart užsirašėme profilaktiškai pakeisti tepalus ir pašalinti nedidelį gedimą, tai atsiliepimai iš meistrų apie techninę būklę buvo labai geri, kaip sakant neturėjo prie ko net prikibti ir gėdimas buvo gana greit pašalintas.
Tad nuoširdžiai rekomenduoju šią įmonę :)
Profesionalus ir malonus bendravimas. Viskas aiškiai ir konkrečiai paaiškinta!
Labai malonūs žmonės, atsakė į visus iškilusius klausimus, o automobilis buvo be jokių paslėptų defektų, rekomenduoju visiems!
Esu klaipėdietė, mašinos ieškojau beveik pusę metų- Klaipėdoje, tai su moterimis nelabai kas "ėjo" į kalbas. :) Surizikavau mašinos ieškoti internetu, radau keletą variantų Vilniuje. Buvau labai maloniai nustebinta šios įmonės darbuotojų geranoriškumu, mandagumu, pagalba bei patarimais, kantrybe. Padėjo susitvarkyti su tech. apžiūra, registracija. Pasirodo ir moterys gali nusipirkti automobilį. :) Mašiniukas rieda šauniai. Ačiū Jums labai!!!!
Prieš mėnesį iš šios bendrovės pirkome įstaigai automobilį. Automobilis buvo jau su TA, patikrinus kompiuterine diagnostika jokių problemų neradome. Norime padėkoti bendrovės direktoriui Sauliui už parduotą tvarkingą automobilį už prieinamą kainą, bei už kantrybę atsakinėjant į daugelį iškilusių klausimų.
Rekomenduoju prireikus automobilio kreiptis į UAB, , Mobiletrade“. Sąžiningi ir patikimi pardavėjai.
Linkiu sėkmės ir puikių pardavimų Jūsų kolektyvui!
Pirkau iš šios įmonės toyota avensi, esu labai patenkinta automobiliu. Prieš tai patikrinau pas pažistamą servise. Papildomų išlaidų įdėti nereikėjo, nes automobilis buvo po aptarnavimo. Pardavėjai praėjo tech. apžiūrą ir padėjo sutvarkyti kitus reikiamus dokumentus.
Algirdas Petrauskas
2015-03-06 21:14:24 IP 28mcperl
Pries kelias dienas isigijome automobili. Esame labai patenkinti transporto priemone.Taip pat ir pardaveju kantrybe ir demesiu Mums.Jie ne tik sutvarke TA dokumentus, bet ir padejo ja iregistruoti, apsidrausti, susitvarkyti lizingo dokumentus, bet ir atsake i visus musu kvailus ir ne tik klausymus.
Esame begalo dekingi imones vadovui Sauliui uz begaline pagalba.

Tikrai rekomenduojame sia imone automobiliu pirkimui, tiek asmeninems reikmems, tiek imonems.

UAB "Infopa" direktorius
Algirdas Petrauskas
Praeitų metų pradžioje pirkau iš šios įmonės automobilį, patiko aptarnavimas, pardavėjai padėjo apsispręsti dėl automobilio pasirinkimo, skyrė daug dėmesio ir kantrybės mano klausinėjimams. Metų gale ieškojau automobilio taip pat ir žmonai, tai daug nesiblaškiau, vėl kreipiausi į tą pačią įmonę, jie pasiūlė keletą automobilių variantų, padėjo su lizingo suforminimu banke, sutvarkė TA. Automobiliai rieda gerai, esu patenkintas.
Pirkau 2 automobilius pries 6 menesius, dukrai ir sau, automobiliai buvo idealiai tvarkingi (buvo tikrinta autorizuotame servise) su TA apziura, paruosti eksploatacijai.Aciu uz tvarkingus automobilius.Rekomenduoju sia imone del puikaus serviso ir kokybisku automobiliu.
Parduoda automobilius su atsuktom ridom.
Nusipirkau volvo XC90 - diagnostika parode kad minimum 120k. km buvo atsukta, nors tikino kad nieko neatsukineja.
Pries perkant is ju BUTINAI pasidarikite kompjuterine diagnostika. Kitu atveju remontas kainuos zymiai brangiau.

Bendra Lietuvos-Čekijos įmonė UAB "ARX"
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA automobilių centras

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai.
„Tokvila“ centre suteikiamas visas kompleksas paslaugų, reikalingų TOYOTA automobilių įsigijimui ir jų eksploatacijai: nauji ir naudoti TOYOTA automobiliai; automobilių registravimas; kvalifikuotas automobilių techninis aptarnavimas ir remontas; automobilių kėbulų remontas; techninė pagalba kelyje; automobilių...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT | CUPRA

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
Kiekvieną sekundę pasaulyje vidutiniškai trys žmonės nusiperka naudotą automobilį, o dar kelis kartus daugiau pirkėjų tą pačią akimirką dairosi būsimos transporto priemonės. Visi nori gauti kuo daugiau informacijos apie dominančius automobilius ir jų istoriją, bet nežino, kaip gauti išsamiausių ir patikimiausių...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...

Darbo rinkoje – svarbūs pakeitimai: tikimasi didesnės darbuotojų gerovės
Darbo rinkoje – svarbūs pakeitimai: tikimasi didesnės darbuotojų gerovės 08-08 07:50
Ši vasara darbdaviams ir darbuotojams – reikšmingų pokyčių laikotarpis, nes birželio pabaigoje buvo priimta keletas Darbo kodekso ir Lygių galimybių įstatymų pakeitimų. Dauguma jų susiję su...
Verslo analitikos įrankiai: kaip pasirinkti tinkamiausią?
Verslo analitikos įrankiai: kaip pasirinkti tinkamiausią? 08-05 01:01
Šiandien visame pasaulyje veikiantiems verslams duomenų reikšmė yra kaip niekada didelė. Įmonės, ieškančios konkurencinių pranašumų, nuolat nagrinėja būdus, kaip išgauti ir paprastai valdyti kuo...
Vadovo nepriimtų sprendimų kaina: kas stabdo Lietuvos lyderius?
Vadovo nepriimtų sprendimų kaina: kas stabdo Lietuvos lyderius? 08-05 00:55
Pagrindinė vadovo pareiga priimti sprendimus – tai daryti ne tik kokybiškai, bet ir greitai, mat delsimas vilkina procesus, kelia darbuotojų frustraciją ir neretai atsiliepia finansiškai. Kaip...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

JPMorgan 115,76 +3,03%
Starbucks 85,73 -1,32%