Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB MOBILETRADE

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "MOBILETRADE"

Atsiliepimai apie UAB "MOBILETRADE"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "MOBILETRADE"

Iš šios įmonės pirkom automobilį Lexus GS. Ir likom labai patenkinti visu aptarnavimu ir automobiliu. Saulius, ką pažadėjo, viską sutvarkė ir padarė dar daugiau nei tikėjomės. Net nuvežus automobilį į Lexus autorizuotą saloną darbuotojai pasakė, kad pardavėjas buvo tikrai geras, nes pardavė puikų automobilį. Dar kartelį ačiū už bendradarbiavimą. Ir tikrai sugrįšime, kai reikės keisti kitą automobilį.
s*****i, visai nesiskaito su savo klientais. Pazada ir netesi.. Labai gaila bet eiliniai perekupai..
Sveiki, noriu padėkoti Sauliui už nuostabų automobilį (BMW x4). Automobilis važiuoja super.
Labas vakaras, labai geri vyrai, suteikia visa informacija, atsakineja i visus klausymus, automobilis tech.tvarkingas.Aciu, visems rekomendoju.
Paskambinau į šią įmonę tel. 8 600 80808 informacijos apie parduodamą baltos spalvos automobilį Mercedes Benz B200.Paklausus ar automobilis buvo daužtas ar dažytas buvo atsakyta, kad automobilis yra idealus, nebuvo nei daužtas nei dažytas. Patikėjau jų žodžiais ir važiavau 100 km. apžiūrėti šio idealaus auto. Atvykus į Gariūnų automobilių aikštelę Nr.156 ir pamačius B200, vaizdas pribloškė : galinis sparnas dažytas, net su visomis gumomis, priekiniai sparnai dažyti, nesusiveda nei su kapotu nei su bamperiu, tarpas tarp kapoto ir bamperio 10mm.Vidaus jau žiūrėti nebuvo reikalo, nes tokį laužą pirkti už 10500 EUR būtų neprotinga. Mums to pilnai užteko. Apsisukome ir išvykome algal į namus, nors tokiems pardavėjams už melavimą reikėjo nosis ištiesinti. Patariu visiems- saugokitės šių pardavėjų ir išvengsit finansinių nuostolių.
Labas vakaras, noriu padekoti vyrukam, ypac, Sauliui labai demesingas, viska isaiskina, pataria, tikrai visiem rekomenduoju tikrai nenusivilsit, tik kreipkites ir i jums pades Edita
Pirkau automobilius sau (Lexus RX), žmonai (Lexus LS) ir dukrai (Toyta Prius). Važiuojam kuo puikiausiai. Visiems rekomenduoju.
Pirkau, šioje įmonėje ne vieną automobilį, esu rekomendavus ne vienam pažįstamam. Esu labai patenkinta. Sąžiningi, patikimi. Išklauso ko nori, tiek kainos tiek kokybės santykiu. Nesuprantu piktų komentarų....paliktų apie šią įmonę.
NEPATIKIMI ir nerekomenduoju turėti reikalų su šia kompanija. Aptarnaut ir gražiai "čiulbėti" gal ir moka, tačiau automobilio techninės būklės tas NEPAGERINA. Parduoda automobilius su užslėptais defektais ir Jums pasiseks, jei tai bus "TIK atsukta rida"...
Deja, nusivyliau sia kompanija. Gal pas juos ivyko kazkokie vidiniai pokyciai ar dar kazkas, bet automobilio is ju nebepirkciau. Atsukineja ridas. Nedaug, 20.000 - 30.000 km, bet faktas yra faktas. Nemalonu.
saugokites sitos firmos tai tik graziai mandagiai ir graziai ciulba. Pats pirkau is ju auto ir dabar turiu dideliu problemu su sia sutve
Pirkėjas 2017-01-10 10:22:17
Deja, bet atsukinėja rida. Siulyčiau nežiurėti į komentarus, o geriau gerai patikrinti automobilį prieš perkant.
Nu jo situ a******u reikia saugotis
Pirma.Noriu padekoti uz suteikta paslauga-automobilio nuoma.Antra.Eksploatuojam is Jusu imones igyta auto Toyota Avensis-super, jokiu problemu.Aciu Vitalijui ir Sauliui !!! Sekmes versle...
Niekas nepakito nuo turgaus laiku. Kad sutartyje nurodoma mazesne kaina tebunie..., bet kam meluoti jog spidometras neatsuktas,... parduotas automobilis buvo pirktas olandijoje su rida 200+... Mobiletrade parduotas su 15000 atsuktu spidometru.... Esmes gal tai ir nekeicia... automobilis vaziuoja, problemu nera, bet vertes atzvilgiu tai vagyste.
Laba diena, esu patenkinta, ziaurei fainus virukai dirba viska sutvarke, visus dokumentus, tik, sedi ir vaziuoji i trada, tikrai rekomenduoju kreiptis, visa informacija gausit
Įsigijome Toyota Prius. Patiko bendravimo kultūra. Suteikė reikiamą ir teisingą informaciją, Saulius ir Vitalijus buvo paslaugūs forminant automobilio įsigijimo bei registravimo dokumentus. Jeigu manęs paklaustų bičiuliai, į ką galėtų kreiptis panašiu klausimu, drąsiai rekomenduočiai bendrovę ir joje dirbančius žmones.
Gruodžio pradžioje pirkome automobilį. Esu patenkintas, kad teko bendrauti su sąžiningais ir savo darbą suprantančiais žmonėmis.
Esu patenkinta tiek automobiliu, įsigytu iš šios įmonės, tiek darbuotojais, kurie aiškiai ir suprantamai atsakė į man rūpimus klausimus. Mano pasirinktame servise, kur tikrino automobilį, apie šiuos pardavėjus atsiliepė tik teigiamai. Įmonės darbuotojus galiu įvardinti kaip savo srities verslo profesionalais ir palinkėti Jiems sėkmingų verslo sandorių!
Labai malonūs žmonės, suteikia visą reikalingą informaciją, atsakinėja kantriai į visus klausimus. Automobilis buvo techniškai tvarkingas, ką patvirtino pažįstamas mano pasirinktame servise dar prieš įsigyjant automobilį. Jis jau buvo praėjęs tech.apžiūrą, pardavėjas padėjo sutvarkyti lizingą, beliko tik įregistruoti ir galėjome sėkmingai važiuoti:)
Ačiū, rekomenduoju visiems ir tikrai pati dar kreipsiuos!
Paskambinus nesuteikia visos informacijos apie automobilį, vos ne taip, kad pats važiuok į autoservisą ir aiškinkis kas jam gali būti blogai, nes jiems paliko klientas parduoti automobilį ir sakė, kad viskas su juo gerai, ir tipinis gale pokalbio sakinys, kad žmonės buvo atvažiavę ir jeigu jiems duoda paskolą rytoj nuperka. Būtina tikrinti iš jų perkant ridą autorizuotame servise ir žiūrėti ar nebuvo daužtas. Netikrinkite jų parinktame servise. Ir supraskit, kad automobilių 10 metų senumo su maža rida ir gera kaina nebūna.
Automobilį pirkome prieš keletą savaičių. Pirkimo metu net netikrinome autoservise, tiesiog pasitikėjome. Perkant buvo įvardintas trūkumas - neveikė kondicionierius. Tik nusipirkus automobilį iškart užsirašėme profilaktiškai pakeisti tepalus ir pašalinti nedidelį gedimą, tai atsiliepimai iš meistrų apie techninę būklę buvo labai geri, kaip sakant neturėjo prie ko net prikibti ir gėdimas buvo gana greit pašalintas.
Tad nuoširdžiai rekomenduoju šią įmonę :)
Profesionalus ir malonus bendravimas. Viskas aiškiai ir konkrečiai paaiškinta!
Labai malonūs žmonės, atsakė į visus iškilusius klausimus, o automobilis buvo be jokių paslėptų defektų, rekomenduoju visiems!
Esu klaipėdietė, mašinos ieškojau beveik pusę metų- Klaipėdoje, tai su moterimis nelabai kas "ėjo" į kalbas. :) Surizikavau mašinos ieškoti internetu, radau keletą variantų Vilniuje. Buvau labai maloniai nustebinta šios įmonės darbuotojų geranoriškumu, mandagumu, pagalba bei patarimais, kantrybe. Padėjo susitvarkyti su tech. apžiūra, registracija. Pasirodo ir moterys gali nusipirkti automobilį. :) Mašiniukas rieda šauniai. Ačiū Jums labai!!!!
Prieš mėnesį iš šios bendrovės pirkome įstaigai automobilį. Automobilis buvo jau su TA, patikrinus kompiuterine diagnostika jokių problemų neradome. Norime padėkoti bendrovės direktoriui Sauliui už parduotą tvarkingą automobilį už prieinamą kainą, bei už kantrybę atsakinėjant į daugelį iškilusių klausimų.
Rekomenduoju prireikus automobilio kreiptis į UAB, , Mobiletrade“. Sąžiningi ir patikimi pardavėjai.
Linkiu sėkmės ir puikių pardavimų Jūsų kolektyvui!
Pirkau iš šios įmonės toyota avensi, esu labai patenkinta automobiliu. Prieš tai patikrinau pas pažistamą servise. Papildomų išlaidų įdėti nereikėjo, nes automobilis buvo po aptarnavimo. Pardavėjai praėjo tech. apžiūrą ir padėjo sutvarkyti kitus reikiamus dokumentus.
Algirdas Petrauskas
2015-03-06 21:14:24 IP 28mcperl
Pries kelias dienas isigijome automobili. Esame labai patenkinti transporto priemone.Taip pat ir pardaveju kantrybe ir demesiu Mums.Jie ne tik sutvarke TA dokumentus, bet ir padejo ja iregistruoti, apsidrausti, susitvarkyti lizingo dokumentus, bet ir atsake i visus musu kvailus ir ne tik klausymus.
Esame begalo dekingi imones vadovui Sauliui uz begaline pagalba.

Tikrai rekomenduojame sia imone automobiliu pirkimui, tiek asmeninems reikmems, tiek imonems.

UAB "Infopa" direktorius
Algirdas Petrauskas
Praeitų metų pradžioje pirkau iš šios įmonės automobilį, patiko aptarnavimas, pardavėjai padėjo apsispręsti dėl automobilio pasirinkimo, skyrė daug dėmesio ir kantrybės mano klausinėjimams. Metų gale ieškojau automobilio taip pat ir žmonai, tai daug nesiblaškiau, vėl kreipiausi į tą pačią įmonę, jie pasiūlė keletą automobilių variantų, padėjo su lizingo suforminimu banke, sutvarkė TA. Automobiliai rieda gerai, esu patenkintas.
Pirkau 2 automobilius pries 6 menesius, dukrai ir sau, automobiliai buvo idealiai tvarkingi (buvo tikrinta autorizuotame servise) su TA apziura, paruosti eksploatacijai.Aciu uz tvarkingus automobilius.Rekomenduoju sia imone del puikaus serviso ir kokybisku automobiliu.
Parduoda automobilius su atsuktom ridom.
Nusipirkau volvo XC90 - diagnostika parode kad minimum 120k. km buvo atsukta, nors tikino kad nieko neatsukineja.
Pries perkant is ju BUTINAI pasidarikite kompjuterine diagnostika. Kitu atveju remontas kainuos zymiai brangiau.

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
ARHEVA
Adresas: Molėtų g. 3, LT-92308 Klaipėda.
Veiklos sritys: automobilių pervežimas; automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; transporto paslaugos.
Mūsų tikslas yra surasti transportavimo poreikių geriausią sprendimą mūsų klientams, visada užtikrinant aukštus kokybės standartus, saugumą ir dėmesį pristatymo terminams. Atliekame krovinių ekspedijavimą, sandėliavimą, perkrovimą, muitinės tarpininkų paslaugas. Visi konteinerių kroviniai yra apdrausti CMR draudimu.
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
A. Navalnas sulaikytas oro uoste
A. Navalnas sulaikytas oro uoste 01-17 20:19
Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienio vakarą grįžo į Maskvą iš Vokietijos. Oro uoste jį išsivedė teisėsaugos pareigūnai.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%