Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Mobi Solutions

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Mobi Solutions"

Atsiliepimai apie UAB "Mobi Solutions"

Išregistruotas: Likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Mobi Solutions"

Prašau išjungti visas MOBIGW OU pramogines paslaugas iš mano numerio +37065038960.
Prašau išjungti visas paslaugas numeriui +37065038960 ir apie atjungimą informuoti sms žinute.
Prašau atjungti čia programa numeriui +37067409142
Prašau išjungti visas paslaugas numeriui + 37069968418 ir apie atjungimą informuoti SMS žinute
Atjungti paslaugas, kas čia per aferizmas meta tas reklamas ir nuskaičiuoja
Prašau išjungti visas paslaugas numeriui +37068795530 ir apie atjungimą informuoti SMS žinute
Prašau išjungti visas paslaugas numeriui +37067208106 ir apie atjungimą informuoti SMS žinute
Prašau išjungti visas paslaugas numeriui +37061129406 ir apie atjungimą informuoti SMS žinute
Prašau išjungti visas paslaugas MobiGW OU tel +37064748550
Daiva Gudavičienė
2020-11-28 16:14:38 IP 28ma3du1
Prašau išjungti visas paslaugas MobiGW OU tel +37061139336
Daiva Gudavičienė
2020-11-28 16:12:37 IP 28ma3du1
Prašau išjungti visas Laika Mobile Connectivity paslaugas nr. +37067223827 ir informuoti mane sms žinute.
Lilija Karželienė
2020-11-25 20:07:37 IP 28mentnm
Prasau atjungti man tas mobigv ou, paslaugas, ir atjungima patvirtinti žinute, jei ne kreipsiuos į teisėsauga
Prašau isjungi šitą paslauga mano numeris 862089184
Prasau isjungti bet kokias Jusu paslaugas, tai sukciavimas, suncia kad neva aktivuoti wachata o nuskaiciuoja po 10 euru, tai sukciavimas paduosiu Jus i teisma. Mano tel nr 868408126
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37060009419, apie paslaugų atjungimą patvirtinti žinute.
Prašau išjungti visas paslaugas MOBIGW OU numeriui +37060144715 ir informuoti žinute.
Agnė 2020-10-27 20:20:10
O kaip žinote, kad nepadeda? Atsakymą kokį nors gavote ar kaip? Rytoj ir aš skambinsiu į Tele2.. jei nepadės, sakiau ko gero reikės nutraukti sutartį, nes, jei kiekvieną mėnesį taip bus, tai eina jie švilpti, jei nesugeba apsaugoti savo klientų...
Telefonas net neduoda išsiųsti jų padiktuotos žinutės. Rašo, kad įvyko klaida, o turėtų ateiti žinutė, kad paslauga sustabdyta. Tele2 tai sako, kad patys paslaugą kažkur užsisakėm, bet nebuvo išsiųsta jokia žinutė su užsakymu. Tai ryt dar kartą skambinsiu jiems su klausimu ką daryti. Šiaip atsisakius paslaugos jie siūlo užsidėti apribojimus, tada pinigai papildomai nebus nuskaičiuojami, bet tada nepavyktų net į banką ar taksi pasiskambinti.
Inga 2020-10-27 19:51:58
Gavus sąskaitą gavau ir šoką, paskambinau šiandien į Tele2 pasakė tekstą ir numerį kur reikia išsiųsti žinutes, bet nepadeda, tai net nenumanau kaip atsisakyti paslaugos, kurios neužsisakei.
Agnė 2020-10-27 17:21:22
Ar kam nors cia komentaruose pagal prasyma jau atsauke sia nesamone? Gavau siandien saskaita ir ziuriu, kad uz kazkokias man nezinomas pramogas turiu susimoketi.. po velniu..
Užblokuokit šita imone, jau kelintas men plėšia pinigus.
prasau nutraukti visus mokėjimus siuo numeriu +37060335168
prasau nutraukti visas sutartis siuo numeriu +37060335168
Prašau išjungti MOBIGW OU paslaugas numeriu +37067044079 ir informuoti mane SMS žinute.
Prašau išjungti, bet kokias MOBIGW OU paslaugas, numeriui +37064247443 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašymas atjungti visas paslaugas su MOBIGW OU tel.nr +37062702234 ir patvirtinti sms žinute
Prašau išjungti, bet kokias MOBIGW OU paslaugas, numeriui +37062024812ir patvirtinti tai SMS žinute
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37067801415, apie paslaugų atjungimą patvirtinti žinute.
Sveiki, prašau atjungti bet kokias teikiamas paslaugas numeriui +370 647 07088, ir atsiųsti tai patvirtinančią sms zinute
Prašau išjungti, bet kokias MOBIGW OU paslaugas, numeriui +37069176702 ir patvirtinti tai SMS žinute
Prašau išjungti, bet kokias MOBIGW OU paslaugas, numeriui +37064589972 ir patvirtinti tai SMS žinute
s*****i, kurių nenubaudžia niekaip, nors kreipiaus ir į policiją: siuntė grasinančioas žinutes dėl virusų telefone (kurių realiai net nebuvo), bet išgavo sms išsiuntimą trumpuoju nr ir gavau sąskaitą...
Prašau išjungti iš mano nr 869959291 visas MOBIGW OU
Prašau išjungti visas MOBIGW OU pramogines paslaugas iš mano numerio +37060986209
Prašau išjungti visas MOBIGW OU pramogines paslaugas iš mano numerio +37062551752, kitu atveju kreipsiuos į kitas instancijas, aš ju neužsisakinėju, o pinigai nuskaičiuojami.
Laba diena, jau du metai kai į mano TELE2 sąskaitą numerius 867508359 ir 868332905 ateina mokesčiai už paslaugas, kuriomis nesinaudojant, neužsisakiau.Prašau nedelsiant atjungti visas Jūsų įmonės nelegaliai pajungtas paslaugas mano numeriais ir grąžinti pavogtas lėšas.Apie atjungimą prašau informuoti sms žinute
Sveiki, taip atsitiko, kad parašiau numeriui 1337 ir šį mėnesį už telefoną tele2 atėjo saskaita ne 30 eurų, o 40, išklotinės rodo, kad būtent šio numerio svetainė iš manęs pasisavino 10 eurų, ieškodamas būdų parašiau į šį numerį STOP WIN, gavau žinutę, jog prenumerata baigta, tačiau dėl to abejoju ir bijau, kad mokėjimas už nieką gali tęstis, ar galite panaikinti šią problemą? (8 670) 93 508
Labas, prašome paaiškinti kokios paslaugos prijungtos prie mano telefono, už išrašomos sąskaitos. Prašome nutraukti visas
paslaugas, apie kurias aš nežinau. Parašius žinutę STOP gaunu atsakymą, kad jokių paslaugų nėra..

Sigitas Petrauskas
Prašau išjungti visas MOBIGW OU paslaugas tel.nr.+37060190205 ir informuoti sms žinute.
Sveiki. Prašau nedelsiant išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37069812028 ir patvirtinti tai SMS žinute. Ačiū!
Prasau nujimti paslauga nuo mobigv nr860512511
Paima pinigus bet as nesu uzsisakes mobigv prinumeratos
Rašykit support.LT@TXThelper.com (kreiptis anglų kalba), jei kažkas turit aktyvių paslaugų prisijungę. Operatorius čia nepadės (bentjau T2 nepadėjo, tik nukreipė ir davė jų kontaktus). Labiausiai reikia vaikus treniruot, kad neprisijungtų neaiškių paslaugų ir SMS / MMS nesiuntinėtų.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37067738251 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu +37068322630 ir patvirtinti tai SMS žinute
Aurelijus Dalangavicius
2020-05-07 10:49:20 IP 2g5vf1m9
Pršau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu +37067010726 ir patvirtinti tai SMS žinute
Vaclovas Grigaliauskas
2020-04-21 18:31:24 IP 2h7tli42
Pršau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu 860548405 ir patvirtinti tai SMS žinute
Prašau išjungti visas MOBIGW OU paslaugas numeriui +37061845774 ir patvirtinti tai žinute.
Prašau palikti ramybėje ir neapvoginėti 80- metės pensininkės.Aš niekada nesinaudojau jūsų paslaugomis ir nesinaudosiu.Pasutinis kartas kaip jus gražumu prašau, toliau eisime teisiniu keliu.Tik norėjau pasirašyti peticiją dėl kainų mažinimo ir iš karto prilipo 1337.Tikri banditai.Nejaugi niekas negali sutvarkyti šių vagių, tokie kaip pedofilai irgi turi galią, kad ėda žmones.

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei
Lietuva perdavė Nyderlandams vadovavimą NATO laivų grupei 01-17 17:32
Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų karininkas komandoras Audrius Venckūnas perdavė NATO Nuolatinės parengties priešmininių laivų I-os grupės vadovavimą Nyderlandų karališkojo karo laivyno...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%