Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Mobi Solutions

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Mobi Solutions"

Atsiliepimai apie UAB "Mobi Solutions"

Išregistruotas: Likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Mobi Solutions"

Prašau atjungti visas paslaugas MOBIGW OU nr. 867757025 ir pranešti sms žinute.
Prasau isjungti visas paslaugas MOBIO TV tel nr. +37060084443. As jų neprasiau jokiu prisijungimu, tik jie prase ivesti mano tel nr. ir nepranese kad bus nuskaiciuojami pinigai, tik poto atsiunte zinute kad jau nuskaiciuota ir psiulyma tolimenei prenumeratai.
TAI DIDZIAUSIA APGAVYSTE!
Please disconnect all services to related to MOBIGW OU number, +37065232064 Notify by SMS
Prasau atjungti MobiGW paslaugas. As jos neuzsisakiau. Klaida. Prasau informuoti sms zinute nr. 867978500
Immediately disconnect all services related to the phone number +37061449705 and inform me about it. If not, I will be forced to take further actions and contact all institutions needed. Also, I want to get my money back as I even did not use any of your services. Reikalauju ne tik nedelsiant atjungti visas paslaugas auksčiau nurodytam nr., bet ir informuoti mane apie tai. Beje, net nesiruošiu mokėti už tai ko nenaudojau.
Taip pat Lukas 2023-01-06 12:40:20
Koks jų el. paštas? Reikia tėvukui šitą avariją sutvarkyt.
Rašiau LT ir EN kalba, viena atsakymą gavau EN o kitą Lietuviškai, bandykite ir kitą kalba.
Taip pat Lukas 2023-01-06 12:40:20
Koks jų el. paštas? Reikia tėvukui šitą avariją sutvarkyt.
[email protected], parašiau žinutę su savo tel. numeriu iškart, bet paprašė dar kartą atsiųsti nr. Sekanti žinutę buvo kad jau atšaukta.
Lukas 2023-01-06 07:20:50
Parašiau į el. Paštą jiems dėl atšaukimo ir kitą dieną gavau laišką kad atšaukė.
Koks jų el. paštas? Reikia tėvukui šitą avariją sutvarkyt.
Prašau atjungti visas mokamas paslaugas susijusias su numeriu+370 615 44321 prašau informuoti sms žinutę
Please disconnect all services related to MOBIGW OU number +37068719513. Notify by SMS.
Prašau atjungti visas paslaugas susijusias su MOBIGW OU numeriui +37068719513. Informuokite SMS žinute.
Prašau išjungti visas paslaugas mobio tv, tel. Nr. +370 68618919, nes jų neužsakinejau ir jei ateis sąskaita nemokesiu. Be to, žinute išsiuntus stop mobio tv ir pakartotinai žinutę stop mobio jokio atsakymo apie sustabdymą negaunu. Prašau informuoti apie sustabdymą el. paštu, sms arba telefonu. Tikiuosi skubaus pranesimo
Prašau išjungti visas paslaugas numeriui 865740359 ir informuoti sms žinute
Prašau atjungti paslauga, kurios ne užsisakiau šitam nr. +37064612895
Prašau išjungti visas paslaugas MobiGV OU, susijusias su mano numeriu +37061880603, kurių aš neužsisakiau.
Prasau, isjungti visas paslaugas MobiGV OÜ, susijusias su vienu is mano turimu numeriu +37064462424 ir informuoti sms zinute!
Prašau išjungti visas paslaugas MobiGV OU, susijusias su mano numeriu +37067315221, kurių aš neužsisakiau.
Prasau, isjungti visas paslaugas MobiGV OÜ, susijusias su vienu is mano turimu numeriu +37067650442, ir informuoti sms zinute!
Prašau išjungti visokias nesamoningas paslaugas kuriu niekas neužsakė ir pačiam neįmanoma panaikint tel nr +37069811369, ir informuoti arba email arba sms žinute
Prasau isjungti visas paslaugas MobiGV OÜ susijusias su mano numeriu +37064548996, ir informuoti sms zinute
Prasom kuo skubiau atjungti paslaugas Nr. +37068847152. Imone likviduota o uz paslaugas nuskotote.
Prašau atjungti visas MobiGW OU paslaugas numeriui +37060922429
Prašau atjungti paslaugas Nr. 861882380.
Prašau atjungti paslauga nr 860464862, jai įmonė likviduota, kodel paslauga aktivį? Ir neleidžiama jos atjungti?
Grazina Geneviciene
2022-10-29 16:30:12 IP 2devlk7o
Prasau atjungti visas visas paslaugas Nr864623014
Prašau atjungti visas MobiGW OU paslaugas numeriui +370 61402142
Gražina Sajienė
2022-10-20 16:22:59 IP 2df5da4g
Prašau atjungti mobio TV šiam numeriui 861272641 ir kuo skubiau. Informuokite SMS žinute
Prašau išjungti visas paslaugas mobi gw
Parasau atjungti paslaugas sitam nr 863330701 ir kuo skubiau!!!!!!! kas per nesamones vyksta!!!
Prašau atjungti paslaugas šiam numeriui +37067181805
Nuo 2022-10-09
Prašau atjungti visas paslaugas susijusias su mobioTV su mano numeriu +37062991495. Informuokite sms žinute!
Monika 2022-09-10 16:38:11
Prasau isjungti visas paslaugas MobiGV OÜ susijusias su mano numeriu +37063788566, ir informuoti sms zinute
Rašyk SMS STOP numeriu 1335 jei dar neatjugė.žinute kainuoj 5 eurus berods...ž*****i ten
Prašau atjungti visas paslaugas susijusias su MOBIGW OU numeriui +37061006579. Informuokite SMS žinute ar el.paštu.Neatjungus kreipsiuos į teismą
Prasau isjungti visas paslaugas MobiGV OÜ susijusias su mano numeriu +37063595282, ir informuoti sms zinute
Labas rytas. Prasau atjunkti nuo MobiGW. IR INFORMUOTI. NEMOKESIU.
Atjunkite visas paslaugas siam numeriui 861677982 ir praneskit sms zinute, kitu atveju kreipsiuosi i policija
Per 1 dieną iš telefono sąskaitos nuimta 10 eurų.Isklotineje radau, , kad nuėmė mobi sol.Kodel, už kokį patarnavima.Jokiu paslaugų neuzsakiau.
Čia rašyti nera tikslo nes imones kodas yra estiškas. ka pavyko rasti :
Company information
Name: MobiGW OÜ
Address: Akadeemia 3, Tartu, Estonia
Company code: 12585425
VAT code: EE101685515

Skunda dėl sukčiavimo savo tinklo operatoriui, nes operatorius parduoda trumpa numeri šiam sukčiui.
Rimas 2022-03-09 22:32:34
Prigavo labai šauniai, bet išsiuntus sms nr. 1335 STOP MOBIO sustabdė... Bent jau taip atsiuntė sms.
Sveiki, tai ar padėjo? Sąskaitos negavote?
Prašau atjungti visas paslaugas susijusias su šiuo numeriu +37064830651, nes kitu atveju skundai bus rašomi ne čia :)
Atjunkite paslaugas numeriui 894325914 arba kreipsiuos i policija
Atjunkite savo paslaugas! Aš jų nenorėjau. Prašom padaryti šiandien, nes kreipsiuos į policiją. Mano nr. 862964244
Prasau atjungti visas paslaugas Nr 8-675 95357 ir pranesti zinute. Laiskai jau buvo issiusti su prasymais atjungti visas paslaugas. Zinute taip pat buvo issiusta... foto padaryta.
Atjunkit visas paslaugas siam numeriui 80177955 ir praneskit sms zinute
LAIMUTE GIMZIUNIENE
2022-07-15 21:46:01 IP 2eehhpbb
Prašau atjungti visas mokamas paslaugas numeriui 860016852. Per klaida sumaigiau. Aciu
Atjunkit paslaugas tel.nr. 864815720 čia ir dabar ir patvirtinkite SMS žinute, niekada niekas nebuvo užsakyta
Atjunkit visas paslaugas siam numeriui 864893688 ir praneskit sms zinute????
Prasau isjungti visas paslaugas numeriui 868502903 nes ju neuzsakiau. ir informuoti apie tai sms zinute

Credo Partners
Adresas: Vytauto pr. 23, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Credo Partners“ jau vienuolikti metai sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama užsakovo lūkesčius. Kompanijoje dirba profesionali pardavimų telefonu vadybininkų ir konsultantų komanda, kuriai vadovauja vadovai, turintys daugiametę patirtį efektyvaus kontaktų centro srityse. Kartu su komanda...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis naujos kartos televizijos, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto žalio šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo startinio 200 Mb/s iki...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
INVL grupės filosofija: į ką ir kodėl investuojame?
"Šiame versle esame ilgam ir sprendimus darome ilgam laikotarpiui, – sako INVL privataus kapitalo vadovas Vytautas Plunksnis. – Kartu su klientais investuojame ir savo lėšas: tiek grupės...
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin DBS 770 Ultimate" – galingiausias ir galutinis
"Aston Martin" gamoje DBS raidės reiškia galią, kuri pavergia sielą, ir aerodinamikos padiktuotą drąsų stilių. Nuo pat 2018 metų šis automobilis buvo galingiausias serijinis gamintojo modelis...
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
"Baltic Amadeus" kuria Progress programuotojų bendruomenę Lietuvoje
IT ir skaitmenizavimo bendrovė "Baltic Amadeus" stiprina bendradarbiavimą su JAV programinės įrangos kūrimo lydere "Progress Software Corporation" ("Progress"). Iki šiol Progress OpenEdge...

Kiek užsienio kalbų mokate?

FedEx 193,86 +5,31%
McDonald's 267,40 -1,29%