Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Mobi Solutions

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Mobi Solutions"

Atsiliepimai apie UAB "Mobi Solutions"

Išregistruotas: likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Mobi Solutions"

tesiu susirasimo (bendravimo) su tele2 istorija, dar karta isitikinu kad tele2 ira isiveles i sia afera ! pridedu skrinsota
apsimeta slanga tipo negirdeja apie sita sukciavima. sprendziant is sitos aferos senumo ir mano bendravimo su tele2, manau dali pavoktu pinigu gauna tele2.
dar karta prašau kad atjungtumėte naryste www.skill2win.net, tel.868234242 ir nustokit nuskaičiuot pinigus už ora.nes po jusų nuskaičiavimų ateina pranešimai kkad mano telefonas užkrėstas keliais virusais, jeigu neatjungsit paslaugų kreipsiuos i teisėsauga, nes jusų tokie veiksmai prilygsta telefoniniams sukčiams.
Prašau atjungti šitą nesąmonė. Aš jos nepasijungus. O mokestis atėjo. Kur kreiptis.?
Prašau man atjungti prenumeratos skill2win naryste tiesiogiai taip neužsisakiau apie užsakyma žinutės negavau, o pinigus nuskaičiuojat, STOP nr.1337 žinutė neišsisiunčia.
Prašau išjungti, bet kokias MOBIGW OU paslaugas, numeriui +37069644557 ir patvirtinti tai SMS žinute
prasau isjungti nr 1337 MOBIGW OU paslaugas is nr +37067592140 ir patvirtinti sms zinute
Aldona Lukoseviciene
2019-02-23 16:58:21 IP 90.131.44.63
Prasau grazinti 43.eurus, uz kazkinkokias paslaugas as jokios prenumeratos nesu gavus.Prasau paaiskinti is kur tokias sumas turiu jums moketi.prie naujus metus buvo atskaityta ir po nauju atskaityta buvo parasyta, STOP o vistiek.atskaitote as pinigu nesiruosiu moketi as pensininke ieskosiu teidybes per teismus.cia kiek skaitau ne viena apgauta
Aldona Lukoseviciene
2019-02-23 16:47:47 IP 90.131.44.63
Prasau grazinti mano pinigus 43, 80 eroc.Negrazinsite renku zmones kurie nukentejo nuo.jusu.buvo kad as jokiu uzsakymu neturejau o jus vel atskaitote uz si me esi negausit pinigu tik gausit is teismo sprendima as jus duosiu i teisma
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37064786068 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37068235440 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37062335774 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37068644666 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Ingrida Mitrijeviene
2018-12-29 22:43:59 IP 88.223.87.148
Prašau atjungti paslaugas tel. Ne. 860370644 ir atsiųsti tai patvirtinančią žinutę.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui 8602042525 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau atjungti bet kokias teikiamas paslaugas numeriui +370671 66020, ir atsiųsti tai patvirtinančią sms zinute
Prašau atjungti bet kokias teikiamas paslaugas numeriu +37060040738 ir atsiųsti tai patvirtinančia žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui 868720054 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Baikit nurasinet pinigus pagal MobiGWOU ir uzdarykit saskaita
Algimantas Strasunskas
2018-12-05 08:48:32 IP 84.58.229.164
Nurasineja uz kazkokias paslaugas pinigus. Nusiuntem zinute 1337 ir gavom atsakyma, kad paslaugos sustabdytos, bet pinigus nurasineja. Kas per nesamone? Nezinom, kur kreiptis
Algimantas Strasunskas
2018-12-05 08:41:30 IP 84.58.229.164
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu 861045207 ir patvirtinti žinute
Viktorija 2018-10-09 16:49:33
Sveiki, ar kaip "atsikratėte" tos prenumeratos? ar vis dar siunčia?
Telefonui (abonentui) atjungiau galimybes užsisakyti bet kokias paslaugas. Čia pas Telia savitarnoje. Ir kai dingo jiems galimybė ką nors nurašyti, tai ir nustojo nurašinėti.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui 861124304 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui 863615235 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau atjungti bet kokias teikiamas paslaugas numeriu +37061515450 ir atsiųsti tai patvirtinančia zinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui 868333872 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui 867600404 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui 862869551 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37062043700 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Nelabai likviduotas panašu. Dukra pakibo kažkur.
Labai prašau greičiau atjungtumėt šį nr.864013720
Sveiki, ar kaip "atsikratėte" tos prenumeratos? ar vis dar siunčia?
Prašau atjungti savo paslaugas mini gw ou ir informuoti mane elektroniniu pastu, sms zinute ir kuo skubiau.
Prasau atjugti savo paslaugas Mobigw out ir informuoti mane el. pastu arba SMS
Man atjungė bitė sakė nebeturėtų prenumerata tęstis, žiūrėsim kaip bus ištikrųjų matau atsiliepimai ne kokie, dabar galvojau kaip juos rasti, kad man grazintu pinigėlius, bet matau, kad niekas negrąžina.
Prasau kuo skubiau atjungti savo paslaugas Verozona ir Mobigw OU ir informuoti mane sms zinute arba el. pastu
Prašau kuo skubiau atjumkti visas savo paslaugas. Nr +37060005779. Apie atjumgima informuoti sms zinute.
Atjunkite savo paslaugas v***s niekas jums sms nesiunte, atjunkite ir informuokite sms zinute jei neatjungsite rytoj bus negerai
Bitei taip pat bus dideliu problemu
O
Irena 2018-08-20 21:17:46
Prašau atjungti paslaugas MobiGW OU, įm. k. 12585425. Aš jų neužsakiau. IApie atjungimą informuokite sms žinute arba email.
Nieka cia jums neatjunginies, skambinkit i savo tinkla ir kelkit balsa, cia a*******i veikia, ir stop nesiuskit, nes neveikia, tik pinigus nuskaiciuoja.
Prašau atjungti paslaugas visas 68634836 ir informuoti amne el. paštu
Mano sunus ir tapacia beda pasidare. Issiuntus zinute su sustabdymo prenumeratos raktazodziu vistiek tai nepadeda. Ir toliau is ju ateina saskaita iki 25eu. Kreipemes i tele2 klijantu aptarnavima. Tai perduos jie musu skunda ju technikams ir tada jie atjungs prenumerata. Tai turetu atlikti per 10dienu...
As pries savaite rasiau prasiau atjungti visas jusu paslaugas siam numeriu 862426069 bet siandien per ziurejus isklotine vel nuskaityti pinigai jei galit atsiliepkit ar kaip reikia su jais atsikratyti ne jaugi reikia kreiptis i policija ar kam atjunge siais paslaugas ar bergzdzias reikalas cia
Prasau isjungti visas paslaugas numeriui 864407601. Nes kreipsimes y teisma del tokiu vagysčių
Prašau atjungti visas teikiamas paslaugas tel.nr.867541541.Šiandien gavau sms, kad nuskaičiuota 2, 9 €, nurodytas tel.nr.1337 kuriuo išsiuntus žinutę, galima atsisakyti paslaugos...deja, sms neišsiunčia.a*******i.Prašau atjungti paslaugas ir informuoti sms ar el.paštu.
Prasau atjungti visas viaas paslaugas susijusias su siuo telefono numeriu 868784505
Ir informuoti mane SMS zinute
Prasau atjungti visas jusu MOBiGW OU paslaugas numeriu 862426069 ir informuoti i pasta vilmajuciene39@gmail.com
Prasau atjungti visas jusu paslaugas siam numeriui 862426069 ir pranest vilmajuciene39@gmail.com

MTTC
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%