Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Mobi Solutions

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Mobi Solutions"

Atsiliepimai apie UAB "Mobi Solutions"

Išregistruotas: Likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Mobi Solutions"

Prašau išjungti visas MOBIGW OU pramogines paslaugas iš mano numerio +37062551752, kitu atveju kreipsiuos į kitas instancijas, aš ju neužsisakinėju, o pinigai nuskaičiuojami.
Laba diena, jau du metai kai į mano TELE2 sąskaitą numerius 867508359 ir 868332905 ateina mokesčiai už paslaugas, kuriomis nesinaudojant, neužsisakiau.Prašau nedelsiant atjungti visas Jūsų įmonės nelegaliai pajungtas paslaugas mano numeriais ir grąžinti pavogtas lėšas.Apie atjungimą prašau informuoti sms žinute
Sveiki, taip atsitiko, kad parašiau numeriui 1337 ir šį mėnesį už telefoną tele2 atėjo saskaita ne 30 eurų, o 40, išklotinės rodo, kad būtent šio numerio svetainė iš manęs pasisavino 10 eurų, ieškodamas būdų parašiau į šį numerį STOP WIN, gavau žinutę, jog prenumerata baigta, tačiau dėl to abejoju ir bijau, kad mokėjimas už nieką gali tęstis, ar galite panaikinti šią problemą? (8 670) 93 508
Labas, prašome paaiškinti kokios paslaugos prijungtos prie mano telefono, už išrašomos sąskaitos. Prašome nutraukti visas
paslaugas, apie kurias aš nežinau. Parašius žinutę STOP gaunu atsakymą, kad jokių paslaugų nėra..

Sigitas Petrauskas
Prašau išjungti visas MOBIGW OU paslaugas tel.nr.+37060190205 ir informuoti sms žinute.
Sveiki. Prašau nedelsiant išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37069812028 ir patvirtinti tai SMS žinute. Ačiū!
Prasau nujimti paslauga nuo mobigv nr860512511
Paima pinigus bet as nesu uzsisakes mobigv prinumeratos
Rašykit support.LT@TXThelper.com (kreiptis anglų kalba), jei kažkas turit aktyvių paslaugų prisijungę. Operatorius čia nepadės (bentjau T2 nepadėjo, tik nukreipė ir davė jų kontaktus). Labiausiai reikia vaikus treniruot, kad neprisijungtų neaiškių paslaugų ir SMS / MMS nesiuntinėtų.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriui +37067738251 ir patvirtinti tai SMS žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu +37068322630 ir patvirtinti tai SMS žinute
Aurelijus Dalangavicius
2020-05-07 10:49:20 IP 2g5vf1m9
Pršau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu +37067010726 ir patvirtinti tai SMS žinute
Vaclovas Grigaliauskas
2020-04-21 18:31:24 IP 2h7tli42
Pršau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu 860548405 ir patvirtinti tai SMS žinute
Prašau išjungti visas MOBIGW OU paslaugas numeriui +37061845774 ir patvirtinti tai žinute.
Prašau palikti ramybėje ir neapvoginėti 80- metės pensininkės.Aš niekada nesinaudojau jūsų paslaugomis ir nesinaudosiu.Pasutinis kartas kaip jus gražumu prašau, toliau eisime teisiniu keliu.Tik norėjau pasirašyti peticiją dėl kainų mažinimo ir iš karto prilipo 1337.Tikri banditai.Nejaugi niekas negali sutvarkyti šių vagių, tokie kaip pedofilai irgi turi galią, kad ėda žmones.
Mokejau 4 menesius. I savaite po 2.90. Vaikas kazka prisispaude internete ir uzsiprenumeravo is numerio 1337 skillwin. Issiunčiau Stop Ba ir paslauga baigesi.
Esu pikta, įniršusi ir nusivylusi TELE 2 teikiamomis paslaugomis. Vyras prieš metus užsakė abonimentą ir tuo pačiu paėmė telefona išsimokėtinai, savo vardu, man. Aš nesigilinau nei kokia suma nei kiek už viską reikės mokėti. 1metus ir 4 mėnesiu aš mokėjau sąskaitą už TELE2 Teikiamas paslaugas.Vyras po naujų nusprendė patikrinti mano mokamą sąskaitos sumą ir gavo šoką, kad vietoj 18.90 EUR aš kiekviną mėnesį nuo pirmos dienos moku po 32.90 EUR patikrinus už ką aš moku, paaiškėjo, kad viena paslauga apsoliučiai neaiški. TAI PRAMOGINIO TURINIO MOBIGW OU prenumerata, kurios kaina men 11.90 aš jos NEUŽSISAKIAU ir ja nesinaudojau, tačiau TELE2 kiekvieną mėnesį man jas priskaičiuodavo prie sutarties sumos, be jokio perspėjimo, paaiškino!!!!! Paprašius jų paaiškinti, kaip šita prenumerata buvo užsakyta, be mano patvirtinimo, sutikimo, konsultantė pareiškė, kad čia labai greitai ir labai lengvai užsąkoma paslauga netgi vaikai gali tai lengvai padaryti. Paskambinus 117, be ilgo problemos aiškinimo, jie iškarto pasakė pramoginio puslapio PAVADINIMĄ, kokiu numeriu jos atsisakyti kokius žodžius rašyti ir t.t (STOP AT 1337) už šią žinutę man teks susimokėti 2.90 EUR MAN labai pikta, kad manęs niekas neperspėjo dėl papildomai įtrauktų mokeščių už nežinia kokias prenumeratas. Ir kodėl TELE2 prie mano sąskaitos sumos dar prideda nežinia kokios prenumeratos kainą, kurios jie NETEIKIA, kodėl man yra priskaičiuojami mokeščiai, už nežinia ką! Bet labiausiai pikta todėl, kad TELE2 žino apie šitą prenumeratą, kad ji plinta, kaip virusas, bet 1metus ir 4 mėnesius nesugebėjo manęs informuoti, kad nuo mano sąskaitos yra vagiami pinigai. Paklausus kodėl neperspėjo tiek laiko, jie atsakė. MANĖ, KAD MAN TAI PATINKA....Tačiau šitas puslapis net neegzistuoja ir juo naudotis net neįmanoma.....
Sveiki, prašau atjungti bet kokias teikiamas paslaugas numeriui +370 689 23492, ir atsiųsti tai patvirtinančią sms zinute
Būsimas buvęs tele2 klientas
2019-11-18 16:56:01 IP 5ljs0h59
Rita 2019-11-05 10:50:11
Man ir buvo tas pats, kol nepaskambinau i Telia, tada viskas buvo sustabdyta.
Nu va, o tele2 kažkokie infantilai dirba, nesugeba nieko padaryt.
Neringa 2019-09-19 12:49:33
Aš ryt einu į TELE2. Jei nepavyks atsisakyti šitos nesąmonės, nutrauksiu sutartį su Tele2
Man ir buvo tas pats, kol nepaskambinau i Telia, tada viskas buvo sustabdyta.
Diana 2019-09-17 13:59:58
sveiki, siūlau visiems susivienyti ir paduoti į teismą, kadangi net internetu nesinaudojame, o taipogi išskaičiuoja buktais už prisijungimą....o geriausiai tai pasišalinti visiems draugiškai iš Tele2
Rytis 2019-08-11 22:24:55
Ną tai ar bandė kas kreiptis į teismą? Galbūt yra kokių sėkmės atvejų?
Pasakykit kaip atsisakyti tu game box zinuciu?? Atsibodo kas savaite skaiciuoja pinigus. Pagal rekomendacijas parasiau Stop Won, atsakyma gavau kad sustabdyta ir po dvieju paru vel pratese.. Kaip niekas nesusitvarko au situ dalyku? Kam tada reikalingi telia tele2 bute ir kiti jaigu jie nesugeba sustabdyti
Aš ir nesiprantu kas čia per nesąmonė siunčiau atšaukimą stop bet pinigus vistiek nu rašinėja kur kreiptis kas gali pasakyti ir kiek tai tęsis gal iš teledu reikia išeiti ar telefono nr pasikeisti kas gali atsakyti
Nezinau ar pavyko atsisakyt narystes, bet ta pacia kortele perdejau i kita telefona ir issiunciau sms STOP BA nr 1337, gavau info, kad mano paslaugos sustabdytos. Ziuresiu ar kita savaite nuskaiciuos kazka ar ne.
Na, jei visi nukentėję susijungtų, gal ir pavyktų įpareigoti atlyginti žmonių nuostolius.
Turiu vieną pastabą ir man atrodo, kad ji yra svarbi! Jei atkreiptumėte dėmesį į šios įmonės registracijos adresą, tai nurodomas Zujūnų k. Vilniaus raj. Tame pačiame Zujūnų kaime, Vilniaus rajone gyvena ir viena iš Tele2 klientų aptarnavimo specialisčių, kuri jau ilgą laiką dirba Tele2. Todėl tikrai tikiu, kad Tele2 yra susijęs su šiuo sukčiavimu.
Ną tai ar bandė kas kreiptis į teismą? Galbūt yra kokių sėkmės atvejų?
Su šia problema kariauju 4mėn. Kreipiausi ne kartą į Telia įmonę jog pašalintu šiuos nesklandumus, bet gavau trumpajį numeri 1337 STOP WIN, įvygdžiau visus įmonės patarimus, bet paslauga nebuvo pašalinta ir buvo tiekiama toliau. Iššėmus išklotine ir toliau buvo rasta ta pati paslauga, bei nebuvo pranešta jog paslauga bus pašalinta. Gaila jog mūsų tiekėju rankos surištos ir nesam apsaugoti nuo šių visokiu atsiradusiu problemu. 860462260
katik skambinausi tele2, jie pasiule vieninteli varianta siusti STOP BEEPLAY i 1337 numeri. Pries tai susimazinau kredito limita iki minimumo (15eur), nes ka gali zinot kas bus nusiuntus zinute... nusiunciau zinute, ir iskart atejo atsakymas, kad paslaugos sustabdytos. Kas idomiausia, kad jos buvo "uzsakytos" liepos 22 ir 29 ~9ryto, o kaip tai ivyko - konsultantas negalejo paaiskinti, kazka myke apie virusa ar kad ieini i uzkresta puslapi, ir isiraso virusas (tipo tu NIEKO negali padaryti). Apie paklausima ar jie gali is savo puses blokuoti tokius "uzsakymus", pasake kad jie negali nieko padaryti. Idejau 1337 numeri i "blocklist" SMS ir CALL, jei ir vel uzsisakys sita nesamone, teks eit i salona aiskintis,
Ar pavyko kam nors atsisakyti šios "paslaugos"? Jeigu taip, ką darėte...
Prašau išjungti visas MOBIGW OU paslaugas tel.nr.+37061488939 ir informuoti sms žinute.
Please STOP subscription for my phone number +37068876620 and send SMS when u done. TY
s*****i niekad nezinojau apie tokia programa o uzsake nueeme pinigus ir negrazino s*****i
Prašau išjungti visas paslaugas MOBIGW OU numeriui +37065263239 ir informuoti žinute
Prašau išjungti visas MOBIGW OU paslaugas tel.nr.+37062023303 ir informuoti sms žinute.
Prasau atjungti www.slill2win.net svetaines paslaugas kadangi as ju neuzsakinejau
Prašau atjungti www.skill2win.net svetainės paslaugas, kadangi aš jų neužsakinėjau, pačiam atsisakyti neįmanoma, o pinigus nuskaito automatiškai nežinia už ką.. Apie paslaugos nutraukimą praneškite SMS žinute duotu numeriu.
Kaip atsisakyti šitą paslaugą?
Prašau išjungti MOBIGW OU numeriu 861576260 ir informuoti sms žinute.
Prašau išjungti visas paslaugas MobiGW oü numeriu 863832284 ir informuoti SMS žinute
Prašau išjungti visas paslaugas MOBIGW OU numeriui +37061586171 ir informuoti žinute
Prašau išjungti visas paslaugas abonento numeriui 867336259 in informuoti sms žinute
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu 862490706 ir patvirtinti žinute.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu 861203679 ir patvirtinti žinute.Priešingu atveju kreipsiuosi į teisėsauga.
Prašau išjungti bet kokias MOBIGW OU paslaugas numeriu 861782018 ir patvirtinti žinute
Prašau atjungti bet kokias teikiamas paslaugas numeriu +370 60371216 ir atsiųsti tai patvirtinančia zinute
Prasau atjunkti visas paslaugas telefonui 867340282 nr apie paslaugu athungima prasau informuoti sms zinute.
Prašau išjungti, bet kokias MOBIGW OU paslaugas, numeriui +37067156199 ir patvirtinti tai SMS žinute
Prašau atjungti visas paslaugas telefonui nr.863511037.Apie paslaugų atjungimą parašyti sms.Ačiū.
tesiu susirasimo (bendravimo) su tele2 istorija, dar karta isitikinu kad tele2 ira isiveles i sia afera ! pridedu skrinsota

Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: V. Krėvės pr. 82B-22, LT-50385 Kaunas.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Kelių direkcijos vadovo atleidimas atrodo kaip politinis susidorojimas – Prezidentūra 07-03 20:09
Susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus sprendimas atleisti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovą Vitalijų Andrejevą atrodo kaip politinis susidorojimas, šis žingsnis kelia dar...
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai"
Nepriėmė nagrinėti "Achemos grupės" bendrovės ieškinio "Klaipėdos naftai" 07-03 18:26
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) nepriėmė nagrinėti "Achemos grupei" priklausančios naftos produktų krovos bendrovės Krovinių terminalas ieškinio "Klaipėdos naftai", kuriuo Krovinių...
Draudimai ir ribojimai atvykti į Lietuvą iš Švedijos, Rusijos, Baltarusijos, JAV 07-03 18:18
Nuo pirmadienio koronaviruso paveiktomis bus laikomos 58 šalys, tarp jų – Baltarusija, Rusija, Ukraina, Švedija ir Jungtinės Valstijos, skelbiama penktadienį sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%