Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Mobi Solutions

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Mobi Solutions"

Atsiliepimai apie UAB "Mobi Solutions"

Išregistruotas: Likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Mobi Solutions"

Prašau atjungti visas paslaugas susijusias su šiuo numeriu +37065630540 ir informuoti mane SMS žinute arba el.paštu.
Ačiū
Prašau atjungti visas savo paslaugas neužsakinėjau nieko
Išjunkite visas savo "paslaugas" nr. 865634367
MOBIGW OU prašau išjungti paslaugas tel 868465791 Tai klaida, jūsų paslaugų man nereikia ir niekada neprireiks. Aš nesutinku, kad būtų teikiamos jūsų paslaugos ir už jas mokėti. Ačiū. Apie išjungimą prašau pranešti sms žinute.
Vaidas Bliūdžius
2021-11-10 15:16:19 IP 2ju3l1t1
Už paslaugas kurių neužsakiau ir jų negavau iš įmonės Mobi GW įm.kodas 12585425 per Tele 2 operatoeių 10 eurų, nemokėsiu! Prašau perskaičiuoti tele 2 mano sąskaita!
Atjunkite visas paslaugas susijusias su MOBIGW UV, prasau informuoti SMS zinute telefonu+ 370 687 36918
atjunkite visas paslaugas susijusas su MOBIGW OU tel nr +37064655197
Prašau atjungti visas MobiGW paslaugas susijusias su šiuo numeriu +3706112385 ir informuoti SMS žinute.
Prašau išjungti MOBIGW OU paslaugas numeriui +37062013554 ir apie tai informuoti Sms žinute.
Prašau atjungti visas paslaugas susijusias su šiuo numeriu +37067304172
ir informuokit mane SMS
Rimas 2021-08-11 15:13:58
Prašau išjungti visas Laika Mobile Connectivity paslaugas nr. +37067000905 ir informuoti mane sms žinute.
Ar atjungė jums paslaugas? Aš rašiau jiems i el. Pasta bet atsakymu negavau jau dvi žinutes išsiunčiau o
Prašau išjungti visas Jūsų paslaugas numeriui +37062933843 ir apie tai mane informuoti sms žinute.
Prašau išjungti MOBIGW OU paslaugas numeriui 864846937 ir apie tai informuoti Sms žinute.al
Prašau išjungti MOBIGW OU paslaugas numeriui 861818377 ir apie tai informuoti Sms žinute.
Prašau išjungti paslaugas MobiGW OU, įm. k. 12585425 tel.Nr 861566098 ir informuoti, kokias paslaugas užsakiau (aš asmeniškai neužsakinėjau ir nemokėsiu) ir informuokite apie tai žinute ar e.paštu.
PRASAU KUO GREICIAU ISJUNKITE VISAS PASLAUGAS MOBIGW OU SIAM NUMERIUI 863637609 IR PRANESTI SMS ZINUTE.KAS CIA PER NESAMONE MOKETI UZ NIEKA TOKIUS PINIGUS.
Išjunkite visas paslaugas telefonui 861398186, informuokite žinute arba el.paštu. Jokių paslaugų iš jūsų nepageidauju
Labas rytas,

Prašau nutraukti tel 8-683-98010 ir mane informuoti el.paštu arba sms žinute, ką iš Jūsų buvau užsisakiusi 2021-08-01 dieną 17, 10.

Prasau isjunkti visas paslaugas siam numeriui 867557888.Ir pranesti sms zinute.
ISJUNKITE VISAS PASLAUGAS SIAM NUMERIUI 861457963 IR PRANESTI SMS ZINUTE
ISJUNKITE VISAS PASLAUGAS SIAM NUMERIUI 861457963 IR PRANESTI SMS ZINUTE
ISJUNKITE VISAS PASLAUGAS SIAM NUMERIUI 861457963
isjunkite visas paslaugas telefonui 861457963
Prašau atjunkti visas paslaugas tel nr 864856370 ir pranešti sms zin.
Prašau atjungti visas paslaugas tel. 8616 45456, ir pranešti apie tai,
MOBIGW OU prašau išjungti paslaugas tel nr +37062770755.Tai klaida, jūsų paslaugų man nereikia ir niekada neprireiks. Aš nesutinku, kad būtų teikiamos jūsų paslaugos ir už jas mokėti. Ačiū. Apie išjungimą prašau pranešti sms žinute arba el. p.
Prašau atjungti bet kokias paslaugas šiam numeriui +37061209121. Jūs gal juokaujat? Jums linksma apgaudinėjant žmonės? Kas čia per bajeris. Ir greitai sukitės tiktai, kad kitoje sąskaitoje jūsų nei kvapo neliktų!!!!!!!!?
Prašau atjungti visas paslaugas susijusias su šiuo numeriu +37068713523.
MOBIGW OU prašau išjungti paslaugas tel nr +37061604018.Tai klaida, jūsų paslaugų man nereikia ir niekada neprireiks. Ačiū Apie išjungiama prašau pranešti žinutė arba el. p.
Prašau atšaukti visas paslaugas susijusias su šiuo numeriu 862512470
Snieguolė 2021-07-02 19:02:59
Prašau atšaukti visas paslaugas susijusias su šiuo numeriu 867086519
Sveiki.
MobiGW bei visos ryšio paslaugos jums atjungtos. Norėdami atnaujinti ryšį šiam telefono numeriui kreipkitės į savo mobilaus ryšio teikėją ir sumokėkite 20€ aktyvavimo mokestį.

MobiGW
Prašau atjungti MOBIGW OU paslaugą tel. Nr. +37062616919
Donatas 2021-03-09 02:48:41
Prašau atjungti MOBIGW OU paslaugą tel. Nr. +37060070057, nes jos neužsisakiau ir ji man nereikalinga. Prašau informuoti elektroniniu paštu ar žinute. Neatjungus kreipsius į teisėsaugą.
Sveiki.

MobiGW
Prasau atjunkti nr.867340282 visas pslaugasuz kurias as turiu mokėti už nieka
siulau pasiziureti, panasi problema https://www.youtube.com/watch?v=Kp2GUcQSAKE&t=155s
Prašau nutraukti visas šio numerio prenumeratas
Prašau atšaukti visas paslaugas susijusias su šiuo numeriu 867086519
Sveiki, prašau atšaukti visas paslaugas šiuo numeriu +37062927741.
Apie paslaugų nutraukimą prašau informuoti SMS žinute.
Rašo, kad likviduotas juridinio asmens organų sprendimu, bet gavau Tele 2 sąskaitą, kad šiai "firmai" esu skolinga 10 Eur. (MobiGW OU, įm. k. 12585425, Pramoginis turinys). Nesupratau, kaip atsitiko. Pradėjo siuntinėti žinutes, kad bus užbluokuotas WatsApp. Išsigandau, paspaudžiau ką nereikia ir turiu rezultatą. Niekaip nesuprantu, kaip nebeegzistuojanti "firma" gali nuskaičiuoti pinigėlius per teleoperatorių. s*****i veikia. Tele 2 salone pasakė, kad dar nedaug nukentėjau. Buvo žmonių, kuriems atėjo sąskaitos ir po 60 Eur už nieką. Argi neįmanoma sukčių sustabdyti?
Prašau išjungti visas Laika Mobile Connectivity paslaugas nr. +37061463499 ir apie tai informuoti SMS žinute
Vita 2021-04-26 22:49:09
Sveiki. Ar jum atjunge paslauga?
Rašiau jiems laišką el. paštu, pranešė, kad mano numerį įtraukė į juodąjį sąrašą.
Tele2 sutiko grąžinti pinigus, nes susidūriau pirmą kartą.
Ugne 2021-04-09 10:31:16
Prašau atjungti MOBIGW OU paslaugą tel. Nr. +37062315009, nes jos neužsisakiau ir ji man nereikalinga. Prašau informuoti elektroniniu paštu ar žinute. Neatjungus kreipsius į teisėsaugą.
Sveiki. Ar jum atjunge paslauga?
prasau atjungti MOBIGW OU paslauga numeriu 869843570 nes jos neuzsakiau kitaip kreipsius i teisesauga
Sveiki, prašau atšaukti visas paslaugas šiuo numeriu. 868445927
Prašau atjungti visas paslaugas Laika Mobile Connectivity numeriui +37067827639 nieko iš jūsų neużsisakėme.
Prašau atjungti MOBIGW OU paslaugą tel. +37061425441, nes jos neužsisakiau. Prašau informuoti elektroniniu paštu ar žinute
Prašau išjungti visas Laika Mobile Connectivity paslaugas nr. +37061611893 ir informuoti mane sms žinute.
Prašau išjungti, bet kokias MOBIGW OU paslaugas, numeriui +37067792708 ir patvirtinti tai SMS žinute.!!!!!!!!

Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

RNDV Group, UAB
Elektros instaliacija, elektromechanika

Adresas: Taikos pr. 52C, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; elektros dalys ir įranga; laivų remontas, statyba; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
„RNDV Group“ yra viena didžiausių subrangovų Europoje „RNDV Group“ yra tarptautinė laivų statybos ir laivų remonto įmonė, įsikūrusi Lietuvoje. Reaguojame į rinkos poreikius, tad ilgainiui vis plečiame savo veiklos spektrą. Šiuo metu specializuojamės elektros instaliacijos ir elektromechnikos projektuose ne tik...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2%
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2% 12-01 22:00
Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje 12-01 21:26
Suomijos ir Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovė "KS Holding" pranešė Suomijos investicijų fondui "Titanium Baltic Real Estate" pardavusi prekybos centrą Rygoje "Ozols". Sandorio vertė –...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%