Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Merula

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Merula"

Atsiliepimai apie UAB "Merula"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Merula"

Laukiau 45 minutes kol autobusas atvažiuos. Vieną kartą net išmetė mus visus iš autobuso ir turėjome eiti 8km namo. Vairuotojai visada pikti. Autobusai nešvarus, seni. Jausmas toks, kad nusipirko pigiausius autobusus.
Sendien 2019.09.27 teko vaziuoti 150 autobusu (seip Masina turiu).ryte 6.40 nuo karmelava2 stoteles iki kliniku.7.10.....apsimokejau (tamsi konduktore, plaukai iki peciu, vardo nzn)pamurmejo man kad kvituka atnes db tik pingelius renka, ir taip is visu.davaziavau iki kliniku, praeidavo pro mane, o kvituko taip ir negavau, be as viena, matyt rinkliava, likau sokiruota, kaip ir apvogta, bent ne as viena.aciu uz demesi, jei tai kazka keis.kazkam naudinga informacija.esu pilietiska.
33 autobusas neatvažiuoja ryte link centro - turėtų būti Ulonų stotelėje 8:36, bet jau antra diena jo nėra. Aš taip nespėju į paskaitas, tasme kas per š***s čia vyksta?
Šiandien ryte neatvažiavo 150 autobusas laikas 6.07h.nuo Mastaiciu tilto.
Šitaip jau ne pirmas kartas, žmonės nespėja į darbus, ar autobusu vairuotojai ar valdžia labai nori atidirbineti už mus kur per jų klaida vėluojama į darbus? Gal reikėtų pradėti labiau kontroliuoti savo darbuotojus? Ir pradekit laikytis autobuso grafiku kiek galima ar čia pradėt kreiptis kažkur aukščiau???
siandien rugpjucio 15d 17.16min nestojo ukmerges gatvej vaziodamas link karmelavos tai ce toks isipi......?
Šiandien atėjau i kaštonų g. stotelę 10min anksčiau, kad suspėčiau į autobusą, bet nei po 10, nei po 20, nei po 30 minučių jis neatvažiavo, tad teko pusvalandį stovėti stotelėj per stiprų lietų. Tai jau ne pirmas kartas, kai autobusas vėluoja arba išvis neatvažiuoja. 101 autobusas yra vienintelis viešojo transporto pasirinkimas Giraitėje (neskaitant 168, kuris važiuoja gal 2 kartus į dieną), ir išskyrus 23 autobusą iki kurio reikia eiti ~25min. (stotelė net ne giraitėje) tad labai nervina ir pykdo kai važiuodami kartą į valandą negalit net laiku atvažiuoti.
2019 03 08 nesulaukiau 150 autobuso iš Mastaičių, kuris turėjo būti 15:45. Išvis neturiu žodžių dėl autobuso važiavimo grafiko. Kada nori tada važiuoja, kada nori nevažiuoja, labai retai kada atvažiuoja laiku. Kai kažkurį kartą atvažiavo 10 minučių pavėlavęs, vairuotojo paklausiau kuriuo grafiku jis važiuoja, tai buvau apšaukta, kad autobusas sugedęs, vos važiuoja ir džiaugtis turėčiau kad jis išvis mane veža. Tai klausimas tada, kodėl sugedęs autobusas, kuris vos važiuoja, vežioja žmones? Ar neturėtų jis būti servise taisomas? Ir manau, kad jei jau kažkuriuo grafiku važiuoja tik vairuotojas be konduktorės, reikėtų atsižvelgti į tai, kad jis stotelėje užtrunka, kol apibilietuoja žmones, ir po to vėluoja ir atsilieka nuo grafiko. Tai gal reiktų kažką keisti?
Kovo 5d. Iš Užliedžių autobusas turi išvažiuoti 09:40, vėlavo 10min. Kovo 6d. 09:40 autobuso neulaukiau.
103 autobusas vasario 20d., kuris turi būti 19.12 Kauno pilies sustojime (dar vadinamame Jonavos g.), deja paskutinis dienos maršrutas, važiavo, tačiau nesustojo. Pamačiusi, kad autobusas atvažiuoja ir rikiuojasi į antra juosta iš nevilties šokau į pirmaja važiuojamaja dali mojuodama rankomis, tačiau vairuotojas buvo uźsiėmes pokalbiu telefonu ir nieko aplinkui nematė, o aš likau spresti problemos kaip parkeliauti dar 10 kilometru už miesto. Ačiū už rūpesti klijantais. Tikiuosi, kad tokiu sitauciju daugiau nebus.
150 autobusoVairuotojas labai nemandagus su keleiveis kuris važiuoja 11.01 iš Karmėlavos. Laikas būtų jį pakeisti. Su vaikais labai šiurkščiai bendrauja, o senjorų visai neskaito žmonėmis. Jai bus neatsižvelgta reikės kreiptis į žurnalistus
Pastoviai randa bedu kodel nevaziuoti, eilini karta vel nebuvo pirmo autobuso is salupiu.
168 autobusas tikras tragedija... Nori važiuoja, nori nevažiuoja... Vairuotojai laukiniai... Išmokykit vairuotojus pagarbos žmogui, nes kitą kartą koks nors keleivis ir gerai vožtels už tokius dalykus... Autobusas - kledaras... Be žodžių...
103 autobusas maršrutu Babtai-Kauno pilis, kuris Muniškių gyvenvietėje turi būti 13:54 neatvažiavo (laukiau 10 min. prieš bei 30 min. po). Taip pat nepasirodė ir sekantis, turėjęs būti 15:30.
150 autobusas - tragedija.
Gal galite isbraukti is grafiko LEZ stotelese laika 19:14 val., vistiek autobusas net neuzsuka ir aiskiai matesi kaip autobusas pravaziavo pagrindiniu keliu neuzsukes, taip ir lieki stoveti d******s vietoje su kitais LEZ darbuotojais (18.12.14 d.).
Negana to nuejus i stotele ant pagrindinio kelio, visi sekantys autobusai pralekia net nestabde, gali mojuoti nemojaves, gal tie vairuotojai miega autopilota isijunge, nesuprantu is kur gaunamas pelnas taip dirbant.

Ir ar niekam neidomu, jog Kalnieciuose ryte autobusas geriausiu atveju pasirodo 7:55 val, grafike 7:46., jus man pasakykite kada jis buvo atvykes tokiu laiku. Nemanau jog sudetinga perziureti nuo kurios stoteles pradeda kasdien atsilikineti autobusas nuo grafiko ir ji pakeisti.
Autobusas Salupiai - Kaunas - Mastaičiai t.y. 150, 2018-10-30 ir 2018-11-14 18:23 h. pravažiavo nesustojęs K.Dulksnio sustojime. ar tai yra "norma". Sustojime stovėjo ir daugiau žmonių. Norėčiau, kad įmonė, kuri prisiima įsipareigojimus už gyventojų pavežėjimą ATSAKINGAI tai vykdytų, vairutojų neatsakingumas būtų įvertintas.
Kur būtų galima sužinoti važiavimo kainas, nes jos kartais skiriasi.
2018.10.02 teko važiuoti su 168 (17:30h iš stoties). Tokio nemalonaus vairuotojo per mano netrumpą važinėjimą, , Merulos'' autobusais dar neteko sutikti. Tik įlipus jis iš karto pakėlė toną, nes pirmą sekundę nesugebėjau uždaryti durų. Jau nekalbu apie bilieto pirkimą (3 kartus buvo balsą pakėlęs). Suprantu, jog žmogui galėjo pasitaikyti nekokia diena, bet jei dirbi su žmonėmis, tai jau geriau rinkis tylą nei gadinki kitiems nuotaiką. Norėčiau, jog toks nutikimas ateityje nepasikartotų, nes tai nemalonu ne tik man, bet ir visiem keleiviam. Be to, nemanau, kad teisinga yra paimti pinigus, bet neišmušti bilietėlio (ne man, bet kitam keleiviui)
150 autobusas, kuris turėtų būti 12:12 stotelėje bažnyčia atvažiavo 12:20. Tai nebe pirmas kartas, kai autobusas veluoja 8-15 minuciu. Tai vienintelis autobusas vežantis nuo Garliavos iki Kauno klinikų, todėl, kad ir kelios minutės studentiškam gyvenime yra labai svarbios.
Patikrinkit prasau psichine bukle 150 autobuso vairuotoju..
Siandiena 16.05 val 150 autobuso vairuotojas vaziuodamas nuo Kalnieciu poliklinikos link Karmelavos, vairuotojas grubiai izeidinejo ir tai jau nebe pirmas toks to pacio vairuotojo elgesys. Be to tas pats vairuotojas nezino elementariu bilietu pardavimo taisykliu bei pagal LR istatymus galiojanciu lengvatu.
150 autobuso konduktores mandagios, isimtis tik sis vairuotojas.
Eilinis nusivylimas 101 siandien turejes is Uzliedziu isvykti 21.52 neatvaziavo. Ka tokiu atveju daryti norinciam zmogui isvaziuoti i kita miesto gala
150 autobuso keleive
2018-05-12 11:32:25 IP 5f4soqud
Sestadieni 2018 m. geguzes 11 diena, 10 val. 40 min. turejo buti autobusas is Mastaiciu. Autobusas velavo gal 10 min, kas labai daznai buna, bet svarbiausia nestojo Ramybes stoteleje, nors zmoniu lauke keletas. Bandem stabdyti, bet vairuotojas nuruko net nestabtelejes.
101 autobuso keleivė
2018-03-22 16:36:27 IP 66jd4nmp
Su 101 autobusu važinėju du metus ir vis nutinka koks kuriozas. Pavyzdžiui, šiandien (03.22 d.) ryte 101 autobusas turėjo iš Užliedžių išvažiuoti 06:35, bet, deja, jo nebuvo. Būtent šiuo laiku autobuso neatvažiavimas jau pasikartojo antrą kartą per dvi savaites. Anksčiau taip pat yra nebuvę autobuso tik kitu metu. Kodėl dėl autobuso neatvažiavimo kaltės mes turime vėluoti į mokymosi institucijas, darbą ir pan. Taip pat šio autobuso keletas vairuotojų vairuoja tikrai chaotiškai, neatsižvelgdami į eismo sąlygas, kelio būklę, net nepasirenka saugaus greičiau. Autobusų būklė kritinė. Ar yra normalu, kai vienu metu sugenda net du autobusai? Manau, kad tai turėtų būti atsižvelgta ir negali taip tęstis! Kodėl per patį didįjį žmonių srautą, kai visi grįžinėja iš darbų, mokslų yra išsiunčiamas važiuoti mažas autobusėlis, kuris talpina max 20 žmonių ir žmonėms net nėra kur stovėti, o ką kalbėti apie sėdėjimą. Kiek šie chaotiški dalykai gali tęstis?
Laba diena, teko 2018-03-02 nuo Vilniaus stotelės važiuoti su autobusu 150 11:43 metu. Vairuotojo vardo ir pavardės nespėjau pamatyti, tačiau daviau 2 eurus ir 5 centus, turėjau mokėti 0, 35 centus (su studento pažymėjimu pusę kainos). Vairuotojas labai sunkiai skaičiuoja pinigus, grąžos norėjo atoduoti mažiau t.y. 1, 30 eur. Pasakius jog per mažai atidavė, o kvitą tiką buvo pats išmušiąs ir man padavęs su suma 0.35 ct. Pradėjo labai šiurkščiai kalbėtis, cituoju, , važinėji už centus ir dar nepatenkinta jog duodu grąžos". Be to, vairuotojas turi pagal etikos taisykles bei higienos būti tvarkingai apsirengęs ir švarus. Tačiau nuo šio vairuotojo sklido nemalonus kvapas ir tikrai buvo nemalonu nei stovėti, nei imti pinigus iš šio žmogaus rankų.
Tikiuosi bus atsižvelgta į šį žmogų ir jo elgesį.
Sveiki, jau 2 metus važinėju su 101 autobusu, beveik kiekvieną dieną ir praktiškai visuomet autobusai prasmirdę rūkalais. Aiškiai matosi ženklinimas nerukyti, tačiau, regis, vairuotojams tas negalioja. Kaip Jūsų manymu turi jaustis nerukantis žmogus turėdamas pusę valandos kvepuoti rūkalais prasmirdusiu oru. Būtų labai malonu, jei klientas būtų svarbus...
Labas vakaras.Noriu pareiksti nepasitenkinima 150 autobuso vairuotoju, kuris vaziavo siandien vakare po 19 val vakaro pro, , aleksoto poliklinika" stotele.Uztrenke pries pat mane duris, ir nesvarbu buvo jam ar as beldziu ar ne i duris.Kad mane mate tai tikrai, nes zmogus stoteleje stovejes suktelejo, kad neuzdarytu duru.Pasielge tikrai slyksciai.
Autobusai dažnai nestoja stotelėse. Kalbėkites su vairuotojais ypač 103!
Sveiki. Esu profesionalus dviratininkas. Važinėju nuo pat vaikystės ir puikiai žinau taisykles bei tvarką. Šiemet per visus metus jau dviračiais numyniau apie 10.000 km.

Vakar (maždaug 16:40) su plentiniu dviračiu tvarkingai užsiėmiau antrą eilę Karaliaus Mindaugo g. sankryžoje nuo Aleksoto pusės. T.y. sukti į kairę, į Birštono g., nes pirmoji eilė yra važiuoti tiesiai, link Akropolio. Nei niekam užkišau, nei ką. Iš tolo puikiai matė kad važiuoju, nes dviratis tvarkingas, brangus ir labai greitas, tad ties tilto stotele sustojęs išleisti keleivių vairuotojas puikiai matė, kad jį pralenkiau ir turbūt dėl to pasipiktino. Čia kas? Kompleksai ar miego trūkumas? Alkis ar danties skausmas? Nes tai yra nesuvokiama ir visiškai nelogiška.
Iš paskos prie manęs ties sankryža prisivijęs jūsų firmos autobuso (Mastaičiai - Karmėlava) vairuotojas atsidarė priekines keleivio duris ir dėl iki šiol nepaaiškinamų ir nesuvokiamų priežasčių aprėkė mane visiems keleiviams girdint, supratau kad iš vis neturėjau teisės ten stovėti, nes matai trukdau ir visaip kitaip maišau tamstai gyvenimą. Garsiai ir aiškiai atrėžiau, kad turiu tokią pat teisę ten su dviračiu stovėti kaip ir jis su autobusu. Nesuprantu. Buvau su lempomis ir puikiai mačiausi iš visų pusių, net ant kiekvieno rato buvo uždėta po devynis specialius atšvaitus. Peršasi klausimas.. kodėl priimate į darbą tokius švelniai tariant.. netašytus ir nežinančius elementarių taisyklių, jau net nekalbant apie etiką. Tokiems tik žagrę stumdyti ar lysves ravėti. Na taip Mastaičiai kaimo miestelis, nu bet elementarus mąstymas ir logika vistiek turėtų būti. Ar šioje firmoje visi vairuotojai pamiršo, kad DVIRATIS YRA LYGIAVERTĖ TRANSPORTO PRIEMONĖ AUTOMOBILIUI?

Esu labai pasipiktinęs, tokiu makabrišku elgiasiu, tad bus imtasi tam tikrų priemonių, įmonė informuota.
Noriu pareikšti pretenziją: 2017-12-15 101 autobusas kryptimi į Kauno pilį iš stotelės Klevų g. 18.22 val. neatvyko. Labai pasipiktinome, nes neatvyko autobusas, jokios informacijos nebuvo. Ateityje prašome 101 autobuso tvarkaraštį pateikti korektiškai, važiuoja tegul dažniau, nes yra pakankamai gyventojų Giraitėje.
Sveiki, tiesiog norėjau parašyti, kad 11-11 dienos 101 vairuotojo vairavimas labai chaotiškas. Visą kelią keleiviai prasitampe sėdėdami ant sėdynių, o apie stovinčius net nekalbu. Gal žmogui kažkas negerai su emocijomis?
Teko važiuoti 150 maršrutu ir esu tikras kad niekada gyvenime nebevažiuosiu, kondukttorė tik ilipus vos nestumia pakeltu tonu siunčia į autobuso vidurį, pasidėjus krepšį ji nužvelgia lyg tai butų jos, vairuotojas visiškas kaimo plūgas visą kelia kalba su konduktore jei nepasakysi kad sustotų tai ir pravažios vienu žodžiu tik nervų gadinimas plius autobusas senas ir pustuštis tai kam ta konduktorė reikalinga
Važinėju UAB "Merula" firmos autobusais daugiau nei 6 metus, kadangi nėra kito varianto ir opcijų. Tiesiog nebegaliu tylėti... Tai yra tikras pasibaisėjimas turbūt viena prasčiausių maršrutinių taksi firmų visoje lietuvoje. Tiesiogine ta žodžio prasme šaiposi iš savo klientų, konkrečiau kalbant apie 101 maršrutinį taksi: Dažnai neatvažiuoja sau paskirtu laiku, nevisados laikomasis tikras grafikas. Viena kartą autobusas gali atvažiuoti 15 minučių anksčiau, kitą kartą gali išvis neatvažiuoti. Ar tai yra normalu? Autobusai (mikriukai) yra tiesiog pasibaisėtinos būklės visi totalūs kledarai 90-jų laikų. 101 autobusas dažniausiai visados važiuoja mažas kuris max talpina iki 20 žmonių (skaičiuoju jau su +/- stovimom vietom, kai tuo tarpu picko metu 15:00, 16:00, 17:00 valandą važiuoja virš 30-35~žmonių, jiems niekados nebūna vietos net normaliai atsistoti (jau net nekalbu apie sėdimas vietas). Žmonės būna susigrūdę autobuse tiesiog nėra vietos, stovi vieni kitiems ant galvos, ant posukių tiesiog virsta vieni ant kitų, laikytis net nėra už ko. Ir čia dar ne viskas, važiuojant autobusais net galima girdėti įvairiausius leidžiamus iš autobuso garsus, kadangi jie yra tiesiog tragiškos būkles. Dažnai girdimi gedimo garsai autobusiuke. Manau žmonėms reikėtų susivienyti ir drąsiai rinkti parašus ar kažkaip spręsti šią problemą, nes dabar tai yra tiesiog pasibaisėtina. Visi žmonės yra nepatenkinti ir skundų per tiek metų jau susikaupę šimtai. Firma net pati nemąsto, jog galėtų sukelti savo apyvarta ir pelną nupirkdami gerus, kad ir nebūtinai naujus, bet bent jau stabilius ir didelius autobusus kurie būtų tvarkingi ir talpintų didesnį kiekį žmonių. Garantija duodu taip sulauktų daug daugiau važiuojančių klientų ir jų paslaugomis nebijotų naudotis daugiau žmonių. Iš atsiliepimų ir žmonių lupų puikiai žinau, kad šiuo metu dauguma gyventojų net nesinaudoja šiuo maršrutiniu taksi esant tokiai padėčiai. Taip pat atnaujinę autobusus ne tik galėtų daugiau sau uždirbti, bet ir žymiai pagerintų žmonėms važiavimą autobusu, komfortą. Visi būtų patenkinti.
Šiandien, lapkričio 14 d., nebuvo 7:04 val. 101 autobuso (arba nuvažiavo daug anskčiau). Kaip nuvažiuoti į darbą, jeigu kitas tik 8:07? Gal taksi kviestis? Girdėjau Giraitėje žmonės renka parašus prieš Merulą. Būtinai pasirašysiu, nes šio ryto atvejis ne pirmas - arba anksčiau nuvažiuoja, arba visai nevažiuoja, autobusai per maži ir ant subyrėjimo ribos.
101 maršruto autobusas važiuoja ir taip pakankamai retai, bet kai siunčiama mažasis autobusas rytais, kai visi važiuoja į darbus ar po pietų, kai grįžtama po darbų ir visi moksleiviai važiuoja po pamokų tai tiesiog pasityčiojimas iš keleivių.Paskutiniams įlipusiems nėra galimybės net kažkur įsistverti, kad neužgriūtų posūkyje ant vairuotojo ar ant priekinio lango. "Smagiausia", kai šiandien 16:17 iš Pilies sustojimo autobuso visai nesulaukėm
Laba vakara, esu pasipiktinusi 150 maršruto autobusu.Konduktorių nemandagumu.Pastoviu vėlavimu.Daug žmonių dirbama Leze, tai paskutiniu metu jau i vakarini reisa 17:29 autobusai nevažiuoja.Reiškiasi kaip nori taip gryžk namo po darbu.
Sveiki, esu labai nepatenkinta amžinai vėluojančiu arba išvis neatvažiuojančiu autobusu 101. 2017 09 08 pagal tvarkaraštį 19 valanda neatvažiavo į ievu g. stotelę, o sekančiu kai turėjo atvažiuoti 19.21 vėlavo 15min. Labai pikta kai žmonės turi planu ir turi būti kur nors laiku, bet negali nes autobusas sugalvoja neatvažiuoti, o plius ir taip retai važiuoja.
Vairuotojai visiškai neatsakingi. Nesustoja pilnai stotelėse vos nereikia pulti po ratais, kad sustotų nes neva jie galvoja, kad nelipsi. Pradeda važiuoti neatsisedus, veža kaip bulves. Moterys pardavinėjančios bilietus nemandagios, reksnes, nepatenkintos. Autobusas beveik visada leidžia sau vėluoti arba atvaziuoja 5min per anksti. Nu kažkoks siaubas o ne transportas. Susitvarkykit personalą!!!! Kalbu būtent apie 150 autobusą.
Vanagynės sodų bendrijos sodininkai pasipiktinę savaitgaliais vežančio vairuotojo elgesiu.Ne paslaptis, kad autobusu važiuoja vyresnio amžiaus žmonės, su kuriais dirbant reikėtų būti kantriam ir supratingam.Dabar senjorai vengdami šio vairuotojo pasirengę važiuoti Labūnavos autobusu o, susireikšminęs stambokas vairuotojas geltonais ūsais galės iš sodų grįžt vienas.
Sveiki, esu labai nepatenkinta konduktore vyriskai kirpta, sviesiais plaukais, vaziavau birzelio 10d 14:45 is Mastaiciu, is tos pacios stoteles vaziavo dar dvi mergaites, gal 9-10metu, priejus konduktorei jos dar tik issieminejo pinigines, o ta piktai vos nerekiant pasake, kad turi jau turet iskart paduot, tuomet susimokejau as ir konduktore vel priejo prie mergaiciu, jos pinigelius padave smulkiau, o si pradejo rekt, ar dar smulkiau negalejo paduot. Manau ji neturetu kelti balso pries klienta, ir juolabiau pries kazkieno vaika, kad ir po 1ct duotu svarbu, kad susimokejo. Konduktore neturi teises kelt balso pries klienta, dar vienas pastebejimas - paduodi stambesne kupiura vel blogai, nes neturi grazos, o kai paduodi smulkiau vel negerai.Dar 150 autobuso vairuotojams reiktu laikytis grafiko, nes daznai veluoja..
2017 geg 23 uzledziu atoteleje 6:38 ilipau padaviau 10e susimoket kadangi kitaip neturejau vairuotojas pradejo rekt "ka tu tyciojies "tuint mane kaikoki draugeli, nemandagiai sneket ir pasake kad neves manes jai mokesiu su 10e banknotu, ta diena as nenuejau I darba nes teko islipti is autobuso praradau dienos uzmokesti, noreciau kad atsizvelgtumete I sio vairuotojo nemandaguma su keliaiveis, ir pranestumete man el pastu.
Ačiū labai, kad atsižvelgiante į žmonių atsiliepimus. 101 autobuso rytinio maršruto autobusas idealus. :)
Nesilaiko grafiko prie sustojimu nepristoja paimti keleiviu, autobuso salone prirukyta
Sveiki, nežinau ar jūs juokaujate ar didesnio autobuso prireikė, kitam maršrutui, bet bent duokite žinote ar jūs ruošiatės sugražinti didesnį autobusą, nes neįmanoma jau. Anksčiau didžiausią autobusą žmonės užpildydavo, o dabar tą patį kiekį žmonių i mažesnį... Ir vairuotojo pasakymas paeikite į galą, visai nepadeda... Autobusas 101, rytinis maršrutas ^^
Labai apmaudu kaip issiruosus su seima i svecius 150 autobusas atvaziuoja anksciau. Nesilaikymas grafiko kainavo sestadienines nuotaikos sugadinimu. Tai buvo marsrutas balandzio 29 diena, sestadieni, Eiguliu sustojimas 15val. 20 min.
Šių metų balandžio 10 dieną Kalniečių stotelėje įlipau į 150 - to maršruto autobusą važiuojantį į Karmėlavą (11.46 val.), prie manęs priėjusios konduktorės paprašiau bilieto į Karmėlavą su 80% nuolaida,
konduktorė, išduodama man bilietą, garsiai, girdint visiems keleiviams, pareiškė, kad šio maršruto autobusais važiuoja tik tokie kaip aš, t. y. invalidai, kitokie čia nevažiuja. Buvau įžeista ir pažeminta.
Nejaugi, jei aš turiu negalią, tai turiu sėdėti namuose ar vaikščioti pėsčia?Todėl ir naudojuosi visuomeniniu transportu, nes taksi man per brangus. Ir dar viena pastaba: šio reiso vairuotojui vertėtų
pasimokinti parkavimosi prie šaligatvio manevro, juk galima privažiuoti prie pat bordiūro, o ne atsistoti per metrą nuo jo
Eilini karta 168 autobusas neatvaziuoja i stotele!!!!!!! Iseini anksciau, lauki ir kaip ner taip ner!! Gal keiskit vairuotojus arba stoteles. Jei nesugeba atvaziuoti i griezles gatve tai gal stotele turetu stoveti plento gatvej?????? O kam tas nr ikistas? Jus net pakelt ragelio nesugebat!!! Kas per imone?!!!!!!
Kokiais telefonais prisiskambinti Merulai? Ar ji iš vis veikianti????
Sveiki. Norėčiau pasakyti, kad autobusiukas kuris važiuoja numeriu 101 yra visiškai nepritaikytas tokiai miniai žmonių, stovinčių keleivių kiekis yra apie tris kart didesnis nei tų kurie sėdi, visi būna susispaude prie durų, trūksta oro, darosi silpna. Šis autobusas stoja tik trijose stotelese, bet nebeištvėrus tenka išlipt iš autobuso stotele anksčiau ir tiesiog nueiti pėsčiomis iki mokyklos, nes būna silpna. Taigi prašau paleiskite truputi bent didesnį autobusą, nes tenka antrus metus važiuoti tokiame prigrūstame autobuse... Ačiū
Peržvelgiau atsiliepimus - vargu ar kas į juos bent akį kada buvo užmetęs. Kitaip kas nors vis šiek tiek pasikeistų.
Autobusai kaip "dingsta taip dingsta". Šeštadienį, rugpjūčio 20 stotelėje prastovėjome visą valandą - ir nieko....Nesulaukėme. Nebuvo autobuso 19, 14 (iš Garliavos Tulpių stotelės). Beje, į stotelę atėjome 18, 54 - bijojome pavėluoti. Mačiau, kad link Mastaičių nuvažiavo autobusas. Tikėjomės sulaukti sekančio - 19, 44. Deje, autobusas prašvilpė pro šalį jau 19, 51, tačiau net nebandė stoti - autobuse buvo tik konduktorė ir vienas asmuo - tiek matėsi pro langus. Gal tiek vėluodami nesitikėjo, kad dar kažkas gali laukti stotelėje ir labai atidžiai apžiūrinėti pravažiuojančius autobusus.
Ar bus nors koks atsakymas - paaiškinimas iš administracijos.
Beje, keleiviai jau yra visiškai atpratinti, kad stotelė :"Vytauto tiltas" šiam maršrutui neegzistuoja. Bus stotelėje žmonių ar ne - šio maršruto autobusas prašvilpia pro šalį.
Dar klausimas - ar duotu telefonu įmanoma prisiskambinti, ar tai tik butaforija. Man rugpjūčio 23 niekaip nepavyko - patarška kažkas ir atsijungia.
Važiavau "įžymiuoju" 150 maršrutu. Autobusas nevelavo, konduktorė papuolė maloni, tačiau vėlgi, autobusas mano manymu nebuvo techniškai tvarkingas - stabdant girdėjosi stiprus pašalinis garsas. Jei išvis kas nors iš "Merulos" valdžios skaito šiuos nusiskundimus, tai norėčiau paprašyti - Gerbiamieji, sutvarkykite autobusus ir nerizikuokite keleivių saugumu.
2016 08 08 6:58 Čėčėnijos a. stotelėje neatvyko autobusas. Atėjau 6:53 min, 5 min anksčiau, bet jo nebuvo. Gal pravažiavo dar anksčiau? Bet tai įprasta - ta firma kaip nori, taip veža keleivius. Vairuotojai grubūs, su konduktore aptarinėja kolegas vairuotojus ir asmeninius reikalus, Grafiko nesilaiko, skuba greičiau į klinikas, o ten jau eina į kioskelius apsipirkti. O žmonės blaškosi, nežino, kada ateiti, kad pataikytų į vairuotojo nuotaiką. Ir niekas jų negali sutvarkyti.

Eisturas
Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Autobusų ir mikroautobusų nuoma nuo 6 iki 55 vietų; Keleivių pervežimas Panevėžyje, Lietuvoje, Europoje; Įmonių darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo; Ekskursijų vežimas Lietuvoje ir Europoje; Transporto nuoma šventėms, vestuvėms, užsakomiesiems reisams, kelionėms, ekskursijoms; VIP klientų transportavimas; Du...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
"Airbus" akcijos šiemet pirmą kartą nuo 2015-ųjų brangsta sparčiau už "Boeing"
"Airbus" akcijos šiemet pirmą kartą nuo 2015-ųjų brangsta sparčiau už "Boeing" 12-10 10:21
Europos orlaivių gamintojos "Airbus" akcijos šiemet pabrango kur kas labiau negu jos JAV konkurentės "Boeing" akcijos, kurioms padarė spaudimą orlaivių "Boeing 737 MAX" skrydžių sustabdymas po...
Veiklą pradeda "Barclays" darbuotojus perėmusios "HCL Technologies" paslaugų centrai 12-10 09:55
Trečiadienį Lietuvoje oficialiai veiklą pradeda "Barclays" darbuotojus perėmusios Indijos bendrovės "HCL Technologies" paslaugų centrai.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%