Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Merula

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Merula"

Atsiliepimai apie UAB "Merula"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Merula"

2018.10.02 teko važiuoti su 168 (17:30h iš stoties). Tokio nemalonaus vairuotojo per mano netrumpą važinėjimą, , Merulos'' autobusais dar neteko sutikti. Tik įlipus jis iš karto pakėlė toną, nes pirmą sekundę nesugebėjau uždaryti durų. Jau nekalbu apie bilieto pirkimą (3 kartus buvo balsą pakėlęs). Suprantu, jog žmogui galėjo pasitaikyti nekokia diena, bet jei dirbi su žmonėmis, tai jau geriau rinkis tylą nei gadinki kitiems nuotaiką. Norėčiau, jog toks nutikimas ateityje nepasikartotų, nes tai nemalonu ne tik man, bet ir visiem keleiviam. Be to, nemanau, kad teisinga yra paimti pinigus, bet neišmušti bilietėlio (ne man, bet kitam keleiviui)
150 autobusas, kuris turėtų būti 12:12 stotelėje bažnyčia atvažiavo 12:20. Tai nebe pirmas kartas, kai autobusas veluoja 8-15 minuciu. Tai vienintelis autobusas vežantis nuo Garliavos iki Kauno klinikų, todėl, kad ir kelios minutės studentiškam gyvenime yra labai svarbios.
2 metus teko važinėti į Karmėlava savo automobiliu ir visada matyti nenuplautus, duminančius 150 autobusus kurie kelia avarines situacijas. Bet tenka pora savaičių važinėti 150. Nebūčiau pagalvojęs, kad viduje toks siaubas vėluoja po 15-20 minučių. Vairuotojas tyčiojasi iš žmonių kurie klausia ar čia į Karmėlava ar į kapines. Keiksmažodžiais ir įžeidinejimais. Nors velavome ryte 20 minučių, kiekvienoje stotelėje dar randą laiko įžeidinėti žmones. Paskutinis kartas, kada važiuoju 150 autobusu. Toks maršrutas turėtų būti perleistas įmonėj kuri sugeba susitvarkyti tiek su vairuotojais tiek su techniskai netvarkingu transportu.
Patikrinkit prasau psichine bukle 150 autobuso vairuotoju..
Siandiena 16.05 val 150 autobuso vairuotojas vaziuodamas nuo Kalnieciu poliklinikos link Karmelavos, vairuotojas grubiai izeidinejo ir tai jau nebe pirmas toks to pacio vairuotojo elgesys. Be to tas pats vairuotojas nezino elementariu bilietu pardavimo taisykliu bei pagal LR istatymus galiojanciu lengvatu.
150 autobuso konduktores mandagios, isimtis tik sis vairuotojas.
Eilinis nusivylimas 101 siandien turejes is Uzliedziu isvykti 21.52 neatvaziavo. Ka tokiu atveju daryti norinciam zmogui isvaziuoti i kita miesto gala
150 autobuso keleive
2018-05-12 11:32:25 IP 188.69.211.85
Sestadieni 2018 m. geguzes 11 diena, 10 val. 40 min. turejo buti autobusas is Mastaiciu. Autobusas velavo gal 10 min, kas labai daznai buna, bet svarbiausia nestojo Ramybes stoteleje, nors zmoniu lauke keletas. Bandem stabdyti, bet vairuotojas nuruko net nestabtelejes.
101 autobuso keleivė
2018-03-22 16:36:27 IP 213.252.202.201
Su 101 autobusu važinėju du metus ir vis nutinka koks kuriozas. Pavyzdžiui, šiandien (03.22 d.) ryte 101 autobusas turėjo iš Užliedžių išvažiuoti 06:35, bet, deja, jo nebuvo. Būtent šiuo laiku autobuso neatvažiavimas jau pasikartojo antrą kartą per dvi savaites. Anksčiau taip pat yra nebuvę autobuso tik kitu metu. Kodėl dėl autobuso neatvažiavimo kaltės mes turime vėluoti į mokymosi institucijas, darbą ir pan. Taip pat šio autobuso keletas vairuotojų vairuoja tikrai chaotiškai, neatsižvelgdami į eismo sąlygas, kelio būklę, net nepasirenka saugaus greičiau. Autobusų būklė kritinė. Ar yra normalu, kai vienu metu sugenda net du autobusai? Manau, kad tai turėtų būti atsižvelgta ir negali taip tęstis! Kodėl per patį didįjį žmonių srautą, kai visi grįžinėja iš darbų, mokslų yra išsiunčiamas važiuoti mažas autobusėlis, kuris talpina max 20 žmonių ir žmonėms net nėra kur stovėti, o ką kalbėti apie sėdėjimą. Kiek šie chaotiški dalykai gali tęstis?
Laba diena, teko 2018-03-02 nuo Vilniaus stotelės važiuoti su autobusu 150 11:43 metu. Vairuotojo vardo ir pavardės nespėjau pamatyti, tačiau daviau 2 eurus ir 5 centus, turėjau mokėti 0, 35 centus (su studento pažymėjimu pusę kainos). Vairuotojas labai sunkiai skaičiuoja pinigus, grąžos norėjo atoduoti mažiau t.y. 1, 30 eur. Pasakius jog per mažai atidavė, o kvitą tiką buvo pats išmušiąs ir man padavęs su suma 0.35 ct. Pradėjo labai šiurkščiai kalbėtis, cituoju, , važinėji už centus ir dar nepatenkinta jog duodu grąžos". Be to, vairuotojas turi pagal etikos taisykles bei higienos būti tvarkingai apsirengęs ir švarus. Tačiau nuo šio vairuotojo sklido nemalonus kvapas ir tikrai buvo nemalonu nei stovėti, nei imti pinigus iš šio žmogaus rankų.
Tikiuosi bus atsižvelgta į šį žmogų ir jo elgesį.
Sveiki, jau 2 metus važinėju su 101 autobusu, beveik kiekvieną dieną ir praktiškai visuomet autobusai prasmirdę rūkalais. Aiškiai matosi ženklinimas nerukyti, tačiau, regis, vairuotojams tas negalioja. Kaip Jūsų manymu turi jaustis nerukantis žmogus turėdamas pusę valandos kvepuoti rūkalais prasmirdusiu oru. Būtų labai malonu, jei klientas būtų svarbus...
Labas vakaras.Noriu pareiksti nepasitenkinima 150 autobuso vairuotoju, kuris vaziavo siandien vakare po 19 val vakaro pro, , aleksoto poliklinika" stotele.Uztrenke pries pat mane duris, ir nesvarbu buvo jam ar as beldziu ar ne i duris.Kad mane mate tai tikrai, nes zmogus stoteleje stovejes suktelejo, kad neuzdarytu duru.Pasielge tikrai slyksciai.
Autobusai dažnai nestoja stotelėse. Kalbėkites su vairuotojais ypač 103!
Sveiki. Esu profesionalus dviratininkas. Važinėju nuo pat vaikystės ir puikiai žinau taisykles bei tvarką. Šiemet per visus metus jau dviračiais numyniau apie 10.000 km.

Vakar (maždaug 16:40) su plentiniu dviračiu tvarkingai užsiėmiau antrą eilę Karaliaus Mindaugo g. sankryžoje nuo Aleksoto pusės. T.y. sukti į kairę, į Birštono g., nes pirmoji eilė yra važiuoti tiesiai, link Akropolio. Nei niekam užkišau, nei ką. Iš tolo puikiai matė kad važiuoju, nes dviratis tvarkingas, brangus ir labai greitas, tad ties tilto stotele sustojęs išleisti keleivių vairuotojas puikiai matė, kad jį pralenkiau ir turbūt dėl to pasipiktino. Čia kas? Kompleksai ar miego trūkumas? Alkis ar danties skausmas? Nes tai yra nesuvokiama ir visiškai nelogiška.
Iš paskos prie manęs ties sankryža prisivijęs jūsų firmos autobuso (Mastaičiai - Karmėlava) vairuotojas atsidarė priekines keleivio duris ir dėl iki šiol nepaaiškinamų ir nesuvokiamų priežasčių aprėkė mane visiems keleiviams girdint, supratau kad iš vis neturėjau teisės ten stovėti, nes matai trukdau ir visaip kitaip maišau tamstai gyvenimą. Garsiai ir aiškiai atrėžiau, kad turiu tokią pat teisę ten su dviračiu stovėti kaip ir jis su autobusu. Nesuprantu. Buvau su lempomis ir puikiai mačiausi iš visų pusių, net ant kiekvieno rato buvo uždėta po devynis specialius atšvaitus. Peršasi klausimas.. kodėl priimate į darbą tokius švelniai tariant.. netašytus ir nežinančius elementarių taisyklių, jau net nekalbant apie etiką. Tokiems tik žagrę stumdyti ar lysves ravėti. Na taip Mastaičiai kaimo miestelis, nu bet elementarus mąstymas ir logika vistiek turėtų būti. Ar šioje firmoje visi vairuotojai pamiršo, kad DVIRATIS YRA LYGIAVERTĖ TRANSPORTO PRIEMONĖ AUTOMOBILIUI?

Esu labai pasipiktinęs, tokiu makabrišku elgiasiu, tad bus imtasi tam tikrų priemonių, įmonė informuota.
Noriu pareikšti pretenziją: 2017-12-15 101 autobusas kryptimi į Kauno pilį iš stotelės Klevų g. 18.22 val. neatvyko. Labai pasipiktinome, nes neatvyko autobusas, jokios informacijos nebuvo. Ateityje prašome 101 autobuso tvarkaraštį pateikti korektiškai, važiuoja tegul dažniau, nes yra pakankamai gyventojų Giraitėje.
Sveiki, tiesiog norėjau parašyti, kad 11-11 dienos 101 vairuotojo vairavimas labai chaotiškas. Visą kelią keleiviai prasitampe sėdėdami ant sėdynių, o apie stovinčius net nekalbu. Gal žmogui kažkas negerai su emocijomis?
Teko važiuoti 150 maršrutu ir esu tikras kad niekada gyvenime nebevažiuosiu, kondukttorė tik ilipus vos nestumia pakeltu tonu siunčia į autobuso vidurį, pasidėjus krepšį ji nužvelgia lyg tai butų jos, vairuotojas visiškas kaimo plūgas visą kelia kalba su konduktore jei nepasakysi kad sustotų tai ir pravažios vienu žodžiu tik nervų gadinimas plius autobusas senas ir pustuštis tai kam ta konduktorė reikalinga
Važinėju UAB "Merula" firmos autobusais daugiau nei 6 metus, kadangi nėra kito varianto ir opcijų. Tiesiog nebegaliu tylėti... Tai yra tikras pasibaisėjimas turbūt viena prasčiausių maršrutinių taksi firmų visoje lietuvoje. Tiesiogine ta žodžio prasme šaiposi iš savo klientų, konkrečiau kalbant apie 101 maršrutinį taksi: Dažnai neatvažiuoja sau paskirtu laiku, nevisados laikomasis tikras grafikas. Viena kartą autobusas gali atvažiuoti 15 minučių anksčiau, kitą kartą gali išvis neatvažiuoti. Ar tai yra normalu? Autobusai (mikriukai) yra tiesiog pasibaisėtinos būklės visi totalūs kledarai 90-jų laikų. 101 autobusas dažniausiai visados važiuoja mažas kuris max talpina iki 20 žmonių (skaičiuoju jau su +/- stovimom vietom, kai tuo tarpu picko metu 15:00, 16:00, 17:00 valandą važiuoja virš 30-35~žmonių, jiems niekados nebūna vietos net normaliai atsistoti (jau net nekalbu apie sėdimas vietas). Žmonės būna susigrūdę autobuse tiesiog nėra vietos, stovi vieni kitiems ant galvos, ant posukių tiesiog virsta vieni ant kitų, laikytis net nėra už ko. Ir čia dar ne viskas, važiuojant autobusais net galima girdėti įvairiausius leidžiamus iš autobuso garsus, kadangi jie yra tiesiog tragiškos būkles. Dažnai girdimi gedimo garsai autobusiuke. Manau žmonėms reikėtų susivienyti ir drąsiai rinkti parašus ar kažkaip spręsti šią problemą, nes dabar tai yra tiesiog pasibaisėtina. Visi žmonės yra nepatenkinti ir skundų per tiek metų jau susikaupę šimtai. Firma net pati nemąsto, jog galėtų sukelti savo apyvarta ir pelną nupirkdami gerus, kad ir nebūtinai naujus, bet bent jau stabilius ir didelius autobusus kurie būtų tvarkingi ir talpintų didesnį kiekį žmonių. Garantija duodu taip sulauktų daug daugiau važiuojančių klientų ir jų paslaugomis nebijotų naudotis daugiau žmonių. Iš atsiliepimų ir žmonių lupų puikiai žinau, kad šiuo metu dauguma gyventojų net nesinaudoja šiuo maršrutiniu taksi esant tokiai padėčiai. Taip pat atnaujinę autobusus ne tik galėtų daugiau sau uždirbti, bet ir žymiai pagerintų žmonėms važiavimą autobusu, komfortą. Visi būtų patenkinti.
Šiandien, lapkričio 14 d., nebuvo 7:04 val. 101 autobuso (arba nuvažiavo daug anskčiau). Kaip nuvažiuoti į darbą, jeigu kitas tik 8:07? Gal taksi kviestis? Girdėjau Giraitėje žmonės renka parašus prieš Merulą. Būtinai pasirašysiu, nes šio ryto atvejis ne pirmas - arba anksčiau nuvažiuoja, arba visai nevažiuoja, autobusai per maži ir ant subyrėjimo ribos.
101 maršruto autobusas važiuoja ir taip pakankamai retai, bet kai siunčiama mažasis autobusas rytais, kai visi važiuoja į darbus ar po pietų, kai grįžtama po darbų ir visi moksleiviai važiuoja po pamokų tai tiesiog pasityčiojimas iš keleivių.Paskutiniams įlipusiems nėra galimybės net kažkur įsistverti, kad neužgriūtų posūkyje ant vairuotojo ar ant priekinio lango. "Smagiausia", kai šiandien 16:17 iš Pilies sustojimo autobuso visai nesulaukėm
Laba vakara, esu pasipiktinusi 150 maršruto autobusu.Konduktorių nemandagumu.Pastoviu vėlavimu.Daug žmonių dirbama Leze, tai paskutiniu metu jau i vakarini reisa 17:29 autobusai nevažiuoja.Reiškiasi kaip nori taip gryžk namo po darbu.
Sveiki, esu labai nepatenkinta amžinai vėluojančiu arba išvis neatvažiuojančiu autobusu 101. 2017 09 08 pagal tvarkaraštį 19 valanda neatvažiavo į ievu g. stotelę, o sekančiu kai turėjo atvažiuoti 19.21 vėlavo 15min. Labai pikta kai žmonės turi planu ir turi būti kur nors laiku, bet negali nes autobusas sugalvoja neatvažiuoti, o plius ir taip retai važiuoja.
Vairuotojai visiškai neatsakingi. Nesustoja pilnai stotelėse vos nereikia pulti po ratais, kad sustotų nes neva jie galvoja, kad nelipsi. Pradeda važiuoti neatsisedus, veža kaip bulves. Moterys pardavinėjančios bilietus nemandagios, reksnes, nepatenkintos. Autobusas beveik visada leidžia sau vėluoti arba atvaziuoja 5min per anksti. Nu kažkoks siaubas o ne transportas. Susitvarkykit personalą!!!! Kalbu būtent apie 150 autobusą.
Vanagynės sodų bendrijos sodininkai pasipiktinę savaitgaliais vežančio vairuotojo elgesiu.Ne paslaptis, kad autobusu važiuoja vyresnio amžiaus žmonės, su kuriais dirbant reikėtų būti kantriam ir supratingam.Dabar senjorai vengdami šio vairuotojo pasirengę važiuoti Labūnavos autobusu o, susireikšminęs stambokas vairuotojas geltonais ūsais galės iš sodų grįžt vienas.
Sveiki, esu labai nepatenkinta konduktore vyriskai kirpta, sviesiais plaukais, vaziavau birzelio 10d 14:45 is Mastaiciu, is tos pacios stoteles vaziavo dar dvi mergaites, gal 9-10metu, priejus konduktorei jos dar tik issieminejo pinigines, o ta piktai vos nerekiant pasake, kad turi jau turet iskart paduot, tuomet susimokejau as ir konduktore vel priejo prie mergaiciu, jos pinigelius padave smulkiau, o si pradejo rekt, ar dar smulkiau negalejo paduot. Manau ji neturetu kelti balso pries klienta, ir juolabiau pries kazkieno vaika, kad ir po 1ct duotu svarbu, kad susimokejo. Konduktore neturi teises kelt balso pries klienta, dar vienas pastebejimas - paduodi stambesne kupiura vel blogai, nes neturi grazos, o kai paduodi smulkiau vel negerai.Dar 150 autobuso vairuotojams reiktu laikytis grafiko, nes daznai veluoja..
2017 geg 23 uzledziu atoteleje 6:38 ilipau padaviau 10e susimoket kadangi kitaip neturejau vairuotojas pradejo rekt "ka tu tyciojies "tuint mane kaikoki draugeli, nemandagiai sneket ir pasake kad neves manes jai mokesiu su 10e banknotu, ta diena as nenuejau I darba nes teko islipti is autobuso praradau dienos uzmokesti, noreciau kad atsizvelgtumete I sio vairuotojo nemandaguma su keliaiveis, ir pranestumete man el pastu.
Ačiū labai, kad atsižvelgiante į žmonių atsiliepimus. 101 autobuso rytinio maršruto autobusas idealus. :)
Nesilaiko grafiko prie sustojimu nepristoja paimti keleiviu, autobuso salone prirukyta
Sveiki, nežinau ar jūs juokaujate ar didesnio autobuso prireikė, kitam maršrutui, bet bent duokite žinote ar jūs ruošiatės sugražinti didesnį autobusą, nes neįmanoma jau. Anksčiau didžiausią autobusą žmonės užpildydavo, o dabar tą patį kiekį žmonių i mažesnį... Ir vairuotojo pasakymas paeikite į galą, visai nepadeda... Autobusas 101, rytinis maršrutas ^^
Labai apmaudu kaip issiruosus su seima i svecius 150 autobusas atvaziuoja anksciau. Nesilaikymas grafiko kainavo sestadienines nuotaikos sugadinimu. Tai buvo marsrutas balandzio 29 diena, sestadieni, Eiguliu sustojimas 15val. 20 min.
Šių metų balandžio 10 dieną Kalniečių stotelėje įlipau į 150 - to maršruto autobusą važiuojantį į Karmėlavą (11.46 val.), prie manęs priėjusios konduktorės paprašiau bilieto į Karmėlavą su 80% nuolaida,
konduktorė, išduodama man bilietą, garsiai, girdint visiems keleiviams, pareiškė, kad šio maršruto autobusais važiuoja tik tokie kaip aš, t. y. invalidai, kitokie čia nevažiuja. Buvau įžeista ir pažeminta.
Nejaugi, jei aš turiu negalią, tai turiu sėdėti namuose ar vaikščioti pėsčia?Todėl ir naudojuosi visuomeniniu transportu, nes taksi man per brangus. Ir dar viena pastaba: šio reiso vairuotojui vertėtų
pasimokinti parkavimosi prie šaligatvio manevro, juk galima privažiuoti prie pat bordiūro, o ne atsistoti per metrą nuo jo
Eilini karta 168 autobusas neatvaziuoja i stotele!!!!!!! Iseini anksciau, lauki ir kaip ner taip ner!! Gal keiskit vairuotojus arba stoteles. Jei nesugeba atvaziuoti i griezles gatve tai gal stotele turetu stoveti plento gatvej?????? O kam tas nr ikistas? Jus net pakelt ragelio nesugebat!!! Kas per imone?!!!!!!
Kokiais telefonais prisiskambinti Merulai? Ar ji iš vis veikianti????
Sveiki. Norėčiau pasakyti, kad autobusiukas kuris važiuoja numeriu 101 yra visiškai nepritaikytas tokiai miniai žmonių, stovinčių keleivių kiekis yra apie tris kart didesnis nei tų kurie sėdi, visi būna susispaude prie durų, trūksta oro, darosi silpna. Šis autobusas stoja tik trijose stotelese, bet nebeištvėrus tenka išlipt iš autobuso stotele anksčiau ir tiesiog nueiti pėsčiomis iki mokyklos, nes būna silpna. Taigi prašau paleiskite truputi bent didesnį autobusą, nes tenka antrus metus važiuoti tokiame prigrūstame autobuse... Ačiū
Peržvelgiau atsiliepimus - vargu ar kas į juos bent akį kada buvo užmetęs. Kitaip kas nors vis šiek tiek pasikeistų.
Autobusai kaip "dingsta taip dingsta". Šeštadienį, rugpjūčio 20 stotelėje prastovėjome visą valandą - ir nieko....Nesulaukėme. Nebuvo autobuso 19, 14 (iš Garliavos Tulpių stotelės). Beje, į stotelę atėjome 18, 54 - bijojome pavėluoti. Mačiau, kad link Mastaičių nuvažiavo autobusas. Tikėjomės sulaukti sekančio - 19, 44. Deje, autobusas prašvilpė pro šalį jau 19, 51, tačiau net nebandė stoti - autobuse buvo tik konduktorė ir vienas asmuo - tiek matėsi pro langus. Gal tiek vėluodami nesitikėjo, kad dar kažkas gali laukti stotelėje ir labai atidžiai apžiūrinėti pravažiuojančius autobusus.
Ar bus nors koks atsakymas - paaiškinimas iš administracijos.
Beje, keleiviai jau yra visiškai atpratinti, kad stotelė :"Vytauto tiltas" šiam maršrutui neegzistuoja. Bus stotelėje žmonių ar ne - šio maršruto autobusas prašvilpia pro šalį.
Dar klausimas - ar duotu telefonu įmanoma prisiskambinti, ar tai tik butaforija. Man rugpjūčio 23 niekaip nepavyko - patarška kažkas ir atsijungia.
Važiavau "įžymiuoju" 150 maršrutu. Autobusas nevelavo, konduktorė papuolė maloni, tačiau vėlgi, autobusas mano manymu nebuvo techniškai tvarkingas - stabdant girdėjosi stiprus pašalinis garsas. Jei išvis kas nors iš "Merulos" valdžios skaito šiuos nusiskundimus, tai norėčiau paprašyti - Gerbiamieji, sutvarkykite autobusus ir nerizikuokite keleivių saugumu.
2016 08 08 6:58 Čėčėnijos a. stotelėje neatvyko autobusas. Atėjau 6:53 min, 5 min anksčiau, bet jo nebuvo. Gal pravažiavo dar anksčiau? Bet tai įprasta - ta firma kaip nori, taip veža keleivius. Vairuotojai grubūs, su konduktore aptarinėja kolegas vairuotojus ir asmeninius reikalus, Grafiko nesilaiko, skuba greičiau į klinikas, o ten jau eina į kioskelius apsipirkti. O žmonės blaškosi, nežino, kada ateiti, kad pataikytų į vairuotojo nuotaiką. Ir niekas jų negali sutvarkyti.
2016 07 08, 101 maršruto autobusas, turėjęs vykti į Kauno pilį iš Ievų g stotelės (Giraitė) nevažiavo. laukiau ten nuo 21.30 iki 22.10h. Taip pat dažnai vairuotojai nemuša bilietų, o paprašius primygtinai pūrkštaują lyg keleivis, ne vairuotojas darytų nusikaltimą prašydamas bilieto:)
Mindaugas Kerevičius
2016-07-01 14:05:51 IP 84.15.180.230
turiu viena klausimą jums ar galete atsiusti 150 autobuso bilieto kainas
Noriu pareikšti savo nuomonę apie įmonės turimą inventorių kuriuo likau nepatenkintas. Pradėsiu nuo to, kad šeimoje vairuojančių nėra, taigi tenka važinėti 168 maršruto autobusu. Dėl grafikų viskas gerai, nevėluoja, jei vėluoja, tai nebent 2-3 minutes, kas nėra labai daug, tačiau dabartinio autobuso būklė manęs netenkina. Dabartinis mikroautobusas Fiat Ducato galimai pargabentas iš Vokietijos, galima apie tai spręsti iš likusių užrašų yra švelniai tariant kiauras. Pro durų keleiviams įlipti plyšius lietaus metu į saloną kartkartemis veržėsi vanduo, apie žiemą baisu net pagalvoti - juk jau daug metų 168 maršruto autobusu besinaudojantiems pensininkams šaltuoju metų laiku važiuoti bus tikrai šalta, kadangi per plyšius skverbsis šaltis. Pastebėjau, kad daugelio Merulos autobusų "amžius" - 20 metų arba senesni. Nejaugi tikrai nėra lėšų atsinaujinti ir įsigyti nors vieną naujesnį, modernesnį autobusą arba mikroautobusą ir pagerinti kelionės sąlygas keleiviams? Nejau visa ką gali padaryti Merula yra pargabenti, beveik garantuoju, nurašytus vokiškus mikroautobusus ir jais transportuoti keleivius?
Birželio 5 d. 101 neatvyko 19:04 į giraitės ginklų gamybos sustojimą. Laukiau 18:50-19:20.„ Puikiai atliekat savo darbą”
Siandien 150autobusas naujakuriu stoteleje buvo 18:38 o pagal tvarkarascius 18:44 turetu buti. Tai kaip zinoti kada jis veluoja ir kada jis anksciau atvaziuoja? O poto laukti reikia 40min. Vaziuokit savo laiku ir pagaliau stokit stotelese:)
Siandien, 12:22 Asigalio g. Stoteleje sustojo 150 autobusas. Norejau paklausti ar vaziuoja iki urmo bazes, konduktore linktelejo (galbut neisgirdo mano klausimo) as ilipau, durys uzsidare, konduktore paklause kokia stotele, as vel pakartojau klausima: iki urmo bazes vaziuojat? Ten stotele prie ziedo, nezinau kaip vadinasi.tai ji atsove pakeltu tonu: is kur man zinoti, kur jus norite vaziuoti? Ka skaityt nemoki? Iki karmelavos vaziuoja!Ir piktu gestu grazino mano duotus pinigus. Vairuotojas isleido mane kitoje stoteleje, o man lipant ji dar burbejo. Siaip buciau nelinkusi skustis, bet norejau atkreipti tos konduktores (raudonplauke, vyresnio amaziaus moteris)demesi ir galbut jos vadovu, kad man, kaip ne Kauno gyventojai, toks elgesys labai nuvilia ir neparodo zmogiskumo, bei pagarbos, nesuteike informacijos ir pasijutau kalta, kad isvis ilipau i 150autobusa., Be to, zmogus dirbantis su zmonemis turetu atlikti savo darba maloniai atsakyti net i kvailiausius klausimus.Tikiuosi, miela konduktore, kita karta kitiems zmonem busit malonesne ir nereksite ant zmoniu vien del to, kad jie nesusipazine su Kaunu.
Važinėju šiuo autobusu jau 4 metus ir pirma kartą matau ko nebūna nei kituose autobusuose ar troleibusuose, kad vairuotojai net nestotų kai kuriuose stotelėse tik tam, kad atvažiavus prie Kauno Klinikų būtų laiko išlipti parūkyti ir pavalgyti. Kodėl jei tvarkaraštyje parašyta, kad autobusas bus tarkim 14.43, jis atvažiuoja arba 6-7 minutėm netgi per ankščiau? Ypač jeigu savaitgalis ir jie važiuoja man kas valandą, jis pralekia tiesiai pro akis nors net nėra jo laikas būti Ašigalio g. Nesuprantu dar vieno dalyko kodėl jis nestoja Žugausko stotelei važiuojant iš Karmėlavos? Jeigu autobuso tvarkaraštyje įrašyta šita stotelė ir laikas, net stovint toje stotelėje ir mojuojant, kad sustotų jis nestoja? Rašau, nes atsibodo toks nepunktuolumas, visi autobusai kaip autobusai važiuoja savo laiku, ne per anksti, jei per vėlai tai tik kokiom 3minutėm.
Skaitau as tuos skundus ir galvoju nejaugi visi tokie skropulingi, saziningi, darba savo atlieka be jokiu kliuciu, be avariju, ir t.t.atrodo elektronines masinos, o ne zmones.Kas su jumis darosi tik skustis ir skustis daugiau nieko, o ko nesiskundziat kai jus valdininkai mausto, paskutine skura lupa, tylit, nes cia pries veja nepapusi, o ka cia paprasti darbuotojai tai ir galima ant ju siuksles pilti, meluoti, kaip man cia vargseliui atsitiko ;autobusas nesustojo nes, kazkur zioplinejau, arba prie pat nosies nesustojo, mat tingiu paeeti du metrus, na galima dar prisikabinti prie konduktoriu nes ne taip paziurejo, ai dar bilietuka padave ne taip, nespejau atsisesti, nes kitas uzeme vieta nusiziureta, mokiniai taip pat vargseliai amzinai pazymejimus paliekantys, tai ko mobilau neuzmirsta pasiimti, ar tevai nesugeba iskiepinti savo atzalom, kad dokumentas-pravaziavimo toks pat svarbus kaip tas telefonas, tai ko nesiskundziat savivaldybei kai jusu asmeniski automobiliai sugenda, gal savivaldybe buferi atspardys ir jusu automoto prades vaziuoti be remonto, o cia autobusai sugenda baisus triuksmas, mat jie i darbus veluoja iseje paskutine minute is namu.....vargas su tais klientais visi dirbantys tokie blogi, tik jie tokie, geruciais, saziningi, supratingi, uzjauciantys darbininkai, bet makaronus moka gerus uzkabinti ant ausu, tik spek klausytis, man atrodo savivaldybes pasisamde bedarbiu, alkogoliku, kad skustusi, rasinetu nesamoniu, nes reikia imones suzlugdyti, nes monopolistams reikia uzvaldyti viska, uz tai tokie keleiviai aktyvus tas nevaziavo, tas velavo, o tas dar ne taip paziurejo, gerbemi vairuotojai kokie jus nepakenciami, nejaugi negalite savo klientus geriau aptarnauti-uzvaziuokite i kiemus is lovu iskelkite, sugedo autobusas taksi iskvieskite ir neuzmirskite sumoketi, pazymejimus uzmirso vezkit, bet patys bauda sumokekit kontroles metu, nes jie vargsai uzmirso, ir t.t.aisku?
2016-02-11 laukiau autobuso 101 varniu g. stoteleje autobuso laikas 12:38. Vairuotojas net nesivargino sustoti, negana to dar is toli pamacius, pamojau jam ranka kad stabteltu. (buvo daugiau zmoniu su manimi) O jis net nesivargino greicio suletinti leke ir nuleke, ir seip jam privalu buvo sustoti varniu.g. stoteleje. Tad man teko laukti kito autobuso kuris uz 40 minuciu, negano to lauke lijo ir stotele buvo remontuojama tai net pasislepti nuo lietaus nebuvo kur!!!!!!
Mastaičių gyventoja
2016-02-02 22:51:01 IP 78.31.229.96
2016 02 01 išdrįsau konstatuoti faktą konduktorei, kad autobusas vėluoja (pagal „Trafi“ vietoj 17.31 prie Aleksoto poliklinikos - Mastaičių link - buvo 17. 56), puikiai žinodama, kuo rizikuoju. Neapsirikau. Pamokslą klausiau, kol nuvažiavo beveik 3 stoteles. Ne pusbalsiu. Eilinį kartą “malonumas “ paklausyti konduktorės monologo teko pusei autobuso keleivių (rytais kai kurios konduktorės stebina savo iškalbingumu, pademonstruotu prorėksme įvairiomis temomis : ne taip įvardinta įlipimo arba išlipimo stotelė, ne tokiu pavidalu paduoti pinigai, viena burba : ”Nekišk pinigų panosėn, pati prie visų prieisiu!”, o kita (dažniausiai grįžtant) : ”Ar sunku jums prieiti, vaikščiok čia paskui kiekvieną?!“...). Bet aš ne apie autobuso vėlavimą ir net ne apie moteriškių storžieviškumą (nors per tiek važinėjimo metų sutikau ir puikių darbuotojų), o apie dar negirdėtą vėlavimo pateisinimą „Čia jums ne LONDONAS“! Banalus jau įprastas pasiūlymas, jei kas nepatinka, važiuoti nuosavu transportu taip nublanko po šitokios replikos 
Kiek gali veluoti ar visai neatvaziuoti 150 marsruto autobusas? Siandien vel kalnieciu poliklinikos stotrleje nepasirode 6.26. Turintis buti 6.41, atvaziavo 6.45. Tai kas cia per nesamones?
01.23 d. dulksnio g.stotele. Vaziuot i klinikas. 07.22 autobuso nebuvo, pralaukiau 30min. I darba nenuvaziavau. Saunuoliai. Taip ir toliau. Ir siaip salta lauke! Jokio pasitikejimo jusu 150 grafiko autobusais.
Na ka, tenka ir man paburbeti, pries kucias 12.23 autobusas taip ir nepasirode 07.25 mes pripratom kad jis veluoja iki 8min, bet kai nepasirodo isvis siutas ima. negana to kad kito isvis nera. zmones skuba juk i darbus bet jiem vienodai. kas dar pikciausia tai kad vienas vairuotojas nuvaziuoja 10-15 min anksciau nei jam grafikas yra, kitas laiku vaziuoja trecias isvis veluoja arba net neatvaziuoja, tai nesuprantu tokiu vairuotoju, pamenu vaziavau namo ir konduktorei sakem kaip jus cia naksciau vaziuojat? sako nei vienam sustojime nera musu grafiko. pasiulem islipti ir pasiziureti kad yra. tad jie visada sakys kad jie laiku vaziuoja, nesupykciau jai butu miestinis autobusas padarytas jie bent uztikrintai vaziuoja o ne cia noriu vaziuoju noriu ne, arba delse laiku isvaziuoti is sustojimo kai yra labai salta.
. Dažnai tenka važiuoti autobusu Nr.150, todėl neliko nepastebėtas vairuotojas Kymantas. Tai labai kultūringas, ir matyt, labai padorus darbuotojas. Visada paslaugus ir mandagus. Į Karmėlavos kapines važiuoja daugiausia garbaus amžiaus moterys. Kitos sunkiai skaičiuoja centus, gal neįžiūri. Ponas Kymantas, kada važiuoja be konduktorės, visada padeda, palaukia, kol senutės susitvarko situacijoje. UAB "Merula" administracija turėtų deramai įvertinti ir skatinti tokį darbuotoją, nes tokių išties mažka.

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...

Pasaulio žiniasklaidos akiratyje – griežti D. Grybauskaitės žodžiai Londonui
Pasaulio žiniasklaidos akiratyje – griežti D. Grybauskaitės žodžiai Londonui 10-19 11:53
Prezidentės Dalios Grybauskaitės griežti žodžiai, nukreipti į Londono vyriausybę, ES viršūnių susitikime Briuselyje po Theresos May, Jungtinės Karalystės (JK) premjerės, kreipimosi į ES lyderius...
MO muziejaus steigėjas Viktoras Butkus: kaip protingai išleisti pinigus
MO muziejaus steigėjas Viktoras Butkus: kaip protingai išleisti pinigus 10-19 11:12
Spalio 18 d. Vilniuje atidarytas MO muziejus, įkurtas asmenine mokslininkų Danguolės ir Viktoro Butkų iniciatyva. Pasak p. Butkaus, statydamas muziejų jis vadovavosi posakiu "išleisti pinigus...
"Lietuvos geležinkeliai" pervežė 8,5% daugiau krovinių
"Lietuvos geležinkeliai" pervežė 8,5% daugiau krovinių 10-19 11:06
AB "Lietuvos geležinkeliai" per devynis šių metų mėnesius gavo 338,7 mln. Eur pajamų – 5,2% daugiau, nei tuo pačiu metu pernai (319 mln. Eur).

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Varis 6050,76 0,00%