Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Merula

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Merula"

Atsiliepimai apie UAB "Merula"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Merula"

168 autobusas veluoja atvykti i stoteles apie 10-15 minuciu. Turetu buti 8:50 val. prie pesciuju tilto, o atvyksta 9:05 arba 9:10val. Kiek galima? Apie grizima is miesto iki Giraites net nekalbu, pamirsta, kad yra autobusas ir net nesustoja stotelese... labai nepatenkinta!!!! Vienintelis geras vairuotojas yra toks rusiukas, tai jis vienintelis speja nuvezt pagal laika
komentaras apie UAB "Kautra"
2022-01-18 15:15:39 IP 48176s6c
Kadangi UAB "Kautra" ištrina visus juos kompromituojančius komentarus, tai gal tikiuosi neištrins jų konkurentai, todėl bandau parašyti čia: 2021 lapkricio 04d. Kautros patalpose Juozapaviciaus pr., Kaune, buvo darbo mugė norintiems įsidarbinti vairuotojais Kautroje. Buvau labai nemaloniai nustebintas Kautros eismo skyriaus vadovo Alvydo Perioko elgesiu per pokalbį. A. Periokas leido sau laidyti seksualines užuominas ir seksualiai priekabiavo prie kandidatų. Niekam nerekomenduoju net bandyti ten darbintis. Prisegu A. Perioko foto.
Negi visdar yra žmonių, kurie nežino, kad nuo rugpjūčio panaikintas Mastaičiai-Karmėlava maršrutas? Kaip tokie patys žmonės sugeba susirasti kur parašyti skundą, bet ne grafiką rajono savivaldybės paslapi?
Kada nori tada važiuoja, arba išvis neatvažiuoja į stotelę pravažiuoja pro šalį.kreipusis I stoties informacija jokio paaiškinimo nesulaukiau.Laukit kito autobuso.
Ugne 2021-12-21 19:46:00
Vėluoja arba išvis neatvažiuoja autobusas nustatytu maršruto laiku. Taip jau ne pirmas kartas
Papildau savo komentarą - skundžiuosi 150 autobusu.
Papildau savo vakarykštį atsiliepimą: 2021.12.16 Eigulių stotelėje Karmėlavos link neatvyko ne tik 19.00 val. autobusas, bet ir 19.20 val., t.y. paskutinis. Jums turėtų būti gėda dėl tokio "darbo".
2021.12.16, 19.00 val. Eigulių stotelėje nesulaukiau 150 autobuso, nors atėjau 12 min. anksčiau. Jau nebestebina tokia betvarkė, nes 25-30% nuo visų reisų autobusai visai neatvyksta arba atvyksta per vidurį laiko tarp dviejų reisų... Manau, su administracijos žinia.Be to, dažnai autobusai pralekia, net nesustoja stotelėse.
Lapkričio3 turėjau vykti į svarbų susitikimą. Autobusas 150 Karmėlava--Mastaičiai neatvyko 8: 46 prie Topolio, Sukilėlių prosp.
Tvarkaraštyje e-formatu šis reisas yra.Tvarkaraštį nufotografavau. Turėjau bereikalingą stresą ir 16 eurų išlaidų taksi. Opti taksi kvitą turiu. Prašau atlyginti išlaidas.
Alfonsas Grinevičius
Ruta 2021-09-18 07:14:40
2021-09-18 Ryte turėjo važiuoti 6:50, atvažiavo 6:45 iš mastaičių pajudėjo 7:07. Darykite kanors kiek galima pagal debesis važinėti.
Dar pridedu tai 150 autobusas, atsistojau jau, kad išlipti priėjau prie durų ir net nesiruošė sustoti...
150 autobusas, turėjęs autobusų stotyje būti laiku 17:15 išvis neatvažiuoja, taip pat ir tas, kuris turėjo būti 16:55... nenormalu.
Su 150 autobusu visada problemos... Bet paskutiniu metu iš viso nebesuprantu nieko. Apie pakeistus maršrutus nekalbu.... Buvo patogu Salupiai - Mastaičiai. Dabar jų jau 4 ir į skirtingas puses nuo skirtigų vietų. Kitas dalykas: vairuotojai sau leidžia važiuoti ne pagal grafiką. Vienas autobusas, kuris turėjo būti 8:20, pralėkė 5min anksčiau, kitas, kuris turi būti 8:25, atvažiavo 5 min vėliau. 5min gal ir nedaug, bet kitiems žmonėms keičia planus, vėluoja į kitus autobusus persėsti. Bet čia tik vėlavimai. Būna taip, kad autobusas tiesiog neatvažiuoja...
P.s. apie vairuotojų elgesį taip pat gero žodžio negalima pasakyti.
Kaip čia yra, kad žiema 150 autobusuose žiema šildymas išjungtas?
Taupumo sumėtimai? Aš suprantu, kad vairuotojams reikia Karmėlavos gale draugams į mašinas kuro įpilti, bet ar dėl to žmonės kurie moka už kelionę turi šalti?
103 autobusiukas Varnių gatvėje turi būti 7:12 atvaziuoja dabar visada 7:25 grafikas nepasikeites info jokio nėra.MERULA KAS SU JUMS YRA NEGERAI ?
Šiandien 2020-11-30 20:14 autobuso valstybiniai numeriai JNO 304 autobusu iš sergeičiku 2-antrujų į Kauno autobusų stoti vairavo labai malonus ir kultūringas vairuotojas.
Šiandien 2020-11-11 11.02h eigulių stotelėje įlipus į 150 autobusą (kuris važiuoja į Mastaičius) vairuotojui aiškiai pasakius kad noriu nepilno bilieto, jis vistiek įmušė pilną kainą ir atidavė gražą kaip už pilną. Vairuotojas man sako jau po visko kad reikia pažymėjimą rodyt ir jam neįdomu ka čia kas sako. Kuomet niekada šio autobuso vairuotojai nereikalauja pažymėjo arba tiesiog paprašo ar paklausia ar studentė ar turėsiu pažymėjimą. O tokio bjaurus elgesio vairuotojo dar nemačius. Klinikose įlipus keleivei kuri aiškiai buvo vairuotoja "pažystama ar draugė" ji susimokėjo už pilną kainą ir pasakė ir jam pasakė bilieto nereikia. Tai toks sąžiningas jūsų vairuotojas?? Kad sau į kišenę pinigus ima, kuomet keleivis privalo važiuoti su bilietu. Autobuso numeriai LLN119.
Autobusas nevažiuoja pagal numatytą laiką, atvyksta per anksti arba smarkiai vėluoja, kartais ir nepasirodo.
2020-09-23 11:52 autobusas atvažiavo anksčiau į Karaliaus Mindaugo pr. stotelę, kai turėjo būti 11:56. Kaip jaustis keleiviams, kurie ateina laiku ir mato, kaip autobusas jau toli nuvažiavęs? O paskui tenka laukti 20 min. Ir vėluoti ten, kur susiplanuota būti anksčiau.

Taip negalima daryti, ypač su autobusais kurie yra vieninteliai pasirinkimai rajone gyvenantiems žmonėms. Turėkit sąžinės.
Visiškai nesiskaito su žmonėmis, vėluoja arba išvis neatvyksta, nors mokykla suteikia nemokamą važiavimą autobuso konduktorė sako, kad pagal ją kažkodėl netinka ir mokėk pilna kaina.Stotelėse palei nosį pravažiuoja ir nestoja.
Kas čia per nesąmonės? Jau velnias žino kelintą kartą pravažiuoja antrojo forto stotelę nors žmonės stovi prie stotelės.
Koks dar reisų nutraukimas gali būti "dėl ektremalios situacijos" pasibaigus karantinui??? Autobusai ir taip vėluoja kasdien, o paskutinių reisų neįmanoma sulaukti.
Nesuprantu, kokia nauda iš 150 autobuso. Pastoviai arba per anksti nulekia, lauki autobuso į darbą, ateini net 15min anksčiau, o jis tau pyst ir pralekia pro nosį... Arba lekia antra juosta, net nepristabdo stotelėse, kaip atsitiko ir šiandien, 2020 05 12, 10h 59min turėjo būti Kauno Pilies stotelėje, bet lėkė ir nulėkė, ką tu jam? Sakytum vienas vairuotojas nesąmones daro, bet pas jus visi kažkokius kursus praėję, kad vienodai durni būtų. Vienas tai išvis buvo atleistas, nes pagautas išgėręs prie 101 mikriuko vairo, dabar 150 autobusą vairuoja :D Atvažiavęs iki Mastaičių įkala 200g, apsisuka ir vėl važiuoja. BAISU.
Sveiki šiandien topolio stoteleje laukiau 150 ryte turejo buti 9:46 ir veluoja jau apie 20min pastovus velavimas jeigu grafike yra parasyta kad bus tai ir malonekit atvaziuoti nes per jus zmones i darbus veluoja.
Vairuotojas, 2020-03-07 17.45 val. nuo Kalniečių poliklinikos važiavęs 150 maršrutu link Ramučių buvo labai agresyvus, koliojo keleivius, kad jam neįdomu, kur žmogus važiuoja, jam reikia sakyti kainą, o ne kur važiuoja. Ir tas vairuotojas toks pastoviai, kiek tik tenka važiuoti.
Aplamai nuo sausio mėn. 150 autobuso vairuotojai išvis kartais aplenkia stoteles, jei jose tuo metu stovi kiti autobusai. Kai kurie vairuotojai klausia, kodėl lipu į jų autobusą, jei ką tik pravažiavo Jonava...
Jei yra maršrutas ir grafikai, tai jų reikia ir laikytis. Darbo kultūra darbuotojams irgi turi būti privaloma
Kelis kart per savaitę autobusas kuris turi būti antroje Karmėlavoje 06.41 link Kauno, neatvažiuoja, o po jo atvažiuoja 06.51 kuris dar užsuka į Ramučius tai gaunasi taip, kad žmonės vėluoja į darbus. Kažkokia idiotų įmonė, nes mieste važiuojant iš Mastaičių ne kartą mačiau kaip pralekia stoteles nekreipdamas dėmesio, kad žmonės nori įlipti.
Vienas vairuotojas labai nemandagus, neturi nei kultūros, nei bendravimo su keleiviais manierų. Negana to, šiandien važiuojant su šio vairuotojo autobusu nuo Š. Prospekto apie 15val. ir padavus pinigus, gražos neatidavė ir šaukė, kad daviau tiek kiek jis įsivaizdavo ir man gražos daugiau nepriklausė. Piktų vairuotojų yra ir daugiau. Autobusai pastoviai vėluoja, netvarkingi.
Mano vaikai kiekviena ryta vaziuoja i Karmelavos gimnazija is Garliavos po 7.19 150 autobusu (link karmelavos taip parasyta marsrute ir turi buti po 8.19 pimoje karmelavoje). Bet visada veluoja i pamokas, nes autobusas kazkodel specialiai uzsuka i ramucius nors jam nepriklauso.Parasyta tiesioginis.
Pasakykit kodel sio autobuso vairuotojai tyciojasi is mazu vaiku juk zino kad per ji veluoja i pamokas.Prasau visa tai issiaiskinti.Antraip kreipsimes auksciau
Mama Vilma
2020 01 21 150 autobusas nesustojo Jonučių stotelėje 20.09 tiesiog važiavo ir nuvažiavo.
2020.01.19 diena (sekmadienis) man reikėjo nuvažiuoti iš 2 karmelavos stotelės iki Salupių. autobusas pagal grafiką turėjo atvažiuoti 7.39, totelėje buvau 7.34, pralaukiau iki 7.50 irė didžiausiam mano nusivylimui autobuso nesulaukiau. Norėčiau, gerbiamų įmonės vadovų, paklausti:
1. Ar aplamai tokiu laiku važiuoja autobusas sekmadieniais?
2. Jei jis tokiu laiku nevažiuoja, tai kodėl parašyta grafike?
3. Jei jis važiuoja, tai kokia paklaida taikoma atvykimo laikui?
4. Ar, jei autobusas važiuoja aplamai, taikomas atsitiktinumo t.y. laimės fakorius (randomize)?
5. Gal, prieš planuojant važiuoti autobusu, reikia iš anksto susiskambint ir susiderint tikslų laiką?
6. Peržiūrėjau visą žiniasklaidą, nerdau, kad būtu įvykus kokia nors stichinė nelaimė. o gal vis dėl to įvyko?
7. Ar grafiko nesilaikimo, pastovi "Merulos" praktika?
Pasilieku teisę informuoti apie šią situaciją Kauno rajono savivaldybę, ne s nežinau ar galima pasitikėt šios įmonės paslaugų teikimo kokybe.
2020-01-15 18.25 iš Mastaičių 150 autobusas labai skubėjo ir pamiršo keleivius, laukiančius Bibliotekos stotelėje, nes sutrumpino savo maršrutą, važiuodamas tiesiai per automagistralės viaduką. Ką gi, skubėta į paskutinį autobusą, dar vežantį į Karmėlavą, veltui... Ačiū vairuotojui už sugadintą nuotaiką ir sugaištą laiką.
Laukiau 45 minutes kol autobusas atvažiuos. Vieną kartą net išmetė mus visus iš autobuso ir turėjome eiti 8km namo. Vairuotojai visada pikti. Autobusai nešvarus, seni. Jausmas toks, kad nusipirko pigiausius autobusus.
Sendien 2019.09.27 teko vaziuoti 150 autobusu (seip Masina turiu).ryte 6.40 nuo karmelava2 stoteles iki kliniku.7.10.....apsimokejau (tamsi konduktore, plaukai iki peciu, vardo nzn)pamurmejo man kad kvituka atnes db tik pingelius renka, ir taip is visu.davaziavau iki kliniku, praeidavo pro mane, o kvituko taip ir negavau, be as viena, matyt rinkliava, likau sokiruota, kaip ir apvogta, bent ne as viena.aciu uz demesi, jei tai kazka keis.kazkam naudinga informacija.esu pilietiska.
33 autobusas neatvažiuoja ryte link centro - turėtų būti Ulonų stotelėje 8:36, bet jau antra diena jo nėra. Aš taip nespėju į paskaitas, tasme kas per š***s čia vyksta?
Šiandien ryte neatvažiavo 150 autobusas laikas 6.07h.nuo Mastaiciu tilto.
Šitaip jau ne pirmas kartas, žmonės nespėja į darbus, ar autobusu vairuotojai ar valdžia labai nori atidirbineti už mus kur per jų klaida vėluojama į darbus? Gal reikėtų pradėti labiau kontroliuoti savo darbuotojus? Ir pradekit laikytis autobuso grafiku kiek galima ar čia pradėt kreiptis kažkur aukščiau???
siandien rugpjucio 15d 17.16min nestojo ukmerges gatvej vaziodamas link karmelavos tai ce toks isipi......?
Šiandien atėjau i kaštonų g. stotelę 10min anksčiau, kad suspėčiau į autobusą, bet nei po 10, nei po 20, nei po 30 minučių jis neatvažiavo, tad teko pusvalandį stovėti stotelėj per stiprų lietų. Tai jau ne pirmas kartas, kai autobusas vėluoja arba išvis neatvažiuoja. 101 autobusas yra vienintelis viešojo transporto pasirinkimas Giraitėje (neskaitant 168, kuris važiuoja gal 2 kartus į dieną), ir išskyrus 23 autobusą iki kurio reikia eiti ~25min. (stotelė net ne giraitėje) tad labai nervina ir pykdo kai važiuodami kartą į valandą negalit net laiku atvažiuoti.
2019 03 08 nesulaukiau 150 autobuso iš Mastaičių, kuris turėjo būti 15:45. Išvis neturiu žodžių dėl autobuso važiavimo grafiko. Kada nori tada važiuoja, kada nori nevažiuoja, labai retai kada atvažiuoja laiku. Kai kažkurį kartą atvažiavo 10 minučių pavėlavęs, vairuotojo paklausiau kuriuo grafiku jis važiuoja, tai buvau apšaukta, kad autobusas sugedęs, vos važiuoja ir džiaugtis turėčiau kad jis išvis mane veža. Tai klausimas tada, kodėl sugedęs autobusas, kuris vos važiuoja, vežioja žmones? Ar neturėtų jis būti servise taisomas? Ir manau, kad jei jau kažkuriuo grafiku važiuoja tik vairuotojas be konduktorės, reikėtų atsižvelgti į tai, kad jis stotelėje užtrunka, kol apibilietuoja žmones, ir po to vėluoja ir atsilieka nuo grafiko. Tai gal reiktų kažką keisti?
Kovo 5d. Iš Užliedžių autobusas turi išvažiuoti 09:40, vėlavo 10min. Kovo 6d. 09:40 autobuso neulaukiau.
103 autobusas vasario 20d., kuris turi būti 19.12 Kauno pilies sustojime (dar vadinamame Jonavos g.), deja paskutinis dienos maršrutas, važiavo, tačiau nesustojo. Pamačiusi, kad autobusas atvažiuoja ir rikiuojasi į antra juosta iš nevilties šokau į pirmaja važiuojamaja dali mojuodama rankomis, tačiau vairuotojas buvo uźsiėmes pokalbiu telefonu ir nieko aplinkui nematė, o aš likau spresti problemos kaip parkeliauti dar 10 kilometru už miesto. Ačiū už rūpesti klijantais. Tikiuosi, kad tokiu sitauciju daugiau nebus.
150 autobusoVairuotojas labai nemandagus su keleiveis kuris važiuoja 11.01 iš Karmėlavos. Laikas būtų jį pakeisti. Su vaikais labai šiurkščiai bendrauja, o senjorų visai neskaito žmonėmis. Jai bus neatsižvelgta reikės kreiptis į žurnalistus
Pastoviai randa bedu kodel nevaziuoti, eilini karta vel nebuvo pirmo autobuso is salupiu.
168 autobusas tikras tragedija... Nori važiuoja, nori nevažiuoja... Vairuotojai laukiniai... Išmokykit vairuotojus pagarbos žmogui, nes kitą kartą koks nors keleivis ir gerai vožtels už tokius dalykus... Autobusas - kledaras... Be žodžių...
103 autobusas maršrutu Babtai-Kauno pilis, kuris Muniškių gyvenvietėje turi būti 13:54 neatvažiavo (laukiau 10 min. prieš bei 30 min. po). Taip pat nepasirodė ir sekantis, turėjęs būti 15:30.
150 autobusas - tragedija.
Gal galite isbraukti is grafiko LEZ stotelese laika 19:14 val., vistiek autobusas net neuzsuka ir aiskiai matesi kaip autobusas pravaziavo pagrindiniu keliu neuzsukes, taip ir lieki stoveti d******s vietoje su kitais LEZ darbuotojais (18.12.14 d.).
Negana to nuejus i stotele ant pagrindinio kelio, visi sekantys autobusai pralekia net nestabde, gali mojuoti nemojaves, gal tie vairuotojai miega autopilota isijunge, nesuprantu is kur gaunamas pelnas taip dirbant.

Ir ar niekam neidomu, jog Kalnieciuose ryte autobusas geriausiu atveju pasirodo 7:55 val, grafike 7:46., jus man pasakykite kada jis buvo atvykes tokiu laiku. Nemanau jog sudetinga perziureti nuo kurios stoteles pradeda kasdien atsilikineti autobusas nuo grafiko ir ji pakeisti.
Autobusas Salupiai - Kaunas - Mastaičiai t.y. 150, 2018-10-30 ir 2018-11-14 18:23 h. pravažiavo nesustojęs K.Dulksnio sustojime. ar tai yra "norma". Sustojime stovėjo ir daugiau žmonių. Norėčiau, kad įmonė, kuri prisiima įsipareigojimus už gyventojų pavežėjimą ATSAKINGAI tai vykdytų, vairutojų neatsakingumas būtų įvertintas.
Kur būtų galima sužinoti važiavimo kainas, nes jos kartais skiriasi.
2018.10.02 teko važiuoti su 168 (17:30h iš stoties). Tokio nemalonaus vairuotojo per mano netrumpą važinėjimą, , Merulos'' autobusais dar neteko sutikti. Tik įlipus jis iš karto pakėlė toną, nes pirmą sekundę nesugebėjau uždaryti durų. Jau nekalbu apie bilieto pirkimą (3 kartus buvo balsą pakėlęs). Suprantu, jog žmogui galėjo pasitaikyti nekokia diena, bet jei dirbi su žmonėmis, tai jau geriau rinkis tylą nei gadinki kitiems nuotaiką. Norėčiau, jog toks nutikimas ateityje nepasikartotų, nes tai nemalonu ne tik man, bet ir visiem keleiviam. Be to, nemanau, kad teisinga yra paimti pinigus, bet neišmušti bilietėlio (ne man, bet kitam keleiviui)
150 autobusas, kuris turėtų būti 12:12 stotelėje bažnyčia atvažiavo 12:20. Tai nebe pirmas kartas, kai autobusas veluoja 8-15 minuciu. Tai vienintelis autobusas vežantis nuo Garliavos iki Kauno klinikų, todėl, kad ir kelios minutės studentiškam gyvenime yra labai svarbios.
Patikrinkit prasau psichine bukle 150 autobuso vairuotoju..
Siandiena 16.05 val 150 autobuso vairuotojas vaziuodamas nuo Kalnieciu poliklinikos link Karmelavos, vairuotojas grubiai izeidinejo ir tai jau nebe pirmas toks to pacio vairuotojo elgesys. Be to tas pats vairuotojas nezino elementariu bilietu pardavimo taisykliu bei pagal LR istatymus galiojanciu lengvatu.
150 autobuso konduktores mandagios, isimtis tik sis vairuotojas.

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Marbusas
Krovinių gabenimas | Keleivių pervežimas

Adresas: Žvaigždžių g. 6, LT-77116 Šiauliai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; perkraustymas; sandėliavimas.
Mes jau 10 metų kelyje! Trumpai apie mus: Mes esame Marbusas komanda, kuri supranta ką reiškia krovinių gabenimas. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be nuolatinio judėjimo, todėl teikiame profesionalias krovinių gabenimo paslaugas. Esame atviri iššūkiams, todėl visada imamės projektų, kuriuose reikia įdėti...
EG EXPRESS
Keleivių pervežimas, keleivių siuntų expressas!

Adresas: Gumbinės g. 5, LT-77166 Šiauliai.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
Keleivių siuntų pervežimas-Vokietija Olandija Belgija.+37063066222. Keleivių Siuntų pervežimas į iš Vokietiją, Olandiją, Belgiją Liuksemburgą. Kiekvieną savaitę vykstame į Vokietiją, Olandiją, Belgiją. Antradieniais, Ketvirtadieniais, Šeštadieniais. Kiekvieną savaitę vykstame iš Vokietijos, Olandijos...

"R&R Technology": vasarą verslą pakviesime įsitikinti mobiliųjų robotų galimybėmis 05-26 00:47
Paulius Rakauskas, mobiliosios robotikos srityje inovacijas kuriančios įmonės "R&R Technology" atstovas, teigia, kad jų veikla apima individualių robotizuotų sprendimų kūrimą verslui nuo idėjos...
Bendrovei "Scandagra Group" – ERPB aukso medalis už aplinkosaugos ir socialines inovacijas Baltijos šalyse 05-26 00:19
Ekologiškų grūdų prekybos sektoriuje Baltijos šalyse lyderiaujanti įmonių grupė AB "Scandagra Group" įvertinta aukso medaliu už aplinkosaugos ir socialines inovacijas. Europos rekonstrukcijos ir...
Duomenys apie naudos gavėjus: metas pateikti tikrąsias verslo sąsajas
Duomenys apie naudos gavėjus: metas pateikti tikrąsias verslo sąsajas 05-26 00:17
Juridiniai asmenys jau gali teikti duomenis Registrų centrui apie jų tikruosius naudos gavėjus – taip vadinami fiziniai asmenys, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai kontroliuoja juridinius asmenis...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Walmart 123,37 -0,61%
Colgate-Palmolive 77,49 -0,81%