VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Medicinos Centras Loravita

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB Medicinos Centras "Loravita"

Atsiliepimai apie UAB Medicinos Centras "Loravita"

Kilobaitas
Parašyk savo nuomonę apie UAB Medicinos Centras "Loravita"
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Šiems ir ypač šam daktarui nesvarbi žmogaus gerovė, nei gyvybė. Sugriaus šeimą ir viską kas artimą. Su super metodais visiškai priklausomais narko manais. Kad tik tylėtumėt ir nesiskūstumėte. Žodžiu jei jums brangi dar jūsų sveikata, šeima ir norite pasveikti tikrai ne čia. Čia atėjus iškart pradės pratinti prie vaistų ir padarys "terapijas" tapti paranojiku, šizofreniku, visiškai priklausoma nuo vaistų. Ir šių simtomų gal neturėjot, bet po vaistų atsirado. Be to vyrams ir impotentais. Į šia įstaiga eina draugas M.P., (jam dabar 44m.)gal pažinote savo pacia tą Pavel? Jis pas jus, kiek ? Gal 5 metus ?
Žodžiu drauga pažinau be vaistų trumpa laiką, dėl manęs negėrė ir neturėjo laiko. Po to radau vaistus ir sakė, kad dėk vienatvės ir didelio noro viduje sukurti šeima sirgo depresija, bet pasveiko ir DAKRARAS ATPRATINS NUO VAISTŲ.
Žodžiu sugriovė jie mums šeimą, viskas iširo del vaistu ir negydymo. Visa metodika taikoma - ir atmintis nuo kai kuriu sutriko, paranojos atsirado, naktį visada traukuliuojasi. Dar labiau padidejo socialine baimė, pykčio priepoliai, NE PANIKOS JAM, JAM PIKČIO IR VIENATVĖS... dar vardinti ? Buvau pas Vinca. Na ka aš, ne auka ir mastau. Pasakė norėjo išmėgiti vaistus ant sveiko žmogaus. Pasijuokė kad man bloga buvo nez sveika.
TOKS ŠIŲ SPECIALISTŲ "GYDYMAS"
Buvau pas ju kelis specialistus ir visi bendrai nustatė kad gyvenu su ligoniu, su žmogum kuriam reikia skubios pagalbos, IR NUO PRIKLAUSOMYBĖS ir galvojot, kad tikėtina narko manas. Na kai tai jūs jį tokį padarėte.
PADAKIAU KAD TAI JŲ PACIANTAS.
Kai išsiskyrėm su draugu (sužadėtiniu) ir jam baigėsi pinigai, spėkit ką Pavel. Jums minojo pch... ant paciantu tai ir nesidomėjot, aišku gal į durnį a uždarė. Tai Šiems ir ypač šiam daktarui nesvarbi žmogaus gerovė, nei gyvybė. Sugriaus šeimą ir viską kas artimą. Su super metodais visiškai priklausomais nar koma nais. Kad tik tylėtumėt ir nesiskūstumėte. Žodžiu jei jums brangi dar jūsų sveikata, šeima ir norite pasveikti tikrai ne čia. Čia atėjus iškart pradės pratinti prie vaistų ir padarys "terapijas" tapti paranojiku, šizofreniku, visiškai priklausoma nuo vaistų. Ir šių simtomų gal neturėjot, bet po vaistų atsirado. Be to vyrams ir impotentais. Į šia įstaiga eina draugas Mindaugas P., (jam dabar 44m.)gal pažinote savo paciantą Pavel O.?
Jis pas jus, kiek ? Gal 5 metus ?
Žodžiu drauga pažinau be vaistų trumpa laiką, dėp manęs negėrė ir neturėjo laiko. Žodžiu sugriovė jie mums šeimą, viskas iširo del vaistu ir negydymo. Visa metodika taikoma - ir atmintis nuo kai kuriu sutriko, paranojos atsirado, naktį visada traukuliuojasi. Dar labiau padidejo socialine baimė, pykčio priepoliai, ... dar vardinti ? Buvau pas Vinca. Na ka aš ne auka ir mastau. Buvau pas ju kelis specialistus ir visi bendrai nustatė kad gyvenu su ligoniu, su žmogum kuriam reikia skubios pagalbos ir galvojot, kad tikėtina nar ko ma nas. Na tai Jūs jį tokį padarėte. Kai išsiskyrėm ir jam baigėsi pinigai, spėkit. Jums kaip sakėt pch... ant paciantu tai ir nesidomėjot, aišku gal į durnį a uždarė. Tai žodžiu išsiblaivė ir atsiprašė ka blogo pasakęs, kad labai myli ir nori šeimos. Jo gyvenimo tikslas šeima ir be jos išprotės. Jam brangiaisi žmonės aš, sesuo, tėvai.
Tai viskas pagerėjo jis pradėjo, stsirado pinigų jis pas pasirodė, na ir ką vėl metodiką @ Vaistų !!! Nes nuo ju jaitėsi drasus, pasakojo man Mindė lyg nark oman as. Ir ka atėjo ir vel paskyrėt. Tai blogybės grįžo dvigubai greičiau, aš tapau priešas ! Atstumė visus šeimos narius. Ypač mane Nes padėti noriu ! Ka jūs padarėte !!! Darbe paranojiku vadina. Ir jis pasake visi kas sužinos, išskris iš darbo, normalu? Darbe tik 1 zmogaus malone laiko ji. Aisku jums pch... tiek pinigu sukišta !!!! O problemos niekas nesprende !!!! Žmogus nuo vaikystės tempiasi problema ir jus tik dar labiau sugriovete. Dar labiau bagaža pakrovet.
Kol žmogaus neišblaivysite ir tikrai neišgydisite, visiems tiesa pasakysiu !!!
Žmogaus jausmai su emocijom nebendrauja ir protu. Nematau skirtumo tarp alkoholiko ant baltu sokusiu. Paskutiai vaistai griovusieji jo gyvenima zooloft. Toliau nauju prirasė Sertalin 50mg ×2. Ir jei vis sako blogai, tik dozes didinat! Žmogus tapo apatiškas, paranojos užeina, pasakoja visiškai nebutus dalykus. Iškraipo tiesą. Man keršyja neaišku už ką. Sakėt įrašu, video pasidaryti su kuo gyvenu. Padariau kai išsiblaivė ir po. Visi pasakė kad žmogus priklausomas nuo nark oti ku, ar vaistų ! Ir kad jam kažkas blogai patarinėja. Tai Jūs!
Dabar jis viska aklai daro ka liepiat jūs ir psichologė. Ši iš janonio g. Pavardės pasiklauskit jo.
Kaip ji drįsta jį menkianti ?!?? Ar ji vyrų keliančia?
Pavel ir loravita Negi žmogaus gyvybė jums nieko verta? Sugriovėt visus santykius su šeima, nei sesuo, nei tėvai (jie tiesa zino tai save saugo). Iš tėvų tik pinigus melžia. Jie jam duoda, nes taip nurimsta. Vaikšto kaip iš beprotnamio su prišiktais trusikais, suplyšusiais ir kelnėmis, išeina taip į miestą. Aš bėgu bandau slėpti ! Tada jam agresija !!!! Kas aš tokia ?!!! Jis nebeatsimena kaip mane myli, kaip šeima planavome, net kaip namuose jo atsiduriau, nei dovanu, nieko...
Pažiūrėjus į akis atrodo kaip tie žmonės ant baltu arba kaip durnyne. Aš šeimoje turiu 3 žmones dirbančius ne kaip jūs, o gelbėjančius tokius žmones. Jie tik kelus klausimus paklause ir pasakė jei artimieji neištrauks, tai ir viskas. Jam į kažkokį centą, 7 skyriu išblaivinti. Manau jūs žinot geriau kas tai.
Tai apie kokį gydyma kalbame ??? Žmonės saugokitės!!!
geriausiai pasakė, kai nebesisitvarko su juo, kad aš kalta ir turi mane iš nanų išvaryti. Kadangi taip nepadarė, jis silpnavalis ir t.t. o aš elgiausi taip kaip pasakojot kaip elgtis su tokiu žmogumi, kuris turi priklausomybę, dėja už dyka to nedarote. O kas jiems nori padėti jie tampa priešais.
Žinot Ji ir apvogė, jis internete sedėjo pažintyse ir žmogaus kurio gyenime nematė 700€ pervedė. Toliau dinge daiktai! Daktare žinot jis svetimus žmones pirma kart matančias vedėsi i darba ir viska parode. Kaip manot ar nebuvo taip kad truko pinigų ? Buvo.
Jei jums svarbi sveikata ir tikrai norit pasveikti, šie specialistai tik nar.kom. anu pavers, impotentais, paranoikais ir t.t. viskas kuo skundėtės, tik pablogės.
SUGRIOVĖTE MŪSŲ ŠEIMĄ !!! PAS JUS PAGALBOS NORĖJOM! SUTVIRTINTI ŠEIMĄ IR VAIKŲ SUSILAUKTI!!! O JŪS SUGRIOVETE ! ŽMONIŲ DIDŽIAUSIAS TURTAS IR VERTYBĖ ŠEIMA. Žmones mokinti reikia, kaip šeimą vertinti, kurti šeimą, saugoti ir branginti artimus. Kai visi nusigrežia - šeima ne. Žmogus kurį saugo ir klauso yra jo šeima.

Taip pat rekomenduojame

ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Adresas: Žirmūnų g. 107, LT-09116 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Adresas: Savanorių pr. 75, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

OPEC ir partnerės susitarė mažinti naftos gavybą 500.000 barelių per parą
OPEC ir partnerės susitarė mažinti naftos gavybą 500.000 barelių per parą 12-06 21:07
Penktadienį įvyko Naftą eksportuojančių valstybių organizacijos (OPEC) ir jos sąjungininkių, įskaitant Rusiją, susitikimas, kuriame susitarta sumažinti naftos gavybą dar 500.000 barelių per parą.
ES uždraudė prieštaringai vertinamą pesticidą
ES uždraudė prieštaringai vertinamą pesticidą 12-06 19:29
Europos Sąjungoje nuo 2020 metų bus uždraustas prieštaringai vertinamas pesticidas, siejamas su žmogaus raidos sutrikimais, – penktadienį per balsavimą tam pritarė Bendrijos narės, pranešė Europos...
LB: bankų pelno mokestis – geresnė alternatyva turto mokesčiui
LB: bankų pelno mokestis – geresnė alternatyva turto mokesčiui 12-06 19:28
Seimo dalies valdančiųjų siūlymas nuo 15% iki 20% padidinti bankų pelno mokestį yra geresnė alternatyva iki tol siūlytam turto mokesčiui, tačiau valdžia yra kritikuotina už skubotą mokesčio...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

CBS 40,77 +3,63%
Nike 95,79 +2,21%
Macy's 15,11 +1,82%
Apple 265,58 +1,47%
ConocoPhillips 59,84 -1,30%
Xerox 37,82 -1,38%
3M 164,37 -1,66%
Keurig Dr Pepper 29,19 -2,83%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 424,00 -0,70%
Benzinas 1,73 0,00%
Vištiena 1,85 0,00%
Apelsinai 0,52 -1,89%
Varis 5757,30 -0,03%
Nafta 58,43 +4,15%
Dyzelis 1,94 0,00%
Anglis 68,92 +4,50%