Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Maina & Co

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maina & Co

Atsiliepimai apie UAB "Maina & Co"

Kavos Draugas

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Maina & Co"

Titas 2021-11-25 17:18:14
Iš Vilniuje esančios Kavos draugo parduotuvės pirkome Miele kavos aparatą. Taigi, po poros mėnesių teko atlikti garantinį remontą, o pasibaigus garantiniam laikotarpiui atliktas dar vienas remontas, nusimato dar trečias. Labai liūdna matyti, jog parduotuvės konsultantai siūlo "ilgaamžiškas" prekes, o tai pasirodo tiesiog neatitinka realybės.
Sveiki, Titai. Apgailestaujame, kad susidūrėte su kavos aparato veikimo nesklandumais. Miele kavos aparatai yra vieni kokybiškiausių rinkoje, o gedimų retkarčiais pasitaiko su įvairiais prietaisais. Nežinant nei gedimų, nei jų priežasties, sunku ką nors pakomentuoti. Pagal mūsų serviso statistiką matome, kad daugiau nei pusė kavos aparatų gedimų nutinka dėl netinkamo jų naudojimo arba netinkamos priežiūros. Jei gedimas atsirado ne dėl netinkamo prietaiso naudojimo ar priežiūros, jį nemokamai sutvarko garantinis servisas. Pasibaigus garantiniam laikotarpiui, kiekvieną techninį prietaisą tenka tvarkyti iš savų lėšų. Kadangi jūsų kavos aparato garantinis laikotarpis pasibaigęs, galime pasiūlyti mūsų serviso paslaugas. Dėl serviso paslaugų galite kreiptis telefonu +37067244722 arba el. paštu servisas@kavosdraugas.lt
Jonas 2021-10-06 22:15:13
Labai blogas aptarnavimas..., nerekomenduojame kavos draugas serviso, priduodamas kavos aparatas profilaktikai, o gražinamas sugadintas.., Gėda dėl tokio neatsakingumo prieš klientus..!

apgailestaujame dėl neigiamos aptarnavimo patirties. Mums tikrai svarbi jūsų nuomonė, kad galėtume tobulėti ir suteikti jūsų lūkesčius atitinkančias paslaugas. Kad galėtume peržiūrėti jūsų atvejį, galbūt galėtumėte apie jį papasakoti plačiau el. paštu labas@kavosdraugas.lt? Labai lauksime jūsų laiško!
Klientas - buvęs 2021-09-16 13:53:49
Kavos draugo serviso nerekomenduoju niekam!!! Aplenkite šią vietą jei nenorite gadintis dienos, net ne dienos, o ištisų savaičių!!!

Jurga 2021-06-04 16:34:41
Parduotuvėje konsultantai dirba puikiai taciau servisas tragedija. Jei jų tinklapyje parašai neigiamą atsiliepimą iškart istrina

Klientas - buvęs
2021-09-16 13:53:49 IP 2i250u5e
Noriu Ačiū pasakyt darbuotojai, dirbančiai Vilniaus Domus Galerijoj už atsidavimą darbuj, profesionalų ir nuoširdų aptarnavimą.Retai tenka sutikt tokių darbuotojų, kuris atiduoda visą save, kad pateikt info klijentuj.
Sėkmės darbe ir visur.
Vaida 2021-01-14 14:27:52
Sveiki, norėčiau tik pasakyti, kad yra labai nemalonus aptarnavimas Vilniuje Upės g. 9. Atvažiavus atsiimti užsakymo, O NE APSIPIRKTI, gal būtų malonu jį gauti tinkamai supakuotą, kad smulkesnių prekių pakeliui nebarstytum, o paprašius maišelio smulkiom prekėm sudėti, gal jau nereikėtų10ct prašyti, kurių jau iš principo klientas neduotų. Gėda jums turėtų būti.
Na nereikia pamiršti, kad yra įsigalioję Europos Sąjungos įstatymai, dėl kurių vienkartiniai maišeliai yra apmokestinami, toks smulkus pastebėjimas.
Andrius 2020-12-22 14:45:11

jeigu jūs teisinatės dėl pasiteisinimo, tai geriau iš viso nesiteisinkit. Galit prisidengti kaštų struktūra ir panašiai, bet aš jums dar kartą kartoju, aš atėjau kaip argumentus surinkęs pirkėjas pas jus. Ir paprašiau nuolaidos Lietuvoje. Tai jūs ne tik, kad tos nuolaidos nepasiūlėte (bet kokios nuolaidos, aš nekalbu, kad tai turėjo būti DE kaina), jūsų vadybininkas įjugė "durnių", kad jis net nežino apie ką eina kalba ir Vokietijos rinkos informacijos jis nežino (esu garantuotas, kad puikiai žino, nes nu jūs patys tada diskredituomėte save jeigu jūsų žmonės nieko nežino). Tai galimybe man nupirkti tą įrangą pigiau jūs nepasinaudojote. Ir dabar pudrinat smegenis vėl, kad kainų lygis atstatytas. Tai aš dar kartą prisegu šiandien dienos kainą DE ir jūsų webe.
Taip pat prisegu info kokį komplektą už jūsų tik kavos aparato tuometinę kainą nusipirkau ir džiaugiuosi, kad jūsų vadyba pasididžiavo ir nuolaidos man nesuteikė. Turėjau galimybę įsigyti geresnį pasiūlymą (Kavos aparatas + kavos malimo mašina + pieno plakimo indas + kavos tirščių surinkimo indas + 2 pakuotės kavos. Ir tikiuosi, kad ši informacija jums "išspardys subines" ir su kitais ateities klientais pradėsite skaitytis. Matau, kad "subines" spardo jau dabar, nes buvusi kaina 499e už aparatą jau pavirto į 449e ir aš tuo džiaugiuosi. Arba galite dar palaikyti kainų lygius ir į jūsų rinką tada ateisime mes, tad jau nebeužteks nuleisti tik 50 eurų. Sėkmės darbuose!
Dėkojame už jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad jums pavyko nusipirkti pigiau. Gražių jums artėjančių švenčių.
Kavos Draugas 2020-12-22 13:47:22
Sveiki, Andriau. Kad Vokietijoje turime elektroninę parduotuvę nėra paslaptis, kadangi mes viešai komunikuojame, kad Kavos Draugas yra tarptautinis parduotuvių tinklas, veikiantis Europoje. Nėra naujiena ir tai, kad kainos skirtingose šalyse gali skirtis dėl daugybės priežasčių - skirtingų mokesčių, skirtingų veiklos kaštų, skirtingų gamintojų ar rinkodaros veiksmų.
Šiuo konkrečiu atveju reagavome į Vokietijos rinkoje vykusią konkurento akciją, dėl to šioje rinkoje šią prekę buvo galima įsigyti su nuolaida ir pas mus. Po akcijos kaina gražinama į reguliarią kainą. Juk ir Lietuvoje daugelį prekių per akciją galite įsigyti su didele nuolaida. Nesiekiame nei apgauti, nei kažką slėpti, tačiau reaguodami į skirtingose rinkose vykstančias konkurentų aktyvacijas prisitaikome ir kiekvienoje šalyje vykdome skirtingas akcijas.

Andrius 2020-11-30 16:10:33
Lietuviška įmonė, kurios prekes pirkti labiau apsimoka tiesiai per aplinkui. Lietuvoje parduodama prekė 199e, vokiečiams ta pati prekė 155e.
Pasiskambinau telefonu pasiklausti ar galima tikėtis nuolaidos tiesiog atvykus į parduotuvę? Atsakymą gavau, kad nuolaidos galiu nesitikėti. Prie to paties norėjau dar ir pusiau automatinio kavos aparato, tai ir jo geresnės kainos galiu nesitikėti. Well... nu ok, tai jei jūs galvojate parduoti aparatą už 499, kai tuo tarpu Vokietijoje jo kaina 299, tai super, sėkmės!
Gal aš čia vienas toks kvailas, kad savo prekiaujamą produkciją stengiuosi lietuviams padaryti kaip įmanoma pigiau, nes aplinkui tai va tik tokie biznieriai... P.S. papinginau vokiško puslapio su kavos malūnu IP- tie patys, net nesugeba pas provaiderius Vokietijai užsisakyti DE IP. Nu bet čia jau kita istorija, sėkmės ieškant kvailių!
As 2020-12-11 15:01:14
Na ką gi, Kavos draugas susiduria su problemom į kurias net nesiteikia atsakyti. Praeitą savaitę pirktos prekės, tai vis dar iki šiol sėkmingai laukiu. Atsakymo negaunu... Prieššventinis periodas iššūkis su kuriuo nesusidoroja. Yra kur tobulėti...
Sveiki. Labai atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos. Net ir šiuo šventiniu laikotarpiu beveik visas siuntas pristatome nurodytu laiku, tačiau esant tokiam dideliam užsakymų kiekiui, pasitaiko nesusipratimų ar vėlavimų pas kurjerius. Darome viską, kad visos siuntos klientus pasiektų laiku. Dar kartą atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Iš šios įmonės internetu įsigijome kavos aparatą JURA, tačiau vietoje naujo aparato gavome mūsų manymu naudotą ir sugedusį, nes net vieno puodelio kavos pagaminti nepavyko, neveikė kavos malūnėlis. Aparato dėžė buvo patrinta, kavos dangtelis aptaškytas riebalinėmis dėmėmis, ant liečiamo ekrano nebuvo apsauginės plėvelės. Nusiuntus neveikiančio aparato video ir paprašius grąžinti pinigus atkirto, kad negali priimti, nes į aparatą įpylėme kavos pupelių ir vandens, bet be jų aparatas neveikia ir patikrinti neįmanoma !!!! Savo inisiatyve jie nuvežė aparatą į JURA servisą, kuris po dienos paskambinęs patvirtino, kad aparatas veikia ir jokių problemų nėta, o su juo iki atvykimo į servisą padaryti jau 36 puodeliai kavos. Tai tik patvirtino mūsų įtarimus, kad aparatas turbūt iš Kavos Draugo ekspozicijos. Manau, kad ši įmonė nevertina kliento ir jos rinktis tikrai nederėtų. Jau antra savaitė neturime nei kavos aparato, nei 1400 Eur. Rytoj kreipsimės į Lietuvos vartotojų teisių tarnybą pagalbos. Tokias firmas reikia viešinti ir bausti, o geriausia bausmė nepirkti prekių.
Richardas 2020-10-15 11:14:18
Jura kavos aparatai - nerekomenduoju pirkti. Po metu naudojimo, sugedo, tiesiog nebeisijungia. Nusiuntus garatiniam remontui, pasake, kad didele eile, teks laukti. 10 dienu ar ilgiau. Matyt, daznai genda. Musu atveju, gedimas nesusijes su aprato neprieziura.
Sveiki. Jura kavos aparatai yra vieni kokybiškiausių rinkoje, o gedimų neretai pasitaiko su įvairiais prietaisais. Deja, bet garantinio serviso veiklai įtakos neturime, dėl to negalime pakomentuoti konkretaus jūsų atvejo, tačiau tikime, kad garantinio serviso metu turėjo būti išspręsta problema arba pasiūlytas sprendimas. Kadangi gamintojas atsako už savo gaminio kokybę, jei serviso metu paaiškėja, kad kavos aparatas turi gamyklinį broką, kavos aparatas sutvarkomas nemokamai.
Augis 2017-11-13 14:46:33
www.groziodraugas.lt jų internetinė parduotuvė. aplenkite ją iš kuo toliau. Po užsakymo savaitę jokių žinių. Nurodytais kontaktais gūdi tyla laukia. Po savaitės paraginus gražinti pinigus pažadėjo tą padaryti. Bet jau baigia praeiti antra savaitė o rezultatų nulis. Įtariu teks teisėsaugos institucijų pagalbos prašyti, kad atgauti pinigus.
Sveiki, Grožio Drauge yra 1-5d.d. pristatymo terminas, kuris Jūsų užsakymui nebuvo pasibaigęs. Užsakymą atšaukėme Jūsų pačio noru ir grąžinome pinigus, pagal nustatytus taisyklių 7. 7.5 punkto terminus, kurias patvirtinote prieš pirkdamas. Ačiū už atsiliepimą, būtinai atsižvelgsime gerindami klientų aptarnavimą ir kokybę :)
Klaipėdoje užsakymus atlieka laiku ir visada maloniai aptarnauja. Atsako į visus rūpimus klausimus - jautiesi kaip bendraudamas su geru bičiuliu. Labai patinka Jūsų istorijos apie kavą. Šaunuoliai, puikios iniciatyvos. Sėkmės.
Labai greitai pristatė produkciją. Net nesitikėjo...
Nepatenkintas klientas
2013-02-24 00:40:33 IP 28mervqi
Nepristato produkcijos.

Daisena
COFFEEPLACE.LT

Adresas: Sandraugos g. 23, LT-52102 Kaunas.
Veiklos sritys: kava, arbata; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
COFFEEPLACE.LT CoffeePlace.lt – modernus papildomas pardavimo kanalas Jūsų išskirtiniams produktams. Jau beveik 20 metų mūsų kava sėkmingai keliauja į klientų namus. Sukauptos patirties dėka, galime pasiūlyti tik kruopščiai atrinktus ir pačius geriausius kavos skonius. Saldumynų ir užkandžių asortimentas išties...
Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Savo misiją grindžiame kasdieniu nuosekliu darbu keliant žmonių gyvenimo kokybę per geresnę kavos patirtį tiek darbe, tiek namuose. Sąžiningas bendradarbiavimas, profesionalumas ir kokybė - mūsų vertybinis pagrindas, kuriuo vadovaujamės kasdien spręsdami įvairaus lygio problemas mūsų klientams. Mūsų klientai - nuo...
Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
Tauperiai
Adresas: Rotušės a. 14, Rinkūnų k., LT-62161 Alytus.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; chemijos pramonė, gaminiai; kava, arbata; kosmetika, parfumerija; maisto produktai; sveiki produktai; valymo priemonės.
Coffee Address
Kava, kavos aparatų nuoma ir aptarnavimas

Adresas: Parko g. 39, Avižienių k., LT-14198 Vilniaus r.
Veiklos sritys: pardavimo automatai; gėrimai (nealkoholiniai); kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Coffee Address UAB yra lyderiai Baltijos šalyse, turinys 28 metų darbo patirtį ir bendradarbiauja su daugiau nei 6000 įmonių. Esame kavos ekspertai ir mūsų tikslas pasiūlyti klientams aukščiausios kokybės kavos puodelį biure, kavinėje, viešbutyje arba išsinešimui. Esame žymiausių pasaulyje kavos aparatų Jura...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2%
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2% 12-01 22:00
Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje 12-01 21:26
Suomijos ir Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovė "KS Holding" pranešė Suomijos investicijų fondui "Titanium Baltic Real Estate" pardavusi prekybos centrą Rygoje "Ozols". Sandorio vertė –...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%