Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Maina & Co

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Maina & Co

Atsiliepimai apie UAB "Maina & Co"

Kavos Draugas

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Maina & Co"

Sveiki, norėčiau tik pasakyti, kad yra labai nemalonus aptarnavimas Vilniuje Upės g. 9. Atvažiavus atsiimti užsakymo, O NE APSIPIRKTI, gal būtų malonu jį gauti tinkamai supakuotą, kad smulkesnių prekių pakeliui nebarstytum, o paprašius maišelio smulkiom prekėm sudėti, gal jau nereikėtų10ct prašyti, kurių jau iš principo klientas neduotų. Gėda jums turėtų būti.
Andrius 2020-12-22 14:45:11

jeigu jūs teisinatės dėl pasiteisinimo, tai geriau iš viso nesiteisinkit. Galit prisidengti kaštų struktūra ir panašiai, bet aš jums dar kartą kartoju, aš atėjau kaip argumentus surinkęs pirkėjas pas jus. Ir paprašiau nuolaidos Lietuvoje. Tai jūs ne tik, kad tos nuolaidos nepasiūlėte (bet kokios nuolaidos, aš nekalbu, kad tai turėjo būti DE kaina), jūsų vadybininkas įjugė "durnių", kad jis net nežino apie ką eina kalba ir Vokietijos rinkos informacijos jis nežino (esu garantuotas, kad puikiai žino, nes nu jūs patys tada diskredituomėte save jeigu jūsų žmonės nieko nežino). Tai galimybe man nupirkti tą įrangą pigiau jūs nepasinaudojote. Ir dabar pudrinat smegenis vėl, kad kainų lygis atstatytas. Tai aš dar kartą prisegu šiandien dienos kainą DE ir jūsų webe.
Taip pat prisegu info kokį komplektą už jūsų tik kavos aparato tuometinę kainą nusipirkau ir džiaugiuosi, kad jūsų vadyba pasididžiavo ir nuolaidos man nesuteikė. Turėjau galimybę įsigyti geresnį pasiūlymą (Kavos aparatas + kavos malimo mašina + pieno plakimo indas + kavos tirščių surinkimo indas + 2 pakuotės kavos. Ir tikiuosi, kad ši informacija jums "išspardys subines" ir su kitais ateities klientais pradėsite skaitytis. Matau, kad "subines" spardo jau dabar, nes buvusi kaina 499e už aparatą jau pavirto į 449e ir aš tuo džiaugiuosi. Arba galite dar palaikyti kainų lygius ir į jūsų rinką tada ateisime mes, tad jau nebeužteks nuleisti tik 50 eurų. Sėkmės darbuose!
Dėkojame už jūsų nuomonę. Džiaugiamės, kad jums pavyko nusipirkti pigiau. Gražių jums artėjančių švenčių.
Kavos Draugas 2020-12-22 13:47:22
Sveiki, Andriau. Kad Vokietijoje turime elektroninę parduotuvę nėra paslaptis, kadangi mes viešai komunikuojame, kad Kavos Draugas yra tarptautinis parduotuvių tinklas, veikiantis Europoje. Nėra naujiena ir tai, kad kainos skirtingose šalyse gali skirtis dėl daugybės priežasčių - skirtingų mokesčių, skirtingų veiklos kaštų, skirtingų gamintojų ar rinkodaros veiksmų.
Šiuo konkrečiu atveju reagavome į Vokietijos rinkoje vykusią konkurento akciją, dėl to šioje rinkoje šią prekę buvo galima įsigyti su nuolaida ir pas mus. Po akcijos kaina gražinama į reguliarią kainą. Juk ir Lietuvoje daugelį prekių per akciją galite įsigyti su didele nuolaida. Nesiekiame nei apgauti, nei kažką slėpti, tačiau reaguodami į skirtingose rinkose vykstančias konkurentų aktyvacijas prisitaikome ir kiekvienoje šalyje vykdome skirtingas akcijas.

Andrius 2020-11-30 16:10:33
Lietuviška įmonė, kurios prekes pirkti labiau apsimoka tiesiai per aplinkui. Lietuvoje parduodama prekė 199e, vokiečiams ta pati prekė 155e.
Pasiskambinau telefonu pasiklausti ar galima tikėtis nuolaidos tiesiog atvykus į parduotuvę? Atsakymą gavau, kad nuolaidos galiu nesitikėti. Prie to paties norėjau dar ir pusiau automatinio kavos aparato, tai ir jo geresnės kainos galiu nesitikėti. Well... nu ok, tai jei jūs galvojate parduoti aparatą už 499, kai tuo tarpu Vokietijoje jo kaina 299, tai super, sėkmės!
Gal aš čia vienas toks kvailas, kad savo prekiaujamą produkciją stengiuosi lietuviams padaryti kaip įmanoma pigiau, nes aplinkui tai va tik tokie biznieriai... P.S. papinginau vokiško puslapio su kavos malūnu IP- tie patys, net nesugeba pas provaiderius Vokietijai užsisakyti DE IP. Nu bet čia jau kita istorija, sėkmės ieškant kvailių!
As 2020-12-11 15:01:14
Na ką gi, Kavos draugas susiduria su problemom į kurias net nesiteikia atsakyti. Praeitą savaitę pirktos prekės, tai vis dar iki šiol sėkmingai laukiu. Atsakymo negaunu... Prieššventinis periodas iššūkis su kuriuo nesusidoroja. Yra kur tobulėti...
Sveiki. Labai atsiprašome dėl susiklosčiusios situacijos. Net ir šiuo šventiniu laikotarpiu beveik visas siuntas pristatome nurodytu laiku, tačiau esant tokiam dideliam užsakymų kiekiui, pasitaiko nesusipratimų ar vėlavimų pas kurjerius. Darome viską, kad visos siuntos klientus pasiektų laiku. Dar kartą atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Iš šios įmonės internetu įsigijome kavos aparatą JURA, tačiau vietoje naujo aparato gavome mūsų manymu naudotą ir sugedusį, nes net vieno puodelio kavos pagaminti nepavyko, neveikė kavos malūnėlis. Aparato dėžė buvo patrinta, kavos dangtelis aptaškytas riebalinėmis dėmėmis, ant liečiamo ekrano nebuvo apsauginės plėvelės. Nusiuntus neveikiančio aparato video ir paprašius grąžinti pinigus atkirto, kad negali priimti, nes į aparatą įpylėme kavos pupelių ir vandens, bet be jų aparatas neveikia ir patikrinti neįmanoma !!!! Savo inisiatyve jie nuvežė aparatą į JURA servisą, kuris po dienos paskambinęs patvirtino, kad aparatas veikia ir jokių problemų nėta, o su juo iki atvykimo į servisą padaryti jau 36 puodeliai kavos. Tai tik patvirtino mūsų įtarimus, kad aparatas turbūt iš Kavos Draugo ekspozicijos. Manau, kad ši įmonė nevertina kliento ir jos rinktis tikrai nederėtų. Jau antra savaitė neturime nei kavos aparato, nei 1400 Eur. Rytoj kreipsimės į Lietuvos vartotojų teisių tarnybą pagalbos. Tokias firmas reikia viešinti ir bausti, o geriausia bausmė nepirkti prekių.
Richardas 2020-10-15 11:14:18
Jura kavos aparatai - nerekomenduoju pirkti. Po metu naudojimo, sugedo, tiesiog nebeisijungia. Nusiuntus garatiniam remontui, pasake, kad didele eile, teks laukti. 10 dienu ar ilgiau. Matyt, daznai genda. Musu atveju, gedimas nesusijes su aprato neprieziura.
Sveiki. Jura kavos aparatai yra vieni kokybiškiausių rinkoje, o gedimų neretai pasitaiko su įvairiais prietaisais. Deja, bet garantinio serviso veiklai įtakos neturime, dėl to negalime pakomentuoti konkretaus jūsų atvejo, tačiau tikime, kad garantinio serviso metu turėjo būti išspręsta problema arba pasiūlytas sprendimas. Kadangi gamintojas atsako už savo gaminio kokybę, jei serviso metu paaiškėja, kad kavos aparatas turi gamyklinį broką, kavos aparatas sutvarkomas nemokamai.
Augis 2017-11-13 14:46:33
www.groziodraugas.lt jų internetinė parduotuvė. aplenkite ją iš kuo toliau. Po užsakymo savaitę jokių žinių. Nurodytais kontaktais gūdi tyla laukia. Po savaitės paraginus gražinti pinigus pažadėjo tą padaryti. Bet jau baigia praeiti antra savaitė o rezultatų nulis. Įtariu teks teisėsaugos institucijų pagalbos prašyti, kad atgauti pinigus.
Sveiki, Grožio Drauge yra 1-5d.d. pristatymo terminas, kuris Jūsų užsakymui nebuvo pasibaigęs. Užsakymą atšaukėme Jūsų pačio noru ir grąžinome pinigus, pagal nustatytus taisyklių 7. 7.5 punkto terminus, kurias patvirtinote prieš pirkdamas. Ačiū už atsiliepimą, būtinai atsižvelgsime gerindami klientų aptarnavimą ir kokybę :)
Klaipėdoje užsakymus atlieka laiku ir visada maloniai aptarnauja. Atsako į visus rūpimus klausimus - jautiesi kaip bendraudamas su geru bičiuliu. Labai patinka Jūsų istorijos apie kavą. Šaunuoliai, puikios iniciatyvos. Sėkmės.
Labai greitai pristatė produkciją. Net nesitikėjo...
Nepatenkintas klientas
2013-02-24 00:40:33 IP 28mervqi
Nepristato produkcijos.

Oliveris
Biurui. Mokyklai. Kūrybai.

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: kanceliarijos prekės; biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt – viena didžiausių Lietuvoje specializuotų el. parduotuvių, kurioje rasite platų asortimentą biuro, mokyklinių ir kūrybos prekių. Asortimente daugiau nei 20 000 prekių, daugiau nei 1000 prekinių ženklų. Prekės siunčiamos iš 2000 kv.m. sandėlio Vilniuje. Oficialus „Būtiniausių pirmoko mokyklinių prekių...
Tauperiai
AMWAY produktai

Adresas: Rotušės a. 14, Rinkūnų k., LT-62161 Alytus.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; chemijos pramonė, gaminiai; kava, arbata; kosmetika, parfumerija; maisto produktai; sveiki produktai; valymo priemonės.
Visi AMWAY produktai parduotuvėje >>> www.AmerikaNamuose.lt AmerikaNamuose.lt tai greitas ir patogus būdas įsigyti mėgstamus AMWAY produktus tiesiai į namus, paštomatą ar paštu. AmerikaNamuose.lt tai Jūsų vartai į AMWAY pasaulį
Coffee Address
Kava, kavos aparatų nuoma ir aptarnavimas

Adresas: Parko g. 39, Avižienių k., LT-14198 Vilniaus r.
Veiklos sritys: pardavimo automatai; gėrimai (nealkoholiniai); kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Mes, Coffee Address UAB, esame kavos įmonė, kurios misija – paprasta ir aiški: pasiūlyti jums tokį kavos puodelį biure ar išsinešti, kokį patys norėtume gerti. Bendrovės paslaugomis naudojasi valstybinės institucijos, švietimo, sveikatos priežiūros įstaigos, susisiekimo bendrovės, įvairios pramonės, prekybos ir...
Ambertonas
Didmeninė prekyba, tiekimas

Adresas: Taikos pr. 98, LT-51176 Kaunas.
Veiklos sritys: higienos reikmenys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...

J. Bidenas pasikalbėjo su V. Putinu: išreiškė paramą Ukrainos suverenitetui ir susirūpinimą dėl A. Navalno 01-26 21:53
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir Jungtinių Valstijų prezidentas Joe Bidenas pasikalbėjo telefonu, antradienio vakarą pranešė Kremliaus spaudos tarnyba ir Baltieji rūmai.
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją
Kauno savivaldybė siekia perimti Linkuvos dvaro teritoriją 01-26 20:22
Kauno miesto savivaldybė rengiasi perimti Šilainių mikrorajone miesto pakraštyje esančio Linkuvos dvaro teritoriją – tokį sprendimo projektą ruošiamasi teikti Kauno savivaldybės tarybai.
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi
JAV Senatas patvirtino A. Blinkeną valstybės sekretoriumi 01-26 20:14
JAV Senatas antradienį lengvai patvirtino Anthony Blinkeną valstybės sekretoriumi, jo kandidatūrą parėmus ir įtakingiems respublikonams.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 22,71 +2,95%
American Express 121,15 -3,96%