Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Magnetukas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Magnetukas

Atsiliepimai apie Magnetukas, UAB

Šviesolaidinis internetas, neribotas bevielis internetas, išmanioji IP televizija, telefonija!
Parašyk savo nuomonę apie Magnetukas, UAB

Nerekomenduoju Magnetuko. Jau kas per š***s tai ne tas žodis. Nx net CS lagina!!!!
kol buvo Rambet internetas, buvo viskas puiku, netjungindavo savaitgaliais, o dbr jau antra karta atjungia be perspejimo, nors yra permoka. nerekomenduociau niekam! nors ankciau net nauju klientu jums atsiunciau. : (savaitgali niekam paskambinti negali, joks darbuotojas nedirba!!! Apgailetina...
Almantas 2017-01-26 09:56:32
Konkurentų paistalai. Sutrikimų visur būna. Man labai užtenka greičio, o ir trikdžius šalina greitai. Laikykis ten Mindaugai:-)
Džiaugiamės, Almantai, kad esate patenkintas Magnetuko paslaugomis, bei sėkmingai rekomenduojate Magnetuko internetą savo draugams ir kaimynams! Stengiamės kuo labiau ir geriau atitikti jūsų lūkesčius!
salomėja umbrasienė 2017-01-04 10:25:30
Laba diena.
Sudarant sutartį, buvau informuota, kad už gruodžio mėn. paslauga bus nemokama. Dabar gavau sąsk 5.01eur. Kodėl?
Salomėja,
Dėkojame, kad naudojatės Magnetuko paslaugomis. Sąskaitų klausimais prašome kreiptis telefonu 8-600-21955 arba el. paštu: info@magnetukas.lt kad galėtumėme identifikuoti problemą ir padėtumėme ją Jums išspręsti. Nepamirškite nurodyti abonento vardo ir pavardės, adreso arba sutarties numerio.
Magnetuko kolektyvas
Labas Vakaras. Turiu gan nemenkų nusiskundimu šiuo Magnetuko internetu. Moku šesiolika eurų už tai už ką neturėčiau mokėti.Labai sulėtėjas interneto greitis. Jo sparta tikrai labai maža, nes namuos pajungti trys prietaisai o jis maksimaliai siuncia iki pusantro mebo per sekundę, o vakarais iš vis kartais nebeveikia. Ir moku už kitą žmogų. Bet nematau, kad jis būtų vertas tokios sumos. Jai galite sutvarkykite tas problemas, nes kituose tinkluose tokių nesamonių nėra kaip čia. Ačiū laukiu, kokių nors pataisymų arba tikrai labai gerų pakoregavimų, Savo, teikiama prekia. labos.
;)
NA tipas: sunkus NA data: 2016-01-26 Darb. inicialai M. A. Blaivumo/neblaivumo būklė: blaivus Įmonės pavadinimas: UAB "Magnetukas" Pavadinimas: Paslydo ir nukrito nuo kopėčių Pievų g. 11, K
2017-08-24 08:40:44 IP 37.0.227.204
NA tipas: sunkus
NA data: 2016-01-26
Darb. inicialai M. A.
Blaivumo/neblaivumo būklė: blaivus
Įmonės pavadinimas: UAB "Magnetukas"
Pavadinimas: Paslydo ir nukrito nuo kopėčių
Pievų g. 11, Kauno raj., UAB "Magnetukas" kompiuterių tinklų technikas atlikdamas interneto suteikimo parengiamuosius darbus užlipo ant stogo pažiūrėti ryšio bokšto. Pamatęs, kad ryšio bokštas matosi prastai, kopėčiomis lipdamas žemyn paimti antenos su stovu, slystelėjo ir nukritęs nuo kopėčių sunkiai susižalojo.
salomėja umbrasienė
2017-01-04 10:25:30 IP 88.119.213.159
Laba diena.
Kur internetas ?☺ 2016-05-23 23:57:38
Kazkaip vakarais interneto nerasta pas mindaugeli
Apgailestaujame, kad susidūrėte su tam tikromis problemomis. Labai norėtumėme Jums padėti. Prašome kreiptis telefonu 8-600-21955 arba el. paštu: info@magnetukas.lt kad galėtumėme identifikuoti problemą ir padėtumėme ją Jums išspręsti.
Laimis 2016-04-26 20:10:33
Puikus internetas. Puikus aptarnavimas, kliento atzvilgiu. SIULAU IR REKOMENDUOJU
Sveiki, Laimi.
Džiaugiamės, kad mūsų paslaugos atitiko Jūsų lūkesčius, ir teigiamomis emocijomis pasidalinote internete!
vs 2015-12-03 18:56:40
Apgailetinas rysys.. Geriausiu atveju turesite 3MB/s, jeigu pasiseks. Netikekit paistalais, kad po metu jums prides 1MB/s. Jokiu budu neimkit brangesnio plano nei minimalus, nes mokedami daugiau negausite nieko geriau. Savo pazadu visiskai nesilaiko, taciau jeigu pradelsite sumoketi uz interneta bent 1 diena - iskarto jums prades piktybiskai atjungineti interneta. Stai tokia ta ragu ir kanopu kontora.
Sveiki, VS,
Nuo 2015-01-01 Magnetukas yra atnaujinęs interneto planus tiek esamiems klientams, tiek naujiems, ir jie skelbiami svetainėje www.magnetukas.lt. Norime pabrėžti, kad naujuose planuose nau nebėra mežesnio greičio, nei 5 Mbps. Kartu su atnaujintų planų paskelbimu - mes nebedidiname "pliusinius" planus turinčių vartotojų greitaveikos kas metai, nes visi nauji planai automatiškai yra su padidinta greitaveika nuo plano aktyvavimo momento. Kaip suprantu - Jūs esate Magnetuko klientas - tad Jums vertėtų kreiptis į Magnetuko administraciją el. paštu info@magnetukas.lt arba telefonu 8-600-21955 dėl plano atnaujinimo, kadangi pagal sutartį mes plano greitaveikos negalime keisti vienašališkai, kol klientas to nepaprašo. Esame tikri, kad įvertinus tai, jog Magnetuku naudojatės ne vienerius metus - galėsime pasiūlyti itin palankias sąlygas. Dėkojame, kad naudojatės Magnetuko paslaugomis.
Domas 2015-04-10 19:34:48
Sveiki, noreciau paklaust tarkim as noriu ant routerio kad pa portforwardinti, kad galeciau zaidimo serveri paleist ant kompiuterio, nu nueinu ant to savo ip ir ten ismeta du laukelius. Kaip defaultas turetu but abudu admin ir admin. Bet taip nera. Gal galit padet man? Gal atstatyti slaptazodi ar kaip nors
Sveiki, Domai.
Norėdami atidaryti tam tikrus portus (žaidimams, kameroms ar kitokiems servisams) - turite mums parašyti el. paštu info@magnetukas.lt savo sutarties numerį, abonento vardą bei pavardę, nurodydami konkretų portą, kurį pageidaujate atidaryti, bei IP adresą Jūsų vidiniame tinkle, į kurį tą Jūsų pageidaujamą portą reikia nukreipti - ir mes atitinkamai sukonfigūruosime Jūsų įrangą. Jei iškiltų papildomų klausimų - prašome kreiptis telefonu 8-600-21955 dėl detalesnės konsultacijos.
Kazkaip vakarais interneto nerasta pas mindaugeli
ZOPA JUM VISIEM MAN 3 stukos pingo moku stuka euru i menesi ir net csgo nepaveza. ggwp arba taisot arba kompus uzlauziu
Sia zinute net negaliu parasyt nes dingineja internetas
Tragedija..varge varge
2015-10-05 11:36:55 IP 78.56.167.206
Apsaugok...visus nuo šios įmonės ir nuo jos diriko.....Negaištant laiko trumpai ir aiškiai vargo vakarienė..
Buvau ir aš klientas
2015-03-18 13:49:04 IP 85.206.38.249
Keletą metų turėjau garbės būti Magnetuko klientu. Išsakysiu savo nuomonę, kuri beje nebūtinai sutaps su kitų vartotojų nuomonė.
Magnetukas yra kompanija, kuriai vadovauja žmogus, kuriam yra svarbi tik jo asmeninė nuomonė. Mano akim tai kompanija nesugebanti įvykdyti savo prisiimtų įsipareigojimų ir suteikti sutartyje numatytų paslaugų. Magnetuko internetas yra puikus tuo atveju jeigu jūs jį turite, tačiau nesinaudojate. Naudodamasis patyriau begalę streso, nervų, turėjau daugybę sugadintų vakarų, kurių metu tikėjausi pailsėti žiūrėdamas filmus ar žaisdamas žaidimus. Galų gale netgi delfi skaityti ne kiekvieną vakarą pavykdavo.
Kaip sprendžiamos problemos Magnetuko firmoje. Nuo 18 valandos, kada prisijungia daugiausiai vartotojų, magnetuko telefonas būna išjungiamas ir visi vartotojai teturi galimybę palikti balso pranešimą. Kitaip tariant rašykite ponai laiškus.Sekančią dieną jums greičiausiai pavyks susiekti su jų Magnetuko darbuotoju, jis greičiausiai pratestuos liniją ir kadangi kokią 10 valandą ryto vartotojų skaičius bus mažesnis negu vakar vakare, internetas veiks gal ir netoli reikalingų parametrų. Ir netgi jeigų vakar visą vakarą jūsų internetas buvo nebegyvas, bet šiandien 10 val ryto veikia- Magnetukas save laikys teisiu nes, jie sutvarkė per 24 valandas. Juk puiku ar ne. Ir niekam neįdomu, kad jūs 9- 17 val dirbate (tada namuose veikia ir internetas), o 18 val 30 min kada norėtumėte juo pasinaudoti sugrįžę iš darbo interneto jau tiktai prisiminimai. Na kokie 10 procentų to kas turėtį būti, bet šitoj vietoj jie taip pat teisūs. Visais atvejais jie yra teisūs. Ir dar, jeigu jūs per daug kelsite bangas jums internetą visai išjungs. Nėra žmogaus, nėra problemos.
Taip nutiko ir man. To pasekoje teko pasukti galvą, kaip rasti langą į pasaulį ir pasirodo yra. Radau 4 G. Kainuoja kiek brangiau bet lenda visur, kokybė, na net nelyginčiau, o ir dar bevielis nauose keliems kompams ir tt. Ir pigu.
Turiu surinktos daug informacijos apie Magnetuko paslaugos kokybę, darbuotojų "profesionalių" atsakymų įrašus ir eilę kitų dalykų kurie nebūtų nuobodūs netgi valdiškom institucijom. Bet tiesiog tiek to. Būtų smagu, kad žmonės skaitydami atsiliepimus neužmintų ant grėblio vadinamo "Magnetuko internetas"
Taigi Mindaugai. Linkiu sėkmės laikant save interneto bei kitokio kompiuterinio meno guru kaimo bobučių tarpe bei jų mulkinime.
Omnitelio 4G. Pasiimkit ir nereikes dulkintis su šitais melagiais.
Ne internetas o tikra nesamonė
Bėkit is to magnetuko turiu tele2 interneta puikei veikia iki 5mb istisai jokio strigimo nuostabus internetas plius neribotas ten kad raso kad riboja iki 60kb tai tik raso reliai jau 15gb senai isnaudojas bet kaip veike taip veikia ant 5mb
Mindaugėlis visad gerų paaiškinimų suranda
Internetas ir vėl tiu tiu. Pabandysim paprašyti operatyviai sutvarkyti. Gal stebuklas atsitiks. Senas durnas bet pasakom dar tikiu.
Aš asmeniškai esu patenkintas Magnetuko paslaugomis.Jei ir būna kokių ryšio nesklandumų, paskambinus, jie operatyviai pašalinami.Aišku, šviesolaidinis yra geriau, bet kai TEO teletabiai pasiūlo sumokėti 3000lt.už įvedimą, tai šviesolaidžio greičiu praeina noras jį įsivesti.
Na kas gi parašys teigiamą atsiliepimą apie Magnetuką jeigu ne ponas Mindaugas.
Paskaičius komentarus matosi, kad juos rašo vienas ir tas pats asmuo, arba keletas susitarusių draugų (stilius vienodas). Aš pats naudojuosi ir esu patenkintas Magnetuku, nes prieštai buvęs tiekėjas buvo dar blogiau. Tiems, kam Omnitel ar Mezon veikia geriau nei Magnetukas patarsiu - imkit ir naudokitės kitais internetais - juk tai elementaru! O gedimų yra juk kiekviename internete.
Jeigu norite gadinti savo nervus- rekomenduojame magnetuką. Aštrių pojūčių bus pakankamai.
Ryšių reguliavimo tarnyba
2014-08-06 14:18:54 IP 85.206.38.249
Apie šią "puikiai" dirbančią firmą praneškit Ryšių reguliavimo tarnybai. Pasitikėjimo telefonas 880020030. Ypač tie kas dar tebemokate magnetukui pinigus ir gaunate tik paslaugos parodiją. Per RRT galite reikalauti kompensacijos.
O dėl ryšio iš tiesų neverta su jai vargti. Mobilus 4G tikrai neblogesnis už magnetuko stebuklą.
Sveiki, na kaip ir visada neimanoma naudotis sio apgaviko Mindaugo internetu. Vietoje to kad tvarkytu ir taip padvesusi interneta pats vazineja atostogaut. Sakyciau patikimas ir ilgaamzis nervu gadinimo budas. Net jeigu noresit pasedet nors 10 minuciu prie sio gaidisko interneto, galesit verkt del milzinisku strigimu.
To labas vakaras
Man nutiko labia panašiai. Internetą išjungė neva dėl gedimų. Visą istoriją net koktu pasakoti. Knygą galima parašyti. Kada bepaskambintum ragelyje atsiliepia vėmalo balselis nupasakojantis kaip ir ką tau daryti. Galite siūsti speed testo parodymus ir tt. na mra kurią visi žinote.
Na atjungė. Tada atsimerkiau. Kauno rajone puikiausiai veikia Omnitelio internetas. Jie bokštus žemo dažnio G4 stato. Paskutinis Netonyse. Internetas lenda visur. Medžiai kalnai sienos. Pofik. Greitis 40-50 Mbps ateinantis ir 5-6 siuntimas. Stabilus. Turi trūkumą kad riboja GB. Na bet kam ko ir kiek reikia. Tiesa reikia papildomos įrangos bet ne daugiau negu įsivesti šitų avantiūristų iš Magnetuko paslaugą kurios jie realiai neturi.
Už tokį žmonių mulkinimą Magnetuką reikia bausti.
Taigi nežinau net nuo ko pradėti, čia viską išpasakot jum. Pasistenksiu kuo trumpiau ir aiškiau.
Vieną dieną man dingsta internetas, aš kaip visada galvojau kad atjungė trumpam kad patvarkytu koki nors gedimą. Bet klydau.. Šį sukčiu kompanija sugalvojo labai faina plana kaip atjungti man internetą ankščiau laiko.. Likus mėnesiui iki interneto sutarties pabaigos jau man buvo atjungtas internetas. Ir pranešta kad tai kažkoks tais gedimas. Laukiau viena dieną, antrą, trečią skambinau klausinėti kas čia darosi jie tikino kad dar vis gedimas yra. Na ką gi patikėjau, maždaug palaukes savaite laiko gaunu tais atsakymą kad aš esu nesumokėjas už du mėnesius. Už vieną kuris praėjas jau ir už šį einamajį mėnesi. Taigi labiau isigilinus aš jiems kaip klientas niekada nepatikau, ir jie kaip suprantu manes norėjo labai atsikratyti. Labai faina tame kad niekada nereikėjo mokėti mėnesi į prieki bet staiga prireikė ir dėl to man nepranešus buvo atjungtas internetas. Taip aš sumokėjau už ta mėnesi kuri naudojaus internetu bet kaip jus galvojat pajungė man internetą? Haha galit tik pasijuokti... Nežinau bet noris kuo greičiau atsijungti šita interneta nes tai sukčiu kompanija kuri rašo ir tikina kad turi stabilinu internetą Kauno raj. bet tai ką rašo yra muilo burbulas kad pritraukti nauju klientu.. Ir pamirškite tuos didėjančiu megabaitus kaip jie teigia kad didėja kas metus.. :D Dar ką noriu pasakyti pabaigai. Jai galvojate įsigyti internetą kur nors rajone siulyčiau geriau net nebandyti įsivesti MAGNETUKO nes įšleisit pinigus i bala ir susigadinsite nervus.
Šlamtas internetas, visiškas šlamštas
Sveiki nuo vakar pietu Dievogalos km. Dingo internetas. Kada bus?
Viktoras 869886093
Nematau ko čia skųstis, viskas tvarkoj, internetas gi ne šviesolaidis, kaip antenomis per bevielį veikia itin gerai. Kainos palyginus irgi nedidelės, pats naudojuos ten kur tik Tele2 savo "kosminį" internetą gali pasiūlyti.
Slamsto kruva kokia buvo tokia ir yra dingineja internetas kas 10minuciu visa diena...
Interneta jau naudojam kokius tris metus. Dideliu nusiskundimu neturėjome. Iškilus problemoms, visada jas isspresdavo.
Taip, dabar vakarais atsiliepia autoatsakiklis (bet cia juk nieko keisto, net ir didziausi interneto tiekejai gedimu nesalina naktimis), bet palikus vakare balso pranesima kita diena visada perskambina ir pasalina problemas. Kartais buna, kad patys nesamoniu pridarome, tai vaikai kokius laidus pajudina, tai vel kas.
Tad manau daugiau kantrybes ir maziau burbekime, tikrai ten viskas su jais gerais. Siuo metu musu rajone tai pats geriausias variantas!!!
Tiesiai šviesiai - tikrai jau erzino tas puslapių nekrovimas, krauna krauna, Refresh spaudinėji iš antro, trečio kart užkraudavo. Kažkokia nesamonė! Kadangi dirbantys žmonės esam, grįžtam vakare, o puslapiai nesikrauna, o skambinant chebryte nedirba. Palikau tą balso pranešimą. Gavau skambutį iš konsultanto, aišku būdamas darbe, kadangi reikia prisijungti prie kompo, per pietų pertrauką teko grįžti namo, nes patikino, kad problemą išspręs. Pripasakojo, kad problemos gali būti su mozzila naršykle nes as kraunu puslapius iš mozzila istorijos. Vienu žodžiu, nelabai pagavau, ne kompiuteristas pats. Bet AČIŪ konsultantui, kuris kažką mano mozziloj pažiūrėjo ir tikrai puslapiai pradėjo krautis gerai. Rekomenduoju visiem kreiptis, kas turi bėdų su internetu, tikrai dra kartą padėkosiu, problemas man išsprendė. Ir prašė visad skambint, kai kas blogai, tai dabar užknisiu aš juos kitą kart! Bet man internetas veikia užtat
Gerbiamas Gintarai. Jūs didesniam ratui draugų parekomenduokite ir tada kai jų bazinė stotis jau nebepavež tada ir pakalbėsite. Jie visada labai maloniai ateina ir pasiūlo, labai puikiai dirba kurį laiką, o vėliau prasidėjus problemoms jų internetas pasidaro jūsų rūpestis. Jau keletą metų naudojuosi jų paslaugomis. Taip blogai kaip pasidarė praeitos vasaros pabaigoje ir tęsiasi iki šiol dar nėra buvę.
viskas normaliai su tuo Magnetuku! bent jau palyginus su mobiliu internetu - tai tikrai greiciau youtube krauna ir puslapius verčia. gal pas jus kompai virusuoti?
Perskaičiau keletą paskutinių atsiliepimų. Toks vaizdas - kad juos surašė vienas ir tas pats asmuo, arba keletas draugų, kuriems kažkuo nepatinka Magnetukas. Jei jau išties yra taip blogai - tai pasiimkite telekomą, mobilų 3G ar betkurį kitą internetą, ko taip gadinate sau nervus? Aš asmeniškai džiaugiuosi kad į mūsų sodus atėjo praeitą vasarą pastatę savo bazinę stotį ant bokšto! Jau rekomendavau Magnetuką trim kaimynam, už ką jau turiu -15 proc. nuolaidą visam gyvenimui. Žinoma, buvo visko per tuos metus, nieko nesakau, bet gedimą registravus - visuomet greit jį pašalindavo pas save arba pasakydavo kokie laidai pas mus namuose netaip yra sujungti.
Vienodas IP 2014-02-17 23:29:37
mano manymu cia visiem lagina del to patis ip adreso, galiu kirst, kad vos ne visi cia rase turi ta pati ip adresa: 88.119.195.85
savo ip galit pasiziuret http://manoip.lt
Smigo eilini karta Magnetuko internetas. Visi telefonai isjungti. Gal emigravo Mindaugas?
Nėra interneto ir cia ne internetas
2014-01-28 22:09:13 IP 88.119.49.82
Eina jie nach.... su tokia paslauga.
Jeigu kam reikia vogtų piratinių VASAT programų, Magnetukas jūsų paslaugoms. Pigiai ir turbūt kokybiškai. O internetas..... patylėsim. Bėda o ne internetas. Ir su kiekvienu mėnesiu vis blogyn ir blogyn.
Visų esamų ir gal būt potencialių (neduok dieve žmogui tokios nelaimės) klientų dėmesiui. Komentatorius pasivadines "Durniams" ir yra Magnetuko interneto tiekėjo darbuotojas. Štai tikrasis šių žmonių bendravimas.
O internetas tikrai baisus.
Eikit tada telekoma uzsisakinet arba kokias erdves tada galesit lygint. Dauguma patys esat i*****i
Labas tikrai letas ir ne vertas tu pinigu nes digineja netas ir uz tokius pinigus zauru ne prasidekite newerta

Mobiliųjų telefonų techninis centras
MTTC

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškių km. Karmėlavos sen., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
GSM LINIJA
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą, superka naujus ir naudotus telefonus. GSMarena.lt siekia užtikrinti savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

VMI atsirinko įtartinus mėsos sektoriaus verslus
VMI atsirinko įtartinus mėsos sektoriaus verslus 08-21 12:21
Naudodama sąskaitų faktūrų i.SAF ir važtaraščių i.VAZ posistemių duomenis VMI atrinko mėsos sektoriuje dirbančius 206 gyventojus ir 11 juridinius asmenis, kuriuos atidžiau stebi ir kontroliuoja.
Trumpas įspėjo Turkiją dėl amerikiečių pastoriaus
Trumpas įspėjo Turkiją dėl amerikiečių pastoriaus 08-21 11:56
Donaldas Trumpas, JAV prezidentas, įspėjo Turkiją, kad jis nesutiks su jokiomis nuolaidomis. Taip Vašingtonas ir toliau didina spaudimą Ankarai, kad ši paleistų Turkijoje sulaikytą amerikiečių...
Kvitų žaidimo efektas – maitinimo sektoriuje papildomai deklaruota 2,4 mln. Eur
Kvitų žaidimo efektas – maitinimo sektoriuje papildomai deklaruota 2,4 mln. Eur 08-21 11:45
Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) skelbia, kad per pirmus septynis kvitų žaidimo mėnesius, atsižvelgus į bendrą šalies PVM augimą ir lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, viešojo maitinimo...

Primenybe teikiate..

Skoda