Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Magnetukas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Magnetukas

Atsiliepimai apie Magnetukas, UAB

Šviesolaidinis internetas, neribotas bevielis internetas, išmanioji IP televizija, telefonija!
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Magnetukas, UAB

Labai nusivyliau tai nesąžininga įmonė paslaugų negavau todėl sąskaitos nebuvo siunčiamos dabar priskaičiavo superinę kaina grasinimus įrangą neimė nes sutarėm, kad pasiims patys.Siaubas būkit atargūs, bendravau ne pirmus metus, to nesitikėjau
Mindaugas Surdokas 2021-04-06 19:31:46
Gerbiamas, Loreti, - kadangi vis peikiate Magnetuko paslaugą be jokių argumentų, tai pabandysiu išdėstyti savo argumentuotą poziciją, o šių komentarų skaitytojai tegul sprendžia pagal save kas yra teisus šioje situacijoje.
Prie šio komentaro prisegamoje schemoje yra pavaizduota:
- Magnetuko bazinė stotis;
- Tarpinis kliento pasistatytas stulpas, ant kurio montuojant antenas pavyko pagauti signalą;
- Kliento namas, esantis maždaug už 80 metrų, prie stulpo prijungtas per belaidį WiFi.

Kadangi kliento namas buvo didelėje dauboje, apsuptoje medžių - pagauti signalą kliento name pastatant anteną - nebuvo jokių galimybių. Tuomet su klientu buvo sutarta, kad Magnetuko įvadą darome ant tarpinio taško (elektros stulpo), kuris ir bus traktuojamas kaip Magnetuko paslaugos įvadas, tuo tarpu klientas signalą nuo stulpo iki namo nusprendė perduoti ne per kabelį (kaip visuomet buvo rekomenduojama Magnetuko), tačiau per bevielio ryšio antenas.

Noriu akcentuoti, kad klientas pats atsisakė Magnetuko rekomenduojamo sprendimo tempti kabelį tarp namo ir stulpo, apeliuodamas į tai, kad paslaugos įrengimo metu buvo žiema, įšalusi žemė, ir kad atšilus orams - klientas kabelį prasitemps savo jėgomis (jei paaiškėtų, kad per WiFi signalas tarp namo ir stulpo nėra stabilus), kartu su kitais kabeliais, kuriuos klientas irgi planavo prasitempti ateityje.

Taigi, prisegamoje schemoje pavaizduotas pirminis susitarimas tarp Magnetuko ir kliento: gelsvame apskritime yra pavaizduota Magnetuko atsakomybė, o rausvame apskritime - kliento atsakomybė. Tačiau gavosi taip, kad krūmams tarp stulpo ir namo suvešejus ir dėl kitokių priežasčių - kliento namuose interneto paslauga veikdavo su protrūkiais, dėl kurių klientas vienareikšmiškai kaltindavo Magnetuką visa pilna apimtimi. Magnetukui primenant, kad interneto įvadu pagal sutartį yra traktuojamas stulpas, ir kad stulpe yra visas kliento užsakytas bei netrūkinėjantis interneto srautas - klientas šiuos teiginius traktuoja kaip "atsikalbinėjimus kliento nenaudai". Magnetukui primenant, kad pratempus kompiuterinį LAN kabelį tarp namo ir stulpo - bus eliminuoti interneto pastrigimai, tačiau klientas kategoriškai atsisako kabelį pratempti savo jėgomis....

Nemanau, kad reikėtų čia daugiau detalizuoti, kas buvo prieš 10 metų, tačiau manau visiems tapo akivaizdu, kad vien tik "noro, kad viskas gerai veiktų" nepakanka - kartais reikia daryti ir individualius sprendimus, kurie kainuoja tam tikras investicijas, kurias kažkas turi padengti...
Gerbiamas Mindaugai
Netiesą kalbi, taip kaip ir tada teikdamas paslaugos parodiją.
Visų pirma. Prieš pasirašant sutartį, signalo stiprumą matavai ant namo stogo. Atlikęs matavimus pareiškei "Ledas. Internetas bus kaip vėjas". Na pasirašius sutartį nei ledo nei vėjo nesigavo.
Antra: Apie kabelių tempimą. Tai gal dar pasakysi, kad elektra antenos maitinimui kibiru nešiojama buvo? Ar vieną kabelį nutempėm, o kito ne? Va bėda, kad tavo "paslauga" prapuolė per vidurį sutarties galiojimo ir nei labas nei viso gero. Darbuotojai nebekėlė ragelio į laiškus (beje kuriuos čia visiems siūlai rašyti) niekas nereagavo. Finale liko ir antena nutrenkta ant stulpo ir klausimai neišspręsti. Buvo investuoti pinigai į Tavo pažadus, o gavosi šnipštas. Tai tiesiog jeigu jau matai, kad nieko negali padaryti, tai ir nemeluok žmonėms. Suprantu, kad norisi kuo daugiau tų eurų surinkti, bet kartais to kaina būna per didelė. Interneto įrengimas kainavo brangiau negu tavo visa paslauga per keletą metų ir liko viskas numesta.
Trečia: Paskaitau kartais ką parašo žmonės apie tavo darbus. Gero nieko. Ir rašo dauguma tą patį ką aš mačiau. paslaugos kokybė, aptarnavimas, problemų neišsprendimas ir tt. Tiesiog kažkaip norisi, kad žmonės žinotų kas jų laukia pasirašius su Tavimi sutartį. Žinoma spręsti turi kiekvienas už save. Nu visokių gi pramogų žmonėms reikia.
Kodėl rašau pseudonimais?: Tiesiog nesu viešas žmogus ir viešinamas galiu būti tik su mano paties sutikimu. Šioje vietoje taip pat pagalvok. Rašau tiesą, jeigu reikia turiu pasilikęs labai daug tai pagrindžiančios medžiagos.
Ir pamoka pabaigai: dirbk ir elkis su žmonėm taip, kad tave prisimintų iš geros pusės, nežadėk to ko negali padaryti, nepardavinėk to ko neturi ir jeigu jau prisidirbai tai turėk savigarbos neįkišti galvą į smėlį, o išspręsti problemą taip kad neliktų žmonėms blogo kvapo po pabendravimo su tavim.
2021-04-06 19:31:46 IP 2i25110i
Buves klientas 2020-10-25 10:10:00
Labai keista, kad žmonės prieš užsisakydami Magnetuko paslaugas nepasiskaito komentarų internete. Matau yra keletas, greičiausiai pačių Magnetuko darbuotojų, parašytų teigiamų komentarų, o visa kita yra toks dumblas, kad net gražu skaityti. Bet svarbiausia šitas dumblas yra gryna tiesa. NETURI ŠITA KOMPANIJA CIVILIZUOTOS PASLAUGOS. O IR PATEIKTI TA BRIEDĄ KURĮ TURI TAIP PAT CIVILIZUOTAI NEMOKA. Aš turėjau laimę būti jų klientu keletą metų gal prieš 5 ar 6 metus. Ir matau niekas nepasikeitė. Bendravimo su šita kompanija blogą kvapą dar dabar jaučiu. IR TIKRAI NUOŠIRDŽIAI PATARIU NESIRINKIT ŠITOS KOMPANIJOS. BŪKIT PROTINGI. NEEIKVOKIT SAVO NERVŲ IR NEMĖTYKIT PINIGĖLIŲ VĖJAIS.
Prie šio komentaro prisegamoje schemoje yra pavaizduota:
- Magnetuko bazinė stotis;

2021-04-06 19:27:06 IP 2i25110i
Atsakymas Mindaugui 2021-04-05 14:31:36
Mindaugai
Bent iš kito IP adreso parašyk, kad visai juokinga nebūtų. Nu tu pats pasižiūrėk iš šito adreso (IP 2i25110i) tu rašai atsakymus klientams iš to paties ir teigiami atsiliepimai. Tu tikrai durnini žmones. Tu juos tiesiog apgaudinėji pilna to žodžio prasme.
Sveiki, Loreti, dar kartą...:)

Džiugu, kad dalinatės su visais savo žiniomis apie informacines technologijas, komentuodamas IP adresus, jų veikimo principus. Susidaro įspūdis, kad per pastaruosius 6 metus kol mes nebendravome - Jūs stipriai patobulėjote IT technologijose ir galimai "žinote" kaip Magnetuko serveriai skirsto IP adresus savo vartotojams...! (...sarkastiškai juokauju, žinoma!..)

Gaila, tačiau teks Jus nuvilti, kad nesate teisus: IP adresas (2i25110i) nėra priskirtas konkrečiai vienam mano kompiuteriui - šis IP adresas yra naudojamas tam tikro Kauno mikrorajono abonentų interneto srautui išleisti į išorę. Sutinku ir patvirtinu, kad didžioji dalis iš IP adreso 2i25110i komentarų yra rašyti būtent mano kaip viešai prisistatančio įmonės atstovo, tuo tarpu keletas komentarų iš to paties IP - yra parašyti kaiminystėje esančių patenkintų Magnetuko klientų, kurie naudojasi Magnetuko internetu tiek ofisuose, tiek namuose iš to paties IP adreso. O gal Jūs norite įpareigoti kiekvieną komentuojantį užsisakyti atskirą nepriklausomą išorinį IP už papildomą mokestį arba uždrausti jiems rašyti teigiamus/neigiamus atsiliepimus?
Galų gale retorinis klausimas - ar Jūs tikrai galvojate, kad būdami IT paslaugų įmone darytumėmės sau "meškos paslaugą" ir komentuotumėme iš to paties IP? Mes nesislepiame po slapyvardžiais "Stebuklas", "Buvęs klientas" ir pan. ir viską komentuojame oficialiai prisistatydami įmonės ar konkretaus darbuotojo vardu.
2021-04-06 19:23:01 IP 2i25110i
Magnetukas katastrofa 2021-01-01 20:14:53
ŽMONĖS patikėkit PRAŠAU visi teigiami atsiliepimai yra parašyti pačio Magnetuko. Mindaugas Surdokas yra viso to autorius. Magnetuko paslauga yra š***s. Visiškas š***s ir apgaulė. Kas netiki.. bandykit. Po metų rašysit tą patį ką aš rašau.
Sveiki, gerbiamas buvęs Magnetuko kliente, Loreti.
Labai malonu, kad nepamirštate Magnetuko, netgi 6 metams praėjus nuo sutarties nutraukimo - tiek daug savo brangaus laiko skiriate komentarų rašymui apie Magnetuką: per pastaruosius 6 mėnesius parašėte netgi 9 komentarus!
Apgailestaujame, kad nusprendėte pakeisti interneto tiekėją, ir tikimės, kad dabartinis Jūsų interneto tiekėjas patenkina visus Jūsų poreikius.
Interneto paslauga yra masinio vartojimo produktas - vieniems patinka viena firma, kitiems - kita firma, vieni keičia operatorių dėl techninių aspektų, kiti - dėl kainos, o tretiems yra aktualus asmeninis motyvas. Esame nedidelė sparčiai auganti įmonė, ir klientus vadiname vardais-pavardėmis, o ne "mokėtojo kodais", kaip daro didieji operatoriai, sugebame pasiūlyti kiekienam klientui individualius problemų sprendimus. Deja, Jūsų lūkesčiai interneto paslaugai neatitiko pasirinkto mokėjimo plano: užsisakėte privatiems asmenims skirtą planą, tačiau interneto paslaugai kėlėte reikalavimus, kurie yra numatyti tik brangesniuose verslo įmonių planuose, o verslo plano - neužsisakėte.
Viešai rašydamas neigiamus komentarus apie Magnetuką vis peikiate Magnetuko paslaugų kokybę, aptarnavimą, tačiau kodėl pamirštate viešai pridėti faktą, kad Jūsų užsakytos paslaugos vieta yra visiškoje dauboje, apsupta aukštų medžių, dėl kurių nėra jokio matomumo į Magnetuko ir kitų operatorių bokštus? Ar reikia priminti, kad Jūsų adrese netgi neveikė normaliai mobilaus ryšys telefono pokalbiams, ir kad turėjote pasistatyti specialų stiprintuvą ryšio pagerinimui ir Magnetukas tuo metu buvo praktiškai vienintelis interneto ryšį galintis pasiūlyti operatorius Lietuvoje jus dominančiame adrese?
Jeigu ištiesų esate garbingas ir už savo žodžius atsakantis verslininkas, tai ar tikrai paprieštarausite teiginiui, kad Jūsų adrese netgi televizijos signalas netraukė, ir palydovines antenas Jums teko montuoti ant aukštų stulpų, stovinčių ~80 metrų nuo namo, nes prie namo elementariai nebuvo galimybės pagauti netgi palydovinio signalo dėl gausių medžių? Galėčiau daug čia prirašyti apie Jūsų išskirtai techniškai nedėkingą situaciją ir kitus niuansus - tačiau mūsų keliai išsiskyrė prieš 6 metus, mes dirbame toliau, o per tą laiką Magnetuko klientų ratas, priešingai Jūsų teiginiams - tik nuolatos auga...!
Gerbiame ir reaguojame į kiekvieną atsiliepimą (tiek teigiamą, tiek neigiamą), tačiau nesuprantame, kodėl taip atkakliai rašinėjate komentarus apie Magnetuką bei komentuojate esamų ir buvusių Magnetuko klientų atsiliepimus. Jeigu turite pagrįstų pretenzijų ir reikalavimų mūsų įmonei - prašome kreiptis į mus el. paštu info@magnetukas.lt arba į atitinkamas institucijas, kurios galėtų padėti išspręsti šią situaciją.
Visų dėmesiui. Nedidelis fragmentas iš laiškų rašytų iš to paties adreso:
Klientas apie Magnetukas 2021-04-01 10:54:27, IP 2i25110i
UAB Magnetukas apie Magnetukas 2016-07-14 19:06:58, IP 2i25110i
Sveiki, Laimi.
Džiaugiamės, kad mūsų paslaugos atitiko Jūsų lūkesčius, ir teigiamomis emocijomis pasidalinote internete!
Magnetuko kolektyvas
UAB Magnetukas apie Magnetukas 2016-07-14 19:11:49, IP 2i25110i
Sveiki, Apgailestaujame, kad susidūrėte su tam tikromis problemomis. Labai norėtumėme Jums padėti. Prašome kreiptis telefonu 8-600-21955 arba el. paštu: info@magnetukas.lt kad galėtumėme...
Kaip matote iš to pačio IP kada yra patogu atsakoma klientams magnetuko vardu, kitu atveju yra pagiriama magnetuko paslauga.
Gražu.
Atsakymas Mindaugui
2021-04-05 14:31:36 IP 2i23s94b
Klientas 2021-04-01 10:54:27
Na jei jums kažkas neveikė, tai nereiškia kad visiems neveikia. Ir nepavydėkite. Kiekvienas turi teisę rinktis ir aš pasirinkau kas man geriausia. Man tinka Magnetukas aš ir naudojuosi, jums netiko - atsisakėte paslaugų ir valio! Jei turėjote kažkokių problemų tai nereikia čia jų visiems prikišinėti!!! Jei jums ir dar kažkam nepasisekė, tai nereiškia, kad ir man bus blogai, Savo problemų nekiškite man. Vieni keikia, kiti giria, visi atsirenkame kas mums geriausia. Jūs galite surinkti 20 savo likimo brolių, aš galiu surinkti tiek pat gerų atsiliepimų iš savo rato. Čia turbūt tiks posakis "Kas vienam tinka, kitam - nepatinka!"
Jei jau parašiau gera atsiliepimą, tai nereiškia kad man už jį sumokėjo. Gal jums kažkas moka už blogus atsiliepimus???!!! Nes kiek matau komentuojate kiekvieną gerą ar blogą atsiliepimą.
Nepamirškite, kad bloga reklama ir yra reklama :) Palinkėsiu jums daugiau pozityvo!!!
Mindaugai
Klientas
2021-04-01 10:54:27 IP 2i25110i

Pats Mindaugelis rasineja, ant IP paspauskit :DDDD giria savo paslaugas :D kaip graudu ir apgailetina, kaip buvo saraske taip ir liko :DDDD
Buves klientas 2021-03-31 01:58:16
Tau pasisekė. Ne tiesiog tu laimės kūdikis. Esami klientai keikia magnetuko paslaugas, buvę džiaugiasi atsikratę ir stebisi iš kur naujų naivuolių dar atsiranda. Skaitant tavo atsiliepimą susidaro įspūdis kad tu:
1. Gal būt internetą turėjai dėl mados. Na tipo visi turi ir aš turiu bet nesinaudoju.
2. Mindaugas Surdokas tau sumokėjo už atsiliepimą
3. Arba tu pats ir esi Mindaugas Surdokas
p.s. atvažiuok pas mane atiduosiu dar vieną anteną, kuri pas mane liko nes magnetukas nesiteikė nei pasiimti nei ko nors kompensuoti. O dar jeigu reikia tau nurodysiu dar kokia dvidešimt mano likimo brolių.
Taigi mielasis, kad ir kiek š..dą šokoladu tepsi, š***s š..du ir liks.
Sigis 2020-09-23 21:35:32
Esu visiskai patenkintas. Atvede optini kabeli, pajunge interneta su tv ir jau pora menesiu naudojames. Nei karto nedingo internetas, tiesa telikas kartais pastrigineja, bet aiskina kad strigimai yra del to, kd pajungtas priedelis per vaifaju. Sake, kad pajungus per kabeli - striginejimu nebebus. Tai kol labai ikyriai nestrigineja, tol kabelio netempiu. Rekomenduoju.
Taip Sigi. Ir dar kai skalbimo mašiną pajungi striginėja.
Klientas 2021-02-26 13:13:58
O aš džiaugiuosi Magnetuko paslaugomis. Turėjom anteną, nutraukus sutartį ją grąžinom ir niekas jokių pinigų nepriskaičiavo, išminusavo jos vertę ir liko susimokėti tik už internetą, koks skirtumas kiek metų ji kabo, ne mano, tai ir grąžinau. Manau žmonėms laikas pradėti skaityti sutartis ir niekas nieko jei laikaisi sutarties sąlygų - nepriskaičiuoja. Toks vaizdas, kad tos problemos kyla tiems žmonėms, kurie patys yra problematiški.
Magnetuke vėl užsisakėm 4G internetą ir pokalbius, viskas veikia kuo puikiausiai, pokalbių planus gavom superinėm kainom ir dar dovanų gavom Google diske 50GB vietos :)
2. Mindaugas Surdokas tau sumokėjo už atsiliepimą
3. Arba tu pats ir esi Mindaugas Surdokas
Taigi mielasis, kad ir kiek š..dą šokoladu tepsi, š***s š..du ir liks.
Geras 2020-08-29 08:57:22
Magnetukas daug geriau uz vezliska Telia interneta!
Atspėk iš vieno karto, iš ko perka internetą Magnetukas :D
Nuliūdinti klientai
2021-02-24 19:29:45 IP 2i2401c5
pati nuoširdžiausia antirekomendacija. NEPRASIDĖKITE. Nutraukti sutartį, net po sutarties pabaigos be netęsybų neįmanoma. Parašius prašymą neperspėjo dėl įrangos gražinimo. Atsiuntė sąskaitą su netesybom, kur buvo priskaičiuota pilna antenos kaina ir pilna modemo kaina, nors naudotąsi jau daug metų. Bandėme aiškintis telefonu. Reikalauja nuimti nuo stogo 10-ties metų senumo anteną patiems arba pasinaudoti jų paslauga už 150eur. Pradėjome naugrinėti sutartis (jų buvo penkios), paskutinej sutarti modemas nenurodytas. Jie teigia, kad galioja visos penkios sutartys, todėl reikia sumoketi už modemą pilną kainą. Nuvažiavome aiškintis gyvai, laikė baisioj laiptinėj ant laiptų, net nepasiūlė užeiti į ofisą. Ginčijomės dėl daugelio punktų, galiausiai priėjom sprendimą, kad išrašys naują sąskaitą su išliekamąja verte. Finale sąskaita sumažėjo nuo 170eur iki 40eur. Išsaugojom visus laiškus, sąskaitas. Kreipsimės į vartotojų teises su įrodymais.
Esu patenkinta - atpigino tv 2 eurais ir tuo paciu pradejo transliuoti mano taip megstamus THT humoro ir MTV muzininius kanalus! Saunuoliai!
Telikas veikia tiesiog super - visiems kas patiriate nepatogumu atsisukinejant laidas - patariu pasikeisti priedelius i TVIP, kuri pries menesi gavau vietoje seno ir nebegaliu atsidziaugti! Dar karta saunuoliai!!
Buves klientas 2020-10-25 10:10:00
Su pagarba visiems buvusiems Magnetuko klientams.
Čia greitis ko. Kilometrų per valandą? Ką Tu čia kliedi?
Magnetukas katastrofa
2021-01-01 20:14:53 IP 28mb23ad
Justinas 2020-09-28 13:32:38
Nerekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis. Interneto ryšys labai nepastovus, dirbant iš namų jokiais būdais neįmanoma pasikliauti šiuo tiekėju. Dažnai sutrinka interneto ryšys būtent darbo metu, o sutrikimus šalina tik iki 18 valandos.
Po metų pats čia parašysi
Mindaugas pats sau kelia uodegą
2021-01-01 20:05:46 IP 28mb23ad
Mindaugai baik pats reklamuoti savo šū-ą. Klientas išsikėlė į Vilnių ir gailisi magnetuko paslaugos..... Nu Tu artistas. Komikas. Aktorius iš didelės raidės. Nesišiukšlink čia. nereikia. Sutvarkyk savo paslaugą, kuri yra niekinė, ir tikėkis klientų lojalumo. Tavo rašliava atpažįstama iš kažin kur. Nejuokink žmonių. Jau ir taip esi klounas.
Buves klientas taip pat
2020-12-27 20:44:59 IP 2fbaqg1a
Mes naudojomes Magnetuku gal 3 ar 4 metus. Pardavem nama ir teko issikraustyti. Gaila, kad Vilniuje neteikia savo paslaugu, todel turejom pasiimti mobilu interneta ir atsisakyti Magnetuko. Tiems, kam aktualus optimapus kainos or kokybes santykis - rekomenduoju magnetuka. Internetas buvo dinges gal 3 kartus, bet paskambinus greit viska sutvarkydavo.
Naudoju pora men. kolkas labai patirties neturiu bet jokio strigimo ar problemu nebuvo, kaina tikrai gera pasiulino greity apie 100 nu relus yra 80-90 greitis, apie mokejima tai moku tris kartus maziau nei kiti siulino. jei taip ir toliau esu labai patenkintas ju paslaugomis (interneta pajunge Marijampole)
Su pagarba visiems buvusiems Magnetuko klientams.
Naudojuosiu internetu apie 6 metus problemu buna, bet retai ir nezinau kodel tiek daug neigiamu komentaru
Magnetukas daug geriau uz vezliska Telia interneta!
Zmones, nedarykite klaidos !!!!!
Pats blogiausias internetas ir TV,
Šiandien džiaugsmo pilna diena. Pagaliau su ta naminių paukščių kontora sutvarkyta paskutis reikalas. Laukiu nesulauliu tos dienos, kada jie užsilenks. Mieli žmonės - neprasidėkite su Magetuku, ir perspėkite kitus kad neprasidėtų.
Manipuliantai, a*******i, gražiai kalba kol pasidarai sutartį, po to vien striginėjimai, nebuvimas interneto dėl tech.kliuciu ir pan. Norit turet greita interneta-neliskit pas juos, geriau pora euru daugiau sumoket, bet nors nervu nesigadinsit. Pabegau ir ta puse net ziuret nenoriu, uzgirstu apie magnetuka, tai net plaukai pasisiausia
Turiu Magnetuka jau 3 metai, o ju telika pasijungiau pries metus. Kaina tikrai nebloga uz bendra paketa. Siektiek pastrikdavo internetas telefone, tai pakeite routeri ir dabarjau menuo kaip viskas ledas. Rekomenduoju.
Pritariu, kad su jais jokiu reikalu geriau netureti, apgaus garantuotai.
Su jais turejau reikalu 8 metus, internetas vis letejo ir letejo, po 7 metu, paprasiau padidinti greiti, padidinino tik imoka.
Greitis taip ir liko, toks koks buvo.
Pazadejo pakeisti antena, nes sena jau nuseno, nepakeite, pazadejo pakeisti rutoriu, nepakeite.
Kaip pasakiau, kad daugiau nebegaliu kenteti, paprase susimoketi uz 8 metu antena, rutoriu, netesybas viso 200 eu.
Jai kas svarstot ka daryti, patarimas, neprasidekit. Su tokiu poziuriu, turetu ilgai netraukti.
Teisingas patarimas-neprasidekit su Magnetuku, patikekit-gailesites, rinkites ka norit, tik ne sia uab
Esam vieni pirmųjų klientų buvusio Ramnet, dabar jau Magnetuko.
Pradžioje visiems rekomenduodavom dėl palyginus nedidelės kainos ir pakankamai geros kokybės. Aišku kažkokių gedimų pasitaikydavo, bet į nusiskundimus buvo reaguojama ir problemos greitai sprendžiamos. O dabar TRAGEDIJA!!! Gailimės, kad pratęsėm sutartį! Kokybė apgailėtina, problemų sprendimas ilgas ir miglotas. Sąskaita mokama už mėnesį, kai praktiškai pusę to mėnesio dėl kažkokių gedimų nebuvo interneto.
Kaip matau apie Jus surašyti vien blogi atsiliepimai, jeigu nenorite, kad klientai bėgtų kitur, tvarkykitės!
Susiduriau su didziausia problema nutraukti sutarti jai pasibaigus. Ispildziau visu isipareigojimus, už viska sumokejes. Ir prasideda problemos......jiem reikia 3 savaiciu nutraukt sutarti, kai pasirasyt buhalterija atsiunte per valanda laiko, o taip vienas dirba nespeja. Aptarnaujantis personalas nemoka normaliai telefonu sneketi, geriau raso laiska. Išbuvau klientas 4 metus. Antena užkabino ant namo atvazeve specialistai aukstai su visa tam darbui reikalinga iranga, dabar as paprastas zmogelis turiu ja nukabinti ir pristatyti i vieta?????!!!!!. Del ju antenos turiu 150km trenktis???!!!
Apsurdas!!!!! Nu ir ant galo saskaita paskaiciuoja ispudingai: per mėn mokedavau 9€, o jau kai nutrauki sutarti už 9 dienas paskaiciavo 7€. Normaliai..... nu as nenuskursiu del pinigeliu, bet ju mano kieme nebus nei kojos ir VISIEMS SAKYSIU TIK ATSISAKYT JU IR NESIJUNGT !!!!!!!!!
Sveiki, turiu tikra beda su p. Mindaugu ir jo imone Magnetukas. Esu klientas nuo 2014m. gana kantrus, bet kantrybe baigesi. Tai gi nusprendziau ju atsisakyti nesibaigus sutarties terminui. Taciau jie paprase susimoketi uz netesybas ir nuolaidu suteikima. Tikrai nezadu moketi ir jau issiunciau skunda vartotoju teisem. Gal yra norinciu prisideti. Rasykit liutasm@gmail.com
Patarimas visiem, kurie tingi skaityti, kas apačioj parašyta:

Nieko nepirkit iš Magnetukas. Absoliučiai nieko. Sutaupysit nervu ir pinigu.
savi 2019-10-16 11:33:09
Sutartis nutraukta vasaros pradžioje, po mėnesio atvažiavo jaunas, nepatyręs vaikinukas, vienas! Jam vienam nepavyko nukabinti antenos, drebančiomis kojomis bandė lipti, bet pabijojo sakė atvažiuos su draugu ir nukabins, paimė tik modemą.Bet......spalio mėn niekas nieko.Dabar kaip iš giedro dangaus gaunu laišką, kad turiu atiduoti įrangą pati ir dar turiu sumokėti už jų vizitą 15€ už valandą! Jie yra specialistai turi turėti visą įrangą užlipti ant stogo ir turėjo patys pasiimti, patys juk užkabino kas mano jėgomis tą įrangą ir grąžinau.Jei neatiduosiu grąsina su anstoliais.
Nauji vartotojai prieš pasirašydami sutartis gerai pagalvokit ar verta!

O čia dar vieno buvusio kliento skundas situacija tokia pati!
Vaidas
2019-02-24 20:12:33 IP 2g4485rvAtsakyti
Nutraukiant sutarti prasidejo cirkai.Irangos 3 menesius piktybiskai nevaziavo nusiemineti.Poto pasiaiskinimai kodel delse atsiimti iranga buvo vaiku lygio, kad klientas pats kaltas mazdaug, , daug melo, , purvo, , galiausiai perdave antstoliams kad negrazinu antenos, nors kompromiso is ju puses nebuvo.30 dienu prie interneto tiekimo nutraukima termino patys nesilaiko, nors man del jo priekaistavo.Pats internetas veike gerai, neturiu problemu.Bet kai noresit nutraukti sutarti tada bando isgrezt kuo daugiau pinigu.
Buves klientas 4 metus
2019-10-11 21:16:25 IP 2ivsqmgo
Magnetuko šviesolaidinis internetas tragedija. Tv taip pat. Net pasibaigus sutarčiai atsisakyti paslaugų ne taip paprasta ir nepigu. Šiuo metu šviesolaidinį internetą ir televizijąTelijos šviesolaidžiu tiekia apie penkios kompanijos ir ne visos brangiau už Magnetuką, todėl jeigu yra galimybė prisijungti kitur, tai taip ir padarykit.
Aptarnavimas geras, reaguoja į iškvietimus, bet tų iškvietimų buvo labai daug. Jei reikalingas stabilus internetas o ne maža kaina už kartais turimą internetą - NEREKOMENDUOJU. Liepiau susipakuoti savo antenas, įsivedžiau Telia ir problemos baigėsi.
Faktas, jog imone nesugeba teikti kokybiskos paslaugos. Siek tiek pigiau nei kiti, bet neverta gadintis nervu. Siuo metu turiu Telia ir visiskai jokiu bedu neturiu. Moku beveik 2eur brangiau...
Apsilankiau dar karta pas juos biure, 4 zmones stumia ant savininko del televizijos ir apgaules, jog sake, kad 2 metus televizija buvo sutartis, o sutarti gale parasyta 3 metai :D Oi gaila zmogaus. Bet stumia zmogus Kaune tai gerai. Tai taip, kas menesi moka ir moka uz paslaugas kurios yra absoliutus sudas.
Edita 2019-08-13 12:52:21
Pritariu Mariui 100%, nes as nenorejau testi sutarties ne tik del to, kad pastoviai trukinedavo internetas, bet ir del to, kad pardavinejau busta, bet buvau konsultanto uztikrinta, kad jei parduosiu bet kada galesiu nutraukt, aisku, nesitikejau, kad taip greit ims ir atsiras pirkejas, ramia sirdim pratesiau sutarti neterminuotam laikotarpiui, berniukai net pasizymejo, kad tokia situacija...taigi, bustas parduotas, sutarti nutraukiau, tai paskaiciavo uz visus metus 83 euriukus ir jokiu kalbu, mokek mergyte, daugiau nenoriu ziuret i ta puse ir kiti nelyskit i si mesla
Sveika Edita. Kaip 1 postu žemiau parašiau, man pavyko atsisakyti jų nesamanės. Man tai kainavo, bet atsikračiau šio vežio.

Dabar, 1 pilnus metus, kas diena visiem ir visur aš rašysiu apie šita kompanija. Pavyko jiem paimti iš manes pinigus, bet aš pasistengsiu, kad jie prarastu daugiau negaudami klientų.
Sveiki visi. Čia Marius iš senesnio posto, kuri parašiau: 2019-08-06 23:19:46

Trumpa istorija: Buvau su Magnetukų vienerius metus naudojant šviesolaidi interneta: Absoliutus pinigu iššvaistimas.

Man reikėjo totaliai 2+ mėnesiu, kad pagaliau galėčiau priverstinai atsisakyti jų paslaugu. Tai buvo varginantis, nervinantis ir ilgai užtrunkantis procesas. Teko sumokėti 120 Euru už tą sutarties nutraukimą.

Per kelias dienas atvažiavo UAB Telia darbuotojas ir atvežė naują modemą, viska pajungė ir vietoj viska išbandėm.

Viskas gavosi nuostabiai. Visos bedos, kurias turėjau per Vienerius metus su Magnetuku, viskas dingo. Nori atsisiusti faila per Torrent? Siuskis kiek nori diena ir nakti. Nori pažaisti su draugais? Internetas nepradings ir nestrigines. Greitis, Stabilumas ir patikimumas - Tai yra Telia.

Jeigu manot, jog Magnetukas apsimoka daugiau, tai pamirškit. Sumokėsit keliais eurais mažiau į menesi, bet to interneto didele dali dienos, savaites ir menesio nebus. Už tokius pinigus jų paslaugos yra nevertos.

Neeikit i Magnetuka, negalvokit ir pamirškit. Galit pasiūlyti savo kaimynui, jeigu jo nekenčiat. 2 metus kankinsis.
Marius 2019-08-06 23:19:46
Oof. Didelis oof. Kaunieciai priseskit visi kurie ieskosi nuomones apie Magnetuko sviesolaidini interneta. Rasau is telefono, tai nesitikekit tvarkyngos Lietuviu kalbos, bet va mano patirtis per 1 metus.

Pirma, turiu pasakyti, jog zmoniu aptarnavimas ir dirbantis ten specialistai, kurie uzsiima skambuciais ir problemu atveju pagalba turi mano pagarba. Pagalbus, darbstus, kantrus ir uzsiemantis. Jie kaip zmones dirba gerai ir yra suprantantys ka daro. Savaime aisku, jog jie negali viska zinoti ir negali viska reguliuoti (nes ne jie dirba prie ju serveriu, mokesciu popieriu ir t.t, jie yra kaip tarpininkai, kurie kalbasi su zmonem). Su jais, kaip zmonem problemu jokiu absoliuciai.

Dabar judam prie antros dalies. Sviesolaidinis internetas (300Mb/s (kuris istikro yra 30mb/s, bet cia visose kompanijose taip)). Oof. Iskarto rasau visiem tiem, kurie megsta stabiluma savo zaidimose (ir nenori tureti geriausiom dienom 70ms iki ant savaitgaliu 220ms ant zaidimu kaip Overwatch, Warframe ir ant Minecraft (Taip, Minecraft. Ooof skausmas) arba ziurint koki nors filma ilgiau nei valandai. Pabrieziu tai idemiai skaitykit: STABILUMAS yra neegzistuojantis kaip faktorius. To dalyko nera, nebuvo ir nebus.

Atsisiuntimo ir Issiuntimo greitis? Stabilus 30mb/s, skundu tame? Visiskai nera. Bet stabilumas? tai nera egzistuojantis dalykas. Dabar jus galit pamanyti, kad gyvenu kazkur toli nuo miesto, bet taip nera. As gyvenu paciam mieste ir mano 2 pazystami zmones, kurie irgi atsisake Telia ir nuejo pas Magnetuka skundziasi del tu paciu problemu.

As buves Telia sviesolaidzio vartuotojas daugiau negu 5 metus. NIEKADA per tuos 5 metus nebuvo tokiu nesamoniu, tokiu kas dieniniu interneto dingimu, tokio nerealaus dydzio lago. Mano telefonas pajungtas per USB prie kompiuterio ir naudojamas kaip modemas duoda maziau Ping negu Sviesolaidinis kabelis. Ar cia kazkoks pasityciojimas?

Budamas Telia vartuotojas, mano Ping amzinai buvo nuo 40 iki max 60ms is visu Europos serveriu (visokiausi zaidimai, Twitch) ir 120-140 is Amerikos serveriu palaikomu zaidimu. Mano 2 pazystami kurie siuo metu yra Magnetuke turi lygiai tuos pacius skaicius, o gyvena kitoj miesto pusei (bet vistiek netoli centro).

Gerai. Kaip as zinau, jog cia Magnetukas pisa prota o ne Telia?
Tai as zinau, del to, jog naudojant bet kokia pastovia pinginimo programa ir ziurint per kokius serverius tavo paketai einasi aiskiai matosi 3 pirmi (DNS) serveriai nuo tavo kompiuterio. Pastebejus bent 5 minutes jau aiskiai matosi, kad jie springsta ir su jais susisiekimas pastoviai strigineja nuo 1-2 iki 40-80 ms atsakymais. Del tu sokinejimu viskas kita irgi stringa. Darbuotojai Magnetuko daznai naudoja Tracert per kompiuterio CMD, ir aisku ten rodys 1ms, nes tai yra vienas paketas 1 karta issiustas. Tai yra neteisingi ir klaidingi rodmenys.

Finalas: Jeigu norit naudoti sviesolaidini interneta tik narsyti Facebook ir kartais Youtube? Galit eiti i Magnetukas. Jeigu jum reikia stabilumo, patikimumo ir jokiu striginejimu? Jeigu esat Telioi, ten ir lykit. As iskentejau 1 metus Magnetuke. Po keliu dienu priverstinai atsisakau ju paslaugu (mano draugai irgi) ir teks mum susimoketi vos ne po 80 euru. Verta? Aisku ne, bet daugiau nebekentesim. Atsibodo nerealiai.

Oh dar vos nepamirsau. Naudojant Torrent? Ha. Pradek siustis ir po 1-2 min tau atjungs interneta 60 minuciu priverstinai. Ir tu nieko del to negalesi padaryti kaip tik laukti. Joo 1 metai letai praejo su sita nesamone. Ka as kaltinu? Tie kas palaiko ju data bazes ir biurokratija visa. Tie zmones kurie atsako zmonem per telefona patis nesupranta, kaip tokios nesamones gali buti ir as juos nekaltinu.

Grysiu atgal i Telia. Mokesiu kelis eurus daugiau i menesi, bet bent pagaliau galesiu normaliai atsisesti ir pazaisti su savo draugais arba atlikti savo darba be maldavimo, kad nenuluztu internetas.

Marius.
Labai esu nusivylusi Magnetuku, jei norit kokybes tai neliskit cia, pastoviai stringa, pstoviai jie ten kazka tvarko, visad del techniniu kliuciu ribojamas internetas, sesuo sudare sutarti, tai dabar nagus griauziasi ir laukia sutarties pabaigos, nes labai letas, o konsultantu buvo isgirtas, kad jokiu problemu.Pensininku internetas

Gerai. Kaip as zinau, jog cia Magnetukas pisa prota o ne Telia?

Marius.
Problema su internetu, kaip savaitgalis, taip ir neveikia. Klevų g. Daukniškis.
Jūs manot, kad reikalinga neveikianti paslauga? Labai prasta paslauga.
RRT šio metu nagrineja mano skunda del Magnetuko salygu sutartyje. Nukenteje klientai, kreipkites tel 852105633 ir rašykite skunda laisvos formos. 2-ju savaiciu laikotarpije atvaziuoja is Vilniaus komisija ir matoja srauta ne nuo kabelio, o tikra gauta patalpoje.
Sutartyje yra juridišku pazeidimu. Šis faktas tikrinamas.
Mindaugai, uz kokius mano komentarus esi dekingas? Uz šiuos irgi?
2019-07-04 10:59:49 IP 2i25110i
Liudmila 2019-07-04 09:49:17
Labas, nelaimingi klientai Magnetuko. Nesibilinekit su jo. Rašykit skundus i RRT. Jie jau nagrineja ar juridiškai teiseta sutartis, kiek zinau dabar, nuo praeitu metu turejo but pakeista forma.
Sveiki, Liudmila.
Dėkojame už komentarą. Visuomet sulaukus pretenzijų ar pastabų iš klientų - stengiamės rasti abiem pusėm priimtiną kompromisą. Apgailestaujame, kad nevisuomet klientai priima Magnetuko rekomendacijos dėl interneto greitaveikos teisingo užfiksavimo jungiantis prie interneto paslaugos įvado per kompiuterinį kabelį, dažnai pasitaikančių problemų bevieliam signalui sklindant per kliento namų sienas ir sprendimus, kaip to galima būtų išvengti. Nerandant kompromiso - visuomet rekomenduojame kreiptis į RRT, kurie nuodugniai ištyrę konkretų atvejį - kompetetingai nustatytų, kas konkrečioje situacijoje yra kaltas.

MTTC
Mobiliųjų įrenginių aptarnavimas

Adresas: Veterinarų g. 44, Biruliškės, LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės.
"MTTC" VEIKLA Negarantinis telefonų ir planšetinių kompiuterių remontas. Toks taisymas apima: dužusio ekrano, liečiamo stiklo keitimą, drėgmės pažeidimų šalinimą, krovimo problemų šalinimą, baterijų, įkroviklių keitimą. Dirbame tik su originaliomis gamintojo dalimis. Apdrausto mobiliojo ar planšetinio kompiuterio...
Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; interneto parduotuvės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme
Rusija baigia karines pratybas prie Ukrainos sienų ir Kryme 04-22 21:26
Rusija nuo penktadienio pradės grąžinti karius iš karinių pratybų netoli Ukrainos ir aneksuotame Kryme, dėl kurių išaugo įtampa su Vakarais, sakė gynybos ministras Sergejus Šoigu.
Tokijo olimpiadoje vietoj Rusijos himno skambės P. Čaikovskio kūrinys
Tokijo olimpiadoje vietoj Rusijos himno skambės P. Čaikovskio kūrinys 04-22 20:53
Rusijos olimpinių medalių laimėtojai šiemet Tokijuje ir 2022-aisiais Pekino žiemos žaidynėse vietoje šalies himno bus pagerbti Piotro Čaikovskio muzika, praneša "Reuters".
Ateinantis sekmadienis – nemokama muziejų lankymo diena
Ateinantis sekmadienis – nemokama muziejų lankymo diena 04-22 19:56
Pradėjus veikti muziejams, galerijoms ir kitoms ekspozicijų erdvėms, į Kultūros ministerijai pavaldžias įstaigas grįžo ir nemokamo muziejų lankymo paskutinį mėnesio sekmadienį iniciatyva...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

IBM 143,55 +3,90%
Procter & Gamble 136,85 -0,65%