Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Magnetukas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Magnetukas

Atsiliepimai apie Magnetukas, UAB

Šviesolaidinis internetas, neribotas bevielis internetas, išmanioji IP televizija, telefonija!
Parašyk savo nuomonę apie Magnetukas, UAB

Zmones, nedarykite klaidos !!!!!
Pats blogiausias internetas ir TV,
Šiandien džiaugsmo pilna diena. Pagaliau su ta naminių paukščių kontora sutvarkyta paskutis reikalas. Laukiu nesulauliu tos dienos, kada jie užsilenks. Mieli žmonės - neprasidėkite su Magetuku, ir perspėkite kitus kad neprasidėtų.
Manipuliantai, a*******i, gražiai kalba kol pasidarai sutartį, po to vien striginėjimai, nebuvimas interneto dėl tech.kliuciu ir pan. Norit turet greita interneta-neliskit pas juos, geriau pora euru daugiau sumoket, bet nors nervu nesigadinsit. Pabegau ir ta puse net ziuret nenoriu, uzgirstu apie magnetuka, tai net plaukai pasisiausia
Turiu Magnetuka jau 3 metai, o ju telika pasijungiau pries metus. Kaina tikrai nebloga uz bendra paketa. Siektiek pastrikdavo internetas telefone, tai pakeite routeri ir dabarjau menuo kaip viskas ledas. Rekomenduoju.
Pritariu, kad su jais jokiu reikalu geriau netureti, apgaus garantuotai.
Su jais turejau reikalu 8 metus, internetas vis letejo ir letejo, po 7 metu, paprasiau padidinti greiti, padidinino tik imoka.
Greitis taip ir liko, toks koks buvo.
Pazadejo pakeisti antena, nes sena jau nuseno, nepakeite, pazadejo pakeisti rutoriu, nepakeite.
Kaip pasakiau, kad daugiau nebegaliu kenteti, paprase susimoketi uz 8 metu antena, rutoriu, netesybas viso 200 eu.
Jai kas svarstot ka daryti, patarimas, neprasidekit. Su tokiu poziuriu, turetu ilgai netraukti.
Teisingas patarimas-neprasidekit su Magnetuku, patikekit-gailesites, rinkites ka norit, tik ne sia uab
Esam vieni pirmųjų klientų buvusio Ramnet, dabar jau Magnetuko.
Pradžioje visiems rekomenduodavom dėl palyginus nedidelės kainos ir pakankamai geros kokybės. Aišku kažkokių gedimų pasitaikydavo, bet į nusiskundimus buvo reaguojama ir problemos greitai sprendžiamos. O dabar TRAGEDIJA!!! Gailimės, kad pratęsėm sutartį! Kokybė apgailėtina, problemų sprendimas ilgas ir miglotas. Sąskaita mokama už mėnesį, kai praktiškai pusę to mėnesio dėl kažkokių gedimų nebuvo interneto.
Kaip matau apie Jus surašyti vien blogi atsiliepimai, jeigu nenorite, kad klientai bėgtų kitur, tvarkykitės!
Susiduriau su didziausia problema nutraukti sutarti jai pasibaigus. Ispildziau visu isipareigojimus, už viska sumokejes. Ir prasideda problemos......jiem reikia 3 savaiciu nutraukt sutarti, kai pasirasyt buhalterija atsiunte per valanda laiko, o taip vienas dirba nespeja. Aptarnaujantis personalas nemoka normaliai telefonu sneketi, geriau raso laiska. Išbuvau klientas 4 metus. Antena užkabino ant namo atvazeve specialistai aukstai su visa tam darbui reikalinga iranga, dabar as paprastas zmogelis turiu ja nukabinti ir pristatyti i vieta?????!!!!!. Del ju antenos turiu 150km trenktis???!!!
Apsurdas!!!!! Nu ir ant galo saskaita paskaiciuoja ispudingai: per mėn mokedavau 9€, o jau kai nutrauki sutarti už 9 dienas paskaiciavo 7€. Normaliai..... nu as nenuskursiu del pinigeliu, bet ju mano kieme nebus nei kojos ir VISIEMS SAKYSIU TIK ATSISAKYT JU IR NESIJUNGT !!!!!!!!!
Sveiki, turiu tikra beda su p. Mindaugu ir jo imone Magnetukas. Esu klientas nuo 2014m. gana kantrus, bet kantrybe baigesi. Tai gi nusprendziau ju atsisakyti nesibaigus sutarties terminui. Taciau jie paprase susimoketi uz netesybas ir nuolaidu suteikima. Tikrai nezadu moketi ir jau issiunciau skunda vartotoju teisem. Gal yra norinciu prisideti. Rasykit liutasm@gmail.com
Patarimas visiem, kurie tingi skaityti, kas apačioj parašyta:

Nieko nepirkit iš Magnetukas. Absoliučiai nieko. Sutaupysit nervu ir pinigu.
savi 2019-10-16 11:33:09
Sutartis nutraukta vasaros pradžioje, po mėnesio atvažiavo jaunas, nepatyręs vaikinukas, vienas! Jam vienam nepavyko nukabinti antenos, drebančiomis kojomis bandė lipti, bet pabijojo sakė atvažiuos su draugu ir nukabins, paimė tik modemą.Bet......spalio mėn niekas nieko.Dabar kaip iš giedro dangaus gaunu laišką, kad turiu atiduoti įrangą pati ir dar turiu sumokėti už jų vizitą 15€ už valandą! Jie yra specialistai turi turėti visą įrangą užlipti ant stogo ir turėjo patys pasiimti, patys juk užkabino kas mano jėgomis tą įrangą ir grąžinau.Jei neatiduosiu grąsina su anstoliais.
Nauji vartotojai prieš pasirašydami sutartis gerai pagalvokit ar verta!

O čia dar vieno buvusio kliento skundas situacija tokia pati!
Vaidas
2019-02-24 20:12:33 IP 2g4485rvAtsakyti
Nutraukiant sutarti prasidejo cirkai.Irangos 3 menesius piktybiskai nevaziavo nusiemineti.Poto pasiaiskinimai kodel delse atsiimti iranga buvo vaiku lygio, kad klientas pats kaltas mazdaug, , daug melo, , purvo, , galiausiai perdave antstoliams kad negrazinu antenos, nors kompromiso is ju puses nebuvo.30 dienu prie interneto tiekimo nutraukima termino patys nesilaiko, nors man del jo priekaistavo.Pats internetas veike gerai, neturiu problemu.Bet kai noresit nutraukti sutarti tada bando isgrezt kuo daugiau pinigu.
Buves klientas 4 metus
2019-10-11 21:16:25 IP 2ivsqmgo
Magnetuko šviesolaidinis internetas tragedija. Tv taip pat. Net pasibaigus sutarčiai atsisakyti paslaugų ne taip paprasta ir nepigu. Šiuo metu šviesolaidinį internetą ir televizijąTelijos šviesolaidžiu tiekia apie penkios kompanijos ir ne visos brangiau už Magnetuką, todėl jeigu yra galimybė prisijungti kitur, tai taip ir padarykit.
Aptarnavimas geras, reaguoja į iškvietimus, bet tų iškvietimų buvo labai daug. Jei reikalingas stabilus internetas o ne maža kaina už kartais turimą internetą - NEREKOMENDUOJU. Liepiau susipakuoti savo antenas, įsivedžiau Telia ir problemos baigėsi.
Faktas, jog imone nesugeba teikti kokybiskos paslaugos. Siek tiek pigiau nei kiti, bet neverta gadintis nervu. Siuo metu turiu Telia ir visiskai jokiu bedu neturiu. Moku beveik 2eur brangiau...
Apsilankiau dar karta pas juos biure, 4 zmones stumia ant savininko del televizijos ir apgaules, jog sake, kad 2 metus televizija buvo sutartis, o sutarti gale parasyta 3 metai :D Oi gaila zmogaus. Bet stumia zmogus Kaune tai gerai. Tai taip, kas menesi moka ir moka uz paslaugas kurios yra absoliutus sudas.
Edita 2019-08-13 12:52:21
Pritariu Mariui 100%, nes as nenorejau testi sutarties ne tik del to, kad pastoviai trukinedavo internetas, bet ir del to, kad pardavinejau busta, bet buvau konsultanto uztikrinta, kad jei parduosiu bet kada galesiu nutraukt, aisku, nesitikejau, kad taip greit ims ir atsiras pirkejas, ramia sirdim pratesiau sutarti neterminuotam laikotarpiui, berniukai net pasizymejo, kad tokia situacija...taigi, bustas parduotas, sutarti nutraukiau, tai paskaiciavo uz visus metus 83 euriukus ir jokiu kalbu, mokek mergyte, daugiau nenoriu ziuret i ta puse ir kiti nelyskit i si mesla
Sveika Edita. Kaip 1 postu žemiau parašiau, man pavyko atsisakyti jų nesamanės. Man tai kainavo, bet atsikračiau šio vežio.

Dabar, 1 pilnus metus, kas diena visiem ir visur aš rašysiu apie šita kompanija. Pavyko jiem paimti iš manes pinigus, bet aš pasistengsiu, kad jie prarastu daugiau negaudami klientų.
Sveiki visi. Čia Marius iš senesnio posto, kuri parašiau: 2019-08-06 23:19:46

Trumpa istorija: Buvau su Magnetukų vienerius metus naudojant šviesolaidi interneta: Absoliutus pinigu iššvaistimas.

Man reikėjo totaliai 2+ mėnesiu, kad pagaliau galėčiau priverstinai atsisakyti jų paslaugu. Tai buvo varginantis, nervinantis ir ilgai užtrunkantis procesas. Teko sumokėti 120 Euru už tą sutarties nutraukimą.

Per kelias dienas atvažiavo UAB Telia darbuotojas ir atvežė naują modemą, viska pajungė ir vietoj viska išbandėm.

Viskas gavosi nuostabiai. Visos bedos, kurias turėjau per Vienerius metus su Magnetuku, viskas dingo. Nori atsisiusti faila per Torrent? Siuskis kiek nori diena ir nakti. Nori pažaisti su draugais? Internetas nepradings ir nestrigines. Greitis, Stabilumas ir patikimumas - Tai yra Telia.

Jeigu manot, jog Magnetukas apsimoka daugiau, tai pamirškit. Sumokėsit keliais eurais mažiau į menesi, bet to interneto didele dali dienos, savaites ir menesio nebus. Už tokius pinigus jų paslaugos yra nevertos.

Neeikit i Magnetuka, negalvokit ir pamirškit. Galit pasiūlyti savo kaimynui, jeigu jo nekenčiat. 2 metus kankinsis.
Marius 2019-08-06 23:19:46
Oof. Didelis oof. Kaunieciai priseskit visi kurie ieskosi nuomones apie Magnetuko sviesolaidini interneta. Rasau is telefono, tai nesitikekit tvarkyngos Lietuviu kalbos, bet va mano patirtis per 1 metus.

Pirma, turiu pasakyti, jog zmoniu aptarnavimas ir dirbantis ten specialistai, kurie uzsiima skambuciais ir problemu atveju pagalba turi mano pagarba. Pagalbus, darbstus, kantrus ir uzsiemantis. Jie kaip zmones dirba gerai ir yra suprantantys ka daro. Savaime aisku, jog jie negali viska zinoti ir negali viska reguliuoti (nes ne jie dirba prie ju serveriu, mokesciu popieriu ir t.t, jie yra kaip tarpininkai, kurie kalbasi su zmonem). Su jais, kaip zmonem problemu jokiu absoliuciai.

Dabar judam prie antros dalies. Sviesolaidinis internetas (300Mb/s (kuris istikro yra 30mb/s, bet cia visose kompanijose taip)). Oof. Iskarto rasau visiem tiem, kurie megsta stabiluma savo zaidimose (ir nenori tureti geriausiom dienom 70ms iki ant savaitgaliu 220ms ant zaidimu kaip Overwatch, Warframe ir ant Minecraft (Taip, Minecraft. Ooof skausmas) arba ziurint koki nors filma ilgiau nei valandai. Pabrieziu tai idemiai skaitykit: STABILUMAS yra neegzistuojantis kaip faktorius. To dalyko nera, nebuvo ir nebus.

Atsisiuntimo ir Issiuntimo greitis? Stabilus 30mb/s, skundu tame? Visiskai nera. Bet stabilumas? tai nera egzistuojantis dalykas. Dabar jus galit pamanyti, kad gyvenu kazkur toli nuo miesto, bet taip nera. As gyvenu paciam mieste ir mano 2 pazystami zmones, kurie irgi atsisake Telia ir nuejo pas Magnetuka skundziasi del tu paciu problemu.

As buves Telia sviesolaidzio vartuotojas daugiau negu 5 metus. NIEKADA per tuos 5 metus nebuvo tokiu nesamoniu, tokiu kas dieniniu interneto dingimu, tokio nerealaus dydzio lago. Mano telefonas pajungtas per USB prie kompiuterio ir naudojamas kaip modemas duoda maziau Ping negu Sviesolaidinis kabelis. Ar cia kazkoks pasityciojimas?

Budamas Telia vartuotojas, mano Ping amzinai buvo nuo 40 iki max 60ms is visu Europos serveriu (visokiausi zaidimai, Twitch) ir 120-140 is Amerikos serveriu palaikomu zaidimu. Mano 2 pazystami kurie siuo metu yra Magnetuke turi lygiai tuos pacius skaicius, o gyvena kitoj miesto pusei (bet vistiek netoli centro).

Gerai. Kaip as zinau, jog cia Magnetukas pisa prota o ne Telia?
Tai as zinau, del to, jog naudojant bet kokia pastovia pinginimo programa ir ziurint per kokius serverius tavo paketai einasi aiskiai matosi 3 pirmi (DNS) serveriai nuo tavo kompiuterio. Pastebejus bent 5 minutes jau aiskiai matosi, kad jie springsta ir su jais susisiekimas pastoviai strigineja nuo 1-2 iki 40-80 ms atsakymais. Del tu sokinejimu viskas kita irgi stringa. Darbuotojai Magnetuko daznai naudoja Tracert per kompiuterio CMD, ir aisku ten rodys 1ms, nes tai yra vienas paketas 1 karta issiustas. Tai yra neteisingi ir klaidingi rodmenys.

Finalas: Jeigu norit naudoti sviesolaidini interneta tik narsyti Facebook ir kartais Youtube? Galit eiti i Magnetukas. Jeigu jum reikia stabilumo, patikimumo ir jokiu striginejimu? Jeigu esat Telioi, ten ir lykit. As iskentejau 1 metus Magnetuke. Po keliu dienu priverstinai atsisakau ju paslaugu (mano draugai irgi) ir teks mum susimoketi vos ne po 80 euru. Verta? Aisku ne, bet daugiau nebekentesim. Atsibodo nerealiai.

Oh dar vos nepamirsau. Naudojant Torrent? Ha. Pradek siustis ir po 1-2 min tau atjungs interneta 60 minuciu priverstinai. Ir tu nieko del to negalesi padaryti kaip tik laukti. Joo 1 metai letai praejo su sita nesamone. Ka as kaltinu? Tie kas palaiko ju data bazes ir biurokratija visa. Tie zmones kurie atsako zmonem per telefona patis nesupranta, kaip tokios nesamones gali buti ir as juos nekaltinu.

Grysiu atgal i Telia. Mokesiu kelis eurus daugiau i menesi, bet bent pagaliau galesiu normaliai atsisesti ir pazaisti su savo draugais arba atlikti savo darba be maldavimo, kad nenuluztu internetas.

Marius.
Labai esu nusivylusi Magnetuku, jei norit kokybes tai neliskit cia, pastoviai stringa, pstoviai jie ten kazka tvarko, visad del techniniu kliuciu ribojamas internetas, sesuo sudare sutarti, tai dabar nagus griauziasi ir laukia sutarties pabaigos, nes labai letas, o konsultantu buvo isgirtas, kad jokiu problemu.Pensininku internetas

Gerai. Kaip as zinau, jog cia Magnetukas pisa prota o ne Telia?

Marius.
Problema su internetu, kaip savaitgalis, taip ir neveikia. Klevų g. Daukniškis.
Jūs manot, kad reikalinga neveikianti paslauga? Labai prasta paslauga.
RRT šio metu nagrineja mano skunda del Magnetuko salygu sutartyje. Nukenteje klientai, kreipkites tel 852105633 ir rašykite skunda laisvos formos. 2-ju savaiciu laikotarpije atvaziuoja is Vilniaus komisija ir matoja srauta ne nuo kabelio, o tikra gauta patalpoje.
Sutartyje yra juridišku pazeidimu. Šis faktas tikrinamas.
Mindaugai, uz kokius mano komentarus esi dekingas? Uz šiuos irgi?
2019-07-04 10:59:49 IP 2i25110i
Liudmila 2019-07-04 09:49:17
Labas, nelaimingi klientai Magnetuko. Nesibilinekit su jo. Rašykit skundus i RRT. Jie jau nagrineja ar juridiškai teiseta sutartis, kiek zinau dabar, nuo praeitu metu turejo but pakeista forma.
Sveiki, Liudmila.
Dėkojame už komentarą. Visuomet sulaukus pretenzijų ar pastabų iš klientų - stengiamės rasti abiem pusėm priimtiną kompromisą. Apgailestaujame, kad nevisuomet klientai priima Magnetuko rekomendacijos dėl interneto greitaveikos teisingo užfiksavimo jungiantis prie interneto paslaugos įvado per kompiuterinį kabelį, dažnai pasitaikančių problemų bevieliam signalui sklindant per kliento namų sienas ir sprendimus, kaip to galima būtų išvengti. Nerandant kompromiso - visuomet rekomenduojame kreiptis į RRT, kurie nuodugniai ištyrę konkretų atvejį - kompetetingai nustatytų, kas konkrečioje situacijoje yra kaltas.
2019-07-04 10:47:45 IP 2i25110i
Sveiki, Mariau.
Dėkojame už komentarą. Kaip yra žinoma, Jūs 2019-01-23 d. kreipėtės į LR Ryšių Reguliavimo Tarnybą (RRT) su trimis konkrečiais reikalavimais UAB Magnetukas atžvilgiu. Norime informuoti, kad 2019-04-12 d. RRT direktorius nuodugniai išanalizavęs vartotojo skundą bei visus tris vartotojo reikalavimus - įsakymu Nr. 1V-423 išaiškino, kad vartotojo skunde visi trys išdėstyti reikalavimai įmonei UAB Magnetukas - yra netenkintini ir atmestini.
2019-07-04 10:36:53 IP 2i25110i
Natalija 2018-12-27 08:03:32
Sveiki.jau galiu pagirti magnetuka nes sistema priklauso ir nuo zmoniu ranku darbo.vieni mes dirbam kaip mums atrodo gerai kiti dar geriau.po nesusipratimo sulaukiau puikaus meistro.pasitarem padare savo darba puikei siuo metu po meistro apsilankymo internete bedu nebeturiu.aciu magnetuko komandai.
Sveiki, Natalija.
Džiaugiamės, kad pagaliau pavyko išspręsti problemą!
2019-07-04 10:32:05 IP 2i25110i
Renata 2018-10-16 22:23:58
Jau visa mėnesį internetas tragedija, kiekvieną dieną dingsta ryšys po kelias valandas, galvoju jau atsisakyti šio tiekėjo paslaugų.
Sveiki, Renata.
Dėkojame už komentarą. Kaip matau, kad 2018-11-02 Jums buvo nemokamai pakeista bevielio ryšio antena į naujo modelio, galingesnę anteną bei DVIGUBAI padidintas interneto greitis (už tą pačią kainą). Kadangi nuo 2018-11 mėnesio pakeistos antenos jau praėjo daugiau nei pusmetis ir nėra užfiksuotas nei vienas kreipimasis iš Jūsų dėl netinkamai veikiančios Magnetuko paslaugos - tai darome išvadą, jog pakako tik kreiptis į Magnetuką, nemokamai pakeisti seno modelio anteną bei pasidvigubinti interneto greitaveiką - ir klientas liko patenkintas.
Analogiškai rekomenduojame ir kitus klientus, turinčius nusiskundimų - juos registruoti tiesiogiai Magnetukui, kad Magnetuko specialistai išsiaiškintų kur yra bėda, ir galėtų tą bėdą pašalinti.
Natalija 2018-11-27 13:07:16
Du metus naudojom pakankamai neblogai.pries menesi baigesi sutartis.ja sekmingai prasitesem eme dingineti risys.atvaziaves meistras pakeite lauke prie antenos pradilusi laido gala.nuo to laiko nebera visai beveik rysio nes sistema per nepakeista pilnai kabeli gavo vandens.aciu dievui neuzsidegem kai virte vire blokelis.meistras teigai kad rysio nera del antenos pasijudinimo.bet pries tai du metus veike puikei.tai va tokia meistru atsakomybe ir magnetuko kokybe aciu ir uz tai
Antra karta dingsta telikas. Sako tipo latviai kodus uzdejo. Pirma karta atkodavo o dabar vis dar neturim normalios tv. Klausimas mest lauk kabelius ar laukt kol kodus pagausit?
Paskaitau kartais komentarus apie šią įmonę nes likę daug blogų prisiminimų. Ir matau, kad niekas čia nesikeičia. Mindaugas bando paaiškinti klientams, kad jie yra durni ir neskiria megabitų nuo megabaitų, bet net nebando suprasti kuo skiriasi gera paslauga nuo šūdo (atsiprašau Mindaugai už išsireiškimą).
Nėra Magnetuko interneto. Nėra ir nebuvo. Yra tik akmens amžiaus laikų interneto parodija, klientų mulkinimas ir daugiau nieko.
Tvarkykit, rimtai jau atsibodo, jeigu nori kažką pažaist online, pastoviai pingas nesveika kyla, o pasijungus (pasisharines) interneto iš telefono (4G) lago jokio, viskas sklandžiai ir stabiliai.
2018-08-27 10:20:53 IP 2i25110i
Sveiki, Faustai.
Apgailestaujate, kad bendraudami su Magnetuko kolektyvu patyrėte nepatogumų. Esu tikras, kad mūsų kolega stengėsi Jums paaiškinti kuo skiriasi MegaBITAI nuo MegaBAITŲ (t.y. 1 MB = 8 Mb), nes siuntimo programos greitaveiką rodo MegaBAITAIS, o greičio matuoklės ir interneto tiekėjai naudoja MegaBITŲ matavimo vienetus. Dažniausiai tas santykis 1 prie 8 ir pakiša koją susikalbant dėl realiai gaunamo greičio atitikimo sutarčiai. Kalbant apie gaunamo greičio užfiksavimą - paprastai visuomet rekomenduojame užfiksuoti gauto greičio rezultatą matavimo svetainėje www.matuok.lt atlikus greičio testą keletą kartų, žinoma prieštai išjungus visas internetą naudojančias programas (paminėtus torentus, skype, naršyklės langus, papildomus kompiutrerius, telefonus, plančetes, telefonus ir televizorius) - ir gautų greičio testų nuorodas atsiųsti mums el. paštu, kad išanalizuotumėme. Jeigu nurodytumėte konkretų savo adresą - galėtumėme konkrečiau atsakyti, remiantis konkrečia Jūsų situacija.
Debiliška kompanija, nežinau kas rekomenduoja šį interneta arba turi sutrikimų su smegenimis arba šjp daužti...
kol buvo Rambet internetas, buvo viskas puiku, netjungindavo savaitgaliais, o dbr jau antra karta atjungia be perspejimo, nors yra permoka. nerekomenduociau niekam! nors ankciau net nauju klientu jums atsiunciau. : (savaitgali niekam paskambinti negali, joks darbuotojas nedirba!!! Apgailetina...
2018-02-14 16:46:29 IP 2i25110i
Almantas 2017-01-26 09:56:32
Konkurentų paistalai. Sutrikimų visur būna. Man labai užtenka greičio, o ir trikdžius šalina greitai. Laikykis ten Mindaugai:-)
Džiaugiamės, Almantai, kad esate patenkintas Magnetuko paslaugomis, bei sėkmingai rekomenduojate Magnetuko internetą savo draugams ir kaimynams! Stengiamės kuo labiau ir geriau atitikti jūsų lūkesčius!
2018-02-14 16:41:27 IP 2i25110i
salomėja umbrasienė 2017-01-04 10:25:30
Laba diena.
Sudarant sutartį, buvau informuota, kad už gruodžio mėn. paslauga bus nemokama. Dabar gavau sąsk 5.01eur. Kodėl?
Salomėja,
Dėkojame, kad naudojatės Magnetuko paslaugomis. Sąskaitų klausimais prašome kreiptis telefonu 8-600-21955 arba el. paštu: info@magnetukas.lt kad galėtumėme identifikuoti problemą ir padėtumėme ją Jums išspręsti. Nepamirškite nurodyti abonento vardo ir pavardės, adreso arba sutarties numerio.
Magnetuko kolektyvas
Labas Vakaras. Turiu gan nemenkų nusiskundimu šiuo Magnetuko internetu. Moku šesiolika eurų už tai už ką neturėčiau mokėti.Labai sulėtėjas interneto greitis. Jo sparta tikrai labai maža, nes namuos pajungti trys prietaisai o jis maksimaliai siuncia iki pusantro mebo per sekundę, o vakarais iš vis kartais nebeveikia. Ir moku už kitą žmogų. Bet nematau, kad jis būtų vertas tokios sumos. Jai galite sutvarkykite tas problemas, nes kituose tinkluose tokių nesamonių nėra kaip čia. Ačiū laukiu, kokių nors pataisymų arba tikrai labai gerų pakoregavimų, Savo, teikiama prekia. labos.
;)
NA tipas: sunkus NA data: 2016-01-26 Darb. inicialai M. A. Blaivumo/neblaivumo būklė: blaivus Įmonės pavadinimas: UAB "Magnetukas" Pavadinimas: Paslydo ir nukrito nuo kopėčių Pievų g. 11, K
2017-08-24 08:40:44 IP 12em5ac4
NA tipas: sunkus
NA data: 2016-01-26
Darb. inicialai M. A.
Blaivumo/neblaivumo būklė: blaivus
Įmonės pavadinimas: UAB "Magnetukas"
Pavadinimas: Paslydo ir nukrito nuo kopėčių
Pievų g. 11, Kauno raj., UAB "Magnetukas" kompiuterių tinklų technikas atlikdamas interneto suteikimo parengiamuosius darbus užlipo ant stogo pažiūrėti ryšio bokšto. Pamatęs, kad ryšio bokštas matosi prastai, kopėčiomis lipdamas žemyn paimti antenos su stovu, slystelėjo ir nukritęs nuo kopėčių sunkiai susižalojo.
salomėja umbrasienė
2017-01-04 10:25:30 IP 2i250v37
Laba diena.
Kur internetas ?☺ 2016-05-23 23:57:38
Kazkaip vakarais interneto nerasta pas mindaugeli
Apgailestaujame, kad susidūrėte su tam tikromis problemomis. Labai norėtumėme Jums padėti. Prašome kreiptis telefonu 8-600-21955 arba el. paštu: info@magnetukas.lt kad galėtumėme identifikuoti problemą ir padėtumėme ją Jums išspręsti.
Laimis 2016-04-26 20:10:33
Puikus internetas. Puikus aptarnavimas, kliento atzvilgiu. SIULAU IR REKOMENDUOJU
Sveiki, Laimi.
Džiaugiamės, kad mūsų paslaugos atitiko Jūsų lūkesčius, ir teigiamomis emocijomis pasidalinote internete!
vs 2015-12-03 18:56:40
Apgailetinas rysys.. Geriausiu atveju turesite 3MB/s, jeigu pasiseks. Netikekit paistalais, kad po metu jums prides 1MB/s. Jokiu budu neimkit brangesnio plano nei minimalus, nes mokedami daugiau negausite nieko geriau. Savo pazadu visiskai nesilaiko, taciau jeigu pradelsite sumoketi uz interneta bent 1 diena - iskarto jums prades piktybiskai atjungineti interneta. Stai tokia ta ragu ir kanopu kontora.
Sveiki, VS,
Nuo 2015-01-01 Magnetukas yra atnaujinęs interneto planus tiek esamiems klientams, tiek naujiems, ir jie skelbiami svetainėje www.magnetukas.lt. Norime pabrėžti, kad naujuose planuose nau nebėra mežesnio greičio, nei 5 Mbps. Kartu su atnaujintų planų paskelbimu - mes nebedidiname "pliusinius" planus turinčių vartotojų greitaveikos kas metai, nes visi nauji planai automatiškai yra su padidinta greitaveika nuo plano aktyvavimo momento. Kaip suprantu - Jūs esate Magnetuko klientas - tad Jums vertėtų kreiptis į Magnetuko administraciją el. paštu info@magnetukas.lt arba telefonu 8-600-21955 dėl plano atnaujinimo, kadangi pagal sutartį mes plano greitaveikos negalime keisti vienašališkai, kol klientas to nepaprašo. Esame tikri, kad įvertinus tai, jog Magnetuku naudojatės ne vienerius metus - galėsime pasiūlyti itin palankias sąlygas. Dėkojame, kad naudojatės Magnetuko paslaugomis.
Domas 2015-04-10 19:34:48
Sveiki, noreciau paklaust tarkim as noriu ant routerio kad pa portforwardinti, kad galeciau zaidimo serveri paleist ant kompiuterio, nu nueinu ant to savo ip ir ten ismeta du laukelius. Kaip defaultas turetu but abudu admin ir admin. Bet taip nera. Gal galit padet man? Gal atstatyti slaptazodi ar kaip nors
Sveiki, Domai.
Norėdami atidaryti tam tikrus portus (žaidimams, kameroms ar kitokiems servisams) - turite mums parašyti el. paštu info@magnetukas.lt savo sutarties numerį, abonento vardą bei pavardę, nurodydami konkretų portą, kurį pageidaujate atidaryti, bei IP adresą Jūsų vidiniame tinkle, į kurį tą Jūsų pageidaujamą portą reikia nukreipti - ir mes atitinkamai sukonfigūruosime Jūsų įrangą. Jei iškiltų papildomų klausimų - prašome kreiptis telefonu 8-600-21955 dėl detalesnės konsultacijos.
Kur internetas ?☺
2016-05-23 23:57:38 IP 5f4so8h3
Kazkaip vakarais interneto nerasta pas mindaugeli

Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: Pranciškaus Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Beirutą supurtė du galingi sprogimai, dešimtys žmonių sužeista
Beirutą supurtė du galingi sprogimai, dešimtys žmonių sužeista 08-04 19:54
Du galingi sprogimai, antradienį driokstelėję Libano sostinėje Beirute, sužeidė dešimtis žmonių, supurtė pastatus, o virš miesto pakilo didelis dūmų stulpas.
"Revolut" tobulina investicines paslaugas
"Revolut" tobulina investicines paslaugas 08-04 19:23
Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolis "Revolut" tobulina investicinių paslaugų teikimą.
"Vilniaus festivaliai" skelbia rudens koncertus
"Vilniaus festivaliai" skelbia rudens koncertus 08-04 18:55
Galėtum pagalvoti, kad "koronos" akivaizdoje VšĮ "Vilniaus festivaliai" žaidžia su ugnimi vieną po kito skelbdami išties įspūdingus koncertus rudenį. Vienas tokių – britų muzikos garsenybės...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 216,54 +5,62%
Coca-Cola 46,30 -1,99%