Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB M Capital

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "M Capital"

Atsiliepimai apie UAB "M Capital"

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB "M Capital"

Tikrai labai kompetetinga įmonė, siekianti savo tikslų, draugiška ir teikianti labai geras paslaugas. Rekomenduoju.
Realiai tai paaugliai, apie finansus nieko nenusimanantys, bando mokinti kitus. Jų veikla yra žalinga kaip ir kokio Kiguolio skiedalai apie skiepus ir mediciną. O ir tas pseudo visuomenės finansinis švietimas ir seminarai skirti tik tam, kad iš tų pačių finansiškai neraštingų žmonių išmelžtų paskutinius jų pinigus, įbruktų jiems visai nereikaligus kaupiamuosius draudimus, nes gerą komisą už tai gauna. Kekėjai, nieko daugiau.
Įmonė dengiasi finansų konsultavimu ir edukacija, nors gyvena iš sutarčių įbrukimo nenuovokiems klientams. Per mokymus ir seminarus pritraukia greitų pinigų ieškančius asmenis ir iš jų išsiurbia kontaktus, tada jiems nebereikalingus "praktikantus" paleidžia pasiėmę mokestį už seminarus.
Verta paminėti, jog "finansines konsultacijas" teikia neimdami mokesčio, nes didžioji dalis "darbuotojų" dirba pagal individualią veiklą, be finansinio išsilavinio ar maklerio licencijos. Ką jau kalbėti apie finansų išmanymą.

Taip pat meluoja apie alternatyvas jų siūlomiem investiciniam įrnakiam.
Kiekvienas gina savo interesus ir tai natūralu, taigi nusprendžiau ir aš išsakyti savo nuomonę pažiūrėjęs protingų video YouTube.
Lietuvoje, gamybos mažai, iškasenų nėra, likę pagrindinės verslo šakos, transportas, nes esam tranzitinė šalis ir perpardavinėtojai, anksčiau juos vadino spekulentais. O tokių verslininkų pas mus maždaug 60%. Nereikia būti finansų genijumi kad suprastum jog pvz kanalizacijos vamzdį nusipirkti pas mus kainuoja 50% brangiau negu pvz Lenkijoje. Kodėl? Nes, pirma jie sugebėjo nusipirkt licenzijas, pastatyti gamyklas ir kepti tuos vamzdžius, o mes sugebame tik pirkti iš jų ir perparduoti brangiau. Vat ir visa matematika. Ir taip beveik su viskuo. Šiuolaikiškai tai vadinasi piramidės, verslas ir panašiai. O pagal mane tai eilinė spekulecija kaip kažkada buvo gariunuose. Nieko naujo. Smegenų plovimas ir pinigų darymas. Aš labai norėčiau kad jie mane pakonsultuoti asmeniškai, apie atsidejima 10% o geriau 20%, kai 50% pajamų trūksta pragyventi. Ir po darbo eini skarbonkes renki, metalą, kad uždirbtų papildoma eurą. Ir nereikia pasakoti kad pats kaltas, neplanavai, negalvojai ir panašiai. Visa tai yra akių dūmimas. Vat kai tokie verslininkai pastatys nors vieną gamykla, sukurs darbo vietų, duos nauda valstybei, žmonėm ir uždirbs tuos milijonus pelno sau, tada aš juos gerbsiu, o dabar, spekulentai. Kupi, pradai.
Tik nesenai atradau šią įmonę, nes turbūt, kaip ir daugeliui šmėžuodavo ir kildavo asociacijos su NT veikla.
Tačiau pežvelgus puslapį susidomėjau, nes norėjosi geriau išmokti valdyti savo finansus, po pirmos konsultacijos supratau, kad galiu gauti kur kas daugiau. Dėkoju už suteiktas žinias apie mano asmeninius finansus
Didziausi s*****i pasaulyje, siulo praturteti, bet gaila to nebus...
Nešvaistykite laiko su šia įmone, buvau sakęs, kad manęs nedomina jų pasiūlymai, bet jie sar įkyriau skambinėjo ir klausė ar nepersigalvojau, ar tikrai nerūpi mano ateitis, po to užsimanė dar 10 draugų numerių. Žodžiu š*******o kontora, būkite atsargūs, daug šneka, tad būkit budrūs ir neišdalinkit savo santaupų kažkokiems sukčiams.
Finansų konsultantų įmonė, kurioje 99% konsultantų visiškai nieko nenusimano apie finansus.
Žmonės skunduose rašo skundus, o ne pagirimus, tad duodu suprasti, kad nekreipkite dėmesio į išpuoselėtas pagiras skunduose, taip daro tik tie kurie nenoka vertingo produkto sukurti... Dar vienas dalykas - jie berasčiai paskaitykite jų žinutes.
Ruta 2015-05-08 10:44:29
Labai gerai kad paminėjote šviečiamąją veiklą. per seminarą paminėjote, kad "simbolinis" mokestis yra dėl to, kad i seminarus neateitų konkurentai. Taigi dar vienas melas. Su kuo gi jūs konkuruojate šviečiamojoje veikloje?

o vienos didžiausių palūkanų tai čia kiek? 1, 25% metinių trisdešimčiai metų į priekį, kai ilgametė infliacija bent jau 2, 5%., Tai pasirinkusi jūsų siūlomą draudimą, užprogramuoju savo pinigus nuvertėti kasmetus po 1, 25%, vietoj to kad uždirbti?

ir kaip galima kalbant apie kvietimą "greitai ir gerai užsidibti" (žinant, kad pinigai iš niekur neatsiranda), bei kepant tiek "finansų ekspertų" per trumpą laiką, kiek nei viena švietimo įstaiga neparuošia, kalbėti apie kokybę ir gerą paslaugą?

Ir prašau manęs nekviesti i konsultaciją apie vertybes, nes melas ir žmonių klaidinimas man nėra vertybės
Ačiū
Rūta,
gal Jūs turite išsisaugojus tą straipsnį - http://spekuliantai.tv3.lt/bendravimas/forumas/getTopic/2448/1/mlm-principai-ii-pakopos-pf-geras-verslas-m-capital.

Nes dabar internete jo nėra.
Norėčiau perskaityt.

Dėkuj
Gana tų neveiksmingo savireklaminio žinučių šlamšto, M capital. Piramidžių amžius prabėgo, liko tik protknisystės ir "motyvavimai". Liūdna, bet jūs mirštat. Sėkmės. :)
Sveiki, vieną dieną draugas atsiuntė nuorodą į seminarą apie finansus, nes aš kuris laikas ieškojau kaip susitvarkyti savo finansines problemas, pirmasis seminaras į kurį nuėjau buvo apie pasyvių pajamų susikūrimą. Dar tą vakarą net nebūčiau pagalvojęs, kad seminaras kuris kainavo 10e taip pakeis mano gyvenimą. Pasinaudojau Žilvino patarimais ir pradėjau kurti pasyvius srautus, tai nenutinka per naktį ir to už tave nepadaro kiti žmonės, bet esu labai dėkingas šiai kompanijai, jos konsultantams, ypatingai Benui Pilipauskui, kuris visapusiškai padeda ir nuolatos skatina mokytis ir tobulėti. Ta diena, kai apsilankiau pirmajame seminare, apvertė mano gyvenimą aukštyn kojom, nors ir turiu dar skolų, bet dabar viskas juda tokia linkme, kokios ir norėjau, gyvenu gyvenimą, kuriame patiriu mažiau streso, galiu aiškiai susidėstyti savo tikslus, tiksliai žinau, kaip tą padaryti teisingai. Trumpai tariant esu labai dėkingas kompanijai M Capital, žaviajai Milanai už puikius jos seminarus, kaip mokyti vaikus, Žilvinui už pamokas ir žingsnius ką po ko daryti norint gyventi iš pasyvių pajamų, Arnui, kuris padėjo pažvelgt į save, savo vidų kitu kampu, perteikė žinias, kurios kainuoja ne vieną tūkstantį eurų už simbolinę kainą. Labai džiaugiuosi, nes tik tokie žmonės suteikia vilties ir toliau gyventi Lietuvoje, ir mokėti spręsti savo problemas, o ne bėgti nuo jų. Ačiū
Prieš kurį laiką dovanų gavau pakvietimą į Žilvino seminarą apie pasyvias pajamas. Pasiskaitinėjęs info apie įmonę užsukau ir čia. Neslėpsiu, neigiamų komentarų gausa sudarė ne kokį įspūdį. Kaip bebūtų, juk dovanotam arkliui į dantis nežiūrima. Tad vakar sudalyvavau seminare.
Ir ką dabar galiu pasakyti? Visų pirma, turbūt taip yra visur - naudą gavę bei laimingais besijaučiantys žmonės komentarų nerašo. Tai daro pagrinde niurzgliai. Iš kitos pusės, nenustebčiau jei tie komentarai - konkurenų darbas. Arba kokių greitų kreditų bendrovių atstovų - jei žmonės išmoks elgtis su finansais, iš jų biznio tikrai nekažkas teliks.
Dėkui Žilvinui už seminarą, už suteiktas žinias, akiračio išplėtimą, optimizmo pliūpsnį. Apie M Capital galiu atsiliepti tik iš geriausios pusės bei nekantriai laukiu kitų jų seminarų. Tikiuosi, jose užkelta kartelė nebus nuleista žemiau!!
Jeigu kalbesime apie tai, ant kokio pagrindo imones Lietuvoje stato savo versla, tai sia imone iskirciau pirmiausia. Del savo poziurio ne "daryti versla", o spresti problemas ir padeti kitiems. Jeigu vienos verslo imones jas sukuria, si imone jas sprendzia, bei sprendzia ne savo, o kitu imoniu padarytas klaidas. Jie atsakingai ziuri i ta, ka daro, ju edukacine ir konsultacine veikla padeda zmonems isbristi is tu problemu, kuriu patys sau zmones ar kiti konsultantai pridare. As raginu BUTINAI susisiekti su jais pasikonsultuoti del tokiu klausimu, kaip: finansu valdymas, busto kreditai, gyvybes draudimas, pensiju fondai, nes daznai zmones turi neigiamas patirtis is seniau, palikdami ta nusivilima siais irankiai visa likusi gyvenima, nors jie yra sukurti tam, kad padetu ir tarnautu zmonems.
Niekada nerašiau komentarų apie įmones ar jų veiklą, bet šiuo atveju tikrai noriu parašyti, kad žmonės nebūtų klaidinami. Su M Capital susipažianau prieš pusantrų metų taip pat pirmas seminaras kuriame sudalyvavau buvo "Būsto kreditai". Nuo šio seminaro prasidėjo tikrai nemažai gerų pokyčių mano gyvenime ne tik dėl to, kad aš ten susdalyvavau, o dėl to, kad susipažinau su fantastiškais lektoriais ir įmonės vadovais kurie yra 100 procentų profisionalai. Labai keista skaityti tokius komentarus kaip, kad M Capital nori apgauti ar prakišti darudimą. Iš savo patirties galiu Jums visiems pasakyti, kad tai turbūt išskirtinai vienintelė kompanija kuri niekada nieko nebando įkišti, o tuo labiau apgauti. Ši įmonė yra su pačiom aukščiausiom vertybėm ne tik profisionalumu, bet ir nuoširdumu. Ačiū M Capital, o ypač Arnui :)
RAŠAU ŠĮ KOMENTARĄ IŠ ASMENINĖS PATIRTIES, NES JAUČIUOSI SKOLINGAS ŠIAI ĮMONEI DAUGIAU NEI KELIS GRAŽIUS ŽODŽIUS. NESIVELSIU Į TOLIMESNES DISKUSIJAS, NES TAI BEPRASMIŠKA. TAIGI TRUMPAI...
5 skirtingi seminarai apie finansų valdymą, tiek asmeninį, tiek porų, tiek įvairiausių finansinių įrankių pritaikymą ir optimizavimą. Lietuvoje niekas to daugiau nedaro, o jeigu ir daro tai tikrai netaip profesionalei ir nuoširdžiai kaip M CAPITAL kolektyvas. Bent aš neesu buvęs. Tapau netik šios įmonės klientu, bet ir partneriu prieš tris metus dėl išskirtinės vertės. Vadovauju dviem savo įmonėms, taip pat kartu dirbu su šiuo kolektyvu partnerio teisėmis. Matau prasmę, matau laimingus žmones, kurie išeina po seminaro, kurie vėliau dėkoja asmeniškai po gerų konsultacijų, matau ir tų kurie neturi nuomonės, matau ir tų, kurie burbuliuoja. Juk negali visiems viskas tikti ir patikti. Čia kaip prekybos centre, gi neateini ir neperki visko kas ant lentynos, arba neini gatve ir nespaudi kiekvienam rankos. Atsirenki. Niekada gyvenime nesikoncentravau į neigiamus žmones. Jeigu nematyčiau prasmės šioje veikloje, tikrai negaiščiau savo brangaus laiko, kurioje paroje ir taip labai mažai. Labai daug ko išmokau per tris metus su šia įmone, tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle kas liečia finansus. Šiandien jaučiuose tvirtai tiek savo finansų valdyme, tiek savo įmonėse. AČIŪ jums visiems.
Super seminarai, tokio lygio lektorių nedaug Lietuvoje.
Tokio aptarnavimo ir detalaus paaiškinimo apie produktus Lietuvoje mažai kur pasitaiko. Nėra net ką lyginti su visokiais brokeriais, kurių tikslas ne padėti pasirinkti, o įkišti bet ką ir bet kaip, kad tik sau naudos gautų. Mcapital tikri savo srities profai!
Aciu uz seminara apie busto kreditus, buvo tikrai naudonga imformacija. Taip pat labai praverte asmenine konsultacoja jei ne tai butume tureje kur kas daugiau problemu bankuose. Vienas dalykas kas gal nelabai patiko, tai kad lektorius pats busto kredito nera emes.
NEPATARIU REMTIS DAUGUMOS KOMENTATORIŲ NUOMONE. KODĖL?
nesu šios įmonės atstovas ir kitaip susijęs su šia įmone, tiesiog teko susidurti, pasidomėti plačiau. Labai nuvylė toks komentuotojų neišprūsimas ir neargumentuotas kažkokių gandų skleidimas. Ar jūs, visagaliai, bailiai komentatoriai, besislepiantys po anonimais bent įsivaizduojate, kaip savo sapalionėmis kenkiate ne tik įmonei, bet ir patiems žmonėms, kurie išsigąsta ir galbūt nepasinaudoja suteiktomis galimybės prisiskaitę čia rėkiančių degradų... Arnas ir visa komanda, kaip ir visi protingi verslo žmonės - visų pirma dirba tam, kad gautų kažkokią naudą iš to, kad būtų kažkokia tai prasmė, o taip pat iš to savaime ganasi ir pagalba kitiems. Nejaugi jūs taip naiviai tikitės, kad kažkas ateis, pusvelčiui pažers milijoninių verslo idėjų ir jau kitą dieną įvyks stebūklas jūsų gyvenime? Naudokitės žiniomis ir pritaikykite sau, tada dirbkite tiek, kiek jie dirba, o ne verkite, kad iš dangaus nenukrito turtai ir jus apgavo. Nemeluokite sau ir kitiems, o mąstyti pradėkite.
Siaip tie seminarai yra neblogi, pateikia naudingos info. Bet yra minusas - pradedama maisyti tiesa su melu, tai paprastas zmogus gali ir pasiklysti. Gyvybes draudimas nera kaupimo priemone. Bet del dideliu komisiniu (stipraus marketingo) galiausiai tai yra iteigiama paprastiems zmonems. Buy term, invest the difference.
Tautvydas ir kristina rašo iš vieno IP, keista? Nieko naujo.
Kitos įmonės neturi tiek neigiamu komentarų, o čia jų daugiau nei reikia.
Jei žinotumete, tai teigiamus komentarus žmonės rašo labai retai, nebent kažkas paprašo.

Mano gera draugė dirbo pas juos, papasakojo man visus fintus.
Kiek ten profesionalų, kiek žmonių su tinkamu išsilavinimu? O gal visi ten iš gatvės? Aš manau kad jie renkasi pagal gabuma parduoti tuos draudimus ir tiek, kuo mažesnis IQ ir kuo didesnis EI/EQ, tai jiems svarbu.
Man asmeniškai tai labai panašu į tinklinis marketingą.

Kiek jie darbuotoju turi? 4-6, o konsultantų? Gal čia laikas VMI pasidomėti?
Rimta įmonė įdarbina visus savo darbuotojus, tai čia rimta įmonė?
Kiek metu jie norėjo buti lydėriais? Kiek? Jau 2016 metai, juokas ima.
Kažkaip ir Tautvydas ir kristina is to paties IP rašo teigiamus atsiliepimus :D
Neesu linkusi sutikti su Jurgiu. Buvau dvejuose seminarose ir patiko. Tikrai gavau geru patarimu. Tik reikia jais naudotis. Lektoriai saunus.
Konsultante su kuria bendravau taipogi daug zinanti.Tiesa sakant niekur tokios informacijos negavau nors ne pas viena finansu konsultanta teko buti.
Aciu kad esat. Grazi jusu misija;-)
Buvau seminare KĄ APIE BŪSTO KREDITUS IR FINANSUS TURI ŽINOTI KIEKVIENAS? Jis tikrai nevertas net tų 10 EUR. Iš 2 val. apie būsto kreditą buvo pakalbėta 15 min. bet nieko naujo ko nesurastum Google paieškojęs 5 min. Toliau buvo šmaikščiai ir nuotaikingai vedama prie to kad turime būti finansiškai saugūs ir ramūs ir PAGALIAU! :) - kaupiamasis gyvybės draudimas! :D Po to paskambino pakvietė asmeniškai konsultacijai pakalbėti apie BŪSTO KREDITĄ ir jo valdymą. Po malonaus pasisveikinimo ir 5 min. pokalbio apie būsto kreditą - šmaukšt!!!!! kaupiamasis gyvybės draudimas :D
Žmonės, neapsigaukit, šitai kontorai rūpi ne "edukaciniais principais šviesti žmones finansiniai klausimais" :D tikrai ne!
Jiems rūpi komisinis mokestis iš COMPENSOS už atvestą klientą.
Trumpai: jeigu domina kaupiamasis gyvybės draudimas - šitos įmonės darbuotojai jus įtikins pasirinkti COMPENSA paslaugas, tai geras ar blogas sprendimas - kitas klausimas (mano asmenine nuomone tikrai ne pats protingiausias būdas kaupti pinigus - netingėkit pasidomėkit yra tikrai geresnių), tačiau jeigu jums rūpi būsto kredito klausimai - NEŠVAISTYKIT PINIGŲ IR LAIKO.
Super gera brokere Asta Konopkiene, savo specialybes speceliste!!!
Nu cia Rutele gerai sudirbo vadova. Pirma pats isivelia i diskusija, tada sako negaliu veltis, tai kam veleis i ta diskusija? Normaliu imoniu seminarais nieks nesiskundzia, o jei pasiskundzia susisiekia su juo asmeniskai, issiaiskina, jei tai nepavyksta grazina pinigus ir pan... O cia skundu skyriui diskusijas veda, loxu kontora....
Arnas 2015-05-08 11:18:22
Rūta, negaliu veltis į diskusiją internetu, nes Jūsų surašytame tekste yra fakto klaidų ir naudojatės labai senais šaltiniais. Bet taip pat suprantu, kad kažkas Jus stipriai supykdė. Atsiprašau, kad ir kas tai būtų. Žinodamas kas sukėlė neigiamus jausmus, galėčiau padėti išspręsti, tačiau taip pat gerbiu Jūsų nenorą gilinti į šį klausimą.

Arnas
Kur jus matote fakto klaidų?
o informaciją galiu ir naują pateikti, tiesiog įdėjau senesnę, kad matytūsi įkūrėjo vertybės, kurios netgi labai spinduliuoja įvairiais spinduliais.

Arnas
Arnas 2015-05-08 08:37:03
Ačiū, Rūta, kad parašėte ir domitės mūsų seminarais. Kilus klausimams visuomet atsakysime. Turėdamas kontaktus, pasiūlyčiau ateiti konsultacijai. Ne tam, kad parduoti ką nors, o tam, kad suprastumėte, kokiomis vertybėmis remiamės veikloje.
Dirbame edukaciniais principais, šviesdami žmones finansiniai klausimais, todėl mums svarbu, kad kiekvenas gautų adekvačią ir išsamią informaciją. Seminaruose mes pateikiame nešališką informaciją apie finansus ir, kaip reikia rinktis įvairius finansinius įrankius. Garantuotų palūkanų gyvubės draudimai nėra nei geraiu, nei blogiau už investicinius, tiesiog tenkina kitokius kliento poreikius (vienas - skirtas kaupti, kitas - investuoti).
Tai, kad klientams siūlome Compensa produktus yra mūsų sąmoningas pasirinkimas susijęs su mūsų vertybėmis. Compensa siūlo vienas lanksčiausių sąlygų su vienomis didžiausių garantuotų palūkanų. Aš pats savo draudimui esu pasirinkęs Compensa. Straipsnis, anaizuoja draudimų sąlygas, kurios jau yra pasikeitusios ne tik Compensoje, bet ir kitose analizuojamose bendrovėse.

Arnas Markevičius
M Capital direktorius

Ačiū
Ruta 2015-05-07 23:00:13
ar seminarai, kuriuose sakoma, kad pasiūlysime geriausią variantą, o po to siūlomas prasčiausias, nėra žmonių klaidinimas? Kalbu apie aiškinimą, kad garantuotos palūkanos labai gerai (kas irgi abejotina), o po to siūlomas Compensa draudimas, kurio sąlygos prasčiausios rinkoje

Arnas Markevičius
M Capital direktorius
Jolita,
Esu vienas iš M Capital vadovų. Jei Jums nepavyko susisiekti su Maksimu, ar bandėte tiesiog paskambinti mums į įmonės telefoną ar rašėte kokį el. laišką?
Supraskite, labai sunku spręsti problemas, jei apie jas net nežinome.

Mieli lankytojai. Aš manau jog jauni įmonės vadovai - privalumas. Visiškai nesutinku jog jaunas vadovas yra kvailas, ar nemokantis vadovauti bei siekti sėkmingo verslo. Su praktika bei kasdien papildant žinių bagažą įmonės įgauna pasitikėjimo bei tobulų rezultatų. Didžiausios aferos ir vyksta tose įmonėse kur, niekuo nesidomintis ir atbukę nuo pinigų senbuviai vadovai. Aš tik už jauną vadovybę.Su jaunais vadovais galima pasitarti bei išreikšti savo pasiūlymus.
Jolita,

ko jus stebites? Ar vakar esat gimus? Taigi ten 5 darbuotojai 20-25 metu amziaus. Vaiku darzelis, o ne finansines paslaugos.
esu labai pykta jusu darbuotoju maksimu kalasnikovu, nes savo klijentus palieka nezinomybeje, neatsako i skambucius tik daug zada bet nieko nedaro.nesuprantu kaip tokie zmones isvis gali dirbti toki darba, maniau kad cia klijentas yra vertinamas.prasau vadovybes atkreipti i tai demesi ir atsisakyti tokiu darbuotoju, tokie zmones negali dirbti sito darbo.

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Pažaislio g. 6-1, LT-45362 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; draudimas; finansai.
360° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUS Mokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
JAV teisėjas užblokavo draudimą parsisiųsti "WeChat"
JAV teisėjas užblokavo draudimą parsisiųsti "WeChat" 09-21 08:15
Vienas federalinis teisėjas sekmadienį užblokavo JAV vyriausybės draudimą parsisiųsti kinų socialinės žiniasklaidos programėlę "WeChat", likus vos kelioms valandoms iki tokio draudimo įsigaliojimo.
Informacijos apie įtartinas bankų operacijas centre – HSBC ir "Standard Chartered" 09-21 07:49
HSBC ir "Standard Chartered" akcijos Honkongo biržoje pirmadienį smarkiai krito po pranešimų, kad šie ir dar daugiau bankų beveik du dešimtmečius pervedinėjo didžiules sumas įtariamų neteisėtų...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?