Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LLVI Invest, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie LLVI Invest, UAB

Anonime Anonimaite
2020-10-26 12:04:20 IP 66euuf7e
Teko prieš mėnesį mašdaug '' pasilabinti'' su konsultante kuri taipogi įsitempė į vidų ir net neklausė, kai buvo sakoma, kad neturiu laiko. Taigi eilinė istorija, pradėjo girti apranga, striuke, džinsus, daug kartų teiravosi ką dirbu, kuom užsiemu (nustatyti ar žmogus turės pinigų pirkti jų brukama š) Esu jauna 22 metu mergina kuri neturi jokių problemų su oda, naudoju tik natūralios sudėties veido priemones, išvardinus kokias ir kokia veido priežiūros rutina, vis kalbėjo tapati, kad viskas yra blogai, kad ne taip reikia prisižiūrėti veido odą, kartojo po kelis kartus tapati per tapati nes neturi ką pasakyti apart savo tų kelių frazių apie jų stebuklingo poveikio kremus kurių man visiškai nereikia, nes veido odos būklė puiki. Uždavinėja nemalonius, asmeninius klausimus, primiktinai bruka į rankas laikyti ir apžiūrėti tas priemones, padedu ant stalo ir vel bruka į rankas, akys išsprogę matau, kad nebežino kaip '' pribružinti'' tai gali gale atbėga su skaičiuotuvu ir skaičiuoja kokias nuostabias nuolaidas gaučiau tik dabar ir šiandien jeigu su mokėčiau 200 eu už visas jos parinktas priemones. Beabejo dėjo tuos scrubus ir bandė įrodyt kokia nešvari veido oda, iškart galima pastebėt ir iš kitų atsiliepimų, kad tie '' nešvarumai'' tiesiog kremo konsistencija kuri vėliau sušokinėja į gabaliukus palikdama nešvarios odos įspūdį. Taigi malėsi su skaičiuotuvu, sakiau, kad pagalvosiu dar, tada atbėgo su superine dovana kuria gaučiau, kažkokią kaukę paakiams stebuklinga kurios vertė 20eu bet man jei dabar viską pirksiu padovanos, nepadėjo įtikinti manęs ir tai.. Tai pasakius, kad visgi aš jau norėčiau išeiti pradėjo prašyti, kad palikčiau DEPOZITA :D pasakius, kad neturiu nei kiek pinigų, paklausė ar galėtų kas nors paskolinti :DD na finiše smagiai pastebėjus šį marketingo cirką, išėjau ir kontaktus išmečiau į šiukšledeže. Labai gaila žmonių kuriem užtenka pagirti jų, daiktus, išvaizda, pablevyzgot apie individualias stebuklingas nuolaidas ir žmonės puola pirkti. Už tokius pinigus grynu gryniausias kelnių movimas vidurį baltos dienos :) niekas nepadarys jūsų odai norimų stebuklų, viskas priklauso ne nuo kremukų, o nuo mitybos, sveikatos priežiūros, ir tikrai nereikia išleisti šimtais, kad džiaugtis gražia oda. Yra begalės natūralių gerų produktų kurie nekainuoja daug arba dar geriau jei išmoksite namuose patys pasigaminti tuos visus scrubus, tikrai nėra sunku, jūsų oda jums padėkos :) sėkmės neužkimbant už tokių '' verslininkų '' patikėkit kuriems nerūpite nei kiek, rūpi tik ištraukti iš jūsų pinigus.
Patenkinta ir laiminga
2020-10-16 17:49:48 IP 2eehh2sa
Tikriausiai mano atsiliepimas paskęs tradicinio mūsų tautos piktumo jūroje, bet vis parašysiu.
Užsukau čia palikti tik trumpą ačiū, bet jaučiu, kad reikia parašyti daugiau.
Anksčiau turėjau šios įmonės Premier kosmetikos, susipažinome parodoje. Po to kažkaip pasimiršo, nors ir labai patiko. Neseniai Vilniaus Akropolyje vėl patraukė mano dėmesį labai maloni mergina ir žinokite seniai aš neturėjau tokio malonumo parduotuvėje - kai konsultantas tave mato ir girdi, kai niekur neskubą, kad tik greičiau klientas ką nors pirktų, ar nepirktų ir dingtų iš akių. Pardavėjas, kuris pasiruošęs leisti saugiai išbandyti kad ir ką dar norėtum - tai mūsų laikais retenybė. O aš iš tų įkyrių ir nepatogių klientų, kuris jautrus viskam - kvapams, ingredientams, kol visko neišklausinėsiu, neperskaitysiu, neišbandysiu, neapmąstusiu, niekada nepirksiu. Taigi, taip, praleidau daug laiko parduotuvėje ir nesigailiu nei vienos minutės to laiko. Ir žinot ką, net nieko neįsigijau tą dieną, norėjau įsitikinti, kad nauja išbandyta priemonė tinka mano odai. Tačiau mene vis vien išlydėjo su šypsenomis. Nesusilaikiau, grįžau pirkti po kelių dienų, nes taip, priemonės tiko! Prisiminiau vėl savo meilę Negyvąjai jūrai - rezultatas net bandymo buvo geras ir daug žadantis. Ir vėlgi, tai ta reta vieta, kur save mylinčiai moteriai norisi grįžti ir pasijusti pasaulio bamba vėl, mums visoms to reikia kartais. Jaunas, profesionalus kolektyvas, lenkiu prieš Jus galvą ir širdingai dėkoju, kad pakalbinot ir priminėt apie savo kosmetiką!
Labiau bauginančio, erzinančio žmogaus, nei šios Kauno Akropololyje esančios "salelės parduotuvės" konsultantės turbūt nesu sutikusi. Kalba be sustojimo, uždavinėja labai labai asmeninius klausimus. 4 kartus paklausė koki darbą dirbu, kažin koks jai skirtumas ką as veikiu, tai su jos siulomom nesąmonėmis visiškai nesusiję. Kai jau baigė aiškintis apie mano asmeninį gyvenimą, ant riešo užtepė kažkokį valomą gelį (ar kažką panašaus) tepdama ta nesąmonę ji pradejo aptarinėti mano odą. Pradėjo girti kaip as gražiai pasidažius, kokia graži mano oda ir bla bla bla... Tačiau besigirsama kokia ji gera kosmetologė ji man pasakė, kad esu sausaodė, nors mano oda yra ypač ypač riebi ir tai tikrai matosi.. Galų gale ji nuvalė nuo rankos ta "stebuklą" ir parodė kiek mano ranka turi nešvarumų. Nusijuokus as pasakiau, kad pries mazdaug 3 valandas kūną sveičiau su kūno sveitikliu todėl tai tikrai nėra negyvos ląstelės. Konsultantė pasimetė kazka neaiškaus pasakė ir toliau pradėjo aiškinti koks geris tai bus mano veidui. Galiausiai pasakė kad šis stebuklas kainuoja TIK120 eurų. Lyg to dar būtų negana ji man pasiule "nuostabų tonikiuką" uz 70 eurų, tačiau dar pranešė, kad man labai pasisekė todel ji man "tonikiuką" nemokamai padovanos jei pirksiu nesamonę už 120 e.
Žodžiu linkiu niekam neužkibti ant kvailų "salelės parduotuvės" konsultančių ir tuo labiau nenusipirkti ypač prastų produktų už neadekvačią kainą:)))
Noriu palikti skundą apie Premier kosmetiką ir konsultančių nekvalifikuotą elgesį. Parduotuvė yra įsikūrusi Vilniaus Akropolyje. 2020 m. Rugsėjo 19 d. aš praeidama pro Akropolį tiesiog koridoriuje buvau užkalbinta Premier konsultančių (abejoju, kad profesionalios kosmetikos kompanijos leidžia sau taip žemintis ir užkabinėti praeivius ir grūsti savo prekes). Užėjau, nes norėjau pasižiūrėti tik. Tai pradėjo iškart mano odą aptarinėti konsultantė "iš akies". Nedezinfekavo rankų ir pradėjo teplioti man ant rankos veido skrabą. Po to siūlė visą laiką savo prekę, tada užtepė ant veido skrabą. Ant antros veido pusės atsisakiau, nes jau nepatiko elgesys ir prekės intensyvus siūlymas. Konsultantė plius pasakė, kad yra menininkė, supratau, kad pakliuvau ne į kvalifikuotos kosmetologės rankas. Visgi, įsigijau prekę, nes ją buvo pirkę užsienyje pažįstami. Po valandos įvyko stipri alerginė reakcija... tempė odą, ji paraudo, buvo skaudu priliesti, pylė karštis. Nusprendžiau net neišimti nusipirktos pakuotės. Parašiau apie reakciją tą patį vakarą Premier Baltic LT per messenger - jie neatrašė. Jau kitą dieną, nepraėjus net parai, su savo sužadėtiniu geranoriškai grįžom į parduotuvę, prašydami grąžinti naują, nepažeistą prekę, kuri net iš maišelio buvo neišimta. Jiems net nerūpėjo, kad man nuo jų buvo blogai odai, tai kategoriškai pasakė, kad nepriims prekės, net nepasižiūrėję, kad ji maišelyje gulėjo net tuo pačiu kampu, kaip įdėta jų pačių, nes tik jie lietė ją. Tada konsultantė pasiūlė parašyti jų direktoriui laišką. Nusiunčiau su fotografijomis. Atsakymo negavau. Parašiau į jų facebook puslapį, jie vėl neišklausę situacijos, pradeda pasakoti, kad negalima grąžinti prekės, nors ji sveika ir pagal jų įstatymą, kurį davė nusifotografuoti parduotuvėje - leidžiama grąžinti neliestą pakuotę. Finale yra taip. Nusipirkau prekę už 77 eur (savavališkai konsultantės parduota pigiau, nes tikroji kaina 110 eur), kuri buvo nepaliesta, nes jos net nebandžiau po nekvalifikuotos konsultantės, kuri nedezinfekavo rankų ir parinko priemonę ne pagal mano odos tipą. Ėjome aiškintis labai geranoriškai jau kitą dieną, bet konsultantės yra tikrai įžūlios. Liepė parašyti prašymą, bet ir į jį neatkreiptas dėmesys. Po prekės įsigijimo praėjo dvi dienos ir įmonė nereaguoja. Jiems nerūpi žmonių sveikata, tik įgrūsti prekę. Niekada neleiskit liesti veido žmonėms, kurie net nėra kosmetologai, o jais apsimetinėja. Išleisti pinigai. Bet blogiausia, kad siaučiant covid kažkas tau nutempia kaukę, nesilaiko higienos normų, o po alergijos net nearsiprašo. Parenka tai, kas netinka tavo sveikatai, nes konsultantės yra tik mėgėjos, neturi kvalifikacijos.
Na tas žydiškas marketingo tipas kai prikiša tau prekių už 215 eur., bet tipo kaip tau mano drauge tai viską atiduosim už 110 yra tisiog apgailėtinas. Būtent tai mane ir atbaidė pirkt. Aišku tada pasipylė, kad tokia akcija tik šiandien, nes kažkur išvykusi vadovė ir tik kol jos nėra gali padaryt tokią nuolaidą, o daugiau gyvenime tokios nesulauksiu.:D Gero produkto tokiais varganais marketigo sprendimais kišt nereikia.;)
Nemaloniausios 40 min. mano gyvenime...

Įsitempia į savo salelę ir jau per pirmąsias minutes, prisilenkus prie veido, nustato odos tipą, kaip dažnai dažaisi (netgi kokiomis dienomis woooow).

Nei vienai sekundei neleidžia įsiterpti, nes jos skleidžia labai naudingą informaciją (kalba tą patį per tą patį "nėra jokių sulfatų"... ir po 5 min. vėl kartoja tą patį, nors ir akivaizdžiai matosi, kad jos nežino tikrosios sulfatų reikšmės ir paskirties).

Buvo aiškiai pareikšta, jog jeigu ir toliau naudosiu dekoratyvinę kosmetiką iš: Eurokos, Drogas, Douglas ir t.t. nepastebimai greitai susigadinsiu savo "odos reljefą" ir savo veido odą galėsiu išgelbėti tik antibiotikais ir jos man jau nebegalės padėti. (no fu**ing way... dar tegul pasako, kad po mėnesio užsilenksiu...)

Uždėjus savo pilingą ant rankos, kur akivaizdžiai lupasi oda, nes buvo nudegta ant saulės pradeda isterišku balsu komentuoti, kokia apleista oda yra, kaip yra nesirūpinama ja ir kaip iš viso įmanoma taip gyventi. (Realiai pasijaučiau, kaip iš gatvės atėjusi valkata.... ant kurios rėktų, jog nesiprausta pusę metų ir yra labai pasišlykštėjusi manimi)

Nepaisant visos isterijos ir pasišlykštėjimo, konsultantė netikėtai prisiminė, jog jai reikia kažką parduoti. Taigi kiša tą patį pilingą (50 ml.), kurio kaina siekia 100 Eur. Bet jus taip nenustebkite. Šio pilingo užtenka netgi metaaaams. Ir be to šis produktas yra patvirtintas mokslininkų ir dermatologų. Tiesiog woooow. Paklausus tikslesnės informacijos apie dermatologus ir mokslininkus buvo nutylėta.

Na ir žinoma kosmetika yra iš Amerikos. Argi tai nenuostabu? Iš pačios Amerikos. Paklausus iš kur tiksliau - tyla.

Galvojote pasiūlys vieną produktą ir viskas? Ogi ne. Reikia dar ir toniką pasiūlyti už 70 Eur. Bet jus taip neišsigąskite. Nes pasirodo, kad būtent šį ryta (taip, taip prieš kelias minutes) jai paskambino akcininkai, kurie jos žiniomis yra iš Izraelio. Ta prasme patys akcininkai iš IZRAELIO paskambino konsultantei aka kosmetologei, dermatologei, mokslininkei irrrr būtent šią dieną, būtent man leido suteikti nuolaidą t.y. Padovanoti prieš tai minėtą toniką už 70 Eur. Argi nenuostabu? Specialios nuolaidos būtent tada, kai aš atėjau. Ta prasme wooow. Aukštas pilotažas.

Na ir žinoma pabaigai, desertui toks saldesnis dalykas. Pasakius, jog lankausi pas kosmetologę ir iš jos perku priemonės, konsultantė nieko nelaukdama ėmė šmeižti visas kosmetologes, jog jos yra "marketingo vergės" arba dar geriau "aferistės, kurios nesaugo jūsų odos ir nori naudos tik sau". (Ta prasme... Tikrai wow ir tikrai įspūdinga)

Galiausiai tai tik įrodo "ko tik nepadarysi, kad eiliniui žmogui prastumti kremuką už 100 euriukų"

Pabaigai norėčiau palinkėti sėkmės taip puikiai bendrauti su klientais (tiesiai jiems prieš akis juos žeminti) ir taip įgyvendinti iškeltų pardavimų tikslus.
Konsultantės kaip lapės stengiasi įkalbėti, kad tik pirktum, neleidžia nei žodžio pasakyti, negerbia, nes nekreipia kas yra sakoma.Neturiu aš raukšlių. Užkalba kad tik pirktum, su savo ale nuolaidom, nors visiems vienodos tos nuolaidos. Būtų gerai, kad padarytumėte grąžinimo galimybę, nes dermatologė patvirtino, kad nėra pas mane raukšlių..
Konsultantes isvirtusiais papais? Ar bent priziuri ka jos ten devi? Eina ir kabina vaikinus, vyrus, nepadoriai kalbina, truputi turekit mandagumo, bendraukit su klientais kaip su klientais, o ne kaip su “draugeliais”.
Klientė 2019-11-23 19:04:20
Labai nemalonios pardavėjos. Įsitempė, išpeikė mano veido odą ir tepant savo neaiškią kosmetiką, pasakė, kad mano veido oda murzina, kad tikriausiai nelabai plaunu veido. Like WTF? Kas apmokina tas merginas? įžulu, baisu ir niekam nerekomenduoju!
Žinote, ir man panašiai pasakė.

Ir mane įsitempė:DDD, veido odą pavalė valomuoju geliu ir sako nustebusiu balsu: gal neturit vandens, kad tokia oda nešvari.

Be to, labai įkyrios pardavėjos, tiesiogine prasme įkišo du produktus, kurių nenorėjau imti. Pati kalta, kad įbruko, bet...
Na, produktais nenusivyliau.
As bandziau sia kosmetika ir begalo esu patenkinta, kad paneles mane uzkalbino!
Nustebino konsultančių įžūlumas. Įsitempia į savo salelę, neužsičiaupdamos šneka ir net negirdi kaip sakau kad neturiu laiko, išteplioja rankas savo neaiškiais kremais be mano sutikimo ir neduoda kuo nuvalyti, išpeikia mano 22 m. trūkumų neturinčią odą, tada gražiausia - pasiūlo pirkti kremą už 100 EUR ir atsinešusios skaičiuotuvą ima skaičiuoti, kaip man apsimoka! Nejuokaukite su tokiais "verslais" Lietuvoje, nes ne ten kvailių ieškote. Siūlau pagalvoti, kokią jūsų įmonė daro gėdą Izraeliui ir visiems pasaulio žydams - teko ten lankytis, ir niekas ten tokiais apgaulingais metodais neprekiauja.
Sveiki, noriu įspėti žmones, kad neapsigautų šita kosmetika, ji ne visiems odos tipams tinka, man panaudojus šveitiklį, veido odą degino porą dienų. Konsultantės kaip lapės stengiasi įkalbėti, kad tik pirktum, su savo ale nuolaidom, nors visiems vienodos tos nuolaidos, tik šiaip žmogus imi ir nusiperki, nes galvoji, gal tikrai kitoks tas šveitiklis, nei velnio. Būtų gerai, kad padarytumėte grąžinimo galimybę, nes labai nusivyliau.
Kosmetika naudoju daug metu.Pardavejos labai malonios, demesingos.Siais laikais kosmetikos pasirinkimas dudelis, bet tik grazus aprasai.Sioje parduotuveje galima isbabdyti viska, specialistes skiria daug demesio.Visa laika snagu praeiti pro sia parduotuve !
Dirbau šioja kompanijoja ilga laika. Buvau labai patenkinta kosmetika su kuria dirbau ir kuri man pačiai patiko. Labai patenkinta buvau vadovais ir savininkais, skiria labai dideli demesi darbuotojui. Konkurecingas ir visada laiku mokama atlyginimas, priedus prie atlyginimo, gaudauvau dovanu kosmetikos kas labai smagu. Lankstus grafikas kuri galejau derinti su studijomis. Darbas labai įdomus kuriame įgyjau daug patirties, daug visko jame ismokau naujo.
man teko apsipirkti kaip tik, kai savininkas pats iš Izraelio buvo atvykęs. Na, malonesnio kontakto ir dėmesingesnio nesu turėjusi. Mane tikrai girdėjo, iš pradžių labai daug visko prisiūlė, bet kai pasakiau, kad negalėsiu šiandien visko įsigyti tikrai nebuvo jokio spaudimo ar piktų komentarų nei iš jo, nei iš jaunųjų pardavėjų. Atvirkščiai, mes kartu parinkom produktus tuos, kurie man labiausiai gali padėti su tomis problemomis kurios mane labiausiai erzina. Ir taip, gavau papildomą nuolaidą, kurią man suteikti galėjo tik pats savininkas, bet nematau čia nieko keisto, juk bet kur kai pats savininkas būna atvykęs, atkreipdamas dėmesį į situaciją jis tikrai leidžia pasiderėti klientui. Taip, tikrai keistas stabdymo būdas, bet keistas jis tik mums, lietuviams. O kai pasikalbėjau su savininku tai čia yra nereali verslo strategija, orientuota būtent į klientą, kad mokėtumėm tik už patį produktą o ne kokiai aktorei už reklamą, kad ji jų produktus pareklamuotų, todėl stabdydami žmones jie ir palaiko žinomumą apie save. Kaip bebūtų, tikra džiaugiuosi, kad susipažinau su šiais produktais. Ir kažkaip manęs neerzina, kad dabar kai praeinu pro šalį su manimi sveikinasi, atvirkščiai, labiau Europietiškai pasijuntu negu kad kai visi bijo galvą pakelti :)
Nuostabi kosmetika! Daug metų naudojosi šiuos įmonės siūloma kosmetika, ir ji išties nuostabi. Ir nežinau kaip kam, o man sekėsi tik su labai maloniomis ir profesionaliomis darbuotojom bendrauti! Jei kažkada tai manęs nebūtų sustabdę ir pasiūlę išmėginti, tai iš nežinojimo ir nebūčiau išmėginus šių produktų, o akių produktai ir vaido kaukės ir kremai, kuriuos naudoju jau ne vienerius metus tikrai verti kiekvieno euro sumokėtų už juos. Labai rekomenduoju!
Dirbau šitoje įmonėje daug metų. Grafikas puikiai suderinamas su paskaitom. Puikus kolektyvas, jaunas, energingas ir draugiškas. Atlyginimas motyvuojantis. Darbas nelengvas, bet kas nori užsidirbti ir žinoti už ką uždirba pinigus siulau išbandyti save.
Labai, labai nemalonu ieiti i sia parduotuve.Ikyrios pardavejos, negalima ne pro sali praeiti.Pirma ir paskutini karta lankiausi parduotuveje, nes sugaisau daugiau nei 20 minuciu, ispeike mano oda (man 22 metai), o kai suzinojo kad emigrante ir atsisakiau pirkti, pradejo meluoti kad drauge (bendradarbe) dabar pietauja todel tik man kol ji nemato viska parduos pigiau (net absurdiska), o kai pradejo ikyriai klausineti, kodel nenoriu pirkti, juk pinigai yra uzdirbami, jums tikrai tikrai reikia tos kaukes - atsisveikinau.
Pradejau dirbti sioje imoneje pries 10 metu (tada tai buo imone su kitu pavadinimu), isdirbau apie 2 metus. Galiu pasakyti tik ACIU savininkams ir visai komandai. Gavau neikainojama darbo patirti. Visi darbinio proceso minusai jau senai pasimirso, liko tik geri prisiminimai. Savininkai yra tikrai nerealios energetikos zmones, kurie visada padeda ir dalinasi savo patirtimi.
Labai nemalonu praeiti pro Premier parduotuvę, tiesiog erzina, gadina nuotaiką. O čia dažnai tenka vaikščioti, nes gretimai dirbu patI, kiek įmanoma, stengiuosi eiti pro kitą pusę, kad aplenkčiau šią parduotuvę. Mielieji darbdaviai, leiskite mergaitėms bent "saviems" neįkyrėti, ir kaip iš viso galima dirbti tokį darbą, dauguma juokiasi, bėga į kitą pusę.
Tiesiog norėjau pasakyti, kad turite taisyti, keisti savo bendravimą su klientais, jis yra nemalonus. Taip tik atbaidote žmogų.
Super kosmetika ! :)

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Tauperiai
AMWAY produktai

Adresas: Rotušės a. 14, Rinkūnų k., LT-62161 Alytus.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; chemijos pramonė, gaminiai; kava, arbata; kosmetika, parfumerija; maisto produktai; sveiki produktai; valymo priemonės.
Visi AMWAY produktai parduotuvėje >>> www.AmerikaNamuose.lt AmerikaNamuose.lt tai greitas ir patogus būdas įsigyti mėgstamus AMWAY produktus tiesiai į namus, paštomatą ar paštu. AmerikaNamuose.lt tai Jūsų vartai į AMWAY pasaulį

Verslo lyderių apdovanojimai: dešimtąkart išrinktas Metų CEO
Verslo lyderių apdovanojimai: dešimtąkart išrinktas Metų CEO 10-27 13:55
"Verslo žinios" apdovanojo Metų CEO – vadovą, sukūrusį daugiausia vertės visuomenei, darbuotojams ir akcininkams. Šiemet laurus nuskynė Tomas Okmanas, programavimo UAB "360 IT" direktorius ir...
Ten kur karantinas – VMI bei "Sodra" dirbs tik nuotoliniu būdu
Ten kur karantinas – VMI bei "Sodra" dirbs tik nuotoliniu būdu 10-27 13:38
Nuo trečiadienio, spalio 28 d. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Telšiuose, Šilalėje, Trakuose ir Širvintose Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) ir "Sodra" visas paslaugas teiks tik nuotoliniu būdu...
Trečdalis "Metų automobilio" konkursantų – elektromobiliai
Trečdalis "Metų automobilio" konkursantų – elektromobiliai 10-27 13:22
Antradienį Vilniuje paskelbtas 24-ųjų "Lietuvos metų automobilio" rinkimų startas, konkurse dalyvauja 30 skirtingų automobilių modelių.

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?