Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę LitRed, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę LitRed

Atsiliepimai apie LitRed, UAB

Keleivių, siuntų, krovinių pervežimas maršrutu Lietuva – Danija – Lietuva
Parašyk savo nuomonę apie LitRed, UAB

Puikis ivertinimas keliaujant su Litred. Nepaveda ir paimant ir pristatant. Nebuvo taip, kad pazadetu ir neatvaziuotu. Patogus mikroautobusai. Rekomenduoju.
Įmonėje dirba nesąžiningi asmenys, prašė sumokėti grynais, atsisakius to padaryti, pasakė kad prisidės pvm, o sutarta kaina kita, atsisakius sumokėti daugiau įmonės vadovė pasiuntė na.... Smagu.
Kelione puiki, gera proga pasizvalgyti keliaujant pro autobusiuko langus.
Vairuotojas stoja kas 2-3 valandas degalinese, kas yra gana patogu.
Kelione vertinu gera.
Siaubinga kelione, autobusas skarbonke, smirda, viskas isluze, o tokia grazi reklama su pusnaujais mikriukais. Atvaziavo pasiimti 3 val. nakties, vairuotojas vos gyvas, prisieme girtu keleiviu ir leido jiems ten toliau uzti. Niekada daugiau, net nenuveza iki namu kaip zadeta, o pinigus ir nemazus pinigus lupa.
Siunta Danija pasieke kuo puikiausiai. Kaip ir buvome sutare, siunta pristate sekancia diena per pietus.
Naudosimes dar ne karta, aciu!
Kuo silciausi atsiliepimai apie Litred imone pirma del puikiu mikroautobusiuku, kurie pasirode patogus bei komfortiski viduje, atsilenkia visos sedynes, ziuri video filmus keliones metu. Patiko taip pat ir organizavimas keliones. Turiu su kuo lyginti is savo patirties, tai dar karta parodo, kad vaziuosi pigiai, bandysi sitaipyti 20 euru o patirsi tikra kosmara!!! Patariu kitiems ir ateityje tikrai naudosiuos Litred paslaugomis. Ignas
Nežinau iš kur tiek teigiamų komentarų, bet aš apie šią firmą taip nemanau..... Žinau kas su jais važinėja jau ne vieneri metai, ir vargsta dažnai..... Tai autobusiukai jų genda ir ne po vieną kartą...... tai tampo po daugiau nei 24 val veždami iš Vilniaus į Daniją..... kol išvežioja visas siuntas tai žmonės pravežiojami po pusantros paros ir būna net daugiau..... O juk yra tokių kuriems nuo ilgo sėdėjimo kelių sąnarius sukt pradeda, kas be ko nuo tiek valandų viską skaudėt pradeda...... jei mažiau žmonių susidaro neveža. Gerų atsiliepimų turiu apie "Greiti Europoje", puiki firma, truputį gaila iš Vilniaus neima, tik iš Kauno arba Alytaus, tad Vilniečiam nėra taip patogu :) Bet veža gerai, gedimų kažkaip nepasitaiko, nuveža greitai ir be jokių problemų :)
Asmeniskai dekoju siai imonei uz sekminga mano ir viso turto perkraustyma su sofom, lovom, kedem ir motociklu is Danijos i Lietuva.
Geras kontaktas viso pervezimo metu. Dar karta aciu!
Agnius
Geri ir teigiami atsiliepimai nuo musu seimynos. Keliaujame vieni pas kitus tarp Danijos ir Lietuvos, visada smagios keliones. Laukiame kitu kelioniu!
Kiek teko bendrauti su vairuotojais labai viskas šaunu savo darbą atlieka puikiai. Tačiau įmonės vadovė yra begalo nemandagi įvykus nesusipratimui šmeižia, puola ir grasina. Labai nusivyliau vadovybe ir atsisakysiu jų paslaugų tikrai yra firmų kurios iškilus bėdoms ar klausimams padeda paaiškina ir nukreipia o ne šitaip negražiai elgiasi. Vairuotojam sėkmės.
Musu imone ne pirmi metai naudojasi sios imones teikiamomis paslaugomis ir neturime jokiu nusiskundimu. Svarbiausias vertinimas butu tas, kad sumoki uz paslauga ir esi ramus, jog ji bus atlikta profesionaliai. Vertiname Litred uz malonu bendradarbiavima, uz suteiktas paslaugas ir malonu aptarnavima. Sekmes auginant versla!
Rekomenduoju sia firma.Ne karta siunciausi, viskas atvyksta saugiai, greitai, patikimai.Esu netgi torta siuntusi vaiko gimtadieniui:).
Viskas kuo puikiausiai praejo kelioneje is Panevezio i Aarhus miesta, i kuri atvykau studijuoti praeita savaite. Neteko pries tai keliauti mikroautobusais, tad pirmas kartas buvo sekmingas. Savo tiksla Aarhus pasiekiau gana anksti, gal 9 ryto. Tad kelione truko trumpiau nei para laiko. Visa laika vairuotojas leido ivairius filmus, buvo tikrai patogu viduje, ne anksta tikrai. Atgal tikrai vaiuosiu su Litreda
Algimantas is Vejle
2015-06-10 19:15:14 IP 90.134.68.51
patogus autobusiukai kur galima istiesti kojas ir atsilenkti sedyne, kas suteikia komforto keliones metu. Ju vairuotojai paslaugus, malonus visos keliones metu.
Aciu Jusu imonei uz laiku ir saugiai pristatomas siuntas dukrai i Danija, kurias siunciame jau treti metai. Niekada neturejome nusiskundimu.
Dekoju Irena D
Keliaujant su Litred i Danija iskart atkreipiau demesi i naujus autobusus, kazkaip suteike saugumo jausma vaziuojant. Autobusiuko salone tikrai buvo patogu del atlenkiamu sedyniu ir daug erdves kojoms. Ka jau kalbeti apie nuolat leidziamus filmus, kurie nekeido liudeti kelioneje. Keliauju ir rekomenduoju isbandyti kitiems.
patikima imone, kuri visada paima sutartu laiku siunta ir pristato pagal sutartas salygas. patikima imone, drasiai rekomenduoju.
Aciu, kad saugiai pristatet siuntinuka.
Jau 3 metai gyvenu Danijoje, tad, nuolat tenka siūsti visokius mažus bei didesnius siuntinius. Naudojuosi LitRed firmos paslaugomis ir nė karto nebuvau nuviltas. Labai patogu idėti siuntinį iš Vilniaus, kur gyvena mano tėvai, o Danijoje man pristato iki pat durų. Taip pat siunčiu siuntas ir tėvams iš Danijos. Siuntos visada atvyksta greitai ir tvarkingai.
Taip pat teko važiuoti į Lietuvą su jų mikroautobusais, buvo patogi, linksma kelionė namo.
REKOMENDUOJU!

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

Finansavimas sinchronizavimui turi būti pakankamas
Finansavimas sinchronizavimui turi būti pakankamas 07-19 18:08
Baltijos šalims sinchronizuojant elektros tinklus su žemynine Europa, Lietuva, Latvija ir Estija gali ir toliau tikėtis pakankamo finansavimo.
Pildė portfelius Šiaulių banku ir "Olainfarm"
Pildė portfelius Šiaulių banku ir "Olainfarm" 07-19 17:21
Europos biržose tvyrant permainingoms nuotaikoms, investuotojai Baltijos biržose penktadienį nedvejojo ir portfelius pildė Šiaulių banko ir "Olainfarm" akcijomis.
Didžiausią žuvį "Deeper" pagavo šiemet pirmą pusmetį
Didžiausią žuvį "Deeper" pagavo šiemet pirmą pusmetį 07-19 17:04
Išmaniąsias technologijas žvejams kurianti UAB "Deeper" pirmąjį 2019 m. pusmetį pradėjo fiksuodama rekordinius pardavimų rezultatus. Lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu įmonės...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

IBM 149,63 +4,59%
Kraft Heinz Co 31,05 +2,00%