Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Labai patinka parduotuvė Visagine. Puikus personalas, labai greit dirba ir maloniai aptarnauja.
2020-11-23 12:10:01 IP 5cd462n7
IRENA GAIŽUTIENĖ 2020-11-23 11:39:27
Laba diena, 2020-11-18d., 18:39:33 val prekinausi LIDL parduotuvėje Pramonės pr. 68, Kaune.Už pirkinius atsiskaičiau banko kortele, sumoje 66, 06 Eur. Tačiau beskubėdama dalį prekių už 25, 95 Eur palikau ant kasos stato. Prekių pasigedau grįžusi namo, kadangi gyvename LAPĖSE, KAUNO raj., negrįžome. Sekančią dieną iš pat ryto paskambinau į info liniją nurodytu telefonu 8 800 10011 ir prižadėjo, kad prekes grąžins. Gavau telefonu labai malonią žinutę, 2020-11-19, 9:45 "Sveiki!Dėl paliktų prekių, maloniai kviečiame šiandien atvykti su pirkimo čekiu į Savanorių pr. 315, Kauno parduotuvę. Gražios dienos".Nuvykome į Savanorius, išsiaiškino, teko važiuoti į Pramonės pr. Grąžino tik tualetinio popieriaus du pokus, sumoje 3, 98 Eur. Paaiškino, kad prekės nurašytos... Nesuprantama, kai dabar toks sunkmetis, visiems sunku, esame suirzę, sergame, nurašomos geros prekės?Atseit kitaip negalime...Juk jos buvo geros nesugadintos ir ant prekystalio tikrai nestovėjo visą parą?! Kas gali nutikti svogūnų laiškams, salotai ICEBERG, vakume uždarytai šaltai ir karštai rūkytai šoninei, kiaušiniams...LIDL patyrė nuostolį, tai gal aš patyriau nuostolį, o ne LIDL? Grįžau namo nieko, , nepešusi". Aišku, žioplą ir bažnyčioje muša, pati kalta apsižioplinau ir per skubėjimą, pavargusi po sunkios darbo dienos, palikau trečdalį prekių, bet, juk, net prekių galiojimo terminui baigiantis, sumažinama prekių kaina, o Jūs nesiteikėte atlyginti nors dalį nuostolių... Tai jau antras kartas, kai tenka nusivilti LIDL parduotuve, bet pirmąjį kartą apsižiūrėjome iš karto, nes pagalvojome, kad mažai pirkome, o sumokėjome - daug. Patikrinę čekį, 10 kartų buvo įmušta didesnė suma... Manau Jūs mane suprasite teisingai, ir atlyginsite nors dalį nuostolių. Pagarbiai, Irena Gaižutienė
Laba diena, Irena. Prašome susisiekti dar kartą su „Lidl“ klientų aptarnavimo skyriumi, kad galėtume išsiaiškinti šią situaciją. Tą padaryti galite nemokamu telefono numeriu 8 800 100 11 arba užpildžius kontaktinę formą čia: https://www.lidl.lt/pagalba/susisiekite
IRENA GAIŽUTIENĖ
2020-11-23 11:39:27 IP 2ivrptis
Kodėl nėra internete sandėlio išpardavimo (lapkričio 28d.) prekių sąrašo? Domina įrankiai.
Sveiki, prašau paaiškinkite kodėl kasininkės taip mėto produktus. Nežinau kaip kituose miestuose, bet utenos lidle kažkoks košmaras. Būni dviese nespėji susidėti. Ir čia ne man vienai.
Adelė
Vakar Elektrėnų Lidle nusipirkau 50-ties apsauginių kaukių pakuotę ir nustebau, kad bandoma pirkėjus apgauti - trūko 5 kaukių.O kaip tik po 5-kias kaukes šalia sudėliota maišeliuose ir parduodama kita kaina!!!!Gėda
Žemaitės at, Vilnius
November 23, 2020, 19.30
Cashier N1, is very unprofessional worker. Talks loud and impolite with clients.
Aa client don't understand Lithuanian began laughing. Her partner told her to noderate behave. Came security guy. Nonproblem.
I tried to talk with shop manager, some other worker also very nervious told me the manager ia in holidays and there is anybody to help.
I asked for their names as should be written following the Lithuanian law and they don't want to say.
I need an apologize for Lidl General Manager if not I will make a advertising campaign to discrediting Lidl in media and social media. Due my work this is very easy for me. Meanwhile I wili recommend all my relatives and friends not to go to this shop.
Waiting your answer.
Sergio
Sveiki. Jeigu jūs manysite, kad tiekėjai, kurie jums tiekia "Jautiena guliašui" yra sąžiningi, manau jūs klysite.. Tokio kiekio nesukramtomų plėvių ir sausgyslių už "Jautiena guliašui" kainą dar nebuvau nusipirkęs. Panašu, kad visa tai, kas turėjo eiti į atliekas buvo kultūringai supakuota ir pateikta gražiose pakuotėse su užrašu "Jautiena guliašui" ir išstatyta "Lidl" prekybos centre Žirmūnų g. Kokybė smuko žemiau grindjuostės, lyginu su tuo ką anksčiau pas jus pirkdavau, na o sukčiams "Lidle" manau ne vieta.
Sveiki. Nors niekada nerasau bet sio metu tikrai suerzino.
Kam skelb Naujos prekes jaigu ju net nebuvo parduotuvej... norejau nupirk vaikuj staliuka.. apvaziavsu visa vulniu net net ir kvapo ner.
3 parduotuvej isvis jo neturejo o kituose isperkta...
Kam reklamuot tada...
Šita įmonė atrankas vykdo negerbdama kandidatų laiko. Liepia laukti dvi savaites atsakymo, kad pasakytų ne. Juokinga. Šita ubagų parduotuvė įsivaizduoja esanti dolce gabbana ar dar kuo?
Elektrėnų lidl parduotuvei reikėtų išsikabinti iškabas jog su gyvūnais draudžiama eiti. Apsauginis priėjęs liepė išeiti iš parduotuvės ir palikti šuniuką lauke, nors jis dar visai mažylis ir buvo nešamas ant rankų. Būtų iškabos tikrai būtumėme nėję. Nesupratome ar apsauginis savų įstatymų prisigalvojęs ar iškaboms pinigų nėra.
KUR KARAMELĖ LEDUOSE? TREČIĄ PAKUOTĘ PERKU. Pirmoje - buvo. Dabar jau trečia pakuotė, o KARAMELĖS NĖRA
Laba diena. Šiandien nusipirkau lidl parduotuveje (Jonavoje) rožių. 15 vienetų supakuotų, ispakavus namuose tik ant vienos vos laikėsi lapukai, kiti stiebai be lapų.
2020-11-09 08:53:43 IP 5cd462n7
Laura 2020-11-06 20:37:40
Ant pakuotes bubo ir parasyta ir pavaizduota kad tai blyneliai su karamele. Kai perku perku ir skaitau ka perku o kai pakuote ir aprasymas raso kad tai blyneliai su karamele tai ir manai kad tai ka raso tiesa.paziurekit i foto. Antroje foto tie blyneliai ir jie tikrai ne su karamele o su kumpiu suriu
Laba diena, Laura. Kad galėtume išnagrinėti šią situaciją, prašome susisiekti su „Lidl“ klientų aptarnavimo skyriumi. Tą padaryti galite nemokamu telefono numeriu 8 800 100 11 arba užpildžius kontaktinę formą čia: https://www.lidl.lt/pagalba/susisiekite
Laura 2020-11-06 20:37:40
Va cia tai idomiai
As 2020-11-06 15:39:57
O tai kaip jūs nematėte ką perkate?
Laura Damulienė 2020-11-01 19:20:14
Laba diena sendien lidle esancoame prie tilžes žiedo klaipėda pirkau blynelius. Speceliai dukrai be mėsos su karamele. Mano dukra nevalgo mėsos produktu. Ji vegetarė. Iškepem ir ka jus galvojat. Jie su kumpiu suriu. Likome apgauti o dukra nevalgiusi. Todar nėra buvę.
O tai kaip jūs nematėte ką perkate?
Laura Damulienė
2020-11-01 19:20:14 IP 2i240tl8
Siu metu Lapkricio 1 d. 9.58 val. lankiausi Marijampoles Lidl (Palangos g. 22). Pirkau (be kitu prekiu) fasuotas sviezias kiaulienos desreles. Nepastebejau, kad pakelis pazeistas iki kol atejau i kasa. Kai buvau prie pat kasos, is pakelio pradejo varveti sultys (skystis), tad nusprendziau paprasyti pardavejos pagalbos. Kadangi eile buvo dideli, ir mano ranka visa apvarvejo kiaulienos sultimis, as tikejausi jog pardaveja man pagelbes. Deja taip nebuvo. Snekejo labai atzagariai, sake kad maiseliu neturi. Kai paklausiau ar galetu man atnesti kita pakeli, ji velgi nemandagiai atreze kad jos nevaiksto, ir kad as pati nueiciau pasiimti. Manau suprantate, kad visu pirmiausiai ji man turejo padeti ir pasiulyti variantus. As turejau pati prasytis pagalbos. Juolab kad pakelis buvo pazeistas ir as buciau ji pirkusi, jei maiselis butu pasiulytas! Pagaliau, ji man vel atreze 'Ar piksite, ar ne?'. Palikau pazeista pakuote ir susimokejau uz kitas prekes. Tokio prasto aptarnavimo jau senai nebuvau patyrusi. Dar noreciau prideti, jog kai as nuejau nuo kasos girdejau kaip pardaveja komentavo apie mane kitiems pirkejams. Tai buvo sokiruojantis aptarnavimas, ir as tikiuosi kad jus atkreipsite i tai demesi. Kasininkes numeris ant cekio - 14. Ant cekio parasyta 'Lauksime griztant', po tokio aptarnavimo, nelabai norisi grizti... Pasuksiu i IKI parduotuve salimais, kurioje pardavejos visada paslaugios!!!
Buvo nupirkta nekokybiška prekė, naudojant ją buvo sugadintas daiktas, atlyginti nuostolius nenori, bei prašo dokumentacijos.... sugaišta dauk laiko veltui. Nusivyliau begalo prekių kokybę už kurias lidl neneša jokios atsakomybės...
VILIJA 2020-10-13 09:12:43
Lidl parduotuvėje Šnipiškese ryte nevaldomas tualetas, nors valytoja pasirašiusi kas valandą pradedant 8 valanda. Aš buvau 5 kartus 3 savaičių laikotarpyje ne karto nebuvo tvarkingas nors aš buvau pirma lankytoja, o šiandien nebuvo net ir tualetinio popieriaus. O parašai tvarkingai sudėti tvarkaraštyje. Kažkurį kartą pasakiau tai salės darbuotojai, brt situacija nepasikeitė. Tikiuosi problema bus išspręsta, nereikės kreiptis į aukštesnes higienos instancijas.
Oagarbiai
Vilija Staškauskiene
Namie tuolėto neturi?
Vilniaus Naujininku lidle darbuotoja su zydrais plaukais galetu elgtis truputi tolerantiskiau ir etiskiau.Mano nuomone nera labai grazu kalbeti prie kliento kitiems ir kelti nepasitenkinima del mazo suns, kuris yra visa laika yra nesiojamas palte, o kiti klientai, kurie taip pat nesiojo maza suniuka nekele jokio nepasitenkinimo.Labai nemalonu eiti i sia parduotuve del tokios darbuotojos.
Vytautas staskunas
2020-10-28 13:23:31 IP 2ju3l0un
Palangos miesto lidle 13 val 10 min 5 kasoje dirbanti kasininke manau kad galetu truputi pasimokyti chulturingumo, nes elgsena labai panasi i kaimo pardavejos elgsena. Pilna arogansijos ir bendravimui su klientais vokiskos kokybes parduotuveje manau kad netinka.
Esu pasipiktinusi šiandien pirkau akiniu serbeteles kaina buvo 0, 99ct o i kasa imusta 1.39 susidejusi prekes nuejau pas kasininke kainos jau nebebuvo tai buvo max 2min reikalas kad kainos nebeliktu nuejus pas kasininke ji tvirtina kad kainos nera nuo pat ryto tai gal man vaidenasi matau tokia kaina kokia noriu...
pastovus akcijiniu prekiu trūkumas. jei 12val. jau nebebuna prekiu. kaip šendien ieškojau bulviu jų jau nebebuvo. ir pastovei tas kartojasi. jau pradeda nuvilti rodo reklama o prekių bėra. nekiekvienas gali išryto ateiti.
Labai daug esu aplankiusi Lidl parduotuvių ir galiu išskirti tik vieną parduotuvę Visagine. Kiek neapsilankyčiau joje visada darbuotojos padės jei reikia kažkokios pagalbos. Kiek be dirbtų kasų, nei karto negirdėjau, kad nepalinkėtų geros dienos ar nepasisveikintų ir jų spartumas kasoje tai stebina, nespėji mirktelt kai jau aptarnavo. Todėl norėčiau, tikrai, palinkėti kitoms parduotuvėms taip dirbti.
baisu. eiles Kėdainių kasose iki pieno skyriaus
Магазин в Висагинасе по мне, просто супер. Вежливые продавцы, на кассах улыбаются и не грубят, как в других магазинах. И главное, что не надо стоять в очереди 30 минут, все у них быстро и качественно. В другие магазины больше не хожу, только Лидл! Всем советую.
Regina Galvičienė
2020-10-19 18:27:45 IP 6a7fhjeq
Puiki parduotuvė, viskas patinka
Parduotuvėje Lidl (Jonavos g. 40 Kaunas) pirkau granatą. Parsinešusi šį vaisių namo prapjoviau ir likau šokiruota. Granatas supuvęs. Net neisivaizduoju kaip elgtis tokioje situacijoje, jaučiuosi nusivylus, neparagavus granatos bei išleidus pinigus už supuvusį vaisių. Žinoma kaina nėra didelė tačiau nusivylimas parduotuve yra tikrai nemažas.
Oagarbiai
Vilija Staškauskiene
Sveiki, pirkom vistiena spalio 8diena vakare siandiena atidare pakuote pasiruodo yra pasvinkusi nors galiojimo laikas yra geras.P.S. laikyta buwo saldytuve.
Svieki, klausimas kodel isimtas is prekybos alus stiklineja taroj Perlenbacher 0.5lt., kur yra skardineja jis neatinka to skanaus skonio, tikrai ne mes vieni jo pasigedom prekyboj, nes Kaune esancioj Lidl (aleksote veiveriu gatvej), girdejom kad jo nera???
2020-10-08 08:58:59 IP 2e7qvuba
Raimonda 2020-10-07 21:06:22
Sveiki, vakar 10.06 šioje lidl parduotuvėje Tilžės g. 56B pirkau šlapią kačių maistą premium kartoninėj dėžutėj už 2, 59 eur. Viena pakuotė buvo sugedusio turinio, nors tai pamačiau grįžusi namo ir atidariusi dėžę. Pakeliai buvo aplipę kirmėlių kiautais ir dvokas buvo baisus, nes buvo sugedusių prakiurusių maisto pakelių. Dėžę išmečiau, nes buvo labai bjauru. Vežti atgal buvo jau nepatogu ir toli, ir jau vakaras. Tad turiu foto ir čekį. Norėčiau pinigų grąžinimo už tą 1 sugedusią dėžę. Prisegu foto.
Laba diena, Raimonda. Apgailestaujame dėl šios situacijos, tačiau kad galėtume ją išnagrinėti, prašome susisiekti su „Lidl“ klientų aptarnavimo skyriumi. Tą padaryti galite nemokamu telefono numeriu 8 800 100 11 arba užpildžius kontaktinę formą čia: https://www.lidl.lt/pagalba/susisiekite
Eilinį kartą išsireklamuoja visom įmanom priemonėm, deja reklama dažniausiai melaginga, Alytaus parduotuvė aplamai ignoruojama, praeitą savaitę išreklamuotų šildytuvų NERASTA po 24.99 (parduotuvėje buvau nuo pat ryto pirmą dieną kai turėjo pasirodyti tie garsieji šildytuvai), šiandien nuėjau iš pačio ryto į Alytaus parduotuvę taigi striukių po 29.90 taip pat NERASTA nors tai pirma diena kada jos turėjo pasirodyti salėje.GĖDA.Skelbkite tada kad tos prekės bus prekyboje tik tam tikruose miestuose o ne visose jūsų parduotuvėse!!!
2020-10-04 18:39:32
Tokios sultys parduodamos tik pakuotėmis po 10 vienetų, tai nurodyta ir kainos etiketėje. Kadangi išardėte pakuotę (t.y. sugadinote prekę) Jums buvo paskaičiuota kaina kaip už dvi pakuotes (pardavėja nuskenavo pakelių kodus).
Sultys jau buvo isardytos (prekes nesugadinau)todel ir paemem du pokelius.seip tai kasininkes turetu pasakyti pirkejams kad sultys parduodamos tik pakuotemis o ne vienetais
Jurgita Turauskienė 2020-10-03 09:17:14
Už du pokelius tokių sulčių sumokėjau 3.98 e.
Šviežia mėsa jau antrą kartą perku, su blogu kvapu, nors galiojimas nesibaigęs. Labai nuliūdino. Vilnius Rasų gatvė.
Jurgita Turauskienė
2020-10-03 09:17:14 IP 28m846i8
Už du pokelius tokių sulčių sumokėjau 3.98 e.
Sweiki, jūsų parduotuvėje Alytuje nusipirkti pretzeliai yra tinkami tik dantims išsilaužyti, keista, tačiau būnant Vokietijoje visus šiuos trumpo galiojimo gaminius galima nusipirkti vakarais už keletą centų, t.y.su 70-80% nuolaida, čia kiek mačiau 30%.Gėda jūsų tinklui.Gražaus savaitgalio.
Sendiena Lidle nusipirkau pavadinimu"SVIEZIA "paprastasis skrostas karpis... Parsineses namo 20 min begije jau kepiau ji.. Jau pakuote pradarius smirdejo chliorke ir dar velnezino kuom... Kepant ale vadinama karpi nepadejoe net gausiai pribarstant karpi prieskoniu.. Iskepus smirdejo toliau kazkokiais pasaliniais kvapais... Fui
Sveiki, šiandien norėjau grąžinti liemenėlių netikusį dydį ir formą. Buvau patikinta, kad nepriima, bet visose kitose parduotuvėse yra įrengtos kabinos pasimatuoti, kad nuspręstum ar tinka. O Lidl reikia viešai išsirenginėti ir matuotis?! Aš kaip pirkėja privalau turėti galimybę pasimatuoti arba keitimosi teisę!
Man idomiausia su kibinais.Parasyta, kad kibinai yra su varske ir spinatais.Aiskiai parasyta, kad be mesos.O kur su mesa yra kibinai, tai ir raso, kad yra su vistiena, grybais.Nusiperku, ir pasirodo, kad jie irgi yra su mesa.Galvojau gal apsirikau.Kita karta vel juos perku ir dar nemazai pasirenku ju.Irgi jie yra su mesa.Tai kaip suprasti.Neklaidinkite zmoniu.O parasykite, kad yra su vistiena ir varske su spinatais.Jau nuotaika sugadino visai dienai.
Rinktinės g. 60 Lild turite nuostabią darbuotoją Rasą, nuo pat atidarymo matau ją, labai maloniai bendraujanti, pakelkite ją kad mokintų ir kitus jūsų darbuotojus taip pavyzdingai elgtis.
Tauragės Lidl pirmadienį : sulaužytas metalinis rankų dezinfekavimo skysčio stovas, pačio skysčio nėra, susispietę penki pirkėjai bando išspausti koki lašą dezinfekcinio skysčio... Ir viskas per pačius pirkėjų srautus - 12 val... Nusibodo pastoviai pakavimo maišelių nebuvimas... Bet visko viršūnė, kad pardavėja deda grąžą pirkėjui tiesiai į saują!!! Paklausta, kodėl nėra lėkštutes pinigams atsakė, kad valdžia neaprūpina... Laimei, yra šiokia tokia Veterinarijos tarnyba... Lėkštutes jau atsirado...
Apgaudineja kasose
2020-09-25 08:58:02 IP 28memujh
Apsipirkus Klaipedoje Taikos pr. 66b buvo priskaiciuotu prekiu kuriu nebuvau pirkes. Mineralinis vanduo su uzstatu. Nepirktas vanduo iskaicuotas tarp prekiu, panasu kad specialiai.
Sveiki, kur butu galima rasti Skonio ženklas produkcijos maistine verte, nes nei ant vieno pakelio nera nurodyta, ar tai butu vistiena, jautiena, kalakutiena?
ELEKTRENU lidle as apsiperku dažnai, tik vienas pastebėjimas, kodėl Lidl toks didelis tinklas negali pasisamdyti valytoju? Kodėl tos varkses pardavėjos taip išnaudojamos?

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Seimo komitetas prašo pristabdyti DNR plano projektų tvirtinimą
Seimo komitetas prašo pristabdyti DNR plano projektų tvirtinimą 11-26 14:07
Seimo Biudžeto ir finansų komitetas prašo laikinosios Vyriausybės ministrų netvirtinti Ateities ekonomikos DNR plano projektų bei nepasirašyti sutarčių dėl jų finansavimo.
Geriausiai valdoma VVĮ – "Ignitis grupė", silpniausiai – Valstybinė miškų urėdija 11-26 13:59
"Ignitis grupės" valdysena šiemet pripažinta geriausia tarp visų ir taip pat tarp didžiųjų valstybės valdomų įmonių (VVĮ). Didžiųjų įmonių kategorijoje silpniausiai valdoma VĮ Valstybinių miškų...
JAV vyriausybė pratęsė "TikTok" pardavimo terminą iki gruodžio 4 d.
JAV vyriausybė pratęsė "TikTok" pardavimo terminą iki gruodžio 4 d. 11-26 13:31
JAV Užsienio investicijų komitetas septyniomis dienomis – iki gruodžio 4-osios – pratęsė terminą, per kurį turi būti parduotas populiariosios kinų socialinės žiniasklaidos platformos "TikTok"...

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%