Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Labai daug negatyvo prirašyta.
Pastaruoju metu pradėjau apsipirkinėti Lidl (Klaipėda, Pempininkai). Dabar tai man tapo parduotuve nr. 1, nors seniau apsipirkinėdavau Maximoje.
Įdomus asortimentas, patrauklios kainos, produktai kokybiški. Taip pat mandagūs kasoje dirbantys žmonės. Visada pranešama apie kasų situaciją per kolonėles. Taipogi smagu, kad apsipirkus, nereikia pulti dėtis prekes, sekančiam žmogui jos dedamos į kita skirsnį ir gali neskubant viską susikrauti, kas labai malonu.
Nors dažniausiai yra eilės, bet jos juda labai dinamiškai ir tai netrunka ilgai. Maximoje pvz. gali buti tik keli žmonės, bet ateis kas nors su komunaliniais mokesčiais ir viskas užtrunka gana ilgai. Nedaug darbuotojų būna mandagūs pas jų.
Kai tik atsidarė Lidl, buvo fantastiškai skanios bandelės su obuolių įdaru, jo buvo daug ir labai skanus. Dėja, dabar jos liko tik su lašeliu jo ir bandelės skonis jau nebe tas, todėl neberku. Bet užtat pasilepinu skaniu Kruasanu, su mėsos įdaru (nepamenu tiksliai įdaro pavadinimo). Tai būtų tik vienas pastebėjimas.
Manau, kad Lids iškėlė prekybą Lietuvoje į kitą lygį ir labai malonu, kad šis tinklas pagaliau Lietuvoje.
Sėkmės darbuose !
2019-03-15 14:48:57 IP 185.124.195.45
Melanija 2019-03-14 10:22:05
Trečią kartą šiais metais susidūriu su ta pačia problema - parduodate sugędusius sūrius. Pagal galiojimo datą produktas vartotinas, tačiau ištraukus iš pakelio - padengtas pelėsiu.
Norėčiau, kad ši problema būtų išspręsta, nes gaila išmesti patį produktą ir sumokėtus pinigus.
Laba diena. Dedame visas pastangas, jog užtikrintume aukščiausią produktų kokybę ir šviežumą. Visgi, jei pasitaiko atvejų, kuomet įsigijote kokybės neatitinkantį produktą, visada kviečiame sugrįžti į parduotuvę, grąžinti prekę ir Jums bus grąžinti sumokėti pinigai.
Atidarius pakuotę vietoj trijų silkių randi 2 su trupučiu. Tai kam taip apgaudinėti?
Pirma karta pasijutau kad parduotuvei atejus apsipirkti nebenorejau pirkti...paklausus mandagiai darbuotojos ar turi guonytes su saulegrazom ji atnese ir idejo kol apsisukau jos pasiimti jos nebeliko paprasius ideti dar duonytes nes neliko ji pradejusi rekti kad cia isbadeja visi.... ir mete duona i lentyna...mat darbuotojai sutrugdziau bendrauti su kolege.....
Ž.šančių Lidl kasininkės prekes neskanuoja, o mėto jas, ir tu spėk susidėti jas kaip nori.
Šiandien apsipirkome Kaune savanorių pr.315 LIDL parduotuvėje ir, deja, bet nuotaika sugadinta visai dienai. Visi kas turi mažus vaikus žino kokie jie smalsūs ir vikrūs. Vaikas vaikščiodamas pirmyn atgal pačiupino tą troselį užuolaidoms traukioti, bet nei netraukiojo, nei draskė, tik pirštu pačiupino ir ten kažkas atsikabino, o netrukus prisistatęs apsauginis 2, 5m vaiką piktai išvadino pasiutusiu indėnu. Iš esmės galima būtų sakyti, jog nieko blogo čia neatsitiko, tačiau man kaip mamai bet koks užgaulus komentaras mano vaiko atžvilgiu yra skaudus.
Šiandien atsitiktinai paskaičiau atsiliepimus apie LIDL tinklo parduotuves. Nu buvau pakraupusi dėl žmonių pykčio ir netolerancijos. Visuose absoliučiai tinkluose būna įvairių situacijų, darbas juose tikrai nėra lengvas. Natūralu, kad dėl to yra daromos klaidos, o kas jų nedaro??? Tačiau aš norėčiau tik pagirti Alytuje dirbantį personalą, visada mandagus, visada atsakys į užduotus klausimus, aptarnavimo kokybė puiki....o dėl kai kurių smulkmenų tikrai negalėčiau pasakyti, kad neverta joje apsipirkti. Aš būtent LIDL ir apsiperku nuolat. Sėkmės visiems
Sveiki, šiandien nusipirkom supuvusių granato vaisių. Būtų malonu, jei juos išimtumėt iš prekybos.
2019-03-06 09:16:11 IP 185.124.195.44
Loreta 2019-03-05 16:28:41
Marijampolės mieste 2019.03.02 d. esnačioje Lidl parduovėje įsigijau į vakumą įpakuotą viščiuką. Ant pakuotės buvo nurodytas laikas iki kada suvartoti, galiojimo laikas buvo nurodytas iki 2019.03.07 d.
Kovo 5 d susiruošus jį kepti ir atplėšus pakuotę nuo tvaiko net lošė atgal, tame viščiuke tik kirmėlių trūko. Namuose tas tvaikas pusę dienos jautėsi.
Nesuprantu kam šiam tinklui skambūs žodžiai apie šviežumą ir kokybę.
Laba diena, Loreta. Labai apgailestaujame dėl šios situacijos. Dedame visas pastangas, jog užtikrintume aukščiausią produktų kokybę ir šviežumą. Visgi, jei pasitaiko atvejų, kuomet įsigijote kokybės neatitinkantį produktą, visada grąžinkite jį į parduotuvę ir atgausite sumokėtus pinigus. Dar kartą atsiprašome dėl šios situacijos, stengsimės, kad ateityje tokie atvejai nepasikartotų.
Nesuprantu kam šiam tinklui skambūs žodžiai apie šviežumą ir kokybę.
2019-03-04 08:47:35 IP 185.124.195.42
Aurimas 2019-03-03 13:32:31
Atsargiai Lidl parduotuvėje pilaitėje dirba nesąžininga pardavėja. Šiandien atsiskaitant už prekes banko kortele įvedus pin kodą buvo parašyta opercija patvirtinta pas pardavėją išlindo čekis kuri jį greitai išmetė sako ne apmokėta aš apmokejau antrą kartą ir pardavėjai sakau kodel jūs išmetėte čekį jis juk man buvo skirtas. Ji piktu žvilgsniu ir tonu tai ne apmokėta ką man dabar po šiukšles knistis. Sakau kniskites jūs man turėjote jį atiduoti ir ka jūs galvojat abu čekiai vienodi apmokėta tik vienas trumpas kurį jį išmetė o antaras kurį antrą kartą apmokėjau su prekių sąrašu. Ir pažiūrėjus el. bankininkystėje nuskaityta du kartus. Kreipiausi į pirmą pasitaikiusį darbutoją salėje jis patvirtino, kad apmokėta du kartus nuėjus prie pardavėjos ji neištarė nei pusės žodžio tiesiog grąžino pinigus nei atsiprašė nieko.Nors buvau vos ne durniu pavadintas, kad kam tas čekis aš išmečiau gi. O tas darbutojas vaikinukas kuris viską patvirtino mandagiai atsiprašė. Turiu nuomonę, kad ji papildomai taip uždarbiauja iš neatidzių pirkėjų.
Laba diena, Aurimai. Labai apgailestaujame dėl šios situacijos, taip tikrai neturėtų būti. Ačiū, kad pranešėte, jog galėtume dėl šios situacijos informuoti atitinkamus asmenis. Dar kartą apgailestaujame ir sieksime, kad tokios situacijos nepasikartotų.
Zmones nebepirkit jautienos su kiauliena, nes nebededa kiaulienos, o tik lasinius. Isvire kukulius rasite lasiniu laju.
Egle 2019-02-26 17:58:13
Po paveiksleliu mesos praktiskai nera, apgaudinejat zmones!
Tai pasisverkit ir matysit svoris juk nurodytas, o ne tai kad po paveiksliuku nera mesos tai iskart apgaudinejat
Po paveiksleliu mesos praktiskai nera, apgaudinejat zmones!
2019-02-25 09:07:59 IP 185.124.195.42
aisi 2019-02-22 20:20:03
2019 02 22 ryte, tarp 9.30-10.30 val. Kaune, Veiverių g. esančioje parduotuvėje pirkau nemažai prekių. Laiku nepamačiau, gaila, tik namuose gerokai per vėlai, kad vietoj vienos prekės buvo įmušta 2 vnt. (graikiško pyrago). Kasininkė dirbo 1 kasoje, kai apsilankysiu, būtinai pažiūrėsiu vardą ir pasakysiu asmeniškai, kad dirbtų atidžiau, nes dabar jau šaukštai po pietų, nei kas grąžins tuos pinigus, nei ką... 3, 49 eur padovanota nežinia kam. Per tą greitį nesąmones daro. Mežėto prekes, lekia kaip patrakę, tai visiems patariu labai atidžiai žiūrėt, nes ten nespėji nei apsižiūrėt, jau kito žmogaus prekės skenuojamos. Tikrinkit čekius vietoje iškart susimokėje.
Laba diena. Labai apgailestaujame dėl šios situacijos. Pastebėjus tokius atvejus, visada prašome grįžti atgal į parduotuvę, paaiškinti situaciją parduotuvės darbuotojui ir Jums bus grąžinti pinigai. Dar kartą apgailestaujame dėl šios situacijos.
siandien apsilankiau mazam apsipirkimui Lidl esanciame Virbeliskiu g Vilniuje kai buvo paprasyta kasininko nr 23 ar galite aptarnauti o ne plepeti su kolege pradejo saukti (kalbet paaukstintu tonu) cia jus man neaiskisit ka noriu ta darau, dabar duodu patarimus ir t.t.graza pradejo metyti po prekystali, zinot tokio akibroksto dar nesu maciusi, , net turguose maloniau aptarnauja, gal pasirinkit advekvacius darbuotojus kad daugiau pirkeju lankytusi, manyciau vadovybei butu geda uz toki personala
Renata 2019-01-19 10:30:04
Noreciau suzinoti ar jusu parduotuvese draudziama apsipirkti su mazu 3kg suneliu jeigu jis yra ant ranku.Siandien mus isvare.Nors niekada nekilo bedu kituose ne jusu tinklo parduotuvese.
Čia reik visai bukai būti kad nesuprasti, yra daug žmonių alergiškų, kiti tiesiog nemėgsta gyvūnų, kodėl turėčiau dabar parduotuvėje gerti vaistus dėl Jūsų tuštybės? Kaimas, ne kitaip.
Laba diena. Sendien apie 9ryto buvome lidl parduotuveja prie kasos Ukmergėje mums izulei liepe paroditi kuprines
Aš likau nesuprates koks tikslas ir kodel pardaveja tikrino o ne apsauginis
Mes tikrai nusivile čia parduotuve
Sveiki, esu nepatenkintas sia parduotuve ne del kazkokio maisti, bet del mazai atsivezamu sodo prekiu, kuriu norejau isigyti, bet atvaziaves savaitgali ju didzioji dalis rasta ispirkta, skambinausi ir i kitu miestu lidl parduotuves niekur nebera. Klausimas ar dar bus tu prekiu papildymas dar? Aciu.
Pirkau mažas morkytes, pusę supuvę, apelsinai kol namo davaziavau supelyjo, Kalvarijų lidl, nepirmas kartas
Sveiki, vakar apsipirkome Lidl parduotuvėje prie Cido arenos kasoje pirmoje nuo alkoholinių gėrimų, ismokykite savo darbuotojas mandagumo, aš suprantu pietus valgyti nori, bet jai jau aptarnauja žmogų (pirkinių buvo pilnas vežimėlis)visą laiką kol skenavimo prekės turėjau klausyti jos moralizavimo ok kiek daug prekių, oj kiek čia tu sūrelių skaičiuoti dabar, ar bandelių, finiše atsiskaitant vos ne iš rankų plėšė pinigus, ieškojau smulkių tai pagatava piniginen sulyst buvo kad tik greičiau tuos smulkius paduociau, namo pasijaučia kalta, kad daug prekių prisidėjusiems, ir pone 5min vėliau pietų isejo beje dar apmokykit darbuotojus prekes kito žmogaus skenuoti pradėti kai prieš tai buvęs žmogus pasiima savo prekę, nes viską stumia į vieną kruva
pirkome 2 pakelius ALESTO mixed nuts ir skonis siaubingas, riešutai pasenę, pageltę, keisto skonio, pvz.lazdynų riešutų skonis lyg plastmasės. Viename pakelyje atrode lyg sąšlavos subertos, o ne riešutai-sutrupėję ir lyg iškandžioti. Kitame pakelyje jau dailesni, bet pasenę.
Nepirkit vakume žuvies nes parduodama supuvusi
VLADAS 2019-01-30 10:31:11
Sveiki! Norėjau atkreipti LIDL LT dėmesį, kad jūs nesilaikote LT istatymų, susijusių su prekių reklamos (lankstinukų) draudimo siuntinėti į pašto dėžutes reikalavimo.... Gyventojai Lietuvoje ilgai piktinosi prekybos tinklų reklaminiais leidiniais
kemšant pašto dėžutes...Atsiradus pagaliau tai draudžiančiam nurodymui, - į tai visi tinklai suregavo teigiamai.... O štai į
Lietuvą atėjęs LIDL-as, tai ignoruoja...KAŽIN KODĖL ???Būkit malonūs ir REAGUOKIT, juk kam reikia, randa pakankamai
info internete, pačiose parduotuvėse ir t.t. Laiptinių valytojos tikrai taps JŪSŲ draugais, o ne keiks jus...
Su Pagarba -Vladas
Gerb.Vladai, pirma karta girdziu apie tai, kaip dejo, taip ir deda iki siol visi savo lankstinukus ir leidinius apie akcijas, bet man tai nemaiso, netgi sakyciau yra kazkur patogiau perziureti ir planuotis pirkinius, o jei kam nereikia ar nepatinka tai asmeniskai musu laiptineje stovi siuksliu deze.
Norejau paklaust? I 6% riebumo grudeta varške pilos pradejot vandens dapilinet nes ansčiau nebuvo tokia skysta. Viskas plaukia vandeny. Daug produktu suprastejo.Pavardinsiu veliau.
Neikit zmones i sita supuvusiu produktu parduotuve.Nes busit apkaltinti vagystem kuriu nepadaret. Ir dar isvaryti is parduotuves.Apsauginiai iskrypeliai dirba ne tos pakraipos Kaune siaures pr. bukit atsargus nes apsauga neadekvati ko gero n********i
Sveiki, jau kuri laika vis ieskau elektrinio dantu sepetelio antgaliu NEVADENT.Kaip tik siuo metu LIDL parduotuvese ju yra ir vel pirkti su 4 atsarginiais antgaliais.Viskas butu saunu, bet atskirai ju pirkti nera...negi vel pirkti su visu mechanizmu (visa komplekta).Noreciau, kad kazkas pasirupintu del antgaliu tiekimo i parduotuves.Jei ju nebus pardavime, manau pirkejai orientuosis i kitu gamintoju el.dantu sepetelius, ka as ir darysiu.Todel siulau koreguoti tuos dalykus, nes LIDL tiesiog praras potencialius pirkejus.Dekui, kad isklausete.Laukiu atsakymo.Pagarbiai-Arunas Butenis.
Su Pagarba -Vladas
2019.01.28 apsipirkinėjau Kauno LIDL adresu Savanorių pr 346. Pirkau 3 prekes, priėjusi savo eilę, kasininkė buvo labai nemaloni. Paklausė, ar man reikės maišelio, pasakiau TAIP, o ji vistiek jo man nedavė. Mano pirktus drabužius nuėmusi nuo pakabų sudėjo, , belekaip ", net normaliai nesulankstė, kaip manau priklauso. Gerai, kad dar nenumetė ant žemės. Nemanau, kad tokie žmonės turėtų dirbti tokiose vietose, kur reikia aptarnauti žmones. Kiek pamenu, darbuotojos vardas Irmina.
2019-01-28 08:51:50 IP 185.124.195.45
Lina 2019-01-25 19:22:03
Sausio 20 d. teko apsipirkinėti Šiauliuose, Jūsų tinklo parduotuvėje Tilžės gatvėje. Čia salės darbuotoja su stumdomu konteineriu užkliudė ir suplėšė man striukę. Gaila, bet 'atsiprašau' nesulaukiau. Nusivyliau...
Laba diena. Labai apgailestaujame dėl šios situacijos. Norėtume Jums atlyginti patirtus nuostolius, todėl kviečiame sugrįžti į parduotuvę ir užpildyti patirtos žalos dokumento formą. Dar kartą labai apgailestaujame dėl šios situacijos.
Šiandien užsukom į Elektrėnų lidl apie 16.30 val, vaizdas kraupus. Žmonės turi eiti ir galvoti, kaip ne paslysti ant plytelių ar perssisunkusių kilimų, nes tikra ta žodžio prasme tyvuliuoja ežeras. Čia gal, kad savaitgalis ir administracijos nėra? Kasos dirbančios 2, žmonių eilėse daug. Šviežios bandelės lentynose baisios, ypač kruasanai su kumpiu ir sūriu, sukrite, perkepe.
Pirkom kepsnelius
Sveiki, pasikeitus batonų pakuotei, lidl-e pirkti batonai pradėjo pelyti...nežinau ar pakeitėte gamintoją, ar gamintojas pakuotes, bet tenka batonus pirkti kituose prekybos tinkluose. Prieš porą dienų vėl pirkau batoną pas jus ir vėl ryte radau su pelėsiu. Nesuprantu, anksčiau pas jus pirkti batonai prabūdavo ir savaitę ir nepelydavo... Atkreipkite dėmesį, nes apsipirkt patogiau vienoje parduotuvėje. Dabar turite jau dvi netikusias prekes,...silkę tik žiurkėms nuodyt ir batonus pūvančius:) Gero darbo:)
2019-01-22 16:02:57 IP 185.124.195.44
Zydre 2019-01-22 15:28:29
Laba diena, jau antrą kartą nusiperku pagedusią vištieną nors pakuotė dar galioja 3 dienas, kvapas išduoda, kad vistiena pagedusi. Teko išmesti. Pirkta Šilainių lidl, Kaune. Slaunelių mėsa.
Laba diena. Ačiū, kad informavote dėl šios situacijos. Visada siekiame pačios aukščiausios produktų kokybės ir dedame dideles pastangas, kad patenkintume pirkėjų poreikius. Jei visgi pastebėjote, jog prekės kokybė kelia įtarimus, visada prašome grąžinti prekę į prekybos vietą. Mes būtinai ištirsime jos kokybę ir grąžinsime sumokėtus pinigus. Dar kartą apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos.
Donatukas su maiseliuku ir sureliu 2019-01-20 01:32:29
Ziurek kaip islaidauja, LIDL tesiog ploja atsistojus, celna agurkeliu bonkute sugebejo nusipirkti!
O "pilos varskytes" nepirkai?O pomidoriuko su sureliu?
Specialiai del taves visi LIDL darbuotojainaudos popieriu du kartus vardan ekologijos, nes jo ekselencijai kazkas nepatogu.
Nesk savo pine ar daugkartine tase ir nereiks nieko prasyti.Mastima junk!
Mastymą, bet ne mastimą....
Tad rašybą gal kitą kartą įjunkite. Man net silpna kai pamatau iš kaimo suvažiavusius prie interneto...
2019-01-21 09:13:49 IP 185.124.195.46
Renata 2019-01-19 10:30:04
Sveiki, Renata. Dėkojame už Jūsų žinutę ir pastebėjimus. Parduotuvės vidaus taisyklės į prekybos salę augintinius įsivesti ar įsinešti dėl higienos normų ir saugumo, kad ir kokie mažyčiai augintiniai bebūtų, yra draudžiama. Jei apsaugos darbuotojas elgėsi nemandagiai, maloniai prašome patikslinti laiką, kad jūsų atsiliepimą dėl darbuotojo elgesio galėtumėme perduoti atsakingiems kolegoms.
2019-01-21 09:11:23 IP 185.124.195.46
Donatas 2019-01-06 22:08:11
DĖL SMARKIAI SUPRASTĖJUSIOS KOKYBĖS “Pilos Varškytės” vanilės skonio su razinomis.
Kai atsidarėt Lietuvoje, as ja pirkdavau po visa padekla per savaite ar net ir dazniau. Bet po kokiu metu ar suvirs eme vis prasteti kokybe kas mane priverte vis retinti ju pirkima kol galiausiai visai atsisakiau.
Pabandziau po kokiu dvieju menesiu patikrinti nusipirkau du indelius, bet deje teko nusivilti, kaskokia labai sausa i kietus gumuliukus varske.
Bandau deti uogenes ar kito skysto jogurto bet deja gerai ismaisant jie niekur nedingsta.
Bandziau Klaipedoj, Kretingoj, Plungej ir Tauragej nepamenu gal ir Kaune.
Jei is esmes pasikeistu kokybe as sugrisciau. Nes i si prekybos centra ateidavau vien tik del siu produktu.
Laba diena, Donatai. Ačiū, jog informavote dėl šios situacijos. Pateikėme užklausą dėl šios varškytės kokybės ir kai tik turėsime detalius atsakymus, Jus informuosime. Norime gauti atsakymus, jog galėtume užtikrinti, kad kokybė tikrai nepasikeitė.
2019-01-21 09:08:59 IP 185.124.195.46
Viktorija 2019-01-19 11:21:34
Lidle Žirmūnų g. 67 Vilniuje prekiaujama supelijusiais ryžiais "Basmati Rise". Jau kelis kartus tenka išmesti, nes vos atidarius pakelį jaučiamas stiprus pelėsis. Kokybė baisi.
Laba diena, Viktorija. Ačiū, kad informavote dėl šios situacijos. Jei pastebėjote, jog Jūsų įsigyta prekė nekokybiška, visada galite sugrįžti į parduotuvę, prekę grąžinti bei atgauti sumokėtus pinigus. Dar kartą apgailestaujame dėl šios situacijos.
ufonautas 2019-01-20 01:22:08
Donatai, eik sau su ta savo "pilos varskyte".
Neidomus esi ir niekas tau nepakomentuos tavo komentaro.
Kazkoks prielipa.Atsibodai.Surask kita varskyte su geresniu skoniuku grazesneje dezuteje uz mazesne kainyke.
Gerbiamasis, pasivadines save “ufonautas”, prasyciau manes neizeidineti vadinant mane kaskokiu prielipa!!!

Manes nedomina grazesne dezute ar mazesne kainyte, as noriu butent to produkto, kad butu atstatyta sio produkto kokybe, kokia buvo seniau nuo parduotuves atsiradimo Lietuvoje!
Donatukas su maiseliuku ir sureliu
2019-01-20 01:32:29 IP 178.63.68.137
Donatas 2019-01-13 23:34:32
Marinuoti agurkai FRESHONA 850 g. / 460 g. BAR 20236554.
Lidle esu retas svečias, nes kainos didokos. Bet nutariau paišlaidauti. Nusipirkau agurkėlių ir ne tik. Tai nėra traškūs ir skonis truputį negundantis, nors jie nėra sugedę ir galiojimas dar 2 metams į priekį, ypač neskaniausi pačiame viršuje esantys - jie per daug minkšti. Matyt per daug buvau pripratęs prie Optimos linijos agurkėlių, kurių kaina 10 centų mažesnė, o dar jiems ir dažnai ne kokios apgailėtinos 3 ar 5 ar 10 procentų nuolaidos taikomos, bet net visas 25 proc. bendrinės (teminės) nuolaidos visai produktų grupei, o ne konkrečiam produktui ar gamintojui. Nežinau kaip ten Vokietijoje su kokybe, bet bandau spėti, kad kaina tikrai ne didesnė, o kokybė gal net ir geresnė.
Na žodžiu tobulėti yra kur, ir dar jei visos parduotuvės reklamos rėkia už ekologiją - tai padarykite plastikinius "kašutes - prekių krepšelius" nes į vienkartinius maišelius dėtis visas prekes man nėra patogu, o į rankas 2 kiviai, su apelsinai, trys sūreliai, 5 pomidorai - snkiai besutilptų, kad ir kaip norėčiau prisidėti prie jūsų ekologijos. Matyt ta Jūsų ekologija tik dokumentuose, kad gautumėte paramas verslui iš kitų šalių ar ES.
O "pilos varskytes" nepirkai?O pomidoriuko su sureliu?
Nesk savo pine ar daugkartine tase ir nereiks nieko prasyti.Mastima junk!
Donatas 2019-01-16 14:20:22
Laba diena.

Prasyciau atsakingo Lidl darbuotoj pakuomentuoti mano komentara del “pilos varskyte” suprastejusios kokybes.
Aciu
Komentara rasiau 2019 01 06 22:08
Donatai, eik sau su ta savo "pilos varskyte".
Neidomus esi ir niekas tau nepakomentuos tavo komentaro.
Labas vakaras. Šiandien vakare užėjome į Lidl parduotuvę esančia karoliniškėse Sausio13gatvė. Norėjome nupirkti termo megztuką. Megztukas buvo išpakuotas ir jau pažymėtas su nuolaida. Per kasas jai neišmušė barkordo. Pasakė kad negali išmušti. Ir numetė pas save. Nei atsiprašau nei nueiti pažiūrėti ar yra kitoks barkodas. Nes tų prekių dar tikrai buvo pridėta. Tai kas per nesąmonė ? Jai jūs prekiaujate pigesniais drabužiais tai gal į sistema sumesite tuos barkodus ? O jai neeina iš prekybos išimsite ? Pati dirbu prekyboje. Bet bent atsiprašome kad prekė neeina per kasas.... o čia nei ačiu nei visogero. Tad atsižvelkite labiau į parduodamas prekes ir maloniai prašau susiveskite į aistemas kad kasininkai nekentėtu nuo pirkėju skundu išreikštų būtent jiems. Nes beabejo tai yra nemalonu ir ne jų kaltė. Gero vakaro

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Investiciją užsitikrinusi "OneWeb" ims tiekti internetą iš orbitos
Investiciją užsitikrinusi "OneWeb" ims tiekti internetą iš orbitos 03-18 18:16
Jungtinės Karalystės (JK) kosmoso technologijų startuolis "OneWeb" užtikrino dar vieną – 1,25 mlrd. USD dydžio – investiciją. Šios lėšos, kaip sako įmonės atstovai, leis dar šiemet įsigyti vietos...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Texas Instruments 110,74 +3,40%
CBS 47,70 -1,12%