Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Antraštė: LIDL nerekomenduoju!

Apsilankęs vienoje iš UAB LIDL LIETUVA parduotuvių, turėjau labai nemalonų incidentą. Apsipirkau ir susimokėjau už prekę. Išeinant iš parduotuvės suveikė apsauginiai vartai (tie kurie daugelyje prekybos centrų būna įrengti šalia įėjimo/išėjimo į/iš parduotuvę). Atsisukau, apsidairiau ir supratęs, kad jie suveikė man einant pro juos, palaukiau kol sparčiu žingsniu priėjo LIDL parduotuvės darbuotoja. Priėjusi prie manęs, kaip aš supratau, pasinaudodama turima ausine su mikrofonu kvietėsi į pagalbą dar vieną darbuotoją :). Pasijaučiau kaip parduotuvėje apsivogęs asmuo (t.y. v***s). Toliau LIDL darbuotoja liepė pateikti kvitą (paprastai niekada kvitų apsiperkant neimu ir nekolekcionuoju). Šį kartą pasiėmiau ir pateikiau kvitą darbuotojai. Vėliau LIDL darbuotoja pareikalavo ištraukti iš pirkinių maišelio prekę. Visas veiksmas (beveik asmens krata, asmens apžiūra ir daiktų patikrinimas ar kaip čia kitaip pavadinti,) vyko parduotuvės patalpoje šalia kasų, ir kitų parduotuvės pirkėjų. Trūko tik vieno, kad darbuotoja reikalautų iškratyti drabužių kišenes :). Mano nuomone, tokios situacijos turėtų būti sprendžiamos ne parduotuvės vietoje šalia kasų, o kažkur tarnybinėse patalpose (pvz administracinėje pastato dalyje). Mano įsitikinimu, LIDL darbuotoja šioje situacijoje pasielgė neprofesionaliai, neetiškai. Manau tokioje situacijoje atsidūręs pirkėjas gali jaustis taip lyg jo orumas būtų iš dalies pažemintas, o Lietuvos Respublikos Konstitucijos 21 straipsnyje įtvirtinta, kad žmogaus orumą gina įstatymas. Siūlyčiau LIDL vadovybei susitvarkyti parduotuvėje esančius prekių apsaugos vartus ir tokias situacijas spręsti profesionaliau. Sėkmės.
Šiandien Lidl parduotuvėje turėjome labai nemalonų įvykį, kai mano trimetei dukrai dairantis prie lentynų, ją su prekiu transportavimo vežimu, ant kurio buvo prikrauta daug daiktų, užspaudė ir išgąsdino Lidl darbuotoja. Mus labiausiai nustebino netai, nes juk visiems gali pasitaikyti, o darbuotojos reakcija - ji labai nemaloniai pareiškė, kad patys esame kalti, nes vaiką reikia prižiūrėti. Neatsiprašė, o ir toliau įžūliai elgėsi. Prie kasos paprašėme pakviesti parduotuvės vadovą, kad informuotume, apie tokį darbuotojo elgesį, o, mūsų didelei nuostabai, pasirodo, kad mūsų vaiką su vežimu apstumdė pati Lidl (Kapsų g., Vilnius) vadovė Virginija.
UAB „Lidl Lietuva“
2018-12-07 13:07:44 IP 185.124.195.44
Bronislava 2018-12-07 11:08:31
Apsilankius Utenoje LIDL parduotuvėje ir pirkus prekių kvito Nr.643344 2018-12-05 sumoje 34, 97 Eur. Čekyje įmušta mot. kojinių kaina už tris poras, o faktiškai pirkau tik vieną porą. Lentynoje visos kojinės buvo tuo metu paskleistos po vieną porą.Labai nusivyliau, tokiu klientų apgaudinėjimu ir užmuša norą daugiau lankytis tokioje parduotuvėje.
Laba diena, Bronislava. Nuoširdžiai apgailestaujame dėl įsivėlusios klaidos ir dėkojame, jog skyrėte laiko mus informuoti apie situaciją. Maloniai kviečiame su pirkimo kvitu grįžus į parduotuvę, kreiptis į bet kurį kasoje dirbantį darbuotoją - permoką grąžinsime. Dar kartą atsiprašome dėl nepatogumų. Dėsime pastangas, kad panašios klaidos ateityje nesikartotų.
Nebesinori lankytis Lidl. Parduotuvėse, nes "greitososiose", trumpose kasose jaučiuosi vejama! Pirkėjas nespėja savo prekių susidėti į vežimą, prekės dar būna ant mažo prekystalio, jau skanuoja kito pirkėjo prekes! Nors nėra kur jų padėtį, pardavėjos prekes stumdo ir deda tiesiog ant čekių spausdintuvo! Paprašius pardavėjos palaukti kol pirkėjas prekes susidės, pareiškė kad darbas nestovi! Deja, toks aptarnavimas ten visada...
Laba diena, labai dažnai perkame jūsų prekybos centre, labai man patiko, bet ir tiko "Avižiniai sausainiai". Ir dabar jų neberandame. Gal galiu sužinoti kada vėl atsiras šie skanūs sausainiai.
Pirkau 2018 11.22 Raugintus kopūstus paragaujiu jie kartūs
Laba diena Pc Lidl pirkau obuolių sulčių pakuote, skonis kelia abejonių. Lyg būtų parūgusios.
Kai lidl prieš puse metų pardavinėjote latvišką paukštieną tai buvo nuostabaus skonio, dabar lenkiškas broileris smirda smirda, kiaušiniai geri tiek latviški tiek ukrainietiški
Sveiki. Vis pastebiu blogus atsiliepimus, tad noriu ir pagirti. Šiandien, po pietų apsipirkinėjau Savanorių pr. esančioje LIDL parduotuvėje, Kaune. Dažnai čia ateinu ir noriu pasidžiaugti, kad eilinį kartą manęs nenuvylė kasoje dirbanti mergina. Prieš mėnesį prekinausi pas merginą vardu Jolanta, šiandien pas merginą vardu Lina. Be galo draugiškos ir mandagios, kantrios ir paslaugios. Gerbia klientą, prisitaiko prie mano prekių krovimo greičio, nors tai ir, suprantama, gaišina jas. Ačiū merginos. Super. Tikrai čia dar grįšiu ir linkiu kuo daugiau tokių malonių darbuotojų visuose Lidl parduotuvėse. Tikiuosi mano pagyrimas pasieks merginas ir jų pastangos liks pastebėtos, taipogi, tikiuosi, jog tai paskatins visus kitus darbuotojus maloniai šypsotis, draugiškai bendrauti ir nesisvaidyti prekėmis kasose. Ir labai keista, kad vienintelis šis LIDL kurio kasos yra be stalų ilgų. Tai be galo gaišina tiek mus pirkėjus ir tikiu, kad jus- darbuotojus. Turėtumėte į tai reaguoti. Nes be galo nepatogu. Džiugu, kad malonios kasininkės gelbėja situaciją. Sėkmės Jums, pagarbiai, pirkėja Loreta
Prieš menesi nusipirkom virš 20 kg, LIDLe Jonavoj, svogunų, akcija po 14 centu, 70% jau nunešem į šiukšliu konteineri, supuvo. Čeki turime. Idomu kas čia per svogunai? Laikom tinklialiose poj 2-3 kg sausoj vietoj
2019/10/29 d Klaipedoje Tilzes g. 56B Lidl parduotuves kepykleleje dirbancios merginos paprasiau iskepti duonos. Esu labai nustebintas jos maloniu bendravimu bei kepta skania duona. Saunuole...!
Duona kepe apie 30min, tol kol laukiau keletas sales darbuotoju pastebeje mane laukianti siule padeti arba nukreipti kur ieskoti norimos prekes. Aptarnavimas puikus.
Nors si parduotuve nepakeliui ir tolokai nuo mano gyvenamosios vietos, bet duonos pirkti atvaziuosiu butent cia.
Nedidelis akcijiniu daržovių ir vaisių pasirinkimas.
Aptarnavimas normalus.
Produktu kokybė normali.
Aptarnavimas normalus.
Karolis 2018-08-18 17:06:26
2018-08-14 Apsipirkinėjau Kaune savanorių pr. esančiame Lidle ir norėčiau padėkoti žaviai darbuotojai Ginetai, už suteiktą pagalbą ieškant prekių salėje ir malonų aptarnavimą kasoje. Ačiū :)

Lidl parduotuvėje (Žirmūnų g.) labai prasta mėsa, o kainos didelės. Faršas - kažkokia rusva košė, viščiukų sparneliai išvirti pajuodo, smirda. Į kai kurį fasuotą faršą pasižiūrėjus - veltui jo neimčiau.
lauris 2018-10-14 15:45:30
Labas. Lidil dirbti tikrai nepatarciau, nes darbuotu trukumas ir lakstai tai i kasa itai i sale. Pats pradirbau du metus ir išėjau.
Ačiū Jums už atsakymą. Na IKI parduotuvėje kiti ištveria tik savaitę... Nekalbant apie Maximas.
O čia 2 metai. Tikrai retas tiek ištveria. Reiškia nėra taip ir blogai.

Nors kaip pirkėjui - man nepatinka lidlas... kainos nėra pigiausios.
Šiandien, spalio 20d apie 13val Ateities g-vėje Vilniuje pardavėja 6-oje kasoje mėtė visus mano pirkinius išimdama iš maišeliu-mėsą, 4-ių rušių šaldytas daržoves.
Padariau jai pastabą. Jos atsakymas buvo, kad pagrinis jos tikslas-greitas aptarnavimas.
Nemanau, kad tai turėtų būti svaresnis nei paslaugumas arba šypsena?
Labai nusiviliau, nes lankausi šioje parduotuvėje ne pirmą kartą ir ankščiau viskas buvo gerai
Plungės parduotuvėje perku pastoviai sultis, įpakuotas 1 litro kvadratiniuose buteliuose.Kiekvieną kartą įskaičiuopja užstatą 0, 10cnt, tačiau pakuotės taromatai niekur Plungėje šios taros nepriima.Parduotuvės darbuotojos nieko pasakyti negali.Gal tai specialiai Lidlas tokį biznį sugalvojo?
D. 2018-10-04 02:01:53
Gal kas dirbate LIDL? Ką galite pasakyti?
Ar tiesa, kad vaikščiojimo iš vienos darbo vietos į kitą yra daugiau negu paties darbo?
Nes man toks įspūdis, kad su tom ausinėm trukdo dirbti ir nuolat varinėja.
Nors kolektyvas jaunas, tai spėju visai fainas.
Parašykit kas susidūrę.
Gal kas dirbate LIDL? Ką galite pasakyti?
Nes man toks įspūdis, kad su tom ausinėm trukdo dirbti ir nuolat varinėja.
Nors kolektyvas jaunas, tai spėju visai fainas.
Parašykit kas susidūrę.
Lidl, Šnipiškėse, Kalvarijų g. Vilniuje darbuotojai (kasininkai) elgiasi su pirkėjais labai nemandagiai. Skanuojant prekes mėto ir stumdo prekes, kurios paskui nukrenta ant žemės... tai kas per aptarnavimo lygis??
20V PABSP 20 Li A1 KADA BUS KAS NORS PANAŠAUS. O JEIGU IR YRA TAI IŠPERKA PER 10 MIN.
Žmogiškoji klaida ? Būtinai tikrinkit kasos čekius, nes vietoje keliu prekiu gali paskaičiuoti keliasdešimt ir ramiu veidu išmušti čekį
Patinka Lidlas, daznai prekinuosi Vilniaus Baltupiu parduotuveje. Siandien jaunas barzdotas kasininkas nr.45 buvo labai nemandagus, nepasisveikino ir i mano pasveikinima neatsake. Duodama pinigus pasakiau Prasom, jis tyli, paimdama graza padekojau, jis ir vel nesureagavo. Beje, laikiau istiesta delna grazai, tai jis demonstratyviai padejo pinigus ant kasos krasto. Butu malonu, kad savo darbuotojams primintumete, kad ne tik pirkejai turi buti mandagus, sveikintis ir dekoti. Toks saltas demonstratyvus chamizmas uzknisa juodai. Ir dar, kodel Atsiliepimu puslapyje Lidl kreipiasi i mus Tu? Rasote: Parasyk savo nuomone apie Lidl Lietuva, UAB. Turetu buti: parasykite.Gal chamizmui tona duoda UABo savininkai ir administratoriai, i pirkejus besikreipdami TU? Geros dienos!
2018.09.17, 3 kasoje dirbanti moteris 16:15 vietoje 0.63€ grąžos davė tik 0.03€, paprašius perskaičiuoti grąžą atsisakė. Pilaitėje esančioje Lidl parduotuvėje
Lidl smirda. Vokietijoje akumuliatorinis preforatorius 44.99 €. Akumuliatorius su pakrovėju 24, 99 €. Viso būtų 79, 98 €. Lidle lietuvos kaime 68 € o akumuliatorius su pakrovėju 30 €. Viso 98 €. Lietuvos lidle lietuvių diskriminacija.
marijus 2018-09-11 00:46:56
Nusipirkau atstumo matuokli MULTI-PURPOSE DETECTOR.Galvojau bus lengviau atstumus ismatuoti.Ir ūkyje pravers..Na ir atejo laikas kai ūkinio pastata nusprendziau apsilindint..Ir ismataves su juo namo sienu auksti ir ilgi.gavau kvadraturą.to ale matuoklio pagalba.Finale atvaziavo apsildintojai po darbu mums nesutampa kvadratai.Jie su Boshu matavo.Tai permatave su metru isaiskejo kad tas lidlo tatuoklis vėjus rodo.reiks grazint. Esi nusivylęs.
Ir atrodo pirmam komentare rasiau kad to irenginio instrukcija perskaiciau kaip juo naudotis.Lyg ir viskas aišku buvo.Bet po to nesusipratimo su darbininkais kurie siltino.persimatavau su lidl produktu ir viski jisai netiksul pasirodė.žmonės klista o čia kostai aparatelisnesuklis.Visko buna gerai kad garantija yra.
Ryt pirmoji darbo diena Lidle, kažko paskaičius darbuotojų komentarus, pradedu bijoti.o žmonių piktumas. Žodžių
2018 09 08diena Kaune Barsausko g 66c nusirpirkau torciuka su galiojimo data 2018 09 06
Natalija 2018-09-04 17:49:18
Šiandien Lidl Taikos pr.6B Klaipėdoj nupirkau " W5 pakeičiamą kempinę indams plauti, minkšta. 3 vnt." Čekyje nurodama "Paviršių valymo rink." kaina 1, 29 eurų, tuoj pačioj dėžėj buvo pats" kotas" vadinamas kainininke "Paviršių valymo rinkinys" supratau kad "kotas" ir kempines ir yra rinkinys, bet darbininkai tikino kad šių prekių skirtingas brūkšninis kodas (kempinės - 0109985, "kotas" - 20656577) ir šių prekių kainos yra kiekvieno po 1, 29 eurų, skaneris ka kempinių ka "koto" rodo tą patį pavadinimą "Paviršių valymo rinkinys". Parduotuvės darbininkai neįtikino manę kad as nupirkau rinkinį gavus 3 kempines už 1, 29 eurų aiškindami kad "kotas" irgi yra rinkinys - kotas, kempine ir DANGTELIS???. Norėjau pabendraut su vedėją, deja niekas jos nepakvietė. Kai pirkau kempines kainininko prie šių prekių nebuvo, kai grįžau aiškintis buvo kainininkas kuriame buvo nurodyta " "Paviršių valymo rinkinys"
1 vnt., 3 vnt. Labai noriu žinot ar vis dėl to nupirkau rinkinį ar jo dalį. Ačiū
Sveiki, Jusu atsakimas neitikino mane kad nupirkau rinkini o ne iskomplektuota rinkini, nes : 1, Nuo kada 1 preke tas (" kotas") vadinamas rinkiniu pries kelius men. jo pavadinimas buvo paprastas pavirsiu valymo kempine 2. Kodel abu sie "rinkiniai" buvo viename ipakavime. 3. Jusu argumentas del to kas buvo nurodyta kainininke nieko nereiskia nes kainininka daro darbininkai. 4, Cekyje nurodamas pavadinimas "Pavirsiu valymo rinkinys" ir jokiu nurodimu is keliu vnt, yra sudarytas tas rinkinys. Del auksciau nurodytu punktu skaitau kad ne gavau is Jusu issamaus itikinancio atsakimo.
Natalija 2018-09-04 17:49:18
Tai va ponia, Natalija, jus pati pabaigoje ir atsakete kad rinkiniai buvo dvieju rusiu, arba rinkinys kuriame yra 1vnt, t.y. kotas, arba rinkinys sudarytas is 3vnt, t.y. 3 kempineles. Juk kainoje nebuvo rinkiniu is 4 vnt.?
Ema 2018-08-29 17:59:30
Šiaip dėl medicininės nereikia laukti pas daktarą savaitėmis, ta pačią dieną sutvarko, jau vien šis pasisakymas kelia įtarimą apie tikrumą jūsų parašyto komentaro. Rašote, kad dirbote tik valytoja ir krovėja, lyg prekių krova ne pardavėjo darbas :)taip ir sakyt, jog dirbt nesinorėjo, džiugu, kad atsiras darbo vieta tam kas nori tikrai dirbti
Medicininės nereikia laukti jei susimoki ir tavęs nedomina sveikatos patikra. O apie Lidl Lietuva žodžiu jau sklandė gandai, kad išsunkia iki negalėjimo. Kol kas dirbę ar dirbantys nedrįso parašyti apie darbą pas svajonių darbdavį. Gerai, kad nors viena atsirado. O apie kainas ir prekių kokybę, asortimentą ir prekių su akcija dingimą iš pat ryto - galima visą knygą parašyti.
Dar šiek tiek atsakysiu keliems komentarams:
Cepelinus kai verdate, tai atskiram puodelyje su šaltu vandeniu krakmolo pora šaukštų ištirpinkite, ir tą šaltą masę supilkite į cepelinų puodą. Taip vanduo bus krakmolingas ir neitrauks iš cepakų krakmolo.
Patarimas - niekad nepirkit kiaušinių Lidluose ir Ikiukuose. Jie laikomi lentynose. Ten gana šilta. Dar kol transportuoja ant rampos - irgi kiaušinukai ant saulutės pasišviečia kelias minutes.... Aš kelis kartus pirkau, kai labai reikėjo, tai nieko blogo nepastebėjau, bet jautresni žmonės gali pastebėti, tai būkit atsargūs.
Dar labai nepatogu, kad nors takeliai ir ilgi, tačiau jau nuskanuotų prekių nėra kur dėti.... vos spėju susirinkti. Mini ilgesnį staliuką galėjo sukonstruoti. Matyt pataupė.
Man kaip gyventojui, ši parduotuvė brangiausia. Lidl atėjimu labai džiaugiausi. Ir jis davė naudos. Kituose prekybos centruose akcijų padaugėjo. Tačiau pats LIDL - jei nepasinaudoji akcija (nes prekės būna išpirktos) - tai daugiau nelabai yra ką pirkti. Prekių įvairovė pakankama, bet nėra baisiai didelė. Užtat galvojau, tikėjausi, kad turės mažiau prekių rūšių, bet žymiai pigiau. Deja, vertinant kilogramo kainą, LIDL prekės vienos iš brangesnių Lietuvoje. Nu ir kas, kad mėsos 330 g. kainuoja 5, 00 eurus. Kitoj parduotuvėje pakuotė tokios pat mėsos kainuoja 5, 20 eurų. Tačiau ten normalus 500 g. kiekis ir pan.
Dėl darbuotojų tai čia aišku pliusas. Tokie kultūringesni, mandagesni.
Minusas, kad nėra "kašučių". Taip Lidl giriasi, kad taupo sąnaudas, rūšiuoja atsakingai ir nteršia gamtos, bet kadangi pirkinių krepšelių nėra - viską aš deduosi į vienkartinius maišelius ir ant rankų nešiojuosi. Va tau ir ekologija.
Lidlo atėjimo labai laukiau, bet likau nusivylęs. Tikėjausi daugiau. Tai vat ir tą.
Va koki farsa lidlas pardavineja!! Ir vis visa mesa kazkokia ruda. Nuo kada mesos spalva tokia buna?? Nepirkit zmones!!
Simona 2018-08-25 11:29:50
Papasakosiu apie savo patirtį dirbant LIDL parduotuvėje. Neišdirbau nė dviejų savaičių ir tiesiogine ta žodžio prasme pabėgau. Į darbo pokalbį pakvietė 8 žmones ir tai turėjo būti beprotiškai didelė atranka, pagal juos. Individualus pokalbis truko 10 minučių, per kurias turėjai įrodyti, kad tu esi puikus kandidatas šiai pozicijai užimti. Ką gi, pavyko, gavau pasiūlymą ir labai apsidžiaugiau, pamaniau, valio, visi čia veržiasi kaip į didžiausią išpardavimą, o aš patekau taip lengvai... Pasirašiau ilgiausia pasaulyje darbo sutarty (25 lapai iš abiejų pusių), ir mane įspėjo, kad dirbti pradedu nuo kitos savaitės, taipogi išdavė sveikatos knygelę ir priminė apie higienos pasa. Pasiėme mano dabo sutarties kopiją, teigdama, kad regioninis direktorius turės ją pasirašyti, na gerai reikia tai reikia. Atėjo ta diena, kai su nekantrumu bėgau į naują darbą. Beje laukiau vizito pas gydytojus, dėl sveikatos patikros 2 su puse savaitės, todėl dar knygelės neturėjau ir darbdaviui tai buvo neįdomu. Diena prieš, vykome į komandiruote, kurioje viską papasakojo taip nuostabiai ir įtikinamai, jog niekada nebūčiau pagalvojusi, jog gali būti taip viskas gerai. Taigi pirma darbo diena, ir mane pasitinka su darbo rūbais, liepia persirengti ir ateiti pas mokytoją, ji tau parodys ką reikia dirbti, na lyg ir viskas normalu. Pirma darbo savaitė prabėgo, laisvos dienos. sutarties neturiu, reikalavau per diena dešimtis kartų, bet kadangi vadovas turi po 10 pavaduotojų ir padėjėjų, ir visos jos jaunos varnos (nelabai supranta kas yra organizavimas ir procedūros tokio tipo versle) sutarties atgavimas užtruko iki tol kol pagrasinau darbo inspekcija, ir ka jūs manote? Nebuvo jokio regiono direktoriaus parašo, o pasirašė viena iš pavaduotojų, teigdama, kad man jos reikįjo skubiai. Dirbau tik valytoja ir krovėja. Darbo laikas buvo keičiamas, kada tik valdžia užsimano, be darbuotojo žinios (priešingai, nei teigia darbo sutartis). Darbo tipas....kadangi užsienyje moterys dirba tik kasose, o vyrai krauna, tai parodo, jog krūvis yra labai didelis. prisitampiau užtektinai, nes vyrai nuo tokio krūvio bėga laukan, ir atsirado ginekologinių bėdų už kurias esu dėkinga 'puikiausiam darbdaviui'. Patarimas Jums mielieji, jeigu skaitysite: į pavaduotojus ir asistentus imkite patyrusias ir vyresnias moteris, jos situacijas vertins kitaip, nei tos mergaitės, katik baigusios mokyklas, išmokyte organizuoti darbą ir daryti tvarką, nes betvarkė didžiulė.
P.S tik po to, kai pasakiau, kad išeinu laukan, tik tad pasidomėjo ar turiu higienos pasą ir ar sveikatos knygelė tvarkinga. Sutartis neatitinka realybės.
Nuejau siandien i lidla esanti Pramones pr, norejau nusipirkti namu kojnes kurios buvo reklamuojamos lankstinuke, apejau visa parduotuve o ju nei kvapo. Pasiteiravus darbuotoju man buvo pasakyta kad ju nera. Tai kokio velnio jus reklamuojat daiktus kuriu nera?? Lankstinuke buvo parasyta kad akcija galioja nuo 23d. Ar viska taip isspirko per 2dienas?? Ir jau ne pirma karta nuejus nerandam nieko kas reklamuojama. Labai prastai vertinu jusu darba. Neapgaudinekit zmoniu!!
Pirkome Kaune pramonės g. esančiame Lidl vištienos šašlykų kibirėliuose, pusė kibirėlio buvo skysčio. Labai nusivylėme, juk pinigus mokame už mėsą, o ne už skystį. P. S. Gaila kad nepadariau nuotraukos.
Danute 2018-08-10 15:29:13
Nusipirkusi šaldytų cepelinu įdėjus juos į verdanti vandenį 5 min ir iš jų nieko neliko tik koše !
Visada verdu juos ir ne karto taip nebuvo, isverda kuo puikiausiai.
Viktoras 2018-07-23 13:11:21
Lidl Kretingoj apgaudinėja juodai.Ne pirmą kartą. Dabar grįžau iš parduotuvės, pasitikrinau čekį, bingo- vėl išdūrė. Gyvenu Palangoj, atgal nevažiuosiu, bet dabar seksiu juos, ir visiems sakau- būkite budrūs.Sistema tokia-įmušama prekių daugiau negu perki.mano atvejis- pirkau kačių maisto 3 pakuotes 2, 67 eu.Jas visas padėjau sykiu.Čekio pabaigoje- dar viena pakuotė-0, 89. Kurios nebuvo ir būti negalėjo. Kitaip, kaip sistemingu mulkinimu šito pavadinti negalėčiau.
Dazniausiai cekiu net neduoda
Vilniaus karoliniskiu parduotuveje kasininkes su pirkejais elgesi lyg su valkatom
2018 08 14 prekinausi Lidl Mažeikiuose. Išsirinkau „Kaimiškus ant kraiko laikomų vištų“ A klasės, galiojimo laikas iki 08 22.
Mano „džiaugmui“ pyrago neišsikepiau. Kelis kiaušinius sumušau į ruošiamą tešlą, jie buvo kažkokie skystoki, na galiausiai pramušau dar vieną, dar tokio dalyko nebuvau patyrusi, jis buvo visiškai juodas, o kvapelis, vos neapsivėmiau. Niekaip nesuprantu kaip tokius kiaušinius galima pardavinėti. Gerai dar kad nesugalvojau virtų kiaušinių paskanauti....
2018-07-29 d apie 21.30 pirkau jusu parduotuveje 2 kasoje nuo isejimo tilzes g ledus dezuteje balino du vnt sokolado skonio kuriu kaina parasyta 0, 70 ct, ir viena dezute balino ledu vaniles skonio,. Priejus moketi uz savo prekes, pardavejai iskart pasakiau kad tokios kainos tu ledu 0, 99 isvis nemaciau lentynoje. Gerai sumokejus uz ledus, nuejau patikslinti gal tikrai nemaciau tos kainos, kaip sake pardaveja virs ledu turi buti. Nuejus pamaciau kad kainos prie balino vaniles skonio ledu tikrai nebuvo, kuri pagal pardaveja visa diena buvo. Pakeiciau tuos brangius ledus i balino braskinius ledus po 0, 70ct. Prieinu prie kasos, ir pardavejai pasakiau kad noriu pakeisti i kitus pigesnius. Ir ka gi as girdziu, kad ledams grazinimu nedaro lidl parduotuves, nes kaip pardaveja issireiske kokia priezasti ji parasytu del ko ta grazinima daro. Nuo kada ledams grazinimai nebedaromi, su kazkokia darbuotoja per racija pasitarus kaip man paaiskint ir ka pardaveja su tais ledais darys. Kai paprasiau duoti man paskaityt kokiom prekem daro grazinima ir kokiom ne, perspejau kad dirbu toki pat darba tik kitam tinkle ir kad visos parduotuves daro, o cia sugalvojo savo pasakele ir nusprende kad galima tokiai pirkejai makaronus pakabint. Bet ne ant tokios uzpuole. Parejus namo paziurejau internete ludl puslapy kad grazinimu nedaro tik tabako gaminiams, mobiliesiems papildimams ir dovanu kortelems. Tad noreciau kad pakartotinai apsviestumet savo kasininkes pardavejas kokioms prekems galima daryt grazinimus ir kokiom ne. Apie mandaguma taip pat neturiu zodziu.
2018-07-27 prekyboje suvytę, supuvę, puvėsiu prasmirdę trumpavaisiai agurkai.
Nusivyliau lidlu siandien 2018 liepos 28d. Apie 20.30 iejau i kaune esanti zemuju sanciu lidla. Stvere mane uz rankos lidlo darbuotojas ir pasake einam. Nusivede pas apsaugos darbuotojus ir pasake kad atvede dar viena. Bet po keliu akimirku pasake kad apsipazino ir atsiprase. Tai kaip man jaustis pries visus zmones kurie buvo lidle? Pas kasininke prasiau kad pakviestu kazka is virsesniu tai nutilejo ir nieko neoakviete. Pasibaisejau lidlu
Lidl Kaune Šilainiuose pirkau 2018-07-24 šviežių viščiukų boilerių mėsą, kuri galiojo iki 2018-07-28. Tačiau naudojimui deje ji netiko, buvo visos pakuotės su mėsa sugedusios, mėsa pasmirdusi.

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. MŪSŲ TIKSLAS Mūsų tikslas – parinkti Jūsų įmonės įvaizdį, poreikius, finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...

Kadencijos vidurys: žiniasklaidos dėmesio centre – A. Veryga, nematomas – Ž. Vaičiūnas 12-13 08:35
Per pirmuosius dvejus Vyriausybės darbo metus daugiausia žiniasklaidos dėmesio sulaukė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, mažiausiai – energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas.
R. Masiulis tęs diskusijas su mokytojais dėl etatinio apmokėjimo sistemos
R. Masiulis tęs diskusijas su mokytojais dėl etatinio apmokėjimo sistemos 12-13 07:33
Rokas Masiulis, laikinai Švietimo ir mokslo ministerijai vadovaujantis susisiekimo ministras, po dviejų dienų pertraukos ketvirtadienį tęs diskusijas su profsąjungomis, kaip tobulinti rugsėjį...
Dvigubų standartų cinizmas
Dvigubų standartų cinizmas 12-12 22:11
Seimo nariai taupyti nelinkę: valstybės biudžetą palaiminę jie nepamiršo ir savo kišenių – kone vienbalsiai iškart nubalsavo už didesnes parlamentinei veiklai skiriamas lėšas. Tam pritarė ir tie...

Jūs esate..

AIG 37,68 +2,98%