Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Patinka Lidlas, daznai prekinuosi Vilniaus Baltupiu parduotuveje. Siandien jaunas barzdotas kasininkas nr.45 buvo labai nemandagus, nepasisveikino ir i mano pasveikinima neatsake. Duodama pinigus pasakiau Prasom, jis tyli, paimdama graza padekojau, jis ir vel nesureagavo. Beje, laikiau istiesta delna grazai, tai jis demonstratyviai padejo pinigus ant kasos krasto. Butu malonu, kad savo darbuotojams primintumete, kad ne tik pirkejai turi buti mandagus, sveikintis ir dekoti. Toks saltas demonstratyvus chamizmas uzknisa juodai. Ir dar, kodel Atsiliepimu puslapyje Lidl kreipiasi i mus Tu? Rasote: Parasyk savo nuomone apie Lidl Lietuva, UAB. Turetu buti: parasykite.Gal chamizmui tona duoda UABo savininkai ir administratoriai, i pirkejus besikreipdami TU? Geros dienos!
2018.09.17, 3 kasoje dirbanti moteris 16:15 vietoje 0.63€ grąžos davė tik 0.03€, paprašius perskaičiuoti grąžą atsisakė. Pilaitėje esančioje Lidl parduotuvėje
Lidl smirda. Vokietijoje akumuliatorinis preforatorius 44.99 €. Akumuliatorius su pakrovėju 24, 99 €. Viso būtų 79, 98 €. Lidle lietuvos kaime 68 € o akumuliatorius su pakrovėju 30 €. Viso 98 €. Lietuvos lidle lietuvių diskriminacija.
marijus 2018-09-11 00:46:56
Nusipirkau atstumo matuokli MULTI-PURPOSE DETECTOR.Galvojau bus lengviau atstumus ismatuoti.Ir ūkyje pravers..Na ir atejo laikas kai ūkinio pastata nusprendziau apsilindint..Ir ismataves su juo namo sienu auksti ir ilgi.gavau kvadraturą.to ale matuoklio pagalba.Finale atvaziavo apsildintojai po darbu mums nesutampa kvadratai.Jie su Boshu matavo.Tai permatave su metru isaiskejo kad tas lidlo tatuoklis vėjus rodo.reiks grazint. Esi nusivylęs.
Ir atrodo pirmam komentare rasiau kad to irenginio instrukcija perskaiciau kaip juo naudotis.Lyg ir viskas aišku buvo.Bet po to nesusipratimo su darbininkais kurie siltino.persimatavau su lidl produktu ir viski jisai netiksul pasirodė.žmonės klista o čia kostai aparatelisnesuklis.Visko buna gerai kad garantija yra.
Ryt pirmoji darbo diena Lidle, kažko paskaičius darbuotojų komentarus, pradedu bijoti.o žmonių piktumas. Žodžių
2018 09 08diena Kaune Barsausko g 66c nusirpirkau torciuka su galiojimo data 2018 09 06
Natalija 2018-09-04 17:49:18
Šiandien Lidl Taikos pr.6B Klaipėdoj nupirkau " W5 pakeičiamą kempinę indams plauti, minkšta. 3 vnt." Čekyje nurodama "Paviršių valymo rink." kaina 1, 29 eurų, tuoj pačioj dėžėj buvo pats" kotas" vadinamas kainininke "Paviršių valymo rinkinys" supratau kad "kotas" ir kempines ir yra rinkinys, bet darbininkai tikino kad šių prekių skirtingas brūkšninis kodas (kempinės - 0109985, "kotas" - 20656577) ir šių prekių kainos yra kiekvieno po 1, 29 eurų, skaneris ka kempinių ka "koto" rodo tą patį pavadinimą "Paviršių valymo rinkinys". Parduotuvės darbininkai neįtikino manę kad as nupirkau rinkinį gavus 3 kempines už 1, 29 eurų aiškindami kad "kotas" irgi yra rinkinys - kotas, kempine ir DANGTELIS???. Norėjau pabendraut su vedėją, deja niekas jos nepakvietė. Kai pirkau kempines kainininko prie šių prekių nebuvo, kai grįžau aiškintis buvo kainininkas kuriame buvo nurodyta " "Paviršių valymo rinkinys"
1 vnt., 3 vnt. Labai noriu žinot ar vis dėl to nupirkau rinkinį ar jo dalį. Ačiū
Sveiki, Jusu atsakimas neitikino mane kad nupirkau rinkini o ne iskomplektuota rinkini, nes : 1, Nuo kada 1 preke tas (" kotas") vadinamas rinkiniu pries kelius men. jo pavadinimas buvo paprastas pavirsiu valymo kempine 2. Kodel abu sie "rinkiniai" buvo viename ipakavime. 3. Jusu argumentas del to kas buvo nurodyta kainininke nieko nereiskia nes kainininka daro darbininkai. 4, Cekyje nurodamas pavadinimas "Pavirsiu valymo rinkinys" ir jokiu nurodimu is keliu vnt, yra sudarytas tas rinkinys. Del auksciau nurodytu punktu skaitau kad ne gavau is Jusu issamaus itikinancio atsakimo.
Natalija 2018-09-04 17:49:18
Tai va ponia, Natalija, jus pati pabaigoje ir atsakete kad rinkiniai buvo dvieju rusiu, arba rinkinys kuriame yra 1vnt, t.y. kotas, arba rinkinys sudarytas is 3vnt, t.y. 3 kempineles. Juk kainoje nebuvo rinkiniu is 4 vnt.?
Ema 2018-08-29 17:59:30
Šiaip dėl medicininės nereikia laukti pas daktarą savaitėmis, ta pačią dieną sutvarko, jau vien šis pasisakymas kelia įtarimą apie tikrumą jūsų parašyto komentaro. Rašote, kad dirbote tik valytoja ir krovėja, lyg prekių krova ne pardavėjo darbas :)taip ir sakyt, jog dirbt nesinorėjo, džiugu, kad atsiras darbo vieta tam kas nori tikrai dirbti
Medicininės nereikia laukti jei susimoki ir tavęs nedomina sveikatos patikra. O apie Lidl Lietuva žodžiu jau sklandė gandai, kad išsunkia iki negalėjimo. Kol kas dirbę ar dirbantys nedrįso parašyti apie darbą pas svajonių darbdavį. Gerai, kad nors viena atsirado. O apie kainas ir prekių kokybę, asortimentą ir prekių su akcija dingimą iš pat ryto - galima visą knygą parašyti.
Dar šiek tiek atsakysiu keliems komentarams:
Cepelinus kai verdate, tai atskiram puodelyje su šaltu vandeniu krakmolo pora šaukštų ištirpinkite, ir tą šaltą masę supilkite į cepelinų puodą. Taip vanduo bus krakmolingas ir neitrauks iš cepakų krakmolo.
Patarimas - niekad nepirkit kiaušinių Lidluose ir Ikiukuose. Jie laikomi lentynose. Ten gana šilta. Dar kol transportuoja ant rampos - irgi kiaušinukai ant saulutės pasišviečia kelias minutes.... Aš kelis kartus pirkau, kai labai reikėjo, tai nieko blogo nepastebėjau, bet jautresni žmonės gali pastebėti, tai būkit atsargūs.
Dar labai nepatogu, kad nors takeliai ir ilgi, tačiau jau nuskanuotų prekių nėra kur dėti.... vos spėju susirinkti. Mini ilgesnį staliuką galėjo sukonstruoti. Matyt pataupė.
Man kaip gyventojui, ši parduotuvė brangiausia. Lidl atėjimu labai džiaugiausi. Ir jis davė naudos. Kituose prekybos centruose akcijų padaugėjo. Tačiau pats LIDL - jei nepasinaudoji akcija (nes prekės būna išpirktos) - tai daugiau nelabai yra ką pirkti. Prekių įvairovė pakankama, bet nėra baisiai didelė. Užtat galvojau, tikėjausi, kad turės mažiau prekių rūšių, bet žymiai pigiau. Deja, vertinant kilogramo kainą, LIDL prekės vienos iš brangesnių Lietuvoje. Nu ir kas, kad mėsos 330 g. kainuoja 5, 00 eurus. Kitoj parduotuvėje pakuotė tokios pat mėsos kainuoja 5, 20 eurų. Tačiau ten normalus 500 g. kiekis ir pan.
Dėl darbuotojų tai čia aišku pliusas. Tokie kultūringesni, mandagesni.
Minusas, kad nėra "kašučių". Taip Lidl giriasi, kad taupo sąnaudas, rūšiuoja atsakingai ir nteršia gamtos, bet kadangi pirkinių krepšelių nėra - viską aš deduosi į vienkartinius maišelius ir ant rankų nešiojuosi. Va tau ir ekologija.
Lidlo atėjimo labai laukiau, bet likau nusivylęs. Tikėjausi daugiau. Tai vat ir tą.
Va koki farsa lidlas pardavineja!! Ir vis visa mesa kazkokia ruda. Nuo kada mesos spalva tokia buna?? Nepirkit zmones!!
Simona 2018-08-25 11:29:50
Papasakosiu apie savo patirtį dirbant LIDL parduotuvėje. Neišdirbau nė dviejų savaičių ir tiesiogine ta žodžio prasme pabėgau. Į darbo pokalbį pakvietė 8 žmones ir tai turėjo būti beprotiškai didelė atranka, pagal juos. Individualus pokalbis truko 10 minučių, per kurias turėjai įrodyti, kad tu esi puikus kandidatas šiai pozicijai užimti. Ką gi, pavyko, gavau pasiūlymą ir labai apsidžiaugiau, pamaniau, valio, visi čia veržiasi kaip į didžiausią išpardavimą, o aš patekau taip lengvai... Pasirašiau ilgiausia pasaulyje darbo sutarty (25 lapai iš abiejų pusių), ir mane įspėjo, kad dirbti pradedu nuo kitos savaitės, taipogi išdavė sveikatos knygelę ir priminė apie higienos pasa. Pasiėme mano dabo sutarties kopiją, teigdama, kad regioninis direktorius turės ją pasirašyti, na gerai reikia tai reikia. Atėjo ta diena, kai su nekantrumu bėgau į naują darbą. Beje laukiau vizito pas gydytojus, dėl sveikatos patikros 2 su puse savaitės, todėl dar knygelės neturėjau ir darbdaviui tai buvo neįdomu. Diena prieš, vykome į komandiruote, kurioje viską papasakojo taip nuostabiai ir įtikinamai, jog niekada nebūčiau pagalvojusi, jog gali būti taip viskas gerai. Taigi pirma darbo diena, ir mane pasitinka su darbo rūbais, liepia persirengti ir ateiti pas mokytoją, ji tau parodys ką reikia dirbti, na lyg ir viskas normalu. Pirma darbo savaitė prabėgo, laisvos dienos. sutarties neturiu, reikalavau per diena dešimtis kartų, bet kadangi vadovas turi po 10 pavaduotojų ir padėjėjų, ir visos jos jaunos varnos (nelabai supranta kas yra organizavimas ir procedūros tokio tipo versle) sutarties atgavimas užtruko iki tol kol pagrasinau darbo inspekcija, ir ka jūs manote? Nebuvo jokio regiono direktoriaus parašo, o pasirašė viena iš pavaduotojų, teigdama, kad man jos reikįjo skubiai. Dirbau tik valytoja ir krovėja. Darbo laikas buvo keičiamas, kada tik valdžia užsimano, be darbuotojo žinios (priešingai, nei teigia darbo sutartis). Darbo tipas....kadangi užsienyje moterys dirba tik kasose, o vyrai krauna, tai parodo, jog krūvis yra labai didelis. prisitampiau užtektinai, nes vyrai nuo tokio krūvio bėga laukan, ir atsirado ginekologinių bėdų už kurias esu dėkinga 'puikiausiam darbdaviui'. Patarimas Jums mielieji, jeigu skaitysite: į pavaduotojus ir asistentus imkite patyrusias ir vyresnias moteris, jos situacijas vertins kitaip, nei tos mergaitės, katik baigusios mokyklas, išmokyte organizuoti darbą ir daryti tvarką, nes betvarkė didžiulė.
P.S tik po to, kai pasakiau, kad išeinu laukan, tik tad pasidomėjo ar turiu higienos pasą ir ar sveikatos knygelė tvarkinga. Sutartis neatitinka realybės.
Nuejau siandien i lidla esanti Pramones pr, norejau nusipirkti namu kojnes kurios buvo reklamuojamos lankstinuke, apejau visa parduotuve o ju nei kvapo. Pasiteiravus darbuotoju man buvo pasakyta kad ju nera. Tai kokio velnio jus reklamuojat daiktus kuriu nera?? Lankstinuke buvo parasyta kad akcija galioja nuo 23d. Ar viska taip isspirko per 2dienas?? Ir jau ne pirma karta nuejus nerandam nieko kas reklamuojama. Labai prastai vertinu jusu darba. Neapgaudinekit zmoniu!!
2018-08-14 Apsipirkinėjau Kaune savanorių pr. esančiame Lidle ir norėčiau padėkoti žaviai darbuotojai Ginetai, už suteiktą pagalbą ieškant prekių salėje ir malonų aptarnavimą kasoje. Ačiū :)
Pirkome Kaune pramonės g. esančiame Lidl vištienos šašlykų kibirėliuose, pusė kibirėlio buvo skysčio. Labai nusivylėme, juk pinigus mokame už mėsą, o ne už skystį. P. S. Gaila kad nepadariau nuotraukos.
Danute 2018-08-10 15:29:13
Nusipirkusi šaldytų cepelinu įdėjus juos į verdanti vandenį 5 min ir iš jų nieko neliko tik koše !
Visada verdu juos ir ne karto taip nebuvo, isverda kuo puikiausiai.
Viktoras 2018-07-23 13:11:21
Lidl Kretingoj apgaudinėja juodai.Ne pirmą kartą. Dabar grįžau iš parduotuvės, pasitikrinau čekį, bingo- vėl išdūrė. Gyvenu Palangoj, atgal nevažiuosiu, bet dabar seksiu juos, ir visiems sakau- būkite budrūs.Sistema tokia-įmušama prekių daugiau negu perki.mano atvejis- pirkau kačių maisto 3 pakuotes 2, 67 eu.Jas visas padėjau sykiu.Čekio pabaigoje- dar viena pakuotė-0, 89. Kurios nebuvo ir būti negalėjo. Kitaip, kaip sistemingu mulkinimu šito pavadinti negalėčiau.
Dazniausiai cekiu net neduoda
Vilniaus karoliniskiu parduotuveje kasininkes su pirkejais elgesi lyg su valkatom
2018 08 14 prekinausi Lidl Mažeikiuose. Išsirinkau „Kaimiškus ant kraiko laikomų vištų“ A klasės, galiojimo laikas iki 08 22.
Mano „džiaugmui“ pyrago neišsikepiau. Kelis kiaušinius sumušau į ruošiamą tešlą, jie buvo kažkokie skystoki, na galiausiai pramušau dar vieną, dar tokio dalyko nebuvau patyrusi, jis buvo visiškai juodas, o kvapelis, vos neapsivėmiau. Niekaip nesuprantu kaip tokius kiaušinius galima pardavinėti. Gerai dar kad nesugalvojau virtų kiaušinių paskanauti....
2018-07-29 d apie 21.30 pirkau jusu parduotuveje 2 kasoje nuo isejimo tilzes g ledus dezuteje balino du vnt sokolado skonio kuriu kaina parasyta 0, 70 ct, ir viena dezute balino ledu vaniles skonio,. Priejus moketi uz savo prekes, pardavejai iskart pasakiau kad tokios kainos tu ledu 0, 99 isvis nemaciau lentynoje. Gerai sumokejus uz ledus, nuejau patikslinti gal tikrai nemaciau tos kainos, kaip sake pardaveja virs ledu turi buti. Nuejus pamaciau kad kainos prie balino vaniles skonio ledu tikrai nebuvo, kuri pagal pardaveja visa diena buvo. Pakeiciau tuos brangius ledus i balino braskinius ledus po 0, 70ct. Prieinu prie kasos, ir pardavejai pasakiau kad noriu pakeisti i kitus pigesnius. Ir ka gi as girdziu, kad ledams grazinimu nedaro lidl parduotuves, nes kaip pardaveja issireiske kokia priezasti ji parasytu del ko ta grazinima daro. Nuo kada ledams grazinimai nebedaromi, su kazkokia darbuotoja per racija pasitarus kaip man paaiskint ir ka pardaveja su tais ledais darys. Kai paprasiau duoti man paskaityt kokiom prekem daro grazinima ir kokiom ne, perspejau kad dirbu toki pat darba tik kitam tinkle ir kad visos parduotuves daro, o cia sugalvojo savo pasakele ir nusprende kad galima tokiai pirkejai makaronus pakabint. Bet ne ant tokios uzpuole. Parejus namo paziurejau internete ludl puslapy kad grazinimu nedaro tik tabako gaminiams, mobiliesiems papildimams ir dovanu kortelems. Tad noreciau kad pakartotinai apsviestumet savo kasininkes pardavejas kokioms prekems galima daryt grazinimus ir kokiom ne. Apie mandaguma taip pat neturiu zodziu.
2018-07-27 prekyboje suvytę, supuvę, puvėsiu prasmirdę trumpavaisiai agurkai.
Nusivyliau lidlu siandien 2018 liepos 28d. Apie 20.30 iejau i kaune esanti zemuju sanciu lidla. Stvere mane uz rankos lidlo darbuotojas ir pasake einam. Nusivede pas apsaugos darbuotojus ir pasake kad atvede dar viena. Bet po keliu akimirku pasake kad apsipazino ir atsiprase. Tai kaip man jaustis pries visus zmones kurie buvo lidle? Pas kasininke prasiau kad pakviestu kazka is virsesniu tai nutilejo ir nieko neoakviete. Pasibaisejau lidlu
Lidl Kaune Šilainiuose pirkau 2018-07-24 šviežių viščiukų boilerių mėsą, kuri galiojo iki 2018-07-28. Tačiau naudojimui deje ji netiko, buvo visos pakuotės su mėsa sugedusios, mėsa pasmirdusi.
Siauliuose pietiniame rajone Lidl pastoviai neveikia arba nekokybiska kava paeuosia aparatas. Tai nebega isvis, tai pieno trukumas. Jau kelinta karta perkam ir vis uztaikom. Priesingai centre prie Tilzes prekybos centro esanciane Lidl visuomet viskas tvarkingai veikia.
Sveiki! Sutvarkykite pagaliau kavos aparatą Ukmergėje, nusibodo mokėti už karštą karstelejusi vandenį :-) Ačiū
as nesuprantu ar prekiu deficitas jau ar tiesiog liekanas norit isparduoti ? 2018.07.09 18h pilaites LIDL. bandeliu lentynos tuscios, saldytuvai pustusciai (vistiena) peino produktai irgi galekas. Tai ivertinkit kad zmoens po darbo nori apsipirkti ir pavalgyti o ne likucius susirankiot... Jeit aip ir toliau lojalus kleintai nueis i maxima
Nei viename prekybos centre kasos darbuotojas nėra ne tik pataręs, kokią žuvį išsirinkti, bet dar ir receptą parekomendavęs. Šiandien antrą kartą gaminsiu vilkešerį - Stasio iš LIDL Justiniškių gatvėje receptu.
AČIŪ jam ir kantrybės su pirkėjais.
2018.06.28 NAUJININKU LIDL...
Nusipirkau pries metus (Blenderi) ir sugedo. Garantija 3 metus galioja instrukcijoje duotas numeris lidl technikos pasiskambinau pasakiau apie situacja, pasiule pora variantu, tai pasirinkau grazinti ten kur pirkau. Jie pasiskambino i parduotuve informavo kad as atvyksiu su sugedusiu blenderiu. CIA Buvo NAUJININKU Lidl priejus prie kasos pasiklausi kur kreiptis buvau apsaukta kasininkes rekia man kad ne cia reikia nesti o i technika skambinti ir ten vezti jie ne prie ko cia, kita is kitos pusies pradejo saukti ant manes kad reikia kreiptis i tech as badziau paaiskinti kad skambinau ir man pasake cia atvazuoti kad grazins bet manes nekas neklause o rekia ant manes labai gaila kad neisidemejau vardu. Po 10 min rekimo. Kaip supratau Kasininke turbut per ausine susiskambino su administracija kuriai buvo pranesta kad Atvyksiu. Tai su nepatenkintu veidu pakvete prie kasos darys grazinima neuztenka to kad apsauke mane tai dar turejau isklausiti kad man neiseina, nesamone cia preke sena tada iskvete zmogu kuris padare grazinima.!!pagaliau Nenormalus bendavimas su klijente as nekuo nepavogiau kad buciau taip absaukta net neisklause kas kaip o rekia ant visos parduotuves kad zmones atsisugdami i mane ziurejo. Aciu uz pakelta spaudima ir sugadinta nuotaika visai dienai.
2018-06-28 apie 19:23 labai piktinuosi jauna panele kasininke Gineta, nes negražiai elgiasi su klientais, kalbėjo piktu pakeltu tonu!!! Priėmat tokias jaunas paneles, kurios neišauklėtos ir nežino kas yra mandagumas...
Kaunas, savanorių 315 "Lidl"
Sveiki 2018-06-24 diena smiltele g.19 buvo pavogta pinigine, buvo kreipiamasi i apsauga apsauga pasake kad jiem kameros nemato tos vietos, atvazevus pareigunam apsaugos darbuotojas jau buvo pakeites versija kad kameros stringa del techniniu kliuciu, galu gale niekas man nei parode vaizdo irasa nei ka, toks abejingumas ir nekompetitingumas.Tad likau labai nepatenkintas jusu darbuotojais ir tikiuosi kad si nusikaltima ishtirs deramai Lietuvos policija.
Labai dėkojame parduotuvės Vilniuje, Justiniškių gatvėje darbuotojui gerbiamam Stasiui už labai labai malonų ir profesionalų aptarnavimą. Visuomet stojame tik prie tos kasos, kur jis dirba, nes įsitikinome, kad būsime labai greitai ir smagiai apsipirkę. Linkime jam kilti jūsų tinklo karjeros laiptais:)
Sveiki, kadangi pas jus ne pigiau nei kitose parduotuvėse, gal reikėtų pakeisti reklamą "Taip gyventi verta"
Moketi uz preke turejau 5.50 bet neturejau tiek grynai del to paprasiau 50ct primoketi kortele gavosi taip kad sumokejau 5 eurus grynais ir dar pilna kaina kortele ir kasininke tuo metu moke naujoka dirbt :/ cekio negavau ir isejau net nepamastes pamaciau kad netekau pinigu tik vakare
Lietuva Lietuva, gyvenam geriau nei Vokieciai, Garinio troskintuvo kaina 10 euru didesne pas Mus nei pas vokiecius...... ar cia normalu?
Sveiki.Siandien uzsukau i lidl aleksote nusipirkti savo megstamos duonytes ir neradau, paklausus ar nebus, atsake kad isimta is asortimento. Labai nuliudau nes tikrai labai skani duona, juoda su grudais, po 1, 19.Dar turiu vilties kad ir toliau prekiaus ja. Lauksiu......
Noriu padėkoti "Lidl Lietuva" Klientų aptarnavimo skyriui, Kokybės užtikrinimo departamentui už problemų sprendimą, rūpestį ir pagarbą savo klientui. Gal probema sprendžiama ne taip sklandžiai kaip Lidl Vokietijoje, tačiau stilius ir požiūris atitinka.
Ačiū!
Lidl Vilniuje Kalvarijų g.180.Šiandien 22.10 val atidarytoj 4 kasoj kasininke praskanavo
mano prekes, nepaeme pinigu iškarto, gal buvo pagalvojus kad krapštysiu centus uždarė kasą ir pradėjo skanuot kitu klientų prekes. Ir ka daryt? Nei čekio, nieko nedave, metė kitu klientų čekius ir prekes, griebė man iš rankos 20€ ir poto tik po poros klientų atidavė gražą, visiškai ignoravo ko aš jos klausiu ir net neatsiprašė. Elgesys darbuotojų su klientais kaip su gyvuliais atsiprašant. Niekada daugiau nenoriu gryžt į LIDL parduotuvę, taipogi dėl ilgiausių eilių.
Renata 2018-05-09 18:46:46
Vilniuje lidle labai greitai skenavo prekes ir kasininkė priskaičiavo per daug
Mes pirkome pieno miltelius i kava arba arbata už 0.69
2vienetus o ji priskaičiavo 39 vienetus ir už miltelius sumokejome 26.91 €. O pamatėme tik namie kad taip atsitiko
Kokiam degradui reikia buti kad to nepamatyti parduotuveje
Labai prastos kokybės kiaulienos šašlykai. Kiti mėsos gaminiai irgi nežavi. Galiu pagirti už geros kokybės pieno gaminius ir ledus bei girą.
Siandien apsipirkinejant Jusu parduotuveje esancioje staneviciaus g 2a, norejau isigyti slepetes, dezeje gulejo maiseliai sumesti ne nuo tu bateliu, , kadangibateliai ir maiselis buvoviename konteineryje pasirode kad maiselis yra nuo tu bateliu, isidejau batelius i pakeli ir tesiau apsipirkima, praeidama apsaugos darbuotojaaukstu tonu liepe maiseli padet, nes maiselis neva kainuoja 20 euru (apejau apzziurejau visus batelius esanciius parduotuvej radau ta pakuote, beteliai buvo kiti, (bet maiseli radau visai kitame konteineryje prie pasirinktu bateliu (preke ne savo vietoje, kliento klaidinimas,)) praeidama apsaugos darbuotoja nurode padeti maiseli atgal. Vaiksciojau rinkausi toliau prekes su mintimi padet maiseli i vieta, po poros minuciu apsaugos darbuotoja priejo pakartotinai ir uzsipuole, saukdama :cituoju „nedaeina lietuviskai, nuneskit maiseli!” issiemiau betelius ir padaviau apsaugos darbuotojai ta maiseli, lentynoje pastebejau prekes kuriu laikymo temperatura 2 —6 laipsniai (vistienos file vakuume, suris), paprasiau apsaugos darbuotojos kad pranestu atsakingam asmeniaui, ji atreze„ne jusu reikalas”, sugadino nuotaika, pasijutau valkatos vietoje nepageidaujamu klientu, kalbejo zeminanciu izeidzianciu tonu, , apsipirkimas sugadintas, nuejus i kasa, kasininkes taip pat paklausiau del atsakingo asmens uz prekiu saugojimo salygas, ji pasake zino kad tos prekes guli ne vietoje, ir tegu guli. Likau pakraupus, juk tai sviezia vistiena, kuriai reikalinga spec saugojimo temperatura, o ne patalpos temp produktas genda, nuodijami pirkejai, daugiau i sia parduotuve neuzsuksiu. Aciu.
Šiandien pirkau vaisius LIDL Ateities g. Buvau tiesiog šokiruota kasininkės Dianos (kasos čekije jos numeris 16) aptarnavimu ir elgesiu. Skenavimo metu pastebėjau, kad kasos ekrane nėra mano pirktos prekės - avokadų. Pati dar kartą perklausiau jos ar tikrai man avokadus paskaičiavo, užrietusi nosį tiesiog surėkė - TAIP. Gerai, jeigu taip - tikrinų čekį ir ką jus manot, vietoj avokadų priskaičiavo man mangus, kurie yra brangesni. Prieinu prie kasisninkės, rodau vaisius ir klausiu - kur čekyje avokadai? Juk klausiau ar paskaičiavo. Matytumet jos veido išraiška... Pralaukiau prekių grąžinimo apie 15min. Kasininkė pildo savo dokumentus, aš laukiu... Pakėlė galvą, atseit ko čia nori, sakau - tai gal mano pirktus vaisius atiduosit? ATIDUOSIM, ATITUOSIM sumurmėjo. Apie atsiprašymą net ir nesvajojau, gerai dar akių neišdrąskė. Kreipiuosi į vadovybę: labai prašau Jūsų analizuoti savo darbuotojų elgesi ir tokias "mandagias" kasisninkes vatyri lauk, negadinkit savo reputacijos tokių darbuotojų "dėka". Jeigu nemoka bendrauti su žmonėm ir pripažinti savo klaidų, tegul eina gatves šluoti.
Vilniuje lidle labai greitai skenavo prekes ir kasininkė priskaičiavo per daug
Mes pirkome pieno miltelius i kava arba arbata už 0.69
Kainų skirtumai LIDL Lietuvoje ir Vokietijoje akivaizdūs. Ta pati prekė, prisipučiantis terminis kilimėlis CRIVIT Lietuvoje kainuoja 19.99 EUR, o Vokietijoje - 12.99 EUR.
Pirkejas 2017-11-20 21:49:50
LIDL parduoda skania silkia 500g uz 2, 49e. Su marinuotais svogunais.!. Bet atidarius, svogunų 400g. 100g. Silkes padaze, įrare. Juokas per asaras. Alytaus lidl....
Prie ko čia LIDL. Pžiūrėk kas gamintojas - Lietuva, kaip sakoma patys save dulkinam.

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. MŪSŲ TIKSLAS Mūsų tikslas – parinkti Jūsų įmonės įvaizdį, poreikius, finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

5 svarbios popiežiaus Pranciškaus citatos viešint Vilniuje
5 svarbios popiežiaus Pranciškaus citatos viešint Vilniuje 09-22 21:29
Popiežius Pranciškus šeštadienį lankėsi Vilniuje, kur susitiko su valstybės vadovais, tikinčiaisiais ir jaunimu. Pateikiame penkias įsimintiniausias dienos citatas:
Kalifornijos restoranai nebeduos plastikinių šiaudelių, jei nepaprašysite
Kalifornijos restoranai nebeduos plastikinių šiaudelių, jei nepaprašysite 09-22 19:57
Jei norėsite gerti gėrimą per šiaudelį Kalifornijoje (JAV), turėsite jo paprašyti. Priešingu atveju kavinėje šiaudelio jums neduos. Tokiu būdu valstijoje mėginama sumažinti plastiko naudojimą.
Vatikano bankininko Pauliaus Marcinkaus paslaptis
Vatikano bankininko Pauliaus Marcinkaus paslaptis 09-22 19:18
Kai 1971 m. popiežius Paulius VI vyskupui Pauliui Kazimierui Marcinkui patikėjo "Istituto per le Opere di Religione" (IOR), geriau žinomo Vatikano banko pavadinimu, vairą, jis nė iš tolo nenutuokė...

Kai susergate, Jūs..

Skoda