Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Taip gyventi verta!
Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Pirkau rožes, atrodė gražiai kol nenuėmiau iš popieriaus. Pusę lapų nuvytę, kita dieną visi žiedai nuvytę. Jei jau neperka savaitėm nepardavinėkit, o išmeskit
Pasiekus apsipirkimų sumą- gauts kuponas : nektarinų 1 kg už 0.01 eur.. Tačiau Utenos Lidl parduotuvėje jų tiesiog nėra :D paklausus pardavėjos-gautas atsakymas.. jau 6 dienos jų negaunam... Tai kam tada kuponai pasiekus apsipirkimo sumą???
Arturas 2022-06-25 14:49:52
Darbuotojai nemoka Lietuviskai kalbeti, jei nemoka kalbet neturi isvis buti prie klientu, prieme ale ukrainieciu realiai rusu fasistu kurie apsimeta ukrainieciais. Labadiena visogero cia sunku ismokt? Ar isvis kasoje gali zmogus but nekalbantis lietuviskai, cia juk istatymus pazeidineja lidlas. Stai jum patirtis savitarnoj kalvariju lidle atejo pakvietus as jos klausiu, o ji man rusiskai aptarnauju tik rusiskai ir nuejo, nei visogero nei tuoj pakviesiu darbuotoja nieko. Kitam lidle darbuotojas kasoj vien rusiskai kalbejo as jam sakau nesuprantu ka sakot, o ji toliau rusiskai ir tikrai ne ukrainietiskai. kasininkas privalo lietuviskai pasakyti balsu kiek turiu moketi cia isvis istatymus lauzo. Priimat i darba jei jis nekalba lietuviskai tai jis neturi bendrauti su klientais. Veskit kalbos mokymus tada
per diena galima ismokt ka ir kur ir kaip sakyt, kitose salyse jie jau senai kalba. 3 menesiai kaip Lietuvoj ir nemoket pasakyti labadiena visogero. Jie jau senai kalbet turejo ismokt.net turistai ir tie per pora dienu sugeba ka nors pasakyti.nebent prieme ne ukrainiecius o fasistus is rusijos
Dėl nekalbėjimo lietuviškai aš ir esu labai pikta. Jau ne pirmą kartą taip tenka susidurti, sėdi kasoj ir net elementarių žodžiu kaip labas, ačiū ar geros dienos nesugebėjimas išmokti tai absurdas. Šiandien išvis man kilo klausimų prie kasos, o ji sako aš kalbu tik rusiškai. Atidarytos dvi kasos ir nei viena kasininkė nekalba lietuviškai. Ar tai normalu? Kodėl aš esanti lietuvė, gyvendama Lietuvoj, atėjus į parduotuvę negaliu susišnekėti lietuviškai? Tie kas nekalba gali dirbti kitus papildomus darbus, bet tik ne kur būtinas bendravimas su klientais.
Informuoju, kad jūsų kuponas ir kuponais + pasinaudoti neįmanoma, O tai reiškia- jie yra niekiniai. Žemaitės g (Vilnius) LIDL parduotuvėje kuponuose nurodytų prekių visuomet nėra. O labiausiai prajuokino "dovana"- pirk už 40 EUR nereikalingų rakandų ir gausi už 1 centą medžio anglies. Ir visai nesvarbu, kad per mėnesį jau išleidai per 160 EUR.???????????? Monkės biznis!!! "Taip gyventi verta" ar tikrai ir kam???
Agne Macenaite
2022-06-25 08:22:37
Tragiskas kasininkes (savanoriu pr. 315, 8:19) elgesys, apsaugos kvietimas nes krepsyje (su mano pacios preduku) buvo 2kg 2 suniukai. Kviete apsaugo apsauga pasake kad krepseliu jie nedefinzekuoja????? Nuo kada nebelieka jokios apsaugos pasibaudojus kitiems krepseliais??
Daugiau i sita parduotuve gyvenime neisiu, mandagumo taip pat 0, suma sako sau po nosim, nei laba diena nei viso gero.. dugnas tokios kasininkes.. suprantu kad nesedes su auksciausiais isilavinimais, bet bent jau kazkokia riba tarp padugniu isirinkit..
stanislava
2022-06-24 18:24:50
siandien apie 16.30 parduotuvej Kauno gatvej Ukmergeje perkant savitarnoj pastebejau kad paemem klaidingai obuolius uz 2.99 vietoj greta kainos 0.55 uz kg.aiskinantis su konsultante ji pakeltu tonu ir baksnodama ranka i kainas aiskino kad reikia skaityt etiketes ir ziuret ka imi.manbuvo labai nemalonu kaip jauna moteris isvis gali taip elgtis su pagyvenusiu zmogum.Man a trodo tereiktu passiulyt grazinima ir nesaukt ant pirkeju, arba eit dirbt apsaugine kalejime.
Šiandien LIDL.gavau kuponą fasuotėms nektsrinams už 1cnt.vietoje jų buvo pridėta plokštieji persikai, nuolaidos negavau.Taip sukčiauja Lidl.jau ne kartą.Agurkai akcijiniai nuvyte, kaip guminiai.Maximoje tokie agurkai standrūs šviežūs
Aldona Sadauskiene
2022-06-24 06:48:23
SVEIKI !

Vakar Zalgirio g. Lidle kasoje dirbo ukrainiete (pagal zenkleli sprendziu), bet nepasisveikino, neistare nei aciu, nei prasom !!
JUK 4 ZODZIUS LIETUVISKAI GALI ISMOKTI !!!???

Niekas (kol kas) gi daugiau nei praso, nei tikisi, bet 4 mandagumo zodzius ismokti juk gali !
Žydrūnas
2022-06-21 21:24:44
Šiknon tą lidlą Kaune Savanorių pr! Jau kelintą kartą vis apgauna įmušdami didesnį kiekį nei perki produktų! Traškučių vietoje vieno pakelio paliko 14! Žuvis - vietoje vienos pakuotės, įmuša dvi! Prekes vos ne ant žemės meta, neįmanoma spėti nei į vežimą krauti, nei žiūrėti kiek ten ko prispaudinėja vištos. Pasprinkit tais čipsais!
Noriu padekoti Šilutės lidl visiems darbuotojams uz super draugiška atmosfera ir greita darbuotuju reakcija i iškilusiu klausimu sprendima. Super kolektyvas
2022.06.20 kreipiausi informacijos telefonu, dėl garantinės prekės (25m prailgintojo kabelio-ritės). Tiesiog norėjau gauti konkrečios informacijos.
Pagal balsą galėčiau spręsti, kad atsiliepė moteris. Bandžiau paaiškinti, kad ši prekė netinkamai veikia, nes negaliu prijungti el. šakutės. Man visiškai negeranorišku „pamokančiu“ sausu tonu atšovė, kad viskas aprašyta - prekės instrukcijoje Kadangi prekė pirkta praeitais metais atsakiau, kad tikrai tokios neturėsiu. Tada man buvo pasakyta, kad ieškočiau Lidl puslapyje, o paklausus jeigu iškils netikslumų ar bus nuoroda/telefonas pasitikslinimui? Lidl atstovė visiškai pretenzingai su moralizavimu atsake (tiksliai neatkartosiu), bet davė suprasti kas dar neaišku.....? Tęsdama demagogijos ir išvedžiojimo tiradą, sukurdama nesveiką ginčo atmosferą.
Tuomet supratau, kad visiškai beprasmiškai toliau bandyti kalbėtis su šiuo asmeniu ir paklausiau gal galėtų į šį klausimą (techninį klausimą, kalba eina apie mechaniškai sudėtingą prailgintojo prijungimą dėl tokio atvejo garantijos) galėtų atsakyti vyrukas/vaikinukas....
Tai tuomet prasidėjo pilnas negatyvaus smerkimo moralizavimo (sudarant netgi bauginimo įspūdį):
Seksizmas...., moterys daugiau netgi išmano, jūs įžeidinėjate visas moteris…. Tai yra žema…. (tą kartojo begalę kartų).
Aš sakau tai yra neprofesionalu leistis ginčytis su klientu, tai jos visai nestabdė... tesėsi monologas/moralas į vienus vartus neklausant ką aš sakau su tokiu negatyvo/smerkimo užtaisu.....
2022 06 18 kvitas 30/1100 pirkome Ferrero rochen 2 dėžutes, kaina salėje-3.99 o kvite 5.59 Labai apmaudu, nes pirkome tik dėl mažesnės kainos! ir šią kainą salėje jau ir anksčiau matėme...
Apturejau ir as siandien su Lidl reikalu!!!Atsisako priimt preke, teikdami kad elektros preke negrazinama!!!nors pagal vartotoju teises as turiu teise grazint..ji manes netenkina...
Itin žemo lygio prekybos centras. Jokios moralės, jokio žmogiškumo, etiketo, kultūros, elementaraus supratimo iš darbuotojų. Geriau daugiau sumokėsiu už prekes, bet į lidlą daugiau negrįšiu. Negana, kad prekės nekokybiškos, dar ir visa tai, ką išvardinau prieš tai...
Aldona Sadauskiene
2022-06-16 18:05:35
SVEIKI !

KODEL vidines komunikacijos specialisto vakancijai nenurodytas darbo uzmokesti ?

TAI YRA PRIVALU PAGAL ISTATYMUS LR !!!
Norėčiau atkreipti pirkėjų dėmesį.Veikiančios, bet nepatinkančios elektros prekės į Lidl parduotuvę nepriimamos ir pinigai negražinami.Todėl norint pirkti galima prekę, išpakuoti parduotuvėje ir ją įvertinti
O taip gražiai šis prekybos centras startavo, kad ir su aukštesnėmis kainomis nei Vokietijoje, bet bala nemate. Geresnės kokybės prekės dingo, liko pakaitalai kurių negali nei valgyti nei kitaip vartoti. Prekių išdėstymas ir lankstinuko pateikimas pasidarė maximinis, suktas bruktas, keičia, perkeičiam, kad tik produktų kainodaros nebūtu galima atsekti. Žiauru. Tualetinis popierius pradžioje buvo, trisluoksnis, platus. Dabar kaina pabrango, susiaurėjo, kad be šudinų rankų reikalo nepabaigsi. Nejau skundus reiks pradėti rašyti vokiskai ir į Nekarzulme Gerd Chrzanowskiui?
Makaronu investiju birza
2022-06-13 15:05:00
Lidl toliau sekmingai degraduoja, toliau vyksta patycios is pirkeju... dugnas pramustas,
jie siuncia kuponus, kviecia i parduotuves, taciau TU PREKIU JIE NETURI. T.y per 4 dienas, buvo gautos tik 2 dezutes situ akcijiniu prekiu ir VISKAS, daugelis pirkeju, atejo ir nieko nerado...
Vilnius Rasu g.
Lidl vakar nusipirkau sugedusio šamo faršo (atidarius pakuotę gan stipriai dvokė). Pasirodo, kad parduotuvė grąžintų pinigus už netinkamą produktą, turi būti pildomos specialios formos, atliekama ekspertizė ir tik ekspertams patvirtinus, kad produktas netinkamas, yra grąžinami pirkėjui pinigai. Labai nemaloni patirtis.
Išsikepėme lidl pirktos lazanijos tai paragavus vos neapsivėmiau pliurzos koncistencija ir vaistu skonis nerekomenduoju niekam
Būkite atsargūs! Labai dažnai pasitaiko kad primuša didesni kieki prekių nei perkate. Tokia situacija turėjau jau du kartus, viena kartą įmušė 20Eurų daugiau nei turėjo, sekanti kartą papildomai 80Eurų. Pardavėja skaičiojant nedamokėjo 6 Eurų, pranešus į lidl nesulaukiau ne tik pinigų grąžinimo bet nei jokio atsiprašymo. Manau čia parduotuvė kuri turi kažkokias vertybes.
Dmitrijus Gaigalas
2022-06-10 15:28:14
Buvo nupirktas irankis Suktukas. Po poros menesiu luzo. Su lidlo uzsakito dpd. Išsiustas ir dingo. Likau be instrumeto ir pinygu. Ačiu Lidle ????????????????
Kolega 2022-06-09 19:15:06
Noriu padėkoti pilaitės lidl kolegai kuri eina vadovės pareigas ir neišleidžia privalomų 2 sav atostogų, tikrai nuostabi darbuotoja, įdomu ar ji įsivaizduoja kiek visi norim pailsėti o dar labiau išeiti iš darbo kai ji taip vadovauja, o gal žinote į ką kreiptis nes su neįmanoma susišnekėti
Jeigu gražiuoju neišeina susitarti, kreipkitės į VDGK (Valstybinę darbo ginčų komisiją) arba pateikite skundą VDI (Valstybinė darbo inspekcija)
Sveiki, noriu pasidžiaugti Šilutės LIDL kasininke nr. 55, labai maloni darbuotoja, suteikė reikiamą informaciją, labai maloniai aptarnavo, pakėlė nuotaiką visai dienai. :)
Ligita Sinkeviciene
2022-06-06 09:02:32
Birzelio 3 d pirkom skrostus upetakius, galiojimas iki birzelio 10d. Birzelio 5d. Atidarius pakuote, dvokas, teko ismest i siuksliadeze, tuo paciu ir 8, 84 eurus! Laikiau saldytuve, nebuvo pazeista laikymo salyga. Kodel prekiaujate sugedusia produkcija?
Ldl.trešnės brangiausios Lietuvoje.vadinasi pigi parduotuvė????
Aš turiu problemu su širdimi ir jeigu jūsų parduodami nekokybiški produktai (NEATITINKANTYS APRAŠYMO SUDĖTIES) sukels man rimtu komplikacijų, kreipsimės į teismą, dėl sąmoningo pirkėju sveikatos žalojimo.
Ketvirtą iš eilės pirkau lašišos nugarkaulius, karšto rūkymo ir tokio sūrumo produkto nesu gyvenime valges (man 54 metai). Aš jau ne pirmą kartą nusiviliu LIDL, tik nesinori apie tai rašyti, apie nekokybiškas prekes ir kai vietoj vienos prekės imušama į kasą trys prekės, yra buve ir po gal ir nuoširdžių atsiprašymų pasitikėjimo nebelieka ir
vistiek reikia išlaikyti budrumą, kaip kokioj MAXSIMOJE kurioje kokybė prasilenkia su sveikų protu.

Aš pagalvosiu prieš eidamas pas jus pirkti. Nuotrauka to šūdino produkto kury pirkau 2022-06-02 19.10 VAL.
Makaronu investiju birza
2022-05-31 15:28:50 IP 2e7r418g
Klaipėdietis 2022-05-27 21:55:11
Visiškai smuko šis prekybos tinklas. O pradėję buvo taip gražiai.. Dabar gi - prekės sumaišytos, netvarkingai išmėtytos po visus skyrius, sugadintom pakuotėm, kainų niekas nesivargina dėti, reikia jų ieškotis pačiam (vaikščioti prie skanerio). Dar buotojų smarkiai sumažėjo, pastatyti savitarnos aparatai stringa, eilės prie kasų baisiausiai išaugo, kasose ėmė atsirasti moterėlių pragertais veidais, neteisingai mušančių daržovių/kepinių kodu; bendrai likę darbuotojai pasidarė nagli, o kai kurios darbuotojos net lietuviškai/angliškai nesiteikia kalbėti - reikia rusų kalba su jomis bendrauti.. Darbuotojai, beje, išnaglėjo visai - nesirūpina prekių prikrovimu į lentynas, jų sutvarkymu, teisingų kainų išdėliojimu, jų laiku pakeitimu. Šiandien, kai bandžiau išsiaiškinti, kodėl nėra kainos prie vienos prekės, o kabo kaina kitos prekės, kurios lentynoje net nėra - likau kvailio vietoje: darbuotojukas-dunduliukas ėmė aiškinti, kad kainos nereikalingos, kad pats ateičiau pas juos dirbti ir tvarkos daryti (?!), ir galiausiai, kad aš, esą, ieškau konflito; o darbuotoja šalia jo tai išvis - rusiškai man pasakė, kad aš "teisybės nirekada nerasiu"... Šaunu, ne? Še tau ir realybė - vokiškos kilmės parduotuvė pavirto rusiško Soviecko š-skyle... Baisokoka pagalvojus, kas bus toliau. Geresniu lenkiškų prekių kainos kyla, kitų visad buvusių prekių nebeliko visiškai, kaip pvz. skanių tepamų sūrelių, vištų šlaunelių, tam tikros virtos dešros, trisluoksnio rankšluostinio popieriaus (bet už tai atsirado masiuliško "Grigeo" useless popierių)... Girdėjau, kad Lidlas jau ir Maximos vadybininkus pas save ėmė priiminėti... Dugnas visiškas (toks masiuliškai rusiškas), jei ir tai tiesa.
Ten jau senai nera pigus prekiu tinklas, kainos ir visur kitur, akcijos irgi kaip ir visur kitur. Gera jie ten propadanga numete ir zmones patikejo.
Per anksti nuėmėte prekybą žemėmis.
Buvau Lidl parduotuvės gerbėjas, prekės visada buvo kokybiškos ir žinojai, kad išmesti nereikės.Kol 29.05.2022 dieną nenusipirkau indelio su Nautica ženklu, , Silkių filė gabalėliai su svogūnais baltame padže", gamintojas UAB, , ICECO žuvis" iš Marijampolės raj.Ledo g.1.Anksčiau pirkdavau tokią silkę ir ji būdavo skani Lenkijos įm.gamybos.O dabar atsidarius indelį jau nustebino produkto išvaizda, padažas, kaip, , snargliai", nevalgomas, primesta kartu su silkutės file pageltusių uodeginės dalies gabaliukų, skonis prastas, pridėta skonio stipriklio ir galvoja kad produktas valgomas. Įdomu, ar Lidlo komersantai ragavo tuos, , snarglius".Baisiai pasipiktinau, išmečiau tą silkę ir norėjau nusiųsti nuotrauką į Lidlo darbuotojams, bet neradau jokių kontaktų pretenzijai pareikšti.Perspėju kitus pirkėjus, kad nedarytų klaidos ir nepirktų tos nevalgomos, , ICECO žuvies"silkės.
Lidl Darbuotoja nepriėmė nei el. Paso varianto, nei ID kortelės ir nusinešė gėrymus. Rašysiu skundą, esu pilnametė, man 29 metai.Nemandagi pardavėja labai, tik nuotaiką visą sugadino.
2022.05.27 lidl parduotuveje zemaites g apsipirkau, ir praejusi pro apsaugos vartelius suveike signalizaciaj... Alkoholi ten pirkau pirma karta, o apsileidusi akinuoti pardaveja nenueme nuo taros apsauginio fiksatoriaus ir praejus pro apsauginius vartelius mane sulaike apsauga... Patikrinus ceki ir pirktas prekes apsauga mandagiai atsiprase, bet klausimas ar tokios pardavejos turi teise dirbti su klientais, cekis atspausdintas 10:17... Geda.... tikrai daugiau neisiu i lidl... -3000eur i metus jums..
Galvojau nerasyti blogo atsiliepimo, bet jau neislaikiau. Geguzes 26d, alytaus lidl, apie 11val ryto. Kasininke viska nuskanavo super greit, norejau nuskanuot programele- labai piktai sumurke, kad telefona arciau prideciau nes nenuskanuos, ok. Nespejau nei 1/4 prekiu susidet o ji dar du zmones ant manes aptarnavo su maziau prekiu. Labai durna kad nepalaukia ir kitu prekes meta ant mano. Daugiau negrisiu.
Kas ruošiatės eit dirbt į logistiką tai būkit atsargūs su jais, nes galit išvis likt be darbo. Buvo sutarta dėl darbo vietos, visko prižadėjo kad tik eitum pas juos. Kai atidirbau dabartinėj įmonėj ir jau atėjo laikas darbintis pas juos, jie tave tiesiog paghostino. Nėjo nei susisiekt, nei nieko. Iš pirmo žvilgsnio atrodė kaip rimta įmonė, bet poto pamatai kad gera kontora kuri nesiskaito su žmonėm.
Rokiškio lidl, apgailėtina savitarnos kasoje, laukiau 10 min. Kad ateitų darbuotojas, nes prekės nepasveria kasa. Niekas neatėjo, teko eiti į kitą kasą, prieš mane buvęs vaikinas taip pat išėjo. Jokių darbuotojų aplink, nors ir nešk iš parduotuvės viską...
Esu nusivylusi...nepriima nuo solevita apelsinų sulčių taros, nors užstatą paima visada!!! Pasiteiravus konsultanto, liepė kartoti keletą kartų....nes sunkiai priima...????????????
Kartojau dešimt k. tačiau...????teko tarą išmesti.
Visur totali apgaulė????
Laba diena, noriu padėkoti Šilutės Lidl darbuotojai už pagalbą surasti ieškoma prekę ir malonų bendravimą, kasininko nr.40.
2022 05 22 Nemenčinės pl.Vilnius sugebėjo du kartus apgauti.Pirma kartą priskaičiavo burokėlius nors jų nebuvo, antrą kartą tą patį kasininkė paskaičiavo kasoje už surelius normalia kaina, nors buvo laimėjimas loterijoje 1centas už sureli.
Sveiki
Noriu padėkoti Šiaulių Lidl Pramonės 1 a Ugnei ir Monikai už nuoširdų supratimą. Supratimą kas yra žmogus. O ne tik pirkėjas kuris atneša pelną
Jei mūsų visuomenėje bus daugiau tokių žmonių ir darbuotojų kaip Ugnė Lietuva klestės.
Dėkui Ugnei.
„Lidl“ parduotuvėje Druskininkuose, adresu Neravų g. 2, 2022 m. gegužės 18 d. apsipirkau, kvito Nr. 0198-182952-01-20220518, 18:14:25 val. Atsiskaičiau ir kaip įprastai laukiu čekio, bet pardavėja man jo nedavė, pagalvojau, gal užmiršo nuplėšti ir paduoti, todėl pasakiau „prašau duokite pirkimo čekį“, ji apsimetė, kad negirdi ir toliau nekreipia į mane dėmesio, pakartojau antrą kartą, „kad aš laukiu pirkimo čekio“. Tada padavė, bet jos veiksmai parodė, kad ji nenori jo man duoti. Nesupratau kodėl, bet nieko blogo nepagalvojau. Iš karto čekio nepatikrinau, nes sutikau kolege su kuria seniai mačiausi, todėl užsišnekėjom. Grįžusi namo pastebėjau, kad vietoj vienos pirktos Suši dėžutės įmuštos dvi. Tada supratau, kodėl ji nenorėjo man duoti čekio, pasirodo dėl to, kad apgavo. Nesuprantu, koks tikslas tokio nesąžiningo elgesio. Bet pasijutau labai nemaloniai, apgauta, kad teko susimokėti už prekę, kurios nepirkau. Toks darbuotojų elgesys kenkia parduotuvės prestižui, kelia nepasitikėjimą ir tokiose parduotuvėse praeina noras apsipirkti.
Pilaitės darbuotojai jau tikrai yra nemandagus. Prekės sumėto kaip gyvuliams. Nei pasisveikina nieko kalba užsisakę ir tik kuo greičiau. Labai nemalonu. Rėtai kada einu į kasas dažniausiai einu į savitarnos kasas. Labai nemalonu kaip taip elgiasi buvo jaunas vyrukas kasoje.
Noriu informuoti, kad Kèdainiuose LIDLparduotuvèje 05-13 d. pirkome kiaulienos nugarinę su akcija, kaina 3.79 Eur/ kg. faduota vakume (Utenos mèsa). Tačiau pradèjus kepti karbonadus pasklido toks siaubingas kvapas, kad teko išmesti, o keptuvè nors ir išplauta keletą kartų, vis dar nepskeliamai dvokia.
Čekio pridèti negaliu, nes neišsaugojom, žinau, jad nieko neįrodyčisu, tačiau gal būt šis pranešimas Jums pravers ateityje išvengiant prekybos tokiais nekokybiškais produktais.
Sveiki, is tiesu neesu niekuomet rasiusi jokiu atsiliepimu niekur. Bet si karta tikrai noreciau pasidalinti praeitos savaites ivykius. Man neteko progos padekoti jusu darbuotojai, man padejusiai, as siuo metu esu po operacijos, man gana sunku kilnoti sunkesnes prekes, ar daiktus. Ir taip nutiko man jog eidama pro sali, pameciau prekes, nes ranka siek tiek sudilgciojo, ir pakrito prie darbuotojos koju, Skirmante buvo vardu, gerai pamenu. O mergaite maciau darbavusi istiesu zaibisku greiciu, atrode dirbanti kaip uz du darbuotojus, as tikrai nedrisau paprasyti jos pagalbos ir tuo labiau, kai as pati dar jai po kojomis paridenau prekes. Bet si atsisukus i mane it zinodama jog man sunku butu jas surinkti, stvere uz prekiu, paklause manes - Ar jums reikia pagalbos, tai isivaizduokit mergaite mete visus darbus sukrove man i dezute prekes palydejo iki kasos ir sudejusi prekes zaibisku greiciu nuleke prie darbu. Tai tiesiog jei tai imanoma, prasau padekoti tai mielai mergaitei uz rupesti.
NatalijaDailydiene
2022-05-11 16:53:23 IP 2g5viool
Sveiki pirkom 2022 05 11 Pilaitės lidl. Kiaulienos šašlykas 0.8 partijos num. GM221242718156.KEPANT IR VALGANT SKONIS IR KVAPAS SLAPIMO.TAI REISKIA KAD MESA NEBUVO PATIKRINTA VETERENARIJOS TARNIBOS. TAI LABAI DIDELIS PAZEIDIMAS PREKIAUTI TOKIA MESA KVITAS BUS SAUGOMAS.REIKIA PRANESTI VETERENARIJOS TARNIBOMIS. MES NIRIM GAUTI KOKIBE KO ATEJOME Į LDL. BET GAVOM TAI KAD PAGALVOSIM AR LANKITI JUSU PARDUOTUVE. GAMINTOJAS UAB KREKENAVA. B.K4056489327356
Rita 2022-05-07 00:20:06
Petrašiūnų lidl pirkausi kaip ir kiekvieną penktadienį, labai daug žmonių ir eilės didelės, bet nepykstu, nes moteris dirbusi savitarnoje tokia maloni, prisijuokėme, kad pamiršau tas eiles :)) Ačiū jums Jolanta už tokią gerą nuotaiką.
Rita-Zita, ar ne Lidl'e dirbi? Na ir bukumas iš to paties adreso kas 5 minutes save girti...
Zita 2022-05-07 00:15:20
Noriu padėkoti ir pagirti mergaitę su kuoduku dirbusią savitarnos kasoje, petrašiūnų lidl tokia maloni, simpatiška, draugiška, tokia kantri maloniai pakvietė mane į savitarnos kasas, paaiškino, išmokino ačiū!Toks aptarnavimas 100%tikrai sugrįšiu, ne taip kaip "IKI" paklausi tai pasijauti kalta, kad klausi!!!

Araneta
Nauja 5000 kv. m. parduotuvė Vilniuje

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
"Baldų turguje" - nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Kamida
Adresas: B. Brazdžionio g. 29, LT-48182 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Kėdainiai +370 657 99405 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 9 – 15h; Šiauliai +370 657 99404 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 8 – 15h; Panevėžys +370 657 99446 Darbo laikas: I-V 10 – 18h; VI 10 – 14h; Vilnius +370 657 99448 Darbo laikas: I-V 8 – 19h; VI 9 – 15h; Kaunas +370 657 99430 Darbo laikas: I-V 8 – 18h; VI 10 – 14h;...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Procter & Gamble 143,79 +1,12%
Oracle 69,87 +0,95%