Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Siauliuose pietiniame rajone Lidl pastoviai neveikia arba nekokybiska kava paeuosia aparatas. Tai nebega isvis, tai pieno trukumas. Jau kelinta karta perkam ir vis uztaikom. Priesingai centre prie Tilzes prekybos centro esanciane Lidl visuomet viskas tvarkingai veikia.
Sveiki! Sutvarkykite pagaliau kavos aparatą Ukmergėje, nusibodo mokėti už karštą karstelejusi vandenį :-) Ačiū
as nesuprantu ar prekiu deficitas jau ar tiesiog liekanas norit isparduoti ? 2018.07.09 18h pilaites LIDL. bandeliu lentynos tuscios, saldytuvai pustusciai (vistiena) peino produktai irgi galekas. Tai ivertinkit kad zmoens po darbo nori apsipirkti ir pavalgyti o ne likucius susirankiot... Jeit aip ir toliau lojalus kleintai nueis i maxima
Nei viename prekybos centre kasos darbuotojas nėra ne tik pataręs, kokią žuvį išsirinkti, bet dar ir receptą parekomendavęs. Šiandien antrą kartą gaminsiu vilkešerį - Stasio iš LIDL Justiniškių gatvėje receptu.
AČIŪ jam ir kantrybės su pirkėjais.
2018.06.28 NAUJININKU LIDL...
Nusipirkau pries metus (Blenderi) ir sugedo. Garantija 3 metus galioja instrukcijoje duotas numeris lidl technikos pasiskambinau pasakiau apie situacja, pasiule pora variantu, tai pasirinkau grazinti ten kur pirkau. Jie pasiskambino i parduotuve informavo kad as atvyksiu su sugedusiu blenderiu. CIA Buvo NAUJININKU Lidl priejus prie kasos pasiklausi kur kreiptis buvau apsaukta kasininkes rekia man kad ne cia reikia nesti o i technika skambinti ir ten vezti jie ne prie ko cia, kita is kitos pusies pradejo saukti ant manes kad reikia kreiptis i tech as badziau paaiskinti kad skambinau ir man pasake cia atvazuoti kad grazins bet manes nekas neklause o rekia ant manes labai gaila kad neisidemejau vardu. Po 10 min rekimo. Kaip supratau Kasininke turbut per ausine susiskambino su administracija kuriai buvo pranesta kad Atvyksiu. Tai su nepatenkintu veidu pakvete prie kasos darys grazinima neuztenka to kad apsauke mane tai dar turejau isklausiti kad man neiseina, nesamone cia preke sena tada iskvete zmogu kuris padare grazinima.!!pagaliau Nenormalus bendavimas su klijente as nekuo nepavogiau kad buciau taip absaukta net neisklause kas kaip o rekia ant visos parduotuves kad zmones atsisugdami i mane ziurejo. Aciu uz pakelta spaudima ir sugadinta nuotaika visai dienai.
2018-06-28 apie 19:23 labai piktinuosi jauna panele kasininke Gineta, nes negražiai elgiasi su klientais, kalbėjo piktu pakeltu tonu!!! Priėmat tokias jaunas paneles, kurios neišauklėtos ir nežino kas yra mandagumas...
Kaunas, savanorių 315 "Lidl"
Sveiki 2018-06-24 diena smiltele g.19 buvo pavogta pinigine, buvo kreipiamasi i apsauga apsauga pasake kad jiem kameros nemato tos vietos, atvazevus pareigunam apsaugos darbuotojas jau buvo pakeites versija kad kameros stringa del techniniu kliuciu, galu gale niekas man nei parode vaizdo irasa nei ka, toks abejingumas ir nekompetitingumas.Tad likau labai nepatenkintas jusu darbuotojais ir tikiuosi kad si nusikaltima ishtirs deramai Lietuvos policija.
Labai dėkojame parduotuvės Vilniuje, Justiniškių gatvėje darbuotojui gerbiamam Stasiui už labai labai malonų ir profesionalų aptarnavimą. Visuomet stojame tik prie tos kasos, kur jis dirba, nes įsitikinome, kad būsime labai greitai ir smagiai apsipirkę. Linkime jam kilti jūsų tinklo karjeros laiptais:)
Sveiki, kadangi pas jus ne pigiau nei kitose parduotuvėse, gal reikėtų pakeisti reklamą "Taip gyventi verta"
Moketi uz preke turejau 5.50 bet neturejau tiek grynai del to paprasiau 50ct primoketi kortele gavosi taip kad sumokejau 5 eurus grynais ir dar pilna kaina kortele ir kasininke tuo metu moke naujoka dirbt :/ cekio negavau ir isejau net nepamastes pamaciau kad netekau pinigu tik vakare
Lietuva Lietuva, gyvenam geriau nei Vokieciai, Garinio troskintuvo kaina 10 euru didesne pas Mus nei pas vokiecius...... ar cia normalu?
Sveiki.Siandien uzsukau i lidl aleksote nusipirkti savo megstamos duonytes ir neradau, paklausus ar nebus, atsake kad isimta is asortimento. Labai nuliudau nes tikrai labai skani duona, juoda su grudais, po 1, 19.Dar turiu vilties kad ir toliau prekiaus ja. Lauksiu......
Noriu padėkoti "Lidl Lietuva" Klientų aptarnavimo skyriui, Kokybės užtikrinimo departamentui už problemų sprendimą, rūpestį ir pagarbą savo klientui. Gal probema sprendžiama ne taip sklandžiai kaip Lidl Vokietijoje, tačiau stilius ir požiūris atitinka.
Ačiū!
Lidl Vilniuje Kalvarijų g.180.Šiandien 22.10 val atidarytoj 4 kasoj kasininke praskanavo
mano prekes, nepaeme pinigu iškarto, gal buvo pagalvojus kad krapštysiu centus uždarė kasą ir pradėjo skanuot kitu klientų prekes. Ir ka daryt? Nei čekio, nieko nedave, metė kitu klientų čekius ir prekes, griebė man iš rankos 20€ ir poto tik po poros klientų atidavė gražą, visiškai ignoravo ko aš jos klausiu ir net neatsiprašė. Elgesys darbuotojų su klientais kaip su gyvuliais atsiprašant. Niekada daugiau nenoriu gryžt į LIDL parduotuvę, taipogi dėl ilgiausių eilių.
Renata 2018-05-09 18:46:46
Vilniuje lidle labai greitai skenavo prekes ir kasininkė priskaičiavo per daug
Mes pirkome pieno miltelius i kava arba arbata už 0.69
2vienetus o ji priskaičiavo 39 vienetus ir už miltelius sumokejome 26.91 €. O pamatėme tik namie kad taip atsitiko
Kokiam degradui reikia buti kad to nepamatyti parduotuveje
Labai prastos kokybės kiaulienos šašlykai. Kiti mėsos gaminiai irgi nežavi. Galiu pagirti už geros kokybės pieno gaminius ir ledus bei girą.
Siandien apsipirkinejant Jusu parduotuveje esancioje staneviciaus g 2a, norejau isigyti slepetes, dezeje gulejo maiseliai sumesti ne nuo tu bateliu, , kadangibateliai ir maiselis buvoviename konteineryje pasirode kad maiselis yra nuo tu bateliu, isidejau batelius i pakeli ir tesiau apsipirkima, praeidama apsaugos darbuotojaaukstu tonu liepe maiseli padet, nes maiselis neva kainuoja 20 euru (apejau apzziurejau visus batelius esanciius parduotuvej radau ta pakuote, beteliai buvo kiti, (bet maiseli radau visai kitame konteineryje prie pasirinktu bateliu (preke ne savo vietoje, kliento klaidinimas,)) praeidama apsaugos darbuotoja nurode padeti maiseli atgal. Vaiksciojau rinkausi toliau prekes su mintimi padet maiseli i vieta, po poros minuciu apsaugos darbuotoja priejo pakartotinai ir uzsipuole, saukdama :cituoju „nedaeina lietuviskai, nuneskit maiseli!” issiemiau betelius ir padaviau apsaugos darbuotojai ta maiseli, lentynoje pastebejau prekes kuriu laikymo temperatura 2 —6 laipsniai (vistienos file vakuume, suris), paprasiau apsaugos darbuotojos kad pranestu atsakingam asmeniaui, ji atreze„ne jusu reikalas”, sugadino nuotaika, pasijutau valkatos vietoje nepageidaujamu klientu, kalbejo zeminanciu izeidzianciu tonu, , apsipirkimas sugadintas, nuejus i kasa, kasininkes taip pat paklausiau del atsakingo asmens uz prekiu saugojimo salygas, ji pasake zino kad tos prekes guli ne vietoje, ir tegu guli. Likau pakraupus, juk tai sviezia vistiena, kuriai reikalinga spec saugojimo temperatura, o ne patalpos temp produktas genda, nuodijami pirkejai, daugiau i sia parduotuve neuzsuksiu. Aciu.
Šiandien pirkau vaisius LIDL Ateities g. Buvau tiesiog šokiruota kasininkės Dianos (kasos čekije jos numeris 16) aptarnavimu ir elgesiu. Skenavimo metu pastebėjau, kad kasos ekrane nėra mano pirktos prekės - avokadų. Pati dar kartą perklausiau jos ar tikrai man avokadus paskaičiavo, užrietusi nosį tiesiog surėkė - TAIP. Gerai, jeigu taip - tikrinų čekį ir ką jus manot, vietoj avokadų priskaičiavo man mangus, kurie yra brangesni. Prieinu prie kasisninkės, rodau vaisius ir klausiu - kur čekyje avokadai? Juk klausiau ar paskaičiavo. Matytumet jos veido išraiška... Pralaukiau prekių grąžinimo apie 15min. Kasininkė pildo savo dokumentus, aš laukiu... Pakėlė galvą, atseit ko čia nori, sakau - tai gal mano pirktus vaisius atiduosit? ATIDUOSIM, ATITUOSIM sumurmėjo. Apie atsiprašymą net ir nesvajojau, gerai dar akių neišdrąskė. Kreipiuosi į vadovybę: labai prašau Jūsų analizuoti savo darbuotojų elgesi ir tokias "mandagias" kasisninkes vatyri lauk, negadinkit savo reputacijos tokių darbuotojų "dėka". Jeigu nemoka bendrauti su žmonėm ir pripažinti savo klaidų, tegul eina gatves šluoti.
Vilniuje lidle labai greitai skenavo prekes ir kasininkė priskaičiavo per daug
Mes pirkome pieno miltelius i kava arba arbata už 0.69
Kainų skirtumai LIDL Lietuvoje ir Vokietijoje akivaizdūs. Ta pati prekė, prisipučiantis terminis kilimėlis CRIVIT Lietuvoje kainuoja 19.99 EUR, o Vokietijoje - 12.99 EUR.
Pirkejas 2017-11-20 21:49:50
LIDL parduoda skania silkia 500g uz 2, 49e. Su marinuotais svogunais.!. Bet atidarius, svogunų 400g. 100g. Silkes padaze, įrare. Juokas per asaras. Alytaus lidl....
Prie ko čia LIDL. Pžiūrėk kas gamintojas - Lietuva, kaip sakoma patys save dulkinam.
Alma 2018-02-12 17:55:14
Sveiki. Nesuprantu kokiu tikslu yra reikalaujama kasininkių nežmoniškai greit nuskenuoti prekes? Dažniausiai apsiperka žmonės gan gausiai ir dėkis kur nori, kada pradeda stumti tavo prekes į krūvą, nes jau kitas klientas taip pat žaibiškai aptarnaujamas ir t. t. Aš nenoriu namo parsinešti sumaigytų produktų.
O aš nesuprantu tokių pirkėjų, kurie prie kasos stovi ir laukia kol nuskanuos visas prekes. Nėr ko žioplinėti ir laukti, nuskanavo ir dėk į krepšį. Nepatinka greitas aptarnavimas eik į maxima ar rimi su iki, galėsi dar ir kėdutę prie kasos pasitatyti. Nervina tokie pirkėjai, kažko laukiantys ir stabdantys visą eilę.
Loreta 2018-04-22 17:04:15
Kiek supratau paskaičiusi kitus komentarus, taip jūsų kasininkai elgiasi ne tik Vilniuje. Problema - beprotišku greičiu skenuojamos ir į krūvą verčiamos prekės prie kasos! Tokios betvarkės nėra jokiame kitame prekybos centre! Įspūdis toks, kad kasininkas per minutę privalo aptarnauti pirkėją! Per minutę - ir nė sekundės ilgiau! Neįmanoma spėti prekių krautis. Vos susimoki ir dediesi likusias prekes - jau verčiamos kito žmogaus prekės... Ką, kasininkams priedą už tokią spartą ir betvarkę mokate???? Kita problema -apskaičiavimas. Pvz., mineralinio Vytauto pakuotėje 6 buteliai, bet kasininkas Ateities gatvėje Vilniuje 9 paskaičiavo. Apsižiūrėjau tik namie, deja... Ir daugiau būta tokių apskaičiavimų... Gadinatės reputaciją!! Šitaip pirkėjų neišlaikysite...
tai kol skenuoja tai ir kraukis i maisus. nes tikrai nieko gero laukt 15min po kol susimokes ir tik tada susikraus.... gerbiu tuos kurie nemala shudo prie kasu.... gaila lidle nera savitarnos kasu... kur zymiai viskas patogiau ir greiciau.
Laba diena, labai norėčiau, kad susitvarkytumete su pomidorais. Tik dėl jų apsipirkineju kitose parduotuvėse. Jau nuo žiemos pas jūs pomidorai yra nupurkšti tuo pačiu chemikalų, kaip ir "silkės", taip pomidoras įgauna "silkių" skonį ir kvapą. Dėl ko tik vakar buvau Lidl, jau pomidorai "silkė" nebesmirdi, bet ir pomidorų neprimena.
Pagarbiai.
Kaune juozapaviciaus pr.lidle kai kuriom pardavejom stinga kulturos. Skaudu kai uzejus uz parduotuves pasiziuri i ceki, o ten dvigubai preke paskaiciuota. Grizti atgal. Pasakai. Tai dar gincijasi kad dvi jos ir buvo! Atseit galim kamera atsukt. Kai pasakiau sukit. Tada atsakymas tiekto!!!!! Cia vietoj atsiprasau zodelio. Dar ir veidas surauktas. Lyg kalta buciau. Reikejo gal rekt man kad visgi sukam sukam!!! Skuba. Atrodo karas!!!! Taip ir atmusa nora eiti pas jus. Geda.
Judita 2018-04-14 01:42:43
Norėčiau labai padėkoti jūsų apsaugos darbuotojui Andrejui Kukliui, kuris dirbo ketvirtadienį Dūkštų gatvės Lidl parduotuvėje. Pamečiau savo piniginę ir net pati nepastebėjau. Jūsų darbuotojas susirado mane per facebook ir pasiteiravo ar nepamečiau piniginės ir kai patikrinau savo daiktus, supratau, kaip man pasisekė, kad yra tokių sąžiningų ir gerų žmonių:)
Aciu ;) malonu labai!
Veiksmas vyksta Kaune, Žukausko gatvės Lidl. Kasininkė sumuša prekes moters perkančios prieš mane. Moteris atsiskaito, prekes lieka ant prekystalio. Nespėjus moteriai susidėti prekių, kasininkė pradeda skanuoti mano prekes ir krauti ant tos moters prekių. Jau žiūriu nėra kur padėti maišeliu, tai ji suglamžo ir užkiša prie mokėjimo kortelės stovo. Kreipiuosi į kasininkę ir prašau- leiskit moteriai susidėti daiktus ir nekrauti ant višaus, palaukit kur jūs skubat. Kasisnkė kiek sutriko, tačiau vistiek skanuoja prekes ir krauna ant prekystalio, dar kartą paprašiau sustoti, tai prieš mane buvusi moteris susirinko prekes ir nuėjo. O kasininkės atsakas buvo- man rėkia į ausį ir nieko kito negaliu padaryti.
Kasininkė dėl to nekalta, tačiau vadovai negali taip elgtis tiek su darbuotojais, tiek su pirkėjais.
Kaune, Šiaurės prospekte esančioje „Lidl“ parduotuvėje nusprendėme nusipirkti kavos iš ten esančio kavos ruošimo aparato. Pirmasis puodelis nebuvo vertas net tų akcijinių 50 centų - nei spalva, nei tuo labiau skonis nebuvo verti kavos vardo. Antrąjį norėjome pasiimti espreso kavos. Aparate atsirado užrašas, prašantis įdėti puodelį iš dešinės lentynėlės. Puodelių ten nebuvo. Paprašėme salės darbuotojos pagalbos. Pagirtina, kad ji skubiai atėjo, bet jau tokia nemandagi, kad retai tenka sutikti tokių prekybos darbuotojų. O įdomiausia vyko po to - ji puodelių atnešė, pradėjo krauti į tą dešinįjį skyrių, bet jos rankų švarumas buvo toks, lyg būtų bulves kasusi. Man kategoriškai atsisakius įsigyti kavą iš tokių puodelių, ji pasiūlė puodelį iš pakuotės pasiimti pačiai. Aš neėmiau, susigrąžinau savo pinigus ir kavos atsisakiau. Bet ji tų puodelių į lentynėlę murzinomis rankomis jau buvo prikrovusi! Kiti pirkėjai juk nematė to vaizdo, murzinomis rankomis apčiupinėtų puodelių ir kavą galbūt pirks. Prisiekiu, ten kavos nė iš tolo nebenorėsiu ir dar kitiems pasakysiu nepirkti.
Labas. Jau ne kartą ir ne aš viena, pasipiktine esame, dėl daiktų laikymo dėžučių. Atėjus į parduotuve pastoviai reikia laukti kol atsilaisvins tuščia. Negana to dar ir 4-5 neveikiančios. Nejaugi nera galimybės dar papildomai pastatyti pav vietoj sodinuku. Ir dar apsauga galėtu atkreipti dėmesi į žmones kurie pasideda daiktus ir išeina prekintis į maxima. Parašykite kokį įspejimą dėl šito poelgio. Tikrai nenormalu po pusvalandi laukti tuščios dėžutės daiktams pasidėti.
Tai apie parduotuvę kuri randasi Šiauliuose prie Akropolio.
UAB „Lidl Lietuva“
2018-03-29 13:18:49 IP 185.124.195.46
Vaclovas 2018-03-24 10:00:56
Kodėl nereaguojama į nusiskundimus dėl Jūsų darbuotojų netinkamo, mano nuomone, elgesio? Kalbama apie parduotuvę Mažeikiuose, Daukšos g. Ant kiek yra mandagios ir paslaugios pardavėjos, ant tiek yra grubios ir netaktiškos vadovės (ne visos). Jūs esate informuoti el. paštu, tačiau jokio atsakymo nesulaukiau. Mano nuomone, toks jų elgesys ir abejingumas kliento pasiūlymams, tikrai nepasitarnauja parduotuvės darbo gerinimui ir klientų aptarnavimui. Pagarbiai.
Gerbiamas Vaclovai,

branginame savo pirkėjų pasitikėjimą ir visuomet analizuojame jų išsakomus vertinimus. Vis dėlto, pabrėžiame, kad mūsų bendrovė neadministruoja atsiliepimų skilties šiame portale.

Jeigu norite pasidalyti savo patirtimi, vertinimais, užduoti klausimų ar išsakyti siūlymus, maloniai kviečiame sekti mūsų paskyrą socialiniame tinkle www.facebook.lt/LidlLietuva. Informacija apie darbo vietas mūsų įmonėje nuolat atnaujinama mūsų oficialiame karjeros portale http://karjera.lidl.lt. Paskambinus tel. +370 800 100 11 pirmadienį-penktadienį 8-18 val., šiais bei kitais klausimais galima pasitarti su mūsų klientų infolinijos specialistais. Taip pat galima užpildyti kontaktinę forma internetu: https://www.lidl.lt/lt/susisiekite-202.htm. Bendrojo pobūdžio užklausos laukiamos ir el. p. info@lidl.lt.

Jeigu dėl apmaudaus atsitiktinumo pasitaikė „Lidl“ parduotuvėse įsigyti prekę, kuria nesate patenkinti, maloniai primename, kad lūkesčių neatitikusį maisto produktą, pateikę kvitą, galite grąžinti bet kurioje mūsų tinklo parduotuvėje Lietuvoje. Gausite kitą analogišką produktą arba atgausite sumokėtus pinigus. Išsakius pastabų dėl produkto kokybei, labai reikalinga išsamesnė informacija apie pirkinį - partijos numeris, nuoroda į konkrečią parduotuvę, kurioje įsigyta prekė, bei pirkimo kvito kopija. Šie duomenys visada supaprastina tyrimą.

Dėkojame!
Rasa 2018-03-08 20:08:54
Jūs pabandykit išsivirt, jei dar rasit krakmolo košėj ką ragaut, tada gal ir skonio reikalas.
pilnai pritariutu cepelinu vaizdas isvirus tikra kose, kaip visada sakau kokybe Lidl yra kose, tvirtas ne siam tinklui.....
Vilma 2018-03-26 11:22:19
Aš pasiėmiau du agurkus apvyniotus plėvele.Kvite buvo užrašyta"Lietuviški agurkai".
Nu tai tada kasininkė nemokša, nes kodą sumaišė. Bet ir jūs kitą kartą pasitikrinkite čekį prie kasos, nes vistiek yra šioks toks skirtumas tarp 1.29 ir 2.79.
2018-03-26 08:04:43
Ponia, ar jūs atkreipėte dėmesį, kad yra dviejų rūšių ilgavaisiai agurkai? Jeigu pasiemėte agurkus, kurie neapvynioti plėvele, tai jūs nusipirkote lietuviškus ilgavaisius agurkus, kurių kaina yra 2.79€.
Vilma 2018-03-23 20:33:14
Šiandien pirkau akcijinius agurkus.Akcijos kaina 1, 29€.Namie žvilgtelėjau į kvitą-kilogramo kaina išsipūtė iki 2, 79€.Grįžti į parduotuvę neturėjau galimybės, nes gyvenu už miesto.
Kestutis 2018-03-20 18:10:02
Siandien apsipirkau Lidl S.Neries g.16, Vilniuje kvitas 140/695 uz 41, 78 euru.Namuose psitikrines ceki radau iskaityta Pica Frusta Prosciu.1, 19x2, 00vnt.=2, 33euru, kurios nei maciau, nei lieciau, nei pirkiniu krepselyje radau.Reiskia sumokejau uz tai ko nepirkau, uz ziopluma.Man taip "pavyko" sioje parduotuveje jau antra karta.
Šiauliuose taipogi "nusipirkau" dvi spurgas. Po to pradėjau stebėti ką muša. Vieną dieną pastebėjau kad įskaičiavo tris bandeles su sūriu, papriekaištavus ištrynė. Matyt kasininkai taip sau pietums užsidirba. ATIDŽIAI STEBĖKITE KĄ KASININKAS SUMUŠA !!! Pats patyriau ir nemažai pažįstamų tai pastebėjo.
Siandien apsipirkinejau Kedainiu lidl parduotuveje. Kasininke prekes mete i kruva negana to pabaigusi dar liepe greiciau susimoketi o ne detis prekes mat jai valdzia taip liepia ir jai reikia skubeti zmoniu prie kasos nebuvo ypatingai daug dirbo dvi kasos nelabai suprantu toki kukturos nebuvima kasininkes vardas berods Inga kastoniniai plaukai. Idomu butu suzinoti ar Kedainiu Lidl valdzia liepia negerbti pirkeju juos raginti skubeti.
Labai norėčiau, kad pagaliau susitvarkytumėte savo vežimėlius, nusibodo. Įkiši žetonus iškrenta, įkiši pinigus ta pati situacija, dar gražiausiai nei vieno normalaus vėžimėlio nebuvo, kad atgaut savo pinigu galėčiau ir žinote ką?? Tai nebuvo vienetinis kartas. Kas man sugrąžint mano 5 Eurus prarytus jūsų vėžimėlių ???
Nuolatinė problema Karoliniškių LIDL
Mokant rinktis prekes galima išsirinkti pakankamai kokybiškų prekių žemomis kainomis. Pavyzdžiui, bandelės, sūreliai, sirupai, sultys - nebrangu ir skanu. Aptarnavimas tikrai labai greitas - čia jau pati stipriausia LIDL pusė, neskaitant žemų kainų. Yra ir keletas pakankamai man įdomių aspektų: tai vienintelė man žinoma maisto parduotuvė, kur per garsiakalbius yra kviečiami darbuotojai į savo darbo vietas. Taip pat nepatinka, kad nėra krepšių pirkiniams susidėti, nes turi arba neštis viską glėbyje arba turi varinėti po parduotuvę su pustuščiu vežimėliu. Suprantu, kad tai gali būti būdas skatinti pirkti daugiau, bet krepšių nebuvimas tikrai yra minusas. Bent jau man.
xxx 2018-03-08 18:40:12
Na cia jau kiekvienam palei skoni, jai jums nepatiko nereiskia, kad ir kitiems nepatiks.
Rasa 2018-03-07 12:08:54
Tik jau nepirkit Lidle Toppo tradicinių cepelinų su mėsos įdaru. Retas šlamštas.
Greta 2018-02-14 11:58:22
Kai kurios kasininkės nesupranta, kad vis dėl to su žmonėm dirba, nesugeba pasisveikinti, prekės švaisto kaip kokias malkas, o pasakius, kad nemetitu prekių pasižiūri į klientą kaip neaišku į ka su nepasitenkinimo išraiška. Kalba eina apie Panevėžio lidla, ir taip jau ne pirmą kartą. Per tokias darbuotojas nebesinori net eiti į jūsų PC apsipirkti.
Nesuprantu uzeina jums su tais pasisveikinimais, atejai apsipirkt ar pas drauge? Apsipirkai ir eik namo, nusimine mat, nes laba diena neisgirdo ir skundas is kart ;D
VILNIUJE, Rasu g. Pastoviai truksta kasininku, ten kai ateisit paziurekit, jei 2-3 kasos dirba tai nieko gero, kam jie sitiek kasu ten irenge jei dirba max 30% kasu, kiek beuzeiciau ??
Panevezio lidle, vakar pirkau surelius 5vnt uz 1e emiau 15vnt 5vnt su sokoladu 10su avietem, kasininke 10 su avietem imuse pilna kaina 28cnt uz vienieta paklausus kodel pareiske kad akcija galioja tik sokoladiniam sureliam, nors prie sureliu nenurodyta kokiem sureliam avietiniam ar sokoladiniams akcija, beje aptarbaujama kai kiti pirkejai dar nenusiime savo prekiu, meta neziuri viska i kruva turi stebet ir ziuret kad zmogus nepasiimtu ne savo prekes, jei perki bandeles tai baisiai nepatenkintos kad skaiciuot reikia, ir pastoviai nemaloniu tonu klausiama tai kiek cia tu bandeliu atsakai 10vnt tai prasideda kaip man suskaiciuot ir pan...skyriuose prie byriu ir tarkim pieno amzinai nera plastikiniu maiseliu turi eiti i kita skyriu atsinesti darosi nemalonu eiti i lidl parduotuve ir pirkti didesni kieki kazko nes kasoje pardavejos labai mepatenkitos kadangi reikia skaiciuoti: (
Nebūkite žmonės tokie nevalos. Ateini į Lidla nupirkti naujų pasiūlymų o gauni humanos parduotuvė.. Nejaugi sunku pasižiūrėjus prekę padėti atgal gražiai??? Ant kainolapiu užrašyta visada kokiu dydžių yra. Nereikia taip knistis lyg ieškotumete aukso. Gėda už jus.

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. MŪSŲ TIKSLAS Mūsų tikslas – parinkti Jūsų įmonės įvaizdį, poreikius, finansines galimybes atitinkančias ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Ukmergės "Grosso Moda Lithuania" verslo modelis – aukštų kainų klientai
Ukmergės "Grosso Moda Lithuania" verslo modelis – aukštų kainų klientai 07-17 22:47
Didmenine prekyba drabužiais užsiimanti Ukmergės UAB "Grosso Moda Lithuania" ieško stambių ir patikimų gamintojų ir siekia pritraukti aukštos kokybės ir aukštų kainų klientus. Moteriškus drabužius...
"Walmart" sudomino "Microsoft" debesys
"Walmart" sudomino "Microsoft" debesys 07-17 22:46
Jungtinių Amerikos Valstijų mažmeninės prekybos milžinė "Walmart" ir programinės įrangos kompanija "Microsoft Corp" sudarė sutartį dėl bendrų investicijų į dirbtinio intelekto ir debesų...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

PepsiCo 114,88 +1,70%