Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Laba diena, labai norėčiau, kad susitvarkytumete su pomidorais. Tik dėl jų apsipirkineju kitose parduotuvėse. Jau nuo žiemos pas jūs pomidorai yra nupurkšti tuo pačiu chemikalų, kaip ir "silkės", taip pomidoras įgauna "silkių" skonį ir kvapą. Dėl ko tik vakar buvau Lidl, jau pomidorai "silkė" nebesmirdi, bet ir pomidorų neprimena.
Pagarbiai.
Kaune juozapaviciaus pr.lidle kai kuriom pardavejom stinga kulturos. Skaudu kai uzejus uz parduotuves pasiziuri i ceki, o ten dvigubai preke paskaiciuota. Grizti atgal. Pasakai. Tai dar gincijasi kad dvi jos ir buvo! Atseit galim kamera atsukt. Kai pasakiau sukit. Tada atsakymas tiekto!!!!! Cia vietoj atsiprasau zodelio. Dar ir veidas surauktas. Lyg kalta buciau. Reikejo gal rekt man kad visgi sukam sukam!!! Skuba. Atrodo karas!!!! Taip ir atmusa nora eiti pas jus. Geda.
Judita 2018-04-14 01:42:43
Norėčiau labai padėkoti jūsų apsaugos darbuotojui Andrejui Kukliui, kuris dirbo ketvirtadienį Dūkštų gatvės Lidl parduotuvėje. Pamečiau savo piniginę ir net pati nepastebėjau. Jūsų darbuotojas susirado mane per facebook ir pasiteiravo ar nepamečiau piniginės ir kai patikrinau savo daiktus, supratau, kaip man pasisekė, kad yra tokių sąžiningų ir gerų žmonių:)
Aciu ;) malonu labai!
Veiksmas vyksta Kaune, Žukausko gatvės Lidl. Kasininkė sumuša prekes moters perkančios prieš mane. Moteris atsiskaito, prekes lieka ant prekystalio. Nespėjus moteriai susidėti prekių, kasininkė pradeda skanuoti mano prekes ir krauti ant tos moters prekių. Jau žiūriu nėra kur padėti maišeliu, tai ji suglamžo ir užkiša prie mokėjimo kortelės stovo. Kreipiuosi į kasininkę ir prašau- leiskit moteriai susidėti daiktus ir nekrauti ant višaus, palaukit kur jūs skubat. Kasisnkė kiek sutriko, tačiau vistiek skanuoja prekes ir krauna ant prekystalio, dar kartą paprašiau sustoti, tai prieš mane buvusi moteris susirinko prekes ir nuėjo. O kasininkės atsakas buvo- man rėkia į ausį ir nieko kito negaliu padaryti.
Kasininkė dėl to nekalta, tačiau vadovai negali taip elgtis tiek su darbuotojais, tiek su pirkėjais.
Kaune, Šiaurės prospekte esančioje „Lidl“ parduotuvėje nusprendėme nusipirkti kavos iš ten esančio kavos ruošimo aparato. Pirmasis puodelis nebuvo vertas net tų akcijinių 50 centų - nei spalva, nei tuo labiau skonis nebuvo verti kavos vardo. Antrąjį norėjome pasiimti espreso kavos. Aparate atsirado užrašas, prašantis įdėti puodelį iš dešinės lentynėlės. Puodelių ten nebuvo. Paprašėme salės darbuotojos pagalbos. Pagirtina, kad ji skubiai atėjo, bet jau tokia nemandagi, kad retai tenka sutikti tokių prekybos darbuotojų. O įdomiausia vyko po to - ji puodelių atnešė, pradėjo krauti į tą dešinįjį skyrių, bet jos rankų švarumas buvo toks, lyg būtų bulves kasusi. Man kategoriškai atsisakius įsigyti kavą iš tokių puodelių, ji pasiūlė puodelį iš pakuotės pasiimti pačiai. Aš neėmiau, susigrąžinau savo pinigus ir kavos atsisakiau. Bet ji tų puodelių į lentynėlę murzinomis rankomis jau buvo prikrovusi! Kiti pirkėjai juk nematė to vaizdo, murzinomis rankomis apčiupinėtų puodelių ir kavą galbūt pirks. Prisiekiu, ten kavos nė iš tolo nebenorėsiu ir dar kitiems pasakysiu nepirkti.
Labas. Jau ne kartą ir ne aš viena, pasipiktine esame, dėl daiktų laikymo dėžučių. Atėjus į parduotuve pastoviai reikia laukti kol atsilaisvins tuščia. Negana to dar ir 4-5 neveikiančios. Nejaugi nera galimybės dar papildomai pastatyti pav vietoj sodinuku. Ir dar apsauga galėtu atkreipti dėmesi į žmones kurie pasideda daiktus ir išeina prekintis į maxima. Parašykite kokį įspejimą dėl šito poelgio. Tikrai nenormalu po pusvalandi laukti tuščios dėžutės daiktams pasidėti.
Tai apie parduotuvę kuri randasi Šiauliuose prie Akropolio.
UAB „Lidl Lietuva“
2018-03-29 13:18:49 IP 185.124.195.46
Vaclovas 2018-03-24 10:00:56
Kodėl nereaguojama į nusiskundimus dėl Jūsų darbuotojų netinkamo, mano nuomone, elgesio? Kalbama apie parduotuvę Mažeikiuose, Daukšos g. Ant kiek yra mandagios ir paslaugios pardavėjos, ant tiek yra grubios ir netaktiškos vadovės (ne visos). Jūs esate informuoti el. paštu, tačiau jokio atsakymo nesulaukiau. Mano nuomone, toks jų elgesys ir abejingumas kliento pasiūlymams, tikrai nepasitarnauja parduotuvės darbo gerinimui ir klientų aptarnavimui. Pagarbiai.
Gerbiamas Vaclovai,

branginame savo pirkėjų pasitikėjimą ir visuomet analizuojame jų išsakomus vertinimus. Vis dėlto, pabrėžiame, kad mūsų bendrovė neadministruoja atsiliepimų skilties šiame portale.

Jeigu norite pasidalyti savo patirtimi, vertinimais, užduoti klausimų ar išsakyti siūlymus, maloniai kviečiame sekti mūsų paskyrą socialiniame tinkle www.facebook.lt/LidlLietuva. Informacija apie darbo vietas mūsų įmonėje nuolat atnaujinama mūsų oficialiame karjeros portale http://karjera.lidl.lt. Paskambinus tel. +370 800 100 11 pirmadienį-penktadienį 8-18 val., šiais bei kitais klausimais galima pasitarti su mūsų klientų infolinijos specialistais. Taip pat galima užpildyti kontaktinę forma internetu: https://www.lidl.lt/lt/susisiekite-202.htm. Bendrojo pobūdžio užklausos laukiamos ir el. p. info@lidl.lt.

Jeigu dėl apmaudaus atsitiktinumo pasitaikė „Lidl“ parduotuvėse įsigyti prekę, kuria nesate patenkinti, maloniai primename, kad lūkesčių neatitikusį maisto produktą, pateikę kvitą, galite grąžinti bet kurioje mūsų tinklo parduotuvėje Lietuvoje. Gausite kitą analogišką produktą arba atgausite sumokėtus pinigus. Išsakius pastabų dėl produkto kokybei, labai reikalinga išsamesnė informacija apie pirkinį - partijos numeris, nuoroda į konkrečią parduotuvę, kurioje įsigyta prekė, bei pirkimo kvito kopija. Šie duomenys visada supaprastina tyrimą.

Rasa 2018-03-08 20:08:54
Jūs pabandykit išsivirt, jei dar rasit krakmolo košėj ką ragaut, tada gal ir skonio reikalas.
pilnai pritariutu cepelinu vaizdas isvirus tikra kose, kaip visada sakau kokybe Lidl yra kose, tvirtas ne siam tinklui.....
Vilma 2018-03-26 11:22:19
Aš pasiėmiau du agurkus apvyniotus plėvele.Kvite buvo užrašyta"Lietuviški agurkai".
Nu tai tada kasininkė nemokša, nes kodą sumaišė. Bet ir jūs kitą kartą pasitikrinkite čekį prie kasos, nes vistiek yra šioks toks skirtumas tarp 1.29 ir 2.79.
2018-03-26 08:04:43
Ponia, ar jūs atkreipėte dėmesį, kad yra dviejų rūšių ilgavaisiai agurkai? Jeigu pasiemėte agurkus, kurie neapvynioti plėvele, tai jūs nusipirkote lietuviškus ilgavaisius agurkus, kurių kaina yra 2.79€.
Vilma 2018-03-23 20:33:14
Šiandien pirkau akcijinius agurkus.Akcijos kaina 1, 29€.Namie žvilgtelėjau į kvitą-kilogramo kaina išsipūtė iki 2, 79€.Grįžti į parduotuvę neturėjau galimybės, nes gyvenu už miesto.
Kestutis 2018-03-20 18:10:02
Siandien apsipirkau Lidl S.Neries g.16, Vilniuje kvitas 140/695 uz 41, 78 euru.Namuose psitikrines ceki radau iskaityta Pica Frusta Prosciu.1, 19x2, 00vnt.=2, 33euru, kurios nei maciau, nei lieciau, nei pirkiniu krepselyje radau.Reiskia sumokejau uz tai ko nepirkau, uz ziopluma.Man taip "pavyko" sioje parduotuveje jau antra karta.
Šiauliuose taipogi "nusipirkau" dvi spurgas. Po to pradėjau stebėti ką muša. Vieną dieną pastebėjau kad įskaičiavo tris bandeles su sūriu, papriekaištavus ištrynė. Matyt kasininkai taip sau pietums užsidirba. ATIDŽIAI STEBĖKITE KĄ KASININKAS SUMUŠA !!! Pats patyriau ir nemažai pažįstamų tai pastebėjo.
Siandien apsipirkinejau Kedainiu lidl parduotuveje. Kasininke prekes mete i kruva negana to pabaigusi dar liepe greiciau susimoketi o ne detis prekes mat jai valdzia taip liepia ir jai reikia skubeti zmoniu prie kasos nebuvo ypatingai daug dirbo dvi kasos nelabai suprantu toki kukturos nebuvima kasininkes vardas berods Inga kastoniniai plaukai. Idomu butu suzinoti ar Kedainiu Lidl valdzia liepia negerbti pirkeju juos raginti skubeti.
Labai norėčiau, kad pagaliau susitvarkytumėte savo vežimėlius, nusibodo. Įkiši žetonus iškrenta, įkiši pinigus ta pati situacija, dar gražiausiai nei vieno normalaus vėžimėlio nebuvo, kad atgaut savo pinigu galėčiau ir žinote ką?? Tai nebuvo vienetinis kartas. Kas man sugrąžint mano 5 Eurus prarytus jūsų vėžimėlių ???
Nuolatinė problema Karoliniškių LIDL
Mokant rinktis prekes galima išsirinkti pakankamai kokybiškų prekių žemomis kainomis. Pavyzdžiui, bandelės, sūreliai, sirupai, sultys - nebrangu ir skanu. Aptarnavimas tikrai labai greitas - čia jau pati stipriausia LIDL pusė, neskaitant žemų kainų. Yra ir keletas pakankamai man įdomių aspektų: tai vienintelė man žinoma maisto parduotuvė, kur per garsiakalbius yra kviečiami darbuotojai į savo darbo vietas. Taip pat nepatinka, kad nėra krepšių pirkiniams susidėti, nes turi arba neštis viską glėbyje arba turi varinėti po parduotuvę su pustuščiu vežimėliu. Suprantu, kad tai gali būti būdas skatinti pirkti daugiau, bet krepšių nebuvimas tikrai yra minusas. Bent jau man.
xxx 2018-03-08 18:40:12
Na cia jau kiekvienam palei skoni, jai jums nepatiko nereiskia, kad ir kitiems nepatiks.
Rasa 2018-03-07 12:08:54
Tik jau nepirkit Lidle Toppo tradicinių cepelinų su mėsos įdaru. Retas šlamštas.
Greta 2018-02-14 11:58:22
Kai kurios kasininkės nesupranta, kad vis dėl to su žmonėm dirba, nesugeba pasisveikinti, prekės švaisto kaip kokias malkas, o pasakius, kad nemetitu prekių pasižiūri į klientą kaip neaišku į ka su nepasitenkinimo išraiška. Kalba eina apie Panevėžio lidla, ir taip jau ne pirmą kartą. Per tokias darbuotojas nebesinori net eiti į jūsų PC apsipirkti.
Nesuprantu uzeina jums su tais pasisveikinimais, atejai apsipirkt ar pas drauge? Apsipirkai ir eik namo, nusimine mat, nes laba diena neisgirdo ir skundas is kart ;D
VILNIUJE, Rasu g. Pastoviai truksta kasininku, ten kai ateisit paziurekit, jei 2-3 kasos dirba tai nieko gero, kam jie sitiek kasu ten irenge jei dirba max 30% kasu, kiek beuzeiciau ??
Panevezio lidle, vakar pirkau surelius 5vnt uz 1e emiau 15vnt 5vnt su sokoladu 10su avietem, kasininke 10 su avietem imuse pilna kaina 28cnt uz vienieta paklausus kodel pareiske kad akcija galioja tik sokoladiniam sureliam, nors prie sureliu nenurodyta kokiem sureliam avietiniam ar sokoladiniams akcija, beje aptarbaujama kai kiti pirkejai dar nenusiime savo prekiu, meta neziuri viska i kruva turi stebet ir ziuret kad zmogus nepasiimtu ne savo prekes, jei perki bandeles tai baisiai nepatenkintos kad skaiciuot reikia, ir pastoviai nemaloniu tonu klausiama tai kiek cia tu bandeliu atsakai 10vnt tai prasideda kaip man suskaiciuot ir pan...skyriuose prie byriu ir tarkim pieno amzinai nera plastikiniu maiseliu turi eiti i kita skyriu atsinesti darosi nemalonu eiti i lidl parduotuve ir pirkti didesni kieki kazko nes kasoje pardavejos labai mepatenkitos kadangi reikia skaiciuoti: (
Nebūkite žmonės tokie nevalos. Ateini į Lidla nupirkti naujų pasiūlymų o gauni humanos parduotuvė.. Nejaugi sunku pasižiūrėjus prekę padėti atgal gražiai??? Ant kainolapiu užrašyta visada kokiu dydžių yra. Nereikia taip knistis lyg ieškotumete aukso. Gėda už jus.
Zmones ziurekite ka perkate! Prekes pavadinima skaitykite ne prie kainos, o ant pakuotes! Nes lidlo py.....ai prie kainos megsta rasyti klaidinancius pavadinimus, tarkim : mandarinai 1eu, nors ant pakuotes aiskiai uzrasyta klementinai. Arba raso: suris, o ant pakuotes- surio gaminys ir t.t.
Apsilankiau Lidl parduotuvėje Pramonės g. 1A, Šiauliai. Tokio grubaus, įžūlaus, ne kultūringo aptarnavimo senai nebuvau patyręs. Apie pasisveikinimą net kalbos nėra, kasininkės veido išraiška nelaiminga. Prekes griebė ir metė į krūvą, lyg į sąvartyną. Paprašiau vienkartinio maišelio, kad atskirai įsidėti chemines, buitines prekes- atkirto, kad mes neturime prie kasos. Kiti pirkėjai priminė, kad privalote turėti ir bent jau pagal higienos normas nemaišyti su maisto prekėmis. Savo prekybos salėje galite versti viską į vieną krūvą.
Pasitikrinau pagal pirkimo čekį ir supratau, jog eilinį kartą Lidl bando apgauti (tikrina pirkėjų atidumą, budrumą su etiketėmis ir svorio įvairove). Pasirodo, jog tas pats atšaldytas kiaulienos faršas kažkaip pavirto į kur kas brangesnį smulkintą kiaulienos kumpį.Susirinkę trys pardavėjos ilgai svarstė kodėl taip atsitiko, po ilgų užgauliojančių prielaidų, viena pamatė antroje pusėje užrašą, nors prekė identiška pirmajai-kaina skiriasi daugiau nei dvigubai. Žmogiška klysti visiems, -tačiau apie atsiprašymą kasininkės neturi supratimo, matyt prekybos tinklas toleruoja tokį "aptarnavimą". Kasininkė čiupo iš rankų čekį ir drėbė- "ar neįimsite?" Tik po priminimo, kad čekį būtina atiduoti, pradėjo ieškoti gal kas galėtų atšviesti..Aišku, tai užėmė ne mažą laiko tarpą (nes ausinukas racijos išsikrovęs, o čia dar ieškok...)
Gerbiamieji, UAB "Lidl Lietuva" vadovai- Ačiū už sugadintą nuotaiką, prarastą laiką, dėka kasininkės "profesionalumo".
Siandien apsipirkinejau Rasu Lidle. Aptarnavimas siaubingas! Apsipirkinejau 10 kasoj, pardavejos vardas Jadvyga ar kazkas panasaus. Tokio nekulturingumo ir chamiskumo nesu macius. Nesuprantu kaip tokia stambi imone priima i darba tokius zmones. Maza to, kad prekes buvo metomos, tai net ir po prasymo elgtis atsargiau, buvo grubiai atsakyta, jog '' toks mano darbas'' ir pratestas mano prekiu metymas. Jei imone nori ir toliau palaikytu gera reputacija prekybos sferoje, manau, reiktu vengti priemimo i darba tokiu darbuotoju.
Sveiki. Nesuprantu kokiu tikslu yra reikalaujama kasininkių nežmoniškai greit nuskenuoti prekes? Dažniausiai apsiperka žmonės gan gausiai ir dėkis kur nori, kada pradeda stumti tavo prekes į krūvą, nes jau kitas klientas taip pat žaibiškai aptarnaujamas ir t. t. Aš nenoriu namo parsinešti sumaigytų produktų.
Nusipirkau sauso ir dregno valymo siurbly PNTS 1300 D3 parkside.noreciau paklausti, kada jusu tinkle bus galima isigyti popieriniu filtro maiseliu sausam siurbimui.nes niekur kitur ju neradau.visi sako jei siurbli pirkai lidl tai ten ir maiseliais turi prekiauti.aciu
Sveiki, skelbiama, kad nuo 02.10 bus parduodamos LT vėliavos.Šiandien, o šiandien ir yra 02.10 apie 13 val specialiai tuo tikslu užėjau į LIDL Naujoninkiose, Kapsų 1, tačiau vėliavų nemačiau. Tikrai netikiu, kad spėjo išpirkti. Ar vežamos prekės ir jų kiekiai nebūna vienodi visose parduotuvėse? Ir jei skelbiama, kad prekės nuo tos dienos bus, tai skelbkite ir kkiose parduotuvėse, jei vežama ne į visas.
Kas gali paaiškinti kodel skirtingose šalyse..pvz- Lietuvos ir Belgijos LIDL'uose kai kuriu prekiu kaina skiriasi dvigubai..juk PVM tarifas tiek lietuvoj tiek belgijoj-vienodi! Lyginam kainas..
1-Vyrų pižama LIVERGREY 1 kompl. LT-8.99€, BE- 8.99€
2-Mikropluošto sprando pagalve: LT-9.99€, BE-9.99€
3-Temperaturos matavim stotele: LT-13.99€ BE-9.99€
4-LED sviestuvai su tvirtinimo padeliais 3vnt.: LT-4.99€, BE-3.99€
5-Laidu tvirtinimo dirzeliu rinkinys 250vnt.: LT-2.99€, BE-1.99€
6-Kabliai arba karabinai 1rink.: LT-3.99€, BE-1.99€ (dvigubai pigiau!!!)
7-Stalines grezimo stakles: LT-79€ (TIK DABAR!), BE-69.99€
8-Skersinio pjovimo stakles: LT-59€, BE-49.99€ (TIK!!!)
9-Daugiafunkcinis irenginys: LT-33€, BE-29.99€
10-Daugiafunkc. ireng. priedai 1rink.: LT-6.99€, BE-5.99€ (2 rink.- 10€)
ir t.t....kainos yra uzkeltos ant tiek kad atrodytu Lietuvoj uzdirbama daug daugiau negu Belgijoj?!
Dekoju uz demesi
Miglė 2018-02-05 18:12:40
Kadangi pati dirbu Lidl, tai yra toks dalykas, kad kasininkė sumaišė plu kodą, nes pas mūs morkos yra 43plu, o pomidorai slyv. 434plu.
Ačiū už paaiškinimą, jau užsimiršo, bet pažadino budrumą, pradėjau vėl tikrint čekius :)
Birutė 2018-01-28 17:36:56
Tauragės LIDL morkos yra slyviniai pomidorai, gaila, kad supratau tai tik namuose, man reikėjo morkų, juolab, kad jos, kur kas pigesnės :)
Mes nupirkįau faršas už.2.68 kada buvo parasita. 1.79 už 1kg a 0.89 už500gr kada galima atsiimti pinigus už ne tėisinga kaina.čekis prisegiu
Na jūsu vanduo lid stalo nekokybiškas iš pelkės, padariau testus cheminius jie yra tikslūs. NO2, NO3 NH4 viršija visas normas
LIdl savaitraštis nuo sausio 29 d. "Atraskite rytų Aziją" pasiūlymas VITASIA ilgagrūdžiams ryžiams Jasmine: 1KG - 1, 49 €. Apsilankius 2-jose Vilniaus parduotuvėse 8:20-8:50, to pavadinimo ryžių pakuotės buvo 0, 5 KG už 1, 49€ kainą. Na gal ryte nespėjo pakeisti kainų, visko pasitaiko, ko nebūna. Atvykus į tas pačias parduotuves 21:05-21:20 - kainos tos pačios. Darbuotojų atsakymas - "jus ne pirmas, kuris pasiskundė".... IŠVADA - pirkėjai skundėsi, bet per visą dieną produkto kaina nebuvo pakeista (patikslinta). Ką tai sako apie "Lidl LT" lygį? P.S. Kiek teko keliauti po Europą, apie Lidl buvo tik teigiama nuomonė
Sveiki. Eilini karta isitikiname kad LT taikomi kitokie standartai-ne tik kokybes bet ir kainu! Labiausia nervina kur reklamoj prie kainos parašyta- "TIK DABAR! 19.99€", tuo tarpu kitose Europos LIDL'uose ta pačia peke galima rasti kanuojančia tik 15 ar 17EUR..visu kainu nesulyginsi bet keletas pvz...
Siuvimo mašina SilverCrest SNM 33 B1....LT-89€, Europj- 60..80€
Tušinukai UNITED OFFICE 10vnt...LT-1.50€, Belgija- 1€
Arbatinukas BODUM.... LT-15€, Danija-10€
Suvirinimo aparatas PFDS 33 B2...LT-"TIK DABAR" 111€, Europoj- 95..99€
Daugumos prekiu kainos apyliges bet kodel kitu pekiu kainos tiek uzkeltos-ar Lietuva jau tokia "super" valstybe kad taip galima apgaudineti pirkejus! Matant tokius skirtumus-tikrai darosi pikta! Žmones, jeigu matote kainu skirtumus-netylekite! kuo daugiau viešumo-tuo greičiau LIDL administracija susivoks kad LT irgi EUROPA!
Dėkoju visiems už dėmesį
Sveiki. Kodėl neprekiaujate mažų kačiukų maisteliu? (pašte)
Rita 2017-07-13 21:05:56
Likome labai nustebinti ir nuliudinti Lidl poziuriu i klientus: (
Ieje i parduotuve Kaune Barsausko g.rankose laikydami 1 kg svorio
Rusu Toy terjero veisles suniuka, buvome apsaukti ir isprasyti is parduotuves, dar pagrasinta, jog siuo metu yra atvyke vokieciai, o jei jie pamatys....!!!!!.Mums buvo pasakyta, kad yra sunims pririsimo vieta prie parduotuves:)
Su tuo paciu suniuku esame apkeleve visa europa ir per 12 metu, dar niekur neteko sulaukti tokios reakcijos, nors suniuka visur vezames ir nesames kartu.Beje Vokietijoje visada apsiperkame Lidl parduotuvese ir visada su suniuku:)
Vakar grįžtant namo nusprendėme užsukti į Lidl Kaune Baltų pr. ir buvom labai NEMALONIAI NUSTEBINTI - pirmą kartą gyvenime buvome išprašyti iš LIDL praduotuvės, dėlto, kad nešėmės šuniuką. Kur mums jį reikėjo palikti mašinoj ar lauke pririšti kai lauke minusinė temperatūra??? Ar važiuoti namo 10 km ir grįžti atgal??? Tokie maži šuniukai Jūsų žiniai šveresni, nukirminti ir sveikesni už kai kuriuos Jūsų klientus. AČIŪ už sugadintą nuotaiką... Sėkmingai ir toliau apsipirkinėsim MAXIMOJ, Rimi, IKI ir Šile, kur požiūris į šuniukus tolerantiškesnis.
Nusipirkau Lidl atvėsintus kaldųnus. tris pakelius po 400gr. Pagalvojau kad nešaldyti tai būna geresni. Realybėje buvo šlikšti skista masė viduje. Pirkau ir šaldytus irgi buvo neskanūs...bet ne tokia patyčia kaip tie atvėsinti.Blogesniu kaldūnų Partijos numeris 52\E3\17
Tik draugiškas pastebėjimas: tikiu, kad tokia rimta įmonė turi standartus, kaip turi atrodyti jų darbuotojai darbo metu. Smiltelės g. Klaipėdos Lidl kasininkė 91, sėdi kasoje su polo uniformos marškinėliais ir vakariniais plunksniniais auskarais ilgio iki pečių. Atrodo juokingai ir ne vietoje.
Sveiki, gyvenu prie lidlo siaures prospekte kaune. Kai tik atsidare salia musu si parduotuve stipriai padidejo triuksmas statybininkai iki 3val. Nakties metalo slifuokliais pjausto. O jei pasninga tai beveik visa nakti traktorius uzia su svytureliais. Sunkvezimiai pastovai uzia vasara atidaru langu net neinas miegot. Bet kaip viskas ir suprantama butu juk parduotuve bet kai palieki automobili porai valandu ju aiksteleje tenka susimoketi beveik 8 euru suma nors aikstele ir tuscia ir niekada nepalieku per nakti manau kad truputi yra nesazininga kai mes turime kenteti del sios parduotuves veiklos o ji elgiasi nedraugiskai ir uz poros valandu pastovejima tenka susimoketi pakankamai nemazus pinigus. Kaip ir nemegstu skustis bet manau jei jau taip nekaimyniskai elgiasi si parduotuve manau ir mes pradesim elgtis panasiai. Nes ramybes valandos yra nuo 19 iki 7.
Nijolė Grabauskienė
2017-12-21 15:14:32 IP 188.69.213.82
Lidl parduotuvėje Šiauliai Tilžės 217 aš, pensininkė, gaunanti 170 eurų pensiją, 2017-12-15 pirkau dėžę sūdytos Atlantinės silkės CIHPEA (hacengus hacengus) su prieskoniais skrosta be galvos, grynas kiekis 1, 4 kg žuvies kiekis 0, 9 kg, partijos Nr. 950. Tinka vartoti užrašyta plastmasinės dėžės dugne 2017-12-15, o apversti dėžę aukštyn dugnu- pavojinga- gali apsipilti skysčiu. Parsivežusi namo aptikau visiškai netinkamą vartoti net ubagei pensininkei, supuvusią, dvokiančią silkę. Manyčiau, apie baigiančius galioti produktus reikėtų informuoti pirkėjus. Mano sutuoktinis gimtadienio šventėje (2017-12-19) silkute norėjo vaišinti svečius. Manau A. Sabonis, gimęs tą pačią gruodžio 19 d. ir reklamuojantis Lidl produktus, tokios silkės nevalgo! Dėja, svečiams ir mums liko tik burokėlių mišrainė. "Dėkoju" Lidl už gausų pensininkų vaišių stalą ir linkiu Jums tik tokių vaišių Kalėdoms.
Pirkome Obuoliu sultys, Dizzy Apple 3L, Vilniuje LIDL esantis Dariaus ir Gireno gatveje, sultys nesviezios ir rugimo procese, cekio neissaugojome.Sultys sias perkame labai daznai, gal tokia visa partija, bijome pakartotinai pirkti.Partijos Nr.L21411171S32.
UAB „Lidl Lietuva“ 2017-12-12 15:45:56
Mieli portalo Rekvizitai.lt lankytojai,

branginame savo pirkėjų pasitikėjimą ir visuomet analizuojame jų išsakomus vertinimus. Vis dėlto, pabrėžiame, kad mūsų bendrovė neadministruoja šios atsiliepimų skilties taip, kaip savo svetainės www.lidl.lt ar paskyrų socialiniuose tinkluose.

Jeigu norite pasidalyti savo vertinimais, užduoti klausimų ar išsakyti siūlymus, maloniai kviečiame sekti mūsų paskyrą socialiniame tinkle www.facebook.lt/LidlLietuva. Informacija apie darbo vietas mūsų įmonėje nuolat atnaujinama mūsų oficialiame karjeros portale http://karjera.lidl.lt. Paskambinus tel. +370 800 100 11 pirmadienį-penktadienį 8-18 val., šiais bei kitais klausimais galima pasitarti su mūsų klientų infolinijos specialistais. Taip pat galima užpildyti kontaktinę forma internetu: https://www.lidl.lt/lt/susisiekite-202.htm. Bendrojo pobūdžio užklausos laukiamos ir el. p. info@lidl.lt.

Dėkojame!
Gerbiamieji LIDL. Čia dėl to ir rašome, kad šio puslapio neadministruojate - negalite ištrinti neigiamų pasisakymų apie prekes ir Jūsų paslaugas. Mes tikimės, kad į mūsų pastabas atkreipsite dėmesį, ačiū.
UAB „Lidl Lietuva“
2017-12-12 15:45:56 IP 185.124.195.41
Mieli portalo Rekvizitai.lt lankytojai,

SDG kodas
Darbo saugos priemonės

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba darbo saugos priemonėmis, drabužiais, avalyne, vienkartiniais rūbais, priešgaisrinės saugos priemonėmis, saugos ženklais ir žurnalais. UAB „SDG kodas“ įsteigta 2009 metais. Mūsų tikslas - gerinant darbuotojų saugos ir sveikatos būklę įmonėse, suteikti įmonių vadovams profesionalią...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
ELMO šviestuvų salonuose rasite išskirtinio dizaino itin gausų apšvietimo produktų asortimentą tiek interjerui, tiek eksterjerui. Produktų gausa patenkins, net išrankiausio kliento poreikius ieškančio neeilinio LED sprendimo biurui, kiemui, namams ar pramonei. Galimybė atsinaujinti skirtingas Jūsų namų zonas:...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
Skvernelis krentančių "valstiečių" reitingų nedramatizuoja ir įvardija priežastį 04-21 20:12
Premjeras Saulius Skvernelis sumažėjusius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos reitingus vertina ramiai.
BDAR: kokius namų darbus turi atlikti viešbučiai
BDAR: kokius namų darbus turi atlikti viešbučiai 04-21 18:37
Nuo 2018 m. gegužės 25 d. Lietuvoje ir kitose ES valstybėse įsigaliosiantis Europos Parlamento ir Tarybos bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR) neaplenks ir apgyvendinimo paslaugas...

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam