Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

Sveiki, šiandien apsipirkinėjau LIDL Rinktinės g.60, likau nustebinta kaip kalbėjo su manim salės darbuotojas ar pardavėjas nežinau kaip pavadinti.Prie kibirėliu su pomidorais buvo kainą 0, 99 €, tai ir paėmiau.Pasirodo kasoje kaina buvo 2, 49, kasininkė maloniai paaiškino kad galiu nueiti ir pasiimti kitus kurie yra akcininkai, nuėjau ir paėmiau šalia stovintį kitą kibirelį su kitu logotipu, pasirodo vėl kaina 2, 49.Grįžus prie pomidorų, pasirodo akcininkai pomidorai stovi užkišti toli.Šalia stovėjo darbuotojas kuris kalbėjo įžulėj sakydamas kad aš nemoku skaityti, kad tai yra mano problema, kad negaliu rasti prekės kurį beja yra užkimšta toli nuo kainos, kad aš jam draskau akis.Pati dirbu aptarnavimo srityje, bet taip kalbėti ir dar pakeltų tonų, tai manau yra neleistina.Pardavėjas kuris kalbėjo tokių tonų buvo apie 25 metu, vardo neklausiau.Apie kasininkė kuri maloniai pasiūlė nueiti du kartus pasikeisti pomidorus, esu geros nuomones, jos bendravimas tikrai buvo pagirtinas.
Sveiki lidl.parduotuves jusu puikios perkame nuolat jokiu pretenziju.vartau leidini lietuvon su lidl kodel nera jusu leidinije glitiskiu dvaro o prie dvaro auga didziulis ązuolas nedauk nusileidzia stelmuzes ązuolui kaip grazu ten.kazkokius griuvesius ikelet o musu dvaro ne. gal nezinot kad toks ira.
Zzz 2021-06-14 12:40:42
Čia tipiškas tos parduotuvės požiūris. Aš gaištu savo laiką ir prekes perku, nes man jų reikia, o ne tam, kad sugadintas palikti prie kasos vien dėl to, kad kasinikė gatava ant galvos užlipt. Ir tai mano problema?? - Matyt tik tokia, kad atėjau į tą šiukšlyną apsipirkti.
O kitu pardziu nera
Zz 2021-06-13 05:20:36
O užsirišti maišelių nereikia? Praplyšo jogurtas, pasakyk kad neimsi ir viskas. Manai deda tas prekes į lentyna atgal. Prajuokinai su tokiu mastymu ir logika. Turbūt pats taip jautiesi kad kitus prie to lygini
Z 2021-06-12 19:00:41
Kaunas, Baltų LIDL. Perkant kasininkės prekes mėto ir grūda taip, kad viskas išbyra iš maišelių, o visokie jogurtai prasiplėšia. Paprašius skaitytis ir nemėtyti kaip šiukšlių - grubiai atkerta, kad vadyba liepia greitai skanuoti. Žodžiu pirkėjas jiems gyvulio vietoje.
Dar kita problema, kažkas nepirko šviežios mėsos ar dešrelių. Kasininkė pasidėjus tas prekes prie kasos laiko šiltai pusdienį. Turbūt visiem aišku kur jos po to keliauja ir kodėl prekės, kurioms galiojimas nepasibaigęs jau yra sugedę.
Šlykšti parduotuvė ir personalas.
Šlykšti parduotuvė ir personalas.
Saulius 2021-06-11 23:00:31
LIDL as sparčiai ritasi žemyn - kiek turi negerbt savo pirkėjo, kad sukrauti tris dideles apipuvusių agurkų dėžių krūvas ir pavadinti tai "akcija" (šiandien Baršausko g.), net koktu pasidarė, jau nekalbant apie tai, kad tokia "prekė" jau senai turėjo būti utilizuota.... O apipuvusius apelsinus buvau radęs net trijose parduotuvėse.
Vaje vaje kokis nuostolis agurku negavus ????????
Jei gudrutis nezinojai tai vaisiai ar darzoves nera plastikiniai ir genda. Ar tik kazkas negaves pisiaus kad iesko smegenu ten kur nera?
Audrone 2021-06-09 17:47:31
Siandiena lankiausi LDL Pramones pr 68, Kaunas. Privaziavau prie kasos su pilnu vezimeliu prekiu. Kasininke (17) man sumokejus uz pirkinius, nors eileje buvo tik vienas zmogus, iskarto man nespejus ju susideti prekiu atgal i vezimeli, puole i ta pacia kruva mesti kito pirkejo prekes. Nemalonu budavo kada su tokiu elgesiu susidurdavau pries pamdemija, o dabar taip parodoma ne tik nepagarba, bet ir nesirupinama pirkeju saugumu, juos verciant vos nesusiglaudus is bendros kruvos atsirinkineti maisto produktus.
Na nereikia taip jau susireikšminti. Juk yra tam atskirta sekcija kitam pirkėjui.
Zygimantas Stanius
2021-06-09 13:50:20 IP 2ivrmrvd
Nesuprantu, tame Lidl visos kainos sudeliotos Zydiska tvarka.. preke apacioje o kaina virsuje, kitose parduotuvese kainos buna apacioje, per ta Zydiska kainu tvarka viena syk ir apsigavau : (
Juokas per asaras...???? Vasaros kolekcija...
Lidl dzinsai...net ne vienkartiniai...porai valandu ir amba....ir net ne dydis permazas...????siules tvirtesnes nei medziaga.
Gaila kad pirkau dvejus...vieni atlaike tik 1 skalbima...kiti tik pora valandu....gaila pinigu...
Labai nusivyliau....
Kodel pardavinejami supuve tiesiogine sio zodzio prasme pomidirai. Apkrauti praejimo takeliai prekemis. Cia rasau apie Lidl esanti salia Baltic Vairo siauliuose. Graudu...
Ką manot? Aš manau kad šoninė injektavimo pagrindų pagamintą.
Kristina 2021-06-04 19:37:43
Birželio 4 d. 18:29:03, Taikos pr. 66B, Klaipėda, prekybos centre Lidl, į koją įvažiavo parduotuvės darbuotoja su dideliu metaliniu vežimu. Sužeidė koją, nubrozdino užkulnį iki kraujo, pribėgo į kedą kraujo. Nepasiūlė nei pleistro, kaip robotė pasakė atsiprašau ir nuvažiavo. Kasininkė sakė valdžia salėje, kai salėj užklausiau kur valdžia, ar skundų knyga, gavau atsakymą, valdžia Vilniuje, visais kl.kreiptis į Vilnių. Kiek žinau centruose yra vadovai, kažkodėl buvo nutylėta. Teko rašyti čia. Nusivyliau darbuotoja robote.
Kažkaip įdomiai čia, ėmė pyst ir įvažiavo. Manau kad varnas šaudei vaikščiodama po parde ir įsivaizdavai esanti top modelių atrankoje.
Prieš du mėnesius Kaune, Jonavos g.40 pirkau kriaušės "CONFERENCE" ir trešnės "KORDIA" sodinukus vazonuose. Po kiek laiko kriaušė pasimiro. Priežąstis: sodinukas ne augintas vazone, bet nukapojus šaknis į jį įdėtas pardavimui ir atitinkamai paruoštas. Trešnė matyt atsparesnė pasitaikė: nei auga, nei lapus meta, tokia stresinė. Dar netikrinsiu kokios jos šaknys. Taip kad atsargiai su LIDL turgeliu, pardavinėja paslėptą kaką. "Taip gyventi neverta" vis kartoja bendradarbio dukra :)
labai nusivylėme prekybos centru "LIDL" Tilžės g. 3, Šiauliai, dėl darbuotojų požiūrio į pirkėjus, kurie prekinasi ir vaikšto pro prekybos centrą be kaukės, o darbuotojai net nieko nesako, o ypač apsauga. Apsauga stovi prie įėjimo, kontroliuoja srautą, o kad žmonės vaikšto po prekybos centrą be kaukių net nereguoja. Tada kam iš viso reikalingas apsaugos darbuotojas?
2021-05-29 apsipirkau prekybos centre su šeima apie 13 val. Pastebėjau moterį vaikštančią be kaukės. Žmona jos paklausė: "Ponia, kur jūsų kaukė? O ji žmoną išplūdo įvairiais žodžiais klausdama apie ministeriją ir kur yra toks įsakymas? ir t.t.
Tai iškyla klausimas: kodel jūsų prekybos centras abejingas tokiems įvykiams, kai po prekybos centrą vaikšto žmonės be kaukių? Ir tai jau nebe pirmą kartą nutikęs toks įvykis šiame prekybos centre ir nieko nedaroma. Aš ir mano žmona esame labai nusivylę tokiu jūsų požiūriu ir abejingumu į žmonių saugumą.
Sveiki, 2021.05.28 apie 19:30, LIDL parduotuvėje, Smiltelės g.19, Klaipėda,
norėjau grąžinti (ten ir pirktas), švytuoklinį siaurapjūklį. Įrankis nėra naudotas.
Kasoje sėdinti darbuotoja, atsisakė daryti grąžinimą ir iškvietė vadovę.
Vadovė pasakė, kadangi įrankis elektrinis, nenaudotas, be defektų, mes atgal nepriimam ir pinigų negrąžinam, tokios taisyklės!
Tai kaip taip? Nejau norint grąžinti įrankį reikia ieškoti defektų ar (neduok Dieve) pačiam jį defektuoti?
Na įrankis gi nenaudotas! Naujas! Kokios gi problemos! Niekur su tokia problema dar nesusidūriau! Visur viskas normaliai, žmogiškai-na netiko, gerai, priimam (pinigus grąžiną iškart ar pervedą į sąskaitą), jokių problemų.. Na LIDL'e.. viršūnė!
Žmonės visur aklai ima net nepasivarginę pasižiūrėti kokia tą prekė, o paskui skundžiatės, kad nusipirkote tokia prekę. Prekybos centrai ir yra tokie, kad patys galite laisvai rinktis prekę, o ne jums paduoda ja. Suprasčiau atėję į kokia kaimo parduotuvę, kur pardavėjas prekę paima ir paduoda. Patys esate kalti, kad prekes imate aklai. O, kad tokių prekių pasitaiko, čia visuose prekybos centruose būna dėl įvairiausių priežasčių (pvz darbuotojų trūkumas, darbuotojų kaita, galų gale vienam primeta daugybę darbų ir nespėja visko padaryti ir t.t.).
Aurelija Ivsnsuskienė 2021-05-19 22:33:59
Laba diena, 2021 05 19 Šilainių lidl Kaune pirkau braškes indelyje, kvito nr 0131-713176-01-20210519, kasininkas 57, braškės baisios, apipuvę, kaip tokias galima dėti į prekybą, tik kelios buvo geros, turbūt dėl to ir akciją paskelbėte, nes matėte, kad uogos nekokybiškos.
Tai nafik perki jei matai kad blogos. Ka geru nepasikasei?
Ldl.pardavinėja sukto banionio, kapoto kumpio dešrą, o rašo kad skilandinė.Kas sukčiauja, ar banionis, ar ldl.apsimeta kad nieko nemato?
Ldlas pardavinėja kapoto kumpio dešrą, kaip skilandine, ir dar iš banionio ūkio, to s******s
Aurelija Ivsnsuskienė
2021-05-19 22:33:59 IP 2i240iqn
2021-05-19 teko lankytis žemaitės lidl, norėčiau pabrėžti kad laukiuosi sąžiningai palaukiau savo eilės 1 kasoje 19:58 ir kasininkė nusprendė praleisti už manęs buvusią moterį tik todėl kad ji turėjo butelį vyno, tai kaip suprantu jūsų prioritetas yra paskutine minute aptarnauti alkoholi perkančius asmenis, o nėščia moterį palikti laukti toliau, man priėjus jau susimokėti kasininkė net ne pasižiūrėjo į mano pusę, nepasisveikino, na labai "smagi" patirtis "ačiū" Dėkoju "aukščiausio lygio aptarnavimas"
2021-05-18 21:58:37
Tai kad pas jus čekyje nurodyta kad pirkote vynuoginius pomidorus, o ne slyvinius. Bet o ir prekės PLU kodas čekyje ir reklaminėje iškaboje skirtingi.
Jusu kasininke blogai kodus imuse kasoj, nes blogas zenklinimas uzdetas ant prekes buvo, jau Lidl atsiprase ir grazino skirtuma, oho dvi savaites net reikejo atsakyma rasyt, prastai dirbate. Rasa
Rasa 2021-05-03 20:47:22
Pirkau Kaune Jonavos gatvej Lidl pomidorus kibirely 500, kurie vietoj 3.49 turejo kainuoti1.89, taciau mokejau 2.49. tokius pat pirkau Elektrenuose po 1.89. Tai kas cia su kainom darosi? tai gal dabar grazinsit permoka uz du kibirelius?
Lidl Panevėžys, Kosmonautų g. 14. Apsipirkinėjau 2021.05.17 apie 21 val. Atsiskaičiau už prekes 1 kasoje, kurioje dirbo vyresnio amžiaus moteris. Buvau šokiruota kasininkės aptarnavimo kultūra, labai nepatenkintu tonu man buvo liepta greičiau skaičiuoti atsiskaityti reikalingą sumą. Aš nesuprantu dviejų dalykų ar toks bendravimas su klientu yra toleruojamas lidl prekybos tinklo ir ar apsipirkinėjimas yra riboto laiko ir aš turiu skubėti
Tai galejot ir parduotuvėje persiskaityt instrukciją prieš perkant brangią prekę.
Nusipirkau brangią prekę, ant kurios pakuotės yra tik teigiama informacija, neatspindinti visų aparato panaudojimą apsunkinančių niuansų. Surizikavau, nes gi normaliose parduotuvėse, kokia aš LIDL laikiau, nesugadintą ir nepanaudotą netinkamą prekę galima grąžinti. Aparato neišpakavau, tik atsidarius pakuotę, perskaičiau instrukcijas, ir deja, dėl aparato panaudojimo apribojimų, juo naudotis negalėsiu. Įprastai perku pigias prekes, tad su grąžinimo taisyklėmis nebuvo progos susipažinti iki po pirkimo. Pasirodo, negaliu tos prekės grąžinti bet kokiu atveju. Ieškosiu, kam padovanoti, nes juk turtinga kaip palaukės bulvė (sarkazmas), bet ar neatrodo LIDL atstovams, kad tokiais atvejais, kai prekė pristatoma nerealistiškai tik iš gerosios pusės be galimybės persigalvoti, sužinojus apie blogąsias puses, kiek prasilenkiama su vartotojų teisėmis? Būkite protingesni už mane, mokykitės iš kito klaidų, ir nepirkite brangių prekių, esant bent menkiausiai galimybei, kad netiks, nes negrąžinamų ir nekeičiamų prekių sąrašas "lūkesčių patenkinimo garantijoje" toks išsamus, kad tikėtina, jog praktiškai grąžinti netinkamos prekės galimybės išvis nėra.
Lidl Šiauliai Tilžės 217 gegužės 17d.8val.17min. kaina įmušta čekyje didesnė, nei nurodyta skelbiamoje akcijoje.Pasisavinote mano 0.60ct!Nurodytos kainos avižinių sausainių visur skirtingos!!!
Lidl kąpsu g. Kasininkai geru bendravimu nepasižymi, moterys ir vyras (kasininkai) nemaloniai ir grubiai bendravo (3 ir 4 kasa) dažų kainos visiškai nebuvo, kaina buvo priskaičiuota didesne, kai grąžino pinigus už preke paklausiau ar čekį duos vyrukas atsekė “kokio čekio tau reikia” moterys meto prekes, paprašiau nuskenuoti maišelius, nes skenavo prekes ir neturėjau kur sudėti, paėmė maišelius ir numetė vos ne ant grindų. Žiauriai likau nepatenkinta darbuotoju bendravimu ir elgesiu.
Pirkome paprikas, tačiau jas prapjovus radome pelėsį. Parašius į lidlo gmailą dėl prekių kokybės, atsakymą gavome tik po paros. Tai taip gaunasi jog papriką turėjome laikyti, o gavus atsakyma jog priduoti atgal ir susigražinti pinigus, ją atgal vešti. Susitvarkykite su prekių kokybe. Ir neplėškit žmonių už maistą kurį reikia išmesti.
Lenkisku prekiu rojus, labai liudna. As neapsipirkineju Lidle vien del to, kad puse prekiu is Lenkijos. Ar sunku lietuviska analogiska kondensuota piena pardavineti ? Lietuvoje neruko skumbres ? negamina sviesto ? zodziu su savo prekemis esate biedrionkos lygmenyje.
Šiandien pirkau pjaustytą kiaulienos nugarinę (5508573). Ant pakuotės užklijuoti lipdukai "Šviežumo garantija', "Patikrinta kokybė" ir kt. Tačiau atidarius pakuotę kokybiškas buvo tik pirmas gabaliukas. Su kiekvienu giliau gulinčiu gabalėliu kokybė vis menko. Mėsa buvo neaiškios mėlynos spalvos. Paskutiniai gabaliukai jau buvo tamsiai mėlyni. Štai tau ir kokybė
Kodėl jūsų parduotuveje daugiau nebūna prekių žvejams, vieną kartą buvo, tai tikrai prekės geros ir kainos normalios659
Teko šiandien apsipirkti Vilniuje, justinškių gtv Lidle, "netyčia" kasininkė vietoje 1 vnt prekes, paskaičiavo 2vnt. Stebekit ka imusineja i kasą.
Kodėl kiekvieną kart apsiperkant LIDL aš išeinu susinervinęs? Kodėl to nėra kitose parduotuvėse?

Mano manymu LIDL turi rimtų trūkumų:

- Nėra normalių krepšelių, reikia imti tą kuris žeme važiuoja, lankstytis dedant prekes, stumdytis su kitais pirkėjais. Prie kasos vėl lankstytis kraunant prekes - LABAI NEPATOGU.
- Nėra normalių maišelių. Tenka imti kiekvieną kart popierinį.
- Ypač nepatogios kasos. Nuskanuotos prekės dedamos į kairę, kur nėra vietos. Ten pasidedi tą popierinį maišą ir kaip koks ufonautas turi krauti prekes pasistiebęs, nes viskas per aukštai, nors aš tikrai nesu žemas.
- Prekių pasirinkimas apgailėtinas, visuomet tenka po LIDL dar eiti į kitą parduotuvę dasipirkti.
- Normalios Lietuvoškos duonos aš ten nerandu. Kaip ir normalių vytintų dešrų. Kaip ir daugėlio kitų prekių.
- Atsistokite ir paklausykite - atrodys, kad esate kažkokiame sandėlyje. Kai kitose parduotuvėse ar paukščiukai čiulba ar muzika groja, čia triukšmas!
-- Prie kasų VISADA eilės.

Yra ir keli pliusai:
- Geros pieno produktų, ledų kainos.
- Kokybiškos vokiškos elektros prekės už gerą kainą.
- Yra unikalių prekių, kurių kitur nerasi.
Лидл, Клайпеда, на ул. Смилтелес.
Очень часто отмеченные как "акция" продукты в кассе пишут прежнюю высокую цену.
Или специально под ценники "аукционных" продуктов ставят коробку с другим, похожим, но более дорогим товаром.
Тридцать лет живём в новой стране, а порядки старые советские.
Где молодежь научилась так обманывать?
Попробовали бы они в Германии так сделать!!!
Pirkau MAŽEIKIŲ Lidle Ilzenbergo pieno 20d, galiojimas iki 25d, atidariau sugyžęs, Taip pat Varėnos pyragas, atidarius uogienė subėgusi, čia šaldytuvai neveikia ar produkcija atvežta netinkamoj temperatūroje.Fu Niekas kontroliuoja taip pat, kaip laikomasi atsumų tarp žmonių, nes lipa artyn, be to pardavėjos nespėjus pasitraukt pirkėjui, nesusirinkus prekių, puola aptarnauti kitą žmogų.Nesaugu ir ar toks turi būti aptarnavimas ypač šiuo metu?
Nelabai suprantama, kam yra skelbiamos ir daromos akcijos, jei ateini į parduotuvę 7:00 val kai tik parduotuvė atidaroma ir tos prekės jau nėra. Ir pamatai, kad tos prekės buvo lygiai 3 vnt. Nedarykit akcijų, jei prekių turite į parduotuvę po 3 vienetus, neerzinkite ir nepiktinkite žmonių.
Labai nervuoja manipuliacijos su žmonėmis. Išmeta neblogos kokykės ir kainos ne maisto prekės, pvž. rūbus, žaislus ir t.t. kurių nuvažiavus truputu vėliau jau nerandi. Kaip kokiai alkanai bandai vilku. Žmonės kaip deficito ir krizės laikais turi iškart po akcijos skėlbimo turi lėkt i parduotuvę, jai nori rasti sau tinkama daiktą. O šiaip 21 amžiūs. Kodėl negali žmonės pastoviai nupirkti to, ko jiems reikia. Idomus eksperimentai vyksta su žmonėmis. Visi žino, kad akcijos, tai manipuliacijos. Bet na maista kažkaip nueini ir ramiai nuperki. Bet kas liečia kitų daiktų, tai absurdai jau. Eilės ir t.t Žmonės greitai muštis pradės, kad gauti kokia atrama gelėms, virtuvėlė vaikui ir panašiai. Kiek nuvažiuoju i Lidl, nerandu to, kas reklamoje ir reklamuoja. Negi negalima gerbti vis del to žmonės. O nedaryti iš jų bandos gyvunų?
Neinam į lidla rite išgeriu kava pasiimu vaiką kol daeinam tuo lėtai užrakinti tada turi brautis per eilę rakto nu ačiū man saugiau maksima
Su vaikais tragedija.
Kam tai darai Lidl, kad po to virusai lenda i telefona, atsiunte siandien lidl lotereja ir laimejau tipa as 80 Eur kupona, bet reikia atsiusti lidl programele ir viskas ir gausi kupona 80 Eur apdipirkti Lidle, bet nuoruda i atsiuntimo Lidl programele siuncia i kitas erotinius saitus bei prasidejo viruso i telefono siuntimas, nezinau ar tai tikrai Lidl pavare ar ne zmones bukit atidus nes zinote kas nemokamai buna...
Nepirkite iš ldl.bulvių plautų!Šio mėn.10d.pirkome išvirėm visos bulvės vandens spalvos, neimanoma valgyti, kaip nuodas!
Gražvydas 2021-03-05 13:00:33
Štai ką jūs parduodate. VISOS skųstos bulvės tokios. Kur kokybė.
Tas bulves išvežėm į kaimą ir atidavėm kaimynam kad kiaulėm sušertu.
Visaginas pats šauniausias. Kada neužeik į parduotuvę visada tvarka, o gausa kepinių ir daržovių stebina. Labai esu patenkinta Visagino Lidl parduotuvę ir personalu, dar nei karto nenuvylė
Vilniaus Virbeliškių g.2 esančio Lidl prekybos centro direktoriaus ir jo užstotos kasininkės elgesys Verbų sekmadienį tiesiog pribloškė cinizmu, nepagarba klientui: nuėjus pasikeisti prekės, teko stovėti antrą kartą ilgoje eilėje. Sugrįžus su pasikeista preke, kaisininkė demostratyviai nekreipė dėmesio, toliau aptarnavo kitus klientus, tartum manęs nė nebūtų buvę. Iškvietus direktorių, šis nei pasisveikino, nei atsisveikino, pareiškė, kad visiems teisės vienodos, kodėl noriu, , privilegijų".
Jokių, , privilegijų" man nereikia, tiesiog nepagarbą klientui rodančias, , taisykles" reikėtų atspausdinti ir prisegti, kad klientai, su jomis susipažinę, pagalvotų, ar verta eiti ten, kur jie yra žeminami, kur iš jų tyčiojamasi žemos vidinės kultūros administracijos atstovo ir kasininkų.
Nuo to įsimintino sekmadienio nekyla noras apsilankyti jokiame Lidl prekybos centre, o reklamos apie jį tik ironiją kelia.
Violė
Per buki žmonės
2021-04-04 17:26:59 IP 2e7r425d
2021-04-04 07:51:48
Tai juk isminusavo ta kopūsta kas blogai
Per daug buku žmonių, kad jiems nuo gero gyvenimo sunku suvokti šiuos dalykus. Bet ir šiaip rašyti dėl 9 centų... :D

Ateities vartai
Adresas: Rožių g. 16, Bartonių k., LT-55310 Jonavos r.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; šildymas, įrenginiai; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

FED palūkanų kėlimas artėja ir spartėja, prognozuojama aukštesnė infliacija
FED palūkanų kėlimas artėja ir spartėja, prognozuojama aukštesnė infliacija 06-16 21:33
FED, kaip ir tikėtasi, trečiadienį nepakeitė palūkanų ir turto supirkimo programos tempo, tačiau prognozėse regima aukštesnė infliacija ir poreikis kelti palūkanas anksčiau – 2023 m. ir bent dukart.
Po incidento viešbutyje Vokietija atšaukia 30 karių iš Lietuvos
Po incidento viešbutyje Vokietija atšaukia 30 karių iš Lietuvos 06-16 21:25
Po pavasarį įvykusio incidento Vokietija į šalį susigrąžina apie 30 karių, tarnavusių tarptautiniame NATO batalione Lietuvoje, trečiadienį pranešė Vokietijos kariuomenė.
Lietuvos geležinkeliai: spręsti Nemuno taršos problemą Kaune turi visi sklypų savininkai 06-16 20:42
Aplinkosaugininkams raginant Kauno savivaldybę skelbti ekstremaliąją situaciją dėl teršalų, patenkančių į Nemuno upę iš gretimų teritorijų, "Lietuvos geležinkeliai" sako, kad problemą turi spręsti...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Chevron 110,30 +2,16%
Citigroup 73,82 -1,78%