Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lidl Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lidl Lietuva

Atsiliepimai apie Lidl Lietuva, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lidl Lietuva, UAB

pirkom šonkaulius.supakuotus.kokybė labai prasta.koks tai mesos gabalas, kremzles, krutinkaulis.marinuoti su viskiu irgi nevalgomi.ne tokie turetų būti šonkauliukai.nusivylem jumis
Edita 2020-06-01 19:33:55
Nežinau kaip kituose miestuose, bet Alytuje prie kasų aptarnavimas labai nepatinka.Nera jokios pagarbos pirkėjui.Prekes greitai skanuojamos ir tiesiog sumetomos kaip šiukšles.Daznai sumaišomos kainos.Zinoma ne pirkėjo naudai.Pardavėjos visada beveik visos susitrauke, nepatenkintos.Atrodo kad nori tik greičiau atsikratyti.
Šiandieną irgi pirkau bananus.Bananai buvo paprasti, įmušė ekologiškus.Aišku galėjau grįžti, bet deja grįžus pirmiausia vaikams padaviau po bananą ir tik tada pažiūrėjau čekį.Svoris jau būtų netikęs.Ir tai jau ne pirmas kartas.
Dėl tų kelių eurų nenubiednesiu, bet gal galima dirbti atidžiau ir pagarbiau?
Pažiūrėję pagal čekį kameras valdžia turėtų matyti kad ne meluoju ir kokį tai buvo bananai.
Nuomonės papildymas
Dėl tų kelių eurų nenubiednesiu, bet gal galima dirbti atidžiau ir pagarbiau?
Kas nutiko su prekių kokybe Aleksoto Lidl parduotuvėje? Pastarosiom savaitėm ten daržovės salėje papuvusios (svogūnai, fasuoti pomidorai, bulvės). Kiaušiniai, kuriems taikoma akcija (Balticovo) dėžutėse suskilę, kai kurie tarsi apipeliję, parnešus namo teko dalį išmesti, nes baisu tokius valgyti. Ypač keista dėl daržovių, nes visad būdavo gana tvarkinga, šviežia, o dabar gal koks 70 proc. puvėsiais dvelkia. Gal darbuotojų trūkumas, nespėjama, tikiuosi, kad padėtis keisis..
Ko jūs ten lendat?
2020-05-28 08:22:40 IP 2e7r415i
Brigita 2020-05-26 00:18:57
Aš gavau pakvietimą į darbo pokalbį. Aš pasimetusi. Galima plačiau?
Dabar tikrai yra ne pats maloniausias laikas, kai yra prievolė dėvėti kaukes. Darbe su jomis labai išvargina, sunku bus išlaikyti gera nuotaiką ir emocijas, susilauksi daug neigiamumo darbe. Pirkėjai iš viso neturi jokio supratimo, prekybos centrai per daug nori iš darbuotojų, jokių lengvatų ir t.t. Patarčiau kol kas nelįsti į tokias vietas kol dar tas karantinas tęsis.
Anonime 2019-09-12 19:46:40
Nereikia meluoti.as pradirbau lidle pusantu metu, ir kaip jie ten sako kad nedirbsi viena darba cia yra gryna nesamone. Isisarbinau ten ir sidejau tik kasoi, i tueta galejaj iseiti tik per savo petrauka. Paviziui ateini i darba 14.30 petrauka pas tave 5 iki puses 6 ir paskui net neisleisdavo i tualeta jus isivaizduojat? o jejgu per racija pasakei kad nori iseiti, atsakymas toks: turejaj petrauka turejai visus reikalus atlikti sidek kasoje. Jejgu isidarbinai i lidl buk pasiruoses buti suniuku. nes jie visu darbuotuoju laiko uz s**da gabala. Sakau is savo patirties.
Aš gavau pakvietimą į darbo pokalbį. Aš pasimetusi. Galima plačiau?
Nusipirkau akumulitarini PARKside kabių šaudykle, neiššaudziau net vienos juostos kabiu iš vidaus nulėkė plasmasiukas šaudant, Matyt gal gamyklinis brokas ar kabes kreivos (kaliau su duotomis parkside). issiunciau garantiniui jis grazino atgal, tipo mechaninis pazeidimas, jei taip tai nors galejo kanors elternatyvaus pasiulyti detale nusipirkti ar kanors panasaus, Tada vel skambinu bendruoju, paprase foto atsiusti, nusiunciau, nesulaukias vel skambinu bendruoju, Atsakymas kad nieko padet negalim. Nors akivaizdu kad tai gamykliskai kazkas. Nieko blogo neturiu pries tuos irankius nes nemazai ju turiu, bet si karta turbut pasimoviau, Laukiu rastisko atsakymo, manau apie vartuotoju teises.
Statistinis vienetas
2020-05-24 22:45:32 IP 2fbaru5c
Kauno Šilainių parduotuvėje personalui pirkėjas yra gyvulio vietoje. Prekes prie kasos suskanuoja ir sumeta kaip šiukšlių krūvą. Sulaužo gėles. Nei atsiprašau, nieko. Pamainos vadovė (Kristina) irgi tik sugebėjo grąžinimą padaryti ir net čekio likusioms prekėms nebeatidavė. Jokio dėkingumo, kad čia lankausi ir perku. Veido išraiška - tik dink greičiau iš čia. Kitą kartą prižadu, kai skanuos per greitai ir mes pikinius į krūvą, specialiai nepirksiu - tegu krauna atgal į lentynas pačios.
05.24 Jonava Lidl. Kasininkė Agnė
Skenuodama prekes jas svaidė lyg šiukšles.
Paprašiau jos nemėtyti mano prekių ji sakė kad ji taip visuomet dirba ir nieko nekeis...
Pirkdama pvz. Kiaušinius pas tokią kasininkę nenorėčiau papulti... ir šiaip tikiuosi kad visuomet dirbs bent dvi kasos kad galėčiau rinktis pas kurią kasininkę apsipirkti.
Būtų malonu kad Agnė pasitaisytų, arba savo energiją išnaudotų salėje kraudama gėrimus :))
Pirkau jūsų parduotuvėje šilauogių, o jos supuvusios viduje. Tai nenormalu. Sumokėti tokius pinigus o vėliau į šiukšledėžę išmesti :) susitvarkykit. Tokie produktai aplamai turi būti kitoje temperatūroje
Sveiki, labai, tiksliau ypatingai mėgstu Jūsų prekybos tinklą ir esu sužavėta nuo pat preikių/paslaugų kainos ir kokybės santykio, priekių įvairovės, nuolaidų koretelių nebūvimo iki tinklo tvarumo palaikymo ir vystymo idėjos. Visgi, ryšium su tuo, pastaruoju metu susidūriau (praktiškai visose Kauno Lidl parduotuvėse, išskyrus Šiaurės pr. 1A Lidl), kad nėra dviračiams skirtų vietų, o jei jos ir yra (bet tikrai ne visose Kauno Lidl), tai jos šiuo metu užtvertos STOP juostomis arba prie jų padaryta vieta "nešvariems/nedezinfekuotiems preikių vežimėliams". Tikrai gaila. Tikrai mačiau ne vieną asmenį, kuris atvykęs prie Lidl su dviračiu, ratus suka ieškant kur būtų galima prisirakinti savo transporto priemonę. Ne kartą ir ne vienoje Lidl tą teko daryti ir man. Manau prekybos centrui, kuris tikrai manau yra be priekaištų ir puoselėja tvarumą tai gana didelis minusas. Suprantu, kad dviračiais atvykstančių apsipirkti nėra dauguma, bet visgi yra. Tuo labiau, kai dabar toks sezonas, kai jų tik daugės, manau būtų pravartu pagalvoti ir apie šią pirkėjų grupę. Dabar, kai norisi apsipirkti, ar užsukti prieš pasivažinėjimą ar po jo į parduotuvę, visada tenka, deja sukti į kitas prekybos vietas, nes prisimeni, kad tiesiog nebus kur palikti dviračio. O norėtųsi visada pasiekti Lidl, nesvarbu su kokia transporto priemone :)
Ačiū už Jūsų laiką ir tikrai tikiuosi šis komentaras (ne skundas, bet kaip patarimas) pasieks Jus. Geros dienos.
Pirkau statybini gulsciuka. Pasirodo net nera 1m, o 99cm. Skirtingai rodo lygi 2mm, pakelus krasta. Reikia rinkti cekius nes prekes nekokybiskos.
Vygintas 2020-05-21 10:40:16
Ne vienas tinklas, kad ir Senukai, leidžia pamėginti el. prietaisą ir grąžinti jei nepatinka. Esu grąžinęs ne kartą ir ne tik į Senukus. Anksčiau tokią tvarką taikė ir Lidl. Taip pat esu grąžinęs ne kartą.
Jei kalbėti realiai:) Ieškau peilių galastuvo. Jei nėra galimybės jo išmeginti parduotuvėje ir internete nėra atisliepimų, o nusipirkęs ir įjungęs matai kad jis užia, kad net net visas namas aidi, nors yra tik 60W ir žinai, kad jo daugiau nejungsi. Ką tada darysi, jei atgal nepriima. Variantai:
Variantai:
- išmesi (greičiausias ir efektyviausias variantas, bet prisideda prie gamtos teršimo)
- padovanosi kažkam (didelė tikimybė, kad galvos skausmą ką dartyti su niekniekiu perkelsi kitam)
- įdėti dovanojimo skelbimą (pats geriausias variantas, bet šiek tiek laiko užima)

Aš renkuosi pirmą variantą. Kokį jūs?

P.S. Galite siūlyti kitus variantus?
Va https://www.maistogamybosiranga.eu/produktas/galastuvas-peiliams-140-mm/
Uzisakykit, tikrai nenusivilsit. Turiu ir dziaugiuosi. O isigijau tuo laiku kai kainavo netoli 30 eur. Užtenka kelių perbraukimų ir peiliai vėl tobulai aštrūs.
Bet kas liecia pati el.prekiu grazinimą tai tiesiog sakyti defektas ir neatitinka parametru
O aš galvojau, kad tik DELFI puslapyje lankosi tie kam nėr ką veikt, o šičia žmonės apsilanko dėl atsiliepimų:)
.. 2020-05-21 10:23:05
Realiai pagal šalyje galiojantį mažmeninės prekybos įstatymą, nedefektuotu el.prekių niekas nepriima. Ar tau ji per silpna ar vėl kažkas nepatinka, tai nėra priežastis imti ir keikti Lidl. O ar esate bandę gražinti el.prekes kituose tinkluose, kad ir defektuotas. Jei nebandėte pabandykite.
Variantai:

Aš renkuosi pirmą variantą. Kokį jūs?

P.S. Galite siūlyti kitus variantus?
Vygintas 2020-05-21 10:18:16
Ne viena įmonė taiko aukštesnius nei minimalūs Lietuviški standartai. Bet, Lidl, panašu, jaučiasi po truputį įsitvirtinanti Lietuvoje ir tampa vis mažiau panaši į tą, kuri buvo atidarius pirmąsias parduotuves. Įdomu, ar Sabonį dabar prikalbintų reklamuoti Lidl?
... 2020-05-05 00:08:42
Elektronikos prekių niekur nepriima. Nebent jos yra defektuotos.
2020-05-19 15:28:43 IP 5cd462n3
Galina 2020-05-11 18:31:28
Gegužės 11 d jūsų parduotuvėje Basanavičiaus gatvėje 67, Panevėžyje pirkau bulves ir kitų prekių (kvito ne. 171378, terminalo ne. 33017207). Čekyje įmušė svogūnus. Tai pastebėjau tik vakare namuose, kai patikrinti čekį. Suprantu, kad turėjau vietoje tai padaryti, bet nenorėjau užlaikyti kasininkės ir kitų pirkėjų. Beje tai ne pirmas atvejis. Paraginkite savo darbuotojus būti storesniais. Man tie keli centai nesvarbūs, bet kitam žmogui gal būt labai svarbūs. Juk svogūnai brangesni už bulves net 10 centų.
Laba diena, Galina. Apgailestaujame dėl šios situacijos. Jei susidūrėte su situacija, kuomet pastebėjote kainos netikslumą, kviečiame sugrįžti į parduotuvę ir kainos skirtumas jums tikrai bus grąžintas.
2020-05-19 15:26:49 IP 5cd462n3
Arūnė Karosiene 2020-05-13 15:47:00
2020.05.13 apsipirkinejau Lidl Siauliuose pramonės g. Eilini karta prekes kaina viena, o skanuojasi didesne. Ir taip kiekviena karta apsiperkant pramones gatveje Lidl. Atejusi parduotuves vadove, sako tai cia kas, tik kaina bloga, o man tai pinigai, kiekviena karta dovanoti po €1 ar €2. Jokio atsiprasymo neišgirdau nei is aptarnavusios pardavėjos nei is vadoves. Pasijauciau kalta, kad kabinejuosi prie ju klaidu, nors as kainu atejusi nenustatau. Daug daug dar mokytis kaip dirbti, o svarbiausia kalbetis su klientais, ypac vadovei.
Laba diena, Arūne. Apgailestaujame dėl šios situacijos. Jei susidūrėte su situacija, kuomet pastebėjote kainos netikslumą, kviečiame sugrįžti į parduotuvę ir kainos skirtumas jums tikrai bus grąžintas.
Norėčiau pasiteirauti kodėl jūsų parduotuvėse nebesilaikoma karantino reikalavimų?Pačioje pradžioje rodėte gerą pavyzdį, kontroliavote pirkėjų srautus, stebėjote kad jie dėvėtų kaukes.Tačiau pastaruoju metu kone didžioji dauguma pirkėjų be kaukių, apsauga apsimeta kad nieko nemato.Jums negaila savo darbuotojų kurie sėdi kasose?Apie saugų apsipirkimą nebėra kalbos, gaila.Lidl Alytus..
Esančiu karantino metu, kai kaukės privalomos prekybos centruose, Vilniaus baltupių Lidl buvo net dvi klientės kurios puikiai vaikščiojo po parduotuve, viena iš jų buvo šalia mūsų, kuri atsišnekinėji ir įžuliai elgėsi kai paprašrm laikytis atokiau be kaukės, bet kasininkas pradžioj sakė kad neaptarnaus, bet vistiek aptarnavo ir nieko nedezinfikavo.kur žiuri apsauga ir kiti lidl darbuotojai?
Arūnė Karosiene
2020-05-13 15:47:00 IP 2e8onlfa
Sekmadienį lidl parduotuvėje pirkau fasuotus persikus. Šiandien paragavau: neapsakytai rūgštūs, kieti ir pripurkšti tiek chemijos, kad net valgyt bjauru. Kaip jūs galit pardavinėti tokią produkciją?
Šiandien (05.06) Vilniaus Pilaitės Lidl parduotuvėje apsipirkinėdama turėjau labai nemalonų įvykį. Man bekraunant prekes iš vežimėlio priėjo apsaugos darbuotoja ir liepė parodyti viską ką turiu savo kuprinėlėje. Jos aš net nejudinau iš vietos kol prie kasos neišsitraukiau piniginės ir neišsiėmiau maišelio. Aš nustebusi visa žinoma atvėriau visą turinį kas buvo kuprinėje. Kas svarbiausia, tai darbuotoja bent galėjo manęs atsiprašyti, kad jai kažkas pasirodė įtartino, bet ne nuėjo toliau perkreiptu veidu. O aš ir likau stovėt visa pasimetusi ir labai nepatogioje situacijoje prieš kitus pirkėjus...
Klientė 2020-04-10 01:08:13
Šiandien su draugu apsipirkinėjome Lidl esančiame Klaipėdoje, Smiltelės gatvėje. Likome labai nepatenkinti vienos darbuotojos elgesiu. (negaliu pasakyti kuo vardu tik žinau kad dirbo paskutinėje kasoje. 1 turbūt. Tuoliausiai nuo įėjimo). Skanuojant prekes paprašė asmens dokumento, parodžiau draugo nes tuo metu buvo rankoje jo piniginė ir jis stovėjo šalia, darbuotoja pareikalavo parodyti banko kortele (ko jinai negali ir neturi teisės daryti) kad įsitikint, kad moka ta pačia pavarde kaip ir ant dokumento žmogus. Galų gale man mokant draugo banko kortele liepė draugui pačiam sumokėti, nors jis tuo metu krovė prekes. Ne pirma kartą ši kasininkė nemaloni. Neturite teisės prašyti žmogaus banko kortelės ir tikrinti pavardę bei skaičius.
Šiaip turi tokia teisę.
Dalius 2020-05-04 11:36:54
Mano tevas yra 78metu ir nusipirko daugiafunkcini iranki sumokejo 29, 90 tik atvaziaves namo pastebejo kad jis yra be kroviklo ir baterijos.nuvaziavo grazinti sako ne galim priimti pirkit papildomai krovikli ir bateri ja dar apie 20 euru o pinigu atgal neduosim.taiva tai lidlas dirba zmonem vadinasi padarei klaida esi durnas ir su ismestais pinigais.daugiau i sita parduot uve ne kelsiu kojos ir draugams patarsiu ta pati.
Elektronikos prekių niekur nepriima. Nebent jos yra defektuotos.
Nu esat buki zmones negaliu. Pvz lidl pirmas zmonem uz darba dekojo, po kokiu 2~3 maxima nukopijavo padekojimus. Del neigalumo. Nu tu gali tik pardaveja buti jei nieko nesi baigusi uz 400 gal euru. Lai mokslus baigia kokiu lidl reikia tai jei manau nebus skirtumo kai prie pc pirkimus darys. O lidl algos pardavejam daug didesnes moka. Tai kur jusu maximos rimi iki norfos blt jus kaip siulksles kur nuslave ten ir dirbat. Kitose salyse streikuoja. O del prekiu zinoma butu malonu, kad butu lietuviskos. Bet tai valdzia uzmetusi akcizus kokius. Pigiau is uzsienio pirkti. Pratesiu del invalidumo pas juos rutinos nera dirba vis kita darba. Tai yra labai gerai zmogus ismoksta. Ne vien prie kasos sedeti. Pries puoldami pagalvokit. Kausai jis
Violeta 2020-04-29 19:59:09
Laba diena, 2020 04 28d. Klaipėdoje, Smiltelės g. 19, (21.00.) LIDL parduotuvėje pirkau sportui liemenėlę. kaip tik po darbo nuotoliniu būdu bus prabėgimui ir aplamai vasarai sportui. Šiandien pabandžiau užsidėti- visai neatitinka užrašytas DYDIS !!!!!
Suskubau į parduotuvę- gal dar bus didesnių (nors nežinia kokio reiktų - man tinka M arba 80 C.
Prie kasos kasininkė bakstelėjo į lentą- apatinio trikotažo nekeičiam !!!
Bandžiau paaiškinti, kad pirkau tuo pačiu metu ir kitą- kasdien- jis atitinka dydį, viskas gerai, o šito ne, aš tiesiog atskubėjau pakeisti, juk pirkau tikėdamasi dėvėti- jo nenuimta kaina- aš jo negaliu užsidėti- jis paprasčiausiai NEATITINKA užrašyto DYDŽIO- jis yra ne M, o gal net SX !!!
Paklausiau ar yra kas- direktorių- aš net užsidėti negalėsiu, jie pamatys- kad tikrai mažas!!!
Nenurodė, kur ieškoti- pasakė- jie tą patį pasakys- ne mes sugalvojom taisykles !!!!
Parėjus pradėjau ieškoti kur parašyti, kad visi žinotų- NEPIRKIT- pasimatuot taip pat negalima!
Toliau- vartotojų teisės- gal teks pademonstruoti- kad neįlendu.
Nusivylusi pirkiniu.
Apatinio trikotažo niekur nepriima atgal.
Prie kasos kasininkė bakstelėjo į lentą- apatinio trikotažo nekeičiam !!!
Toliau- vartotojų teisės- gal teks pademonstruoti- kad neįlendu.
Nusivylusi pirkiniu.
Deja, jūs esat juokingi su savo akcijom! Pirmadienį paskelbiat, išleidžiat net žurnalą, trečiadienį Kaune nebeturit, nenustebčiau jei visoje Lietuvoje nebeturit. Tuomet ir skelbkit "Pirmadienio akcija" ir neklaidinkit žmonių atsivežę produkto 100vnt. visai Lietuvai
Nadežda 2020-04-27 22:24:39
Vilniuje Karoliniškių Lidl. Šiandien pirkau šviežiai kepta bandelę kaip naujiena su serbentais. Tai puiki proga dabar pardavinėti suďžiuvusias bandeles, puiki proga kam tie nurašymai jei durni pirkėjai išpirks. Tikrai atitinka Lidl kokybę.
Ta bandelė nėra kepama, o atitirpinta.
Apsipirkinėjom Kaune šilainiu lidle 04.26 isigijau kefyro šiandien bedarant šaltibarščius atsidariau kefyra davė gazas kaip iš kokio mineralinio rūgšties smarvė viskas pradėjo bėgt per kraštus, taip pat galiojimas geras.
Šiauliuose, Tilžes g. 217 Lidl parduotuvėje, kefyras galioja iki 05.16, bet visos pakuotes išsipūtusios, dažniausiai perku bent 4 pakuotes, bet šiandien pamačiau, kad pakuotes įtartinos išvaizdos nusipirkau tik vieną pakuote. Gryžus namo, atidarius pakuote šis atrodo lyg būtų pripildytas angliarūgštės, o ragauti net baisu, nes rūgštimi iš tolo trenkė. Ar parduotuvės personalas kraudamas pakuotes į lentynas nemato, kad visos pakuotes išsivarčiusios? Dugnai apvalūs...
2020-04-23 16:49:29 IP 5cd462ne
Alda 2020-04-10 14:33:29
Laba diena. Nu jau Palangoje esanti Lidl parduotuve musu seima nuvilia neve pirmakart. Jei buna nukainuotos prekes, kasoje nepadaro mazesnes kainos. Arba paskaiciuoja per daug prekiu. Pirkom tuno 3 dezutes, paskaiciavo kaip 4. Siandien pjaustyta krutinele vistienos pirkom, galiojimas vakar dienos. Ar jus taip sau kraunates pelna karantino metu??? Zinot, kad zmones nebegs del vienos prekes atgal i parduotuve. Labai labai gadinates savo ivaizdi!!! Musu akyse kritote zemyn.
Kaip pas jus galima apsipirkt ilgesniam laikui, jei jusu turimi produktai galioja vos pora dienu?
Laba diena. Kad galėtume išsiaiškinti dėl šios situacijos ir ją išspręsti, prašome susisiekti su „Lidl“ klientų aptarnavimo skyriumi. Tą padaryti galite nemokamu telefono numeriu 8 800 100 11 arba užpildžius kontaktinę formą čia: https://www.lidl.lt/pagalba/susisiekite
2020-04-23 16:47:52 IP 5cd462ne
Anonimas 2020-04-23 15:39:28
Prieš kelias dienas Lidl parduotuvėje pirkome 3 pakuotes šonkaulių. Galiojimo data iki balandžio 26 dienos. Šiandien, balandžio 23 dieną atidariusi visas 3 pakuotes radau vien sugedusią mėsą. Nepirmą kartą nusiviliame jūsų prekėmis ir paslaugomis (:
Jonavos parduotuvėj pirkom aviečių sodinukus `Heritage`, kadangi nutarėm įsigyti daugiau, o ten nebuvo, pabandėm laimę Kaune. Radom Baršausko g. du sodinukus, kurių įpakavimas ne originalus-vazonėlyje su pagaliukais, ne kartone, t.y. kaip ir ne kondicinis. Kaina nurodyta 1, 49Euro. Kasoje skanuojant kaina 3, 49. Akcija uogakrūmiams nurodoma, bet netaikoma. Ar tai prekybinis triukas ?
Jau nepirmas kartas kaip Utenos lidl nerandu prekių iš lankstinuku ypač patalinės. Jei jau vakare ar kita diena ateini jos jau nebebuna, o kur prastesnės nepaklausios stovi neaišku kiek laiko.. Ar tik nebus taip kad pirma apsirupina darbuotojos. Kituose miestuose gali ir po keliu dienų rasti.. Tik Utenoje kaškokie stebūklai vyksta..
Lidl darbuotojas
2020-04-14 23:03:45 IP 2e7r3t9u
Klausimas Lidl atstovybei, kodėl darbuotojams nėra nuolaidų kokiu nors? Bent jau bandelėms galėtumėt padaryti nuolaidą, negu nurašyti visas darbo pabaigoje ir išmesti... Gaila, kad dirbdamas lidl turiu apsipirkinėti kitoje parduotuvėje, kur galima gauti nuolaidų asmeninių su kortele..
Lankiausi siandien Kaune Juozapaviciaus pr ldl parduotuveje, zinot likau labai patenkinta apsaugos darbuotojo darbu, sunkus metas, liudnas metas, o jis moka pralinksminti, nerodo nuovargio, nors darbas yra tikrai sunkus, aciu uz supratinguma, uz mandaguma, sekmes.....
Siandien, balandzio 3 diena, 9.10 val. Skirtu senjorams laiku apsipirkinejau Lidl parduotuveje, Basanaviciaus gatveja Utenos mieste.Mane aptarnavo 23 numeriu dirbanti 3-oje kasoje darbuotoja.Pries mane stovejusiai senjorai uz 3morkas, serveteliu pakeli ir 5vnt virtu desreliu pakuote paprase sumoketi 13eu.senjorai papriestaravus pirstu parode i ekrana ir tik man isikisus pastebejo klaida.Uz tai nemandagiai buvo sumetytos mano prekes ir numestas i lekstele grazai demonstratyviai suglamzytas saujoje cekis.Ir pabrezta kad dirbti su kauke yra sunku.Suprantu laikotarpis sunkus ne jai vienai bet visiems.pagarba turetu but abipuse. mes pirkejai nuotaiku kaitos nenusipelnem.Pasibaisejau.jokios bendravimo kulturo.
Su pagarba
67 metu senjora
As 2020-03-19 15:36:13
Apsipirkinejom Lidle Ukmerges g. 256, tarp pirkinių buvo vafliųkai vaikams (21 vnt.), viskas buvo sudėta į maiseli. Skanuodama viską išvertė ir paleido vienetais. Pasakiau pastaba kad nuskanavus galėtų sudėti atgal į maiseli (nes kasa buvo nešvari). Gavau atsaukimą kad jej ne priklauso. Nueidama girdėjau kaip esu apkalbinejama su pirkėją kuri įkišo savo trigrašį.Apsipirkinejom Zemajtes g. ir prie Big Maximos Lidle tokiu nesąmonių nebuvo. Mela Lidl vadovybė gal paaiškinkit savo darbotojaj (kasininkei 44) higienos normas vis dėl to karantinas, ir kad už akių apkalbinet negražu.
Oj oj kokia tragedija... Kaip aš jums užjaučiu (sarkazm)
Norecau padekoti parduotuves vadovui Valentinui, dirbanciam Vilniaus miesto lidl parduotveje esancioje Pašilaičiuose Ukmerges 256.Supratingas, demesingas, malonus. Aciū
Gerb. Lidlo valdžia, niekaip nesuprantu, kodel jūsų darbuotojai be apsauginių kaukių? Ar norite uzkresti daugiau piliečių, o gal norite padaryti didesnį bizniuką, kai vel kils panika ir like sveiki piliečiai prades vel šluoti lentynas?
Norėčiau pasidalinti nuomone apie Žirmūnuose esančią LIDL parduotuvę. Karantino metu žmonės įleidžiami kaip įprastą dieną, pirkinių pilni vežimai. Panašiai būdavo tik šventiniu periodu. Galbūt vertėtų nustatyti tvarką, kurios dėka sumažėtų pirkėjų srautai. Gaila darbuotojų. Susirūpinkite, nes susidaro įspūdis, kad nesaugojate nei darbuotojų nei pirkėjų.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

Paminklo P. Cvirkai klausimas vėl traukiamas į dienos šviesą
Paminklo P. Cvirkai klausimas vėl traukiamas į dienos šviesą 06-05 18:07
Paminklą rašytojui ir sovietmečio veikėjui Petrui Cvirkai svarstoma nukelti, bet sprendimai bus priimti po Seimo rinkimų, kad temos neeskaluotų Rytų kaimynas, sako sostinės meras Remigijus Šimašius.
"Klaipėdos naftos" pajamos mažėjo 24,4%
"Klaipėdos naftos" pajamos mažėjo 24,4% 06-05 17:35
AB "Klaipėdos nafta" pajamos per penkis šių metų mėnesius siekė 32,2 mln. Eur – 24,4% mažiau nei pernai sausį-gegužę (42,6 mln. Eur).
Grupė parlamentarų siūlo Lietuvoje suteikti prieglobstį Honkongo žmonėms
Grupė parlamentarų siūlo Lietuvoje suteikti prieglobstį Honkongo žmonėms 06-05 16:25
Grupė įvairioms frakcijoms priklausančių parlamentarų siūlo Lietuvoje suteikti prieglobstį "Honkongo žmonėms, kuriems gresia Kinijos politinis persekiojimas ir represijos".

Ar karantinui pasibaigus planuojate atostogas?

AIG 35,21 +5,89%
Hewlett-Packard 16,47 -2,31%