Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lenex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lenex

Atsiliepimai apie Lenex, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Lenex, UAB

Dėl blogu atsiliepimų abejojome firmos patikimumu, bet užsisakėme šarvuotas buto duris, ofise bendravimas labai profesionalus, bei draugiškas, durų sulaukėme po 4 savaičių, montavimo darbai puikus, kokybiški, esame labai patenkinti lenex paslaugomis.
Teko pirkti is ju duris. Atveze brokuotas. Kadangi meistras idejo rankenas, kol gryzau is darbo, normaliai net neapziurejes, tai nejo i kalbas del pakeitimo arba grazinimo. Plius stiklu atspalviai skyresi. s*******o kontora kaip turi buti. Nerekomenduoju.
Is imones pirkome vidaus duris, duru fasadu, kokybe likome patenkinti, bet jau aptarnavimas blogiausias pasaulyje. Sake, kad padarys per menesi, gavom po 3men., kalte verciama buvo ant tiekejo, jie neva tik tarpininkai! Nerimta ir nerekomenduoju niekam, jie Urmas miestelyje Kaune
Pirkome laminuotas grindis, atrode viskas tvarkoje, taciau kai meistrai pradejo jas deti, pasake kad tai yra atrinktos brokuotos grindys, blogas padengimas, skirtingi grioveliai tarpuose... Nepatariu pirkt sioje imoneje grindu, nes parduoda broka ir to nesako
Labai nusivylėme firmos komunikacija, negana to, kad savaitę vėlavo pristatyti duris, tai dar brokuotos, o vienų durų staktos išvis sulūžusios. Dabar pasirodo vėl 2 mėnesius turime laukti staktų, be kurių negalime įstatyti durų! Manau, kad tokioje situacijoje turėtų stengtis kuo greičiau sutvarkyti šią bėdą, o ne standartiniais terminais. Trumpai tariant, durų pagaminimo terminas vienas ilgiausių Lietuvoje, o dar papildomai laukti turime dėl firmos kaltės.
UAB Krėslynų močiutės
2017-06-02 13:23:30 IP 78.58.129.31
Patiko šios įmonės siūlomos prekės, tačiau abejojau ar užsisakyti dėl blogų atsiliepimų. Galiausiai nutariau užsisakyti ir likau labai patenkinta (užsisakiau tris šarvuotas duris) ir durimis ir atliktais montavimo terminais. Ačiū
Esu labai patenkinta šią įmone, nekartą pas juos pirkau ir grindis ir duris, buvau labai maloniai aptarnauta ir kompetetingai pakonsultuota. Laba ačiū.
Užsisakėme duris kambariams, mums buvo pasakyta, kad durų įdėjimas 35 eurai, kaina gali ŠIEK TIEK padidėti, jei sunkus durų įdėjimas, reikia pjauti sieną ar pan. Kai stalius pateikė sąskaitą, vos nenugriuvau, durų įdėjimas gavosi 59 eurai, nes prie tų 35 eurų pasirodo pliusuojasi po 3 eurus už kiekvieną išilginį apdailinių juostelių pjūvį. Ir nesvarbu ar ta juostelė per visą durų ilgį, ar viršutinė trumputė.
O meistrą atsiuntė tokį, kad jis 5 vnt. durų dėjo 5 dienas.
Svarbi info pirkejui. JEI PERKATE DURIS SU dorma spyna (naktine) REIKALAUKITE kodu korteles. KITAIP NEPASIDARYSITE ANTRO RAKTO. NETIKEKITE PASAKOMIS, KAD YRA DVIEJU TIPU SPYNOS, TOKIU NERA... YRA TIK SU KORTELEMIS.
IR TAIP PAT TIKIMYBE KAD GALUTE BUTI VELIAU APVOGTI.. NES SU JA BET KAS GALI PASIDARYTI JUSU NAMU RAKTA.
Zita 2015-08-11 15:15:54
Tai labai neprofesionali imone, aptarnavimas labai nekulturingas, visiskai negerbia ir nesiskaito su klientais.Mes isejome sugadinta nuotaika, apsaukti ir isjuokti darbuotoju.Daugiau niekad nesikreipsim i sia imone ir nepariam kitiems uzeiti i UAB Lenex.Tikrai kreipsimes i Vartotoju teises.
Ponia Zita, mano galva reikia apskritai šias laikais turėti, truputi daugiau žmogiškumo, mažiau arogancijos ir daigiau kantrybės, ir visi būtų nuo to laimingesni. O darbuotojai taip pat žmonės, jie pietauja. Aptarnavimo tokio kaip ir nebuvo, nes Jūs pati užsipuolėte pietų metu darbuotojus, kurie informavo kad po penkių minučių ateis, nes dabar baigia pietauti. Jūsų niekas neišjuokė ir to daryti niekas neketino ir nedarė, atsiprašom, kad taip Jums pasirodė, bet... tiesiog kartais neprivalo visas Pasaulis suktis aplink Jus.
Noriu perspeti bukite labai atsargus su sia firma uzsakiau duris spalvos sumaisytos belstuko nera nors pinigus ir sumokejau ir niekas net nezada atiduoti.Kiek skambinau direktoriui niekas nekele ragelio abejoju ar is vis ten yra direktorius Zmones bukite atsargus manau tikrai galima surasti firmu kurios atsako uz savo padarytas klaidas.Tik ne uab "LENEX
Firma labai nepatikima. Rekomenduociau su ja jokiu reikalu netureti, nes apgaudineja su terminais, nebendrauja su uzsakovais. Uzsakyme nera nurodoma, per kiek laiko bus atlikti darbai, kokios garantijos.
Kontora, jokio bendravimo su klientu. Sutartys kreivos - jų iš vis nėra. Darbų terminų nenurodo. Pažad4jo užsakymą įvykdyti max per du mėnesius,

Taigi dabar jau ketvirtas mėnuo į pabaigą. Ir vis paklausus, kada bus įvykdytas užsakymas, gauname atsakymą: "kitą savaitę" :):)

Tikriausiai direktorius Rolandas taip ir išlaiko biznį perku-parduodu: paima užstatus ir iš to gyvena :) Po to pakeičia UAB'o pavadinimą ir toliau ta pačia kryptimi :)
nepatikesit spalio mėnesį priėmė užsakymą ir paėmė avansą be kita ko vengia bendraut teks kreiptis i teisma
Laba diena, net nežinau nuo ko pradėti, bet esu labai pasipiktinusi šios įmonės darbu. Pirmiausia šioje įmonėje nėra sudaromos sutartys su klientu, kuriose būtų nurodomos darbų atlikimo datos, garantijos suteikimas.Po užsakymo priėmimo, kuris buvo padarytas 2013-10 mėn., buvo pasakyta, kad langai bus po 3-4 savaičių, kantriai laukiau, bet nesulaukiau, kol gruodžio mėnesį nepaskambinau pati ir nepasiteiravau kur mano langas.Man buvo pasakyta, kad savaitės bėgyje bus įstatytas langas, bet deje jo nebuvo.Dar po kelių skambučių į šią įmonę, sausio mėn., aš jau turėjau langą.Langą turėjau, bet vidinės palangės deje ne.Kai paskambinau vėl ir pasiteiravau kur mano palangė už kurią jau pinigai sumokėti, iškilo klausimas jiems, ar man jos neįdėjo, pasakiau, kad ne.Tada skambinau tiems kurie statė langą ir jų paklausiau kur mano palangė, o jie atsakė klausimu, , ar jums ji priklausė'', pasakiau, kad priklausė.Buvo pažadėta rytojaus dieną ją įdėti, bet deje jau praėjo po pažado dar 2 savaitės ir daugiau, o palangės aš vis dar neturiu.Vėl esu maudoma pažaduose, kad bus palangė po dienos ar dviejų, bet reikalai nejuda, kol vėl pati neskambinu ir neklausiu.Po lango įstatymo negavau pasirašyti darbų atlikimo-priėmimo akto, negavau jokio garantinio lapo.Kasos pajamų orderis surašytas ant negaliojančio lapo, turbūt visi žinom ir suprantam, kad ant KPO negali būti dvi skirtingos sumos iš kurių viena nubraukta ir parašyta kita.Kas turėsit su šia įmone reikalų pasiruoškit ilgam nervų karui ir pastoviems pažadams.

Agrinda
Grindys, grindų dangos, prekyba, įrengimas

Adresas: Uosintos g. 23, Vosbutai, LT-74394 Jurbarko r.
Veiklos sritys: betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB “Agrinda” - grindų dangų montavimas ir prekyba. Grindų dangų įrengimas privačiuose namuose, komerciniuose pastatuose bei visuomeniniuose objektuose Grindų įrengimo darbus atliekame Kaune ir visoje Lietuvoje. Užsakovas renkasi iš plataus grindų asortimento, kurį gali pasiūlyti mūsų atstovaujamas grindų...
Intero LT
Grindų ir Sporto Dangos | Įrengimas

Adresas: Liejyklos g. 5, LT-78147 Šiauliai.
Veiklos sritys: architektai; didmeninė prekyba; eksportas; grindys, grindų dangos; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos.
Kokybė ir profesionalumas – svarbiausi principai, kuriais remiamės vykdydami veiklą. Savo prekėms ir paslaugoms keliame aukščiausius reikalavimus. Atlikti darbą profesionaliai – tiesiog mūsų garbės reikalas. UAB „Intero LT“ veiklą vykdo nuo 2007 metų (ankstesnis pavadinimas – „Saulės grindys“). Per savo veiklos...
Ostas
Grindų dangos | Kojų valymo grotelės

Adresas: Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Įmonės veikla - prekyba įvairiomis grindų dangomis, įėjimo kojų valymo grotelėmis, įrengimo medžiagomis ir Dr. Schutz grindų priežiūros priemonėmis. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros...
Barcini
Albero Parket - grindų specialistas Kaune

Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; importas; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos.
Albero Parket - unikalus grindų specialistas. Tik čia - plačiausias grindų pasirinkimas visame Kaune. Albero Parket produktai: Grindų dangos Parketlentės Vinilinės grindys (PVC) Laminuotos grindys Albero Parket grindų specialistai Jums teikia šias paslaugas: Parketlenčių klojimas plaukiojančiu būdu Parketlenčių...
Grinduva, Lietuvos ir Čekijos UAB
Grindų įrengimo profesionalai

Adresas: Pramonės g. 1, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; statyba.
Mes esame specializuota grindų įrengimo įmonė. UAB Grinduva atlieka pramoninio glaistyto betono, poliuretaninių, epoksidinių ir poliuretancementinių (schemiškai atsparių) grindų įrengimą visoje Lietuvoje. Mūsų pagrindinis turtas - profesionalūs darbuotojai, kurių dauguma įmonėje dirba nuo jos įkūrimo 1997 m. Įgudę...

Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus
Iliustruotoji istorija: Stalino budelis nužudė milijonus 07-20 16:57
Josifo Stalino užmiesčio namas skendi nakties tamsoje, kai 1953 m. kovo 2 d. juodas limuzinas sustoja priešais žaliai dažytą pagrindinį diktatoriaus vilos Pamaskvėje pastatą. Atsiveria galinės...
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija
Vaikams – pigesnė "McLaren 720S" versija 07-20 16:26
Šis automobilis atviru kėbulu, pakeliamomis durimis, garso arba vaizdo įrašus grojančia multimedijos sistema ir autonominiu (nors tiksliau – nuotoliniu) valdymo režimu parduodamas vos už 350 Eur.
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade
Rusija konservuoja AE statybą Kaliningrade 07-20 15:16
"Rosenergoatom" skelbia, kad 2019 m. Baltijos atominės elektrinės statybos konservavimo darbams skirs beveik 0,5 mlrd. RUB.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
American Express 124,82 -2,79%