Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Laureka

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB "Laureka"

Atsiliepimai apie UAB "Laureka"

Greitai Kokybiškai Jums patogiu metu!
Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Laureka"

Tomas 2021-10-13 20:25:30
Padarė viską ko reikėjo nebaigtos statybos namo pridavimui. Greitai ir tvarkingai paruošė kadastro bylą ir dokumentus registrų centrui. Konsultavo ir išsprendė galimas problemas, buvo labai lankstūs ir malonūs. Dėkoju ir rekomenduoju!
Džiugu, kad tai, kas mūsų klientams atrodo, kaip problemos, mums - kaip nauji iššūkiai ir galimybė pasiekti teigiamą galutinį rezultatą: matyti spindinčias klientų akis!
Sėkmės visokeriopos!
Robertas 2021-09-16 10:43:42
Labai ačiū UAB "Laureka" už pagalbą, sutvarkant statybos užbaigimo dokumentus!!! Paslaugos buvo suteiktos itin profesionaliai, greitai ir kokybiškai!!! Visiems rekomenduoju!!!
Dėkojame už įvertinimą ir pasidalinimą savo patirtimi su kitais! Linkime gyvenimo be rūpesčių Jūsų namuose!
Labai rekomenduoju šią komandą. Tai tikri šios srities profesionalai. Tikrų tikriausia tiesa, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą. Ilgai gilinausi į visus niuansus srityje, kurios neišmanau. Sugaišau daug laiko ir veltui. Tad galiausiai kreipiausi į šią įmonę ir tikrai visiems rekomenduoju, kadangi viskas vyksta ir greičiau ir jokio papildomo galvos skausmo. Aišku, greita, kokybiška!!! Ačiū Jums.
Savo srities profesionalai. Viskas kokybiškai ir nedelsiant ilgai laiko sutvarkoma.
Maloniai nustebino greitai suteikę pažadėtas paslaugas. Nesitikėjome, kad visus namo pridavimo dokumentus įmanoma sutvarkyti per porą savaičių, nes patys savarankiškai bandydami aiškintis, kokie dokumentai reikalingi, veltui sugaišome kelis mėnesius. Jei nenorite papildomo galvos skausmo, drąsiai kreipkitės į Laurekos darbuotojus.
Vaidas 2015-01-13 22:01:31
Visiskai pritariu zemiau esantiems komentarams.
Puiki pagalba tvarkant statybu dokumentus, suprantamai viska isaiskina, kokiu dokumentu reikes ir t.t.
Taip pat greitai padeda sutvarkyti visus dokumentus.
Ačiū už gražius žodžius ir už tai, kad skyrėte laiko jiems parašyti - mums tai tikrai svarbu.
Visiskai pritariu zemiau esantiems komentarams.
Taip pat greitai padeda sutvarkyti visus dokumentus.
Šaunūs darbuotojai. Puikiai atliko inventorizaciją. Tikrai rekomenduosiu ir pažįstamiems!
Ieškodami matininkų, pasirinkome "Laureka" dėl aiškaus, žmoniško paaiškinimo, kaip tvarkytis su visais popierizmais. Matininkė Zina be problemų atvyko vakare išmatuoti mūsų namo, nereikėjo vidury dienos atsiprašinėt iš darbo. O kai kadastrinę bylą gavom praėjus kelioms dienoms po matavimų ir dar už tokią gerą kainą lyginant su kitose matininkų firmose nurodytomis sumomis... Ačiū "Laureka" matininkams ir sėkmės!

Gerdus
RADWAG, ROMASAS

Adresas: Kalvarijų g. 272A, LT-08339 Vilnius.
Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; didmeninė prekyba; matavimo prietaisai.
UAB „GERDUS“ - jauna, dinamiška įmonė plėtojanti savo veiklą matavimo prietaisų ir laboratorinės įrangos srityse. Esame RADWAG, SECA, MILWAUKEE oficialūs atstovai Lietuvoje, ROMASAS svarstyklių gamintojo atstovas Vilniuje, prekiaujame KERN, ADWA, JOHNSON TEST PAPERS, GLENAMMER, HANNA INSTRUMENTS produkcija ir...
Elintos matavimo sistemos
Matavimo ir testavimo įranga

Adresas: Terminalo g. 3, Biruliškių k., LT-54469 Kauno r.
Veiklos sritys: matavimo prietaisai; elektros dalys ir įranga; laboratorijos, įranga; technologinė įranga.
MŪSŲ SPECIALIZACIJOS SRITYS: Matavimo prietaisų ir įrangos, derinimo sistemų Bandymų įrenginių, maitinimo šaltinių tiekimas Pateiktos įrangos garantinis ir pogarantinis aptarnavimas Konsultavimas, patikros ir kalibravimo organizavimas UAB, ELINTOS MATAVIMO SISTEMOS PRODUKCIJA ELEKTROS INSTALIACIJAI Elektros...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
GOTAS
Statybos technikos nuoma | Higienos reikmenys

Adresas: Linkmenų g. 37, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: statybos technika, įranga, nuoma; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buitinė technika; daržininkystė, sodininkystė; elektros dalys ir įranga; hidraulika, pneumatika; higienos reikmenys; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; miško, sodo, vejos technika; statyba; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; švaros, valymo paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai; žemės ūkio technika.
UAB “GOTAS” pirmoji įmonė Lietuvoje nuo 1993 m. pradėjusi teikti statybos įrankių nuomos paslaugas. Statybinės įrangos nuoma – tai naudingesnis pasirinkimas tiek privatiems klientams, tiek stambioms statybų bendrovėms. GOTAS teikia ir statybos technikos remonto paslaugas, atlieka įrankų aptarnavimą, parduoda naują...
FIAT LUX
Elektros sistemų montavimas, derinimas, pridavimas

Adresas: Fabijoniškių g. 2-72, LT-07109 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; matavimo prietaisai; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Fiat Lux” atlieka pastatų vidaus ir išorės inžinerinių dalių projektavimo ir montavimo darbus, elektros sistemų, elektros energijos tiekimo linijų iki 10 kV, valdymo automatikos, priešgaisrinės signalizacijos, įspėjimo apie gaisrą sistemos, CO dujų kontrolės, įsilaužimo signalizacijos, įeigos kontrolės, vaizdo...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę
Į organizaciją sugrįžę darbuotojai būna dar labiau įsitraukę 10-23 20:38
Ne vienas darbdavys, darbuotojui išėjus, deda tašką. Visgi personalo ekspertai pataria palaikyti ryšį ir palikti praviras duris.
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų
Ukraina siūlo tiekti Europai daugiau gamtinių dujų 10-23 18:36
Ukraina penktadienį pareiškė pasiruošusi tiekti papildomus 55 mlrd. kubinių metrų gamtinių dujų Europai, o prezidentas Volodymyras Zelenskis apkaltino Maskvą tyčia kurstant energetikos krizę.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

American Express 187,08 +5,41%
Oracle 98,25 +2,02%