Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB LAUDENTA

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę UAB LAUDENTA

Atsiliepimai apie UAB LAUDENTA

Parašyk savo nuomonę apie UAB LAUDENTA

Atliko man estetinį blombavimą Utenoje. Buvo tarpas tarp dantų. Dar paklausiau gydytojos, ar neliks dantys kaip kiškio, nes seniau man nedarė kitoje klinikoje tarpelio uždarymo, nes sakė, kad liks tada dantys kaip kiškio. Sako Laudentos gydytoja: ne tikrai neliks tokie dantys, viskas įmanoma! Ir kaip jūs galvojate kaip atrodo dantys po estetinio blombavimo? Ogi kaip kiškio- dideli, stori. Žodžiu - baisūs. Jei čia estetinis blombavimas, kuris turėtų atrodyt natūraliai ir pagražint dantis, tai aš neturiu tada žodžių..
Apsilankius Laudentoje administratore pasirode vulgari.kadsngi esu nauja kliente reikejo uzvesti kortele bet kiek klausiau ar reik, ji ten tel kalba ir
Nk nesako or taip kelius kartus bandziau.
. piktu veidu paziuri or net baigus telefonu kalbet nepriejo.didziuli minusa siai odontologo klinikai daro tokie darbuotojai.
Šiandiena turėjau nemalonu pokalbį Laudenta Utenoje su administratore (labai nemaloni sakyčiau nesugebanti dirbti su pacijantais...stačiokė...).Šioje klinikoje paskutinį karta lankiausi gal prieš 10 mėn. (susitvarkiau nemažai dantų..viskas tvarkoj) ir kai vakar nulūžo man priekinis dantis tvarkytas šioje klinikoje atvykus į klinika Laudenta administratorė man pasiūlė atvykti po 2 savaičių..., o jai nepatinka pasirinkti kitą klinika...aš šokiruota..va kaip priima pacijantus "administratorė"..galū gale kai pasakiau, kad prastai dirba vietos atsirado po 3 dienų...
Aciu kad esate tokie kokie esate.Pas Jus ateinu su dziaugsmu ir visada iseinu su sypsena.Jus nuostabus visi iki vieno aciu Jums mielieji.Aukit ir gyvuokit.Rekomenduoju Jus visiems kurie iesko gero stomotologo.Pas jus atmosfera puiki ir nebrangu.Aciu Jums.
Laudenta Utenoje taip pat apgaudinėje pacientus, ir svarbiausia tai, kad paskambinus nesileidžia į kalbas. iškarto pradeda ko šaukiate, vienu žodžiu vyksta iš darbuotojų pusės puolimas. o problema tame, kad vaikui pastatė breketus, stebėjo apie 3 metus, gydytojas išėjo dirbti kitur, pacientai liko ant ledo. Paskambinus pasakė eiti į kitą kliniką. Jug tai paciento teisių pažeidimas, negali pacientas lakstyti paskui gydytoja, mūsų gydytojas dirba vilniuje. mes sumokėję Laudentai, dabar kitoje klinikoje viskas iš naujo, žmonių apvogimas. Norėtusi, kad vadovybė pamastytu apie tai. Kreipsimės toliau, ieškosime tiesos, taip kaip priklauso. Jei daktaras pas juos nebedirba, klinika privalo paskirti kita, o ne tipo ' eikit į kitą kliniką.
esu labai nusivyles ir piktas laudenta Utena.Tai tikras zmoniu apiplesinejimas, o yra taip viena vieninteli danti jau gydo 2menesius du kartus susimokejau po 15 euru trecia karta susimokejau jau 66eurus ir dar ne viskas net nezinau kiek reikes sumoketi ketvirta karta.Vienu zodziu mano dantis paskaiciavus tampa kone auksinis?Blogiausia tas kad paciento niekas neinformuoja apie ikainius, paraso suma tiek kiek nori, o gal pacientas tuo metu ir neturi tiek pinigu susimoketi juk nevisi nesiojasi dideles pinigu sumas. Tikiuosi kas nors is vadovu paskaitis ir paaiskins sia situacija
Lankiausi Kėdainių padalinyje pas žandikaulio chirurge Vida, kuri man išrovė 8 dantį. Dėja, rovimas buvo su dideliomis komplikacijomis, paliko baisiausia skyle burnoje, kuri pradėjo stipriai pūliuoti, rinkosi apnašos ir maistas, skausmas baisus, su pačia chirurge susisiekti sunku nes atvyksta į savaitę tik vieną kartą. Tad kenteti teko visą savaitę iki kito vizito, atvykusiai norėjo gramdyti žandikaulį, buvo nepatenkinta, kad skylėje kurios pati net nesusiuvo buvo maisto likučių, tai gan keista nes visgi žaizda. Ir tikrai bijojau kažka su ja daryti, gerai, kad po viso šito neprofesionalaus elgesio, manierų pabrėžimu, kad dirba jau 8 metus ir nemačiusi reikalo nei žaizdos nei antibiotikų paskirti, tiesiog išėjau, kad nesubjaurotų visko dar labiau ir nusprendžiau, apsilankyti pas tikrai profesionalų chirurgą, kuris išrašė antibiotikų ir pasirūpino baisiąją mano burnoje esančia skyle. Nerekomenduoju šios specialistės niekam.
Lankiausi Ukmergėje, administratorės ir asistentės kažkokios susisvarbinusios, negeba įjungti nei vidinės, nei išorinės šypsenos.Vien dėlto kitąkart čia neužsuksiu.Odontologas vyrukas gan malonus, bet užplombuotame tarpuke nuolat užkimba maistas, tai abejoju kokybe.Paskambinus kainą sakė plombos 20-25 eu., bet už nedidukę plombytę reikėjo mokėt 30eu.Sakyti iš karto reikėtų realią kainą, o ne pamažinus, kad tik žmogus pas Jus ateitų.Linkiu sėkmės.
Gydytojos gan mandagios, malonios dirba neblogai.bet administratore ten sedinti kazkas baisaus.kalba eina apie ukmerges laudenta.kelinta kart einu tai tokia nemandagi.nei labadiena nei visogero kazka burba nesuprasi nemandagiu tonu kalba kaip turgui mandagiau kalba.juk administracija imones veidas.keista kaip tokie zmones dirba toki darba
Utenos LAUDENTOJE dirba nepaprastai kruopšti bei išmananti savo darbą nuo A iki Z odontologė Dovilė, kuri kartu su savo nuostabia asistente grąžino man šypseną bei pasitikėjimą. DĖKOJU JOMS!
Milda Bartkeviciene
2016-11-18 20:52:05 IP 28m85u58
Senai lankausi Utenos Laudentos klinikoje.puikus kolektyvas
Tiek gydytojai it ju padejejos be visu medikamentu gydo savo tolerancija ir sypsena, Aciu gyd.Tadui - tai tikras savo srities profesionalas, Uteniskiai pavyzdys visiems, o kas del kainu visada buna info kiek ir uz ka, sekmes
Sveiki.Iki kiek puikūs gydytojai, tai iki tiek nemalonios ir akmeniniu veidu mergaitės, kurios tikriausiai labai nemėgsta savo darbo. Gal gali adminisrtacija joms padėti išeiti iš darbo? Rašau apie Utenos kliniką. Labai nepatenkinta klientė.
Ačiū gydytojui Gediminui už gražiai sublombuotą dantį
puiki moderni klinika, gydytojai supranta ką daro:)
APGAVIKU IR VAGIU KONTORA.GRAZINKIT 50 eur!!! NEZINAU UZ KA PALIKAU, VIEN UZ APSILANKYMA!!!
tegu tik nemeluoja kad prijama be eile kaip raso laikrastije gimtasis rokiskis p askambinus kad prijimtu su skaudanciu dantim pasake ateiti po keturiu dienu
Kreipiausi į šią įmonę Ukmergėje. Iš pradžių po pirmo apsilankymo lyg ir nieko, tik iškart užkliuvo gydytojos nepunktualumas nes teko pralaukti eilėje 30min. (nors jau buvo mano laikas). Na vis dėl to priėmė, atsiprašė, kad teko palaukti, viskas gerai, pradėjo taisyti dantį. Įdėjo vaistų, savaitę teko prabūti su vaistais, viskas gerai, neskaudėjo. Per antrą apsilankymą, išėmė vaistus, ir vėl kažko įdėjo, nepaaiškinus ko. Grįžus namo, labai pradėjo skaudėti tvarkytą dantį. Paskambinau pasiklausti ką daryt, pasakė taip gali būt, pagerk vaistų.
Na nieko, išgėriau vaistų, bet per 4dienas skausmas nerimo. Nepasitikėdama LAUDENTOS gydytojos darbu, nuėjau į kitą odontologijos kabinetą Ukmergėje, pas tikrai gerą specialistą (apie jį niekada negirdėjau jokio blogo atsiliepimo). Išėmęs LAUDENTOS gydytojos įdėtus "vaistus" (tai buvo net ne vaistai, ir neaišku kas) gydytojas pasakė reikia viską daryti naujai, nes danties kanalai net neužgydyti.
Apie LAUDENTA manau, kad tai pinigų lupimo įmonė, o gydytojoms ir gydytojos seselei LABAI trūksta patirties, esu labai nusivylusi šia įmone, į kurią sukišau 300lt, ir neturėjau sutvarkyto danties. Taip pat būtų toks pastebėjimas, gydytojos pinigus ima, bet čekių neduoda.
Mano susidurimas su LAUDENTA buvo toks, manau kiekvienam žmogui gali būti skirtingai, gal kažkam ten pati geriausia klinika, bet ne man :)
kreipiausi su skaudanciu dantim, buvau gal 4 vietose - niekas neprieme, atejau cia - palaukiau kol isleido pacienta, ir nuotrauka padare ir paaiskino kodel skauda ir sumokejau kiek pas kitus gydytojus mokedavau. Niekas neiskrito ir skausmas baigesi, gydomes dabar visa seima ir esam labai patenkinti.
Ne vieną kartą lankiausi Kupiškio "Laudentoje". Po visko, galiu pasakyti jog tai-pinigų melžimo įstaiga. Vos po 3 dienų plomba jau iškrito. Pridaro broko ir turi mokėt paskui du kartus už ta patį. Ir kainos lb aukštos, Panevežyje dabar tvarkausi, tai tos pačios procedūros atliekamos daug pigiau bei jaučiasi jog odontologai išmano savo darbą, o ne kaip Kupiškyje-jei tik kas rimčiau-nei vienas nk nežino...taigi mano nuomonė kaip ir aiški-pats ten nebeisiu, nei kitam nerekomenduočiau.
Likau nepatenkintas, dėl daugybės priežasčių. Labai brangu, likau nesupratęs už ką sumoku tokius didelius pinigus. Supratau, kad kainos netgi didesnės už prestižines klinikas Vilniuje ar Kaune, dėl to esu labai nusivylęs, tuo labiau, kad gydymo ir protezavimo rezultatais likau labai nepatenkintas.
labai nusivyliau pasinaudojusi šios įmones paslaugomis
si klinika manau yra pati geriausia rokiskyje

SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...
Baltijos implantologijos centras
Dantų rekonstrukcijos, dantų gydymo centras

Adresas: Kniaudiškių g. 46-65, LT-37122 Panevėžys.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
Odontologijos klinika Panevėžyje ir Utenoje “Baltijos implantologijos centras”- Panevėžio mieste mus rasite, Kniaudiškių gatvėje 46, o Utenoje Donelaičio gatvėje 12, itin patogiose vietose įsikūrusiose klinikose dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai iš visos Lietuvos. Čia, teikiant visas odontologijos...
Šypsenų laboratorija
NEODENTA odontologijos klinika

Adresas: Baltų pr. 49A, LT-48233 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
NEODENTA – tai visas tik aukščiausios kokybės odontologijos paslaugas suaugusiesiems ir vaikams teikianti klinika, įkurta tam, kad kiekvienas turėtų pačias geriausias sąlygas rūpintis savo dantų sveikata. Klinikos stiprybė – čia dirbančių specialistų komanda. Gydymo kokybę užtikrina naujausius šiuolaikinės...
Stomatologijos poliklinika
Kauno Denticija

Adresas: Vytauto pr. 14, LT-44355 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
“KAUNO DENTICIJA” - TEIKIAMOS VISOS ODONTOLOGIJOS PASLAUGOS IR SUAUGUSIEMS, IR VAIKAMS: Dantų protezavimas Dantų implantacija Sedacija, trumpoji narkozė Ortodontija, dantų tiesinimas Endodontinis, dantų šaknų kanalų gydymas Protinių dantų šalinimas Estetinis plombavimas Vaikų odontologija Periodontologija Dantų...
Angitia
Odontologijos klinika Kaune

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos.
Dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas. Dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas. Stomatologo paslaugos. Dantų profilaktinė apžiūra Sisteminga profesionali odontologo atliekama dantų profilaktinė apžiūra ir...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Seimo teisininkai turi pastabų dėl didesnio pelno mokesčio bankams
Seimo teisininkai turi pastabų dėl didesnio pelno mokesčio bankams 12-13 10:33
Seime svarstomos bankų pelno apmokestinimo pataisos gali neatitikti Konstitucijoje įtvirtinto lygiateisiškumo principo, nurodo pataisų projektą vertinęs Seimo Teisės departamentas.
"Milviteką" įsigijo Prancūzijos svarstyklių gamintojai
"Milviteką" įsigijo Prancūzijos svarstyklių gamintojai 12-13 10:20
Gargžduose veikiančią Lietuvos UAB "Milviteka" už neskelbiamą sumą įsigijo Prancūzijos pramoninių ir komercinių svarstyklių gamintoja "Precia Molen".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

FedEx 164,89 +3,65%

Benzinas 1,73 0,00%