Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KVAPŲ NAMAI, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KVAPŲ NAMAI

Atsiliepimai apie KVAPŲ NAMAI, UAB

KVAPŲ NAMAI

Augalų kvapai ir kosmetika sveikesniam ir geresniam pasauliui
Parašyk savo nuomonę apie KVAPŲ NAMAI, UAB

Prekes užsisakiau internetu.Esu laiminga, kad Eglė tos įmonės darbuotoja, mane labai sudomino Kvapų namų veikla.Požiūris, vykdomos iniciatyvos, darbuotojų dalyvavimas žaliavos pažinime ir natūrali produkcija, sukėlė didžiulį susidomėjimą.
Gasulo molis pasirodo toks visur tinkantis dalykas nuo veido priežiūros iki kūno kaukių ir kas labiausiai nustebino minkšti plaukai, nereikalaujantis, net kondicionieriaus.
Atlanto vandenyno druska, tinkama net maistui.
Dantų pasta suteikianti ilgalaikį gaivumą.Esu labai patenkinta ir dėkinga.Sėkmės Jums jūsų veikloje.
Vida 2022-03-23 14:40:35
Nuoširdžiai dėkoju už greitą pristatymą, už atsakingą supakavimą. Prekės kokybiškos, perku nepirmą kartą. Taikos, ramybės, sveikatos visam Jūsų kolektyvui,
Pagarbiai.
Kaip malonu, ačiū už linkėjimus, Vida! Ir jums širdingai linkime visa ko geriausio, o svarbiausia - taikos ir ramybės
Pagarbiai.
Sveiki, esu labai patenkinta, pas jus užzisakiusi natūralios chna.Kokybė labai gera, greitas pristatymas.Ir ačiū už dovanėlę Būsiu jūsų klientė ilgam????
Dėkoju KVAPŲ NAMAI kolektyvui!Produkcija puiki, džiaugiuosi jus atradus! Sėkmės darbuose ir kūryboje!????
Laba diena. Esu Jūsų klientė nuo pat Jūsų veiklos pradžios ir esu labai dėkinga už Jūsų vykdomą misiją (jei taip galima sakyti) žmogaus sveikatai ir draugiškumą gamtai. Noriu padėkoti Jūsų darbuotojai parduotuvėje Ozo prekybos centre, net vardo paklausiau - AIDA -ačiū jai-kad esu kiekvieną kartą maloniai ir su dėmesiu bei atvira širdimi aptarnaujama. Sėkmės Jai ir Jums tolimesnėje veikloje.
Nida

esu ilgametė Kvapų namų klientė ir gerbėja. Iš esmės per tuos metus nebuvo nusiskundimų dėl produkcijos kokybės, aptarnavimu, išskyrus vieną i incidentą pačioje veiklos pradžioje ir perkant internetu. Bet negaliu nepasidalinti nemaloniu incidentu Ozo PC 2021.05.17 Kvapų namų salone. Ten dirbusi jauna nauja mergina labai nemaloniai ir nepagarbiai elgėsi atnešus nemaža kiekį prikauptų buteliukų, nes ne visi tiko, kuriuos galima buvo priduoti už centus. Ne visi plačiabriauniai atrodė tinkamai išplauti, tiesiog po poros metų. Tiesiog iš nežinojimo ar informacijos stokos įvyko kaip įvyko. Akivaizdu, kad mergina neturi žinių kaip bendrauti su klientais, todėl jei KN rūpi įvaizdis ir patikimumas, toks personalas tam nepadės. Daugiau, deja, šiame salone nebesilankysiu...gaila
Keista įmonė. Dar 2021 02 11 užsisakiau kelis kvapiuosius aliejus kūnui. 2021 02 15 gavau du tuos pačius užsakymus. Paskambinau, informavau, kad vietoj vienos siuntos gavau dvi tokias pačias. Parašė, kad 2021 02 17 su manimi susisieks ir atsiųs kurjerį pasiimti siuntos. Praėjo MĖNUO. Jokių žinių. Tuomet 2021 03 15 pati parašiau ir pasiūliau nupirkti tuos aliejus, jeigu parduos su nuolaida. Į šitą mano pasiūlymą niekas nesureagavo. Ir toliau sandėliuoju ir saugau UAB „Kvapų namai“ produkciją.
Sveiki.
Noriu pranešti apie vakarykštę savo patirtį.
Esu jūsų klientė jau daug metų. Džiaugiuosi jūsų natūralumo ir sveikatinimo filosofija, perduodama per kuriamus produktus.
O bet tačiau...
Užsisakiau prekes internetu ir pažymėjau atsiėmimą Šeimyniškių g., Vilniuje. Veltui... Daugiau tokios klaidos nekartosiu.
Atvykau. Per stiklines įėjimo duris matau kelis darbuotojus, besisukančius patalpose. Durys užrakintos. Prieina brandaus amžiaus darbuotoja (su akiniais ir baltu chalatu). Bando man per duris kažką pasakyti. Nesuprantu, ką sako, nes ji su kauke. Nors stovi už stiklinių durų. Po kelių beviltiškų pakartojimų, ji man sako: "Skambinkite telefonu"! Aš šoke. Sakau: "O tai durų negalite pradaryti, kad susikalbėtume??". Ji: "Ne." Jaučiuosi kaip absurdo teatre. Bet kas belieka. Pasiimu telefoną, susuku - kalbamės per stiklines duris telefonu! Per stiklą parodau užsakymo numerį. Ji atneša mano užsakymą ir per mažą plyšelį tarpdurį numeta. Lieku apakusi ir šokiruota tokio aptarnavimo, paranojiško įsibauginimo, žmonių baimės. Ne vieną kartą esu buvusi tose patalpose - jos taip įsigėrę įvairiausiais eteriniais aliejais, kad joks virusas, jokia bacila neturi nė menkiausio šanso išgyventi.
Mielieji, kad ir kokia baimė valdo jūsų įmonę ar įmonės darbuotojus, bet na tikrai negalima nusiristi iki tokio nužmogėjimo lygio. Labai nusivyliau... O visad galvojau, kad galiu tai patirti kokioj poliklinikoj, ligoninėj, biudžetinėj įstaigoj, bet tikrai ne įmonėje, kuri kuria eterinius aliejus nuo įvairių bacilų tiek vaikams, tiek suaugusiems, kuri yra už natūralumą, už sveikus produktus. Šoke...
Audronė 2017-05-10 20:21:53
Geri produktai. tačiau labai jau prastas aptarnavimas ir požiūris į klientą. Reiktų susirūpinti.
Sutinku. Ne vieną kartą teko nusivilti aptarnavimu.
Ačiū. Gavau užsakytą produkciją. Tik... Italinių šlamučių hidrolatą buteliukyje plūduriuoja neaiškios kilmės plūduras. Ir kaip turėčiau jį vartoti?
Labai patenkinta kokybe bei puikiu aptarnavimu. Sėkmės
Visada profesionalios pardavėjų konsultacijos ir atidus požiūris į klientą. Pasitikiu produktų kokybe, gera gyventi su puikiais kvapais.
Nekokybiskos pakuotes, nusipirkau - visa rankine sulaiste, jos jokie uodai tikrai nepuls... Ok, galvoju nebuvo gerai uzsukta, uzsukau ir pasidejau gulscia masinos detuvej, tai ir ten pribėgo...aisku, eteriniai aliejai per tokį kamštelį garuoja : (uz tokią kainą galėtų ir kokybiskas pakuotes pardavineti
Jau keleta kartu siunciaus eterinius aliejus, tai nuostabi ir nepakartojama produkcija, pries tai buvau pirkus Siauliuose, nuo rozmarino aliejaus norejosi begti is namu, tai kamfaras ir nieko daugiau, o nuo Jusu produkcijos norisi grizti i namus, tikrai verta pirkti pas Jus, kadangi kokybe nesufarbrikuota, dekoju uz operatyvu darba ir sazininguma, viso ko geriausio Jusu kolektyvui.
Šiandien buvome apsipirkti Ozo, , Kvapų namai" parduotuvėje. Issirinkome eterinį aliejų, pagal kvapą ir mums tinkančią kainą, kuri parašyta ant buteliuko, o kasoje pasakė kad kompjuterije visa informacija pasikeite ir dabar kaina yra žymiai didesnė. Ant kito buteliuko buvo uždėtas lipdukas su nuolaida, o paskaičiavo be nuolaidos, neištaisė, kol nepasakėme. Labai apmaudu, kad parduotuvėje yra netvarka ir tokie nesusipratimai. Pardavėja nieko normaliai negalėjo paaiškinti ir tesiog prie mūsų akių ant buteliuko su tušinuku pakeite skaičius. Jus aptarnaujate klientus, tą irgi reikia mokėti daryti, nes dabar aptarnavimas yra nekoks. Jeigu kažkam nepatinka darbas, reikia jį keisti, no jūsų nuotaikų neturi kentėti kiti žmonės.
Kvapų namai 2017-06-26 11:25:51
p. Lina,
Labai atsiprašom jūsų už klaidas: mes nesibaigiančiame kelyje tobulumo link. Bet mes mylim jus ir visas savo klientes, klaidų padarom tikrai ne dėl blogos valios, ir jas ištaisysim.
Aciu, viskas susitvarke. Esu jums dekinga.
Lina 2017-06-26 09:35:38
Pirkau prekes internetu. Atsiunte greitai, bet neteisingai sudetas uzsakymas - mazesnes talpos uzsakytos prekes, todel gavosi permoka imonei. Parasiau laiska, jokio atsakymo. O paskambinus atsakingam asmeniui, jis skundesi, kad turi daug darbo (as manau, kad mes visi turime daug darbo, o klaidosturi buti istaisytos). Kita diena vel laisku priminiau apie klaidingai atsiusta uzsakyma. Gavau atsakyma, kad ji (jusu atsakinga darbuotoja) issiunte man siandien teisingos talpos uzsakyta preke, taciau nepidejo registruotos siuntos numerio. Siuntos lapelio negavau, kaip suprantu preke vis dar neissiusta. Kyla klausimas: ar pas jus dirba neatsakingi savo darbo neismanantys darbuotojai ar tai tiesiog smulkaus masto sukciavimas ar nauja klientu aptarnavimo politika? Uz jusu darbuotoju klaidas nesu nusiteikusi moketi jusu imonei. Kyla naturalus nepasitikejimas. Todel nesu tikrai ar rizikuosiu pas jus pirkti vel.
p. Lina,
Pačios geriausios prekės ir pats blogiausias aptarnavimas, pardavėja negali atitraukti akių nuo kompiuterio, net paprašius pagalbos, sugebėjo tik parodyti stendus, kur surikiuoti buteliukai.Užėjus, kiek supratau iš kalbos, pažįstamai, jai buvo išrodyti visokiausi kvapai.Buvau nusiteikusi nusipirkti daugiau nei nusipirkau, gaila, kad tas nebuvo padaryta vien dėl aptarnavimo.
Nuostabi parduotuvė. Tik maža pastabelė. Perkant internetu, prekių gavimas užtrunka savaitę. Ir taip kiekvienąkart.
Asta 2016-02-05 12:10:08
Produkcija 10 balų, ozo parduotuvės pardavėja 5 balai, siūlo populiariausius produktus visiškai neišsiaiškinusi kliento poreikių. Tobulėti Tobulėti Tobulėti.....
Aciu Asta, uz atsiliepima. Butu gerai suzinoti, kuriai is musu konsultanciu labiausiai reiktu tobuleti, gal galite apibudinti kaip ji atrode?
Ieva 2012-11-03 13:41:39
10 balu!
lABAI PUIKI ĮMONĖ IR NUOSTABIOS PREKĖS. vISKĄ LAIKU GAUNU IR JAI IŠKYLA KOKIŲ PROBLEMOS TEREIKIA TIK PRANEŠTI IR BE JOKIŲ GINČŲ PREKĖS YRA PAKEIČIAMOS ARBA ATSIUNČIAMA NEPRIDĖTA PREKĖ. LIKAU NUSTEBINTA IR KARTU NUDŽIUGINTA JŪSŲ OPERATYVUMU.

Hollister Lietuva
Medicininių priemonių gamintoja

Adresas: Oro Parko g. 2, Sergeičikų I k., LT-54462 Kauno r.
Veiklos sritys: gamyba; medicininė įranga.
Hollister Incorporated- nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, kuri kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus visame pasaulyje. Kompanija gamina priemones, skirtas stomos, šlapimo šalinimo sutrikimų ir kritinės būklės pacientų priežiūrai. Be to, ji rengia mokomąją pagalbinę medžiagą pacientams ir...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Langė
Oras vanduo šildymas, langai, durys

Adresas: Laižuvos g. 18, LT-89213 Mažeikiai.
Veiklos sritys: šildymas, įrenginiai; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; fasadas, fasado apdaila; gamyba; langai; mažmeninė prekyba; žaliuzės, užuolaidos, roletai.
Mūsų komanda tiekia ir montuoja šilumos siurblius oras vanduo visoje Lietuvoje bei užsienio šalyse. Įmonė sukaupusi daugiau nei 15 metų darbo patirtį, todėl gali pasiūlyti praktiškų ir optimalių sprendimų Šilumos siurbliai oras – vanduo tai vienas iš efektyviausių ir ekonomiškiausiu modernaus šildymo būdų. Šis...
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: S. Stanevičiaus g. 4-65, LT-07129 Vilnius.
Veiklos sritys: stiklas ir jo gaminiai; durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...

Lietuviai jau gali apsistoti NT nuomos projektuose, į kuriuos investuoja: ką reikėtų žinoti apie "timeshare"? 05-26 23:49
Augant susidomėjimui sutelktiniu investavimu į nekilnojamojo turto (NT) nuomos projektus, atsiranda galimybė ne tik įdarbinti savo pinigus, bet ir gauti kitokios naudos. Viena iš tokių naudų –...
"R&R Technology": vasarą verslą pakviesime įsitikinti mobiliųjų robotų galimybėmis 05-26 00:47
Paulius Rakauskas, mobiliosios robotikos srityje inovacijas kuriančios įmonės "R&R Technology" atstovas, teigia, kad jų veikla apima individualių robotizuotų sprendimų kūrimą verslui nuo idėjos...
Riboto leidimo "Bentley Bentayga EWB First Edition" parodys, kas lauks naujųjų flagmano vairuotojų 05-26 00:24
"Visai neseniai Bentley pristatė savo naująjį flagmaną – "Bentayga EWB" su ilgesne ratų baze. Gamintojas atskleidžia, kad tradiciškai pirmieji modeliai bus pažymėti unikaliu "First Edition" ženklu...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

AT&T 21,32 +0,09%

Auksas 1936,86 -0,56%